DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste član neke političke partije? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste član neke političke partije? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li ste član neke političke partije?

Ići dole 
+24
Samouka
Gagica78
dusicaa
Aktivistkinja
montoya
rouzvel
AstrinaKomsinica
Djoka20
dejan
sonia
Broken Heart
PJER
Oci-ANDJELA
Crna_ovca
debilko
Lily
Astra
Kijara-brm
veccana44
SunStorm
doctorr67
Sanjalica
Luckasta
Danubius
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptyPet Nov 28, 2008 8:02 pm

First topic message reminder :

POLITIKA -neizostavni deo naših života .Da li ste se nekada bavili politikom, bili član neke partije, da li ste sada, da li ste simpatizer neke stranke, koje je vaše globalno političko opredeljenje?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 11:30 am

dusicaa ::

Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat :rlol:

Program je vrlo jasan i evo kratko objašnjenje:
G-gledam
S-svoja
P-posls

što bi značilo..koja god vlast da je na tapetu , jednostavno gledaš kako da skloniš glavu i doope iz svih tih priča, koristiš svako vreme da živiš(uživaš) van politike, i radiš isključivo za sebe-svoju porodicu bez umišljanja o idealima koji su na sceni(bilo u preduzeću ili na TV)... :329340:


Poslednji izmenio montoya dana Sre Apr 03, 2013 11:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 11:33 am

montoya ::
dusicaa ::

Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat :rlol:

Program je vrlo jasan i evo kratko objašnjenje:
G-gledam
S-svoja
P-posls

što bi značilo..koja god vlast da je na tapetu , jednostavno gledaš kako da se skloniš glavu i doope iz svih tih priča, koristiš svako vreme da živiš(uživaš) van politike, i radiš isključivo za sebe-svoju porodicu bez umišljanja o idealima koji su na sceni(bilo u preduzeću ili na TV)... :329340:
Pa onda sam odavno clan iste :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 11:37 am

dusicaa ::
debilko ::

uuuu, pa i ova žućka ispod moje terase je živa, zdrava i sita. Ali mislim da to za čoveka nije dovoljno.
Razumela poredjenje, necu se ljutiti. Imas pravo na svoje misljenje i iznosenje istog.
Ne dajem veru za veceru a ni dusu djavolu!!!

A tvoje ideje?
Ako imaš ideje, onda ih plasiraj. Priznajem tvoj stav samo ako si sama pokušala da formiraš svoju partiju. Ako nisi, onda se ne mogu složiti sa tvrdnjom da je olitika toliko nevažna u našim životima, da nije vredna pažnje.
A pogledaj gde su ljudi koji se bave politikom, a gde ostali.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 11:39 am

To ti je Dušice ono, dok pametni popuštaju, budale vladaju svetom.
Ako ne voliš političare, a to se da naslutiti iz posta, zašto ne pokušaš da im bar malo na nekom sastanku zagorčaš život nekom diskusijom. A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 11:50 am

debilko ::
A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.

mora da se takav rodiš da bi takav luksuz sebi dopustio...a prvo da vam nesmeta lizanje doopeta i poltronisanje
:329340:


Poslednji izmenio montoya dana Sre Apr 03, 2013 12:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga



Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:06 pm

debilko ::
Gagica78 ::
Ne i samo dalje od toga.

Takve kao ti vlast obožava. Super, ne mešaj se samo u njihov posao.


Da li me vole ili ne bas me briga,bila u stranci ili ne niko mi nece nista dati samo tako sto sam njegov clan niti ce mi posaditi kukuruz, okopati njivu ili zaraditi ako ja to ne uradim sa svojih deset prstiju. Svi nam oni kaobajagi pomazu a nigde nikog da zaista uradi nesto za nas.
Dalje od toga, nesto smeta, zar da idem i prosim pred zgradom vlade i nesto cu promeniti, tesko...
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:10 pm

montoya ::
debilko ::
A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.

mora da se takav rodiš da bi takav luksuz sebi dopustio...a prvo da vam nesmeta lizanje doopeta i poltronisanje
:329340:

Pa ja onda sa ovim avatarom imam šanse, u pitanju su nijanse smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:13 pm

Gagica78 ::
debilko ::
Gagica78 ::
Ne i samo dalje od toga.

Takve kao ti vlast obožava. Super, ne mešaj se samo u njihov posao.


Da li me vole ili ne bas me briga,bila u stranci ili ne niko mi nece nista dati samo tako sto sam njegov clan niti ce mi posaditi kukuruz, okopati njivu ili zaraditi ako ja to ne uradim sa svojih deset prstiju. Svi nam oni kaobajagi pomazu a nigde nikog da zaista uradi nesto za nas.
Dalje od toga, nesto smeta, zar da idem i prosim pred zgradom vlade i nesto cu promeniti, tesko...
A reč revolucija kod vas očigledno ne postoji
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga



Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:15 pm

Ja sama ne mogu uciniti nista ali ako bismo svi to uradili , to bi imalo smisla, ali kod nas nikako da se Srbi sloze... Revolucija nije jedan covek...
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:18 pm

Gagica78 ::
Ja sama ne mogu uciniti nista ali ako bismo svi to uradili , to bi imalo smisla, ali kod nas nikako da se Srbi sloze... Revolucija nije jedan covek...

Ja sam uvek izlazio na ulicu i spasio svoju dušu, mirna mi je savest.
Ne zavisi od mene, ali mogu da učinim ono što je do mene. Ako to učine i drugi, eto.....je.
Ako svi tako razmišljaju, niko neće prvi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:19 pm

Gagica78 ::
Ja sama ne mogu uciniti nista ali ako bismo svi to uradili ..

To je moja kcerka jednom rekla,,,,Ali mozes, svako moze sve sam uciniti:) Ponasaj se shodno humanim "zakonima", vodi primjerom, i ne prestaj sa zapitkivanjem, na sav glas: a zasto je to tako?
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Apr 03, 2013 12:21 pm

debilko ::
Gagica78 ::
Ja sama ne mogu uciniti nista ali ako bismo svi to uradili , to bi imalo smisla, ali kod nas nikako da se Srbi sloze... Revolucija nije jedan covek...

Ja sam uvek izlazio na ulicu i spasio svoju dušu, mirna mi je savest.
Ne zavisi od mene, ali mogu da učinim ono što je do mene. Ako to učine i drugi, eto.....je.
Ako svi tako razmišljaju, niko neće prvi.


Slazem se, ali muka mi je vise od toga da uvek budem prva kad nesto treba da se krene i sve je super idemo, ali kad krene po zlu svi svoju guzu sklone pa ti ludaco i dalje stoj tu i izigravaj klovna. E, onda se lepo sklonis pa kad im dodje noz do koske valjda ce se setiti da treba nesto da se uradi.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Jan 08, 2014 2:19 pm

Nisam. Nisam bila do sada, ali sada hoću iz inata i to komunističke partije. Dok u Evropi cveta fašizam ja se opredeljujem za komunizam. Kod mene se inače postaje komunista iz inata:) Moj pokojni otac je ušao u partiju iz inata svojoj majci, koja je njegovu rodjenu sestru, tj. svoju ćerku odvela i dala u manastir kada joj je bilo deset godina. A onda je naravno iz inata istu partiju i napustio.

Ali eto, učlaniću se u Komunističku partiju, iz inata fašizmu!!!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Jan 08, 2014 4:44 pm

Ne, nikako ta opcija me neće videti,niti će me iko naći u "parku" i zalepiti stranačku marku, sa obećanjem da se družimo a ne tužimo.Ipak sebe smatram za gazdu...čak ni po cenu da mi poklone novu Mazdu.To naravno 20 godina iz inata...makar se stalno sklanjao iza "pirata".U biti...sve što kažu na duži period def. lažu, jer oni žive iz dana u dan, a ja im NIKAD neću biti pridružen član.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Trojanka
Magična
Trojanka


Godina : 52
Location : tu negde, blizu srca
Humor : uvek raspoložena
Datum upisa : 07.12.2010

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptySre Jan 08, 2014 4:44 pm

Nisam dugo bila član ni jedne partije, tj apolitična sam. Silom prilika, odnedavno sam se pridružila stranci Zelenih.
Nazad na vrh Ići dole
Ziman

Ziman


Datum upisa : 31.01.2014

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptyUto Feb 04, 2014 11:23 am

Ne.
Politikom se trebaju baviti ljudi skolovani za takvu posla a ne pijacari, konjusari, dvorske lude i njima slicni, kao sto je kod nas slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptyUto Feb 04, 2014 11:28 am

Politikom se bave samo oni koji imaju stomak za pokvarenu hranu nedoslednosti, ličnih interesa, beskrupuloznosti, debelog obraza, poigravanja i "kurvanja".










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 EmptyUto Feb 04, 2014 9:29 pm

Odbila kandidaturu za SKJ na kraju drugog srednje što je moju babu šokiralo. Ne iz nekih "političkih" razloga jer sa 16-17 godina više misliš o nekim drugim stvarima nego o politici. Jednostavno sam se setila tatinih priča kako je dosadno na partijskim sastancima. Njega brisali sa evidencije jer je "brisao" sa sastanaka.

Ranih devedesetih odbila članstvo u SPO kad su imali najbolje članstvo na lokalu (čitaj sve upotrebljivo muško bilo u SPO).

Inače sam homo politikus do koske i večna opozicija naročito na lokalu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste član neke političke partije?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: