DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste član neke političke partije? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste član neke političke partije? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li ste član neke političke partije?

Ići dole 
+24
Samouka
Gagica78
dusicaa
Aktivistkinja
montoya
rouzvel
AstrinaKomsinica
Djoka20
dejan
sonia
Broken Heart
PJER
Oci-ANDJELA
Crna_ovca
debilko
Lily
Astra
Kijara-brm
veccana44
SunStorm
doctorr67
Sanjalica
Luckasta
Danubius
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2008 8:02 pm

First topic message reminder :

POLITIKA -neizostavni deo naših života .Da li ste se nekada bavili politikom, bili član neke partije, da li ste sada, da li ste simpatizer neke stranke, koje je vaše globalno političko opredeljenje?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Crna_ovca
Princ od tora



Datum upisa : 21.12.2007

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyČet Jul 23, 2009 8:27 pm

Statut i program stranke ce biti dostupan,a gde bi drugde nego u toru....Prijave za clanove se takodje tamo primaju u kancelariji na stranama 121,198 i 328.Pozurite ljudi ,jer koliko vidim ovaj blagajnik jedva ceka da vas odere za clanarinu.

P.S. To nema veze sa predsednikom stranke,bez obzira koliko je ta sednica (zajedno sa blagajnikom)bila otvorena :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyČet Jul 30, 2009 9:01 pm

Da, član sam SCO. :90358:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 12:50 am

Zivio predsjednik,a bome i upravni odbor skupa sa blagajnicom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 2:02 am

Živeo predsednik, blagajnica,gorepost savetnica predsednikova i moja malenkost GENERALNA SEKRETRKA SCO.

:peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:14 am

.. ja cem bidnem.. hmmm.. za odnose s javnoscu.. iliti PR.. :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:26 am

Lily ::
.. ja cem bidnem.. hmmm.. za odnose s javnoscu.. iliti PR.. :joint:

Imaćeš "odnose" ?.......sa "širom javnošću" ...juuuuuuuuuuuuuu ! sminka
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:36 am

Pazi ovog mangupa s aluzijama. Cccc... Lily, imaš li ti ovaj smajli? bom
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:40 am

.. ovaj.. bom
.. imam.. :twisted:

.. a imam i ovaj.. Da li ste član neke političke partije? - Page 2 902410
.. i ovaj.. :inf:
.. i ovaj.. :pucanje:
.. ali mi je ovaj nekako naj simpaNticniji... :juri sekirom:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:40 am

.. toj se zove.. krizni PR.. Da li ste član neke političke partije? - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2009 10:55 am

Lily ::
.. toj se zove.. krizni PR.. Da li ste član neke političke partije? - Page 2 111827
heheheh..zezam se PR je i obično najlepši deo svake partije . Poture ga da se ne vidi koliko svinja imaju u GO .Eh, Ksenija Milivojević iz G 17 (dok je bila )....skoro da su mi bili simpatični (zbog Ksenije, ne zbog programa) :heat:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySub Avg 01, 2009 9:25 am

.. ja sam veciti buntovnik.. i kriticar.. rabbit :protest:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySub Avg 01, 2009 2:38 pm

Jos uvijek sam pleite,ne da niko clanarinu,javasluk,pa to ti je!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySub Avg 01, 2009 2:56 pm

Partija Lakih Žena -aktivni član -simpatizer

Slogan stranke-PLŽ daje svima ! :sex1: :rlol:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySub Avg 01, 2009 3:51 pm

Moja stranka je NAJBOLJA STRANKA! :presk: :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 10:51 am

.. ja cem skupljam lovu.. 'zvolte placati.. :mafiav6:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 11:04 am

Kornelija ::
Moja stranka je NAJBOLJA STRANKA! :presk: :geek:
jbt,,,,ti kao radikali? Kako bi bilo da obrazložiš malo zašto je najbolja ? I kod vas će hleb biti 3 dinara , penzije i plate velike itd ? :paer:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 11:04 am

da, moze partija shaha da vas matiram:)))
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 1:39 pm

doctorr67 ::
da, moze partija shaha da vas matiram:)))
Pa s obzirom an potez koji si upravo povukao,topo bi ti preporučio da se ipak učalniš u neku partiju.Veruj mi,mnogo je lakše.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 9:28 pm

Ja sam član stranke a ne partije. Dani, moja stranka nije ni desna, ni leva, već neka posebna, izanad, a ne sa strane. ble ble

Vidiš kako letim.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 9:50 pm

Jesam ,DANUBIUS foruma..:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 9:51 pm

Jesam clan...u dve - tri njih :jjjj:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 9:56 pm

Nego, nema mi predsednika, sve spalo na moja pleća. :neznam:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 10:22 pm

Ponovo je prisutno SPS-ovsko nasleđe i pokušaj još iz kasnih 80-ih da se iskompromituje višepatijski sitem.Još samo neko da se pohvalno izrazi o jednopartijskom pluralizmu i sve je jasno ko dan.
Političke partije moraju biti elita,kao i u svakoj drugoj zemlji,a ko god misli da može pomoći,mora se aktivno uključivati,a ne kritikovaiti i ismejavati.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 03, 2009 10:29 pm

debilko ::
Ponovo je prisutno SPS-ovsko nasleđe i pokušaj još iz kasnih 80-ih da se iskompromituje višepatijski sitem.Još samo neko da se pohvalno izrazi o jednopartijskom pluralizmu i sve je jasno ko dan.
Političke partije moraju biti elita,kao i u svakoj drugoj zemlji,a ko god misli da može pomoći,mora se aktivno uključivati,a ne kritikovaiti i ismejavati.

Tačno debilko! Problem je što ne znam kojoj bi stranci prišla jer su mi sve toliko odvratne da nemam reči, a to je sve zbog toga što su pokazale šta su učinile u odnosu na sve ono što su obećale i što piše u njihovim programima.

Za sada, moj doprinos je samo vanstranački i to je bolje nego stranački, ali podmuklo, samo za svoj džep. Kritikovati se mora, ali se mora i delovati, kako i ti kažeš.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPon Avg 10, 2009 11:53 am

Ako neko od vas pravi PARTY(ju) neka me slobodno zove ...pridružujem se :paer:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2009 12:37 am

danubius ::
Ako neko od vas pravi PARTY(ju) neka me slobodno zove ...pridružujem se :paer:

Dobra ideja pa makar u tvom pisanju bil i ironije. Ja sam spremna organizovati vidjenje i dobro celodnevo druženje.

Pozivinice pravim čim se vratim. :joint:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyNed Dec 06, 2009 6:05 pm

Danubius ::
POLITIKA -neizostavni deo naših života .Da li ste se nekada bavili politikom, bili član neke partije, da li ste sada, da li ste simpatizer neke stranke, koje je vaše globalno političko opredeljenje?



Od skora se bavim politikom, i mogu reci da bash prija.. Chlan sam stranke NPBNPS, i moje politichko opredljenje mozhete prochitati na sajtu te stranke, u globalu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyNed Dec 06, 2009 6:14 pm

ne,nisam niti cu ikada biti i to je jedina sigurna stvar u mom zivotu
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 6:06 pm

Jesam u DSS, Voja Kostunica jedini pravi Srbin.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 7:09 pm

Nisam
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 2:10 am

Kako sam Stevi cibnula onu parijsku u cufa, nece me nijedna,,,ne znam stvarno sto cherry
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 3:10 am

dejan ::
ne,nisam niti cu ikada biti i to je jedina sigurna stvar u mom zivotu


Tako je...samo muzu clanarinu...ahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 6:21 am

Čega?????

A ne, to ne dolazi u obzir, u politiku se ne mešam sem kad pljujem po njima glases










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 9:42 am

jesam naraffno...u GSP..(gledam svoja posla).... tongue










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 9:59 am

Djoka20 ::
Jesam u DSS, Voja Kostunica jedini pravi Srbin.
Zavisi kako se gleda . To što nema decu (baška ćerku [You must be registered and logged in to see this image.]) nije njegova krivica -ali da živi okružen mačkama ,e to vala nije ni muška ni srpska osobina . Ne pije , ne puši ,ne juri žene ? Koji bre Srbin to ne radi ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nadalje , tunjav je ,neodlučan ,priča -a ništa ne kaže ,nije imao mooda nizašta ,videli smo i njegov "legalizam" i način vođenja i predstavljanja države u svetu ,okružio se čankolizima koji su se nakrali na njegove oči ,a nije prstom mrdnuo . "Neobavešten "o svemu što se dešava van njegovog kućnog kabineta ,akademsko puvalo kome se posrećilo da postane nacionalni tribun .Od mladog demokrate i buntovnika sa Pravnog u Titovo vreme ,došao je na neku bledunjavu kopiju Šešelja , eto to je Voja "Pošteni" .Od samostalne , respektabilne po snazi DSS je napravio stranku koja sa svojih par procenata može da se gura u neku koaliciju ne bi li pojedinci još malo ušićarili ,ili da glumi konzervativno /nacionalističku tvrdu opoziciju u skupštini . Ni Toma ,sad kad mu se posrećilo sa Dačićem ,više ga ni ne pominje ,niti ga ko više računa za ozbiljnu političku figuru.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 10:03 am

Djoka20 ::
Jesam u DSS, Voja Kostunica jedini pravi Srbin.

Dobar izbor, i ovako se Vojo nemeša u poslove politike, a uskoro će biti potpuno marginalna ličnost.Preokupacija su mu mačke i isterivanje pravde a on se pravi da nije odavde.... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 10:29 am

Danubius ::
Djoka20 ::
Jesam u DSS, Voja Kostunica jedini pravi Srbin.
Zavisi kako se gleda . To što nema decu (baška ćerku [You must be registered and logged in to see this image.]) nije njegova krivica -ali da živi okružen mačkama ,e to vala nije ni muška ni srpska osobina . Ne pije , ne puši ,ne juri žene ? Koji bre Srbin to ne radi ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nadalje , tunjav je ,neodlučan ,priča -a ništa ne kaže ,nije imao mooda nizašta ,videli smo i njegov "legalizam" i način vođenja i predstavljanja države u svetu ,okružio se čankolizima koji su se nakrali na njegove oči ,a nije prstom mrdnuo . "Neobavešten "o svemu što se dešava van njegovog kućnog kabineta ,akademsko puvalo kome se posrećilo da postane nacionalni tribun .Od mladog demokrate i buntovnika sa Pravnog u Titovo vreme ,došao je na neku bledunjavu kopiju Šešelja , eto to je Voja "Pošteni" .Od samostalne , respektabilne po snazi DSS je napravio stranku koja sa svojih par procenata može da se gura u neku koaliciju ne bi li pojedinci još malo ušićarili ,ili da glumi konzervativno /nacionalističku tvrdu opoziciju u skupštini . Ni Toma ,sad kad mu se posrećilo sa Dačićem ,više ga ni ne pominje ,niti ga ko više računa za ozbiljnu političku figuru.

Auuuu, pa ti ga više mrziš od mene.
I ti mene napadaš da sam ekstreman.
Ja recimo isto mislim ali o Koštunici ne bih tako pisao.
Ipak, visoki intelektualac, možda i najveći na ovim prostorima bivše Jugoslavije.

Ne volim ga ali me zaista ganula, kad sam bio na inaguraciji ispred skupštine. Izlazi Voja, svi uz obezbeđenjei čekaju službene automobile, kurče se. On izlazi onako kao običan čovek i seda u svoj auto star 20 godina. Mislim da me tada kupio. Suze su mi pošle jer po tom pitanju, on je ideal moje vizije političara. Nikakva obezbeđenja, službeni automobili. Voleo bih da vidim da predsednik sedi ispred neke prodavnice sa ortacima, pije pivo, zatim skoči do kabineta odradi nešto, i to je to. Toplo vreme, šorc, klompe, papuće. Nikakvi dres codovi. Zato sam se okrenuo od Evrope.

Cane i Partibrejkersi su moja ideologija. Tim putem je trebala poći Srbija. Zbog toga sam izlazio na ulice, to sam priželjkivao.

A odrastao sam na priči koja je istinita. Moj deda je tako na kelemegdanu sa Kraljom Perom I odigrao šah, i tek kasnije neki primete od prisutnih da to na klupici sedi Kralj i igra. Nije priča, petoro ljudi je bilo sa mojim dedom. To mi je bio san. Da se takva država vrati.
Ma nije meni Tito ko klincu smetao zbog ne nam čega. Ali sam voleo da ga vidim u redu u samoposluzi da kupuje hleb i mleko i da uđe u autobus.

I sad informacija iz prve ruke koja će vas najediti isto kao i mene kad sam čuo. Ali sam proverio i dobio potvrdu od deset ljudi, komšija.
MILOŠEVIĆ SE ZA VREME SVOJE VLADAVINE TAKO PONAŠAO U POŽAREVCU.
Nemam šta reći, osim da probam da zaboravim. Toliko sam ga prezirao, ali po tom pitanju, moj neki ideal.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aktivistkinja

Aktivistkinja


Humor : hm
Datum upisa : 03.04.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 2:22 am

Danubius ::
.Da li ste se nekada bavili politikom, bili član neke partije,

Da.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 8:16 am

DA...GSP (gledam svoja posla)..i nemam nameru da je menjam..... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 9:24 am

montoya ::
DA...GSP (gledam svoja posla)..i nemam nameru da je menjam..... :329340:

Svaka cast,nikad nisam ni bila,a HDZ mi mnogo obecavao,nisam na prodaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 9:33 am

Ne i samo dalje od toga.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 10:10 am

Nisam bila do sada, a bogme ni nadalje.
Negde onih mucnih 90-tih mogla sam dobiti posao snova ( u struci) ali mi je JUL postavio uslov- da budem njihov clan.
Nisam na prodaju, niti bih pogazila svoja moralna nacela pa taman da sam bez 'leba ostala.
Eto, njih vise nema, a ja sam jos tu ziva,zdrava i sita. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:08 am

dusicaa ::
Nisam bila do sada, a bogme ni nadalje.
Negde onih mucnih 90-tih mogla sam dobiti posao snova ( u struci) ali mi je JUL postavio uslov- da budem njihov clan.
Nisam na prodaju, niti bih pogazila svoja moralna nacela pa taman da sam bez 'leba ostala.
Eto, njih vise nema, a ja sam jos tu ziva,zdrava i sita. :329340:

učlani se u moju partiju "GSP".... tesim te tooo










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:16 am

Gagica78 ::
Ne i samo dalje od toga.

Takve kao ti vlast obožava. Super, ne mešaj se samo u njihov posao.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:18 am

Ma jesam, ali onako.
E žao mi, čitam da ljudi s ponosom govore da nisu članovi ni jedne partije.
Shvatio sam da treba biti član što više partija. Ne jedne, stotine, svih koje postoje. To vam je kao forum. Pa kako će te plasirati svoje mišljenje drugačije.
Zaista sam gledao kao budale neke, kad mi izvadi i baci na sto pedeset članskih karti različitih partija. Ali su u pravu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:20 am

montoya ::

učlani se u moju partiju "GSP".... tesim te tooo
Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:21 am

dusicaa ::
Nisam bila do sada, a bogme ni nadalje.
Negde onih mucnih 90-tih mogla sam dobiti posao snova ( u struci) ali mi je JUL postavio uslov- da budem njihov clan.
Nisam na prodaju, niti bih pogazila svoja moralna nacela pa taman da sam bez 'leba ostala.
Eto, njih vise nema, a ja sam jos tu ziva,zdrava i sita. :329340:
uuuu, pa i ova žućka ispod moje terase je živa, zdrava i sita. Ali mislim da to za čoveka nije dovoljno.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:22 am

dusicaa ::
montoya ::

učlani se u moju partiju "GSP".... [You must be registered and logged in to see this image.]
Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat [You must be registered and logged in to see this image.]
ovo G garant GANJAM.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:24 am

debilko ::

Zaista sam gledao kao budale neke, kad mi izvadi i baci na sto pedeset članskih karti različitih partija. Ali su u pravu.

Možda su u pravu...ali nemaju svoj pravi identitet i mišljenje.Upravo mišljenje menjaju kako vetar duva i kako godi u datom trenutku.Ja bi ih okarakterisao kao pravi "Poltroni".Mogu samo reći da ni to nije lako-da mi neko namešta moje mišljenje i da gospodari mojim mozgom.
Neko jednostavno tako rodi i da mu je mozak ko sunđer i upija tuđe fix ideje..... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:27 am

debilko ::

uuuu, pa i ova žućka ispod moje terase je živa, zdrava i sita. Ali mislim da to za čoveka nije dovoljno.
Razumela poredjenje, necu se ljutiti. Imas pravo na svoje misljenje i iznosenje istog.
Ne dajem veru za veceru a ni dusu djavolu!!!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:30 am

dusicaa ::

Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat :rlol:

Program je vrlo jasan i evo kratko objašnjenje:
G-gledam
S-svoja
P-posls

što bi značilo..koja god vlast da je na tapetu , jednostavno gledaš kako da skloniš glavu i doope iz svih tih priča, koristiš svako vreme da živiš(uživaš) van politike, i radiš isključivo za sebe-svoju porodicu bez umišljanja o idealima koji su na sceni(bilo u preduzeću ili na TV)... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio montoya dana Sre Apr 03, 2013 11:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:33 am

montoya ::
dusicaa ::

Moras mi poslati plan i program te "partije" Vrlo mi je nepoznat :rlol:

Program je vrlo jasan i evo kratko objašnjenje:
G-gledam
S-svoja
P-posls

što bi značilo..koja god vlast da je na tapetu , jednostavno gledaš kako da se skloniš glavu i doope iz svih tih priča, koristiš svako vreme da živiš(uživaš) van politike, i radiš isključivo za sebe-svoju porodicu bez umišljanja o idealima koji su na sceni(bilo u preduzeću ili na TV)... :329340:
Pa onda sam odavno clan iste :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:37 am

dusicaa ::
debilko ::

uuuu, pa i ova žućka ispod moje terase je živa, zdrava i sita. Ali mislim da to za čoveka nije dovoljno.
Razumela poredjenje, necu se ljutiti. Imas pravo na svoje misljenje i iznosenje istog.
Ne dajem veru za veceru a ni dusu djavolu!!!

A tvoje ideje?
Ako imaš ideje, onda ih plasiraj. Priznajem tvoj stav samo ako si sama pokušala da formiraš svoju partiju. Ako nisi, onda se ne mogu složiti sa tvrdnjom da je olitika toliko nevažna u našim životima, da nije vredna pažnje.
A pogledaj gde su ljudi koji se bave politikom, a gde ostali.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:39 am

To ti je Dušice ono, dok pametni popuštaju, budale vladaju svetom.
Ako ne voliš političare, a to se da naslutiti iz posta, zašto ne pokušaš da im bar malo na nekom sastanku zagorčaš život nekom diskusijom. A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 11:50 am

debilko ::
A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.

mora da se takav rodiš da bi takav luksuz sebi dopustio...a prvo da vam nesmeta lizanje doopeta i poltronisanje
:329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio montoya dana Sre Apr 03, 2013 12:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 12:06 pm

debilko ::
Gagica78 ::
Ne i samo dalje od toga.

Takve kao ti vlast obožava. Super, ne mešaj se samo u njihov posao.


Da li me vole ili ne bas me briga,bila u stranci ili ne niko mi nece nista dati samo tako sto sam njegov clan niti ce mi posaditi kukuruz, okopati njivu ili zaraditi ako ja to ne uradim sa svojih deset prstiju. Svi nam oni kaobajagi pomazu a nigde nikog da zaista uradi nesto za nas.
Dalje od toga, nesto smeta, zar da idem i prosim pred zgradom vlade i nesto cu promeniti, tesko...
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 12:10 pm

montoya ::
debilko ::
A ne, ljudi uzurpirali sve, a osećaju se konforno jer se svi povlače.

mora da se takav rodiš da bi takav luksuz sebi dopustio...a prvo da vam nesmeta lizanje doopeta i poltronisanje
:329340:

Pa ja onda sa ovim avatarom imam šanse, u pitanju su nijanse smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 12:13 pm

Gagica78 ::
debilko ::
Gagica78 ::
Ne i samo dalje od toga.

Takve kao ti vlast obožava. Super, ne mešaj se samo u njihov posao.


Da li me vole ili ne bas me briga,bila u stranci ili ne niko mi nece nista dati samo tako sto sam njegov clan niti ce mi posaditi kukuruz, okopati njivu ili zaraditi ako ja to ne uradim sa svojih deset prstiju. Svi nam oni kaobajagi pomazu a nigde nikog da zaista uradi nesto za nas.
Dalje od toga, nesto smeta, zar da idem i prosim pred zgradom vlade i nesto cu promeniti, tesko...
A reč revolucija kod vas očigledno ne postoji










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 EmptySre Apr 03, 2013 12:15 pm

Ja sama ne mogu uciniti nista ali ako bismo svi to uradili , to bi imalo smisla, ali kod nas nikako da se Srbi sloze... Revolucija nije jedan covek...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Da li ste član neke političke partije? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste član neke političke partije?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: