DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Cena nekretnina u Srbiji BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Cena nekretnina u Srbiji BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Cena nekretnina u Srbiji

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Cena nekretnina u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Cena nekretnina u Srbiji   Cena nekretnina u Srbiji EmptyUto Nov 24, 2015 10:44 pm

Na sajtu B92 objavljen je tekst  o cenama nekretnina u Srbiji.

Za pet hiljada evra može da se pronađe kuća sa okućnicom u Vojvodini.

Gradići i sela u Srbiji odumiru, kuće se prodaju, ljudi odlaze u velike gradove.

Sa druge strane, na zapadu, ali i u Australiji, Kanadi, Americi, ljudi beže iz gradova u predgrađa i u sela.

Zašto se ovde dešava suprotna stvar?

Zašto ljudi beže iz sela?










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Cena nekretnina u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Cena nekretnina u Srbiji   Cena nekretnina u Srbiji EmptyPet Feb 05, 2016 8:45 pm

Cene su vise nego smesne, gledajuci sa strane... 
Imam kucu tamo, komsija sam roditeljima, a ove godine sam kupila jos jedan plac, prosirila imanje. Necu nista graditi, ali zelja mi je da napravim malu oazu...Nekada smo imali ogroman vocnjak, i tu je bilo svega, sve moguce sorte vocaka, koje su radjale od juna maja ( dud ) pa do prvog snega ( kruske ). Podelom imanja i raseljenjem potomaka, to se zagubilo...Tatina ( potajna ) zelja a i moja je da to obnovimo. 
Necu kupovati ovde vikendicu... A kad pozelim da pobegnem od svakodnevice...Nista nije daleko i nemoguce ako se zaista zeli...Volim selo i zemlju, i uzivacu u uredjenju, to je sigurno.










Cena nekretnina u Srbiji CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Cena nekretnina u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Cena nekretnina u Srbiji   Cena nekretnina u Srbiji EmptyPet Feb 05, 2016 11:27 pm

MadamX ::
Na sajtu B92 objavljen je tekst  o cenama nekretnina u Srbiji.

Za pet hiljada evra može da se pronađe kuća sa okućnicom u Vojvodini.

Gradići i sela u Srbiji odumiru, kuće se prodaju, ljudi odlaze u velike gradove.

Sa druge strane, na zapadu, ali i u Australiji, Kanadi, Americi, ljudi beže iz gradova u predgrađa i u sela.

Zašto se ovde dešava suprotna stvar?

Zašto ljudi beže iz sela?

Zato što se poljoprivredni proizvodi otkupljuju u bescenje. Zato što dobar deo Srbije nema ni putnu infrastrukturu. Zato što nema struje ili nestane kako se malo naoblači. Zato što nema nikakve fabrike u okolini u kojoj možeš da radiš i zaradiš za život... Zato što nema lekara, učitelja ... Nije život u selu samo lep pogled kroz prozor.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cena nekretnina u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Cena nekretnina u Srbiji   Cena nekretnina u Srbiji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cena nekretnina u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KO JE KO u SRBIJI ?
» Sudstvo u Srbiji
» Srebrna Voda - Postupak Proizvodnje
» Najlepsi stihovi o Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: SRBIJA-
Skoči na: