DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
OI - Pariz 2024 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
OI - Pariz 2024 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 OI - Pariz 2024

Ići dole 
+2
Danubius
ZoxZoja
6 posters
AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyPet Jul 26, 2024 9:15 pm

Neka Igre počnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za moj račun (a gledam Igre od Moskve pa naovamo) najgore Otvaranje a mislila sam da niko neće prejebati Londonsko. Skupa žurka za par hiljada "visokih gostiju".

Đole likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyPet Jul 26, 2024 10:07 pm

ZoxZoja ::
Neka Igre počnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za moj račun (a gledam Igre od Moskve pa naovamo) najgore Otvaranje a mislila sam da niko neće prejebati Londonsko. Skupa žurka za par hiljada "visokih gostiju".
Veštačka inteligecija kaže da smo "popušili" Novak ,Ivana Španović -sa povredama Košarkaši direktno na USA?
No videćemo










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jul 27, 2024 9:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Đole likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Jul 27, 2024 1:18 pm

Skidam kapu i klanjam se do poda jedino bolesnoj Celine Dion koja je jedino što je vrijedilo na ovom otvaranju.
Još jednom, naklon do poda naklon

Danubius likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Jul 27, 2024 5:29 pm

Šteta je što nisu uvrstili da neko nešto izvede od pokojnog Šarla Aznavura i od Edit Pjaf ili Mire Matije koja je, mislim, u godinama. Posebno Aznavura koji potiče iz napaćenog Jermenskog naroda.
A ne neke Gage i gologuze starlete. zubic

Danubius and justicija like this post

Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Jul 27, 2024 6:29 pm

Đole ::
Šteta je što nisu uvrstili da neko nešto izvede od pokojnog Šarla Aznavura i od Edit Pjaf ili Mire Matije koja je, mislim, u godinama. Posebno Aznavura koji potiče iz napaćenog Jermenskog naroda.
A ne neke Gage i gologuze starlete. zubic

Tačno! I meni je Mirej Matje pala na pamet.
Lejdi Gaga se toliko forsira, nema gdje je nema!
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Jul 27, 2024 9:32 pm

ZoxZoja ::
Neka Igre počnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za moj račun (a gledam Igre od Moskve pa naovamo) najgore Otvaranje a mislila sam da niko neće prejebati Londonsko. Skupa žurka za par hiljada "visokih gostiju".

Odgledah samo poneki insert. Iskreno osim što mi se ne sviđa čitav koncept i odvratno mi je ono sa "tajnom večerom". Dno svakog dna!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyNed Jul 28, 2024 3:55 pm

Nisam u toku Neki "naši" su se "kvalifikovali"-neki  nisu Nole je očistio patos sa "nekim" Samo načuo u vestima Ali...17.15  košarka Srbija-USA Ili će biti "čudo" ili će nas "urnisati" Videćemo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyNed Jul 28, 2024 7:10 pm

110 -84 za USA Ubili su nas trojkama Srbija 8 od 34?
Ali su se momci borili.
Ameri su bolji nema tu šta .Idemo dalje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyPon Jul 29, 2024 8:59 am

justicija ::
ZoxZoja ::
Neka Igre počnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za moj račun (a gledam Igre od Moskve pa naovamo) najgore Otvaranje a mislila sam da niko neće prejebati Londonsko. Skupa žurka za par hiljada "visokih gostiju".

Odgledah samo poneki insert. Iskreno osim što mi se ne sviđa čitav koncept i odvratno mi je ono sa "tajnom večerom". Dno svakog dna!

Sad se organizatori peru da je reč o nekom Holandezu i rimskim bogovima na prehrambenim okupljanjima. Ali ono što je meni zasmetalo u ovoj cirkuskoj pretstavi je što su sportisti bili skrajnuti. 8 sekundi kadar mimoprolazeće lađe pa nazad na štrumfove.

Srpski neoliberali svakog ko se usudi da kaže da mu se nije dopalo odmah proglašavaju putinovcem, nacistom i svim ostalim epitetima tog spektra. Tako sam posle diskusije na zidu jedne "prijateljice" na FB napušena minimalcem i nahranjena onim što se ne jede jer sam se usudila da kažem da mi se cirkuska predstava nije svidela. Za neverovati je koliko su ti ljudi ostrašćeni i netolerantni. U svakom od njih čuči mali diktator koji se jede jer nema mogućnosti koje ima VV. Što sam im i rekla uz pominjanje erektivne disfunkcionalnosti smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyPon Jul 29, 2024 11:46 pm

Nole je odrao Rafu ,odbojkašice Francuskinje Nadmoćno  top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyUto Jul 30, 2024 10:34 am

Mikec i Arunović-prvo  zlato za Srbiju kolo


MIKEC I ARUNOVIĆ UPUCALI ZLATO U PARIZU! Srbija ima olimpijske ŠAMPIONE! Velika borba, EPSKA DRAMA i SREĆAN KRAJ!

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyUto Jul 30, 2024 12:40 pm

Vaterpolisti Srbije doživeli su katastrofalan poraz od Australije rezultatom 8:3.

Delfini su odigrali užasan meč










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyUto Avg 06, 2024 4:59 pm

Kako su nas derali Austrajinaci ? 80-80 A ONDA ....ludi Somborac Nikola Jokić 95-90 za  Srbiju

NESTVARAN PREOKRET ORLOVA I MAGIČNI NIKOLA JOKIĆ! Od MINUS 24 i IVICE PONORA do POBEDE protiv Australije! Neka se SPREMI DRIM-TIM










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySre Avg 07, 2024 4:15 pm

Ove OI su od samog otvaranja i kontraverzi koje je ono izazvalo na ivici incidenta.

Alžirska bokserka je svojim XY hromozomima, reproduktivnim organima žene sa kojima je rođena kao i pojačanim lučenjem testosterona digla tenziju ni kriva ni dužna. U suštini žena nije kriva što joj hormoni rade kako rade ali jeste MOK koji nije poštovao preporuke njenog saveza da ne može da se takmiči ako ne dovede hormonski status u normalu što je odbila. Sve u svemu tri dana opšte pljuvačine, naučno-popularnih članaka a takmičenja idu svojim tokom.

Nole osvojio zlato. Mali Alkarez ispao faca jer je na svoju štetu ispravio sudijsku odluku.

Angelina Topić sa napuknutom nogom preskočila normu za finale. Dok je davala izjavu za novine prišla je Ukrajinka (žao mi što nisam videla ime) poljubila je u kosu i rekla - Ti si naša šampionka. To je valjda taj olimpijski duh kojeg se trude da ubiju.

Ali nevezano za medalje i takmičenja hit na društvenim mrežama je Turčin Jusuf Dikeč čije se prezime piše Dikec. Čovek se decenijama takmiči, ne koristi antifone (već čepiće za uši) i one naočare koje strelci imaju da ne moraju da žmure na jedno oko.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako je čovek policijski specijalac ili tako nešto kad se ne takmiči napisana su i 2-3 scenarija za seriju ili bar film. Jedan od boljih je da je čovek plaćeni ubica kome su OI pokriće dok juri metu. I da je namerno osvojio srebro da ne bi upadao u oči.

Inače postoji gomila slika njega i Mikeca tokom ovih 20 i kusur godina. Streljački svet kaže da se redovno zezaju s njima dvojicom - Evo ih Mikec i Dikec.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyPet Avg 09, 2024 7:43 pm

Loše smo prošli sa Amerima . Nadajmo se bronci. ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Avg 10, 2024 12:29 pm

Čitajući razne portale i komentarisanja u okruženju, OI mi liči na Evroviziju, dodelu Oskara... Nameštaljka do nameštaljke. Čak se ni Ukrajinci ili Palestinci nisu proslavili. Nešto je trulo na globalnom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptySub Avg 10, 2024 1:19 pm

i bronza je naša mahmah

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 EmptyNed Avg 11, 2024 4:33 pm

... jwwwwww  top88
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OI - Pariz 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: OI - Pariz 2024   OI - Pariz 2024 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OI - Pariz 2024
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» EP u fudbalu 2024

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: