DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
GODIŠNJI HOROSKOP -2016  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
GODIŠNJI HOROSKOP -2016  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 GODIŠNJI HOROSKOP -2016

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 3:39 pm

Po Wanabee magazinu ,a pošto je prilično obiman ,samo link 

[You must be registered and logged in to see this link.]    link

Pa zavirite da vidite šta vas čeka u 2016 .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 3:42 pm

Device koje su same trebalo bi više da se aktiviraju. Pod tim se ne podrazumevaju samo izlasci, već i šetnja, bavljenje sportom i odlazak u teretanu. U prvoj polovini godine ostvarićete romantičnu vezu sa kolegom, a mnoge će zainteresovati mlađa osoba. To je neko koga odavno poznajete i ko vam se već udvarao pre izvesnog vremena. 

----

Vala ,što je bilo za "romantiku" sa koleginicama -davno obavljeno .

"Mlađe" mi ćerke mogu biti . 

A da mi "udvaranje" promaklo .........to me čisto zabrinjava . Altzheimer ? 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 8:34 pm

Lavovi koji su sami imaće puno prilika za ljubav tokom avgusta i septembra, a i sami ćete uvideti da ste postali ozbiljnija osoba koja ne uleće u vezu samo da ne bi bila sama. Posebno bi trebale da budu oprezne žene rođene u ovom znaku jer postoji mogućnost da se zaljube u loše momke. Zato pripazite kako se ne bi upuštali u neželjene avanture.

Au..sve do leta nema ništa od ljubavi trtrr










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 8:36 pm

A i tad los momak.....hahahah Madam,sjedi s mirom....

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 8:57 pm

Pa strašno Astra, strašno :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 9:07 pm

MadamX ::
Pa strašno Astra, strašno :brdski2:

Ja zato ne vjerujem u horoskope te vrste....ahahahah oni ce meni da kazu kad i koga da volim....idi bre.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 9:19 pm

Meni su ti horoskopi zabava. Ali, pre nekih sedam godina, slučajno sam na poslu dala podatke jednom čoveku koji je prodavao knjigu o horoskopima i uradio je horoskop mami, sestri i meni.
Natalne karte nisu bile skupe, doneo ih je kod mene kući.
Mami je sve ok rekao, da je jaka žena, bla, bla...meni nije hteo mnogo da priča, rekao je nešto u stilu "bićeš i dobro i loše", a sestri..rekao joj je da će njoj biti sve dobro, ali njen muž mora da pazi..natalna karta pokazuje probleme. Posle mesec i po dana zet je imao saobraćajnu nesreću, nije bio povređen, niti je nekoga povredio, ali je slupao nova, tek kupljena kola, ganc nova..

Tako da..ima ljudi koji stručno prave natalne karte. Ne verujem mnogo ovim horoskopima za široke mase, već samo onima koji mi rade natalnu kartu, a ne poznaju me.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  EmptySre Nov 25, 2015 11:34 pm

Privatni i društveni život

Godina za vama imala je uspešnih momenata, ali ne onoliko koliko ste se vi nadali. Zbog toga ste često imali period panike i nesigurnosti. Ove godine poželećete da se promenite iz korena, postaćete odgovorniji i sigurniji u sebe. Ranije ste pred drugima saginjali glavu i bili nenametljivi, pa ste shvatili da takvo ponašanje i nije baš najpoželjnije. Zato ćete 2016. mnoge iznenaditi svojim čvršćim stavovima i pomalo ekscentričnim i slobodnijim ponašanjem.


Što će reći leteće perje i paperje svakom ko mi stane na žulj.

Do sada ste verovali unutrašnjim osećanjima, a sada ćete se osloniti na razum. Vaše poverenje drugi će morati debelo da zasluže. Žene rođene u ovom znaku imaće želju da budu autoritet i uticajne, pa ćete svoje ponašanje prema mnogim prijateljima i saradnicima potpuno promeniti. Jednostavno, ponašaćete se mnogo strožije i nećete dati na sebe. Najbolji period za uspeh smeši vam se u aprilu i oktobru.

I jopet - teško onom ko mi na žulj stane.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty
PočaljiNaslov: Re: GODIŠNJI HOROSKOP -2016    GODIŠNJI HOROSKOP -2016  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GODIŠNJI HOROSKOP -2016
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hejterski horoskop
» FB i horoskop
» LJUBAVNI HOROSKOP
» KINESKI HOROSKOP

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: