DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Knjiga uz koju ste plakali BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Knjiga uz koju ste plakali BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Knjiga uz koju ste plakali

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali EmptySre Mar 09, 2016 10:06 am

"Knjiga uz koju ste plakali?"
"Zbirka zadataka iz matematike".

Ovo mi dade ideju da vas pitam,uz koju knjigu ste plakali.....pa se zamislim....eh..... a uz koju nisam...koja god je bila tuzna,pocevsi u ranom djetinjstvu sa "Veliki Van" pa dalje ,rastuze me knjige,posebno ako znam da su pisane na temelju istinitih dogadjaja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali EmptySre Mar 09, 2016 1:13 pm

Zadnja koje se sećam a da sam plakala uz nju je Tri metra iznad neba, Federika Moće. Knjiga o ljubavi, izdaji, knjiga o mladosti ... kraj mi je skupio srce na veličinu graška a suze su bile kao letnja kiša velike.

Obično ne plačem ni uz knjige ni uz filmove ali eto uz ovu jesam. Zašto? Pojma nemam, verovatno mi je tad bio baš takav trenutak kad mi je trebalo da se isplačem. Kasnije je snimljen i film po ovoj knjizi, postoji i drugi deo knjige ali ne želim ni da gledam ni da čitam. Jednostavno ne verujem da išta može da ponovi onu emociju kad sam u 4 ujutro držala knjigu i plakala.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali EmptyPet Mar 11, 2016 11:18 pm

" Zbirka rešenih zadataka iz matematike!"
                                                    Bogoslav Vene


rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali EmptyNed Mar 13, 2016 4:03 am

Godina prođe, a dan nikad- Žarko Laušević










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali EmptyPon Mar 14, 2016 9:21 am

Mašinski elementi
Radojka Gligorić


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Knjiga uz koju ste plakali Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga uz koju ste plakali   Knjiga uz koju ste plakali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Knjiga uz koju ste plakali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Balkanski andjeo-knjiga o Tosi Proeskom
» Beogradski sajam knjiga
» Princ tame...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: