DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?

Ići dole 
+14
sanjalica.ns
MadamX
Kica/Praja
Danubius
promaja
Kijara-brm
aldo raine
Thabit
Astra
Blebetalo
daljinski
Diplomirani Duduk
Gothic
Mima65
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Nov 24, 2016 6:45 pm

First topic message reminder :

U martu nas očekuje novi cirkus -bira se novi predsednik Srbije . 
Kao "kandidati" se pominju dosadašnji Toma Nikolić (za koga ni SNS ne misli da ima previše šansi ) neko drugi iz SNS i SPS ,i "zajednički kandidat opozicije " (što je puko nagađanje -pominju se Vuk Jeremić ,Saša Radulović ,Saša Janković , Boško Obradović itd ) 
Vojislav Šešelj sam sebe pominje kao kandidata (a za očekivati je da ga podrži "nacionalna"(čitaj ,nacionalističko -šovinistička Srbija )  ,"desna" i "inadžijska" Srbija . 
Ozbiljno se špekuliše i mogućnošću da kandidat bude Vučić ,a da se to kasnije "reši" ili sistemom "Putin" (postavljanjem marionete za premijera ) ili čak i "objedinjenjem " funkcija (što je uradio Adolf Hitler i još par diktatora ) 
Režimska štampa već naveliko pljuje po eventualnim kandidatima "opozicije",iako ama baš ništa nije još izvesno ili dodgovarano . 

Šta mi mislimo ,ko bi bio najbolji kandidat,ko ima najviše šansi, koga bi mi rado videli kao Predsednika Srbije ? 


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2016 5:12 pm

ZIKO ::
Nisam ja Trump pa da me svaleracijske afere ne mogu uzdrmati.

Nisam ni ja Melanija, pa šta?! smehsmeh

Inače, po temi.....,mislim, u stvari, tvrdim da će opet biti izabran idiot, kao po običaju. Prijatno bi me iznenadilo da ne bude tako. :brdski2:
Zapravo, kako i mogu da budem iznenađena kad su na tacni sve sami idioti. dm2
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk




Datum upisa : 26.11.2015

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2016 10:13 pm

justicija ::
pa šta ti je sa penzijom? Jel' ti je vratio? Pa eto nije (i to mu zamjeri), ali vratiće - rek'o je!

AV je obećao! Zar to nije dovoljno??? zlz

Glasajte za mene! Sasvim je sigurno da bih održao svoje izborno obećanje:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo ko drugi, ako bude izabran, promeniće se i biće ovakav:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2017 11:08 am

Diplomirani Duduk ::


Glasajte za mene! Sasvim je sigurno da bih održao svoje izborno obećanje:
[You must be registered and logged in to see this image.]


Da znaš ,imaš moj glas . :brdski2:
I nije ti to uopšte glupo ,da se "kandiduješ" ? Svaki kandidat dobija određenu sumu koja uopšte nije zanemarljiva ,a sudeći po rezultatima iz 2012 ,bez obzira koliko glasova su dobili ,svi kandidati su se dočepali Skupštine i poslaničke plate .
Kampanja još nije ni počela ,ali SNS već uveliko satanizuje ne samo one koji su se najavili kao kandidati ,nego i one za koje misle da bi mogli biti . Tako su izvadili iz naftalina i Čedu Jovanovića ,sve sa istim "optužbama" kao pre 20 godina (za čega su mediji i novinari suđeni i platili odštete zbog laži ) pa ga možemo videti na naslovnicama više nego da je uopšte i "aktivan" u opoziciji (što nije )

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2017 11:17 am

Ko god da bude, uvesti smrtnu kaznu!
Na ovim prostorima, kako koja vlast dođe, rehabilituje sve živo i mrtvo.
Voleo bih da se Vučić posthumno rehabilituje, đuture sa ekipom iz devedesetih. Kako meni, tako i drugima su ukrali, ihahaj godina života. To nikako ne mogu vratiti, niti otplatiti.
Smrtna kazna!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2017 5:23 pm

Ako sam dobro obaveštena kad vi budete birali novog Idiota Srbiji ja ću biti nekih 450 kilometara daleko. Ali već unapred mogu da kažem wc vam se na izbor.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 01, 2017 2:00 pm

Kakva je opozicija, opet će biti neko sranje.
Za sada, ne postoji nijeden normalan.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 01, 2017 3:09 pm

Crveno -crna koalicija pokazuje totalni nedostatak maštovitosti apropo satanizacije mogućih kandidata .Oni sa elementarnim pamćenjem će se setiti da je u sličnim situacijama upotrebljavna ista fora ,te su tako "narkomani" bili Vuk Drašković ,Čeda Jovanović ,čak i Nenad Čanak (koji se drogira eventualno čvarcima ,kad ste videli narkomana ugojenog kao prasac?) 

E sad su to Radulović i Vuk Jeremić ,a servilni oglašivač je Šešelj preko ,naravno "Kurira" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šešelj je navikao da svoje glasove prodaje za novac i poslanička mesta ,tako da će i sada tako ,kao što je onomad sa Slobom . 

Saša Janković je odavno proglašen ubicom ,jer mu se neki prijatelj ubio 1993 u njegovom stanu . 
To što su policijski veštaci nepobitno utvrdili samoubistvo ,i što u vremenu smrti Janković uopšte nije bio u svom stanu ,je naravno -nebitno . 
Saša Mirković je izdajnik SNS ,njemu će lako da nađu koješta ,jer je bio njihov i dobro znaju šta je nezakonito radio ,i ko ostaje ....Bogoljub Karić ? 
On već sada nudi svoje usluge i dobijene glasove SNS ,a žena mu je ionako u "koaliciji" sa njima ,tako da on nije opasnost . 
Toma se koprca ,ali neće on protiv mladog Gazde ,na kraju ,em mu se isplatilo ,em će tek da mu se isplati da se "dostojanstveno povuče " uz obilnu nadoknadu . Sinove je debelo zbrinuo ,a koliko se sam nakrao ,može u penziju na Sejšele ,ako hoće . 
Dačića je lako kupiti ,on tek nije nikakav ozbiljan problem . 
Ostaje da je  svakako najbolji kandidat Aleksandar Vučić ,jer on je čovek bez poroka -ne puši ,ne pije ,kamoli da koristi neke "supstance" .
Doduše ...takve "pozitivne osobine "je imao i Adolf Hitler ,koliko se ja sećam ?  tongue
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 11, 2017 8:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski




Datum upisa : 26.06.2014

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 11, 2017 9:12 pm

Predlozite mene .......bas da vidim sta li ce da iskopaju smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyUto Feb 14, 2017 6:48 am

Milan Kamponeski

Ljudi misle da sam odlepio i da je pad SNS-a o kojem govorim poslednjih nedelja stvar nekog mog bezumnog optimizma, a ne vrlo egzaktne prognoze, pa je došlo krajnje vreme da objasnim zašto je takav ishod daleko realniji od onog sranja kojim nas zatrpavaju preko zarobljenih medija i lažiranih anketa.
Prvo moram da vam kažem da će ovo biti malo duži post, pa ako niste išli da piškite i kakite, uradite to pre nego što počnete da čitate. čisto da vas ne uhvati proliv kad stignete do kraja teksta ili još gore, da vas pritera negde na pola, pa osetite potrebu da se olakšate tu na licu mesta u komentarima.
Elem, konačni ishod izbora je uvek složena računica, u kojem uloge igraju matematika, psihologija, strategija, splet okolnosti i sportska sreća.
Sa matematičke strane (za koju ljudi inače misle da je presudna), najvažnija je povezanost izlaznosti birača sa brojem glasova koje određene političke opcije "gađaju"
Istina je to, da što je izlaznost veća, to je veći problem vladajućoj garnituri da ostvari dobar rezultat na svakim sledećim izborima.
Naročito u zemljama poput naše gde je kriza stalno prisutna.
Vladajuće garniture u vremenima krize svoju snagu baziraju na glasačima koji su direktno povezani sa vlašću, zaposlenima u javnoj upravi, njihovim porodicama, onima što uživaju sitne i krupne privilegije, povezanim interesnim grupama, mrežama članova, glasača i povezanih simpatizera kojima je od životnog interesa ostatanak na vlasti.
Prednost tih glasova je njihova životna zainteresovanost da očuvaju svoj sistem, nedostatak te mreže je to što je premalo mesta i zaposlenja u tom sistemu pa svaka veća izlaznost predstavlja veću opasnost po njih.
Da bih vam približio koliko je izlaznost važna za konačni rezultat, evo malo konkretnih brojki sa prethodnih izbora;
Recimo, 2014 godine na izbore u Srbiji je izašlo 3.500.000 glasača što je 54% upisanih.
SNS je tad osvojio 1.740.000 glasova što im je donelo 48%
2016. godine na izbore je izašlo 3.700.000, dva procenta više, znači izašlo je ukupno 56% glasača. pa je SNS-u bilo potrebno 100.000 više glasova da bi ponovo imali 48%, tačnije - 1.820.000 glasova.
Važno je napomenuti da se te 2016, odnosno prošle godine dogodila i neviđena izborna krađa koja je zataškana tako što su preko cenzusa u previranjima tokom izborne noći i danima koji su usledeli puštene Dveri i DSS.
Međutim zbog SavaMale i cirkusa koji je trajao duže od tri dana, javnost je zaboravila da su se ljudi koji su na tim izborima radili u RIK-u krstili rukama i nogama šta im je stizalo u zapisnicima sa biračkih mesta. Slobodna procena je da je SNS na prošlim izborima ukrao najmanje 300.000 glasova.
No, da se vratimo matematici prethodnih izbora,
2008 godine, Demokratska stranka je osvojila 1.600.000 glasova, dakle samo 100.000 manje nego SNS 2014 (48%). međutim na tim izborima je to Demokratama donelo samo 38% u konačnom zbiru, jer je na birališta izašlo 4.150.000 glasača, odnosno 61% biračkog tela.
Dakle, da bi Vučić osvojio preko 50% glasova kao što govore nameštene ankete, potrebno je još više smanjiti izlaznost birača i povećati broj glasova koje bi on dobio.
Da bi se našao u takvoj prilici, matematika kaže da je Vučiću potrebno preko 1.900.000 glasova, a da izlaznost bude manja od 54%,
To je ovaj put "Mission impossible" za Mašinovođu.
Pošteno gledano, matematika kaže da je Vučić na prošlim izborima dobio najviše 1.500.000 glasova bez krađe, a da kampanja drugih stranaka faktički nije ni postojala, pa samim tim nije bilo ni motivacije opozicionih glasača da izađu na birališta.
Bili su to besmisleni izbori koje je on raspisao samom sebi. Opozicija nije kvalitetnog imala kandidata, politiku, novca, tako da je 2016. godine apstinencija građanske opcije bila na vrhuncu.
Stvari su se promenile, jer se nakon tih izbora dogodila SavaMala, prve ozbiljne demonstracije u Beogradu u poslednjih 10 godina, gomila afera, pogotovo u Beogradu koji je najveći generator "građanskih glasova", a ionako očajan životni standard u Srbiji je drastično opao u ovh godinu dana.
Nezadovoljstvo u Srbiji je postala tempirana bomba, novca nema nigde, a sva obećanja da će biti bolje u budućnosti su bili šlajmara u lice građanima.
U međuvremenu su se izmešale karte i u Evropi i svetu, pa se u novembru dogodio Tramp, a Bregzit Britaniji u junu prošle godine. Sve to je direktno u suprotnosti sa politikom Aleksandra Vučića.
Dodatni problem za našeg diktatora je i to što ove godine baš u kasno proleće i Nemačku očekuju izbori za novog kancelara što će zbog svih sranja sa imigrantima u toj zemlji biti ozbiljan udarac za poslednju osovinu na koju računa aktuelni mašinovođa u Srbiji.
Ne treba biti neki analitičar da se razume da je sve to sigurno uticalo na pad podrške Vučiću u biračkom telu koje ga je glasalo prošli put.
Moja slobodna procena je da Vučić u ovom trenutku najviše može da osvoji između 950.000 i 1.200.000 glasova, a da ta cifra vrlo moguće može dodatno da pada kako se izbori budu približavali.
Takođe važno je pomenuti i to da iako Vučić siluje Dačića da ga SPS bezuslovno podrži, sami glasači i članovi SPS-a ovaj put neće podržati vrh stranke jer godinama gledaju samo ponižavanje, a snose istu odgovornost kao Vučič, brat mu, Mališa, Vesić, Nebojša iz Beograda i ostali . .
Nasuprot vladajućem rasulu, sa druge strane glasačkog tela, konačno su se pojavile nove šanse.
Jeremić i Janković ozbiljno ulivaju nadu ljudima koji su apstinirali proteklih godina na izborima, vode dobre kampanje, pa će podrška a na kraju i izlaznost sa te strane sigurno rasti iz dana u dan.
U Srbiji konačno imamo ne jednog, već dva kandidata protiv Vučića, koji imaju ugled, dobru reputaciju, poverenje građana, politiku, ljude oko sebe i realnu šansu da osvoje veliki deo biračkog tela.
Ostaje još da ponovim da su izborni rezultati su najpre igra nametanja svojih tema javnosti, izvođenja svojih glasača na birališta i demotivacija protivničkih.
Vučić je na prošlim izborima dosegao vrhunac u toj igri (najpre u demotivaciji protivničkih glasača) međutim sada je njegov brod krenuo ka dnu.
Ako na ove izbore izađe 4.000.000 glasača odnosno više od 60% (što je vrlo realno), Vučić sa najviše 1.200.000 neće dobaciti ni do 30% osvojenih glasova.
Kad Vučić prvi put na izborima padne ispod 35%, SNS se ruši kao kula od karata, pacovi skaču u vodu, a SNS ih je prepun.
Na kraju, važno je da znate, da pored matematike veliku ulogu igra i motivacija, psihologija glasača, jer za dobijanje izbora nije važno samo osvojiti glasove svog kompletnog potencijala, već i onemogućiti i demotivisati sigurne i potencijalne glasače drugih političkih opcija da izađu na izbore.
Zato svako ko kaže "Nema šanse, Vučić pobeđuje ovaj put" može slobodno da se javi u štab raspalog SNS da uzme sendvič, jer to nije istina, već deo političke kampanje SNS-a.
JEDNA OD GLAVNIH DEMOTIVACIONIH PORUKA KOJE PLASIRA BANDA ALEKSANDRA VUČIĆA UPRAVO LAž DA - VUČIĆ U PRVOM KRUGU OSVAJA 50% GLASOVA I DA SE IZBORI U SRBIJI DOBIJAJU U PLANINAMA A NE U NOVOBEOGRADSKIM SOLITERIMA.
Ne dozvolite da vas zaglupljuju pričama o tome kako se izbori dobijaju na Staroj planini, jer uz dužno poštovanje Južnjacima, beogradska naselja Novi Beograd i Mirjevo zajedno imaju više glasača nego ceo jug Srbije ispod Leskovca, uključujući i Vranje, Pirot, Bujanovac . . da je grad, Voždovac bi bio peti grad po veličini u Srbiji . . Palilula isto, Zemun takođe . .
Vučić je već pao, ostalo je samo da taj pad overimo na izborima, zato na taj dan, svako za ruku da povede do biračkog mesta svakog koga zna da je protiv aktuelnog diktatora, da mi lepo izađemo i glasamo, pa nek se on češe i nek laže babu svoju, posle kako je neprikosnoveni mašinovođa ovog pomahnitalog voza.
Ostalo je samo da vam kažem još i to da ženi koju volite, to i kažete, da usvojite napuštenog psa ili mačku, da slušate dobru muziku i turite malo vere i ljubavi u svoju čuku kako propovedaju Al Zelenko i Eni Lenoks
Ovo leto će biti bez Vučićevog ludila na TV-u.
I promise.
Annie Lennox & Al Green - Put A Little Love In Your Heart:


Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyUto Feb 14, 2017 7:19 pm

Zarko Mihajlovic

GOVNA SU NAM VEC ODAVNO U PREDELU VRATA
NIJE VAZNO STO JE MALA,NEREDOVNA PLATA
DOK SUDSKI IZVRSITELJI KUCAJU NA VRATA
MI ZELJNO ISCEKUJEMO PREDSEDNICKOG KANDIDATA.

DOK TI ZEMLJU RASPRODAJU BEZ BLAMA I STIDA
DOK JE ZIVOT TVOJE DECE U RUKAMA GNJIDA
TI NIKAKO NE KAPIRAS VREME JE ISTEKLO
USTAJ STOKO I BORI SE JEBEM TI POREKLO.

ZASTO PLACAS NAPUMPANE RACUNE ZA STRUJU
ZASTO PUSTAS DA TE LAZU,VARAJU I TRUJU
USTAJ STOKO DOK POSTOJI I NAJMANJA NADA
MATORA SI I UMORNA ALI SU TI DECA MLADA.

USTAJ STOKO NE DAVI SE U SOPSTVENOM BLATU
USTAJ BAGRO DA PRESUDIS VUCICEVOM KALIFATU
USTAJ MARVO AKO IMAS JOS NESTO U SEBI VREDNO
USTAJ JER JA NE VERUJEM DA VOLIS DA ZIVIS BEDNO.

STA JOS TREBA DA SE DESI DA SHVATITE BEDU,JAD
STA JOS TREBA DA URADI PICKOUSTI,SMESNI SMRAD
ZAR DO MOZGA NE DOPIRE DA JE VEC SAD VRLO KASNO
KOLKO TREBA DA VAS JEBU DA POCNE DA BUDE JASNO.

PRESTANITE DA BUDETE NEPISMENI,GLUPI,LUDI
MANITE SE ONE STARE ISTORIJA CE DA SUDI
NE MORATE STRAHOVATI ZA BEDNE ZIVOTE
AL NE DAJTE DA VAM DECU PRETVORE U IDIOTE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 8:52 am

Ko će biti novi predsednik Srbije?
Niko normalan
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 9:01 am

Milan Kamponeski

Dve stvari su bitne kod ovih izbora.
Prva je ta što se Vučić kandidovao za predsednika Srbije.
Mislim da je to odlično, jer konačno imamo priliku da mu u lice kažemo šta mislimo o njegovoj politici, o njegovim lažima, njegovom ludilu, nameštenim anketama, potpuno razjebanom privredom, saradnicima poput Lončara i Malog, Arapima, zemlji Srbiji koju raskurcava kao da mu je deda ostavio.
Ovi izbori su referendum - Srbija ili on.
Druga stvar je onaj trenutak kad pomislite, kažete ili napišete "Ma nema šanse da ga pobedimo" ili "Sve je to meni isto" "Mi ne odlučujemo" i slično.
Kad vam te i slične rečenice prođu kroz glavu, neka vam sledeća misao bude da se predsednik bira na pet godina.
Zamislite još pet godina ove šizofrenije, zamislite za tri godine kad ovaj sve urniše do kraja, kad Al Dahra bude okupirala celu obalu Beograda i svu obradivu zemlju, da ste vi onog jednog dana kada je samo trebalo da odete do svog biračkog mesta, bili u fazonu "ma nema šanse"
Pre pet godina Vučić je bio naporan, bahat i bezobrazan, sada je sve to plus je potpuno lud, za pet godina će biti bahat, nasilan, bezobrazan i superlud, a mi ćemo biti robovi na sopstvenoj zemlji.
I znam da mnogi imaju dileme oko kandidata, da li će to nešto promeniti, možda hoće, a možda i neče, ali jedno je sigurno, sa Vučićem nema nikakve dileme, on ako ostane, nas za pet godina neće biti.
Tako da, šta god vi mislili, Imali šanse ili ne, obaveza nam je da učinimo sve što je našoj moći da ga zaustavimo, jer ako to ne uradimo ove godine, neće nas biti do kraja njegovog mandata da iskoristimo novu šansu.
Nema izgovora, ovo je borba za goli život i opstanak Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 10:57 am

I posle Vučića -Vučić .
AV se kandiduje za Predsednika ,sam je potvrdio .

Kako misli da to izvede a da ne da smesta ostavku na mesto premijera ,i da ne bude parlamentarnih izbora ,nikome nije jasno -jer je Ustav Srbije prilično jasan .
-----
Ustav Republike Srbije
Odeljak: Početak i prestanak mandata Vlade i članova Vlade
Član 128, stav 3
Mandat Vlade prestaje pre isteka vremena na koje je izabrana, izglasavanjem nepoverenja, raspuštanjem Narodne skupštine, ostavkom predsednika Vlade i u drugim slučajevima utvrđenim Ustavom.

Zakon o Vladi Republike Srbije:
Odeljak: Početak i prestanak mandata Vlade
Član 16, stav 3:
Vladi prestaje mandat sa prestankom mandata Narodne skupštine, izglasavanjem nepoverenja, neizglasavanjem poverenja, ostavkom Vlade, izglasavanjem nepoverenja predsedniku Vlade i ostavkom predsednika Vlade.
----
No,da će kampanja biti prljavija nego ikada ,to je jasno. U radikalskom maniru ,jurišni odredi SNS već posećuju i miniraju tribine opozicionih kandidata ,a mediji ....treba li bolji komentar ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 12:58 pm

Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederu! Vučiću, pederčino! rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 12:59 pm

Danubius ::
I posle Vučića -Vučić .
AV se kandiduje za Predsednika ,sam je potvrdio .

Kako misli da to izvede a da ne da smesta ostavku na mesto premijera ,i da ne bude parlamentarnih izbora ,nikome nije jasno -jer je Ustav Srbije prilično jasan .
-----
...

Ustav to sam ja. Zaboli njega za Ustav. Zaboli ga za bilo šta sem za to da bude jedini i apsolutni vladar svega. Zaboli ga i koliko će mrtvih biti ako se usudimo da glasamo drugačije od onog kako on hoće.


Laku noć Srbijo ma gde da si.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2017 4:43 pm

Ko su sve kandidati , ej bre Srbijo zar nemaš više pametnih ljudi , kanda je











[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 8:12 am

I evo narodu sapunice -sad se i Toma kandiduje ,iako ga "stranka" ne podržava ,pa čak ni rođeni sin .
Otac Brut protiv našeg srpskog Cezara ? 
Ili samo prisustvujemo još jednoj tragikomediji po srpskom receptu -izdaja najbližih? 
Jer tako i Toma i Aca izdadoše "Vojvodu" ,zar ne ? 
Verovatno ništa od svega toga ,Toma ucenjuje ,pa će se "povući" zbog Srbije i mladih uz "otpremninu" koja će da mu obezbedi i unuke unuka ,i podebljom "funkcijom" (recimo ,ambasador u Moskvi) 
Lopovi i lažovi se uvek na kraju ,nagode ,a ovo je tipični spin za glasačku marvu -glasajmo za Vučića ,iz inata ,evo su svi protiv njega . 
Kakogod ,AV se sve više zapetljava u sopstvene laži ,lupa gluposti (Saša Janković i Jeremić su seronje koje se kandiduju sa državne funkcije ,to ne može -a on i Toma mogu?) no ne treba da se radujemo "raskolu" na Dvoru ,veliki su to majstori dvorskih spletki ,a Srbija je inače zemlja čuda ,gde sve mimo zakona i Ustava može ,zavisi ko ga "tumači" ,tako da se nemojte iznenaditi u sledećim danima vestima o "pokušaju atentata" , ratnoj opasnosti sa Kosova i sličnim marifetlucima koje uvek izvuku kada im se zaljulja vlast i učini da je narod konačno "progledao" . 
Nagledaćmo se mi još "obrta" i političkog rijalitija kakvih još videli nismo ,jer ovih "naprednih" ima toliko u Skupštini da mogu i Ustav da promene preko noći ,ako treba ,može im se ,a neće se libiti ni građanskog ili drugog rata ,samo da ostanu na vlasti . 
Živi bili -pa videli .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 1:23 pm

Bas me briga ko ce pobediti!
Cekam da deca zavrse skolsku godinu i CAOOOOOO...


Komentar iz novina










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 1:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 1:36 pm

Vučiću, pederčino!
Nazad na vrh Ići dole
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 1:42 pm

Gledam tema od novembra..ccc,lepa moja divljina :)
Predsednik će biti neko iz kaste..pođ'te za mnom ako 'oćete biti bezobrazno bogati,reče Crnobradi..ili to beše ovaj sa ustima smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 4:15 pm

ko će biti predsednik?
pa opet neko koga ovaj dobri i pošteni narod zaslužuje
ova seljačina iz Bajčetine što peče rakiju je bila taman po meri
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 7:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPet Feb 17, 2017 4:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nacijo ,raduj se ! Vest dana -Vučić i Toma pričali 15 minuta telefonom ! 

Sastaće se u nedelju ,jer neustrašivi AV ne pristaje na ucene ,a Grobar smatra da mu treba lično prišapnuti šta su mu poručili Rusi . 
Kakogod se rasplela ova dvorska spletka -za nas dobro biti neće .
Glasajte za Sašu Jankovića (kad već nemamo ni za koga drugog. Ako i to ne bude uzaludno ,jer je gotovo sigurno da će "napredni" i ovoga puta pokrasti izbore ) 
Niko se ne seća "džakova" 
[You must be registered and logged in to see this image.]

, i "saopštenja RIK o rezultatima izbora "-nedelju dana kasnije,što nema ni u Južnoj Koreji  ? 

Izgleda da -ne .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2017 11:28 am

Dakle ,stupidnijeg "spota" za kampanju ne videh skoro (Vučić) . 
Ko mu je ovo radio ,autor "Teletabisa" ??? 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Paz* kad čiča Toma uzvrati udarac ,pa dobijemo "tradicionalnog srpskog domaćina iz Bajčetine " kod rakijskog kazana ,sve sa guslanjem u pozadini i Dragicom u narodnoj nošnji (by Dolche & Gabana ) ? 
E ,Srbijo ........ dm2










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2017 8:36 pm

To se u Dijaspori znalo jos u Novembru prosle godine.

Predsednik: Aleksandar Vucic
Premijer: Nikola Selakovic
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2017 8:39 pm

jbt. ko Putin i Medvedev, aj sad malo ti, pa ću ja onda... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2017 9:06 pm

Ajde nam jos pronadji "teletabise" od opozicije pa da znamo kome cemo majku da .....kad bude izabran.
AMAN VISE SA TIM IDIOTLUKOM. suicid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 11:15 am

daljinski ::
Ajde nam jos pronadji "teletabise" od opozicije pa da znamo kome cemo majku da .....kad bude izabran.
AMAN VISE SA TIM IDIOTLUKOM. suicid
Opozicija ne postoji ,a i ono što postoji ,pravi grešku sa dva kandidata koji će samo da praktično "razbiju" glasove i učine uslugu AV .
Jeste zaista idiotluk ,jer se desilo da neka partija nema svog kandidata (kada su "male" ,pa podrže nekoga ) ali ovo što je SPS uradio ,to se nikada nije desilo ,da proglasi AV -svojim kandidatom ?
I to nije kraj idiotlucima . Ovo je zvanični logo kampanje dotičnog :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Izgleda da je "idejno rešenje" mix dva poznata znaka za teške bolesti -AIDS i rak debelog creva .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Istine radi ,on i njegovi su za narod Srbije upravo to ,i gore . Još ako je tačno ono što se pojavljuje ovih dana (a vrlo je moguće ) ,teorija da Šešelj vuče konce i da će biti "džoker" AV -u nakon izbora ,slično kako je "odradio" za Miloševića ,crna "radikalska trojka" će zaista za sva vremena sahraniti Srbiju .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 12:56 pm

A ti i dalje nastavljas da reklamises "najomrazenijeg medju Srbima" hvala
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 1:40 pm

daljinski ::
A ti i dalje nastavljas da reklamises "najomrazenijeg medju Srbima" hvala

Da ga oteramo na FB pa nek tamo na svojoj tarabi piše šta mu srcetu drago???

P.S. Daljinski javi se u inbUx da se dogovorimo oko tvoje kampanje










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 2:11 pm

ZoxZoja ::


P.S. Daljinski javi se u inbUx da se dogovorimo oko tvoje kampanje

Ne kaže se inbUx nego iMbox wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 4:35 pm

ZoxZoja ::
daljinski ::
A ti i dalje nastavljas da reklamises "najomrazenijeg medju Srbima" hvala

Da ga oteramo na FB pa nek tamo na svojoj tarabi piše šta mu srcetu drago???

P.S. Daljinski javi se u inbUx da se dogovorimo oko tvoje kampanje
I ovo je njegova taraba."Danubius forum".
Nije Danubius i ekipa .Može mu se.
Pustite ga.Što više forsirate ,više piše.Neće stati do Bogojavljanja.  ;)))

Meni samo nije jasno ,opet ko švabo tralala ."Gde su ovi što su voleli ove teme i samo zbog njih dolazili"?

Da ne spremaju kakvu kampanju?
Verujte da meni više ništa ne smeta.Ili sam ja odrasla ,pa se prilagodila životu kakav jeste ,ili mi je previše lepo ili ja živim u irealnom svetu .
Šta vi mislite  da nama ostalima ne ide ništa na živce u državama gde živimo?
Niko od nas pojedinačno ne može promeniti ništa.
Neću da se žalim,jer nikad se i nisam žalila da mi je teško u životu.
Sreća vaša pa mi ne otvaramo teme ( a sve što vi ovde napišete pročitamo u novinama,kao i vi kako je u ostalim  državama),ali smo još toliko prisebni da vas još ne silujemo na forumu o tim temama-Ne otvaramo ih.
Ali ako je pojedincima lakše da napišu šta im je na srcu ,pišite i dajte  im još medijskog prostora-ZASLUŽILI SU.
 ČUPAJTE KOSU SA GLAVE KAD VAS SUTRA ZAJAŠE SA ENORMNIM PROMENAMA OD KOJI MOŽE SAMO DA VAS DERNE INFARKT ILI OPIZDITIS SA ŽIVCIMA.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 7:59 pm

Saša Janković ima šanse da pobedi u drugom krugu. Zaista ima šanse.

Spot SNS-a je autogol koji su uradili sami sebi. Najgori predizborni spot od kada postoje višestranački izbori u Srbiji.

Tomina kandidatura može da podeli glasače SNS-a. I to je dobro za sve nas koji smo protiv ove stranke.

Mislim da je Kamponeski u pravu sa onim procenama. Padaju sa vlasti ove godine.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Feb 22, 2017 1:11 pm

NE ZNAM KO CE I NE NADAM SE NICEMU BOLJEM OD GROBOVA KOJI SU SADA ALI OVO SAM HTJELA DA PODIJELIM....TUGA,DO NEBA.

Poštovani budući predsedniče,
Juče je u apoteci jedna majka rekla: "Nemam toliko". Prebirala je po novčaniku, dok joj se slinavi dečačić motao oko nogu. Pitao je: "Mama, šta nemaš?" Rekla mu je: "Ima mama". Zaposlenoj u apoteci je šapnula: "Dajte mi neku zamenu za taj lek, bilo šta za 300 dinara."
Bilo šta za 300 dinara.
Videla sam lice čoveka kome su za bolničkim šalterom rekli: "Pregled vam je zakazan za 23. maj u 9 ujutru". Hodnik je bio pun savijenih žutih ljudi. Gledali su se međusobno ko umrle pa preparirane životinje, čekajući da čuju datum za pregled svog bolešću nagriženog tela.
"Ali, ja ću umreti do tad", rekao je.
"Ništa vi ne brinite, ne umire se baš tako lako. ‘Ajmo sledeći. Jovanović, Jovaaaanović!'"
Ne umire se tako lako.
U pogonu velike privatne firme za snažnom bučnom mašinom stajala je mršuljava devojka. Pre dva meseca odstranjena joj je dojka. Radničko odelo prekrilo je nedostatak. Rana je mnogo boli, posebno kada rukom gura jedan deo mašine. Komisija za bolovanje joj je rekla: "Sada je sve u redu, morate da se vratite na posao". Poslodavac joj je rekao: "Ako ne možeš da radiš punom parom, ima njih sto zdravih koji mogu ko konj da povuku". U pauzama pije lekove protiv bolova. Onaj za dušu još nije nađen.
Lek za dušu nije nađen.
Moj otac juče je kopao duboki kanal da postavi vodovodne cevi. On ima 64 godine i kičmu k'o staklo, može da prsne, u srču da se pretvori sa svakom lopatom zemlje koju izbaci. Bio je radnik u jakoj firmi koju je nekoliko ljudi pokralo, oslabilo pa u stečaj poslalo. Ostao je sa njih 412 na ulici. Sada svi skupa bauljaju sa svojim ostarelim mlitavim mišićima i još starijom kičmom, rade šta stignu, neko pod zemljom, neko na zemlji, bilo gde, gde još uvek takvi „istrošeni“ mogu da prođu dok čekaju starosnu penziju ili smrt. Unuk je pitao babu: „A što deda kopa kad ga bole leđa?“
"Da ti kupi mač."
"Ja onda neću mač, hoću da dedu ne boli ništa."
Da dedu ne boli ništa.
Penzionerka Ruža kupila je sinoć u prodavnici 250 grama parizera. „Iseci mi, ako možeš, molim te“, rekla je prodavačici. „Ne mogu tako malo da ti sečem, izgubiću prste“, odgovorila je prodavačica mirno. Ruža je te noći u maloj hladnoj garsonjeri velikim nožem pokušala da ga podeli na jednake delove za četiri sledeća dana.
Parizer na delove.
Komšija je spakovao torbe i otišao iz Srbije. Dok je bio sam, nije mu smetalo da kao arhitekta radi na utovaru paleta u dugom hladnom magacinu. Sada kada je otac, to više nije dovoljno. Njegova ćerka, trogodišnja Anja, operisana je prošle godine u bolnici u Italiji. Novac je molio preko Fejsbuka. Kada bi zaspala, odlazio je da moli i vlasnike kafana, Čardi, klubova, sumnjive i manje sumnjive tipove, da traži, da obećava da će ga sigurno vratiti, da plače. Trebalo mu je pet hiljada evra. Skupio ih je za 38 dana. Veći deo moraće da vrati. Zato ide preko, da na crno preprodaje polovne šporete. Ostavio je Anju sa svojom majkom.
"Doći će tata brzo, slušaj babu"
Poštovani budući predsedniče,
Ne znam šta ste sve planirali da obećate u kampanji.
Sasvim sam sigurna da ćete pričati neke lepe priče.
Sigurna sam da ćete zaći među sluđeni narod, nekog seljaka ćete sigurno pomaziti po rapavom licu. Možda i njegovu kravu.
Sigurno ćete obećati bolji standard. To je oduvek popularno obećanje, jer je tako maglovito.
I otvaranje pogona u kojima ćete zaposliti na stotine radnika.
I bolje uslove za mlade i da će Vam cilj biti da ih zadržite u Srbiji ili u nju vratite.
I reforme u zdravstvu i prosveti, šta god one značile.
Mahaćete na mitingu, visoko ćete dići ruku. Klicaće Vam oni koji će tu morati da dođu.
A možda i obrnete predizbornu priču, pa gotovo počnete da pretite da će morati više da se radi, da ćete skresati penzije, otpustiti radnike po državnim preduzećima, jer Vam je neko rekao da je priča sa lepim obećanjima odavno provaljena i da ova sa strogoćom i zavođenjem reda nailazi na bolji prijem.
Ono o čemu sasvim sigurno nećete mnogo pričati je ljudsko dostojanstvo i koliko se ono lako može izgubiti, posebno kada mesecima ko ker čekate da vas neko na smrt bolesnog pregleda, kada nepoznate ljude na mrežama molite za novac da biste spasili dete, kada sa diplomom konobarišete, jer niste hteli da po mraku ubacujete letke u poštanska sandučad, kada poslodavcu kažete „ne boli me rana“, a ona modra ko gnjila šljiva, kada se sa insulinom krijete od gazde, kada lažete da vam je dobro, jer ako vam je loše, zameniće vas sa nekim kome je bolje, kada se tek porođeni kupate zarađalim crevom u rasturenom toaletu porodilišta da biste mirisali bebi, kada u bolničkoj hrani nađete crva, kada vam na razgovoru za posao kažu "Stari ste", a vi tek 40 napunili, kada vas pitaju planirate li dete i kada, čisto da se zna, da posle ne bude problema.
Ovde su, budući predsedniče, ljudi naučili da se bore zverski, da posle svakog pada ustanu, da ne odustanu, da okreću tugu na smeh, da od ničega naprave dovoljno za život, da budu u mnogim sferama najbolji da nam ceo svet pozavidi.
I zato gledajte da nam svojom politikom ne uprljate i ne srozate ono što nas još jedino čini živim – dostojanstvo.
Izvor: Lola magazina/Jovana Kešanski
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Mar 13, 2017 9:12 pm

Famozni RIK ,koji nije ništa drugo nego ekspozitura SNS ,kao i sve u ovoj zemlji ,i pored pokušaja da  ospori kandidaturu Ljubiše Preletačevića Belog (Luke Maksimovića ) ispred GG "Samo jako " ,izgleda da je ipak kapitulirao ne želeći da rizikuje narodni gnev ,koji bi sigurno usledio da su se drznuli pozvati na "overe potpisa kod notara"koji su listom "njihovi ljudi",i na neke protokolarne budlaštine , . Beli i ekipa su uspeli pronaći i notare koji su bili spremni da poštuju zakon ispred partijske discipline ,te ujdurma u pokušaju ipak nije  izvedena do kraja  . Sa 19 glasova RIK "za" i 2 "protiv" (Srpska Radiklna Stranka ) je kandidatura usvojena ,i Beli postaje ozbiljan igrač na ovim izborima ,jer je za očekivati da će mladi ,iz zezanja i inata glasati za njega . Samo jako !

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Mar 13, 2017 9:28 pm

Izem ti političara koji statira po spotovima.
Starletan. :D











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyUto Mar 14, 2017 8:08 pm

Danubius ::
Famozni RIK ,koji nije ništa drugo nego ekspozitura SNS ,kao i sve u ovoj zemlji ,i pored pokušaja da  ospori kandidaturu Ljubiše Preletačevića Belog (Luke Maksimovića ) ispred GG "Samo jako " ,izgleda da je ipak kapitulirao ne želeći da rizikuje narodni gnev ,koji bi sigurno usledio da su se drznuli pozvati na "overe potpisa kod notara"koji su listom "njihovi ljudi",i na neke protokolarne budlaštine , . Beli i ekipa su uspeli pronaći i notare koji su bili spremni da poštuju zakon ispred partijske discipline ,te ujdurma u pokušaju ipak nije  izvedena do kraja  . Sa 19 glasova RIK "za" i 2 "protiv" (Srpska Radiklna Stranka ) je kandidatura usvojena ,i Beli postaje ozbiljan igrač na ovim izborima ,jer je za očekivati da će mladi ,iz zezanja i inata glasati za njega . Samo jako !

[You must be registered and logged in to see this image.]

ma šta mladi , glasaću iz inata , pun mi je qurac onih budala i lopina
kad se propada nek se propada u stilu










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyUto Mar 14, 2017 8:25 pm

#samojako


Gore društvene mreže od Beloga.  Ima velike šanse.


[You must be registered and logged in to see this link.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 7:42 pm

Beli ,majstore .Pogledajte "predizborni spot" ???? Ludnica .
















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 8:40 pm

Da li bi neko bio dobar da objasni ko je taj Beli? Šta je taj bio i radio do ove kandidature?
Spremam se biti dio glasačkog tijela Srbije, pa čisto da znam.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 8:50 pm

justicija ::
Da li bi neko bio dobar da objasni ko je taj Beli? Šta je taj bio i radio do ove kandidature?
Spremam se biti dio glasačkog tijela Srbije, pa čisto da znam.


LINK

Niko i ništa. Luka Maksimović iz Mladenovca-mali buntovnik.
Znam ga iz spota Seke Aleksić-mamurna.

Sve nešto razmišljam da li sam još upisana u knjizi državljana u Srbiji pa da i ja dam glas.
Mislim da me nisu obrisali.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 9:21 pm

justicija ::
Da li bi neko bio dobar da objasni ko je taj Beli? Šta je taj bio i radio do ove kandidature?
Spremam se biti dio glasačkog tijela Srbije, pa čisto da znam.
"Beli Preletačević " je odabrani istaknuti član grupe mladih iz Mladenovca koji su iz zezanja i čistog sarkazma prema politici i izborima u Srbiji odlučili da ga "kandiduju" na lokalnim izborima ,jer je pokazivao izuzetnu duhovitost još u školi.
Na opšte iznenađenje je imao odličan rezultat i on sam i njegova "poslanička grupa",tj grupa mladih ljudi koji se međusobno druže,  je ušla u lokalnu opštinsku upravu .
Poenta je bila pokazati besmisao političkog marketinga i političkih kampanja u Srbiji ,lažna obećanja koji se u tim prilikama daju ,pa su namerno napravili vodvilj od svoje "kampanje" .
Delu naroda  se to dopalo ,tako da je "Beli" postao simbol one "druge Srbije" ,koja ne želi ni demagoške lažove ,ni foteljaše koji se rotiraju godinama , ni ideološke prostitutke ,dokazane lopove ,desničare ,rusofile i "nacionaliste" po zanimanju ,i biće da će biti ozbiljan igrač na ovim izborima baš zbog tih razloga ,te ga sad već otvoreno mrze i SNS ,i SPS i Radikali i Dveri ,pa i "demokratama" nije po meri -jer je originalan i potpuno drugačiji od svih ,a nije zanemariv ni "srpski inat ",kojim bi mogao da "pomrsi konce" i "vlasti" i "opoziciji" .
Nema za čega da ga satanizuju ,jer iza njega ne stoji ni politička partija ,ni strani kapital ,ni strana država ,Crkva ,ama niko sem ortaka ,nema državnu funkciju niti pare ,teško ga je ubedljivo "medijski uništiti " kako se to radi obično sa protivnicima Vlasti .
Koliko je bitno ko je on i da li bi objektivno mogao da bude "predsednik" ....pobogu ...pa zar se ne sećate onih Miloševićevih "marioneta predsednika" tipa Milutinovića ,ili treba li ići dalje od Tome Grobara ,osobe bez obrazovanja ,sa lažnom diplomom ,bez znanja stranih jezika ,bez osnovne kulture i sa prljavom prošlošću i sadašnjošću ...

Vala ,kad je on mogao -što ne bi mogao i "Beli" ? Samo jako!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 9:30 pm

Kijara, Dani, hvala na informacijama. Zaista pojma nisam imala ko je momak. Vidim samo da se pojavio, pa me je interesovalo malo više.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Mar 18, 2017 3:44 pm

Vučić počastvovao Novi Sad svojim predizbornim mitingom gde se "okupilo 30 000 građana i pristalica " kako javljaju režimski mediji . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na istom ovom mestu (a slika je gotovo identična ) ,onomad kada je pevala Ceca ,"cenili" su broj prisutnih na "preko 100 000" 
Biće da "procenitelji" lažu i onda i sada ?

Ono što su zaboravili napomenuti -da je u Novi Sad pristiglo 110 autobusa "sendvič pristalica" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na moje veliko zadovoljstvo Vojislav dr Šešelj je u čuvenom "uporištu" radikala ,Apatinu ,skupio ni  100 "pristalica" -sve sa Jovom Ostojićem i Vjericom Radetom (haški optuženici ) na čelu .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Samo jako !  spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Mar 18, 2017 3:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Mar 18, 2017 4:19 pm

Snimak intervjua sa kandidatom za predsednika Srbije Lukom Maksimovićem poznatijim kao Ljubišom Preletavećem Belim. Razgovor vodila Minja Miletić.


  suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySub Mar 18, 2017 4:26 pm

ALEKSANDAR ČARAPIĆ [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Mar 19, 2017 12:47 am

Predsednik će biti onaj kojeg ovi obožavaju


[You must be registered and logged in to see this image.]

Live from NS . Teorija apsurda -ali i stvarnost Srbije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Mar 19, 2017 4:00 pm

Ovih dana sam nekoliko puta čula rečenice " Uvek glasam za vlast" i " Politika me ne zanima"...izgovorene uz smeh!

Komšije koje tako razmišljaju imaju svoju kuću-stan, penzije, deca rade, imaju solidan život kada su finansije u pitanju iako je cela zemlja u krizi.

I nisu ljuti što su im penzije male, ne ljute se što nisu dobili ni otpremnine ni akcije iz bivše firme. Ne bune se što su morali da prodaju imanje u rodnom selu da bi ovde imali za skupe lekove i privatne lekare....
Gledaju sebe, svoju porodicu i užu okolinu i misle da svi oko njih dobro žive.

Po toj logici i moja porodica i ja treba da budemo uz vlast. Sređen stan, vrte se krediti i kartice, u samoposluzi račun nikad nije ispod hiljadu dinara, a velike kupovine su uvek VELIKE...

Ali...empatija je jača. I shvatanje stvarnosti.

Ne mogu da glasam za presvučene radikale i napreDNO dno..

Iskreno, plaši me taj drugi krug izbora jer pada na Vaskrs i Uskrs- i katolici i pravoslavci ove godine slave istog dana.

Dno od ljudi će izvući svoje ljude na biračka mesta.

Da li će uspeti to da urade Janković-Jeremić ili Obradović?

Čak i da pobedi Janković ili neko drugi iz opozicije IMAMO PROBLEM! O ovom problemu nijedan opozicioni kandidat ne priča javno.

Čl.91 Upustva o sprovođenju izbora za predsednika Republike koje je usvojio RIK ove godine, predviđa da zapisnike sa biračkih mesta donosi JEDAN ovlašćeni član RIK-a i da zajedno sa predstavnikom Rep. zavoda za statistiku može da ispravlja tehničko-logičke greške u zapisniku!!!

  [You must be registered and logged in to see this link.]


Pitala sam javno na Tviteru člana RIK-a u proširenom sastavu da li se oni bore da to promene, odnosno da se taj čl. 91 promeni i dopuni, da može da se ovlasti i predstavnik iz proširenog sastava i..nisam dobila odgovor.

Pročitajte tekst koji je preneo Peščanik, nemojte da vas mrzi.

Razmišljam zašto o ovome svi ćute i šta to znači? Da li uopšte vredi izaći na izbore kada se unapred zna ovo pravilo?










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyNed Mar 19, 2017 7:10 pm

Ko god da bude biće isto govno kao i svi do sad. A govno smrdi u ma kakvom pakovanju da bude.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyPon Mar 20, 2017 4:37 pm

ZoxZoja ::
Ko god da bude biće isto govno kao i svi do sad. A govno smrdi u ma kakvom pakovanju da bude.
Tačno tako Zox  top88
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyUto Mar 21, 2017 1:40 pm

Uopa...samo jako,samo jako il nikako.  

Evo je i *Himna* ...











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Mar 22, 2017 12:26 am

Čitam kako su mnogo pokušali da sabotiraju ovog mladog momka Luku Maksimovića,ali momak se izborio za svoje mesto i mnogima smeta što ona na poseban način ukazuje na stanje u državi ,bez imalo ulepšavanja.  
I treba da glasaju za njega bez obzira kakve će promene biti .

Ovi pre su obećavali nemoguće,pa se država udavila -da ne kažem došla do dna.
Ovom momku treba dati šansu,i lično meni se mnogo dopada kako on razmišlja.

Sad kad mi skoče na glavu  oni koji ga ne simpatišu.

(kao i uvek -plaćenici penzići će da trče za žvalavim Vučićem)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Mar 22, 2017 1:31 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Odgovor gospođe ministarke, a povodom konferencije za štampu Nataše Jeremić, novinarke i supruge Vuka Jeremića



Najprljavija politička kampanja ikada...ovoga nije bilo ni u vreme SM...











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptySre Mar 22, 2017 3:20 pm

MadamX ::


Odgovor gospođe ministarke, a povodom konferencije za štampu Nataše Jeremić, novinarke i supruge Vuka Jeremića


Najprljavija politička kampanja ikada...ovoga nije bilo ni u vreme SM...



Nekako sam operisan od empatije, pogotovo me iritiraju ženske suze pa mislim da je izlaganje gđe Jeremić, širokom auditorijumu bez veze. Postoji tužba za klevetu i duševnu bol o kojoj nije bilo ni reči. No, srpski narod je navikao na drame i serije njanjavog karaktera pa i nije neko čudo.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 23, 2017 3:25 pm

Mene stvarno interesuje čime se zvanično bavi Andrej Vučić ? Pretpostavljam da nije na birou za nezaposlena lica. Kažu da je zaposlen u kovnici novca. Po kom osnovu ga čuvaju pripadnici vojske, odnosno vojno bezbedonosne službe ? Ko god se malo kreće po Srbiji pre ili kasnije naleti na njega, odnosno na kolonu luksuznih automobila u kojoj je on. Da li to radi u vezi sa poslovima kovnice novca ili privatno ? Da li u sklopu poslovanja kovnice novca ulazi u teren na sposrtskim borilištima i u svlačionice protivnika njegovog kluba ?

Kad ovako neko od predsedničkih kandidata bude postavio stvari, imaće moj glas ? Do sad samo mrse










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 23, 2017 4:44 pm

Kićo, cela Srbija zna čime se sve bavi Andrej Vučić i kako mu je sve to pošlo za rukom.



6.00 o Andreju V.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?    KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KO će biti novi PREDSEDNIK SRBIJE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» (Novi ) ZASTAVA I GRB Srbije-za i protiv ?
» Banje Srbije
» Lepote Srbije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: