DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?   Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? EmptyPon Maj 28, 2018 8:32 pm

Stan koji sam kupila i u kome sada živim je nov, prvi stanari su se uselili krajem 2016.godine.

U kuhinji su postavili lepe pločice, a ostavili su i mogućnost da se ugradi aspirator.

Da li da ga kupujem ili ne? Pored šporeta je prozor a tu su i vrata koja vode u dvorište. Ne kuva se svakodnevno.

A zet mi kaže da bi morao da se buši zid i to dosta..a lepo je okrečeno, čisto..

Dvoumim se šta da radim..

Šta mislite, da li imate neki savet?










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?   Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? EmptyPon Maj 28, 2018 8:47 pm

Kroz prozor ide para ali se lijepi i masnoca od kuhanja,a postoje aspiratori koji se jednostavno montiraju,nisu svi isti.Meni je to vrlo korisna stvar u kuhinji,ne samo da vuce paru,vuce i mirise kuhanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?   Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? EmptyPon Maj 28, 2018 9:36 pm

MadamX ::
Stan koji sam kupila i u kome sada živim je nov, prvi stanari su se uselili krajem 2016.godine.

U kuhinji su postavili lepe pločice, a ostavili su i mogućnost da se ugradi aspirator.

Da li da ga kupujem ili ne? Pored šporeta je prozor a tu su i vrata koja vode u dvorište. Ne kuva se svakodnevno.

A zet mi kaže da bi morao da se buši zid i to dosta..a lepo je okrečeno, čisto..

Dvoumim se šta da radim..

Šta mislite, da li imate neki savet?
Naravno da imamo . Aspirator ili "kuhinjska napa" je potreba ,i nemoj da štediš na njemu . Što "jača" mrcina ,to bolje . Ja ga ,doduše nemam ,ali umesto njega imam ventilator koji "vuče napolje" dimenzija 50 x 50. Kod moje mame postoji aspirator ,i iako joj je kuhinja 9x 3,5 metara ,i ima dva "trokrilna "i dva "dvokrilna" prozora + vrata veličine "ulazna" ,probaj da ga ne uključiš ? Mirisa jela i "dima" koliko hoćeš. 
Razumem tvog zeta ,naročito ako su betonski zidovi (pretpostavljam da se radi o zgradi ) samo neka uzme "hilti" i  izbije krug od tih 10-15 cm prečnika ,nećeš požaliti . 
Savet -kupi aspirator bez "filtera" , onaj sa plastičnom "mrežicom" .Ako  imaš platneni filter ,moraćeš ga menjati svakih par meseci.U ovom drugom slučaju ,samo pomešaš vodu sa pola kašike sode bikarbone po litru i malo praška za suđe ,i opereš u toploj vodi .Čist,kao nov .










Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?   Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuhinjski aspiratori, potrebni ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mali "KUHINJSKI TRIKOVI"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: