DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUDA IDE SRBIJA ?

Ići dole 
+20
nikolicka
wrdoljak
Samouka
Danubius
ZoxZoja
Astra
Nut
doctorr67
rouzvel
podbarac
Gothic
Kijara-brm
Okano
debilko
promaja
savo
sanjalica.ns
Kica/Praja
Thabit
Black Wizard
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPon Jul 10, 2017 9:43 pm

First topic message reminder :

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Da je iko ikada pomislio da može biti gore od 90 tih i "Slobine vlasti" ,svako bi rekao -nemoguće . 
E pa ,moguće je-upravo to živimo .

Najveća je ironija što će oni opet zaposliti preko granice zaposlenih ali to će biti stranačkim putem.

Primer; Objedinjena naplata u Nišu trenutno ima oko 30% više zaposlenih nego što je propisano. Pre godinu dana kada je doneta uredba na gradskoj skupštini da se smanji broj radnih mesta u tom preduzeću, seču je pretpelo nekoliko stotina radnika. Danas, samo godinu dana kasnije, došlo je novih nekoliko stotina, ovog puta stranačkim zapošljenjem. Dakle, ponovo imaju 30% radnika više ali su ovog puta iz SNS-a pa je valjda to sad sve u redu.

Zavod za zapošljavanje ne pamti (rađena statistička anketa) kada je imao više prijavljenih za čekanje zaposlenja a svakodnevno slušamo o novim radnim mestima i boljem životu u zemlji.

Jebe lud zbunjenog, al mu se očigledno može
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPet Sep 16, 2022 11:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPon Sep 19, 2022 10:26 pm

Predsednik u Njujorku, premijerka u Londonu. Iju mi smo home alone.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPon Sep 19, 2022 10:38 pm



Budalaštine... ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Đole




Datum upisa : 07.10.2011

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Sep 20, 2022 5:29 pm

Pre par godina, opet malo testirao moć zapažanja... smehsmeh Ovo je pozadina za jutarnji program.
Izgleda da više ne postoji.
Eto kud ide, ne u oblake što je neko imao namjeru da prikaže.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Okt 08, 2022 6:53 pm

POČINJE DOKUMENTARAC O PORODICI RAŽNATOVIĆ: Serija ima 40 EPIZODA, a ovo će gledaoci videti u PRVOJ
------
Kada se pomene "dno dna" ,u Srbiji uvek ima još dublje "dno dna"
Kloaka je balg izraz .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Okt 18, 2022 5:14 pm

Sve je isto -samo njega nema .
Samo poslušajte ?

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Okt 25, 2022 12:12 pm

Pre oko pola godine mojoj bratičini je ukraden novčanik. Napravilo dete novu LK i otišlo da napravi i zdravstvenu. Danas sam bila u ispostavu Države (mesna kancelarija) gde "Socijalno" pošalje gotove knjižice lokalnom stanovništvu. Što je lepa praksa jer ljudima štedi pare i vreme. Ali ... zdravstvena još nije gotova. I nije greška kod njene već masa ljudi čeka da im stigne i po pola godine. "Neki zastoj je". Pa da vam jebem sto puta mater. Pola godine zastoj??? Pa "plastiku" za LK rade isti "proizvođač" kao i zdravstvene (Topčider). Kakav jebeni "zastoj"??? Da ih prave u trećoj galaksiji levo do sad bi bile isporučene.

Inače bila sam pristojna jer žena koja radi u MK nije kriva. Čak je pregledala i papiriće sa telefonskim brojevima i našla onaj gde je zapisan moj broj fona.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Okt 25, 2022 8:43 pm

ZoxZoja ::
Pre oko pola godine mojoj bratičini je ukraden novčanik. Napravilo dete novu LK i otišlo da napravi i zdravstvenu. Danas sam bila u ispostavu Države (mesna kancelarija) gde "Socijalno" pošalje gotove knjižice lokalnom stanovništvu. Što je lepa praksa jer ljudima štedi pare i vreme. Ali ... zdravstvena još nije gotova. I nije greška kod njene već masa ljudi čeka da im stigne i po pola godine. "Neki zastoj je". Pa da vam jebem sto puta mater. Pola godine zastoj??? Pa "plastiku" za LK rade isti "proizvođač" kao i zdravstvene (Topčider). Kakav jebeni "zastoj"??? Da ih prave u trećoj galaksiji levo do sad bi bile isporučene.

Inače bila sam pristojna jer žena koja radi u MK nije kriva. Čak je pregledala i papiriće sa telefonskim brojevima i našla onaj gde je zapisan moj broj fona.

Nije problem izrada ..već "birokratski" pristup prvere podataka da bi se dalo zeleno svetlo za štampu. Inače svi građani Srbije imaju pravo na zdravstveno osiguranje (besplatno) te bi bilo stoga u redu da se izdaju na osnovu LK (identiteta) ali kao što rekoh ubi nas "birokratija" koja ima 3 kruga zaštite zbog zloupotrebe, a to traje i traje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Okt 25, 2022 9:02 pm

ZoxZoja ::
Pre oko pola godine mojoj bratičini je ukraden novčanik. Napravilo dete novu LK i otišlo da napravi i zdravstvenu. Danas sam bila u ispostavu Države (mesna kancelarija) gde "Socijalno" pošalje gotove knjižice lokalnom stanovništvu. Što je lepa praksa jer ljudima štedi pare i vreme. Ali ... zdravstvena još nije gotova. I nije greška kod njene već masa ljudi čeka da im stigne i po pola godine. "Neki zastoj je". Pa da vam jebem sto puta mater. Pola godine zastoj??? Pa "plastiku" za LK rade isti "proizvođač" kao i zdravstvene (Topčider). Kakav jebeni "zastoj"??? Da ih prave u trećoj galaksiji levo do sad bi bile isporučene.

Inače bila sam pristojna jer žena koja radi u MK nije kriva. Čak je pregledala i papiriće sa telefonskim brojevima i našla onaj gde je zapisan moj broj fona.

Kako uopšte ti možeš preuzeti za bratičinu zdravstvenu knjižicu? Kod nas to ide lično ili uz punomoć.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySre Okt 26, 2022 12:24 pm

justicija ::
ZoxZoja ::
Pre oko pola godine mojoj bratičini je ukraden novčanik. Napravilo dete novu LK i otišlo da napravi i zdravstvenu. Danas sam bila u ispostavu Države (mesna kancelarija) gde "Socijalno" pošalje gotove knjižice lokalnom stanovništvu. Što je lepa praksa jer ljudima štedi pare i vreme. Ali ... zdravstvena još nije gotova. I nije greška kod njene već masa ljudi čeka da im stigne i po pola godine. "Neki zastoj je". Pa da vam jebem sto puta mater. Pola godine zastoj??? Pa "plastiku" za LK rade isti "proizvođač" kao i zdravstvene (Topčider). Kakav jebeni "zastoj"??? Da ih prave u trećoj galaksiji levo do sad bi bile isporučene.

Inače bila sam pristojna jer žena koja radi u MK nije kriva. Čak je pregledala i papiriće sa telefonskim brojevima i našla onaj gde je zapisan moj broj fona.

Kako uopšte ti možeš preuzeti za bratičinu zdravstvenu knjižicu? Kod nas to ide lično ili uz punomoć.

Ne znam kako može ali može. Napisala sam već da ih šalju u selo. Znam da i overu može da uradi bilo ko ako odnese potrebne papire. U njenom slučaju treba kopija LK i potvrda da je redovno upisala godinu na fakultetu.

Inače ono što je Monti gore napisao nema logike jer zdravstvena je parče plastike koje nema važnosti dok se ne uradi "overa". Što je za razne kategorije različito i tu mogu i moraju da vrše proveru. Tek kasnije sam se setila da sam u redu u Pošti čula ženu koja ima bebu da ni za nju već pola godine nije dobila ZK. Beba koja mora na redovne preglede, vakcinacije i slično. Takođe mi palo na pamet koje probleme bi moja mama imala u ovakvoj situaciji i da li "sistem" na relaciji lekar-apoteka ima mogućnost da svoje lekove dobije preko osiguranja ili bi pola godine ili duže morala da ih kupuje. I šta sa lekovima koji ne mogu da se kupe na "slobodno" bez recepta a recepti su elektronski?

Država je sranje da gore ne može biti a ovo je samo jedan primer. I niko se ne buni jer "ćuti može i gore". Mazohizam koji me izuva iz cipela.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySre Okt 26, 2022 8:18 pm

ZoxZoja ::


Država je sranje da gore ne može biti a ovo je samo jedan primer. I niko se ne buni jer "ćuti može i gore". Mazohizam koji me izuva iz cipela.

Da, sve je to tako idijotski.. Šta vredi da se buniš kad ima mnogo gorih opcija za šta ljudi sve čekaju... Sve je stvar čiste birokratije. A opet naglasavam, mnoge formalnosti nemaju veze sa logikom i traze sto traze.
Evo moj čist primer. Ne placam kartu u gradskom saobracajnom kad se vozim.."švercujem se" godinama.. a pre 5 godina hteo sam da izvadim mesečnu kartu b"povlasticu" i tu treba sem slika potvrda od firme gde radiš ..i tako ja donesem potvrdu i slike..ona mi kaze.. sve je OK..ali mi treba i resenje...Pa imam potvrdu to je dokaz... a ona mi kaze moras doneti i resenje...Odem kod sefovice sluzbe... i pitam ponovo da li moze da mi izda povlasticu.. kaze ne moze bez resenja.. da se ne bi setao 2x tamo vamo.. kazem joj da cu se i dalje svercovati kad ne zele da mi daju dokument...to je čista birokratija da te setaju i izdrkavaju... od kad sam rođen nikad nisam nista brzo i jednostavno zavrsio..ako nisam imao neku protekciju....










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]

ZoxZoja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Okt 27, 2022 8:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Okt 27, 2022 9:13 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Došli su Rusi i doneli pare..pa mogu da se "raspištolje" u vladi... ludismeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Nov 10, 2022 10:36 pm

St. Protić: Intelektualno stanje nije bilo nikad gore. Vukovci u srednjoj školi ne znaju Pitagorinu teoremu, Stojte galije carske, Simonidu. Na Trgu Republike ljudi ne znaju ko je na Knezu, kažu konj. Jedina smo nacija kojoj Nova Godina dolazi pre Božića.

Moralno se nalazimo na dnu. Normalno je krasti. Uspeh ide onome ko se snašao, a ne za onog ko radi pošteno. Kakva nam je zemlja svedoči Parlament – to su većinski Srbi. U ovakvom stanju mi ne možemo voditi spoljnu politiku, jer ne znamo ni da li ćemo opstati kao narod...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySre Dec 14, 2022 9:17 pm

"Vendi" se slika sa vladikama i Patrijarom, Aleksandra Subotić sa Karađorđevićima ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim da ne trebam pojašnjavati ko su ove persone ("rijaliti učesnice " -pravi izraz -dokazane oberkurvetine )
Ništa više onda ne treba reći za Srbiju .
Sledeći korak -Vučić sa Kristijanom Golubovićem ?
Sumnjam da bi koga to i začudilo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Dec 15, 2022 12:38 am











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPet Dec 16, 2022 9:28 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPet Dec 16, 2022 3:49 pm

Nova fabrika u Inđiji TOYO auto gume..
[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyNed Dec 18, 2022 8:16 am

montoya ::
Nova fabrika u Inđiji TOYO auto gume..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Od silnih, nikada razvijenih krajeva, trpa se industrija u razvijene krajeve.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyNed Dec 18, 2022 12:03 pm

Eugen Grafvajer ::


Od silnih, nikada razvijenih krajeva, trpa se industrija u razvijene krajeve.

To jesi u pravu.... ali bolje i to nego ništa..i da imamo makar izbor guma.. kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 669322
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Dec 22, 2022 12:32 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Dec 22, 2022 7:43 am

Dobro jutro.Dobrodošli u Srbiju  jbt













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Dec 22, 2022 3:31 pm

Danubius ::
Dobro jutro.Dobrodošli u Srbiju  jbt




Prvi snimak nije iz Srbije sigurno...Nerazumem u kom kontekstu se iznose najveće gadosti...
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Dec 24, 2022 12:11 am











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPet Jan 06, 2023 6:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPet Jan 06, 2023 10:34 am

Astra ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nažalost ...ni ja ne bih bolje "sročio" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySre Dec 27, 2023 8:54 pm



Naša deca odlaze ...a mi ostajemo .
Da umremo -jer i nemamo više drugih opcija .










[You must be registered and logged in to see this image.]

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Dec 30, 2023 11:01 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo nisu "navijačke grupe"-ovo su naša deca ,studenti ,kojima zdrav razum ne dozvoljava da prihvataju toliko poniženje .
A ovo je slika "Vučićeve " SNS Srbije .
Beograde -danas ne ostavljaj svoju decu ,da se sami bore .
Policijo -i vi imate decu. Bacite šlemove i pendreke . Kada narodni bes eskalira-vi ćete biti duple žrtve .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Jan 06, 2024 1:25 am

Parizeri,sendviči ,dnevnice....pa smo opet tu

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPon Jan 08, 2024 7:29 am

Srbija je odavno zastranila.Mentalitet ljudi je u pitanju a taj mentalitet nigde ne vodi. Znači, Srbija se vraća u kameno doba.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyPon Jan 08, 2024 3:47 pm

Srbija nigde ne ide...dobila i dobija dobre i brze puteve, kako ljudi koji tuda prolaze..brzo i nesmetano prošli, i kako bi građani lakše istim pobegli... 99i kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 669322 jesvala daj pivo










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Eugen Grafvajer likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyČet Feb 08, 2024 6:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A onaj šofer -koji je preuzeo krivicu kada je ministar Babić pregazio onu ženu na naplatnoj rampi (falilo 2 minuta snimka -koji je javnost zahtevala ) je "pomilovan" ukazom Predsednika republike .
Danas -vlasnik dva stana u BG .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 3:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
......
Ne treba nama neprijatelja .sami smo sebi najgori dušmani .Samo udri po svim humanim ,posvećenima ,oni koji daju sve od sebe -zbog "ljudskosti" ?
SNS Srbiji ne trebaju takvi "elementi"
Nečuvena svinjarija . pljuc pljuc pljuc










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 4:36 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
......
Ne treba nama neprijatelja .sami smo sebi najgori dušmani .Samo udri po svim humanim ,posvećenima ,oni koji daju sve od sebe -zbog "ljudskosti" ?
SNS Srbiji ne trebaju takvi "elementi"
Nečuvena svinjarija . pljuc pljuc pljuc

Potpuno nemoralna tužba i mislim da će tužbeni zahtjev biti odbijen.
No! Privatni ljekari barem neki porez plaćaju jer su registrovane zdravstvene ustanove u kojima rade, a šta ćemo sa svima onima koji "cuclaju državu u državnim ustanovama a rade "ispod žita" i nikakvog poreza za to ne plaćaju državi, a od tog istog poreza i primaju platu?

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 5:08 pm

justicija ::
Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
......
Ne treba nama neprijatelja .sami smo sebi najgori dušmani .Samo udri po svim humanim ,posvećenima ,oni koji daju sve od sebe -zbog "ljudskosti" ?
SNS Srbiji ne trebaju takvi "elementi"
Nečuvena svinjarija . pljuc pljuc pljuc

Potpuno nemoralna tužba i mislim da će tužbeni zahtjev biti odbijen.
No! Privatni ljekari barem neki porez plaćaju jer su registrovane zdravstvene ustanove u kojima rade, a šta ćemo sa svima onima koji "cuclaju državu u državnim ustanovama a rade "ispod žita" i nikakvog poreza za to ne plaćaju državi, a od tog istog poreza i primaju platu?


Ne slažem sa pljuvanjem na zdravstvo Srbije iako ima manjkavosti. Sam sam bio pacijent na 2 izuzetno složene teške operacije i nisam imao nikakvih primedbi koje bi pratile moguće optužbe. Operacioni blokovi funkcionišu kao u NASA centrima, gde se zna ko šta radi. Manjakovosti ima na nižim odelenjima i naravno protekcije. To tako funkcioniše od doba Jugoslavije...i dan danas. Teško je iskoreniti system...Ukoliko bi pravili jače rezove Srbija bi realno ostala bez prtatećih kadrova. Ništa nije bolja situacija ni u susednim republikama.
Nagore to što u zapadnom svetu sve funkcioniše ako imaš osiguranje...u protivnom si gotov.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 5:15 pm

Monti, niko ne dovodi u pitanje stručnost ljekara. Baš prije neki dan u razgovoru sa hematologom oko priprema za biopsiju, doktorka iz Bijeljine mi je rekla da bi bilo najbolje da mi histopatološku analizu urade u Srbiji. Sigurna sam da zna zašto je tako i ja joj vjerujem. No, činjenica je da masa njih radi neprijavljeno privatno. Te prohpde nigdje ne prikazuju i ne plaćaju poreze na njih
Opet kažem, tužbeni zahtjev je nemoralan i uvjerena sam da će biti odbijen.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 5:19 pm

justicija ::
Monti, niko ne dovodi u pitanje stručnost ljekara. Baš prije neki dan u razgovoru sa hematologom oko priprema za biopsiju, doktorka iz Bijeljine mi je rekla da bi bilo najbolje da mi histopatološku analizu urade u Srbiji. Sigurna sam da zna zašto je tako i ja joj vjerujem. No, činjenica je da masa njih radi neprijavljeno privatno. Te prohpde nigdje ne prikazuju i ne plaćaju poreze na njih
Opet kažem, tužbeni zahtjev je nemoralan i uvjerena sam da će biti odbijen.

Svi koji tako rade "na crno" pokriveni su...očigledno da to tako funkcioniše...a ti kad budeš dolazila u BG da radiš  bilo šta javi se da piemo kaffu samo kažeš lokaciju i tu sam .. 99i  gib5 lol!










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio montoya dana Uto Feb 20, 2024 5:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 5:23 pm

montoya ::
justicija ::
Monti, niko ne dovodi u pitanje stručnost ljekara. Baš prije neki dan u razgovoru sa hematologom oko priprema za biopsiju, doktorka iz Bijeljine mi je rekla da bi bilo najbolje da mi histopatološku analizu urade u Srbiji. Sigurna sam da zna zašto je tako i ja joj vjerujem. No, činjenica je da masa njih radi neprijavljeno privatno. Te prohpde nigdje ne prikazuju i ne plaćaju poreze na njih
Opet kažem, tužbeni zahtjev je nemoralan i uvjerena sam da će biti odbijen.

Svi koji tako rade "na crno" pokriveni su...očigledno da to tako funkcioniše...a ti kad budeš dolazila u bG da radiš  bilo šta javi se da piemo kaffu samo kažeš lokaciju i tu sam .. 99i  gib5 lol!

Prvi moj dolazak u BG javljam se suppp

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 7:10 pm

montoya ::




Ne slažem sa pljuvanjem na zdravstvo Srbije iako ima manjkavosti.
Zato sam i ogorčen na "privatnike" .Ceo život sam radio u "državnom zdravstvu" (što ne znači da nisam radio i "privatno" )
Ali se ovde radi o kardilogiji ,a ne o zubima (od toga slabo ko umre ,mada ima i toga)
Ljudi su dali  sve od sebe ,.svoje slobodno vreme ,vikende , bez dinara da pomognu ljudima ?
I onda ih "tuže" kolege "privatnici" ?
Pa mamu van j,,,,em alavu  !
"Privatnik"je dojučerašnji iz "javnog zdravstva" ,koji se pobrinuo da UKRADE materijal i aparate iz "firme"
Odgovorno to tvrdim jer znam . Niko od njih nije u međuvremenu specijalizirao na "MEyo klinci" -nego rade što i do tada ,u nekom lepšem enterijeru .

Pa mamu van j,,,,em alavu  !

Ово су хероји клинике за кардиохирургију КЦ Ниш, који су "очистили листу чекања", самоиницијатвно радећи прековремено без надокнаде и тиме спасили бројне животе!
Они нису одликовани!
Против њих ће бити покренут кривични поступак.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Feb 20, 2024 7:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 7:16 pm

justicija ::


Prvi moj dolazak u BG javljam se suppp
Nećeš pogrešiti .Monty je "ljudina" .
Kad me dočekao na aerodromu ,i posle zaseli u kafić na "buskoj" -nismo ni primetili da je prošlo 3-4 sata u priči .
Skoro sam na bus zakasnio ?
Monty je (dokazana ) velika drugarčina .Nije njegov status "Nr 1 " ovde nimalo slučajan .

offf ...ali sam morao reći . respect










[You must be registered and logged in to see this image.]

montoya and justicija like this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:01 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
......
Ne treba nama neprijatelja .sami smo sebi najgori dušmani .Samo udri po svim humanim ,posvećenima ,oni koji daju sve od sebe -zbog "ljudskosti" ?
SNS Srbiji ne trebaju takvi "elementi"
Nečuvena svinjarija . pljuc pljuc pljuc

Osim ovih fb objava postoji li neki konkretni članak u kojem je rečeno nešto više na ovu temu?
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:03 pm

Danubius ::
justicija ::


Prvi moj dolazak u BG javljam se suppp
Nećeš pogrešiti .Monty je "ljudina" .
Kad me dočekao na aerodromu ,i posle zaseli u kafić na "buskoj" -nismo ni primetili da je prošlo 3-4 sata u priči .
Skoro sam na bus zakasnio ?
Monty je (dokazana ) velika drugarčina .Nije njegov status "Nr 1 " ovde nimalo slučajan .

offf ...ali sam morao reći . respect

Upoznala sam Montija na druženju u Novom Sadu, istina bilo nas je mnogo i kratko smo porazgovarali, ali sasvim dovoljno da poželim da se ponovo sretnem s njim i ljudski ispričam.

Ljudina nego šta, i ja sam žena koja bljuje vatru zubic

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:08 pm

justicija ::


Osim ovih fb objava postoji li neki konkretni članak u kojem je rečeno nešto više na ovu temu?

Ima gomila .Od onih koji prate da su niški medicinari (kardiologija ) heroji-do ove svinjarije sa "tužbom" (od juče )
Imam loše iskustvo sa stavljanjem xy "linkova " (sem naslova -niko ništa ne pročita ) pa "proguglaj" .
Kolegama svaka čast -no dobiii su ono što svi "dobri" ,posvećeni ,nesebični ,pametni ,humani -dobiju u SNS Srbiji
Ni "hvala"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:12 pm

Danubius ::
justicija ::


Osim ovih fb objava postoji li neki konkretni članak u kojem je rečeno nešto više na ovu temu?

Ima gomila .Od onih  koji prate da su niški medicinari (kardiologija ) heroji-do ove svinjarije sa "tužbom" (od juče )
Imam loše iskustvo sa stavljanjem xy "linkova " (sem naslova -niko ništa ne pročita ) pa "proguglaj" .
Kolegama svaka čast -no dobiii su ono što svi "dobri" ,posvećeni ,nesebični ,pametni ,humani -dobiju u SNS Srbiji
Ni "hvala"

A jbte šta si se stis'o daj link da ne guglam jer guglala sam pa nisam pronašla konkretan slučaj, imaju neka sindikalna prepucavanja, neki politički obračuni. Bem li ga, nisu valjda svi kardiolozi u Nišu u jednoj stranci?

Btw. istu stvar koju su uradili kardiolozi KBC NIš su uradili i kardiolozi Bijeljinske bolnice, istina 15-ak dana nakon što je objavljeno da to rade u Nišu, ali su slijedili njihov primjer.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 10:21 pm

Ide u tri pičke materine kao i HR .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 10:26 pm

Kijara-brm ::
Ide u tri pičke materine kao i HR .

Ote mi riječ iz usta smehsmeh

A nas Bosance ko ebe, a?

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 10:29 pm

justicija ::


Btw. istu stvar koju su uradili kardiolozi KBC NIš su uradili i kardiolozi Bijeljinske bolnice, istina 15-ak dana nakon što je objavljeno da to rade u Nišu, ali su slijedili njihov primjer.
Pa eto vidiš .
Nadam se da su oni dobili bar "hvala" od pacijenata -a ne tužbu od "kolega privatnika"
Mada ne znam šta je osnov tužbe ? Smanjili im profit ? "Oteli pacijente"-nelojalna konkurencija ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 10:31 pm

justicija ::
Kijara-brm ::
Ide u tri pičke materine kao i HR .

Ote mi riječ iz usta smehsmeh

A nas Bosance ko ebe, a?
Nekako mi Bosna normalnija po svemu.
Al možete i s nama . smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 10:42 pm

Danubius ::
justicija ::


Btw. istu stvar koju su uradili kardiolozi KBC NIš su uradili i kardiolozi Bijeljinske bolnice, istina 15-ak dana nakon što je objavljeno da to rade u Nišu, ali su slijedili njihov primjer.
Pa eto vidiš .
Nadam se da su oni dobili bar  "hvala" od pacijenata -a ne tužbu od "kolega privatnika"
Mada ne znam šta je osnov tužbe ? Smanjili im profit ? "Oteli pacijente"-nelojalna konkurencija ?

Samo da dodam pravo informaciju...
Kardio Hirurzi iz Beograda idu po nekoliko svake sedmice u Niš..a verujem i u Bjeljinu ili BL da pomognu i obučavaju kadar u tim centrima.Informaciju sam dobio od mog dr (Kardiohirurga) koji ide 5 dana skoro svaki mesec u druge kliničke centre. Bitno da ima uslova i da postoji oprema. Sve ostalo nije bitno...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Feb 24, 2024 7:59 am

montoya ::
Danubius ::
justicija ::


Btw. istu stvar koju su uradili kardiolozi KBC NIš su uradili i kardiolozi Bijeljinske bolnice, istina 15-ak dana nakon što je objavljeno da to rade u Nišu, ali su slijedili njihov primjer.
Pa eto vidiš .
Nadam se da su oni dobili bar  "hvala" od pacijenata -a ne tužbu od "kolega privatnika"
Mada ne znam šta je osnov tužbe ? Smanjili im profit ? "Oteli pacijente"-nelojalna konkurencija ?

Samo da dodam pravo informaciju...
Kardio Hirurzi iz Beograda idu po nekoliko svake sedmice  u Niš..a verujem i u Bjeljinu ili BL da pomognu i obučavaju kadar u tim centrima.Informaciju sam dobio od mog dr (Kardiohirurga) koji ide 5 dana skoro  svaki mesec u druge kliničke centre. Bitno da ima uslova i da postoji oprema. Sve ostalo nije bitno...


Uvek će se naći neki sa mešalice za beton i postaviti pitanje oko novaca i zaviriti u novčanik specijaliste.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Feb 24, 2024 1:51 pm

Eugen Grafvajer ::


Uvek će se naći neki sa mešalice za beton i postaviti pitanje oko novaca i zaviriti u novčanik specijaliste.


Iver ne pada daleko od klade

uvek je bilo i biće...tako je svuda....da je ekonomska situacija bolja manje bi se to videlo... 99i










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 EmptySub Feb 24, 2024 2:35 pm

Eugen Grafvajer ::



Uvek će se naći neki sa mešalice za beton i postaviti pitanje oko novaca i zaviriti u novčanik specijaliste.
Niška "kardiologija" je  pravosnažno oslobođena na sudu.
"Krivi su "jer su spasavali živote -u slobodno vreme ,i džabe ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUDA IDE SRBIJA ?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» KUDA IDE SRBIJA ?
» NASILJE nad DECOM
» DESTINACIJA /SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: