DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Molitve po horoskopu BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Molitve po horoskopu BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Molitve po horoskopu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu EmptySub Okt 31, 2020 10:06 am

MOLITVE PO HOROSKOPU

[You must be registered and logged in to see this image.]


OVAN: Bože, molim te, daj mi strpljenja. Ako može odmah!

BIK: Bože, pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš da žuriš, jer upravo pravim večeru.

BLIZANAC: O Bože! Ili možda Boginjo? Gde si? Ko si? Koliko vas zapravo ima? Kome da se zapravo molim?!

RAK: Bože, molim te, dok sam na putu čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju domovinu. (Draga mama, znam da ne bi trebalo da budem toliko vezan/a za tebe, idem na put i neće me biti tri dana. Zvat ću te sutra, u utorak, sredu, četvrtak i čim se vratim.)

LAV: Bože, kladim se da si ponosan što sam upravo ja tvoje dete!

DEVICA: Bože, molim te, učini da svet bude bolji i koncentriši se dok to činiš, molim te. Poslednji put si napravio mnogo grešaka.

VAGA: O, Bože, znam da bih morao/la sam/a da donosim odluke. S druge strane, šta ti o tome misliš?

ŠKORPION: Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili, ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRELAC: Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio/la sam te već milion puta - pomozi mi da ne preterujem u životu!

JARAC: Dragi moj Bože, zapravo nemam šta da ti tražim. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam/a. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODOLIJA: Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba posebno da te dozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi bog. Onda, čemu molitve?!

RIBA: Bože svih nebesa, popio/la sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Mogu li ovom devetom nazdraviti tvojoj neizmernoj slavi i milosti?!










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu EmptySub Okt 31, 2020 11:00 am


DEVICA: Bože, molim te, učini da svet bude bolji i koncentriši se dok to činiš, molim te. Poslednji put si napravio mnogo grešaka.

Tačno ,Rouz smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu EmptySub Okt 31, 2020 3:13 pm

RIBA: Bože svih nebesa, popio/la sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Mogu li ovom devetom nazdraviti tvojoj neizmernoj slavi i milosti?! :šamp:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu EmptySub Okt 31, 2020 3:26 pm

STRELAC: Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio/la sam te već milion puta - pomozi mi da ne preterujem u životu! Al' jebiga!
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu EmptyNed Nov 01, 2020 12:16 am

ŠKORPION: Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili, ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

Upravo tako zubic










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molitve po horoskopu Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitve po horoskopu   Molitve po horoskopu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Molitve po horoskopu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Profil slika-po horoskopu
» Ljubomora i vi -po horoskopu
» RODITELJSTVO U HOROSKOPU
» Ovo su najpametniji znakovi u horoskopu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: