DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta ili ko vam trenutno nedostaje?

Ići dole 
+52
ZoxZoja
Danubius
Astra
Gothic
Sibila_
promaja
tvrtko
dusicaa
Nut
pesma
debilko
lollypop
Ladyintheblack
srculence
podbarac
Lily
Lakota
Hestija
Bokssha
brdjanin
Okano
Kijara-brm
Zana
sunasce
Samouka
MonteGirl
AstrinaKomsinica
SunStorm
dejan
Oci-ANDJELA
Smiljan
Mirjana
Sanjalica
Schveca
EPAL
Katarina
anja007
Slovenska
Dupli-Lav
Boban
sonia
Storm_z
Crna_ovca
zvezdana
komunikativn@
montoya
Luckasta
babaaa
slatkicass
njushkalo_
doctorr67
Silvy
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPet Feb 08, 2008 10:29 pm

First topic message reminder :

trenutno odmor
.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 29, 2016 11:14 pm

justicija ::
Pa ja rekoh oboma nedostaje ženska osoba,nije naš Dani žena sunac ti žaren!

Nisam ja izbirljiva,samo ako ce da slusa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 29, 2016 11:20 pm

Astra ::
justicija ::
Pa ja rekoh oboma nedostaje ženska osoba,nije naš Dani žena sunac ti žaren!

Nisam ja izbirljiva,samo ako ce da slusa.

'oće sigurno! Kupuj kartu!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 29, 2016 11:24 pm

Jel to znači da će Astrolog da ostane Beli udovac?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Jan 03, 2017 4:09 pm

Kad su se već podigle teme oko foruma -nedostaje mi Koma.
Neko ko je obeležio ovaj forum svojom harizmom i smehom.
Na žalost osoba za koju ne znamo više ništa posle one nesreće:(((

Ruku na srce osoba koja mi je draža od mnogih koji su obeležili ovaj forum ,pa čak i nekih koju su sad na forumu.
Neću da budem licemer da kažem svi ste divni.Nisam ni ja svima i ne volim odvajanja.

Forum su svi forumaši koji su na bilo koji način doprineli ovom forumu.Neko manje ,neko više,ali Ne želim da se iko zaboravi!!!!!!!!!!!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Fatal Femme
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Godina : 44
Location : tu i tamo -:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 07, 2017 10:55 pm

Trenutno jedno drago biće i lepo vreme( hladno je ali baš   ) .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 07, 2017 11:52 pm

Kijara-brm ::

Neću da budem licemer da kažem svi ste divni!

Ne bi bila licemer, već lažov! Očigledno je da među forumašima postoje oni koji se međusobno gotive i oni koji ne. Tako je svuda, pa što ne bi bilo i ovde?! Ali, loše je što je to toliko evidentno da narušava normalno funkcionisanje foruma. Želite dobru atmosferu, a kojekakvim tračevima podgrevate sopstvenu sujetu i stvarate nepotrebnu tenziju. Pa ko normalan da dođe ovde i piše?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Mar 08, 2017 12:12 am

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::

Neću da budem licemer da kažem svi ste divni!

Ne bi bila licemer, već lažov! Očigledno je da među forumašima postoje oni koji se međusobno gotive i oni koji ne. Tako je svuda, pa što ne bi bilo i ovde?! Ali, loše je što je to toliko evidentno da narušava normalno funkcionisanje foruma. Želite dobru atmosferu, a kojekakvim tračevima podgrevate sopstvenu sujetu i stvarate nepotrebnu tenziju. Pa ko normalan da dođe ovde i piše?!
A? Šta se ti uvati za mene? I  vadiš deo iz teksta koji sam napisala vezano za komu i nešto pre.
Ja sam sujetna?Nisam znala.

O atmosferi na forumu ne ovisim ja.Forum nije jedna osoba,nego forumaši i što se zakači baš za mene?
Ajde i ti si mi se već došla preko glave.   catfight
Ja sam neko ko se šali na svoj račun,koga ste/su ubili ne znam koliko puta.Samo što se sebe nisam našla na crnoj hronici na forumu.
To što sam postala malo drčnija,veruj da nemam nameru da pustim da mi neko jaše po živcima,a ponekad i prećutim jer neda mi se zaista raspravljati.
Svoje bitke vodim sama.Ko će dolaziti neka dolazi,a ja ne teram nikoga.
I manje kritike sa tvoje strane i cinizma ne bi škodilo .
Ako si toliko inteligentna ,mislim da si mogla videti koliko ja mogu biti čovek,ali veruj da dopizdi .Nikoga nisam uvredila.U ničiji život ne ulazim,tako da vi što vas ja zovem *plaćenici* dođete samo da dižete tenzije svojim cinizmom i baš se uvek pojavite kad je nešto na žalost nelepo na forumu.
Ako ne možeš lepo -bez cinizm,onda nemoj nikako sa mnom.
Veruj da ovo nije zlonamerno ,a ti kako god.
Još sam bila preblaga jer meni je žao ko god da ode i gde se baš zakači za mene.  jastuk
Evo ja nisam normalna ,pa pišem. :)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Mar 08, 2017 12:40 am

Kijara-brm ::

Ja sam sujetna?Nisam znala.

O atmosferi na forumu ne ovisim ja.Forum nije jedna osoba,nego forumaši i što se zakači baš za mene?

I manje kritike sa tvoje strane i cinizma ne bi škodilo .

Ma kakvi, ti si operisana od sujete, ali primećujem da si pomalo izgubila kompas u poslednje vreme, postala si ko promaja, prepoznaješ se svuda :rlol:

p.s. ja nikog ne kritikujem, samo konstatujem, možda pomogne da se popravi situacija na forumu. Ili više volite da ubuduće forum egzistira sa pet forumaša koji se gledaju svaki dan po čitav dan ne znajući šta više jedni drugima da kažu?! Kako god, na vama je da odlučite.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Mar 08, 2017 1:00 am

sanjalica.ns ::


Ma kakvi, ti si operisana od sujete, ali primećujem da si pomalo izgubila kompas u poslednje vreme, postala si ko promaja, prepoznaješ se svuda :rlol:

p.s. ja nikog ne kritikujem, samo konstatujem, možda pomogne da se popravi situacija na forumu. Ili više volite da ubuduće forum egzistira sa pet forumaša koji se gledaju svaki dan po čitav dan ne znajući šta više jedni drugima da kažu?! Kako god, na vama je da odlučite.
Ma kakav kompas.Ispala sam iz šina totaleska. :D

Sad da uozbiljimo situaciju.Forum su forumaši.Da svako malo prikoči i malo razmisli pre nego što pusti post ,možda bi bilo drugačije.
Ne mogu da tvrdim ,jer trenutno je teška situacija i sve mislim ajde svako neka uzme malo vremena pa razmisli da li vredno otići ili ostati.
Nisam u sukobu sa nikim,ali se i ne guram u tuđe bitke.
Ne podržavam ulaženje u private život,ni svađe.
Nema ovde teorija zavera protiv nikoga  s moje strane.Pišem na temama koje meni odgovarau,a sad ako i to ne valja ja nemam reči.
Za druge ja ne mogu da odgovaram ,jer oni imaju svoje razloge -i sami će odlučiti šta i kako.
Ja se nadam  najboljem,jer ima ovde jako kvlitetnih forumaša .Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Mar 08, 2017 1:34 am

Kijara-brm ::

Ja se nadam  najboljem,jer ima ovde jako kvlitetnih forumaša .Toliko.

Moje mišljenje je da nema razloga za preteranu brigu. Biće to sve dobro, jednog dana. Neće niko nikud otići, prvenstveno mislim na ljude koji su uložili dosta energije i vremena u ovaj forum i koji ga smatraju drugom kućom. Neki će se možda i povući ali samo privremeno, jer koliko god bili kivni i razočarani nostalgija vuče, ne ostavlja se dom tako lako. Forum je odavno postao sastavni deo njihovih života, a i ljudi sa kojima komuniciraju svakodnevno. Teško se to zaboravlja...
S' druge strane, DF je jedan od malobrojnih foruma koji 'ima dušu', to znaju oni koji su ovde godinama, a ubrzo shvate i oni koji tek dođu. I ma koliko nam se neke stvari ne dopadaju, ipak je to neminovnost, bude tu svega i svačega, i lepog i ružnog, ali sve je to sastavni deo forumskog života. Pa ni u realnom životu nije uvek sve potaman, zašto bi bilo drugačije na forumu?! Vremenom popuste tenzije, ljudi i zaborave oko čega su se sve sporili, neki novi dođu, neki samo prođu...ali forumski život teče i dalje....sa nekim si dobar danas, sa nekim drugim sutra, postepeno uvidiš ko je kakav i ko ti odgovara, sa kim ne možeš njega zaobiđeš....jednostavno prilagodiš se situaciji i egzistiraš na najbolji mogući način u smislu da ispuniš svoja očekivanja. Tako to ide i u realnom životu, ništa drugačije nije ni na forumu.
Realnost je da forum nije bajka, jer nas ima svakojakih i ne možemo očekivati da nam se svi dopadnu i da sa svima imamo korektan ili divan odnos, ali, poenta je da se međusobno ne napadamo i ne vređamo jedni druge, da prihvatimo da za svakog ima mesta i da svako ima pravo na slobodu pisanja, da se okrenemo sebi i onima do kojih nam je stalo, a da one koje baš i ne mirišemo ostavimo po strani i ne obraćamo pažnju. Ne tražite idealno, već prihvatite realnost.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Mar 08, 2017 1:46 am

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::

Ja se nadam  najboljem,jer ima ovde jako kvlitetnih forumaša .Toliko.

Moje mišljenje je da nema razloga za preteranu brigu. Biće to sve dobro, jednog dana. Neće niko nikud otići, prvenstveno mislim na ljude koji su uložili dosta energije i vremena u ovaj forum i koji ga smatraju drugom kućom. Neki će se možda i povući ali samo privremeno, jer koliko god bili kivni i razočarani nostalgija vuče, ne ostavlja se dom tako lako. Forum je odavno postao sastavni deo njihovih života, a i ljudi sa kojima komuniciraju svakodnevno. Teško se to zaboravlja...
S' druge strane, DF je jedan od malobrojnih foruma koji 'ima dušu', to znaju oni koji su ovde godinama, a ubrzo shvate i oni koji tek dođu. I ma koliko nam se neke stvari ne dopadaju, ipak je to neminovnost, bude tu svega i svačega, i lepog i ružnog, ali sve je to sastavni deo forumskog života. Pa ni u realnom životu nije uvek sve potaman, zašto bi bilo drugačije na forumu?! Vremenom popuste tenzije, ljudi i zaborave oko čega su se sve sporili, neki novi dođu, neki samo prođu...ali forumski život teče i dalje....sa nekim si dobar danas, sa nekim drugim sutra, postepeno uvidiš ko je kakav i ko ti odgovara, sa kim ne možeš njega zaobiđeš....jednostavno prilagodiš se situaciji i egzistiraš na najbolji mogući način u smislu da ispuniš svoja očekivanja. Tako to ide i u realnom životu, ništa drugačije nije ni na forumu.
Realnost je da forum nije bajka, jer nas ima svakojakih i ne možemo očekivati da nam se svi dopadnu i da sa svima imamo korektan ili divan odnos, ali, poenta je da se međusobno ne napadamo i ne vređamo jedni druge, da prihvatimo da za svakog ima mesta i da svako ima pravo na slobodu pisanja, da se okrenemo sebi i onima do kojih nam je stalo, a da one koje baš i ne mirišemo ostavimo po strani i ne obraćamo pažnju. Ne tražite idealno, već prihvatite realnost.
Upravo tako i mislim da će se sve polako vratiti u normalu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Apr 10, 2017 8:55 pm

Kafa a mrzi me da idem do dragstora
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Apr 10, 2017 9:08 pm

Niko i ništa i ne prizivajte.Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Apr 10, 2017 9:10 pm

Kijara-brm ::
Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh

Sad još da dodijaš meni pa da budeš kompletna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Apr 10, 2017 9:14 pm

Black Wizard ::
Kijara-brm ::
Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh

Sad još da dodijaš meni pa da budeš kompletna smehsmeh
Sve je moguće.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Apr 12, 2017 4:25 pm

Pa nedostaje mi zezanja,ovde ga je bilo u izobilju ,al naidje neka epidemija pameti i stade sve ... trtrr 55555
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySub Apr 15, 2017 10:37 pm

Voleo bih još jednom u životu da vidim Pariz .... mnogo toga je tamo što mi nedostaje
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyČet Jan 18, 2018 7:42 pm

Malo strpljenja,ali izdržaću. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Jul 31, 2018 10:35 am

Gde nesta ono žuto čudo , moj lega , Kijara ?










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Jul 31, 2018 9:55 pm

podbarac ::
Gde nesta ono žuto čudo , moj lega , Kijara ?
Vala, ako ti ne znaš ,teško da iko drugi zna . tongue migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Jul 31, 2018 11:59 pm

Medo, bojim se da se sakrila da ne mora da se sretne sa mnom.....ali kao sto mi rekose, smislice ona vec odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Avg 21, 2018 8:35 pm

Nedostaje mi moja beba Zvrk.
Upravo smo se vidjele/čule u Video pozivu...Ja bih je valjda do sutra gledala i slušala, ali me 'ladno otkači...ide još malo da se igra sa djecom.
Eto...za majku nema vremena m8m8











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Avg 21, 2018 10:06 pm

Bosno,grozna si.....ja u letu,bez nedostajanja navratih na temu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Avg 21, 2018 10:13 pm

Nedostaje mi 500 evra i još deset dana godišnjeg....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Avg 22, 2018 8:03 am

Kijara zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySre Avg 22, 2018 11:39 am

Bila sam počela da nedostajem sama sebi. Ali našla sam se pa je nedostajanje smanjeno. Vama ako nedostajem ... tražite me možda se i nađemo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyČet Nov 01, 2018 10:49 pm

Nedostaje mi moj zavičaj..., nedostaje mi avgust 2018g...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Jan 07, 2019 6:45 pm

Eugen Grafvajer ::
Kijara zubic
smehsmeh smehsmeh smehsmeh CARE! top88
Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Jan 07, 2019 6:55 pm

dusicaa ::

Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2

Di si bija, bija, bija kad je grmilo, kad je grmilo, kad je sevalo.... zubic
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPon Jan 07, 2019 6:58 pm

Ma tu negde iza coska sakrivena smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Plasim se grmljavine ludismeh ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyČet Jan 10, 2019 8:50 pm

Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyČet Jan 10, 2019 9:12 pm

Oci-ANDJELA ::
Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Bio je na druženju ,navrati on tu i tamo na forum . 
Nedostaju mi naravno ,svi oni "svakodnevni" forumaši ,kakva si i ti bila ,no moramo biti realni -postoje drugi prioriteti ,pre svega mala deca ,školska deca ,unuci...i to je za razumeti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyUto Mar 16, 2021 10:00 pm

Lepše vreme ,a da ne nabrajam da nam svima nedostaje "normalan život " -bez korone ,zemljotresa.
Ostalo je sve tu liebe .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyPet Mar 19, 2021 9:40 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptySub Mar 20, 2021 10:36 am

wrdoljak ::

Ne zezaj ...imaš ti još uvek "to" zubic

Ali, kad si kod Balaševića ...



Ne meni-verovatno svakom to nedostaje -na ovaj ili onaj način .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Mar 21, 2021 10:51 am

Da cardas noge imam jos uvek i imacu sve dok budem mogla mrdati...
ali tema je ko i sta vam nedostaje
nemam sa kim i nemam gdje ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Nov 14, 2021 2:38 pm

Kada sm bio "klinac" voleo sam slušati palamuđenje odraslih. Odrastao sam u kraju gde se negovala reč, čak i kada je šala bila u pitanju. Uz mnoštvo različitosti, trošila se ekavica, ijekavica, ikavica, mađarski, ruski, nemački... nakupilo se good shit-a za onoga ko je posedovao bolju memoriju. Postoje neke neprevodive reči, pogotovo ako je neko zauzeo toalet. "Az ló fasz" a kinezi imaju sličan izraz "Dong deng psoa" u prvom slučaju se radi o polnom organu konja a u drugom, produktu organa za varenje istog. Sve u svemu, nedostaje mi intelektualno proseravanje. Bitno je da se ne pominje COVID, ma bilo koji broj i sex. To su smrtne stvari a Emile Ajar, Dostojevski, Meša Selimović, Krleža su besmrtni pa čak i da nisam pročitao ništa od tih autora, sagovornik u proseravanju (intelektualnom) je tu da mi da neke smernice u daljem smeru za smisao života. Eto, ja sam se kroz pisanje iskenjao a to mi je bilo neophodno u ovom momentu. Zapratite me za još više recepata.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Nov 14, 2021 5:16 pm

Ponovo mi nedostaje Zoxy puna optimizma. Čak i ona puna besa. Baš mi nedostaje. Ako je neko sretne nek joj kaže da je čekam da se vrati.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Nov 14, 2021 6:19 pm

Sta ti se ne svidja kod ove Zoxy......mjenjaj, bogati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Nov 14, 2021 6:48 pm

Astra ::
Sta ti se ne svidja kod ove Zoxy......mjenjaj, bogati.

Mnogo mi je cmiljava. Nema od nje leba. Moraću da je prošetam par kilometara dnevno da je dozovem pameti.

Sad bez zezanja, ovde gde saam plata je mala do bola, radne smene da ne možeš kući ako ne uzmeš pola godišnjeg odmora, sustanari ... bolje da ne počnem sa nabrajanjem. Sve to ne bi bilo ništa da ima neke druge opcije jer je autoindustrija u režimu radimo-ne radimo pa dok je grejna sezona "ćuti di si ni za di si nisi" situacija. Ne smem da ostavim vrapca u ruci jer ona koja me je rodila mora da bude toplo i da ima lekove i sve što joj treba. Sve to utiče na psihu i ne da mi da napravim rez koji bih inače uradila.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 EmptyNed Nov 14, 2021 8:03 pm

Razumijem te, tesko je, ali pokusaj sacuvati psihu, drzi vrapca, jbga, a cekaj da dolati kakav golub.....nije bas uzjeha, ali vremena su kokuzna i ide samo na gore, dobro je da radis i prihvati tu opciju jer je trenutno jedina moguca kako kazes, a nadaj se da je ipak trenutno.
Zelim ti sbagu da izdrzis i ne prolupas.....previse je ovo sve za obicnog smrtnika.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   trenutno - Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ili ko vam trenutno nedostaje?
Nazad na vrh 
Strana 12 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Daleko od rodne kuce- nedostaje mi...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: