DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"MEDICINARI " sa estrade ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"MEDICINARI " sa estrade ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "MEDICINARI " sa estrade ?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 8:18 am

Indira Radić je radila kao medicinska sestra u Zagrebu .
Milan Stanković je radio kao medicinski tehničar na dijalizi u Obrenovcu .
Krle iz "Idola" je lekar .
Dr Marko Kozomara ,dr Stančić (obojica stomatolozi )odlično pevaju .
Ima još jedan lik ,kome se ne mogu setiti imena (ima i nadimak,"Bajoni" ) koji je prilično poznat pevač -i on je po profesiji ,zubar .
Dr Kon odlično svira gitaru i peva .
Znamo li za još takvih slučajeva ?
Na slici je naravno ,Indira Radić .I naravno da nije radila "tako obučena"  zubic

"MEDICINARI " sa estrade ?  2Q==










"MEDICINARI " sa estrade ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 9:41 pm

Ne znamo dobro ni estradu, a kamoli sta su radili prije 🤣
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 9:57 pm

Astra ::
Ne znamo dobro ni estradu, a kamoli sta su radili prije 🤣
Obrazovali se .Sve sami akademski građani . zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 10:28 pm

Kijara-brm ::


Obrazovali se .Sve sami akademski građani . zubic
Naravno da jesu .Svaka silikonska kurvetina ima "fakultetsku diplomu" 
Na primer -Mimi "Oro" je "bankarski revizor" ?

"MEDICINARI " sa estrade ?  20151222234954_344042

Ali se "medicina" ipak drži. Svaka budala (bivše "frizerke" ,"kožarke" )mogu  da preko noći dobiju  diplomu "medicinske sestre " 
Iako je za "upis" u medicinsku školu bio "uslov" uspeha 9,50? Dakle samo najbolji đaci ,elitno? 
No za  dr -ipak ima nekih granica  . 
Dobrodošli u Srbiju -gde je sve moguće .










"MEDICINARI " sa estrade ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 10:38 pm

Svojevremeno za ni jedan fakultet nisi mogao konkurisat sa dvojkama, jos prijemni uspit.....nije to samo za medicinare bilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 10:41 pm

Pa vidi Dani, danas se više nego ikad kupuju diplome srednje medicinske, tako da....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 10:51 pm

Astra ::
Svojevremeno za ni jedan fakultet nisi mogao konkurisat sa dvojkama, jos prijemni uspit.....nije to samo za medicinare bilo.
Ja sam jedva upao na stomatologiju ,imao sam dve četvorke .Ali sam imao neki ugovor sa "pokrajinom" -što me "uguralo" Mnogi sa 5,00 ostali "ispod crte" 
justicija ::
Pa vidi Dani, danas se više nego ikad kupuju diplome srednje medicinske, tako da....
Da, a baš priča iz BiH ,tačnije iz "Srpske" je napravila taj problem .
Naime ,neka novinarka je  "ogolila" ceo taj sistem .Dokazala je da se  diploma "medicinske" može dobiti preko  noći, u kafiću .Zbog toga je moj klinac ,kao "diplomac" privatne medicinske (iako ima i redovnu ,odličan đak ) morao da ide u Donju Saksoniju ,pa da tamo polaže "priznanje diplome" U drugim saveznim državama DE je to nemoguće .










"MEDICINARI " sa estrade ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 11:02 pm

Druže, da li ti to pokušavaš reći meni da se u Srbiji ne kupuju diplome?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 11:07 pm

Btw. da se ne lažemo, ja sam studirala višu tekstilnu, bila odličan đak i u osnovnoj i u srednjoj školi, ali bogami ništa mi to nije značilo ako na prijemnom ispitu nemam znanje iz fizike, matematike i hemije. Pa tek kad to prođem, idem sa tekstilcima na prijemni iz matematike.
Dani, ja kapiram da "svaki cigo svoga konja hvali", ali poređenja tipa: kožari, frizeri i slično, smatram veoma, veoma neukusnim i omalovažavajućim prema tim ljudima.
Malo si pretjerao.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptySre Feb 16, 2022 11:25 pm

justicija ::
Btw. da se ne lažemo, ja sam studirala višu tekstilnu, bila odličan đak i u osnovnoj i u srednjoj školi, ali bogami ništa mi to nije značilo ako na prijemnom ispitu nemam znanje iz fizike, matematike i hemije. Pa tek kad to prođem, idem sa tekstilcima na prijemni iz matematike.
Dani, ja kapiram da "svaki cigo svoga konja hvali", ali poređenja tipa: kožari, frizeri i slično, smatram veoma, veoma neukusnim i omalovažavajućim prema tim ljudima.
Malo si pretjerao.
Nisam nimalo "preterao" U "medicinsku" su se mogli upisati samo najbolji đaci (i to kada polože i "prijemni "  )Niko ispod proseka 9,50 nije mogao ni "prismrditi " Primera radi -ja sam se upisao u "zubne tehničare " kao 27 mi ,od 30 -jer sam imao dve "četvorke" ?
Znam o čemu pričam -jer to imam u firmi .
Svaka frizerka ,kožarka ,tekstilka može da dobije diplomu med .sestre -za 9 meseci ,po ceni od 370 000 dinara .
Znam -jer imam par primera tih koje su bile na "obaveznoj praksi " kod nas ,a znam i zato što još otplaćujem kredit za "prekvalifikaciju " sina -iz fizioterapeuta u med .tehničara . I ja plaćam još tih 370 000 koje su bile potrebne ,da posle 18 ispita iz medicnske pređe u "drugi smer" 
U firmi imam primer žene koja je od "tekstilnog tehničara" postala i "zubni tehničar "i "stomatološka sestra" -za manje od godinu dana .
Jer joj majka "pivarka" sa "akcijama" i imala je da plati 700 000 koje su bile potrebne za "diplome " 
Dakle -nimalo ne preterujem ,i nikoga ne vređam .Samo kažem kako jeste .










"MEDICINARI " sa estrade ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  EmptyČet Feb 17, 2022 1:06 pm

"MEDICINARI " sa estrade ?  Scree255
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





"MEDICINARI " sa estrade ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "MEDICINARI " sa estrade ?    "MEDICINARI " sa estrade ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"MEDICINARI " sa estrade ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PACIJENTI vs MEDICINARI ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: