DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 8:50 pm

Mislim da skoro svako od nas ima .
Ali ću kopirati jedan zanimljiv tekst -da se malo i nasmejemo .


----


UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  334680851_1308503099733759_2329400971313980715_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YdD29DvsES8AX-oVLwY&_nc_ht=scontent-vie1-1










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 8:53 pm

Ja neću da lažem -imam .
Gluformin (preventiva protiv dijabetesa ) ,Zoloft i Xalol (preventiva da ne "ludujem" )
Uredno uzimam .Da mi šta pomaže -verovatno ne -ali progutam.










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 9:27 pm

Danubius ::
Ja neću da lažem -imam .
Gluformin (preventiva protiv dijabetesa ) ,Zoloft i Xalol (preventiva da ne "ludujem" )
Uredno uzimam .Da mi šta pomaže -verovatno ne -ali progutam.

Eutirox, xalol i eglonyl. Terapija do koje sam došla zbog onih što nisu pili terapiju.
Danas zaboravim popiti lijekove, bome sam bila ko prepelica i sad se pitam da li đožda griješim što je inače pijem??
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 9:51 pm

Kod mene se sve svodi na vitamine, magnezijum, cink i tako to, plus protiv upale zeludca i kiseline dexilant.
U zimskom periodu sama ubacim cymbaltu.

🤣🤣🤣 nesto kontam, je li to sreca, ja sve rjesavam operacijom...bolan otfikari sta ne valja i picimo dalje.
Sutra idem na jednu op a u petak na drugu.....nsta ljekovi, razgovor za trecu zakazan za 31.3.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 9:59 pm

D-vital jednom nedeljno ,  Xyzal za alergiju, Heferol -gvožđe .Sad mi je ok .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:29 pm

justicija ::

.... i sad se pitam da li možda griješim što je inače pijem??
Ja sam ubeđen da "terapija" na mene nema nikakvog efekta .
Ali da ispoštujem drugara -popijem .










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:32 pm

Danubius ::
justicija ::

.... i sad se pitam da li možda griješim što je inače pijem??
Ja sam ubeđen da "terapija" na mene nema nikakvog efekta .
Ali da ispoštujem drugara -popijem .

Izvini, ali to ti nije nikakav drugar ako mu kažeš da terapija ne reaguje, a on je ne mijenja.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:35 pm

Danubius ::
justicija ::

.... i sad se pitam da li možda griješim što je inače pijem??
Ja sam ubeđen da "terapija" na mene nema nikakvog efekta .
Ali da ispoštujem drugara -popijem .
Svašta .Da ti je prepisao solnu kiselinu ti bi popio ,samo da ga ispoštuješ.
O pameti , o živote ,oooo ......










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:36 pm

Ote mi rijec iz usta, jebo drugara koji insistira na lijeku koji je cak uzrok losijeg stanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:37 pm

justicija ::


Izvini, ali to ti nije nikakav drugar ako mu kažeš da terapija ne reaguje, a on je ne mijenja.
Itekako jeste Naterao me na sve moguće analize koje postoje .
Ali ja zaista ne reagujem na nikakve lekove (ma koje vrste bili ) Možda na antibiotike -ostalo -ništa .
No ispoštujem drugare -ipak su dr.spec Znaju šta rade .
Ali da imam neku vidljivu reakciju na bilo koju vrstu lekova -zaista nemam.










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:42 pm

I Sebija Izetbegovic bila specijalista, sad se ispostavilo da bas nije.
Niko nije sveznajuci, ja bih trazila drugu terapiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 10:55 pm

Astra ::
I Sebija Izetbegovic bila specijalista, sad se ispostavilo da bas nije.
Niko nije sveznajuci, ja bih trazila drugu terapiju.
Misliš da nisam išao kod sestre moje Tanje ? Dr spec neuropsohijatar .Prepisala mi "Erftil" ?To je za epilepsiju ,šizofeniju ....Ma malo sutra . Inače sam oprezan-ne vozim kola ,jer sam se dva puta onesvestio nasred ulice.
Sa "Eftilom" ne možeš da dobiješ dozvolu ni teoretski .
Iskeno...no ovo mi ne treba Kontrolišem šećer ,pritisak ,EKG 2-3 puta nedeljno .
Savešeno.Ali opet popijem -za "ne daj Bože" .










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyUto Mar 07, 2023 11:59 pm

Danubius ::
justicija ::


Izvini, ali to ti nije nikakav drugar ako mu kažeš da terapija ne reaguje, a on je ne mijenja.
Itekako jeste Naterao me na sve moguće analize koje postoje .
Ali ja zaista ne reagujem na nikakve lekove (ma koje vrste bili ) Možda na antibiotike -ostalo -ništa .
No ispoštujem drugare -ipak su dr.spec Znaju šta rade .
Ali da imam neku vidljivu reakciju na bilo koju vrstu lekova -zaista nemam.

Vidljiva reakcija bi bila alergija, trenutno sniženje pritiska pod uticajem primljene terapije ... za ostale procene izvini ali nisi kompetentan da procenjuješ da li imaju ili nemaju efekta. Čak i mi laici za medicinu znamo da neku terapiju treba uzimati duže vreme da bi se videli efekti.

I prestani da budeš baba koja pije šta stigne za "zlu ne trebalo" možeš samo da napraviš štetu koju posle teško da će neko ispraviti.

JBT ljudi čekaju mesecima i godinama ili plate debelo da odrade neke analize i dođu do stručnjaka a ti si sve to dobio na tacni i sad cmizdriš jer ti nisu dali čarobnu pilulicu koja bi magično rešila tvoje probleme.

Digni dupe s kreveta, izađi i šetaj, otputuj negde na par dana. Pokreni se malo ili ćeš završiti kao totalna fizička i psihička ruina.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 9:45 am

ZoxZoja ::


JBT ljudi čekaju mesecima i godinama ili plate debelo da odrade neke analize i dođu do stručnjaka a ti si sve to dobio na tacni i sad cmizdriš jer ti nisu dali čarobnu pilulicu koja bi magično rešila tvoje probleme.

Digni dupe s kreveta, izađi i šetaj, otputuj negde na par dana. Pokreni se malo ili ćeš završiti kao totalna fizička i psihička ruina.

Jeste ,istina Dobio sam sve analize na "tacni"(ali sve što postoji )  -i ništaaaaaaa ? Sve "ok" ?
Putovanje je već sređeno....a "dizanje dupeta" -to već teže ide (za sada )
Ali stvarno -i ti "propisani lekovi" nemaju nikakvog efekta -tako da pomišljam da ja to polako "eliminišem" .

Odem da proverim šećer ,pritisak ....kažu mi koleginice -ti nas zaj...? Idealno .










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 10:04 am

Danubius ::
...
Jeste ,istina Dobio sam sve analize na "tacni"(ali sve što postoji )  -i ništaaaaaaa ? Sve "ok" ?
Putovanje je već sređeno....a "dizanje dupeta" -to već teže ide (za sada )
Ali stvarno -i ti "propisani lekovi" nemaju nikakvog efekta -tako da pomišljam da ja to polako "eliminišem" .

Izvinite Eskulape nisam Vas poznala.

Prekidanje terapije na svoju ruku je isto toliko pametno kao i samoodređivanje terapije i uzimanje lekova na svoju ruku. Ti bar ne moraš da sumnjaš da ti je ofrlje postavljena dijagnoza jer te doktor pogledao ispod naočara i otkuckao prvo što mu padne na pamet. Posvetili su ti pažnju koju drugim pacijentima nemaju vremena da posvete. I ti ćeš sad da pljuneš na njihove diplome, iskustvo i zalaganje jer ti nisu dali čarobnu pilulicu koja će sve rešiti u trenutku.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 10:07 am

ZoxZoja ::


Izvinite Eskulape nisam Vas poznala.

Prekidanje terapije na svoju ruku je isto toliko pametno kao i samoodređivanje terapije i uzimanje lekova na svoju ruku. Ti bar ne moraš da sumnjaš da ti je ofrlje postavljena dijagnoza jer te doktor pogledao ispod naočara i otkuckao prvo što mu padne na pamet. Posvetili su ti pažnju koju drugim pacijentima nemaju vremena da posvete. I ti ćeš sad da pljuneš na njihove diplome, iskustvo i zalaganje jer ti nisu dali čarobnu pilulicu koja će sve rešiti u trenutku.
sVE MI se čini da će moja najbolja "terapija" biti "Penziocilin" zubic










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 10:31 am

Inače po temi - Imam terapiju za/protiv visokog pritiska. Tri leka. Ujutro dva uveče jedan. Pijem uredno jer mi na pamet ne pada da se šlogiram. Možda je čudno ali jutarnju preskočim (zaboravim da popijem) tipa dva puta godišnje dok sam sa večernjom malo aljkavija. Desi mi se da ne znam da li sam je popila pa onda preskočim jer dupla doza mi ne deluje baš kao dobra opcija. Zato sam kupila onu kutijicu/dozator za lekove.

Inače zakazati "kod Sofije" je mislena imenica. Sofija je jedini internista u opštini od 20,000 stanovnika. Jedini način da povremeno odradiš kontrolu je pare u džep i privatno. Što bi trebalo da uradim ove godine.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 11:00 am

Zox, ako godinama uzima neki lijek a bez efekta, treba da trazi od doktora promjenu terapije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 11:12 am

Astra ::
Zox, ako godinama uzima neki lijek a bez efekta, treba da trazi od doktora promjenu terapije.

Naravno da treba da traži promenu leka ili jačine istog (meni u početku pritisak nikako da spadne na normalu dok mi večernji nisu duplirali) a ne da sam ukida terapiju ili je menja.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 11:27 am

Prrotiv hipertenzije koristim ujutro četiri a svaki reći dan ubacujem peti. Uveče pijem lek za razređivanje krvi i protiv masnoće. Jebiga, danak neurednom životu. Ima tu i naslednih faktora ali za razliku od pokojnog ćaleta, imam pozitivne misli. o je samo moj ugao gledanja na tu temu po pitanju ćaleta.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptySre Mar 08, 2023 1:59 pm

ZoxZoja ::

Digni dupe s kreveta, izađi i šetaj, otputuj negde na par dana. Pokreni se malo ili ćeš završiti kao totalna fizička i psihička ruina.
Da izađe van pa da ga neka ne izebe zubic  .
Zaboravih co perneva -za tlak .  Trebae mi jača doza kad dođem ovde .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyPet Mar 10, 2023 3:14 pm

Citat :


ZoxZoja ::

Digni dupe s kreveta, izađi i šetaj, otputuj negde na par dana. Pokreni se malo ili ćeš završiti kao totalna fizička i psihička ruina.
Pa jesam .Posle sto godina -pa da "izađem" i "prošetam ? 
I šta sa, dobio?"Metak od "migranta" 
Još sam imao debelu  "sreću" što  sam se "okrenuo" 
Ubuduće-šetnja sa mojim drugarom (lekarom ) -(koji mi je zrno izvadio pincetom )










UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  EmptyPet Mar 10, 2023 4:35 pm

Ne prdi, setnja se podrazumjea bar sat uz Dunav, poslije dorucka ili rucka, a ne 3m od kuce iza ponoci.
Svaki izgovor je dobar ako pali......al ne pali.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty
PočaljiNaslov: Re: UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )    UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UZIMATE LI LEKOVE (imate li "terapiju" ? )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako hakovati FaceBook??
» Imate li M na dlanu ?
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: