DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jao,slatka beba,ista TATA BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jao,slatka beba,ista TATA BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jao,slatka beba,ista TATA

Ići dole 
+7
Kijara-brm
Luckasta
Sanjalica
Crna_ovca
doctorr67
Danubius
Astra
11 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 6:41 pm

Zasto svi potenciraju da beba bude ista tata,valjda da se umiri neka savjest ili da malo glade tate niz dlaku?
Moze li se na novorodjenom djetetu prepoznati na koga lici?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 7:06 pm

Naravno da može .

Moj je odmah imao plave oči Jao,slatka beba,ista TATA 98966

Hajde još , devojčice , pa da liče na mama, ali dečaci-uvek iste tate.

Pitajte bilo koga tatu . Jao,slatka beba,ista TATA 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 8:32 pm

jok...neche biti tako.Mahom cerke liche na ocheve a sinovi na majke.Naravno ima tu detalja na oba roditelja.Moj sin ipak lichi na majku ima mojih osobina ali vise je mamin, dok cherka 80% lichi na mene...:)))
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 9:57 pm

Ja uvek kazem da sinovi od donje polovine lice na tate,a cerke na mame... :geek:

Interesantno je da je moja cerka licila na svog brata kada je bio beba,a sada kada su veliki on je isti ja,a cerka ista majka...Znaci menja se to vremenom....Nema nikoga ko moze znati na koga ce jedna mala bebica liciti...Najvise lice na sebe kada su bebe...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 9:58 pm

Kad se rodio moj Mario, preuzela ga doktorica neonatologije, inace mamina doooobra prijateljica. U trenutku kad su svi cekali napolju da saznaju kako je beba, koliko je teska dugacka itd, uskocila je doktorica sva ushicena, zagrlila mamu i rekla: "Jao slatka beba, ista baka", hahahahahahaha, moja svekrva je valjda ostala ovakva :girl_mad:

Moj sin lici na svog oca, ali karakterno saaav je na meeeneeee :poguz:
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPet Maj 15, 2009 10:10 pm

Kad mi je babica posle porodjaja cerku prvi put u narucje dala, znam da prvo sto sam rekla je bilo: "Ovo je pljunuta baba Ana" ( moja svekrva )...
Danas sa 29 godina je unuka , ne samo po izgledu vec i po karakteru kopija bake..(dakle cerka je tatina)...
Sin nam je mesan...Ali tacno je da crte lica i narav su na mamu i mamine korene:))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyNed Mar 11, 2012 8:15 pm

Verovatno se kod bebica ne može reći na koga "liči" -mada i roditelji i rodbina odmah "prepoznaju " Verovatno "vide " šta žele da vide . No, tate vole da ćuju ono "isti otac " i tada i puno kasnije -što jeste .jeste . Pa i to je više muška sujeta , nego "potvrda očinstva "

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyNed Mar 11, 2012 8:29 pm

a ono ebo te ćaća ludi...
to se češće čuje.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPon Mar 12, 2012 12:07 pm

Pa eto, da ne bude da nisam fleksibilna.. sada neka bude na tatu, a kada se rodi na mene! [You must be registered and logged in to see this image.]

Inace i sam je rekao, kad je video prvi put bebu na ekranu tokom ultra zvuka- ista ja! Pa eto, moze.. nek mu bude.. do rodjenja! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPon Mar 12, 2012 12:29 pm

Kijara-brm ::
a ono ebo te ćaća ludi...
to se češće čuje.... [You must be registered and logged in to see this image.]
To samo u Prigrevici i Crnoj Gori .Mi smo fini -psujemo majku, tetku, sestru...strejt . [You must be registered and logged in to see this image.]

Lily ::
Pa eto, da ne bude da nisam fleksibilna.. sada neka bude na tatu
"Tatu" nismo baš zagledali -ali tebe jesmo Tako da neka za svaki slučaj bude na mamu . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPon Avg 03, 2015 4:49 pm

Naleteh na ov temu i podseti me na neki tekst (istinitu pricu) koju sam davno, davno citala.
Naime, zena je bila 4-5 godina u vrlo srecnom braku ali nikako nije dolazilo do trudnoce.
Ludo su se voleli i resili da ostanu zajedno, pa ako bude potomstva ok, a ko ne oped ok.
U vreme velike drzave, bilo je i velikih seminara. Zena je otisla na seminar u Opatiju.
Na tom seminaru je srela kolegu sa faksa. Navece uz casicu razgovora i casicu price, nekako su zavrsili u krevetu.
Mesec dana po dolasku kuci izastao je menzis. Bila je trudna. Naravno, prezivljavala je pakao ali je resila da sve precuti muzu. On je bio vrlo srecan, saznavsi da ce imati bebu, pri tom nimalo nije sumnjao da dete nije njegovo. Beba se rodila, svi bili srecni i zadvoljni. Posle dve ( ili vise godina, ne drzite me za rec, davno sam citala) *tata* je patio sto nemaju jos jedno dete. On je bi jedinac  i nije zelo da mu dete bude jedince. Slusajuci ga, zena odluci da pozove svog priajtelja iz Opatije da provedu jos jedan vikend.
Sve se ponovilo i na svet doslo jos jedno dete.
Nikad niko nije posumnjao, prijatelj iz Opatije nije znao da ima dvoje dece u Beogradu.
Secam se kao danas da je pisala *Ni malo me ne grize savest. Usrecila sam sebe, muza i sve oko sebe. On bi zivot dao za njih. Jedino sto me strecne i zaboli je. kad cujem komsije ili rodbinu kako kazu kako su deca isti tata*
Tako da drage tate radujte se deci, ko ih je napravio, nije puno vazno :)
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPon Avg 03, 2015 11:11 pm

Poznanici su posle više neuspešnih pokušaja dobijanja deteta usvojili dečaka. Baka po ocu (usvojitelju) je tvrdila da malecki ima neke iste istacke navike kao njen sin u tom uzrastu. Čak i da liče.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA EmptyPon Avg 03, 2015 11:16 pm

Kod mog starijeg greške nema! Da ga na ulici vidite, a ne znate ga, znali bi da je moj! :948208144:
Ali mladji....ništa!
Zato sam ga kao malog učio da, na pitanje "mali čiji si ti", kaže "tata ne zna, a mama neće da kaže!"










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jao,slatka beba,ista TATA Empty
PočaljiNaslov: Re: Jao,slatka beba,ista TATA   Jao,slatka beba,ista TATA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jao,slatka beba,ista TATA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» mozemo li ista napraviti?
» DRAGE MAME -nemate pojma ! (Kupanje beba....)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: BEBIRON KLUB-
Skoči na: