DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Imate li ČUDNE NAVIKE ?

Ići dole 
+42
dusicaa
montoya
AstrinaKomsinica
Lakota
tok tuk tok
Gothic
slatkicass
Nut
Tattoo
EAGLE
Okano
brunolino
tvrtko
sanjalica.ns
Sibila_
ZezaM
Zana
Samhain
zorica56
hator
svilanaasvaltu
popovac
zirafa
Smiljan01
bosankaa
debilko
plavkica
determinanta
Oci-ANDJELA
dejan
Amisela
Krupljanka
sonia
cojle
Lily
Kijara-brm
Danubius
Astra
komunikativn@
Crna_ovca
doctorr67
Sanjalica
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySub Maj 23, 2009 9:18 pm

First topic message reminder :

Imate li neke loshe ili cudne navike ?

Npr, griznja noktiju, vrtiti kosu , cuclati prst [You must be registered and logged in to see this image.] , ne gasiti svetlo itd ...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2012 11:20 am

montoya ::

živa istina....pa posle kritika kako nosiš samo jedno te isto... 600
...a ne smem ni reći kako to važi i za čarape i gaće .
Uvek kupim one pakete po 10 .
Nezgodno ,bome .......svašta ljudi mogu pomisliti . :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2012 11:44 am

Jos ako je sivo....hahah i za mog muza kazu da stalno fura isto,a i on isti....sve majice sive samo mala nijansa u boji i mene prosto sramota,mislice neko da ima dvije majice,a meni se zamanta od sivila kad krenem da peglam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2012 11:48 am

Astra ::
Jos ako je sivo....hahah i za mog muza kazu da stalno fura isto,a i on isti....sve majice sive samo mala nijansa u boji i mene prosto sramota,mislice neko da ima dvije majice,a meni se zamanta od sivila kad krenem da peglam.
Čarape -sve crno ,vrlo retko šta drugo .
Majice (u smislu potkošulje ) sve belo ,i to T shirt .
Zimske -isto sivo kao tvoj muž .
Pa ti onda dokaži......... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2012 11:52 am

Danubius ::
Astra ::
Jos ako je sivo....hahah i za mog muza kazu da stalno fura isto,a i on isti....sve majice sive samo mala nijansa u boji i mene prosto sramota,mislice neko da ima dvije majice,a meni se zamanta od sivila kad krenem da peglam.
Čarape -sve crno ,vrlo retko šta drugo .
Majice (u smislu potkošulje ) sve belo ,i to T shirt .
Zimske -isto sivo kao tvoj muž .
Pa ti onda dokaži......... :zubi3:


Moze tu doc do zabune.... neko bi zamjerio...a meni to sivilo zablokira mozak i ne vidim sta je u pakovanju....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2012 12:31 pm

Ne sve moje navike su čudne drugima, a meni su najnormalnije.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Maj 25, 2012 4:16 am

debilko ::
Ne sve moje navike su čudne drugima, a meni su najnormalnije.

Ma ti si sav tuHaFli, al te mi voLemo anyway :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Maj 25, 2012 9:37 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Maj 30, 2012 5:55 am

.. necete verovati ali u poslednje vreme, cim legnem, krene nesto da me lupka u stomaku, pa hvatam ritam i pokusavam da skontam jel "krilce il kolence".. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 10:27 pm

Imam lošu naviku da sad ,kad su vrućine budem po kući samo u šorcu -dakle "go" (što nije neki prizor )
A još gora navika je da kad idem na spavanje ,samo "spustim" šorc pored kreveta .
Ne staviti negde ,niti saviti -nego samo "izađem" iz njega .
E to je tek prizor ,"izvrnute gaće" na podu .Sreća pa niko ne vidi .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 10:43 pm

[quote="Danubius"]Imam lošu naviku da sad ,kad su vrućine budem po kući samo u šorcu -dakle "go" (što nije neki prizor )


[You must be registered and logged in to see this image.] ..jbt crče ja tebi večeras...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 11:03 pm

Danubius ::
Imam lošu naviku da sad ,kad su vrućine budem po kući samo u šorcu -dakle "go" (što nije neki prizor )
.

Ma to ti mislis tongue
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 11:05 pm

Robin, da ti ovaj moj nije sta u rodu?! Isto, ama bas isto! Ko larva!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 5:23 am

Astra ::
Danubius ::
Imam lošu naviku da sad ,kad su vrućine budem po kući samo u šorcu -dakle "go" (što nije neki prizor )
.

Ma to ti mislis tongue

ahahhaha ,vidi se da si bila u Apatinu :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 7:40 am

AstrinaKomsinica ::
Robin, da ti ovaj moj nije sta u rodu?! Isto, ama bas isto! Ko larva!
Ne može biti gori od mene . Dakle,pored kreveta ima stočić ,i zamisli tamo -tanjir sa ostacima jela ,punu pepeljaru , prljave šolje od kafe ,a ispod -izvrnute gaće i papuče . To mu je skoro svakodnevni prizor .Teško nadamašiti,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]Da Šareni to uradi -obesila bi ga za ... [You must be registered and logged in to see this image.]
No istina da se tako ponašam što sam sam -naravno da nikada ne bih tako nešto dozvolio da vidi neko drugi (žena naročito )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 9:33 am

Jaoooj Dani, a zamisli ja go u gaćama samo na terasu izađem. E to je prizor.
Prvi sprat, škola pored, prolaze deca i smeju se.
A ja ošamućen od vrućine, ma zabole me bre šta ko misli.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 11:07 am

Stavim jorgan ili neki manji jastuk izmedju kolena dok spavam...
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 12:28 pm

Sklanjam za sobom: čašu, tanjir...zatežem prekrivač kad ustanem...ALI I U GOSTIMA :zubi3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 12:31 pm

Sibila_ ::
Sklanjam za sobom: čašu, tanjir...zatežem prekrivač kad ustanem...ALI I U GOSTIMA [You must be registered and logged in to see this image.]
Na veliku radost domaćice [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja odlažem [You must be registered and logged in to see this image.]do poslednje sekunde Kao sada recimo .Pa po najvećoj vrućini ,na brzinu ....... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 12:42 pm

debilko ::
Jaoooj Dani, a zamisli ja go u gaćama samo na terasu izađem. E to je prizor.

Hahhahhhha, sad me podseti....., imam običaj, pošto takve poslove uglavnom radim leti, da krečim u donjem vešu...., 3. sprat, prozori otvoreni, zgrada preko puta, ulica prometna....., i još ako me zadesi noć pa upalim svetlo.... :eee:

smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 12:47 pm

sanjalica.ns ::


Hahhahhhha, sad me podseti....., imam običaj, pošto takve poslove uglavnom radim leti, da krečim u donjem vešu...., 3. sprat, prozori otvoreni, zgrada preko puta, ulica prometna....., i još ako me zadesi noć pa upalim svetlo.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sad je leto ,a tačna adresa je .......? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 12:49 pm

Danubius ::
sanjalica.ns ::


Hahhahhhha, sad me podseti....., imam običaj, pošto takve poslove uglavnom radim leti, da krečim u donjem vešu...., 3. sprat, prozori otvoreni, zgrada preko puta, ulica prometna....., i još ako me zadesi noć pa upalim svetlo.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sad je leto ,a tačna adresa je .......? [You must be registered and logged in to see this image.]
Javim kad krene posao.... :joint:
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 4:10 pm

e ode nesmem da zucnem ,,,,,,,ja se isprecavam jako smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2012 4:19 pm

imam , npr. ponekad mislim... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Jun 22, 2012 10:31 am

aha ali netjem da vam kazem :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 12:20 pm

imam kao i svi ....
recimo kad sedim za stolom desna noga mi uvek visi dole a leva je savijena u kolenima i stoji na stolici .

kad treniaram ili trcim uvek imam mp3 u usima sa istom muzikom koji mi odrzava ritam .

volim da nosim kljuceve u ruci ,kad krenem kuci s posla(ne vrtim ih ,ne bacam i ne izvodim neke kerefeke,samo ih drzim u ruci)
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 2:08 pm

Ču čudne, 55555 - iščašene jbt !!

top88


Govorim o sebi,naravno 99i
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 2:15 pm


Imam čudnu naviku da udarim glavom o zid!
Nije ni zidu lako, pritom :zubi3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 2:19 pm

Sibila_ ::

Nije ni zidu lako, pritom :zubi3:


"Preko trnja do zvezda" :eee54:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 2:31 pm

Ma nemam ;udne navike, ali prime'ujem da se cela okolina cudno i razlicito od mene ponasa. :joint:
To je umetnost, svi u krivu, samo ti u pravu. ALi ja za svako svoje drugacije ponasanje imam ozbiljno teorijsko obrazlozenje. Nikada ne cinim nista onako, pre nego razmislim.
Kazu da zbog toga ne mog strani jezik nikad nauciti. Jer ja nikad ne prihvatam zdravo za gotovo. Uvek kazem, OK, Tako kazu englezi, ali daj da ja kao Srbin kazem to logicnije, ispravnije, zasot ne ispraviti nedostatke u Engleskom jeziku :zubi3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 3:12 pm

Da se razgacim kad sam sama,pa kad se oglasi zvono na vratima...panika...zadnji put otvorih postaru u naopako obucenoj majici.
To nisam mogla u Bosni,tamo komsije upadaju bez kucanja,ovdje ,fala Bogu,svi zvone i cekaju da im se otvori.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 3:25 pm

Drzm se za "mishka" kad telefoniram...
Al aj, to je valjda normalno :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Avg 03, 2012 3:28 pm

.. cuj.. ima li ih.. bolje pitaj.. ima l' normalnih navika! smehsmeh

.. kakva mama takva kci.. b66667 v2v2
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 05, 2012 4:25 pm

Astra ::
Da se razgacim kad sam sama,pa kad se oglasi zvono na vratima...panika...zadnji put otvorih postaru u naopako obucenoj majici.
To nisam mogla u Bosni,tamo komsije upadaju bez kucanja,ovdje ,fala Bogu,svi zvone i cekaju da im se otvori.

I sama sam ti takva, samo ja ne panicim hahahahahahaha Nek ceka:)

A sad nesto kontam, imam naviku da nosim papuce, ljeti japanke po kuci,,,i jutros nema japanki nigdje, ja navukla one cupave papuce, kad me slak ne udari:)
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 05, 2012 4:41 pm

imam,biram chudne ljude ya prijatelje,tj.volim chudne ljude lu6777
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 05, 2012 8:36 pm

da li imam ,uf ta kolko os,samo mislim da drzim kajase,,,,hhaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Okt 31, 2012 5:07 pm

Nisam posebno vezan za mobilni telefon ,često se desi da ga ni ne izvadim iz torbice , da nemam kredita par dana itd....
Ali imam dva mob-a ,isti model -i nosim sa sobom još i jednu napunjenu bateriju za taj model .Starija modela...nisam nikako za savremenije ,a touch screen -tek ne ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Verovatno ako me neko važan nazove ,pa da se ne desi nikako da se prekine ,jer se baterija isprazni .(dve ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Doduše...nije mi trebalo još . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Okt 31, 2012 5:12 pm

..ne mogu da istrpim nepravdu,ma na lakat bih progovorila :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Okt 31, 2012 5:19 pm

Ne znam koliko je cudno, ali u mojoj kuci televizore nikad ne iskljucujemo, stalno rade, a niko ih nikad ne gleda. I kad negde odemo , ostavljamo ih upaljene, zasto je to tako stvarno ne znam.

E da, i meni je uvek hladno, i ako sam negde u gostima, podignem, tj podvijem noge na kauc ili fotelju. Znam da je nekulturno ali valjda to instiktivno radim, da ne bih nazebla.


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Nov 01, 2012 12:46 am

Danubius ::
Nisam posebno vezan za mobilni telefon ,često se desi da ga ni ne izvadim iz torbice ,

ebes mobil, zipa mu torbice smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Nov 01, 2012 1:18 am

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
Nisam posebno vezan za mobilni telefon ,često se desi da ga ni ne izvadim iz torbice ,

ebes mobil, zipa mu torbice smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

To ona takozvana PEDERUSA....bez ebe.

A moja cudna navika....kako kaze Bora Corba

zaljubim se 5,6 puta u roku od 3 minuta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Nov 01, 2012 1:27 am

nego..vise..ali smehsmeh smehsmeh ..pre nego sednem..tri pita optrcim oko fotelje ..recimo.. :rlol:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Nov 01, 2012 8:16 pm

Da imam, idem svako jutro na posao smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Nov 01, 2012 8:38 pm

Dolinac ::
Da imam, idem svako jutro na posao smehsmeh

joj i ja :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Nov 02, 2012 12:21 am

Dolinac ::
Da imam, idem svako jutro na posao smehsmeh

s16
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Nov 02, 2012 12:29 am

Ma sva sam cudna ahahahahah sta su onda navike naspram toga ? smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Nov 02, 2012 5:36 am

VolEm da sabajle skuvam kaficu i zavirim na forum - mir, tišina lagano pregledam teme, naiđe Zana, pa popijemo kaficu zajedno..... top88
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Nov 02, 2012 5:43 am

Slatkice upravo ti ostavih kafu..bujrum
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Sep 26, 2013 8:21 pm

Redovno "navijem" tri mobilna telefona za buđenje za posao .
Redovno jedem svuda ,a najmanje za stolom .
Pri tom ,mrvim kao svinja ,i skoro pa redovno večeram u krevetu (i to van svih normalnih "vremena" za večeru ,mada i moron zna da će to i da se "prilepi" ,ako se jede u 22-23 h )
Dakle -znam ,ali ipak to radim ,a od svega sam naučio da makar koliko "paziš" -ajvar redovno kapne na posteljinu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Sep 26, 2013 8:24 pm

Danubius ::
Redovno "navijem" tri mobilna telefona za buđenje za posao .
Redovno jedem svuda ,a najmanje za stolom .
Pri tom ,mrvim kao svinja ,i skoro pa redovno večeram u krevetu (i to van svih normalnih "vremena" za večeru ,mada i moron zna da će to i da se "prilepi" ,ako se jede u 22-23 h )
Dakle -znam ,ali ipak to radim ,a od svega sam naučio da makar koliko "paziš" -ajvar redovno kapne na posteljinu .
San svake žene(ovakav muškarac)...:zubi3: 
Što tri telefona?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Sep 26, 2013 8:30 pm

Kijara-brm ::

San svake žene(ovakav muškarac)...:zubi3: 
Što tri telefona?
Nemam pojma -valjda zato što podesim na jednom ,a ovi pri ruci ...pa hajde i na tima .
I to redovno uradim još oko 19 h (isto ne znam zašto )
Da ne bih slučajno zakasnio na posao koji obožavam . povraćka:hhh44: 
Inače ,uopšte nije problem ako se zakasni-red je doći bar pola sata posle  propisanog početka radnog vremena ,i svi se toga držimo .
A onda pijemo kafu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyČet Sep 26, 2013 8:36 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

San svake žene(ovakav muškarac)...:zubi3: 
Što tri telefona?
Nemam pojma -valjda zato što podesim na jednom ,a ovi pri ruci ...pa hajde i na tima .
I to redovno uradim još oko 19 h (isto ne znam zašto )
Da ne bih slučajno zakasnio na posao koji obožavam . povraćka:hhh44: 
Inače ,uopšte nije problem ako se zakasni-red je doći bar pola sata posle  propisanog početka radnog vremena ,i svi se toga držimo .
A onda pijemo kafu .
Čim ti tri telefona navijaš..to je ipak podsvesno briga..
Ma koliko ne voleo svoj posao...ipak brineš da ga zadržiš..:)
Ali kad ujutro počnu da zvone.. trtrr

A ovo za jelo..Nisi jedini.Svi koji su sami-uglavnom tako jedu:)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:37 am

Danubius ::
Redovno "navijem" tri mobilna telefona za buđenje za posao .
Redovno jedem svuda ,a najmanje za stolom .
Pri tom ,mrvim kao svinja ,i skoro pa redovno večeram u krevetu (i to van svih normalnih "vremena" za večeru ,mada i moron zna da će to i da se "prilepi" ,ako se jede u 22-23 h )
Dakle -znam ,ali ipak to radim ,a od svega sam naučio da makar koliko "paziš" -ajvar redovno kapne na posteljinu .
A joj kako bih ti nabila obrok u facu! affraid  Zeni se, il makar privedi sta pod'itno! Da te u red dovede, ccccccccccc
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:42 am

Danubius ::
Redovno "navijem" tri mobilna telefona za buđenje za posao .
Redovno jedem svuda ,a najmanje za stolom .
Pri tom ,mrvim kao svinja ,i skoro pa redovno večeram u krevetu (i to van svih normalnih "vremena" za večeru ,mada i moron zna da će to i da se "prilepi" ,ako se jede u 22-23 h )
Dakle -znam ,ali ipak to radim ,a od svega sam naučio da makar koliko "paziš" -ajvar redovno kapne na posteljinu .
Ma  da sam slobodna odmah bi se udala za tebe,samo da te odviknem ovih navika :rlol: :rlol: :rlol:

cek zaboravih da dopisem
A navikla bih te da jeDes u svaka doba i na svakom mjestu...pa i u 23h
PS
D=B
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:45 am

Ne sjedaj mu u muku bona, vidis da mu je B preslo u D hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:47 am

A mozda je on pogrijesio samo u tipkanju...sveèdno bi se udala...s greskom ili bez nje...ima tu posla.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:48 am

Astra ::
Danubius ::
Redovno "navijem" tri mobilna telefona za buđenje za posao .
Redovno jedem svuda ,a najmanje za stolom .
Pri tom ,mrvim kao svinja ,i skoro pa redovno večeram u krevetu (i to van svih normalnih "vremena" za večeru ,mada i moron zna da će to i da se "prilepi" ,ako se jede u 22-23 h )
Dakle -znam ,ali ipak to radim ,a od svega sam naučio da makar koliko "paziš" -ajvar redovno kapne na posteljinu .
Ma  da sam slobodna odmah bi se udala za tebe,samo da te odviknem ovih navika :rlol: :rlol: :rlol:

cek zaboravih da dopisem
A navikla bih te da jeDes u svaka doba i na svakom mjestu...pa i u 23h
PS
D=B
smehsmeh smehsmeh smehsmeh ovo nisu čudne navike..ovo su odlične navike... :zubi3: 
šta ćeš lepše kad D pređe u B...  tongue










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2013 12:51 am

De ti, ne d'o mu Bog azraila ko ja, ne bi nikad vise ni pomislio ni na D ni na B hahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Okt 09, 2013 8:29 pm

Rekoh li ja da brojim? I da sve mora da bude okrugli broj ili bar u paru smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 EmptySre Okt 09, 2013 9:16 pm

Jedino sto moze da mi bude cudna navika koja traje vec dosta godina je: Sto ponekad kada vozim Auto na neki duzi put a samnom je u autu jos jedna osoba bilo muska ili zenska u stanju sam da vozim celi put i po 1000km a da ne pregovorim ni jednu rec vec celo vreme budem u nekim svojim mislima,pa me cesto ta osoba do mene pita da li sam mozda nesto ljut.Ja onda pocnem da pricam sa njom o necemu.

Zasto je to tako stvarno neznam...:neznam:


Poslednji izmenio Gothic dana Sre Okt 09, 2013 9:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li ČUDNE NAVIKE ?    Imate li ČUDNE NAVIKE ?  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imate li ČUDNE NAVIKE ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Zdrave navike koje nam vise skode
» Imate li M na dlanu ?
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» IMATE LI /IMALI STE /TELESKOP ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: