DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FUDBAL - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FUDBAL - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FUDBAL

Ići dole 
+38
sonia
daljinski
brdjanin
Danubius
sunrise
Kijara-brm
Sibila_
CaC1
Samouka
Gothic
promaja
Zoki61
Zana
emanuella
AstrinaKomsinica
bokki78
Najda M.
EAGLE
Aurora Borealis
determinanta
debilko
Slovenska
neiskusan
jutarnja izmaglica
bosankaa
sanjalica.ns
Meeyo
montoya
njushkalo_
cojle
anja007
Astra
PJER
Lily
Schveca
Luckasta
Jeff_Hardy
Crna_ovca
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Maj 03, 2008 11:32 am

First topic message reminder :

FUDBAL-opsesija mnogih muskaraca, i noćna mora mnogih zena.Da li vi ili vasi partneri pratite fudbal, imate li omiljenog igraca, sta mislite o navijackim grupama i neredima na stadionima, da li se kladite na rezultate, za koji klub navijate ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Gost
Gost




FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 9:22 pm

"L'Ekip": Vidić ponovo u idealnom timu Evrope


[You must be registered and logged in to see this image.]


Drugu
godinu zaredom, prestižni francuski časopis "L'Ekip" izabrao je Nemanju
Vidića u idealni tim Evrope. Iz tima za 2007. godinu, laskavo priznanje
i ove dobili su još samo Dani Alveš, Patris Evra i Stiven DžerardIdealan tim "L'Ekipa" za 2008. godinu, koji su izglasali novinari tog
lista, izgleda ovako: Iker Kasiljas (Španija, Real Madrid) - Dani Alveš
(Brazil, Barselona), Nemanja Vidić (Srbija, Mančester junajted), Rio
Ferdinand (Engleska, Mančester junajted), Patris Evra (Francuska,
Mančester junajted) - Stiven Džerard (Engleska, Liverpul), Ćavi
Ernandez (Španija, Barselona), Kristijano Ronaldo (Portugal, Mančester
junajted), Leo Mesi (Argentina, Barselona) - Fernando Tores (Španija,
Liverpul) i Zlatan Ibrahimović (Švedska, Inter). Vidić nije bio u idealnih 11 u glasanju čitalaca istog
magazina. Oni su se složili sa novinarima po pitanju Kasiljesa, Alveša,
Ferdinanda, Džerarda, Mesija i Kristijana Ronalda, ali su izglasali i
Filipa Lama (Nemačka, Bajern Minhen), Džona Terija (Engleska, Čelsi),
Serhija Ramosa (Španija, Real Madrid), Rikarda Kaku (Brazil, Milan) i
Franka Riberija (Francuska, Bajern Minhen). Tim za 2007. godinu izgledao je ovako: Bufon (Italija,
Juventus) - Dani Alveš, Nemanja Vidić, Vilijam Galas (Francuska,
Arsenal), Patris Evra - Kristijano Ronaldo, Stiven Džerard, Sesk
Fabregas (Španija, Arsenal), Kaka - Rud van Nistelroj (Holandija, Real
Madrid) i Didije Drogba (Obala Slonovače, Čelsi). "L'Ekip" pored idealnog tima, dodeljuje i "Zlatnu
loptu", za najboljeg igrača Evrope i to je, uz trofej koji FIFA uručuje
najboljem na planeti, najprestižnije individualno priznanje u svetu
fudbala. Ove godine, "Balon D'Or" dobio je Kristijano Ronaldo. Nemanja Vidić je biran u idealan tim Premijer lige za
sezone 2006/07 i 2007/08, a FSS proglasio ga je najboljim fudbalerom Srbije za ovu godinu.
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 9:32 pm

Čitao sam ovo -i zasluzio je .

No ne mogu da verujem da se niko kod nas ne seti da JEDNOM dodeli "fudbaler godine " Rambu Petkoviću -bar sada , u poznim fudbalskim godinama ???

A šta reći ...kad jedan Sava Milošević kao kandidat za predsednika FK Partizan dobije 1 !!!! glas???? A sva ona birokratska banda glasa za "svoga" ????
Ništa se nije promenilo -jer Sava je jedan od retkih sportista koji je bio uz DOS -kad je trebalo i kad je za to propadala karijera i letela glava .
Partizan je opet u zagrljaju SPS-a , očigledno.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost




FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 9:35 pm

Pa lepo kaže Savo "Za poštenog čoveka tu nema mesta". Stvarno sramota. I ko je taj Đurić, nikad čuo za njega. Umesto da im bude čast što jedna fudbalska legenda uopšte hoće i ima živaca da se vrati u domaći fudbal. Slično je i Jugović prošao pre par godina kada je probao da dođe u Zvezdu.
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 9:54 pm

Janko ::
Pa lepo kaže Savo "Za poštenog čoveka tu nema mesta".
Slika i prilika stanja ovog društva! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 10:04 pm

Mislim da ima vece legende od Save... [You must be registered and logged in to see this image.]

ne znam..jel osvojio on neko prvenstvo..pa je legenda....gde je igrao..u prosecnim evropskim klubovima......

zuti Sava....nije prosao ....jer mu smetaju crveni,,,,,,tako je barem govorio..sps..no pasaran.. [You must be registered and logged in to see this image.]
bas je izabrao poresnu taktiku.. ,,sredio bi mu Dacic da bude predsednik ovako... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 10:08 pm

PJER ::
Mislim da ima vece legende od Save... [You must be registered and logged in to see this image.]

ne znam..jel osvojio on neko prvenstvo..pa je legenda....gde je igrao..u prosecnim evropskim klubovima......

zuti Sava....nije prosao ....jer mu smetaju crveni,,,,,,tako je barem govorio..sps..no pasaran.. [You must be registered and logged in to see this image.]
bas je izabrao poresnu taktiku.. ,,sredio bi mu Dacic da bude predsnednik ovako... [You must be registered and logged in to see this image.]

Slažem se da ima puno boljih igrača od njega. Ali je ipak on obeležio jedan period u našem fudbalu, pre svega reprezentativnom. Biti najbolji strelac španske lige i najbolji strelac Jugoslavije svih vremena nije mala stvar. Ja sam Zvezdaš nemam razloga da ga uzdižem i branim, ali smatram da bi za Partizan bio bolje rešenje od ovg sad.
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 10:20 pm

Znam da je dva puta bio najbolji strelac lige....ali liga srbija i crna gora..i nije neko merilo....ali ovo za spanju nisam siguran....isto tako mislim da nije najbolji sytrelac jugoslavije....samo je oborio rekord u nastupima..102...utakmice

Savo 37..gola...Bobek 38
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2009 10:25 pm

Baš je nebitno da li je u pitanju Savo, Janko ili Pera ... dovoljno je da se sakupi ološ i da vas demokratski preglasaju! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Dec 25, 2009 8:55 pm

PJER ::
Znam da je dva puta bio najbolji strelac lige....ali liga srbija i crna gora..i nije neko merilo....ali ovo za spanju nisam siguran....isto tako mislim da nije najbolji sytrelac jugoslavije....samo je oborio rekord u nastupima..102...utakmice

Savo 37..gola...Bobek 38

Jeste Pjer u pravu si za listu strelaca. I ja sam pobrkao, bio je najbolji strelac na jednom prvenstvu, sad da li je svetsko ili evropsko nisam siguran, mrzi me da proveravam. :) Ali to ne menja suštinu stvari. Niko ne kaže da bi on bio dobar predsednik, ali da dobije samo jedan glas? Očigledno je da je protivnički klan bio znatno jači. To sve govori o stanju u našem fudbalu pa i sportu uopšte kada vidimo ko sve zauzima vodeće pozicije u raznim telima i upravnim odborima. Jedni isti ljudi su neprikosnoveni već godinama i nema nikakvih šansi da bilo ko drugi dođe, pa zvao se on Savo Milošević, Vladimir Jugović, Bora Stanković ili bilo ko drugi koji predstavlja priznato sportsko ime i van granica naše zemlje.
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Dec 25, 2009 9:04 pm

Janko ::
PJER ::
Znam da je dva puta bio najbolji strelac lige....ali liga srbija i crna gora..i nije neko merilo....ali ovo za spanju nisam siguran....isto tako mislim da nije najbolji sytrelac jugoslavije....samo je oborio rekord u nastupima..102...utakmice

Savo 37..gola...Bobek 38

Jeste Pjer u pravu si za listu strelaca. I ja sam pobrkao, bio je najbolji strelac na jednom prvenstvu, sad da li je svetsko ili evropsko nisam siguran, mrzi me da proveravam. :) Ali to ne menja suštinu stvari. Niko ne kaže da bi on bio dobar predsednik, ali da dobije samo jedan glas? Očigledno je da je protivnički klan bio znatno jači. To sve govori o stanju u našem fudbalu pa i sportu uopšte kada vidimo ko sve zauzima vodeće pozicije u raznim telima i upravnim odborima. Jedni isti ljudi su neprikosnoveni već godinama i nema nikakvih šansi da bilo ko drugi dođe, pa zvao se on Savo Milošević, Vladimir Jugović, Bora Stanković ili bilo ko drugi koji predstavlja priznato sportsko ime i van granica naše zemlje.



nije bitan tu..Sava...vec celo je drustvo...korumpirano........koliko je talenata propalo..jer nisu imali para da plate...a mamini i tatini sinovi......koliko hoces.....

licno mislim da bi Sava lose prosao..pojeli bi ga ovi.....stari vukovi...a sto bi ga minirali na svakom koraku to je vec druga prica..u celini fudbal nam je dno dna...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Dec 29, 2009 11:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Reditelj Darko Bajić danas putuje u Rio de Žaneiro, gde će sledećih meseci snimati dokumentarni film o legendarnom fudbaleru Dejanu - Rambu Petkoviću. Petković je već godinama fudbalska ikona u Brazilu, a trenutno uveseljava navijače Flamenga, koji su mu dali nadimak Pet. “Letim u Rio sa snimateljem Borisom Gortinskim i montažerom Filipom Dedićem da bih snimao film o Rambu Petkoviću. Film ima radni naziv „Rambo Petković – 90 minuta sa produžecima, životni meč”. Petko je zaista legenda Brazila i ima armiju obožavalaca, a naš koproducent iz Brazila kompanija „Urka” zajedno sa mojom „Magic line” planira da film bude gotov na proleće i da se pusti pred Svetsko prvenstvo u fudbalu u Južnoj Africi. Brazilski producenti planiraju čak i da se film prikazuje na plažama Rio de Žaneira, a kako Flamengo ima registrovanih 11,5 miliona navijača, svakako će biti veliko interesovanje za životnu priču njihovog miljenika. U ovoj sezoni on toliko dobro igra u brazilskom prvenstvu da je čak i slavni trener Zagalo izjavio da je on najbolja desetka u Brazilu”, otkriva za „Blic” Darko Bajić. U Rio de Žaneiru ekipa ostaje do kraja brazilskog prvenstva koje se završava za mesec i po dana, a potom dolaze sa Rambom Petkovićem u Beograd da snime drugi deo filma. “Snimaćemo film u Riju, Beogradu i Madridu, gde je on jedno vreme igrao za Real. Rambo je imao nesreću da je bio jedan od naših najtalentovanijih igrača u pogrešno vreme. Igrao je u ‘Crvenoj zvezdi’ i bio vođa generacije kojoj je 1992. zabranjeno da igra u evropskim takmičenjima. Prosto je morao da promeni sredinu. Jedno vreme je igrao u Španiji i ubrzo potom je otišao u Brazil, da njima pokaže kako Srbi igraju fudbal. On je zaista živa legenda u Brazilu i namera mog filma je da svima otkrijemo njegovu pravu vrednost”, objašnjava Bajić.

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Dec 29, 2009 11:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



Kazhu Brazilci ,Srbija ce biti prvak sveta na sledecem Svetskom prvenstvu. poshto ima 22 bolja igracha od Dejana Petkovica!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Jan 14, 2010 3:53 pm

Afrički kup nacija nedavno je počeo. Privukao je ogromnu pažnju čitavog sveta pre svega zbog dešavanja van terena, ali i iznenađujućih rezultata na samom startu. Fenomenalan fudbal, izjednačene utakmice i stvarno u ovom trenutku ni izbliza ne bi moglo da se kaže ko je favorit za osvajanje kupa.

[You must be registered and logged in to see this link.]

- Evo, na primer, Sonjin Egipat je odlično krenuo pobedom, a moj Alžir se obrukao načisto izgubivši od Malavija sa 3 - 0. :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Jan 14, 2010 4:07 pm

Janko ::
Afrički kup nacija nedavno je počeo. Privukao je ogromnu pažnju čitavog sveta pre svega zbog dešavanja van terena, ali i iznenađujućih rezultata na samom startu.
Da , ona svinjarija sa napadom na autobus reprezentacije Togoa je toliko suluda da sam ja bio ubedjen da nisam dobro shvatio gde se desava i koga su napali Uopšte , teroristički manijaci su se ostrvili na fudbal radi medijske pažnje i ovo je drugi slučaj u poslednje vreme . Ako se tome odlučno ne stane na kraj , više niko normalan neće dolaziti na utakmice .
Sto se tiče kvaliteta afričkog fudbala -pa svako svetsko prvenstvo ima po jednu hit -reprezenataciju sa crnog kontinenta-sećate se Kameruna ? Uostalom , neki od najbojih igrača sveta su upravo iz Afrike , a bogami i u našem prvenstvu .Bas me zanima kako će Partizan igrati ako im sada ode Diara. (Partizan je shvatio vrednost afričkih igrača i to praktikuje par već bar deceniju -za razliku od Zvezde , koja je imala skoro sve same promašaje sa kojekakvim Brazilicima, Japancima, Bugarima...)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Jan 16, 2010 8:51 pm

Ima vas koji prate i africhki kup?! Au, strashni ste! Tek sad videh... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2010 9:41 pm

31. januar 2010. | 20:07 | Izvor: B92
KAN: Egipat odbranio trofej

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beta/AP

Fudbaleri Egipta odbranili su trofej afričkog Kupa nacija pošto su u finalnoj utakmici u Luandi savladali selekciju Gane rezultatom 1:0.


Strelac pobedonosnog gola bio je Mohamed Nađi u 85. minutu. Pogotkom rezerviste Nađija Egipćani su ostvarili podvig i osvojili ukupno sedmu titulu prvaka Afrike, a treću uzastopnu, što do sada nikome nije pošlo za rukom.
Ekipat je takođe produžio seriju nepobedivosti na Kupu nacija na neverovatnih 19 utakmica. Mlada reprezentacija Gane, koju sa klupe predvodi Srbin Milovan Rajevac, na ovom turniru je igrala bez nekoliko najboljih igrača i sam plasman u finale za njih je uspeh.

Titulom na Kupu nacija Egipćani su se iskupili za neuspeh u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, gde su ispali u baražu. Egipat je u novembru poražen od Alžira na neutralnom terenu u Sudanu rezultatom 1:0, čime se oprostio od svetske smotre u Južnoj Africi.

Novu šansu za dokazivanjem Gana će imati na predstojećem Mondijalu u Južnoj Africi, gde će se takmičiti u D grupi sa Srbijom, Nemačkom i Australijom.

Turnir u Angoli održan je u senci napada na fudbalere Togoa, koji su kasnije odustali od takmičenja. Reprezentativci te zemlje napadnuti su 8. januara na putu za Luandu i tom prilikom ubijeni su jedan od trenera tima i predstavnik za štampu nacionalne federacije, a više ljudi je bilo ranjeno.

Naredni afrički Kup nacija 2012. godine zajednički će organizovati Gabon i Ekvatorijalna Gvineja.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2010 10:38 pm

Da častiš komšika. :)) ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2010 10:40 pm

Janko ::
Da častiš komšika. :)) [You must be registered and logged in to see this image.]


Mani se, do malopre su navijali [You must be registered and logged in to see this image.]

(P.S. Alzhir pukao josh u chetvrtfinale, chini mi se [You must be registered and logged in to see this image.] od Egipta)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2010 10:44 pm

sonia ::
Janko ::
Da častiš komšika. :)) [You must be registered and logged in to see this image.]


Mani se, do malopre su navijali [You must be registered and logged in to see this image.]

(P.S. Alzhir pukao josh u chetvrtfinale, chini mi se [You must be registered and logged in to see this image.] od Egipta)

Nisam ni sumnjao da ti je ta informacija promakla. FUDBAL - Page 4 900975 Nema veze odosmo mi na SP :geek:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2010 10:58 pm

Janko ::
sonia ::
Janko ::
Da častiš komšika. :)) [You must be registered and logged in to see this image.]


Mani se, do malopre su navijali [You must be registered and logged in to see this image.]

(P.S. Alzhir pukao josh u chetvrtfinale, chini mi se [You must be registered and logged in to see this image.] od Egipta)

Nisam ni sumnjao da ti je ta informacija promakla. [You must be registered and logged in to see this image.] Nema veze odosmo mi na SP [You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Feb 11, 2010 12:44 am

Naša grupa za kvalifikacije za EP.

Grupa C:
1. Italija
2. SRBIJA
3. Severna Irska
4. Slovenija
5. Estonija
6. Farska Ostrva
..........

Milan "Lane" Jovanović u Liverpulu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Feb 11, 2010 1:16 am

Janko ::
Naša grupa za kvalifikacije za EP.

Grupa C:
1. Italija
2. SRBIJA
3. Severna Irska
4. Slovenija
5. Estonija
6. Farska Ostrva
..........

Milan "Lane" Jovanović u Liverpulu.

Ovi jadni ribari nas uvek zapadnu , sirotani....Pa i nije loše Jedini zaista opasni su Italijani Ako se obave ovi drugi kako treba , ne bi trebao biti problem kvalifikovati se .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyČet Feb 11, 2010 1:20 am

Pa i nije loše, moglo je i puno gore. Ipak smo bili u drugom šeširu, morala je jedna od najjačih reprezentacija da nam se padne. Mada neki kažu teška grupa, čak tri reprezentacije koje će učestvovati na SP u Južnoj Africi.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPon Feb 15, 2010 6:23 pm

Pratim isključivo ligu šampiona, eventualno svetsko prvenstvo ,ali samo završnu fazu...omiljeni klub - LIVERPOOL ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Feb 19, 2010 8:59 am

Odlasci mladih igrača donose brojne probleme našem fudbalu

Prodata omladinska reprezentacija




B. Marković | 19. 02. 2010. - 00:02h
| Komentara: 0




Kad
je 2007. Miralem Sulejmani odlazio iz Partizana u Herenven, sa samo dve
utakmice u prvom timu, u klupsku kasu je ušlo utešnih 250 hiljada evra,
jer po propisima UEFA za mlade igrače nije moglo više. Godinu dana
kasnije kad je prelazio u slavni Ajaks, kao njegov najskuplji igrač
svih vremena, doneo je Herenvenu obeštećenje od 16,25 miliona evra!
[You must be registered and logged in to see this image.]



Koliko novca odnose srpskom fudbalu prerani odlasci fudbalskih bisera u
inostranstvo, tema je od koje već na prvi pogled boli glava.
Nestrpljivi klubovi prodaju ih čim stranci zazveče parama, ne pitajući
se koliko bi mogli da zarade za dve-tri godine.
- Zbog takve prakse strašno gube svi u našem fudbalu. Klubovi prodaju
buduće asove da bi isplatili tri plate, a kasnije se gorko kaju kad
njihovi „izdanci“ dostignu cenu od deset i više miliona evra – kaže
Milovan Đorić, doskorašnji direktor mlađih kategorija u FSS.
Starosna granica srpskih pečalbara stalno se pomera naniže.
- Gotovo čitava selekcija igrača rođenih 1991. je prodata ili
kaparisana, a sada su na redu još mlađi - menadžeri snimaju klince od
17 i 16 godina! Umesto da ih klubovi neguju, daju im priliku da sazru
kroz igru i postanu njihov kapital, budzašto ih prepuštaju drugima.
Ljajić je izuzetak, njega je Partizan bar sačekao i uzeo šest miliona
evra, a drugi su prodati daleko ispod vrednosti.
Po Đoriću, njihovo fudbalsko propadanje je često izvesnije nego razvoj u asove.
- Što je strani klub jači, veće su šanse da talenat propadne. Mislim da
je Aleksić prerano otišao u Kalčo, da ne govorim o Ćosiću, Šćepoviču,
Ignjovskom... Otišli su za par stotina hiljada evra, a da su ovde
stasali u reprezentativce Srbije koštali bi 6-7 miliona evra koliko u
proseku vrede naši asovi. Napravite računicu i videćete da nam milioni
odlaze u vetar.
Selektor omladinske reprezentacije „orlova“ Aleksandar Stanojević
suočen je sa podatkom da većinu njegove ekipe (generacija 1991) čine
momci iz stranih klubova.
- U inostranstvu su Milanović, Aleksić, Ćosić, Ignjovski, Ljajić,
uskoro će Savić…a njihovim stopama kreću i mlađi, Krneta i Deak. Nema
kraja odlivu najboljih. Klubovi se pravdaju da su prinuđeni da ih puste
da bi preživeli, ne razmišljajući koliko će koštati za dve sezone.
U odnosu na potražnju srpskih asova, cena našeg fudbalskog podmlatka je zanemarljiva.
- Koliko god se klubu čini da je popunio prazninu u kasi, naši igrači
odlaze tako reći besplatno. Kad bi malo sačekali dobili bi dvadeset
puta više, moglo bi od toga nešto pripasti i FSS pa bi se novac vratio
u fudbalske škole. Onda bi to imalo smisla, ovako gube i mladići koji
rizikuju karijeru, i klubovi koji ne uspevaju da trajno izađu iz
besparice - kaže Stanojević.


FSS ne dobija ništa od transfera
Milovan Đorić navodi podatak da, pored klubova, mnogo gubi i Fudbalski
savez Srbije koji nema ni promil od transfera igrača:
- Nekad je Savezu pripadalo tri odsto od svakog transfera, kasnije je
taj propis napušten. A značilo bi i to nešto u moru ovih odlazaka. Evo,
pripreme naše dve najmlađe selekcije u Dojranu koštaće 80.000 evra i
šta je rezultat? Momci igraju za reprezentacije i preko njih se
prodaju, a FSS od toga nema ništa.






Biseri prodati za šaku evra
Pogled na deo liste fudbalera koji su prerano otišli iz srpskog
fudbala, uglavnom za sitne pare, govori o tome koliko naš fudbal gubi
zbog ovakve prakse.
Uroš Ćosić / 1991. / CSKA / 95.000 evra
Miralem Sulejmani / 1988. / Herenven, Ajaks / 250.000 evra
Stefan Šćepović / 1990. / Sampdorija / ?
Jagoš Vuković / 1988. / PSV / 500.000
Nemanja Pejčinović / 1987. / Herta / 600.000
Aleksandar Ignjovski / 1991. / Minhen 1860 / 700.000
Nenad Tomović / 1987. / Đenova / 2,000.000
Danijel Aleksić / 1991. / Đenova / 3,000.000
Ivan Obradović / 1988. / Saragosa / 3,500.000
..i opet isto........Imali smo pravilnik da naš fudbaler ne može u inostranstvo do 28 godine .Hajde da se to i smanji , na 24-25 ....ali da prodaju decu , i to sve manju decu , stvarno...... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Feb 19, 2010 11:45 am

Što je najgore, velikoj većini tih igrača se nakon odlaska izgubi svaki trag i brzo se zaborave. Odsede tamo na klupi par sezona i to je to. Posle se ili vrate u Srbiju ili zaigraju za neki manje poznati klub u inostranstvu. Stagniraju u fudbalskom razvoju. Teško je očekivati da će neko od 20-tak godina, ko nije odigrao ni dve sezone u našoj ligi uspeti da se potpuno prilagodi uslovima koji vladaju u najjačim evropskim ligama.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Apr 16, 2010 11:36 am











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 11, 2010 8:22 pm

Prijateljski fudbalski duel u Beogradu

Više od igre: Srbija - Grčka (20:30h)



D.N. / Blic online | 11. 08. 2010. - 09:35h
| Foto: A. Isaković | Komentara: 71




Fudbalska
reprezentacija Srbije od 20 časova i 30 minuta igra prijateljski meč sa
Grčkom na stadionu Partizana a umesto da taj susret posluži "orlovima"
i publici da se potpuno koncentrišu na kvalifikacije za Evropsko
prvenstvo koje upravo danas počinju, pažnja javnosti usmerena je na
pitanje "Da li je ovo poslednji meč Radomira Antića na klupi naše
reprezentacije?".
[You must be registered and logged in to see this image.] Nakon što je FIFA potvrdila kaznu
selektoru Srbije, koji zbog vređanja sudije Larionde na Mondijalu neće
moći da vodi ekipu na četiri takmičarske utakmice, ponovo je buknula
priča o tome ko će ga naslediti na kormilu "orlova" jer je za neke bilo
nezamislivo da selektora nema na klupi na startu novog takmičarskog
ciklusa.
U jeku medijskih nagađanja o kandidatima za Antićevog naslednika, poslednje u nizu pojavilo se i ime Ilije Petkovića, ali stav "orlova" je potpuno drugačiji: za njih je "Mister i dalje selektor" i od toga ne odustaju, iako priznaju da nije njihovo da dele uloge u srpskom fudbalu.

I tako, umesto da u miru uživamo u jednoj letnjoj noći,
razmišljajući kako uskoro slede nova iskušenja i radosti sa ekipom koja
je po prvi put u istoriji fudbala nastupila pod imenom i znamenjem
Srbije na šampionatu planete, konfuzija oko selektora preti da se sve
pokvari.


Ne tako davno, "orlove" i njihovog stratega dizali smo u nebesa,
a onda se sve okrenulo, valjda zbog ovdašnje navike da se dobro brzo
zaboravi, a loše pamti i ističe u prvi plan. Iako je i Šekspir o tome
govorio, upravo u "Snu jedne letnje noći" ("Kako se samo svetle, dobre
stvari olako pretvore u tamu, destrukciju"), ova noć će ipak imati
drugačiji prizvuk. Prizvuk iščekivanja i, sada već čuvene dileme - a
šta će biti posle?

Prognoze ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Avg 24, 2010 10:00 pm

Partizan TEPA Anderleht [You must be registered and logged in to see this image.] i to sa 2:0 ( za sada)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Avg 24, 2010 11:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kakvi suteri penala! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Avg 24, 2010 11:39 pm

čestitam na prolazu.....ništa ne bih komentarisao :hhhhhh:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyUto Avg 24, 2010 11:44 pm

Cestitke i od JA :eee:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 12:05 am

cestitke grobarima od Zvezdasice
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 7:08 am

Takođe i od zvezdaša.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Datum upisa : 05.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 9:08 am

Čestitke od srca ... svaka čast !
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 12:00 pm

ovo volim da vidim...koliko nas zvezdaša vam čestita ...bio bi red da počastite malo ,ipak ,da se vidi da nismo svi zlonamerni... 600
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 1:55 pm

Ovo nema veze sa trenutno slabim rezultatima Zvezde, i kada je bila najjača radovao sam se uspesima Partizana (osim u derbiju migg) !
Nikada mi neće biti jasni likovi koji razmišljaju na način "da komšiji crkne krava" !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySre Avg 25, 2010 5:55 pm

Jedva/jedva..No čestitke od još jednog Delije.. kolo










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Vladimir Stojković u Partizanu!   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Avg 27, 2010 11:14 pm

Bivši golman Crvene zvezde Vladimir Stojković dogovorio se sa matičnim klubom Sportingom iz Lisabona i sledećih godinu dana stajaće kao pozajmljeni igrač na golu Partizana!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Partizan i Sporting objavili su šokantnu vest na zvaničnim sajtovima.

Stojković je prošao omladinsku školu Crvene zvezde pre nego što je otišao u Zemun 2003. godine.



Nakon dve sezone crveno-beli su ga vratili u svoje redove, a nakon sjajnih partija na golu posle samo 24 meča napustio je Ljutice Bogdana.

Stojković je 2006. godine prešao u Nant i od tada njegova karijera kreće silaznom putanjom.



Usledila je pozajmica u Vitese, a zatim i trajni prelazak u njegov sadašnji klub - Sporting.

Srpski reprezentativac je zatim ponovo lutao po pozajmicama u Hetafeu i Viganu gde takođe nije ostavio značajan utisak.



Ipak, uprkos traženju kluba Stojković je zadržao mesto "jedinice" u reprezentaciji Srbije, za koju je branio 36 puta, a pred sam kraj letnjeg prelaznog roka odlučio se da sledeće sezone brani boje Partizana u Ligi šampiona na opšte zaprepašćenje svih navijača Crvene zvezde.





Jeste da navijam za Partizan , ali ovo mu nije trebalo


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Avg 27, 2010 11:29 pm

E sada mi uz onu grupu koju smo izvukli rastu apetiti u ligi šampiona.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPet Avg 27, 2010 11:59 pm

debilko ::
E sada mi uz onu grupu koju smo izvukli rastu apetiti u ligi šampiona.

Fudbaleri srpskog šampiona Partizana igraće u grupi H Lige šampiona sa engleskim Arsenalom, ukrajinskim Šahtjorom i portugalskom Bragom, odlučeno je žrebom u Monte Karlu!

Tu još najgori može ispasti Šahtjor .Dosta naših igrača su igrali tamo , a nekako nam nikako ne odgovaraju "istočni" klubovi .
Braga nije ništa bolja od Partizana , a Arsenal....tu nema šta de se izgubi, a mogao bi biti i dobar motiv da se pobedi jedan veliki klub .
Ako budu imali bar pola srca kao košarkaši Partizana ,nije se nemoguće provući dalje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 12:06 am

Bez obzira što je Stojković branio u Zvezdi to ne bi trebalo da bude problem ako će Partizan bolje proći u ligi šampiona!
Po mom mišljenju trenutni golman Partizana je ujedno i najlošiji golman koga su ikada imali!
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 12:08 am

Pa sad motiv, ima ih vise . Za ulazak u L.Š Partizan je dobio 7.100.000 evra. Za svaku pobedu se dobija 800.000 , za nerešen rezultat 400.000 evra , kud ćeš veću motivaciju u ovoj krizi . Naša liga je u zadnjih 20 god. totalno slaba , kao i Škotska , tamo dominira Seltik ili Rendzers , kod nas il Zvezda il Partizan , nema treceg, cetvrtog .
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 12:22 pm

želim im sve naj...sve u Beogradu ću igrati x i 2 a Partizan u gostima isto tako ...bolje igraju u gostima već 3 godine,to kažem ko zvezdaš i uvek sam ih pogađao dok sam na mojima večito padao... :blimky:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 1:58 pm

promaja ::
želim im sve naj...sve u Beogradu ću igrati x i 2 a Partizan u gostima isto tako ...bolje igraju u gostima već 3 godine,to kažem ko zvezdaš i uvek sam ih pogađao dok sam na mojima večito padao... :blimky:

Što ti govori da u stvari navijaš za pogrešan klub .CRNO BELO ----NE Crveno-belo treba :fud3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 2:20 pm

Neee, pravilo je da se nikada ne kladiš na "svoj" klub!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 2:29 pm

E cigani su čudo.Uvek tako,kao lepe želje,a ovamo prieljkuju......Ma ne treba, sasvim je normalno da svi pravi Zvezdaš navija uvek protiv Partizana,a to foliranje je baš u njihovom stilu.Ja nikada u životu nisam navijao za Zvezdu osim jednom.A to je bilo protiv Bosne u košarci,jer je to jedini klub koji me više nervira.A bio sam na Marakani čak i sa Šiptarima i navijao u svoje vreme za Prištinu.A ja i ortak na naslovnoj strani ekspresa uz naslov,iridenta u Beogradu.To je bilo vreme dok smo vikali EHO EHO.
Nemoć cigana se ogleda u tome,što su sinoć na svim sajtovima objavili da danas karte za Jagodinu zbog velikog interesovanja puštaju u 9 sati,a ne kao što je uobičajeno u 12.Jadno.Ali me teši činjenica,što se nadam da će mo sledeće godine mi u Ligu Šampiona,a oni će da pusatjukarte ranije protiv Sinđelića.
Mislim da je ovo početak kraja Zvezde.A drago m je samo jer se vidi ko je iza koga stajao.Iza nas vojska,koja nije bila ništa van kasarni,a iza njih tajna policija i UDBA koja se sad rasturila pa sa njima će otići i Zvezda.
Stariji se sećaju kakav su pojam bili košarkaši Zvezde.Kaponja,Moka,Duci, sa kajlama,žvakama u ustima,ferarijima i lamnordžinijima.Pa jedina dva kafića u Beogradu drže oni,jer su im roditelji otvorili.Kvalitet ruku na srce je bio ok.Ali to mora da propadne jer je trulo.Tako sada više nisu Zvezda i Partizan,već Partizan,Hemofarm,FMP,pa tek se neko seti Zvezde.Tako će biti i u fudbalu.Jer je prošlo vreme OZNI;UDBI,KGB










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 3:42 pm

debilko ::
E cigani su čudo.Uvek tako,kao lepe želje,a ovamo prieljkuju......Ma ne treba, sasvim je normalno da svi pravi Zvezdaš navija uvek protiv Partizana,a to foliranje je baš u njihovom stilu.Ja nikada u životu nisam navijao za Zvezdu osim jednom.A to je bilo protiv Bosne u košarci,jer je to jedini klub koji me više nervira.A bio sam na Marakani čak i sa Šiptarima i navijao u svoje vreme za Prištinu.A ja i ortak na naslovnoj strani ekspresa uz naslov,iridenta u Beogradu.To je bilo vreme dok smo vikali EHO EHO.
Nemoć cigana se ogleda u tome,što su sinoć na svim sajtovima objavili da danas karte za Jagodinu zbog velikog interesovanja puštaju u 9 sati,a ne kao što je uobičajeno u 12.Jadno.Ali me teši činjenica,što se nadam da će mo sledeće godine mi u Ligu Šampiona,a oni će da pusatjukarte ranije protiv Sinđelića.
Mislim da je ovo početak kraja Zvezde.A drago m je samo jer se vidi ko je iza koga stajao.Iza nas vojska,koja nije bila ništa van kasarni,a iza njih tajna policija i UDBA koja se sad rasturila pa sa njima će otići i Zvezda.
Stariji se sećaju kakav su pojam bili košarkaši Zvezde.Kaponja,Moka,Duci, sa kajlama,žvakama u ustima,ferarijima i lamnordžinijima.Pa jedina dva kafića u Beogradu drže oni,jer su im roditelji otvorili.Kvalitet ruku na srce je bio ok.Ali to mora da propadne jer je trulo.Tako sada više nisu Zvezda i Partizan,već Partizan,Hemofarm,FMP,pa tek se neko seti Zvezde.Tako će biti i u fudbalu.Jer je prošlo vreme OZNI;UDBI,KGB
Hahaha, to je savršeno tvoj problem i tu pomoći nema!
Zbog takvih nam se i dešavaju sranja na stadionima, a i van njih!
To je po meni preterana ostrašćenost koja se čak može porediti sa svojevrsnim ludilom!
Takve vrste "mržnje" se mogu kvalifikovati kao KOMPLEKS, a i sa jedne i sa druge strane ima likova poput tebe, do duše retki su slučajevi tvojih godina ! migg
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 4:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 4:48 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Od proslosti se ne zivi , bese tad i NIKAD . I svaka Vam cast .

Verovatno si juce doruckovala, rucala , vecerala , zato nemoj danas, sutra prekosutra.

Četvrtog dana kad ti se bude vrtelo u glavi seti se da si pre 5 dana jela - bila sita , pomazi se po stomaku i reci : "bila sam sita"

Zato Tišina molim .

Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 4:48 pm

@ sonia
To boli, nemoj baš tako nisko da udaraš migg !
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 4:56 pm

Kaze:

Sta uradi partizanovac kad postane prvak sveta?
Pa, ugasi sony! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 4:58 pm

Ili se probudi! migg
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 8:31 pm

nekad


premotaj na 08:16


sada



[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptySub Avg 28, 2010 9:50 pm

EE, sad vidite koja je muka naterala čoveka na ovako očajnički potez! affraid
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPon Avg 30, 2010 9:39 pm

Cigancic kaze Stojkovicu: Kud bre u Partizan da predjes KUNO si se u Zvezdu...Stojke odgovara: Ne kaze se KUNO nego KLEO!




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyPon Avg 30, 2010 9:59 pm

sve je to ok,nek čovek ide gde oće,nema problema ,samo jadna je izjava da nije imo gde da brani pa došo kod vas....malo ponižavajuće za vas a vi imate golmana ,znači pristo je da i dalje nebrani ....jadno ,ako je to tačno ....ničija nije do zore p i vaša će polako početi da dogoreva ,samo polako ...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Uploaded with ImageShack.us
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 EmptyNed Sep 05, 2010 8:35 pm

Ja uopšte nemam tih problema, nek brani čovek gde može, bolji je od Radiše. U svakom slučaju, jak Partizan biće jača i Zvezda! Volim da vidim da neko u državi igra koliko toliko lep fudbal, pa makar bio i Partizan! migg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FUDBAL - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   FUDBAL - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FUDBAL
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: