DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Obrve-Kako ih održavate? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Obrve-Kako ih održavate? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Obrve-Kako ih održavate?

Ići dole 
+15
Sibila_
dusicaa
Aurora Borealis
zirafa
Tea
svilanaasvaltu
determinanta
Najmilija
doctorr67
babajaro
raspolozena
Lily
Oci-ANDJELA
cojle
Kijara-brm
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 11:55 am

Kako održavate svoje obrve?
Kakav oblik obrva imate ili pokušavate napraviti?
Jel crtate obrve? Na dosta devojaka vidim kako crtaju obrve i to još sa crnom olovkom ili tušem...Mnogo dolazi do izražaja... Obrve-Kako ih održavate? Affraid



Da li preferirate deblje ili tanke obrve?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:13 pm

preferiramo kakve je Bog dao ...ni u ludilu ne bi izdržao ono čupanje naživo , a srećom i nemam one "kromanjonske"










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:22 pm

Bitno da su uredne...Ruzhno je kad su napola izrasle, recimo, kod zhena koje ih vec chupaju.
Znam da profesionalni manekeni, spoljnu polovinu brijaju i podeshavaju kasnije olovkom.
Postoji i trajna shminka, koja mozhe da se primeni i na obrve, a u pochetku je izrazita i izgleda napadno, medjutim kasnije se prilagodi licu.
Chupam obrve, trudim se da su u skladu sa licem, ne preterujem, a i ne shminkam ih... Pratim onu, kao i kod frizure i shminke: da je sredjeno tako da deluje kao prirodno..... Obrve-Kako ih održavate? 650712
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:30 pm

"Da li zelis da ti sredim obrve?" je pitanje koje mi frizer uvek postavlja. Medjutim ja se nedam. :)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:34 pm

Janko ::
"Da li zelis da ti sredim obrve?" je pitanje koje mi frizer uvek postavlja. Medjutim ja se nedam. :)


nedaj se Obrve-Kako ih održavate? 944472
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:53 pm

Obrve-Kako ih održavate? Affraid Muškarci prvi na ženskoj temi.. Obrve-Kako ih održavate? 944472 Imate vi mušku temu za čupanje.


Janko ,ma ne daj se nikako.Heh.Da znaš kako boli.Čupam ih sad sama.Pre sam išla kod drugarice u salon .Sad ih sama sređujem.Zna se desti da malo očupam više,ali taj deo malo nacrtam olovkom.Inače ne preferiram tanke obrve jer mi ne stoje.Onako u skladu sa licem i frizurom..da to lepo i uredno izgleda..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:56 pm

Pa kad imam lepe majmunske obrve :)))
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 12:57 pm

...zar se obrve ne češljaju... Obrve-Kako ih održavate? 356467











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 1:07 pm

Janko ::
Pa kad imam lepe majmunske obrve :)))



Obrve-Kako ih održavate? Affraid Nije istina..Stavi sliku ,da vidimo..;))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 1:07 pm

cojle ::
...zar se obrve ne češljaju... Obrve-Kako ih održavate? 356467

pa nisu to brkovi... Obrve-Kako ih održavate? 558763










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 1:16 pm

Kijara-brm ::
cojle ::
...zar se obrve ne češljaju... Obrve-Kako ih održavate? 356467

pa nisu to brkovi... Obrve-Kako ih održavate? 558763
...zločin je... čupkati... Obrve-Kako ih održavate? 162427
...to se gladi...leva...pa desna...pa unakrst... Obrve-Kako ih održavate? 605361











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 2:13 pm

cojle ::
Kijara-brm ::
cojle ::
...zar se obrve ne češljaju... Obrve-Kako ih održavate? 356467

pa nisu to brkovi... Obrve-Kako ih održavate? 558763
...zločin je... čupkati... Obrve-Kako ih održavate? 162427
...to se gladi...leva...pa desna...pa unakrst... Obrve-Kako ih održavate? 605361

Tako je,nedaj ti svoje obrve .. Obrve-Kako ih održavate? 534695










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Okt 02, 2009 2:45 pm

Redovno idem kod kozmeticarke koja mi oblikuje obrve prema licu..Naravno, da nekada kad ne stignem da odem kod nje, sama pocupam to sto je tek izraslo, jer ne volim kad obrve nisu uredne.. Ne menjam im oblik samo pratim postojecu liniju i budu ok..Vredi negovati se i drzati do sebe i do svog izgleda..Ne volim da vidim napustenu zenu..Ili muskarca...Mislim da nema nista ruznije od toga..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 3:03 pm

.. obavim to sama.. kad je potrebno.. i ne predstavlja mi nikakav problem.. cak sta vise, volim da se lickam.. Obrve-Kako ih održavate? 74330
Nazad na vrh Ići dole
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 3:25 pm

Imam priodno lepo oblikovane obrve,nisu previse ni guste ni tanke..Prirodno se odrzavaju same..Nisam nikada ni cupala obrve niti cu ih cupati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 3:30 pm

cojle ::

...zločin je... čupkati... Obrve-Kako ih održavate? 162427
...to se gladi...leva...pa desna...pa unakrst... Obrve-Kako ih održavate? 605361

Tačno, a pre toga se mora pljucnuti u prstiće. Obrve-Kako ih održavate? 217767

Šiške mi često padnu preko očiju pa ne vidim kakvo je stanje. Inače, odavno sam prestala čupati obrve. Čak nastojim da vratim uništene korenove. Hej, lude mene i lude mode, a bile su tako guste, ko morske pijavice, lepe na oca.

Obrve-Kako ih održavate? 363754
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 8:24 pm

70 tih je bila ta moda čupanja obrva do kraja -pa se samo nacrtaju kreonom (onda su valjda gospodjama bile dovoljno tanke)
Sećam se da je takve zahvate praktikovala Šer, Ali Mek Gro , a od naših -Spomenka Djokić iz "Lutajućih srca" ,Neda Ukraden u ranim danima ....(uz to je išla duga, ravna kosa)
Nemam mišljenje o toj stvari, jer to sigurno boli kao vrag .
Doduše , jesam patentirao sredstvo za ublažavanje u firmi-jednostavno se otvori ampula anestetika , i dobro natapka vatom na "radnu površinu " -ako deluje na sluzokožu , mora i na kožu ,no gospodje su se bojale "oko očiju"-pa nek trpe, pravo im budi.










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 11:11 pm

Let lampom.. Obrve-Kako ih održavate? 162427
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 11:13 pm

babajaro ::
Let lampom.. Obrve-Kako ih održavate? 162427


A jel ih jadan ne bijo posle nacrtaš... Obrve-Kako ih održavate? Affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 11:16 pm

pushtam ih....:))) Obrve-Kako ih održavate? 686218
Nazad na vrh Ići dole
Najmilija
Carissima
Najmilija


Location : pored vode
Humor : nemam smisla za hummor
Datum upisa : 30.07.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyUto Nov 10, 2009 11:19 pm

Čupkam obrvice tj. čupkaju mi obrvice ,u fazonu Elizabet Tejlor,jer inače imam ono malo deblje trepavice.
Na početku su mi malo deblje,pa onda ka vrhu sve tanje i tanje.I mogu vam reći da je to neverovatna transformacija...
Ali lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Nov 11, 2009 1:11 am

Danubius ::
70 tih je bila ta moda čupanja obrva do kraja -pa se samo nacrtaju kreonom (onda su valjda gospodjama bile dovoljno tanke)
Sećam se da je takve zahvate praktikovala Šer, Ali Mek Gro , a od naših -Spomenka Djokić iz "Lutajućih srca" ,Neda Ukraden u ranim danima ....(uz to je išla duga, ravna kosa)

Je l' to bio trend u Apatinu? Obrve-Kako ih održavate? 749514

Pomenute nikada nisu iscrtavale obrve, samo su ih oblikovale.

I danas sasvim mlade devojke čupaju obrve do tanke linije, pa čak ih skroz isčupaju i stave trajnu tetovažu. Ništa gore nisam videla od toga.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Maj 05, 2010 4:37 pm

Vec par godina praktikujem tehniku cupanje obrva koncem.Zadovoljna sam brzinom kojom se to radi,a i sporije rastu,jer dok sam cupala sama,desavalo mi se da dlaku ne iscupam iz korjena,vec je presjecem pincetom.

Uvijek mi prate prirodnu linju mojih obrva...Ne dozvoljavam da ih malo podignu ili skrate...Imam lijep oblik obrva i trazim da mi pocupaju samo onaj "visak" koji "iskace" iz crte Obrve-Kako ih održavate? 217767

Od prilike imam ovakve obrve Obrve-Kako ih održavate? 14631455_2cd4e1566a











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Maj 05, 2010 6:01 pm

Vuk Karadžić look..... Obrve-Kako ih održavate? 162427 Ajd nije baš tako, ali ne mogu da zamislim muškarca sa "uredjenim" obrvama . Oni "estradni" sigurno to rade , no....ako moraju , nek trpe . Ja ne moram .










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Maj 05, 2010 6:10 pm

Danubius ::
Vuk Karadžić look..... Obrve-Kako ih održavate? 162427 Ajd nije baš tako, ali ne mogu da zamislim muškarca sa "uredjenim" obrvama . Oni "estradni" sigurno to rade , no....ako moraju , nek trpe . Ja ne moram .

Dany,neces vjerovati,ali kad odem u salon,uvijek zateknem 2-3 zene koje su dosle da depiliraju obrve,nausnice ili bradu,a 4-5 muskaraca koji su tamo radi obrva i izvodjenja koje kakvih "frizurica" na bradi.
Vjerovatno iz razloga sto ne znaju sami da to odrade,dok veliki broj zena cupanje obrva obavlja kuci...

Ne svidja mi se kada muskarac stanji obrve i izvuce oblik pa vise lici na zenu.Ali oki mi je kad vidim muskarce koji imaju strasno guste i duge obrve,pa hajde da to malo prorijede i posisaju...To mi je vec prihvatljivo.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Maj 05, 2010 6:22 pm

bosankaa ::

Ne svidja mi se kada muskarac stanji obrve i izvuce oblik pa vise lici na zenu.Ali oki mi je kad vidim muskarce koji imaju strasno guste i duge obrve,pa hajde da to malo prorijede i posisaju...To mi je vec prihvatljivo.
Jedini slučajevi kada depiliram obrve su kada palim cigaretu , a upaljač je podešen na maksimum , podeljak" plamenobacač"
Zna se to leti desiti , kada se dobro zagreje na suncu ...brzo i bezbolno, samo ima miris kao da ste spalili mačku . Obrve-Kako ih održavate? 162427










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySre Maj 05, 2010 7:05 pm

Ja svoje čupam, održavajući prirodni luk, ali nešto tanje. Pošto farbam kosu, farbam i obrve-u crno.
Muške koje mi se najviše dopadaju, ne liče da su "obrađivane"...

Obrve-Kako ih održavate? Sean-connery-1

ženske
Obrve-Kako ih održavate? Ava_gardner_front
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyČet Jun 24, 2010 7:54 am

Ja sam rodjena[sa malo dlaka] nasledno na mamu ,tako da su mi obrve prirodne i nije im potrebna korekcija
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyČet Jun 24, 2010 12:24 pm

.. volem da ih sama sredjiFam.. i mene se svidZaju.. nit su pretanke nit su debele.. bas kak'e treba da bidnu.. Obrve-Kako ih održavate? 430252

.. muskarce volim da vidim uredne, sa urednim obrfama.. tako da sam i ovog moga ja sredZifala.. he he.. Obrve-Kako ih održavate? 162427 .. ni svestan nEjE sta ga sFe ceka.. sade kad mi je padnuo saka.. Obrve-Kako ih održavate? 162427
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyČet Jun 24, 2010 2:06 pm

Evo sam slikala svoju obrvu, dakle minimalne korekcije, samo ako neka štrči i na spoljnjem delu koju dlačicu išpučam.

Obrve-Kako ih održavate? Obrve11
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Tea

Tea


Location : lijepa
Humor : je je..ima ga
Datum upisa : 03.06.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Jun 25, 2010 11:25 pm

Imam guste obrve i još crne.Lagana korekcija...samo imam posla i kod te lagane korekcije.Par puta sam kod kozmetičarke...samo one to previše skinu a i ne sviđa mi se.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Jun 25, 2010 11:26 pm

Nikako....Puštam ih da rastu...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Jun 25, 2010 11:45 pm

bosankaa ::


Dany,neces vjerovati,ali kad odem u salon,uvijek zateknem 2-3 zene koje su dosle da depiliraju obrve,nausnice ili bradu,a 4-5 muskaraca koji su tamo radi obrva i izvodjenja koje kakvih "frizurica" na bradi.
Ma verujem ja to ....a da ti muškarci ne govore malo piskutavo, malo su šarenije obučeni ,a kada se srede obrve , onda se malo i našminkaju ? I imaju one čudne torbice i pudlicu ? Obrve-Kako ih održavate? 162427 Obrve-Kako ih održavate? 162427










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tea

Tea


Location : lijepa
Humor : je je..ima ga
Datum upisa : 03.06.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Jun 25, 2010 11:49 pm

Pa opravdam nekad za muškarce...kad su obrve crne i guste i...spojene he he.
Uvijek se sjetim Momčila Krajišnika...političara kojemu su obrve dobro bile spojene...uh :)
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Jun 25, 2010 11:54 pm

Danubius ::
bosankaa ::


Dany,neces vjerovati,ali kad odem u salon,uvijek zateknem 2-3 zene koje su dosle da depiliraju obrve,nausnice ili bradu,a 4-5 muskaraca koji su tamo radi obrva i izvodjenja koje kakvih "frizurica" na bradi.
Ma verujem ja to ....a da ti muškarci ne govore malo piskutavo, malo su šarenije obučeni ,a kada se srede obrve , onda se malo i našminkaju ? I imaju one čudne torbice i pudlicu ? Obrve-Kako ih održavate? 162427 Obrve-Kako ih održavate? 162427

Sefe nisu to TI na koje mislis. Obrve-Kako ih održavate? 162427 Sto se mladjih muskaraca tice,mogu reci da ih vecina bar malo poradi na obrvama.A Bogami,ni stariji nisu postedjeni ukoliko se sisaju kod Turaka u salonu.Oni ne pitaju zelis li ili ne.Ako vide da strsi po koja dlaka...osisaju je.A da ti ne pricam kako pale i dlake u usima Obrve-Kako ih održavate? 944472 Obrve-Kako ih održavate? 944472 Obrve-Kako ih održavate? 944472
Doci ce to i do Apatina...pazi sta ti kazem Obrve-Kako ih održavate? 947953











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Jun 26, 2010 1:39 am

Danubius ::
Vuk Karadžić look..... Obrve-Kako ih održavate? 162427 Ajd nije baš tako, ali ne mogu da zamislim muškarca sa "uredjenim" obrvama . Oni "estradni" sigurno to rade , no....ako moraju , nek trpe . Ja ne moram .

Poslali smo vam Modnog Mačka u BG.Sad je tamo stilista.Sad će da donese novine... Obrve-Kako ih održavate? 162427 .

Bez obrva... Obrve-Kako ih održavate? 687235 ..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Jun 26, 2010 2:14 am

Tea ::
Pa opravdam nekad za muškarce...kad su obrve crne i guste i...spojene he he.
Uvijek se sjetim Momčila Krajišnika...političara kojemu su obrve dobro bile spojene...uh :)

E da,,,taj je bio sladak Neandertal look ... Obrve-Kako ih održavate? 162427 Obrve-Kako ih održavate? 162427

bosankaa ::
.A Bogami,ni stariji nisu postedjeni ukoliko se sisaju kod Turaka u salonu.Oni ne pitaju zelis li ili ne.Ako vide da strsi po koja dlaka...osisaju je.A da ti ne pricam kako pale i dlake u usima Obrve-Kako ih održavate? 944472 Obrve-Kako ih održavate? 944472 Obrve-Kako ih održavate? 944472
Doci ce to i do Apatina...pazi sta ti kazem Obrve-Kako ih održavate? 947953
Pa ok...nismo ni baš Papunaci Naravno da rade to i ovde ...malo podbriju vrat , secnu koju dlaku sa obrva , ušiju, nosa....ali da bas "uredjuju" muškarce, u smislu čupanja ....ne mi, bogumi.... Obrve-Kako ih održavate? 37260 Obrve-Kako ih održavate? 37260










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Jun 26, 2010 2:27 am

Citat :
Pa ok...nismo ni baš Papunaci Naravno da rade to i ovde ...malo podbriju vrat , secnu koju dlaku sa obrva , ušiju, nosa....ali da bas "uredjuju" muškarce, u smislu čupanja ....ne mi, bogumi.... Obrve-Kako ih održavate? 37260 Obrve-Kako ih održavate? 37260

Pa prvo se prilagodis na siskanje,a onda ide cupkanje Obrve-Kako ih održavate? 558763











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Jun 26, 2010 10:25 am

bosankaa ::


Pa prvo se prilagodis na siskanje,a onda ide cupkanje Obrve-Kako ih održavate? 558763

Nema veze sa temom-ali ima sa principom radnje . Da odgovorim "bosanski" Prvo te osunete , a onda i uštroje (kastriraju) -jer si se prvo prilagodio? Obrve-Kako ih održavate? 279207










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Jun 26, 2010 12:33 pm

mrzim cupanje obrva.....to radi moja rodica.....ona ih odrzava....ona je svoje istetovirala tako da moze da muci mene.....dok nje nema ja pokusavam da je pratim.....i napravim belaj.....kada cupam obrve neka mi se sklanjaju svi sa puta.....prvo pocupam jednu pa napravim kafu.....zapalim....pa onda cupam drugu.....mrzim to....bljak.....
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Avg 06, 2010 2:05 pm

hahahah tek sad ugledah da je vrijeme da ih pocupam...Eto to vam govori koliko cesto bacim pogled na ogledalo Obrve-Kako ih održavate? 430252
A posto me mrzi po kisi ici do moje Turkinje...Uradicu to sama,pincetom...a na sta cu da licim Obrve-Kako ih održavate? 99267











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyČet Jan 23, 2014 1:47 am

Pred ogledalom s Anom: obrve i sve o njima
Naučite sve o uređivanju i popunjavanju obrva
Obrve su okvir lica i mislim da oči puno više dođu do izražaja kad ta osoba ima lijepo uređene obrve. U zadnjih nekoliko godina postala sam pravi fanatik što se tiče tih malih čupavih "stvorenja" i u ovom sam vam videu odlučila pokazati kako ih uređujem i popunjavam. Nadam se da će vam biti od pomoći i da ćete naučiti bar nešto novo. ;)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Okt 17, 2015 9:53 pm















Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyNed Okt 18, 2015 12:55 pm

Ni sama ne znam koliko sam puta pokusala da savladam ovaj metod cupanja obrva, ali mi ne ide!
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyNed Okt 25, 2015 7:25 pm

Od kako sam ovo videla pokušavala sam u par navrata da i sama primenim, ali iako deluje lako, ja sam antitalenat. Ima neka caka možda?










coni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyNed Okt 25, 2015 8:13 pm

Mona Liza uopšte nema obrve, a interesovanje za gledanjem njenog lika ne jenjava. Ozbiljno razmišljam da je kopiram sminka
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptyPet Dec 11, 2015 7:27 pm

Dva pravila:
- obrve jesu sestre, ali nisu bliznakinje
- ne crtaj obrve ako si imala dvojku iz likovnog  migg










Obrve-Kako ih održavate? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Dec 12, 2015 9:12 am

Odem ja jednom mjesecno na to odrzavanje...dovoljno...svaki put mi neka druga druga radi....to je ono,aj koja je slobodna sad...svakako je to 10 minuta posla...pa se zadesi i ona sto mete salon ....velim si,neka,nije to mudrost velika....odradi ona to...vidim ja malo sam cudna...velim si,frisko...bice bolje....dodjem kuci i sin me gleda...pa gleda...pa gleda.
Mama,aj bogati,kad budes htjela sljedeci put,vodim te ja svome frizeru.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Dec 12, 2015 11:08 am

Obrve-Kako ih održavate? PLINSKI-RUCNI-BRENER_slika_O_23236285
spite spite spite

Kako se održava ....pa nećemo ih valjda čupati kao žene ? 
Makazice,gust češalj ,pa onaj olovka -trimer  .
Ali, prava je muka ,kada "ne vidite" ,tj nosite naočari . 
Onda je to pravo mučenje ,verujte . Skineš malo ...pa staviš naočari ,pa opet "skidaš" ......jer od njih ne možete "prići" . 

Obrve-Kako ih održavate? 43111_mark11










Obrve-Kako ih održavate? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? EmptySub Dec 12, 2015 11:14 am

Ja planirala danas da svratim do salona, ali kad procitah Astrin post. .. pa jos subota. ..radi bar 5 pocetnika. .. neka, sledece sedmice cu ipak. ..kod moje Melek.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obrve-Kako ih održavate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obrve-Kako ih održavate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» RADITE LI "NA SEBI "?
» hik???kako cu kuci?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: LEPOTA-
Skoči na: