DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 1:47 pm

First topic message reminder :

Svaki dan nas bombarduju raznoraznim igrama na sreću...loto, bingo, sportska prognoza, lutrije, tombole,sportske kladionice....Da li igrate igre na sreću, da li kartate , kockate  li se ?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 28, 2015 12:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 12:43 pm

dusicaa ::
Citat :
grmi
PA sta reci sem: ko nema srece u kocki, ima u ljubavi!
Uzivaj u tome top88
*Ipak ,ovu poslovicu priznajem* tongue top88

Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 28, 2015 1:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 12:58 pm

Hahah, nepoznajem nikoga tko se ne kocka a da nije sa Balkana .

To nam lezi u krvi, ali ovi iz Azije, recimo Kinezi, prije nego sto oci otvore kockaju se. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 1:53 pm

Slabo..mozda sam par puta podlegala u pocetku opstoj 'bingo' histeriji za neke praznike,nalupala brojeve i to je to..ah,da mislim da sam i nekoliko puta prihvatila onu greb greb karticu,jer je ovaj iz kioska krenuo tako da malo,malo pa umesto kusura :stern: ..nikad nista dobila nisam..
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir

Datum upisa : 21.02.2015

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 3:41 pm

pesma ::
K'o jazavac sam, kad igram, ne stajem dok sve ne izgubim. Volim gledati kada se loptice vrte, okreću, da to može da traje duže... A dre ee naaa linnnn, diže me gore, na jarbolu mirišem dobitak, ništa bara, no naftalin, samo talasaj, mrdaj, mrdaj, okreni-obrni, na jahti sreće plovi čist zgoditak, kad igram, u igri sam sama sebi dobitak.(a para nigde, ko razume shvatiće.) Ja jaaa jaaa za vac, ja za vac, ja za vac cc, verujem u igre na nesreću...

duso,
prvo bih onda trebao dobiti milijarde da bih pored tebe ostao milijunas barem neko kratko vreme s40
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra

Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 3:47 pm

Ajde onda, šta čekaš, odmah da si ih dobio, pa da obrnem jedan krug kocke i sve izgubim, na brzaka, kao i svaki jazavac. Znaš ti mene. žval
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Mar 28, 2015 3:56 pm

oni u monaku podigli bi ti spomenik za zivota...........na njemu bi pisalo:

pesma je jedina osoba koja je i od nepokretne imovine ucinila pokretnu............. :47:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyUto Mar 31, 2015 10:13 am

Nije tajna da su "igre na sreću" neretko "nameštene" i ne jedan skandal je isplivao i u Srbiji i u svetu.
U Apatinu se pamti slučaj jedne videoteke ,u vreme kada je video -rekorder bio pojam ,da je "srećni dobitnik" istog  baš slučajno bila-žena inspektora ?(isti takav sam ja platio basnoslovnih 1800 nemačkih maraka)

I to baš nekako u trenutku kada je naveliko krenula "borba protiv piraterije ",i baš nekako ,u toj videoteci ,jedino u gradu ,ste još  mesecima kasnije mogli dobiti "pirata" ,dok su drugde police bile skoro prazne ? 
No ovo što danas piše ,ako je istina ,bila bi zaista krajnja bljuvotina .

Saša Popović dobio stan? link 
----
Direktor "Granda" Saša Popović okušao je sreću u nagradnoj igri Svakog dana do stana, a koju je organizovao "Alo!".
Popović je u svojoj emisiji "Zvezde Granda - Specijal" ispričao detalje naše nagradne igre, a zatim je odlepio srećku.....
----
Ne znam koliki moron treba biti ,pa poverovati da je u pitanju "izuzetna sreća " ?????

Uopšte ,kada realno razmislimo ,Bingo ,Loto ...daju nam mogućnost 1: više miliona da "dobijemo" ,pa opet nema osobe koja nije "igrala" ?
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyUto Mar 31, 2015 11:12 am

moja obitelj je dobila na lotu i to nekretninu.........

cuda se desavaju samo treba verovati u njih..................

ja cekam brdo para da    pesma   moze uzivati u kuglicama koje se vrte po stolu od ruleta cincin
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyUto Mar 31, 2015 12:11 pm

Čitala sam tekst i uopšte ne piše da je dobio stan.

Da li je Popović dobio neku od nagrada ili ne videćete u pomenutoj emisiji, koja se emituje nedeljom na televiziji "Prva"

Ne bi me ništa začudilo.Ko ima treba mu dati još.Ko nema,ne zna šta znači imati.Nije mu ni potrebno.To je taj sistem kod igara na sreću.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyUto Mar 31, 2015 8:41 pm

Mi i danas igrali ....i moj broj pogodaka je -NULAAAAAAAAAAA !
Šta reći ....nekog *oće ,nekog neće.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 2:15 pm

E to je zaista tacno..imam koleginicu koja sta god da se igra,salju nalepnice,seckaju kojekakvi kuponi ,javljanje na neke kvizove,uvek nesto dobije.Od kompleta solja grand kafe,knjige,majice,bilo sta simbolicno,ona je uvek u toj grupi..koliko god sam i ja slala,nikad nista ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 3:39 pm

Najpametnije sve igre igrati, osim igre na srecu. Jer igre na srecu mogu Vas u nesrecu dovesti. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Apr 11, 2015 2:33 am

LOTO DŽOKER NA ZVEZDARI: Srećni dobitnik osvojio 34,5 milona dinara

nekome se posrećilo. uzuz9
Nazad na vrh Ići dole
konili

konili

Datum upisa : 13.04.2015

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyČet Apr 16, 2015 10:24 pm

nisam ja te sreće da nešto dobijem, kad god sam igrala nisam ništa dobila
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2015 9:55 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trebao je da se desi onaj javni skandal na Tv ,pa da svakome konačno postane jasno da su sve "igre na sreću" ,nameštaljka . 
Isto je bilo i sa onom utakmicom "Zvezde" -i najvećem moronu je postalo jasno da su i "sportske kladionice" jedna velika pljačka . 
Ako neko misli da će biti nekih većih konsekvenci ,sem "ostavke direktora državne lutrije ",malo sutra . To je stari i provereni način pljačke naivnih ,koji se još samo u sreću nadaju ,a iza svega ,da se ne lažmo -stoji "država" . 
Ima li u ijednoj zemlji ,da se "identitet " srećnog dobitnika ne otkriva ? A upravo to se dešava u Srbiji ,i to godinama . 
Procena je ,da su samo na Loto-u građani opljačkani za 55 miliona eura !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptyČet Jan 26, 2017 8:16 pm

Ne igram nikakve igre na sreću.Sve je to namešteno što se više puta i dokazalo.

Kocka je ubistvo ko se navuče .Ljudi su prokockali nekretnine.Bolest i nesreća ko nasledi dugove.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

Godina : 45
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 EmptySub Maj 13, 2017 10:01 pm

Igram poker na privatnim turnirima. Obično pobeđujem samo što me vlasnik krati za debelu proviziju ali tzako je to kad ne igraš za sebe već za nekog drugog ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: