DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..

Ići dole 
+8
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
Draganna
Kica/Praja
Amisela
Astra
Oci-ANDJELA
12 posters
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyPon Dec 21, 2009 12:37 pm

Cula sam skoro od drugarice kojoj je muz rekao "mi vise nismo mi, totalno si promenila", ali svaka promena koju je uradila je bila zarad njih...
Dakle, prestala je da bude tvrdoglava (tj manje je tvrdoglava),
prestala je da mu kontrira, za svaku njegovu zelju imala je razumevanja,
pokusala je da shvati njegovu posesivnost, prihvatila cinjenicu da je on
ljubomoran (iako nikome do sad nije tolerisala ni kap ljubomore), sve
sto je radila, radila je sa njim u dogovoru, uvek svo vreme posvecivala
njemu......
I posle svega toga on njoj kaze da oni vise nisu oni i da je ona jedina kriva jer se totalno promenila..Verujem da ima i muskaraca koji su toliko toga u sebi promenili samo zbog zene, devojke, i sami su svesni svega toga, svesni su da oni vise nisu oni ali trpe i cute samo da bi bio mir u kuci/vezi...

Zanima me jeste li se vi promenili, vredi li se menjati, vredi li vise ne biti JA zbog NAS?


Poslednji izmenio Oci-ANDJELA^Z dana Pon Dec 21, 2009 2:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyPon Dec 21, 2009 1:05 pm

SVI SE MIJENJAMO,TO JE NEMINOVNO,PA POSTOJI I POSTAPALICA DA MUZ I ZENA NA KRAJU POSTANU KAO BLIZANCI,ISTO MISLE,ISTE IM NAVIKE....
GODINAMA GLEDAM I DRUGE ALI I SEBE,PROMJENE SU TOLIKO OCITE,MAKAR NASTALE I NESVJESNO A CESTO I SVJESNO.
IMAM OSJECAJ DA GODINAMA U JEDNOJ VEZI,NAUCIMO PRINCIPE I VOLJU PARTNERA I ONDA SE TRUDIMO DA TO VISE ISPOSTUJEMO,NE TOLIKO IZ LJUBAVI,KOLIKO ZA RAD OCUVANJA MIRA.
zNAM SEBE,JA SAM EKSPLOZIVNA OSOBA,KAD NE BI NA USTA,POPUSTILA BI NA BILO KOJU RUPU DRUGU,KAKO KAZU,ALI PRIMJETIM DA SAD VEC SAMO POGLEDAM,NE KAZM NI RIJEC....DJECA ME PITAJKU ZASTO,SESTRA ME PITA ZASTO,A JA SAMO KAZEM.....MIRNIJI SMO SVI,JER NI SVADJA I UBJEDJIVANJE NECE DA PROMJENE NEKE STVARI.
sAD,DA LI SE ISPLATI,VRIJEDI LI....SVE VISE MISLIM DA NE VRIJEDI,JER TVOJU OGROMNU PROMJENU ONA DRUGA STRANA NIKAKO NE VIDI,A TI SE LOMIS.......ISTINA JE VELIKA,LJUBAV JE PRIHVATANJE I MANA ,A NE SAMO VRLINA.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyČet Dec 24, 2009 2:19 pm

Da se menjam? Nema sanse a to ne trazim ni od njega.
Mislim da moramo jedno drugo prihvatiti onakve kakvi jesmo, truditi se istaci ono najbolje u onom drugom,sto manje kritike a sto vise postovanja i ljubavi.Ako ne ide postoje vrata,ali ja uvek ostajem ja....... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyČet Dec 24, 2009 2:44 pm

"Ti znas da se promjenit' necu nikada
zivot je jedan zivi ga Fikreta !"










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySre Feb 24, 2010 7:26 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Cula sam skoro od drugarice kojoj je muz rekao "mi vise nismo mi, totalno si promenila", ali svaka promena koju je uradila je bila zarad njih...
Dakle, prestala je da bude tvrdoglava (tj manje je tvrdoglava),
prestala je da mu kontrira, za svaku njegovu zelju imala je razumevanja,
pokusala je da shvati njegovu posesivnost, prihvatila cinjenicu da je on
ljubomoran (iako nikome do sad nije tolerisala ni kap ljubomore), sve
sto je radila, radila je sa njim u dogovoru, uvek svo vreme posvecivala
njemu......
I posle svega toga on njoj kaze da oni vise nisu oni i da je ona jedina kriva jer se totalno promenila..Verujem da ima i muskaraca koji su toliko toga u sebi promenili samo zbog zene, devojke, i sami su svesni svega toga, svesni su da oni vise nisu oni ali trpe i cute samo da bi bio mir u kuci/vezi...

Zanima me jeste li se vi promenili, vredi li se menjati, vredi li vise ne biti JA zbog NAS?

Je li se tvoja drugarica uistinu promijenila ili ju je on vidio drugačijim očima u odnosu na sada ? Je li se promijenila ona ili njegov stav i odnos prema njoj ? Tko se tu zapravo promijenio ; ona ili njegova spoznaja nje kao uistinu takve osobe ?
Možemo li se mi mijenjati / promijeniti baš tako lako zbog nekoga ? Izgubiti svoju osobnost ?

Vjerujem da smo mi takvi kakvi jesmo i da se ne možemo mijenjati tako olako . Bar , ne bismo trebali . Tada to ne bismo bili mi .
Važno je razvijati sebe u odnosu na drugu osobu a ne mijenjati se jer to svakako nije i ne bi bilo dobro .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySre Feb 24, 2010 8:26 pm

Mozemo se mijenjati,povinovati zeljama nekoga,zatomiti svoje zelje,samo ne znam ko bi zivio rado sa takvom osobom,koja je postala bezlicna i prije svega nezadovoljna jer da je zeljela biti takva vec bi se mijenjala zbog sebe ne zbog nekoga drugopga.
Nikakv je to zivot,ravan vegetiranju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyPon Apr 19, 2010 11:55 pm

Svi se mi manje-vise mijenjamo.Obicno do takvih promijena dolazi spontano.Jednostavno ako nekoga volimo,zelimo se pribliziti sto vise toj osobi i kako imamo obicaj reci,zelimo biti na istoj "talasnoj duzini".
Cesto cemo se i svijesno mijenjati,da bi nasli neku zlatnu sredinu i smanjili velike razlike medju nama,naravno,ako ih ima.
E sada,kako ce ta promjena uticati na nasu stvarnu licnost,zavisi od same osobe.
Neko od nas ce se pronaci i uzivati u tim promjenama.Nekog ce ipak te promjene gusiti i javice se zelja da opet budemo "mi".A nekog ce promjene gusiti,kajace se,ali iz nekih neobjasnjivih razloga ostajace i zivjeti sa nekim drugim "ja".

Ja sam se mijenjala i prilagodjavala dvojici muskaraca.Prvi je bio decko sa kojim sam se nekada zabavljala.Slijepa od ljubavi,radila sam onako kako se njemu svidjalo.
Morala sam da se odreknem mnogo toga i svoj zivot da okrenem u drugom pravcu da bih bila sa njim.Znaci,svjesno sam ostavljala svoje "ja" i isla u potrazi za nekim drugim "ja".Naravno,nikad nisam pronasla to drugo "ja" i nakon par godina gusenja doslo je do raskida i ujedno mog povratka u zivot kakav sam naucila da zivim i u kome sam "ja" stvarno bila "ja".
Drugi muskarac je moj muz.Za razliku od bivseg,on me je volio onakvu kakva jesam i nikada nije trazio da se mijenjam ni u kom pogledu.
Do promjena je doslo sasvim spontano i recimo da sam tih promjena tek sada svjesna.Ne zalim sto sam se promijenila.Na te promjene nikako nije moj muz uticao...Uticala je prije svega ljubav,razumijevanje,a onda tu velikog udjela imaju i godine...i ne radi se o nekim drasticnim promjenama,ali svejedno primjecujem razliku u mojoj licnosti.

Mnogi se drze onog mene nece i ne moze niko promijeniti!
Svi se mi mijenjamo,samo je pitanje kako se mijenjamo i radi cega i da li smo svjesni svojih promjena...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyUto Apr 20, 2010 12:16 am

Menjamo se u svakom slučaju svi zbog ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyUto Apr 20, 2010 7:55 am

najbolje je biti ono sto jesi a ne ono sto ti drugi namecu...ako nekog volis onda volis ne samo njegove dobre osobine kao vecina vec i one lose....biti sebican ne ide u prilog ni jednom ni drugom...niko nije savrsen...niti se moze programirati kako nama pase....ne volim pretjeranu ljubomoru...da me neko gusi...i da moram raditi sve kako drugi hoce...ako osjetim da je tako...tu je kraj...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptyPet Apr 23, 2010 10:27 am

Mislim da se svaki čovek menja kako odrasta, tj. stari i da to nije bukvalno "zamena JA za NAS", ali se usklađuje partnerski život. Druženje, odnos prema materijalnom, poželjan sličan prilaz vaspitanju dece...Zbog toga, nakon dužeg zajedničkog života, partneri, uslovno rečeno, po stavovima, liče jedno na drugo. Ne mora neminovno da se izgubi individualnost, ali je dobro ako za glavna pitanja prilagode ponašanje i mišljenje oba partnera.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
plavkica

plavkica


Godina : 39
Datum upisa : 24.04.2010

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 3:42 am

Naravno da se menjamo,prilagodjavamo..ako neshto mom partneru jako smeta kod mene,zashto se ne bih trudila da to promenim,makar da uvijem u neku blazu formu..sve zarad ljubavi.
Problem je shto mi zene nekad zaboravimo na sebe,pa dozvolimo da se izgubimo..da preskochimo granicu normale i uskochimo u tudj zivot.
Jednom sam dozvolila da izgubim sebe,upravo zbog tih promena i korigovanja,bila sam mu najbolja,ali vishe nisam bila svoja.
I naravno da ce takva zena dochekati situaciju kao tvoja drugarica.Zato shto je od nje kreirao osobu kakvu je zeleo i sada mu to vishe nije interesantno jer nema izazova.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Dodala bih josh par rechi,al ajde da se tresnem po prstima [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 11:05 am

plavkica ::
Naravno da se menjamo,prilagodjavamo..ako neshto mom partneru jako smeta kod mene,zashto se ne bih trudila da to promenim,makar da uvijem u neku blazu formu..sve zarad ljubavi.
San svakog muškarca [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 1:29 pm

Danubius ::
plavkica ::
Naravno da se menjamo,prilagodjavamo..ako neshto mom partneru jako smeta kod mene,zashto se ne bih trudila da to promenim,makar da uvijem u neku blazu formu..sve zarad ljubavi.
San svakog muškarca [You must be registered and logged in to see this image.]

A ti još sanjaš... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 1:33 pm

Kijara-brm ::
uote]

A ti još sanjaš... [You must be registered and logged in to see this image.]


Aha....ovako nešto bi baš bilo zgodno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 1:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] pa to u dvije žene..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 1:56 pm

Kijara-brm ::
[You must be registered and logged in to see this image.] pa to u dvije žene..

Opsssssss , stvarno (ćorav )

Ovako treba da bude za /me

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 2:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Šta su ovo ropkinje?prilagodile se tebi? [You must be registered and logged in to see this image.] ...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
plavkica

plavkica


Godina : 39
Datum upisa : 24.04.2010

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 2:34 pm

Danubius ::
plavkica ::
Naravno da se menjamo,prilagodjavamo..ako neshto mom partneru jako smeta kod mene,zashto se ne bih trudila da to promenim,makar da uvijem u neku blazu formu..sve zarad ljubavi.
San svakog muškarca [You must be registered and logged in to see this image.]

Huh,dobro je onda shto se mlatnuh po prstima pred kraj pasusa [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. EmptySub Apr 24, 2010 3:02 pm

Kijara-brm ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Šta su ovo ropkinje?prilagodile se tebi? [You must be registered and logged in to see this image.] ...
Aha....to ja-po temi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..   kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
kada ja prestajem da budem ja zbog njega/nje..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da,samo za njega ♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: