DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........

Ići dole 
+49
Black Wizard
Okano
debilko
Kica/Praja
el_vibrador
sanjalica.ns
Gothic
bosankaa
dusicaa
brdjanin
MadamX
sonia
zoran1970
Auror@
montoya
Nut
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Lakota
Samouka
Yvonne76
podbarac
Kijara-brm
Najda M.
Čupka
cojle
bokki78
Lena **
anklebiter
doctorr67
tvrtko
Ivana_258
brunolino
Zana
MM007
Helena Trojanska
nada.nada
malena debeljuca
zirafa
determinanta
Tea
rouzvel
Amisela
Lily
komunikativn@
Storm_z
Luckasta
slatkicass
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jun 04, 2008 4:38 pm

First topic message reminder :

Idete li negde na letovanje , sa kim, koja destinacija , gde bi ste voleli da letujete da možete  ???

Par korisnih linkova : Turističke agencije

http://www.putovanja.co.yu/

http://www.putovanja.info/

Grčka :  http://www.vipleto.info/

                      http://www.zim-tours.com/

                        http://www.fantast.co.yu/

Bugarska:  http://www.kosmopolit.co.yu/
 
Španija :     http://www.collegium-yu.com/?id_kategorija=8&id=574&action=podrobno
:sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 16962210










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 13, 2010 1:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jun 16, 2018 10:24 pm

podbarac ::
Lega ovako nešto , kad te Mile vidi ilš biti  'ebena il bijena trtrr

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Lega10

Ti hoces da Mile ostane u zagrebu....onda moras ti za Svicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jun 16, 2018 10:29 pm

Ja još uvijek ne znam ni kad ću imati odmor. Sve mi je istumbano i poremećeno. Javim ako se dogodi neko poklapanje sa dragim ljudima za susret, ako ništa drugo kucaću im na vrata zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jun 16, 2018 10:31 pm

Astra ::
podbarac ::
Lega ovako nešto , kad te Mile vidi ilš biti  'ebena il bijena trtrr

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Lega10

Ti hoces da Mile ostane u zagrebu....onda moras ti za Svicu.
To on i hoće.Samo kruži okolo.   zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jun 16, 2018 11:43 pm

justicija ::
Ja još uvijek ne znam ni kad ću imati odmor. Sve mi je istumbano i poremećeno. Javim ako se dogodi neko poklapanje sa dragim ljudima za susret, ako ništa drugo kucaću im na vrata zubic

Nije li bio Split ili okolina u planu ovo ljeto?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jun 16, 2018 11:53 pm

Jeste draga bio Split u kombinaciji sa kumom. Kuma ide 4 jula do 19. jula. Ja nisam sigurna da ću tada moći dobiti odmor i zato ne smijem ništa reći. Sumnjam da ću tada moći uklopiti da idem jer naš kolektivni počinje od druge polovine jula. Osim toga, sad sam bila na odmoru nekih 8-9 dana, tako da ništa ne znam dok ne odem na posao i ne vidim šta se dešava.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jul 30, 2018 10:54 pm

Duža priča koju ću pokušati da skratim maksimalno .
Elem ,godišnji odmor -na koji ja godinama ne idem ,a zna se i zašto . Imam dva uslova -dovoljno novca da mi se "može " sve što poželim tamo ,i dobro društvo (ovo je širi pojam  ,dovoljno je jedna ženska osoba)
Hajde još prvi uslov-to se i nađe ,ali ovo drugo ...(da se ne shvati pogrešno . Osoba sa kojom spavate periodično "reda radi" ne mora da bude osoba sa kojom bi se dobro osećali na letovanju -bar onakvom kakvo ja mislim da treba da bude )
Dakle -neću da idem sa "društvom iz firme" ,rodbinom ,prijateljima itd koji imaju "super kombinacije",usputnom "prijateljicom" . Čak nisam hteo ove godine da idem sa ženom sa kojom se ,kao ,"viđam" ,koja mi je ponudila da biram destinaciju bez ograničenja ,Dominikana ,Afrika ,Dubai ,,,šta hoću, a ona da snosi sve troškove (a može joj se ,dobila je koju stotinu hiljada eura od "Pivare" )
To sam shvatio kao uvredu ,a bogami i ona moj "odgovor" (inače je žena ok ,i sasvim poželjna u svakom smislu -sem što mi nekako "ne leži" ,čak i ako se trudim.Bar za ovo o čemu pričamo na temi . )
Elem ....da pređem na stvar .
Ima jedna mlada doktorka ,relativno "nova" u firmi , koja je opsednuta putovanjima ,i ni o čemu drugom ne priča .Ekspert ,takoreći ,a Grčka ,Turska , Hrvatska ,Crna Gora i ostali "region" su joj specijalnost.
Zna kada idem na godišnji (inače ,ja do ušiju u poslu )i pita :

Kolega ,za čega si se na kraju odlučio ?
"Helikobakteras" ,kažem ja njoj ,i radim dalje .
Aha ..na to će ona .Koji je to prst Halkidikija ?
Ja radim ,ne prekidam ,dakle ,obe ruke zauzete ,ali joj pokažem "srednji" .

Aha...treći ,Atos ? Imaš tamo Nea Roda ,Jerisos ,Uranopolis ...kako si ono rekao ?
Ove moje se već naduvale kao žabe ,em me znaju ,em znaju moje fore tipa "Dekintos" i sl ,ali mlada dr ne kapira i dalje .
Ja joj objašnjavam -to ti je jedno malo mesto ,pesak kao brašno ,more kao kristal ,svega dve taverne , lepota jedna ,van uobičajenih destinacija . 65  eura polupansion u septembru,10 dana .
Taman ona zinula ,kad joj zvoni fon, traže je u ordinaciji,i to hitno(dežurna )  .
Sutra ćemo pričati ,baš me zanima , kaže ona i žurno ode .
Ove moje se razvalile ,smeju se kao ludakinje ,samo što se ne upiške .

Pa jel* moguće ?

Jeste ....ako ne paziš šta ti se kaže ,i misliš da znaš sve o nekoj temi ,i pri tome deluješ ozbiljno i autorativno.
*oće ko na Helicobacteras samnom ? zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Okt 19, 2018 10:29 pm

Kako se bliže praznici, a to znači i godišnji odmor i kako mi se ne ide u Bosnu, svratim u agenciju da vidim šta imaju u ponudi.
Pita me djevojka imam li nešto konkretno ...Nemam!
Samo želim da odmorim negdje i ako je moguće u toplije krajeve...
Na kraju smo dosli do toga da mi je "najprimamljivije" Dominikana, Kuba, Tajland...ok je Meksiko, Maldivi...
Već sam (se) zamislila ...sunce, plaza, more, koktelcici... ljepota!
Ajd' sad da vidim i cijene... to sto bih ja voljela, nista ispod 3000 po osobi.
Raspolozenje mi polako opada... Ipak uzimam one ponude...da uvece pogledam, onako uz kafu...
Danas zvoni telefon...djevojka iz agencije.
Frau S. imam jos neke ponude za vas.Mogu li vam poslati na Mail?
I poslala!
Na 32 strane!
Evo me "raspamećena" ...što ljepotom svega ponuđenog, što cijenama...
Sve mi se čini da mi ne gine Bosna cat smehsmeh
Ono ...minus, snijeg, vatrica, kamin, vunene carape, dekica...suvo meso...romantika bolan! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Okt 19, 2018 10:52 pm

Što si Zemo siroma, ako praznike provedeš u Bosni? Kako mi? Tradicionalno i godinama tako. Nije to ništa strašno, možda ti se i dopadne migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Okt 19, 2018 11:11 pm

Zemo, pa zar bi mi bilo prvi put?
Iskreno zemo, jedino što me i vuče tamo jesu moji najbliži, ali kako ne mogu provesti Božić sa njima, što zbog posla, što zbog škole, onda mi bude baš onako...prazno.
Drugo... kad stignemo kući, kao da smo ušli u pećinu koliko je hladno.Par dana treba samo da se kuća zagrije.
Prošle godine zamolimo da nam uključe grijanje 2,3 dana prije nego što ćemo doći.
I jesu, ali se peć ugasila...tako da dođosmo opet u "pećinu" .
A na sve...nekako sam toliki baksuz da se svaki put razbolim.


I smajli cat izgleda da je pogrešno protumačen.To nema veze sa Bosnom...Ja sam veći dio života provela tamo i nikad siroma nisam bila.
Istina da sam otišla u potrazi i želji za boljim, ali to je opet nešto drugo.
Smajli koji sam stavila ima veze...
više sa mojim željama , a donekle i (ne)mogućnostima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Okt 19, 2018 11:16 pm

Ma ebem ti, daj da nađemo ko će svaki dan gledati u peć da se zagrije kako treba kuća, da ti meni dođeš u toplo!
Uostalom, ko zna, možda neko okupljanje opet dogovorimo, e pa red bi bio da se i s tobom vidimo.
I pusti malo familiju, neka ih. Napravi sebi ugođaj. Neki welnes nađeš fino sa sadržajima, eto da ne bude da reklamiram "Stanišiće" čujem imaju lijep spa centar, Srbija ti blizu, neka banja možda, ima bona toliko toga...Jahorina Zemo, skijanje, i djeci bi bilo zanimljivo.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyČet Jul 18, 2019 11:18 pm

I tako...Skockala sam da umjesto placenih prekovremenih sati dobijem  7 dana slobodno.Znaci odmor! Znaci Bosna! Znaci svadba!(I ne znam koja po redu ovo ljeto)
A onda se radi 4 dana, pa produzeni vikend u Višegradu.
Znači više vremena provedem u autu nego bilo gdje Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jul 22, 2019 5:13 pm

sitno brojim....u petak start,via Split,preko Pule.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jul 24, 2019 12:59 pm

Ravna Gora (Gorski kotar) par dana,pa Zadar.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Maj 19, 2020 11:50 pm

U planu je Ravna Gora(Gorski kotar -vikendica) pa produziti na more-Zadar .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Maj 20, 2020 5:37 pm

Sad je vec izvjesnije da ce avioni da polete, znaci, od 12.7. Kastel Stari, Lia i ja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Maj 20, 2020 10:40 pm

Astra ::
Sad je vec izvjesnije da ce avioni da polete, znaci, od 12.7.  Kastel Stari, Lia i ja.
Bio .Nije baš Ibica ,ali imaš more ,i ne treba puno više ,naročito kad ideš sa Liom .
Koliko se ja sećam ..ima Stari, Novi ,Kambelovac ,Lukšić,Gomilica ,Sućurac ...i neki Štafilić (,ili tako nešto , u kom nisam bio)
Sve su to selendre ,objektivno ...no tamo sam prvi put slušao "Magazin" ,pevala je Ljiljana Nikolovska ...i sećam se da su imali toliko ružnog klavijaturistu ,da taj nikada nije bio na naslovnoj slici albuma ,iako je bio originalni član. zubic
Čovek je zaista izgledao kao orangutan .
No, dobro si odabrala, lepo ćete se "provesti" . top88
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Maj 20, 2020 11:57 pm

Od svih Kastela, Stari je najbolji, mada su nesto uredjivali plazu u Kambelovcu.Tamo idem jer mi je blizu aerodroma, jer u mjestu ima sve, pekara, kafic, prodavnice, pijaca, doktor i skoro svako vece neka desavanja, klape ili neko os pjevaca bude.
Jos nesto, u okolini imam dosta prijatelja tako da nece falit drustva a i auto na raspolaganju....izmisljeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Maj 25, 2020 10:10 am

Kao i svake godine... migg

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 99440110

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 10036810










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyNed Jun 21, 2020 11:18 pm

Kako stvari stoje, ove godine ništa od godišnjeg odmora, tačnije ništa od putovanja.
Mislila sam da ću ovo ljeto obilaziti Bosnu, ali sve manje vjerujem da će i to biti moguće.
Odmaracu na bazenu ili Dunavu ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyNed Jun 21, 2020 11:36 pm

bosankaa ::

Odmaracu na bazenu ili Dunavu  ererere
Donau -ili na "Dunavu" ? tongue
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 22, 2020 2:40 pm

Po svemu sudeci, letovacu sa serpama na prozoru.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyČet Jul 02, 2020 6:34 pm

Astra ::
Sad je vec izvjesnije da ce avioni da polete, znaci, od 12.7.  Kastel Stari, Lia i ja.

Astra,  šta se dešava...da li ostaje ovo putovanje?
Imate redovne linije letova?
Kakva je procedura kod putovanja u Ausland?

Ja radim jos sutra i pocinje mi godisnji odmor.
Bosnu mogu zaboraviti. Jedino mi ostaje Hrvatska, ako nas Slovenci ne zatvore booored











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyČet Jul 02, 2020 9:45 pm

bosankaa ::
Astra ::
Sad je vec izvjesnije da ce avioni da polete, znaci, od 12.7.  Kastel Stari, Lia i ja.

Astra,  šta se dešava...da li ostaje ovo putovanje?
Imate redovne linije letova?
Kakva je procedura kod putovanja u Ausland?

Ja radim jos sutra i pocinje mi godisnji odmor.
Bosnu mogu zaboraviti. Jedino mi ostaje Hrvatska, ako nas Slovenci ne zatvore booored

Ovo je savet za nas što nismo u EU (Srbija i BiH) ali je primenljivo i na tebe. Za sve informacije pogledaj zvanične objave na sajtu ambasade države za koju si zainteresovana da otputuješ. Ja bih još dodala da pozvoveš neku vašu epidemiološku službu ili policiju i raspitaš se da li ćeš po povratku iz Hrvatske, recimo, imati problem da ćeš morati u karatin/samoizolaciju.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 03, 2020 8:43 am

ovo godine bolje nigde ne ići. Neće se pomeriti svet ukooiko se pauzira godinu ili dve
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 03, 2020 1:04 pm

Za ovu godinu u januaru smo imali velike planove , onda u martu su se pojuljali, iskomplicirali da bi sad u julu svi pali u vodu. Ne samo sto se putovanja tice (jer sam trebala biti na moru od 1.06 do kraja 9.) nego sto se posla , i svega tice. Mislim da nisam jedina cak mogu da tvrdim da na svetu 89%ljudi deli moje misljenje.
Za sad stoji da jedan vikend idemo sa prijateljima na Dunav iznajmicemo vikendicu , a godisnji ce proci sa prilagodjenim programom tipa : rusenjem garaze i pravljenje druge iza kuce, uredjivanje oko kuce, kupanje na gradskom strandu i to je to ... nema velikih planova jer ovde vise ne mozes planirati ni od danas za sutra ... pogotov sad kad smo na crnoj listi zemalja ..... kao gubavci.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jul 13, 2020 9:53 pm

Godišnji je planiran za polovinu oktobra....smislićemo nešto za zabavu zubic
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 14, 2020 9:30 pm

Odgodjeno aprilsko, pa i julsko ferije.
Licno se ne bojim virusa, bojim se promjene zakona, mogla sam otuci, a ko mi moze garantovati da cu 28 moci da se vratim ili me nece zakaciti karantena, sto meni licno ne bi tesko palo, ali povlaci muza, kcer i tako dalje....odlucih da mi je pametnije ostati kod kuce nego se brckati u moru a stalno misliti sta ce biti, buduci da se obavjesti o stanju i zakonima skoro svakodnevno mjenjaju.
Juce sam bila na Titisee u Schwarzwaldu cijeli dan.....znaci, moze se i ovdje lijepo organizovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 14, 2020 10:25 pm

Astra ::

Juce sam bila na Titisee u Schwarzwaldu cijeli dan.....znaci, moze se i ovdje lijepo organizovati.
Ako se malo upotrebi deminutiv i sleng ,a grudi (srpski ,sise ,nemački Titten) ,zanemari reč "See" što znači more ,a upotrebljava se i za jezero ,ispada da si bila na "jezeru sisa" ?
*oćem i ja tamo na godišnji ! sssss sssss sssss ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jul 15, 2020 8:00 am

Taman sredio auto, na razdaljinu od 1,5km, raspiči do 150 al' se ne smem uputiti preko grane. Ustvari, ne mogu si priuštiti. Mere za prelazak u odlasku i povratku se mogu promeniti u roku od 15". 14 dana karatina u odlasku pa 14 dana karantina u povratku sa mogućnošću da sam pozitivan (bez simptoma) i da nekoga od bliže familije da zaraim, ne, ne treba mi to. GREKOS, Grčki tip jogurta, pizza, gulaš na H način, šopska, srpska salata mi zadovoljavaju potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 8:51 pm

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 109454299_3293110870728780_7134575132547258876_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=nb94vx-SW0oAX-wyRJA&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Eto,,,baš sam ove godine hteo da vidim Goa plažu ,Katmandu ,Thitczen Icu...ali ne mogu ,korona.

I da dodam:
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 109682056_3183210075059072_6058618406244675257_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=C57_WzhDGNgAX-c_1Q8&_nc_ht=scontent.fiev1-1

A vi sirotinjo (90 % građana Srbije ) kako ste ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:11 pm

Zbog trenutne situacije, umjesto 3 sedmice,  uzela sam samo jednu sedmicu odmora,  koji smo proveli u Makarskoj.
I bilo je bukvalno nikad blize...tj. tako blizu, a tako daleko od mojih u Micigenu,  ali eto... nisam mogla u BiH.
Drugi dio odmora sam pomjerila za zadnje dvije sedmice u avgustu.
Negdje sam se nadala da cu ipak otici kod mojih...medjutim,  kako je BiH i dalje medju 18 najrizicnijih zemalja,  tj. nalazi se u 6. iliti najvisoj (ili ipak najnizoj ?) grupi...ministarstvo je dozvolilo putovanja u te zemlje, ali po povratku je obavezno ili uraditi test ili karantin 14 dana.
Danas sam dobila pismo od firme da ukoliko idem u zemlje 5. I 6. grupe,  to i prijavim,  a po dolasku da donesem test ne stariji od 4 dana i naraFski negativan.
Ukoliko se odlucim za karantin,  isti mi nije placen...ili ako se i razbolim,  a da sam bila u rizicnim zemljama,  firma nije duzna da mi plati bolovanje,  a ima i potpuna prava da me ne vrate na posao.
Eto toliko...
Da li ce se nesto promijeniti do polovine avgusta cemo tek da vidimo...Ako nista, bice opet Hrvatska (ako i ona iz trenutne 4. grupe,  ne ode u 5. ili cak 6.)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:40 pm

bosankaa ::

Eto toliko...
Da li ce se nesto promijeniti do polovine avgusta cemo tek da vidimo...Ako nista, bice opet Hrvatska (ako i ona iz trenutne 4. grupe,  ne ode u 5. ili cak 6.)
WTF ? A *đe patriotizam ,srBstvo, takoreći? 
Prelepa Srbija ,sa svojim planinama ,rekama ,jezerima ,raftingom na Tari ,Zlatiborom i Divčibarama,Kustendorfom ,Mokrom Gorom, Pešterom  o Vojvodini da se i ne priča ,ništa ? 
Opet *rvatska ?
A u Srbiju možeš kako *oćeš ,bez karantina ,testova ,sa ličnom kartom,takoreći ? 
Nije to lepo ,cccc.... zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:54 pm

U Srbiju...ista stvar kao sa Bosnom...mogu kako 'ocu, ali isto me ceka kad se vratim.
Nemoj misliti da ste nesto bolji od moje Bosne...  zubic
Austrijanci nas stavili na crnu listu cherry


Ma i da ne odem nigdje...samo nek smo mi svi zivi i zdravi...biće odmora wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jul 18, 2020 9:14 am

Zbog sebe pratim, tako da od ponedjeljka EU brise sa liste rizicnih zemalja 12 zemalja, medju njima i Hrvatsku, Srbija sigurno ostaje na listi rizicnih i dalje.Evo, sad ce i taj 20.7. pa da vidimo.
U svakom slucaju usrali su s tim toliko da se covjek ne usudi ici, ne od straha od virusa negovod sankcija i promjene zakona preko noci.
Evo , zanosim se da od ponedjeljka krenem barvjednu sedmicu u Hrvatsku, ali nema ni radosti ni opustenosti, pa nesto i ne vidim poentu takvog odmora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jul 18, 2020 3:29 pm

JA ZNAM GDE ĆU ...
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 G1j7th11
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 1:15 am

Nas (Balkan ) posprdno nazivaju "paradajz turistima" )
Ja bih se lično pre preklao -nego da mi ko od "domaćina" dodeli taj "epitet" .
Ja sam navikao da kada idem -idem u "dobrom društvu " i ne "razmišljam" hoću li "sesti negde" ili ne .
Mada -ništa ne zameram i "paradajz turistima" (nisam "blaziran" )ali ...verovatno u nekim godinama kada se podrazumeva neki "konformizam" (verovatno zato i ne idem nigde -jer nedostaje bar jedan od osnovna dva "pravila" )
Ali me ovo baš nasmejalo .

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 289784220_1315681879345731_4220064757207038639_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oC0STx9IP2kAX_Anfk2&tn=rsjufuisxPMsFfZE&_nc_ht=scontent-vie1-1










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:01 am

Nakon par godina, zajedno ću provesti GO sa Džasti i idemo za Suboticu.OK, klinci i unuci su mi tamo al' mislimo i na ostale bližnje. Sinoć, Džasti DiDžejiše na Yutubu i u nekom momentu izvali da joj fale diskoteke iz '80-ih. U momentu se setih jednog lokala u SU sa takvom ili sličnom vrstom muzike i pronađemo na fejsbuku grupu obožavalaca toh Disko kluba. Još uvek rade pa mi bi toplo oko srca. Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće. zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 8:56 pm

Godisnji odmor? -Hoću!
Kada? - od petka pa do 24.07.
Kuda? - Gdje me nadje?! Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Trebalo je nas troje (Zvrk, muž  i ja)  da idemo prvu sedmicu na more, drugu u Bosnu...Prvenče Bosna, pa sa društvom na Kipar.
U petak me zove i kaze;"Imamo problem! Upravo sam htjela da rezervisem kartu za BL, da bi mi M. rekla da joj se vise ide za Bosnu nego na more."
Dolazim kući...prica sa Zvrkom...samo Bosna dolazi u obzir.
I bilo kako bilo...sinoc ih odvezemo na aerodrom. I otisle gospodjice za Bosnu.
Nas dvoje matorih ostadosmo sami. Rezervisali nigdje nista nismo.  Odem danas u dvije agencije...bukvalno dvije ponude Mallorca i dvije Kreta...Problem su letovi iz Beca. Nista od ponudjenog mi se ne svidja...tako da, ukoliko sutra ne nadjem nesto, za vikend idemo djeci i vjerovatno im poremetimo planove zubic
Kao neko ko voli i ko se uvijek raduje godisnjem odmoru i moreTU, ove godine apsolutno nemam osjecaj da idem na odmor.
Sve me nesto mrzi ...
I eto...bukvalno pet do dvanaest trazim gdje bi mogli otici.  Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Kazu da obicno tako neplanirani odmori budu i najbolji...pa 'ajde da vidimo kakav ce da bude.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:03 pm

bosankaa ::
Godisnji odmor? -Hoću!
Kada? - od petka pa do 24.07.
Kuda? - Gdje me nadje?! Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Trebalo je nas troje (Zvrk, muž  i ja)  da idemo prvu sedmicu na more, drugu u Bosnu...Prvenče Bosna, pa sa društvom na Kipar.
U petak me zove i kaze;"Imamo problem! Upravo sam htjela da rezervisem kartu za BL, da bi mi M. rekla da joj se vise ide za Bosnu nego na more."
Dolazim kući...prica sa Zvrkom...samo Bosna dolazi u obzir.
I bilo kako bilo...sinoc ih odvezemo na aerodrom. I otisle gospodjice za Bosnu.
Nas dvoje matorih ostadosmo sami. Rezervisali nigdje nista nismo.  Odem danas u dvije agencije...bukvalno dvije ponude Mallorca i dvije Kreta...Problem su letovi iz Beca. Nista od ponudjenog mi se ne svidja...tako da, ukoliko sutra ne nadjem nesto, za vikend idemo djeci i vjerovatno im poremetimo planove zubic
Kao neko ko voli i ko se uvijek raduje godisnjem odmoru i moreTU, ove godine apsolutno nemam osjecaj da idem na odmor.
Sve me nesto mrzi ...
I eto...bukvalno pet do dvanaest trazim gdje bi mogli otici.  Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Kazu da obicno tako neplanirani odmori budu i najbolji...pa 'ajde da vidimo kakav ce da bude.

Ma muke su to teške .  smehsmeh
Gospođice su sumnjive ...Mičigen ,od celog sveta ?
Da nisu kak*e simpatije -ili devojke neće da opelješe "kućni budžet" ? (moguće -dobra su deca )
Aprpopo...upravo sam otvorio temu "Destinacija -Vojvodina" .
Ima i tu svašta  brdski  tongue

ps .i nije Kreta -nego Krit (srpska jezika ) zubic










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:18 pm

Bili u Opatiji za vikend .Zadar i Hvar još obavezno a dalje će vidimo .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:36 pm

Danubius ::


Ma muke su to teške .  smehsmeh
Gospođice su sumnjive ...Mičigen ,od celog sveta ?
Da nisu kak*e simpatije -ili devojke neće da opelješe "kućni budžet" ? (moguće -dobra su deca )
Aprpopo...upravo sam otvorio temu "Destinacija -Vojvodina" .
Ima i tu svašta  brdski  tongue

ps .i nije Kreta -nego Krit (srpska jezika ) zubic

Zvrk najvise voli u Micigenu provesti ljeto,  jer tada dolaze sva djeca "sa strane"  i ulice su ljeti pune djece.
Njoj je more "moranje" smehsmeh
A Prvenče? Ona je prvo opeljesila roditelje...rezervisala odmor na Kipru...pa otisla sad dvije sedmice za Bosnu, vraca se... pa kako ona kaze "ide na odmor" ... a poslije "odmora" ce sa drustvom u Bosnu...

Sefe,  ja bih rado krenula kolima i da obilazimo, ali tek koliko su me ledja "popustila" ...ne bih bas da rizikujem i da se vozim dugo.
Plasim se i puta do Micigena.

Oprosti na "Kreti" ...sta cu... k'o prava "Gastarbajterka"  smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:50 pm

bosankaa ::


Zvrk najvise voli u Micigenu provesti ljeto,  jer tada dolaze sva djeca "sa strane"  i ulice su ljeti pune djece.
Njoj je more "moranje" smehsmeh
A Prvenče? Ona je prvo opeljesila roditelje...rezervisala odmor na Kipru...pa otisla sad dvije sedmice za Bosnu, vraca se... pa kako ona kaze "ide na odmor" ... a poslije "odmora" ce sa drustvom u Bosnu...

Sefe,  ja bih rado krenula kolima i da obilazimo, ali tek koliko su me ledja "popustila" ...ne bih bas da rizikujem i da se vozim dugo.
Plasim se i puta do Micigena.

Oprosti na "Kreti" ...sta cu... k'o prava "Gastarbajterka"  smehsmeh
Zvrkić je dobro dete . top88
A "Prvenče" -k*o Anastasija Ražnjatović ? Veći deo godine se "odmara" ?(od čega ? ) zubic
(možda grešim dušu -možda devojka i "radi" -ne znam )  trtrr

A jes* teško ove godine ...ajkule jedu žene u Hurgadi .Nije se lako "rešiti"  ludismeh

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 290144438_5631230820302420_7817443546084653223_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HbW3SvZ_2rEAX86Ogwn&_nc_ht=scontent-vie1-1










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:01 pm

Eugen Grafvajer ::
Nakon par godina, zajedno ću provesti GO sa Džasti i idemo za Suboticu.OK, klinci i unuci su mi tamo al' mislimo i na ostale bližnje. Sinoć, Džasti DiDžejiše na Yutubu i u nekom momentu izvali da joj fale diskoteke iz '80-ih. U momentu se setih jednog lokala u SU sa takvom ili sličnom vrstom muzike i pronađemo na fejsbuku grupu obožavalaca toh Disko kluba. Još uvek rade pa mi bi toplo oko srca. Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće. zubic zubic zubic zubic

I sve to tek od druge polovine avgusta. Odmor tradicionalno Subotica, Panonska jezera i Brusnica ranch. Aj, dobro je, samo da se na posao ne ide.


Ijaoooo diskoooo! Radujem se ko malo dijete. Samo da se ne ušikam smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:03 pm

Eugen Grafvajer ::
[Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće.[/b] zubic zubic zubic zubic


Što bi rek'o Đuro :"GROHOTOM SE SMIJEM" smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:32 pm

justicija ::
Aj, dobro je, samo da se na posao ne ide.

Tako je ,Just draga .Sve je bolje od "robije" . liebe










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jun 07, 2023 12:58 pm

Pravo vreme za podizanje ove teme .
Dakle-ima li planova ,već određenih destinacija ?










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 3:01 pm

Po prognozama za leto -biće ispunjeno kišom .U julu prognoziraju bar 15-20 dana sa manjim ili većim padavinama ,a ni august nije bolji .
To važi za "region" .
Oni koji se spremaju za Egipat ,Tunis, Dubai,Bahu ,Maldiwe ,Tahiti ....njih neće to pogoditi .










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:01 pm

Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:03 pm

Kijara-brm ::
Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.
Bez zlobne namere .Ali sam zaista čitao prognozu za "region ".
Biće da ćeš opet morati na MAldiwe ? zubic










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:07 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.
Bez zlobne namere .Ali sam zaista čitao prognozu za "region ".
Biće da ćeš opet morati na MAldiwe ? zubic
Šta nam teško.Može i Hurgada spite










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jun 20, 2023 4:17 pm

Mislim da bi mi u ovom momentu jedino godisnji odmor mogao pomoci, ali od toga nista  cherry
Za nekih mjesec dana ako se "uklopimo" sa obavezama i naravno, ako "nahvatam" sta, a da ne kosta ne znam koliko, mozda i vidim moreTA. Ako ne...dobro ce doci i Micigen par dana ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...

Danubius likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» TOP 10 NAJSIGURNIJIH DESTINACIJA za odmor
» Mesto za odmor......
» KUDA IDE SRBIJA ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: