DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?

Ići dole 
+31
Kijara-brm
Danubius
podbarac
sanjalica.ns
promaja
tamoneki
daljinski
lollypop
ZoxZoja
brdjanin
Kica/Praja
Nut
sunrise
dusicaa
Lujkaa
sonia
MadamX
Marea
pesma
Astra
Lakota
Gagica78
Samhain
Sibila_
AstrinaKomsinica
brunolino
Lily
zirafa
Ivana_258
Gowinda
determinanta
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 7:40 pm

First topic message reminder :

...evo jednog foruma u vezi toga :

http://allaboutbigbrother.forumotion.com/

Tu se prate ne samo Veliki Brat , nego i Survivor, American Idol, Ples sa zvezdama ....svašta , na svetskom nivou.

Na to sam naišao u obaveštenjima na Admin Panelu koja dolaze od Forumotiona , i to u vezi sa intervjusianjem najuspešnijih foruma ?
Taj forum ima  
We have 2416 registered users
Our users have posted a total of 309788
messages

Možeš misliti , nismo ni mi gori, a grafika im je bljak.

Ali vidite ovo,  njihova konekcija u poslednja 24 h????

Members connected during last 24 hours : 20py10,
(sledi spisak 200 imena -izbrisano zbog dužine posta )


Izgeda da rialiti šou programi imaju itekako puno fanova.  KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 99267










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 23, 2015 9:47 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyNed Mar 08, 2015 8:48 pm

Uvažena televizija "Hepi" koja u normalnim zemljama ne bi mogla ni da dobije dozvolu za emitovanje ,a kamoli nacionalnu frekvenciju ,pokreće staro-novi rijaliti "Parovi" .
Sudeći po spisku učesnika Lepa Lukić, Hasan Dudić, Bora Drljača, Ivona Negovanović Cuca, Toma Panters, Igor X (bivši muž Mine Kostić), Zoran Kalezić...(potvrđeni) 
 Nataša Bekvalac s Ljubom Jovanovićem, Isidora Bjelica i Nebojša Pajkić, Ava Karabatić, Jelena Golubović,Mimi Oro, Sani Armani ...(nepotvrđeni) opet ćemo gledati profy riajliste u vidu isluženih fosila od pevača  i pevaljki ,"starlete" i estradne frikove bez posebnog zanimanja.
Još da nam dovedu Ekrema i Igbalu ,pa ubace i Staniju i Vendi -superrrrrrr !
Još stupidnije je što se cela stvar zove "Parovi" ,a ovo su sve "solo" slučajevi ?
Nadam se da neće zaobići ni Čupu , Maju Nikolić ,par "Zvezda Pinka" ,Akija i Kakija ,onoga sa čarapom na glavi što krije da je ćelav , Đuru Palicu i Salvetu i obavezno i par "političara" tipa Bidže i Rake Radovića -da ekstaza nacije bude potpuna .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyNed Mar 08, 2015 9:59 pm

@Dany

onoga sa čarapom na glavi što krije da je ćelav
Ko je taj?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyNed Mar 08, 2015 10:01 pm

Kijara-brm ::
@Dany

onoga sa čarapom na glavi što krije da je ćelav
Ko je taj?

Saznaces na vrijeme....ne beri brigu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 3:09 am

NESREĆA U RIALITIJU
.Sve zbog  TV-A  :auuu:





Snimljen je sudar helikoptera zbog kojeg sportski svijet tuguje

Objavljene su snimke sudara dva helikoptera u argentinskoj provinciji La Rioji u kojoj je život izgubilo deset osoba, a među kojima su tri francuske sportske zvijezde

Međunarodni olimpijski odbor (MOO) tuguje za poginulim francuskim sportašima, među kojima je i dvoje osvajača olimpijskih medalja, u sudaru helikoptera u Argentini tijekom snimanja televizijskog reality showa.

'Šokirani smo ovom tužnom vijesti. Izražavamo sućut obiteljima i prijateljima ovih velikih sportaša koji su nas nnapustili. Svijet sporta i olimpijska obitelj izgubili su tri važna člana. Oni nisu bili samo prvaci u svojim sportovima, već su umnogome pridonijeli i kao uzori', objavio je MOO.

U sudaru dva helikoptera u zapadnoj argentinskoj provinciji La Rioji poginulo je 10 osoba, od kojih je osmero bilo francuskih državljana, a među njima su bili olimpijska pobjednica na 400 metara, te olimpijska doprvakinja na 200 metara slobodno iz Londona Camille Muffat (25), osvajač brončane medalje u velter kategoriji s OI u Pekingu 2008. Alexis Vastine (28), te jedriličarka Florence Arthaud (57), koja je 1990. godine postavila rekord u brzini prelaska Atlantskog oceana za samce.

Među poginulima je i nekoliko članova produkcijske kuće ALP TV koji su sudjelovali u snimanju avanturističke emisije 'Dropped' za privatni televizijski kanal TF1. U spomenutom serijalu sudionike se prebaci u divljinu gdje moraju upotrijebiti sva svoja znanja i vještine da prežive i pronađu put natrag u civilizaciju.




Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 9:48 am

Tračare u nama obožavaju ove rijaliti programe. Lakše je upaliti TV nego sa uhom na čaši a čašom na zidu prisluškivati prve komšije, kafariti sa pola komšiluka ne bi li se saznalo ko sa kim kumuje, ko se sa kim vucara, ko koga vara, ko je umro a ko se oženio. TV je zamenio komšiluk ljudima.

Ugasite to đubre ljudi, ko boga vas molim! moli

Bacite TV kroz prozor pre nego prolupate pa počnete razgovarati sa svojima u kući o tim budalaštinama koje gledate na ekranu. :12738879:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 9:52 am

Ako gledam onda sluzi samo za zabavu. Nemogu reci da volim ili ne volim, meni ne smetaju.
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 10:12 am

Meni ne smeta rijaliti, jer ne gledam TV uopšte. Ali, oko sebe vidim i slušam gomilu zombija koja priča o nekakvim žujkama i lujkama iz nekakvih rijalitija, po pola dana misle na te budalaštine, trče kući da isprate nekog Turčina uz pogrebnu muziku u još jednoj epizodi serije i da se onda na vreme uključe u rijaliti, to im je smisao života. Pitaš ih kako su, oni odgovore preko lakta, pa uzvrate pitanjem:''Jesi videla onu...?'' Nisam, ne uključujem TV.

Ne dam da me manipuliše ološ, da mi prodaju mooda za bubrege. Jeste da malo pričam zato u pauzama između dva posla,KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Icon_silent ali mi je sto puta lepše nego da se bavim Cucinim, Micinim, Picinim silikonima, ebačinama i pozerajima.

Ma, lepo se ispričam sama sa sobom ovde na forumu smehsmeh i gotova konverzacija za danas.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 12:15 pm

pesma ::
Tračare u nama obožavaju ove rijaliti programe. Lakše je upaliti TV nego sa uhom na čaši a čašom na zidu prisluškivati prve komšije, kafariti sa pola komšiluka ne bi li se saznalo ko sa kim kumuje, ko se sa kim vucara, ko koga vara, ko je umro a ko se oženio. TV je zamenio komšiluk ljudima.

Evo,nadje ti i jednu pozitivnu stranu ovoga....komsiluk moze sad da radi sta zeli,nema se vremena pratiti i prenositi...ahahah ovo valjda preokupira 24 sata,ako sam dobro razumjela,poput farme.
Zivio rijaliti...zivjele radodajke....narodu treba takve hrane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 1:27 pm

pesma ::
Meni ne smeta rijaliti, jer ne gledam TV uopšte. Ali, oko sebe vidim i slušam gomilu zombija koja priča o nekakvim žujkama i lujkama iz nekakvih rijalitija, po pola dana misle na te budalaštine, trče kući da isprate nekog Turčina uz pogrebnu muziku u još jednoj epizodi serije i da se onda na vreme uključe u rijaliti, to im je smisao života. Pitaš ih kako su, oni odgovore preko lakta, pa uzvrate pitanjem:''Jesi videla onu...?'' Nisam, ne uključujem TV.

Ne dam da me manipuliše ološ, da mi prodaju mooda za bubrege. Jeste da malo pričam zato u pauzama između dva posla,KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Icon_silent ali mi je sto puta lepše nego da se bavim Cucinim, Micinim, Picinim silikonima, ebačinama i pozerajima.

Ma, lepo se ispričam sama sa sobom ovde na forumu smehsmeh i gotova konverzacija za danas.
hahaha ovo mu dođe na onu-svaka blesa-da ne kažem ružnije) ima svoje veselje.. spank

Nisam ovisnik ,ali eto virnem malo tu na forumu.Nemam happy tv.
Pa i ovo svađanje ,džapanje sa političarima,navijačima je rialiti.Nemreš im ništa al na njima ste.
A tek ceca,jeca i ostala ekipa..
Eeee to je tek šoWowow ironic3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 5:30 pm

Kijara-brm ::

Pa i ovo svađanje ,džapanje sa političarima,navijačima je rialiti.Nemreš im ništa al na njima ste.
A tek ceca,jeca i ostala ekipa..
Eeee to je tek šoWowow ironic3
Misliš, ako komentarišem lopove, onda sam i ja lopov?  grmi  :qqq4:

Rialiti sa TV-a narodu dođe kao zvečka, da se zabavlja, zvečka o glupostima i ne komentariše politiku i političare - ne dira u srž problema, ne talasa tamo gde ne treba(tamo gde bi trebalo sve ustalasati i konstantno sprovoditi monitoring). Shvataš li razlog zašto postoji TV zabavni program sa sve glupavim rialiti emisijama? Političari ga smislili.  tongue

Rialiti programi su zlo koje su osmislili medijski manipulanti a u službi su onih koji nas žele gledati izmanipulisane & poslušne = glupe. Stado koje guta budalaštine od jutra do mraka, podiže gledanost jednako popularnost - veliki plus za dati medij kod gazde(pomenuti političari i njihovi mentori) u tefteru. Svako ko tu zabavu prati, podsvesno se prima na manipulacione metode ''učiniću sve za novac'', postaje mu normalna pojava da oko sebe gleda ljude koji bi rođenu majku prodali za petnaest minuta bedne slave na TV, više niko ne reaguje na manijake koji šetaju oko nas uživo, viđali smo i gore ludake na TV. Od takve zabave ljudi postaju bešćutni, i još više otuđeni.

Zbog tih plastičnih jadnika i jadnica u trendu sa TV-a ljudi su postali bešćutna roba koja se poistovećuje sa plastikom-elastikom iz rijaliti programa, pevač'cama i tako tim zviiiijezdicama. Kasnije ih je lako medijski obraditi, ubediti i usmeriti na nešto drugo, kada za to drugo dođe vreme. Fino ispran mozak lako prima komande.

Iskreno, meni svih tih plastikanera sa TV dođe žao, ali još više žalim one koji njih gledaju iz dosade, ili da zaborave na svoje probleme i realnost na pola sata, sat, da bi mirnije zaspali, da zaborave na sebe poistovete se sa ko zna kim...  :smrtzz:

Čim uključiš TV (pogotovo u vreme ovih zabavnih emisija), ugasio si mozak. Ne kažem da mozak svakom treba, ali ipak...

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Iskljuci-tv-ukljuci-moza
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 9:49 pm

Opra  ti nas koji virnemo u šoVu. :D

@pesma
Misliš, ako komentarišem lopove, onda sam i ja lopov?  grmi

Jok more.Po tome ispada da mi koji komentarišemo Vip-"ovce" da smo isti kao i oni.

Pazi volim da zavirim kao i većina ili pročitam šta nam se prezentuje,ali nisam slepac koji će čučati
pred Tv-om da nepropusti svaku ebadu,psovku,itd.

Ovo je još samo jedan riaiti više da se vidi dokle nisko možemo ići.
Već viđeno i ne može me poneti šaka praznoglavih i nabudženih sisa da im posvetim vreme:D

Btw-Vidim da mnogi koji negledaju su više upućeni šta je u rialitiju. smehsmeh

Dobro da nije neko već zlo.. :c925:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Mar 11, 2015 11:53 pm

Kijara-brm ::

Dobro da nije neko već zlo.. :c925:
Kažu mi da jeste baš veliko zlo.

Ima da pogledam o čemu se tu radi, eto, bar na deset minuta, prvom prilikom kada budem u gostima negde a oni gledaju to čudo(ako se potrefi, gledaću), jer svoj TV ne koristim - štedim struju. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Mar 12, 2015 12:10 am

pesma ::
Kijara-brm ::

Dobro da nije neko već zlo.. :c925:
Kažu mi da jeste baš veliko zlo.

Ima da pogledam o čemu se tu radi, eto, bar na deset minuta, prvom prilikom kada budem u gostima negde a oni gledaju to čudo(ako se potrefi, gledaću), jer svoj TV ne koristim - štedim struju. smehsmeh
Imaš info iz prve ruke na forumu. muhaaa
Sreća pa nemam happy tv. N*umem da nađem.
Uštedeću i ja na struji. :qqq4:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Mar 13, 2015 2:25 am

Pogledam tu i tamo,,,mada ovdje njihove,,,nase nisam, Osim ranije kada odem kod mame, pa ONA i komsinica To isprate fino, pa i meni krenu pricat' dok ih ne zaustavim,,, trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Mar 13, 2015 9:21 pm

Ne gledam, ali baš nikako. Jedino što sam gledala je Big brother prva sezona na hrvatskom RTL-u i to ne neki VIP nego totalni anonimusi. A zanimanje je bilo vezano uz socijalni eksperiment kao takav. Posle toga više nisam gledala ništa od toga. Ovi kojekakvi kvazi VIP-ovi me ne zanimaju.
Brat koji u životu nikada to nije gledao juče je prokomentarisao da je gledao neku emisiju na toj "hepi tv" valjda te neke parove i reče da je zlo zla.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Avg 29, 2015 3:20 pm

justicija ::
Ne gledam, ali baš nikako. Jedino što sam gledala je Big brother prva sezona na hrvatskom RTL-u i to ne  neki VIP nego totalni anonimusi. A zanimanje je bilo vezano uz socijalni eksperiment kao takav. Posle toga više nisam gledala ništa od toga. Ovi kojekakvi kvazi VIP-ovi me ne zanimaju.
Brat koji u životu nikada to nije gledao juče je prokomentarisao da je gledao neku emisiju na toj "hepi tv" valjda te neke parove i reče da je zlo zla.
Namerno ne želim da pokrenem "novu temu" o seriji rijalitija koji su ,kao slučajno ,odjednom" krenuli " u Srbiji . 
Totalno nelogično ,jer valjda televizije koje se bore za gledanost bi drugačije tempirali vreme ? 
Ovako ...jedni drugima će znatno smanjiti broj gledalaca . 
Ono što je fascinantno ,i verovatno jedini slučaj u svetu : izbor "učesnika" .
Ne samo da su u pitanju robijaši (oba pola ) ,prostitutke (oba pola ) ,bizarni anonimusi  ,konfliktne osobe  koje se često pominju u kriminalnim hronikama ,nego je primetan trend "ubacivanja" likova koje su gledaoci već gledali u više navrata ,tako bi ,po nekoj logici unapred trebali biti dosadni ? Jer radi se o likovima koji su ispod svakog nivoa inteligencije ,elementarne pristojnosti ,koji uglavnom teturaju pijani okolo ceo dan ,dakle ,u godinama unazad nisu ama baš ništa "pokazali" ? 
Razgovori koji se tamo vode ,o olakom sticanju novca na kriminalnim osnovama i na osnovu prostitucije trebalo bi da izazovu bes i  zgražanje javnosti ,a ne da to neko potura kao "zabavu" ? 
Ocena "dno dna" je sasvim realna ,samo je problem što je naš ceo medijski prostor sada -dno dna . 
A to govori o nama -ako to mirno gledamo ,onda smo isti kao oni ,i nismo bolje ni zaslužili . 
Da ne kažem ,da nije mali broj ljudi koji im aplaudiraju ,i bukvalno im se dive ,što je katastrofa za mentalno zdravlje jedne nacije .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Avg 29, 2015 3:35 pm

Volim da pogledam "Farmu". Zbog poslova koje tamo farmeri rade i zbog životinja. Ostale emisije tog tipa ne gledam.

Ali nisam ni zaluđena "Farmom" i nije mi taj kanal non stop uključen.











https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Avg 29, 2015 4:23 pm

Gledala sam prvog VB kod nas. Ne od početka nego kad su me prijatelji informisali da to postoji i da je zanimljivo. I jeste bilo jer je to bio novi format koji do tad nisam gledala. U poređenju sa svim kasnijim VB, Farmama i ostalim rijalitiima naročito sa "VIP-ovcima" bio je nešto što je moglo da bude zanimljivo po pola sata-sat dnevno. Zadaci su bili smisleni čak i duhoviti koliko se sećam. Učesnici su bili normalni, koliko to može da se bude izolovan sa malom grupom ljudi i pod stalnim nadzorom kamera neki duži vremenski period. Ne sećam se nekih svađa, tuča, psovanja radi psovanja ... Pobednik je bio jedan od najtiših ljudi tamo ali u isto vreme i najvredniji kad su zadaci bili u pitanju.

Ovo sad ne liči ninašta. Čak ni na "socijalni eksperiment" sem ako isti nije šire zamišljen kao zatupljivanje-zaglupljivanje onih koji gledaju. Meni lično bi recimo Farma bila zanimljiva da uvedu recimo učesnike anonimuse koji nisu omali dodira sa selom. Nešto kao Survivor na srpski način.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Avg 29, 2015 5:26 pm

ZoxZoja ::
Gledala sam prvog VB kod nas. Ne od početka nego kad su me prijatelji informisali da to postoji i da je zanimljivo. I jeste bilo jer je to bio novi format koji do tad nisam gledala. U poređenju sa svim kasnijim VB, Farmama i ostalim rijalitiima naročito sa "VIP-ovcima" bio je nešto što je moglo da bude zanimljivo po pola sata-sat dnevno. Zadaci su bili smisleni čak i duhoviti koliko se sećam. Učesnici su bili normalni, koliko to može da se bude izolovan sa malom grupom ljudi i pod stalnim nadzorom kamera neki duži vremenski period. Ne sećam se nekih svađa, tuča, psovanja radi psovanja ... Pobednik je bio jedan od najtiših ljudi tamo ali u isto vreme i najvredniji kad su zadaci bili u pitanju.

Ovo sad ne liči ninašta. Čak ni na "socijalni eksperiment" sem ako isti nije šire zamišljen kao zatupljivanje-zaglupljivanje onih koji gledaju. Meni lično bi recimo Farma bila zanimljiva da uvedu recimo učesnike anonimuse koji nisu omali dodira sa selom. Nešto kao Survivor na srpski način.  
O tome ja i pričam . Prva sezona VB ,ili prve jesu imale poneke sumnjive ličnosti ,i jeste bilo koketiranja sa erotikom ,ili "ljubavi" , ali se nešto dešavalo .Ruku na srce ,sve što je radila Soraja ,Ena Popov ,Ava Karabatić ili ona Hrvatica što je i pobedila (mislim ) je blagi softkor za ovu mentalnu i drugu pornografiju koju sad gledamo . Pobedio je i Ivan Ljuba ,dečko za primer ,koji je pokazao inteligenciju ,talenat ,kulturu ,i to je ok . "Zadaci" su imali smisla ,bilo je zanimljivih igrica ,i moglo se gledati . 
Ovo sad je ....nemam pravi izraz ? EPP za kriminalce ,kurvetine ,dokazane psihopate , trećerazredne pevaljke i razne sumnjivce bez jasnog zanimanja . 
Ja razumem da je potreban i sex ,i da se elitna prostitucija uvek dobro plaća ,ali ne razumem koga može da zabavljaju psihopate tipa Milić Vukašinović ,Ekrem Jevrić, Zorica Marković,Maja Nikolić , itd (a to su "najavljene zvezde" -opet ) ? 
Pobogu ...pa oni su i fizičke rugobe ,estetski je ružna slika ,i pre nego što otvore usta ???










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 7:27 pm

ZoxZoja ::

Ovo sad ne liči ninašta. Čak ni na "socijalni eksperiment" sem ako isti nije šire zamišljen kao zatupljivanje-zaglupljivanje onih koji gledaju. Meni lično bi recimo Farma bila zanimljiva da uvedu recimo učesnike anonimuse koji nisu omali dodira sa selom. Nešto kao Survivor na srpski način.  
I konačno se neko setio da se bar peticijom izjasni protiv ovog rijaliti zaglupljivanja Srbije . 
Za manje od 24 h potpisalo ju je preko 2000 ljudi (sada 3 288 ) 
Ko želi može to da učini i "anonimno" .

OVDE možete pogledati peticiju.

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Farma-rijaliti-parovi-veliki-brat-kviz-foto-kurir-1440588430-727039










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 8:01 pm

4580 ...potpisala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 8:13 pm

Astra ::
4580 ...potpisala
Mislim da se polako pokazuje i stvarna podloga "rijaliti programa" . 

Verovali ili ne ,i tv Hepi  i dnevni list "Alo" najavljuju "neviđenu emisiju" za sutra .

Elem ...izvan svake logike ,Milomir Marić sutra po ko zna koji put "ugošćuje " lidera radikala Vojislava Šešelja ,a "gosti emisije" će biti učesnici "Parova" i "Maldiva" ,tačnije ,citiram : 

Oni će pažljivo pratiti izlaganje lidera radikala i postavljati mu pitanja za sve što ih zanima.
Mnogi od njih nisu imali prilike da upoznaju Vojislava Šešelja, pa je ovo njima idealna prilika.
- Praktično, njima je životna želja bila da se sretnu sa Šešeljem kao poznatim političarem i profesorom Univerziteta i od njega dobiju odgovore koje niko nije ranije mogao da im da – kaže Milomir Marić, autor „Ćirilice“.
----
U "Parovima" ima nekoliko takmičara iz Hrvatske ,kao i iz BiH ,najmanje dvoje je muslimana ,da li neko zaista veruje da im je "životna želja" da sretnu nekoga ko je suđen zbog raspirivanja mržnje prema njihovim sunarodnicima ,u najmanju ruku ? 
Ako sve ovo do sada nije bilo "dno dna" ,ovakav politički marketing Tv Hepi to svakako jeste .
Nečuveno .

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Seselj01_RAS_foto%20vesna%20lalic_400x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 8:23 pm

Samo da znate....moze se glasati koliko puta zelite....drugo ime,izmislis mail i ide glas.
Monstrumi su u stanju bas svasta da smisle...a tamo pa sirova inteligencija...imaju sta da pitaju jednog profesora i kao shvatice odgovor,jer ce naravno na ceduljama dobit pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 8:45 pm

Poješće ih Šešelj. Nisam sigurna ni da Marić (ma u kakav treš se pretvorio) može s njim da izađe na kraj a ne one kurvice i poluinteligentni bilmezi. Napraviće Šešelj svoj šouV (jel tako Ekrem rekao) da će se češati gde ih ne svrbi svi koji su ovu idiotariju smislili. Mada njega razumem. Nema baš neki pristup TV-u pa će iskoristiti čak i tu septičku jamu (Happy tv) da promoviše sebe i svoje ideje.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 9:08 pm

ZoxZoja ::
Poješće ih Šešelj. Nisam sigurna ni da Marić (ma u kakav treš se pretvorio) može s njim da izađe na kraj a ne one kurvice i poluinteligentni bilmezi. Napraviće Šešelj svoj šouV (jel tako Ekrem rekao) da će se češati gde ih ne svrbi svi koji su ovu idiotariju smislili. Mada njega razumem. Nema baš neki pristup TV-u pa će iskoristiti čak i tu septičku jamu (Happy tv) da promoviše sebe i svoje ideje.
Ako slučajno gledaš "Ćirilicu" ,već neko vreme g Marić dovodi razne likove koji jako ostrašćeno "razrađuju   temu "anuliranje zločina 90 tih " ,bilo da su u pitanju ratni ili domaći . Razni "desničari" i "nacionalisti" koje ne poziva više nijedna televizija ,pa oni "politički analitičari" za koje se zna u čije diple duvaju za 100 eu ,pa Lazanjski ,Šešelj,razni kriminalci........
Imali smo da "Cece i Lukasi "budu korišćeni u svrhe političkog marketinga ,i dan danas to radi tv Pink ,ali da ološ iz rijalitija ,za koje se nažalost zna da gleda pola Srbije bude (zlo)upotrebljen na taj način -to još nikada nije bilo .
Marić se ovim spustio na nivo Minimaksa iz 90 tih ,hoćemo li opet slušati one ogavštine ,ovoga puta sa još gorom "publikom u studiju" ?










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 9:19 pm

Ja sam izgubljena sestra JD-a što se tv programa tiče. Sem što ja povremeno gledam i sport za razliku od njega. Ne gledam Ćirilicu ali imam komšinicu koja to redovno gleda a iz korpusa je "bilo je na TV znači istina je". Povremeno imam verbalne duele s njom koji se završe tako što uđem u svoju sobu i otvorim neku temu na Forumu. Pametniji popušta dok oni drugi gledaju Happy smehsmeh

Ali upravo ovo što si napisao dokazuje moju tvrdnju. Šešelj nema kud drugo (nemaju ni ostali iz takozvane opozicije ako ćemo iskreno) i iskoristiće svaku priliku koja mu se pruža. Još ako uzmeš u obzir da je glasačko telo na koje puca baš gledateljstvo dotične TV ... A Rijaliti pa ima li ga većeg i goreg od političke scene Srbije. Poštenije su te silikonke i zmajovi od pola Skupštine i cele Vlade. Oni bar ne kriju koje im je primarno zanimanje sexx za pare.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 6:32 am

ZoxZoja ::
Poštenije su te silikonke i zmajovi od pola Skupštine i cele Vlade. Oni bar ne kriju koje im je primarno zanimanje sexx za pare.
Jednom i možda dobar znak ,iako je pitanje menja li to išta ,no ,valjda pokazuje da nismo potpuni moroni ? 
"Peticiju protiv rijalitija " od jučerašnjih preko 4000 ,do jutros je potpisalo 25 301  ljudi ,i izgleda da broj raste svakog časa . 

http://www.peticije24.com/srbija_protiv_farme_parova_i_vb  link










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 8:11 am

Pitam se, zašto bih glasao za nešto o čemu nemam pojma.
Ne uključujem se u rasprave o rijaliti programima, jer ih ne gledam.

Glasanje uopšteno, e, tu dolazi KVAKA33.
Masa glasa, povučena masom.
Prilikom glasanja, moram biti informisan za šta i za koga glasam, te shodno tome, sam odlučujem.
Ne ubrajam se u masu, koristim svoju glavu.  


rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 1:17 pm

404 Not Found

nginx/1.6.2

Ovako trenutno izgleda strana, sada sam kliknula, gde je peticija protiv Farme i ostalih.

Potpisala sam xy takvih peticija, za razne stvari i šta smo dobili tim peticijama- NIŠTA.

Zato ih više ne potpisujem.

Što se Šešelja tiče, šta će on bolestan u jednom reality programu? Parove i ostale emisije ne gledam.

Farmu, ponavljam, ponekad.

Ne mislim da spadam u onaj procenat glupe Srbije koja beži u gledanje Farme i ne misli na stvarne probleme.

Jednostavno, dve turske serije i ponekad Farma me opuste..između čitanja knjiga, neta, - stvarnog života i obaveza u njemu.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 3:22 pm

http://www.peticije24.com/srbija_protiv_farme_parova_i_vb

link je vazeci jos uvijek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 3:29 pm

Astra ::
http://www.peticije24.com/srbija_protiv_farme_parova_i_vb

link je vazeci jos uvijek
Itekako je važeći -tokom prepodneva je peticiju potpisalo još bar 20 000 ljudi (trenutno ,43 573 ) 
Naravno i verovatno se neće postići ništa ,jer je potpisalo 5 000 ljudi protiv Cece u Novom Sadu ,pa su je opet doveli (i još dovozili džabe "publiku" autobusima ) ali je bar lepo videti da nismo nacija morona kojoj su uzori ološi iz "rijalitija" .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyUto Sep 01, 2015 6:30 pm




Ovo je moj omiljeni realiti.

Ove godine posebno zanimljiv- jedan od ucesnika je Sandra- ''srpski viking'' !


https://www.facebook.com/71gradernord/videos/865576756823738/?fref=nf

https://www.facebook.com/pages/71-grader-nord-Sandra-Lupsic-2015/1675046256065739?fref=nf










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 03, 2015 2:58 pm

Astra ::
http://www.peticije24.com/srbija_protiv_farme_parova_i_vb

link je vazeci jos uvijek
Kao što sam juče negde napisao -ima još normalnih u ovoj zemlji . 
Biće da dnevno peticiju potpiše preko 20 000 ljudi (trenutni broj je 91 588 ) ,ali.......
Državna agencija za medije ,koja je nadležna za šund ,neprikladan sadržaj programa i druge prekršaje u medijskom prostoru -ćuti kao p..čka ! 
Niti opominje ,niti kažnjava a još manje zabranjuje -kažu da "nemaju pravo po sadašnjem zakonu " ??????










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Sep 04, 2015 2:50 am

Kad vam kažu "Šta se buniš protiv rijalitija, samo promeni kanal!" podsetite ih:

Član 19. Zakona o radiodifuziji

"Agencija se naročito stara da programi koji mogu da naškode fizičkom, mentalnom ili moralnom razvoju maloletnika ne budu dostupni putem radija ili televizije, izuzev kada je vremenom emitovanja ili tehničkim postupkom obezbeđeno da maloletnici, po pravilu, nisu u prilici da ih vide ili slušaju.

Prikazivanje programa koji teško ugrožavaju fizički, mentalni ili moralni razvoj maloletnika, zabranjeno je."
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lujkaa

Lujkaa


Datum upisa : 21.07.2015

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Sep 04, 2015 11:47 pm

Strasna je samo i pomisao ko su danas ti koji se na sve moguce nacine promovisu i velicaju u javnosti.
Nema "cvrste ruke" koja ce da lupi o sto i zabrani emitovanje jer, verovatno da i tome ko bi mogao da uradi tako nesto odgovara emitovanje tog zesceg shit-a!!! rant
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyPet Sep 04, 2015 11:52 pm

Stop sundu-Studentska organizacija "Sistem vrednosti" link
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Sep 05, 2015 1:44 am

- Ko smo mi...?
- SRBI...!
- Šta hoćemo...?
- PETICIJU PROTIV RIJALITIJA...!
- Kad hoćemo...?
- Evo samo da vidimo koga će da izbace!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Sep 05, 2015 8:42 am

Astra ::
- Ko smo mi...?
- SRBI...!
- Šta hoćemo...?
- PETICIJU PROTIV RIJALITIJA...!
- Kad hoćemo...?
- Evo samo da vidimo koga će da izbace!
100 535 potpisa ...i sve džabe ,pošto tek počinju svinjarije koje narod u Srbiji izgleda definitivno obožava da gleda ? 
Ne mislim pri tome na fejk sex (koga ,uostalom još nema ) niti na zaista neukusnu fejk golotinju (koja ne bi smetala ,da nije fejk) nego na sve veće nasilje ,i gledanje maničnih faza osoba sa teškim psihijatrijskim dijagnozama ,kao i slinenje dva matora dokazana pedofila . 

Začudo ,pa danas nema i ovakvih naslova (jer ko dovede Šešelja među "učesnike rijalitija" ,taj je spreman na sve manipulacije ) 
Srpkinja ošamarila Muslimanku (Mira Škorić zveknula šamar onoj maloj droci Senadi Nurkić ,alijas "Maca Diskrecija" ) 
Hrvatica nokautirala Crnogorca ( Slađa Petrušić ,sitna plavušica iz Hrvatske je pesnicom ,krošeom pa direktom rascopala nos "menadžeru " Marku Peroviću ) 
Verovatno portali gore ,a "domoljubi" i "patriote" ne štede ružne reči upućene jednoj ili drugoj naciji . 
Šta će se desiti kada se fizički počnu razračunavati osobe kao Kristijan Golubović ,Zmaj od Šipova ,gledaćemo i sakaćenja i ubistva uživo ?










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Sep 05, 2015 12:35 pm

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 E6w07m
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySub Sep 05, 2015 5:21 pm

Danubius ::
....
Srpkinja ošamarila Muslimanku (Mira Škorić zveknula šamar onoj maloj droci Senadi Nurkić ,alijas "Maca Diskrecija" ) 
Hrvatica nokautirala Crnogorca ( Slađa Petrušić ,sitna plavušica iz Hrvatske je pesnicom ,krošeom pa direktom rascopala nos "menadžeru " Marku Peroviću ) 
...?

Podelite im oružje - komentar na jednu od ovih vesti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyNed Sep 06, 2015 12:13 am

DakleM, priznajem.
Posvetio sam cigli' 15min pažnje i kostatovao da je dobro što su oni u parovima, zatvoreni na gomili. Zamislite da slobodno šetaju ulicama.
Užas!


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Sep 16, 2015 10:17 pm

John Doe ::
DakleM, priznajem.
Posvetio sam cigli' 15min pažnje i kostatovao da je dobro što su oni u parovima, zatvoreni na gomili. Zamislite da slobodno šetaju ulicama.
Užas!


rasta
A pazi ovo ? 
REM (bivši RRA ) je izrekao ,posle svega veliki "no,no ....budite dobri" ,dakle MERU-tuče ,vređanja ,sex,pretnje ubistvom ,pokušaj trovanja ,priče o izvršenim ubistvima ,i seksualnim perverzijama koje su radili ,i sve drugo što smo  videli NE SME da se radi pre 23 h! 
Jakako ,reda mora biti .Oštro ,bre !  
Za "Velikog Brata" su zaključili da nije bilo  sadržaja "koji mogu naštetiti mentalnom i fizičkom zdravlju maloletnika ? 

Dakle ...sasvim je benigno da se teturaju pijani ceo dan ,i isto takvi seksaju pred kamerama ,da dva brata geja se šminkaju ,čupaju obrve i sanjare o promeni pola pred tim istim maloletnim gledaocima ,da okolo šetkaju najmanje dva transvestita ,da su svi obučeni kao da su pobegli iz ludnice ,a da ceo program "vodi" Romska porodica (neka oproste braća Romi ) koja zajedno nema IQ 60 ,a o" rečnikU" da se ne priča . 

Hrvatski REM ne misli tako -odmah je zveknuo RTL sa 14 000 evra samo zbog seksa . 
O tome da se koriste mentalno obolele osobe (najmanje tri ,Golubovićka, Zmaj ,Miljana ) u svrhu zabave -ni reči . 
Sve dok ne bude zaista neke tragedije koje "obezbeđenje" neće da stigne da spreči (kao bar dva pokuašaja silovanja )










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 12:16 pm

John Doe ::
DakleM, priznajem.
Posvetio sam cigli' 15min pažnje i kostatovao da je dobro što su oni u parovima, zatvoreni na gomili. Zamislite da slobodno šetaju ulicama.
Užas!


rasta
top88 smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Neka otvore jos koji, manje ce ih biti oko nas.
Mada...ako cemo iskreno, mi zivimo u rijalitiju, a niko nas za to ne pita i ne placa.
Veliki bata (Vucko) nam smislja igrice po svom nahodjenju i sasvim mu lepo ide :veslanje:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 1:19 pm

dusicaa ::
John Doe ::
DakleM, priznajem.
Posvetio sam cigli' 15min pažnje i kostatovao da je dobro što su oni u parovima, zatvoreni na gomili. Zamislite da slobodno šetaju ulicama.
Užas!


rasta
top88 smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Neka otvore jos koji, manje ce ih biti oko nas.
Mada...ako cemo iskreno, mi zivimo u rijalitiju, a niko nas za to ne pita i ne placa.
Veliki bata (Vucko) nam smislja igrice po svom nahodjenju i sasvim mu lepo ide :veslanje:

'leba i igara.
'leba nema al' zato igara sijaset.
U stvari, 'leba ima, jer da nema 'leba, ne bi im'o snage da se igraš.

Sada kopčam.
Ove rijalitije, gledaju bogati i oni koji imaju na trpezi i jebe se njima za raju sirotinju.
Nisam bogat al' zato imam na trpezi a lično ne gledam, jer neću.
Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 1:31 pm

Bogati nemaju vremena to da gledaju....a sad ozbiljno....grmalji se odusevljavaju takvim emisijama...prvo zbog psovki i prostakluka,jer to im je svakodnevnica,a onda da vide poneku sisu,da imaju sta da pricaju kad koga sretnu,jer nemaju normalne teme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 1:59 pm

Astra ::
Bogati nemaju vremena to da gledaju....a sad ozbiljno....grmalji se odusevljavaju takvim emisijama...prvo zbog psovki i prostakluka,jer to im je svakodnevnica,a onda da vide poneku sisu,da imaju sta da pricaju kad koga sretnu,jer nemaju normalne teme.

U koju grupu spada Dančo?

Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 2:54 pm

John Doe ::



U koju grupu spada Dančo?

Poyy
rasta
U pametne koji kapiraju ko stoji iza "rijalitija" i pokušava da "osvesti" bar nekoga ,da shvate da ih država namerno zaglupljuje (uspešno) 
A iskreno -i u zaprepašćene inertnošću tkzv "intelektualne elite" koja sve to mirno gleda ,licemerjem Crkve koja se takođe pravi nevešta (iako im pop sedi u RRA ) i na kraju , maloumnošću naroda koji može da "uživa" u tome ,i još i aplaudira ? 
Program i učesnici su za  povraćka











KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 3:01 pm

Ja to Dany kapiram a nisam minute jedne pogledala sta tamo ima....los ti izgovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 3:30 pm

Astra ::
Ja to Dany kapiram a nisam minute jedne pogledala sta tamo ima....los ti izgovor.
Zato što imaš još 200 drugih programa . 
Shvataš da prosečan gledalac u Srbiji ,koji nema kablovsku televiziju (a i ako ima ) nema drugi izbor ? 
Od stanica sa nacionalnom frekvencijom ,rijalitije emituje -Prva ,Pink ,Hepy i B 92 .
Samo na  RTS i tv Vojvodina ,od "nacionalnih" nema (za sada ) rijalitija ,jer nemaju para . 
Dakle ,kompletan srpski medijski prostor sa nacionalnom frekvencijom je zatrovan rijalitijima koji se emituju satima . 
Ako imaš kablovsku ,onda možeš da pogledaš i nešto drugo ,ako znaš engleski ili nemački . 
Većina stanovništva ne zna jezik ,nema para ni za *leba a kamoli za "kablovsku" i jedva su kupili digitalne risivere da bi uopšte imali koji tv kanal .Država je delila najsiromašnijima ,penzionerima -i to je ta milionska publika koja se "primila" na to ,tj prisiljeni su da gledaju ,ili da gledaju reprize domaćih serija na RTS po dvadeseti put . 
Na takvu drogu se onda lako navuče .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 3:30 pm

Astra ::
Ja to Dany kapiram a nisam minute jedne pogledala sta tamo ima....los ti izgovor.
Zato što imaš još 200 drugih programa . 
Shvataš da prosečan gledalac u Srbiji ,koji nema kablovsku televiziju (a i ako ima ) nema drugi izbor ? 
Od stanica sa nacionalnom frekvencijom ,rijalitije emituje -Prva ,Pink ,Hepy i B 92 .
Samo na  RTS i tv Vojvodina ,od "nacionalnih" nema (za sada ) rijalitija ,jer nemaju para . 
Dakle ,kompletan srpski medijski prostor sa nacionalnom frekvencijom je zatrovan rijalitijima koji se emituju satima . 
Ako imaš kablovsku ,onda možeš da pogledaš i nešto drugo ,ako znaš engleski ili nemački . 
Većina stanovništva ne zna jezik ,nema para ni za *leba a kamoli za "kablovsku" i jedva su kupili digitalne risivere da bi uopšte imali koji tv kanal .Država je delila najsiromašnijima ,penzionerima -i to je ta milionska publika koja se "primila" na to ,tj prisiljeni su da gledaju ,ili da gledaju reprize domaćih serija na RTS po dvadeseti put . 
Na takvu drogu se onda lako navuče .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 3:43 pm

Danubius ::
Astra ::
Ja to Dany kapiram a nisam minute jedne pogledala sta tamo ima....los ti izgovor.
Zato što imaš još 200 drugih programa . 
Shvataš da prosečan gledalac u Srbiji ,koji nema kablovsku televiziju (a i ako ima ) nema drugi izbor ? 
Od stanica sa nacionalnom frekvencijom ,rijalitije emituje -Prva ,Pink ,Hepy i B 92 .
Samo na  RTS i tv Vojvodina ,od "nacionalnih" nema (za sada ) rijalitija ,jer nemaju para . 
Dakle ,kompletan srpski medijski prostor sa nacionalnom frekvencijom je zatrovan rijalitijima koji se emituju satima . 
Ako imaš kablovsku ,onda možeš da pogledaš i nešto drugo ,ako znaš engleski ili nemački . 
Većina stanovništva ne zna jezik ,nema para ni za *leba a kamoli za "kablovsku" i jedva su kupili digitalne risivere da bi uopšte imali koji tv kanal .Država je delila najsiromašnijima ,penzionerima -i to je ta milionska publika koja se "primila" na to ,tj prisiljeni su da gledaju ,ili da gledaju reprize domaćih serija na RTS po dvadeseti put . 
Na takvu drogu se onda lako navuče .

U Srbiji je digitalizacija završena, tako da postoji minimum 50 i kusur kanala.
Ni ovo nije izgovor.
Ajde lepo priznaj da te rijalitiji pale a Đuro će ti oprostiti što te je tukao.
Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 4:42 pm

John Doe ::


U Srbiji je digitalizacija završena, tako da postoji minimum 50 i kusur kanala.
Ni ovo nije izgovor.
Ajde lepo priznaj da te rijalitiji pale a Đuro će ti oprostiti što te je tukao.
Poyy
rasta
Svakako ...prosečan tv gledalac ,baška penzioner uživa u Dizni Chanel ,MTV ,Viva ,Cartoon Network i sl . 
Tjuner košta oko 50 eu ,i to mnogi sebi ne mogu da priušte . 
A i kada kupe ,gledaju ovo : 

Koje kanale mogu da pratim preko DVB T2 Set top Boksa?

Sve TV kanale sa nacionalnom frekvencijom: RTS1, RTS2, RTS Digital, RTS HD, TV Pink, TV Prva, Happy TV, B92. Do kraja godine se očekuje proširenje liste kanala sa nacionalnom frekvencijom, a u planu su i lokalni kanali: Bella Amie, TV Vranje, TV Pirot, TV Best, TV Kruševac i drugi. link


Ako gledaju HTV ,tj hrvatski RTL -i tamo ih sačeka "Farma /Hrvatska" i "Veliki brat" (slobodno proveriti sve navode ) 
Tako da Astra i Džoni ....pošto živite u drugim zemljama ,te ne pratite ovo o čemu se priča (a pretpostavljam da imate i drugačije kablovske pakete ) -nije li malo bez veze da "učite" mene i nas , kojima su nabrojani kanali (a samim tim i rijalitiji ) na listi kanala koje inače gledamo (B92 recimo ) ?


Čak i tvoj lokalni BN koji sigurno gledaš ,ili OBN -prenose rijalitije iz Srbije u određenom terminu (znam jer imam i te kanale ,pa naletim kada vrtim da pobegnem od "rijalitija" ) 


Ako se na temama priča o sociološkom ,vaspitnom , demagoškom i drugim aspektima kakve imaju rijaliti programi ,onda zaista nema mesta postovima tipa "a što gledaš" i "mora da voliš" . 
Pošto ne gledate ,da vas počastim prizorom iz VB -sedamdestogodišnjak se skida da zabavlja publiku i dvadesetogodišnje devojke ,pri tome su svi mrtvi pijani ...Ako se buniš protiv nečega ,ili komentarišeš nešto onda valjda trebaš da imaš i uvid o čemu se radi ? 
Srpska RRA je dala mišljenje da ovakvi prizori "ne utiču štetno na decu i omladinu " .Kasnije se moglo videti kako neki učesnici povraćaju po sobi ,a neki su se ,onako pijani i seksali pred kamerama . 
Ako se ja išćuđavam i pitam kakvi su i ko su ljudi koji "glasaju" za ovo ,što je pitanje ove teme ,zaista ne vidim potrebu za lakonskim i malicioznim postovima -odgovorima -baška od onih koji se izjašnjavaju da ne prate i ne znaju o čemu se radi . 
To je isto kao na nekim drugim temama ,da neko ko ne živi ovde ,bolje zna kako se živi ili kakva je "vlast" u Srbiji ,i "podučava" nas koji živimo tu i svakog dana to gledamo ,šta i kako "treba" . 


KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Anton-kopajtic-zorica-markovic-veliki-brat-striptiz-1442443332-742551KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Anton-kopajtic-zorica-markovic-veliki-brat-striptiz-1442443332-742547










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 4:56 pm

BN i OBN u našoj kući je zabranjen, tako da si fulao.
RTS, RTRS,HTV, Alternativna, Aldžazira, Pinkovi filmski kanali, Foxovi, Eurosport, B92 i da ne nabrajam.
Ima gomila kanala koji se mogu gledati i ne možeš mi uvaliti tu jadnu priču, kako nemate šta da gledate a pominjane penzionera mi je posebno zanimljivo. Je l' se zbog siroamaštva kanala i ti ubroj'o u penzionere?
... mis'iiim...

Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 5:21 pm

Pa sta reci...
Kada je krenulo sve to pre nekoliko godina, mogu reci da je bilo i zanimljivo, nesto novo pa primamljivo, medjutim, sada mi vec idu na ku...!
Tacno, na 4 kanala rialiti, i prosto nemas sta drugo da gledas, da je to bar par sati, nego skoro pa 24h celih. Jos mi je crnje to sto desetak ljudi se vrti po svim rialitijima, ubace po nekog novog i sve u krug.
Odgledam sada ponekad farmu, iskljucivo zbog Kristijana i to je to. Sva sreca pa mi se mali navukao na crtace, pa mi i neda da gledam TV, xaxaxa :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 5:22 pm

Da ti kazem,ne vadi se na sirotinju,jer vidim kad odem kako su tehnoloski svi siromasni,a drugo...ne gledam nista osim humoristickih serija na njemackim kanalima....jer kao sto ne mogu te bratove i farme zbog gluposti,ne mogu cak ni dobre filmove da odgledam zbog nenormalne preosjetljivosti....cim vidim cak i naznaku nasilja,ja ne gledam dalje.Znaci,ako ja mogu da kontrolisem sebe,onda moze svako....sto mi steti,to ne gledam....a na kraju svega,mora li se uopste gledati TV ako nemas nego par kanala sa sranjem....odi na YT i nadji sta ti godi....tamo nije samo muzika.
Vidis,minut nisam odvojila na parove i farme,a znam sta se desava,mada su mi akteri nepoznati,sto me i ne brine niti uzrujava....dovoljno mi je da vidim par statusa ili postova ovdje,da shvatim o cemu se tu radi i da ne pozelim da ikako imam bilo sta s tim.
I dalje smatram da niza bica uzivaju u tome....samo moj stav...mozda sam nekome ja nizi stvor sto gledam recimo Dva i po covjeka.Svako ima svoj stav i ukus a i trosi slobodno vrijeme na sta zeli....ali ne volim onda citati opravdanja koja nemaju osnovu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 5:26 pm

Da te konkretno pitam Dany:
Da svi kanali pustaju gusle,da li bi i tada ukljucio TV i slusao ih?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Okt 07, 2015 9:55 pm

Astra ::
Da te konkretno pitam Dany:
Da svi kanali pustaju gusle,da li bi i tada ukljucio TV i slusao ih?
Ne radi se uopšte o televizijama .Ja svaki dan "prelistam" bar 4 dnevna lista ,čisto da uporedim tekstove (a dobijem i materijala za forum ) i verovala ili ne - ne možeš ni tamo pobeći od "rijalitija" ? 
Žao mi je što se više nas ne uključi u analizu ko u stvari i zašto stoji iza ove "zabave" . 
Shvataš da je to stvarnost u Srbiji ,"udarni" naslovi ? 
Samo par naslova od danas : 
Pala krv na Farmi -Kristijan napao Tijanu 
Šaviji tajkun poklonio auto 
Otkriveno ko ostavlja uloške za sobom ! 
Tijana -gde god krenem ,nosim potvrdu da nisam prostitutka ! 
Radašin je nepismen -otkriva Maja Nikolić 
Jelena napala viljuškom Slađu ! 
Ne možeš da ne vidiš ,a i da ne zaključiš -nasilje uzima maha . 
Pošto nema sexa ,duhovitosti ,beskrajno su dosadni ,verbalne bljuvotine su već uobičajene , pravi Felinijevski likovi izgleda više ne izazivaju početni "efekat" ,narod se navikao na kriminalce i kurvetine ,pa ne reaguje očekivano -sada "narod" hoće krv -i to im se pruža. 
Muškarci tuku žene ,žene se tuku sa muškarcima ,žene se tuku međusobno , "grupe" napadaju pojedinca i nigde se ne poštuju "propozicije " (izbacivanje zbog fizičkog kontakta ) ,puši se i pije javno (unatoč zakonu ) ,sve   je izgleda dozvoljeno ,samo da narod gleda i pažnja mu bude usmerena na "rijalitije" . 
Ne moraš da gledaš -rijaliti ti iskače od svuda (a gledati se zaista ne može ,bude ti dosta za 5 minuta ,gledajući taj ološ ,što bi normalno trebalo da izazove bes ,jer su odlično plaćeni da pokazuju najniže ljudske porive i ne rade ništa ) ali se to ne dešava . 
Nacija "žali" što Kristijan "mora u zatvor" (dilovanje heroina ) ,mogli su baš da sačekaju i finale rijalitija ,gde bi "Kiki" pobedio,žene (tamo prisutne ) i one koje gledaju -ridaju  ?  krsti se KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 900975 
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Tijana%20novo_1000x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Okt 07, 2015 10:20 pm

Svi ti naslovi izlijecu i meni na Fb,u novinama koje otvorim i to je sve....cak ne procitam ni naslov do kraja,a tek mi ne pada na pamet da otvorim stranicu da vidim sta se to radilo i pored bombasticnih naslova.
To je meni skoro pa kao sado-mazo.....jbte samoranjavanje mozga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 EmptySre Okt 07, 2015 10:50 pm

Danubius ::

Žao mi je što se više nas ne uključi u analizu ko u stvari i zašto stoji iza ove "zabave" . 
Iskreno, ja nemam šta reći o tome što već nisam rekla. Ono malo što moram registrovati dok "listam" štampu i tv kanale mi je dovoljno da ne želim niti da vidim niti da čujem o tome ništa, mada...odakle ja uopšte na ovoj temi??? affraid
Meni su to sve nebuloze, zamlaćivanje, sve ličnost do ličnosti a ako ćemo pravo nisu ni mediji bolji (a bome ni novinari), kad im je senzacija otkrivanje ko baca uloške. Stvarno, svaki komentar je suvišan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» I OVO JE NEKO NAPISAO (tekstovi koji su nam se svideli )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: