DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 6:33 pm

Poznato je da neki ljudi čak sa velikim zanimanjem , ili prvo u štampi okreću baš tu stranu .

Šta je motiv tolikog interesovanja? Ima li tu nekog skivenog, podsvesnog , psihološkog značenja ? Postoji li objašnjenje ?

Šta mislite , zašto je to tako ? Čitate li i vi ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 6:39 pm

Uh. Nikad nisam posebno razmisljala o tome. Kad naidjem na tu stranu , u novinama, okrenem list, sem ako mi ne zapadne za oko neka mlada osoba ili sl.
Sad , sto bi ljudi to citali sa velikim zanimanjem? Mozda traze nekog?! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 9:10 pm

sonia ::

Sad , sto bi ljudi to citali sa velikim zanimanjem? Mozda traze nekog?! [You must be registered and logged in to see this image.]
Upravo to....ovo sam primetio kod mojih roditelja . Verovatno to ima neku psiholosku podlogu kod ljudi u izvesnim godinama , kada tamo vide mnogo mladje ili svoju generaciju,,,podsvesno je verovatno ono "dobro je, živ sam "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 10:26 pm

Dok sam bila mlada nisam.Sada se zaprepastim brzinom kako ljudi nestaju,odlaze.
Ne podnosim rastanke i groblja.To je neminovnost.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 10:58 pm

Do pre godinu -dve smo nemilosrdno pisali recepte na neke starije pacijente koji su inače uzimali lekove na tone , pa nije bilo upadljivo , niti je ko to kontrolisao .
Onda je važila interna šala " Je li.....jesi pogledala jutros kada si dolazila na posao na drvetu , kakvo je stanje -da nas nije neko od snabdevača napustio ? "
Kod nas , još i sada , iako je zabranjeno , i ako su postavljene table po celom gradu , osmrtnice se kače na drveće .Samo što sada ima sve više poznatih lica.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyPet Jul 02, 2010 11:02 pm

Pre jesam .Prvo u novinama na Crnu hroniku.Sad ne,jer uvek ima neko ko ti javi...Ako je neko poznat.Ostalo pročitam na netu..
Možda me to uhvati sa godinama.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptySub Jul 03, 2010 9:25 am

Internet je veći i od smrti. Pogledajte ovaj sajt :

[You must be registered and logged in to see this link.]

..a tu je naravno, i Facebook


[You must be registered and logged in to see this link.]


Ako se nastavi u ovom pravcu , ni neće trebati klasične čitulje ,,,svaki pokojnik će imati web stranu,,,pa dobijes pass, pa "click on profil/ image "-pa ćemo direktno web cam moći pogledati u sanduk -kad god poželimo. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptyUto Dec 09, 2014 12:21 pm

Pre desetak dana udjem na Fb i vidim citulju affraid
Preminula tamo neka moja strina, a njen sin, ni manje ni vise vec citulju okacio na Fb, a u citulji naravno stoji sve po obicaju i koliko je zivela, i koliko je bolovala i kad je sahrana i ko pati za njom i td..i td.. i hajd ni po jada, (mada me ubi blam ) ali kad poce svet da lajkuje affraid affraid affraid
Aman ljudi, dokle idiotluka vise?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  EmptySre Dec 10, 2014 1:06 am

dusicaa ::
Pre desetak dana udjem na Fb i vidim citulju affraid
Preminula tamo neka moja strina, a njen sin, ni manje ni vise vec citulju okacio na Fb, a u citulji naravno stoji sve po obicaju i koliko je zivela, i koliko je bolovala i kad je sahrana i ko pati za njom i td..i td.. i hajd ni po jada, (mada me ubi blam ) ali kad poce svet da lajkuje affraid affraid affraid
Aman ljudi, dokle idiotluka vise?!
Još nisam videla ovako nešto na fb.
Pa to je van svake pameti -Ajde što je čovek stavio..(nije morao baš osmrtnicu i sve u detalje(mogao je u jednoj rečenici napisati  za one koji ne žive u blizini,eto da  da znaju (ko bi svima javio).Ali ovi što lajkuju su baš idioti.  pacov










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?    ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE  ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ČITATE LI OSMRTNICE/ČITULJE /POMENE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: