DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ja volim samo sebe...... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ja volim samo sebe...... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ja volim samo sebe......

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Ja volim samo sebe...... Empty
PočaljiNaslov: Ja volim samo sebe......   Ja volim samo sebe...... EmptyNed Sep 19, 2010 9:45 pm

Ovo nije ni Tito radio
kako masonsko demokratski autonomas to radi... bojan pajtic...morao sam malim slovima .jer je on tako mali ..

Pajtić kači table sa svojim imenom


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

naravno lako je narodnim parama graditi i sebe dizati u nebesa... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ja volim samo sebe...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja volim samo sebe......   Ja volim samo sebe...... EmptySre Jan 19, 2011 12:02 am

Kako mi je ovo promaklo (a baš imam pik na takve stvari)

U mom gradu se stadion lokalnog kluba zove "Rade Svilar" To je ex direktor Apatinske Pivare , koji je finansirao klub novcem Apatinske Pivare , i to nemilice .I gle čuda...kad je bilo tih para , mi volšebno iz Vojvodjanske lige pravac u I -prošetali . Naravno-igrali smo samo jedno leto. Čim je pivara dobila nove vlasnike , smanjio se doživljaj sa donacijama , i sada ćemo ispasti i iz II lige .Velelepni stadion stoji -inače , pomenuti je član SPS (naravno , funkcioner )

Drugi slučaj,opet lokalni funkcioner SPS -dobio čovek jednu poveću skulpturu (slučajno znam kako ) kada se zapio sa umetnicima sa likovne kolonije koja se svake godine odrzava kod nas . Onako u kafani-izvoli brate , izljubise se pod maliganima , i ok.
No sta ce sa tim? Inace , to je jedan ogromni kameni oblutak , ne znam kako bih to opisao .
I čovek postavi to u gradskom parku sa tablom " Ime i prezime-poklanja svom rodnom gradu "
Rekao bi čovek-ok ...medjutim ,ispalo je da su gospoda umetnici pod obavezom da na kraju kolonije ostave izvestan broj dela gradu -pa je u stvari i to pripadalo u kontigent .
Tako da je gospodin bio zamoljen da ukloni tablu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Ja volim samo sebe...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja volim samo sebe......   Ja volim samo sebe...... EmptySre Jan 19, 2011 2:33 am

Ne žalim ni jedan dinar iz svog džepa koji se ulažu u korist naroda. O onim proćerdanim neću na ovoj temi. Forca Bojane i svi oni koji, na ovakav način, vole sebe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Sponsored content





Ja volim samo sebe...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja volim samo sebe......   Ja volim samo sebe...... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja volim samo sebe......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» EVERGREEN CLUB
» Citiraj sam-a sebe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: