DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ksenofobija BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ksenofobija BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ksenofobija

Ići dole 
+9
Tarja
Vangelis
determinanta
Danubius
Umetnik
jutarnja izmaglica
doctorr67
cojle
sonia
13 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: KSENOFOBIJA -da li su Balkanski narodi ksenofobični ?   Ksenofobija EmptySub Okt 03, 2009 6:39 pm

ja mislim da jesu ...delom zbog istorijskog iskustva ; naime, na prste možemo pobrojati one koji ovde nisu došli sa željom da otmu, ubiju ili pljačkaju....no opet ...

Neprestano nametanje nekih "teorija zavere" koje su usmerene protiv nas, pomazu stvaranju i odrzavanju ksenofobije-u prevodu mrznja i strah od stranaca...

Ksenofobicna atmosfera se odrzava kada se kao oruzje stranaca u unistavanju Srbije navode kompjuteri,internet,strani jezici,coca-cola...to je ipak -suludo ........
Šta vi mislite , zašto je to tako ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyČet Okt 08, 2009 6:06 pm

Nema odgovora ?

Konkretno u Srbiji odgovor je jednostavan .

Centrima moći , dakle pojedinim političarima, koji nisu sposobni ni za šta drugo , sem da se busaju u grudi -takvo stanje odgovara. Uvozno-izvoznom monoplističkom lobiju -takvo stanje odgovara . Kriminalnom miljeu-takvo stanje odgovara . Medijima-takvo stanje odgovara .
Svi oni zajedno podgrevaju ksenofobiju -a zašto ?

Zato što otvaranje prema svetu donosi konkurenciju, u kojoj bi se njihova moć i prazne priče rasprsnule kao mehur od sapunice .

Zato treba pothranjivati priču-svi su neprijatelji .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Okt 12, 2009 4:14 pm

danubius ::
ja mislim da jesu ...delom zbog istorijskog iskustva ; naime, na prste možemo pobrojati one koji ovde nisu došli sa željom da otmu, ubiju ili pljačkaju....no opet ...

Neprestano nametanje nekih "teorija zavere" koje su usmerene protiv nas, pomazu stvaranju i odrzavanju ksenofobije-u prevodu mrznja i strah od stranaca...

Ksenofobicna atmosfera se odrzava kada se kao oruzje stranaca u unistavanju Srbije navode kompjuteri,internet,strani jezici,coca-cola...to je ipak -suludo ........
Šta vi mislite , zašto je to tako ?


Uopshte nije tachno da smo, kako ga reche, ksenofobichni. Uzmi za primer obichnog choveka, porodicu, u koju bi doshao stranac kao gost. Ne verujem da bi neko, u takvom sluchaju, ispoljio bilo kakav simptom vezan za ovu fobiju. Naprotiv, mislim da smo jako gostoljubivi kao narod.
E, sad, mozhda postoje ljudi, koji iz odredjenih lichnih razloga, mozhda imaju i takve dozhivljaje, ali ne treba generalizovati..
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Okt 12, 2009 10:24 pm

Svi balkanski narodi imaju itekako dobre osnove da su barem skeptični i podozrivi prema stranim mešanjima u balkanska dvorišta.
Istorijske činjenice nude obilje dokaza za njihovu strepnju. Uostalom, svi balkanski sukobi su mahom generisani imperijalnim uticajima spolja.
A onda dolazi do podmukle zamene teza!?
Klasični, pojedinačni kriminalni akti se generalizuju na nivo opšte pojave i zloupotrebljavaju u političke svrhe.
Pripisivati ksenofobiju čitavim narodima je zapravo zločinački čin kojim se svi balkanski narodi proglašavaju divljim domorodcima i opravdava njihovo stavljanje
u
"čekaonicu za Europu". [You must be registered and logged in to see this image.]
Legitimno zastupati stavove "euroskeptika" je poželjno u Irskoj, Češkoj, Poljskoj, Mađarskoj...ali je ozloglašeno u Hrvatskoj, BiH, Srbiji kao i ostalim balkancima.
I da li značenje pojma euroskeptik po automatizmu ide sa ksenofobijom?
Zašto bi pojedinačni slučaj batinanje nekog Roma u Novom Sadu bila ksenofobija...a u prosvećenoj Europskoj Češkoj čak i zakoni imaju miris diskriminacije koja se sprovodi!
To ne znači povlađivanje i zataškavanje slučaja...znači samo neophodnost suzbijanja svih vrsta kriminala u koje spada i neki pomenuti slučaj.

Očigledno se radi o podmetanjima sa potencijalno štetnim posledicama po sve balkanske narode te bi se takve pojave pokušaja generalizacije i lociranja sindroma ksenofobije isključivo na Balkanu morale odlučnije razobličiti!











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Okt 12, 2009 10:49 pm

''Očigledno se radi o podmetanjima sa potencijalno štetnim posledicama po sve balkanske narode te bi se takve pojave pokušaja generalizacije i lociranja sindroma ksenofobije isključivo na Balkanu morale odlučnije razobličiti''


-Shta podrazumevate pod pojmom ''odluchnije razoblichavanje''?
-I neki drugi narodi su euroskeptichni ali ih ovaj njihov nachin posmatranja ne stavlja u kosh ksenfofobije, zashto bi to ovde bio sluchaj?
- Da li mislite da narod zaista ne vidi da se pojedinachni sluchajevi kriminalnog ponashanja pokushavaju plasirati kao opshte narodni stav?




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Okt 12, 2009 11:26 pm

sonia ::

-Shta podrazumevate pod pojmom ''odluchnije razoblichavanje''?
-I neki drugi narodi su euroskeptichni ali ih ovaj njihov nachin posmatranja ne stavlja u kosh ksenfofobije, zashto bi to ovde bio sluchaj?
- Da li mislite da narod zaista ne vidi da se pojedinachni sluchajevi kriminalnog ponashanja pokushavaju plasirati kao opshte narodni stav?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odlučnije razobličiti je pre svega poziv na objektivno informisanje najšire javnosti kao i efikasnije suzbijanje kriminalnih pojava.

Zašto su najagilniji zastupnici trpanja balkanskih naroda u koš ksenofobije baš sa ovih prostora?
Mahom je reč o opskurnim ličnostima sa političkim ambicijama da blaćenjem sopstvenog naroda zarade podršku zainteresovanih stranih "prosvetitelja"!

Koji narod!?
Je l to onaj što se grči da preživi i opstane?
Ovaj narod je davno ostao bez dostojanstvene, sposobne elite, koja bi ga predvodila. Otuda i nekim strujama vlasti pogoduje da pod plaštom navodnog suzbijanja ksenofobije uspotstave demokraturu kao osoben sistem vlasti sa selektivnom pravdom i dirigovanim informisanjem.
Navodno suzbijanje ksenofobije im dođe kao paravan za primenu ogoljene represije prema oponentima.
A narod će naravno i dalje biti objekat manipulacije! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyUto Okt 13, 2009 1:41 pm

cojle ::
sonia ::

-Shta podrazumevate pod pojmom ''odluchnije razoblichavanje''?
-I neki drugi narodi su euroskeptichni ali ih ovaj njihov nachin posmatranja ne stavlja u kosh ksenfofobije, zashto bi to ovde bio sluchaj?
- Da li mislite da narod zaista ne vidi da se pojedinachni sluchajevi kriminalnog ponashanja pokushavaju plasirati kao opshte narodni stav?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odlučnije razobličiti je pre svega poziv na objektivno informisanje najšire javnosti kao i efikasnije suzbijanje kriminalnih pojava.

Zašto su najagilniji zastupnici trpanja balkanskih naroda u koš ksenofobije baš sa ovih prostora?
Mahom je reč o opskurnim ličnostima sa političkim ambicijama da blaćenjem sopstvenog naroda zarade podršku zainteresovanih stranih "prosvetitelja"!

Koji narod!?
Je l to onaj što se grči da preživi i opstane?
Ovaj narod je davno ostao bez dostojanstvene, sposobne elite, koja bi ga predvodila. Otuda i nekim strujama vlasti pogoduje da pod plaštom navodnog suzbijanja ksenofobije uspotstave demokraturu kao osoben sistem vlasti sa selektivnom pravdom i dirigovanim informisanjem.
Navodno suzbijanje ksenofobije im dođe kao paravan za primenu ogoljene represije prema oponentima.
A narod će naravno i dalje biti objekat manipulacije! [You must be registered and logged in to see this image.]



Sushtina je jasna, zahvaljujem na iscrpnom odgovoru [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyUto Okt 13, 2009 2:17 pm

jbg..posle 10 godina izolacije, sankcija , jedva sastavljanje kraja sa krajem imamo svakakvih pojava..stim je za tih istih 10 god. TV imala odlucujuchu ulogu o stavanju zavere protiv nas.Do 1991 bili smo "nepobedivi" vladalo je misljenje da imamo snaznu armiju(vojsku) , zatim ratovi gde su se svi "udruzili" protiv nas
da bi tu istu "jaku" vojsku slomili jer je ista pretila celom balkanu...tako vechina generacije 1930...sve do 1950 misle..nazalost sto je takvih najvise u nasoj populaciji.Politicari manipulacijom vladaju..a obichna "gulija" slepo veruje u to...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Okt 01, 2010 7:05 pm

Danubius ::
ksenofobije-u prevodu mrznja i strah od stranaca...
Ksenofobicna atmosfera se odrzava kada se kao oruzje stranaca u unistavanju Srbije navode kompjuteri,internet,strani jezici,coca-cola...to je ipak -suludo ........
Šta vi mislite , zašto je to tako ?


U poslednje vreme mi se cini da ljudi sirom Evrope postaju ksenofobicni, tako da, ako i jesmo mi takvi, vise nismo usamljeni. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Okt 11, 2010 12:10 pm

Ksenofobija označava strah ili anksioznost prema strancima ili nepoznatom, etimološki riječi dolazi od grčkih riječi ξένος (ksenos), što znači stranac i φόβος (fobos) - strah. Pojam se općenito rabi za opisivanje straha ili mržnje prema stranicima ili općenito, prema ljudima drugačijim od samoga sebe. Na primjer, rasizam se ponekad opisuje kao oblik ksenofobije.
Ksenofobija implicira vjerovanje (bez obzira na njenu istinitost) da je objekt straha (mržnje) na neki način stran. Predrasude protiv žena ne mogu se smatrati oblicima ksenofobije u ovom smislu, osim u ograničenim slučajevima ekskluzivno muških društava (institucija). Pojam ksenofilija odnosi se na suprotnu pojavu, simpatiziranju stranaca.
"DSM-IV" pravilnik u opisu ove fobije spominje "intenzivnu anksioznost" koja slijedi izlaganju objektu fobije, bilo u stvarnom životu ili putem mašte ili video zapisa.
Postoje dva glavna objekta ove fobije:
prvi je grupa građana u društvu, koja se po nekom kriteriju smatra izdvojenom, to su često nedavni doseljenici, no ksenofobija može biti usmjerena i prema grupi koja je dio društva već stoljećima. Ovaj oblik ksenofobije može uzrokovati (potaknuti) nasilne reakcije, a krajnji vid mu je genocid. Šovinizam je agresivni oblik nacionalizma koji iskazuje ksenofobiju.
drugi oblik ksenofobije je primarno kulturalni, a objekti fobije su kulturalni elementi koje smatramo stranima. Sve kulture su podložne stranim utjecajima, no kulturalna ksenofobija je često vrlo usmjerena, na primjer prema posuđenicama iz stranih jezika. Ovaj oblik ksenofobije rijetko izaziva nasilje prema ljudima, no može uzrokovati političke kampanje za kulturnu ili jezičnu čistoću (rabi se izraz purizam). Izolacionizam, opća odbojnost prema svemu stranom ne može se opisati kao oblik ksenofobije.

''Ksenofobija je snažna iracionalna mržnja i nepoverenje prema strancima i njihovim vrednostima, običajima i navikama. Ona se „hrani” etničkim i verskim predrasudama, rasizmom, nacionalizmom i šovinizmom.''

Da li ste ksenofobi i u kojoj meri?

O, da, naravno da niste.

A da li poznajete slučajno nekog ksenofoba?
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Umetnik
Anđeo
Umetnik


Datum upisa : 30.09.2010

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyUto Okt 26, 2010 11:57 pm

Nisam ksenofob naravno.Niti poznajem nekog ksenofoba.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptySre Okt 27, 2010 12:16 am

Umetnik ::
Nisam ksenofob naravno.Niti poznajem nekog ksenofoba.
Nisam ni ja .Ali ih poznajem mnogo , puna ih Srbija . Pa razvijali su je sistematski godinama komunisti, pa onda ovi posle njih , uz pomoć svih -od akademije nauka, medija, crkve . I to u raznim oblicima ,i do enormnih razmera . Ja to smatram gotovo najvećim problemom gradjanskog društva u Srbiji ,i mislim da će trebati desetine godina da se svede na razumnu meru.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptySre Okt 27, 2010 12:19 am

Nemam strah od stranaca, niti osećam bilo kakvu averziju od onoga ko je drugačiji od mene, ali poznajem par osoba iz mog okruženja koje bih mogla uturit' u ovu grupu. Istina, na sitnicama, kao na kašičicu, pokazuju taj svoj strah od drugačijeg, pa tako ne vole Cigane, jer su crni, ne dopadaju im se imena drugačija od njihovih, potcenjuju drugačije navike, kao to nije "normalno". Ima niz ovakvih sitnica koje iskazuju javno, a smela bih potvrditi da se radi o prikrivenim ksenofobičarima.
Osobe sa ovakvim karakternim osobinama (ako bi se to tako moglo nazvati?) su moja ciljna grupa. Volim ih, sitnim provokacijama, navesti na tanak led i "naterati" da se izlaju malo žešće.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptySre Okt 27, 2010 12:21 am

jao, stho vam je shuper thema, do jaja bash... upravo chekam odgovor iz djehenove, chuo sam vrlo zanimljive komenthare na ovu themu... a mrzhim svog psa postho je uvhezen iz eu, znachi da je 100% stranac po ochu i majci...
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 9:50 pm

U biti gledano ksenofob u izvornom smislu smo svi, jer kaze plasiti se nepoznatog. Jedan od najvecih strahova svakog coveka je upravo ono sto je nepoznato. A strah od stranaca je vec individualan.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 9:59 pm

Nisam ksenofob i ne vidim razlog zasto bih bila?!
No ako u ksenofobe racunamo ( a racunamo)nacionaliste,fasiste,neofasiste,naciste...onda mogu reci da ove prve imam i u okruzenju. Nekima nisam nepoznata ali me ne mirisu bas...ne molimo se istom Bogu ?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 10:05 pm

dusica_nesanica ::
Nisam ksenofob i ne vidim razlog zasto bih bila?!
No ako u ksenofobe racunamo ( a racunamo)nacionaliste,fasiste,neofasiste,naciste...onda mogu reci da ove prve imam i u okruzenju. Nekima nisam nepoznata ali me ne mirisu bas...ne molimo se istom Bogu ?!

Isti slučaj i kod mene..ali imam dovoljno dragih osoba oko sebe,da su mi ovi nebitni...Što je najvažnije ne ovisim o toj nekolicini ljudi da moram strahovati,pa ni za sitnicu..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 10:06 pm

Ljudi malo ste pobrkali ksenofobiju sa nekim drugim stvarima...Ne misli se na strance kao stranac iz neke drzave, vec stranac - nepoznata osoba, bez obzira na naciju i veru.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 10:09 pm

Da li moze od te Ksenofobije da se rikne. 55555
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Feb 22, 2013 10:15 pm

Tarja ::
Ljudi malo ste pobrkali ksenofobiju sa nekim drugim stvarima...Ne misli se na strance kao stranac iz neke drzave, vec stranac - nepoznata osoba, bez obzira na naciju i veru.
znamo poentu ..ali smo skrenuli malo ulevo.. [You must be registered and logged in to see this image.]...
važno je da komuniciramo... [You must be registered and logged in to see this image.]


@Žiko...ako imaš toliki strah..može srčka da te strefi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Maj 27, 2013 9:18 pm

Nemam logičnijeg razloga zašto bi nekom smetao ovaj čovek -sem nekoj ksenofobnoj budali koja dobije napad kada čuje neki strani jezik u blizini (potpuno sam siguran da takvi ne znaju nijedan )
Usred Beograda pretučen Francuz koji promoviše Srbiju [You must be registered and logged in to see this image.]

Treba još jedan Bris Taton izgleda ? Jer kako suđenje napreduje ,sve više izlaze činjenice na videlo -nesrećnik nije imao nikakva navijačka obeležja ,niti je provocirao ,jedini greh mu je da je govorio francuski ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPon Maj 27, 2013 9:55 pm

Danubius ::
Nemam logičnijeg razloga zašto bi nekom smetao ovaj čovek -sem nekoj ksenofobnoj budali koja dobije napad kada čuje neki strani jezik u blizini (potpuno sam siguran da takvi ne znaju nijedan )

Takav je nas narod...tuce svoje prijatelje a voli svoje neprijatelje... booored
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija EmptyPet Jul 12, 2013 4:01 pm

Bolest kojom se neki ponose trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ksenofobija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenofobija   Ksenofobija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ksenofobija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: