DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Imate li dovoljno hrabrosti? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Imate li dovoljno hrabrosti? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Imate li dovoljno hrabrosti?

Ići dole 
+15
sonia
Galeb
Zana
debilko
Okano
Uther Pendragon
Tattoo
brunolino
Astra
EAGLE
determinanta
Lily
Danubius
promaja
bosankaa
19 posters
AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPon Nov 08, 2010 6:18 pm

Da li ste se nekad zapitali koje su vase granice hrabrosti i dokle ste spremni da idete?Da li ste imali situacija koje biste mogli nazvati "test hrabrosti" i kako ste reagovali u takvim situacijama,ako ih je bilo?













Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPon Nov 08, 2010 6:26 pm

Uopste ne spadam u one hrabre osobe.Veliki sam panicar,a pogotovo ako se radi o nekom mom.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPon Nov 08, 2010 6:40 pm

Pa mogu za sebe reći da imam hrabrosti dosta ali imam nekad i ludosti u tome ....kad prođe tek onda shvatim da sam pretero ,inače nisam od opnih koji srljaju po svaku cenu .Hrabrost je i reći nešto u datom momentu,nekad je to gore nego da si kreno goloruk na neku životinju....nekažu đžaba--hrabar i lud-braća rođena-. :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 12:25 am

bosankaa ::
Uopste ne spadam u one hrabre osobe.Veliki sam panicar,a pogotovo ako se radi o nekom mom.
ufffff..pa zna se sta je jos Euripid rekaooo....:-Kukavica bezi,ali hrabar covek odabira opasnost...ja cesto rizikujem... :eee: :witch:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 9:04 am

Hrabrost ne postoji .
Postoji samo impulsivna reakcija u datom trenutku na datu situaciju .
Ako reagujete trenutno i rešite je -onda ste hrabri i heroj .
Ako ne reagujete pravovremeno i na neki način oklevate ....ispadnete kukavica .
Nema tu vremena za razmišljanje .No onaj ko bez razmišljanja uvek srlja u nešto , pre je lud (nepromišljen ) nego hrabar . Ako se nešto očigledno ne može zaustaviti ,ma šta radili, po logici stvari ,čemu "hrabrost " ?Recimo... od metka se sklanjaš, a ne podmećeš -nije hrabrost nataknuti se da te raznese .

Kod nas je razvijeno uopšte iskrivljeno mišljenje o pojmu "hrabrost " Suicidne budalaštine u ime neke ideologije su uvek na "ceni ", bar u demagoškom trućanju . "Golim grudima na bajonete " "Suprostavili se daleko nadmoćnijem neprijatelju" i slično....ne treba posebno objašnjavati , svima je poznato. To nije hrabrost , nego budalaština .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 9:07 am

Hrabrost se moze izraziti na mnogo nacina.. ererere
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 9:29 am

Danubius ::
Hrabrost ne postoji .
Postoji samo impulsivna reakcija u datom trenutku na datu situaciju .
Ne razumem ove tvoje tvrdnje. Zašto impulsivna reakcija, ako, na primer, preporučeno ti je da se operišeš...bilo bi pametnije promeniti posao...ima milion primera gde je hrabrost, itekako potrebna! Lično, (osim u afektivnim stanjima) promislim svaki svoj korak, kakve su posledice moguće, pa tek onda nešto sprovedem u delo.
A postoji tu još jedan aspekt što se hrabrosti tiče, a to je onaj elementarni nagon, tj. kako reagujemo u datom momentu kada smo dovedeni u stanje šoka. Primer: Moja drugarica i ja smo šetali, a sa nama i njen dvogodišnji sin, u jednom momentu nesmotrenosti, on se našao u Palićkom jezeru, bio je maj, sunčan, mi nekim haljinicama...Drugarica se ukopala, ja sam samo izula papuče i skočila u jezero, malog dohvatila za noge i sve je bilo u redu. Moram napomenuti da je drugarica bolji plivač od mene, ali eto, njena reakcija na strah je bila takva. Htela sam reći da strah, a priori, ne proizvodi hrabrost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 9:45 am

HRABROST JE ONO ŠTO ODVAJA ČOVEKA OD "NESOJA"!
"Imati muda","stisnuti petlju" ...Nema to veze sa impulsivnošću.Impulsivnost je nagonska-instinktivna reakcija.Instinkt je potreba za opstankom,prva reakcija svih bića na planeti je BERSTVO.Strah od nepoznatog je svuda prisutan.Suočiti se sa strahom je posledica promišljenosti-analize...Akcija je,po zenu,vrhunac razmišljanja."Non semper fuga vitam servant"-rekli su još stari Latini.
Još jednom:HRABROST JE PITANJE KARAKTERA-ono od čega smo sazdani.Ona je individualna,ispoljava se različito i uvek,ama BAŠ UVEK zavisi od "čuke".
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 9:56 am

determinanta ::
Danubius ::
Hrabrost ne postoji .
Postoji samo impulsivna reakcija u datom trenutku na datu situaciju .
Ne razumem ove tvoje tvrdnje. Zašto impulsivna reakcija, ako, na primer, preporučeno ti je da se operišeš...bilo bi pametnije promeniti posao...ima milion primera gde je hrabrost, itekako potrebna! Lično, (osim u afektivnim stanjima) promislim svaki svoj korak, kakve su posledice moguće, pa tek onda nešto sprovedem u delo.
A postoji tu još jedan aspekt što se hrabrosti tiče, a to je onaj elementarni nagon, tj. kako reagujemo u datom momentu kada smo dovedeni u stanje šoka. Primer: Moja drugarica i ja smo šetali, a sa nama i njen dvogodišnji sin, u jednom momentu nesmotrenosti, on se našao u Palićkom jezeru, bio je maj, sunčan, mi nekim haljinicama...Drugarica se ukopala, ja sam samo izula papuče i skočila u jezero, malog dohvatila za noge i sve je bilo u redu. Moram napomenuti da je drugarica bolji plivač od mene, ali eto, njena reakcija na strah je bila takva. Htela sam reći da strah, a priori, ne proizvodi hrabrost.

Prve dve stvari (operacija, posao) nisu hrabrost -nego logičan potez usled realne procene stanja . Tu je rizik ,ali tu je i vreme da se dobro odvaga hoćeš li ili ne . Jednostavno zbrojiš za i protiv i postupiš kako misliš da treba . Nije ti motiv da učiniš nekome dobro delo , da se žrtvuješ za nekoga -nego da sebi poboljšaš status uz izvestan rizik .
Skočiti u jezero bez razmišljanja za tudje dete -a znas da nisi neki plivač , to je ono što kažem -impulsivna reakcija , nesebičan cilj sa velikim rizikom za sebe -dakle, hrabrost .
Strah ne proizvodi hrabrost ?
Malo sutra ...pričao mi jedan čovek u Nemačkoj ,bivši nemački vojnik, kada su bili na Batini da su se toliko bojali Rusa ,da kada su ovi krenuli u napad,bacali su one hand-granate ni sami ne znaju kako i kojom brzinom .Znali su da dok god gruva i gori ispred njih ovi ne mogu da pridju . Odbili napad, dobili čelične krstove za hrabrost -a rekao je da su sve vreme vrištali od straha i da ih je bilo i koji su se upišali ,ali bukvalno, ne figurativno .
Strah je itekako dobar pokretač .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 10:20 am

Znamo da postoje razliciti momenti i u svakom cemo razlicito odreagovati.U nekim ,da ih nazovem "blic" situacijama,malo ko od nas ce imati vremena razmisljati,dakle djelujemo impulsivno.
A hrabrost se po meni mjeri...uzecu u primjer sve ekstremne sportove,ja se nikad ne bih usudila,ama niti pokusati da se bavim paraglajdingom...E to mi je neki svjestan rizik...Bukvalno tjerati adrenalin da "radi" i rizikovati...znaci,ipak to mogu samo hrabri.

Ili recimo ovako nesto...E za takve izazove ja nemam ... :eee:



A sto i determinanta pomenu situaciju u kojoj je ona reagovala,a drugarica se ukocila od straha...ja zato napisah da sam veliki panicar te reagujem kako me strah nosi,uopste ne razmisljam...poslije ne mogu dugo vremena da dodjem sebi,za razliku od moje sestre koja uvijek djeluje mirno i stalozeno...













Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...


Poslednji izmenio bosankaa dana Uto Nov 09, 2010 11:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyUto Nov 09, 2010 10:31 am

Danubius ::
Strah je itekako dobar pokretač .
Strah zamagljuje racio! Napisala sam da strah A PRIORI ne proizvodi hrabrost. Tako tumačeći pojam hrabrosti (kao što ti činiš), dolazi se do zaključka da hrabrost ne postoji-kako si i konstatovao, a u tom slučaju je nesuvislo i pričati o njoj kao "pojavi", zar ne?
Da li misliš da upustiti se u rizik nije hrabrost? (bez obzira o kom vidu rizika se radi).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Gost
Gost
Anonymous



Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 8:30 pm

..gde znam..msm da imam..ali kada su mi deca u pitanju ondazbogom pameti a kamo li hrabrosti..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 8:49 pm

Hrabrost je jako sirok pojam,sto je nekome povjetarac,drugome je isto to oluja...eto,primjer,neko se igra zmijama ja bi bila ludo hrabra kad bih ju dodirnula i ne vjerujem da takvu hrabrost posjedujem.
S druge strane,lavica sam za djecu....tad ne znam sta ne bih bila spremna da uradim,a zar to nije hrabro.
U svakom slucaju zavisi sta pokrece tu hrabrost,nekad smo kukavice a nekad junaci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 8:53 pm

Ovo je bilo vezano vise za fizicku hrabrost,da tako nazovem,a sad muke nastupaju kad treba da budemo hrabri i pocnemo nesto za sta cak i ne vjerujemo da ima svoj kraj....kao na primjer,promjena posla u krizi za bilo kakav posao,promjena partnera nakon godina zajednistva,a tamo vani,izbor nikakav ili totalno nepoznat....krenuti zivjeti ispocetka....e,a osnova za pocetak....gdje je,u nama,u toj hrabrosti.

Ipak dajem prednost logici i razumu nego "sirovoj" hrabrosti,pa nek budem i mali zeka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 9:12 pm

Astra ::
Hrabrost je jako sirok pojam,sto je nekome povjetarac,drugome je isto to oluja...eto,primjer,neko se igra zmijama ja bi bila ludo hrabra kad bih ju dodirnula i ne vjerujem da takvu hrabrost posjedujem.
S druge strane,lavica sam za djecu....tad ne znam sta ne bih bila spremna da uradim,a zar to nije hrabro.
U svakom slucaju zavisi sta pokrece tu hrabrost,nekad smo kukavice a nekad junaci.


Astra ne plashish se valjda svih zmija..a pitona???? :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 9:13 pm

znam da muda nemam , sad jel se to broji u hrabrost ne znam... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 9:33 pm

brunolino ::
znam da muda nemam , sad jel se to broji u hrabrost ne znam... smehsmeh

Kad ustreba javi, posudicu ti ja moja smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Dec 15, 2011 9:42 pm

AstrinaKomsinica ::

Kad ustreba javi, posudicu ti ja moja smehsmeh :rlol:

neda majka svoje djece... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPet Dec 16, 2011 1:41 am

brunolino ::
AstrinaKomsinica ::

Kad ustreba javi, posudicu ti ja moja smehsmeh :rlol:

neda majka svoje djece... :eee:

Pa kad nemas, sta cu, moram ti malo dat mojih! Samo se ne saginji plaHo:))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPet Dec 16, 2011 2:06 am

Zana ::
Astra ::
Hrabrost je jako sirok pojam,sto je nekome povjetarac,drugome je isto to oluja...eto,primjer,neko se igra zmijama ja bi bila ludo hrabra kad bih ju dodirnula i ne vjerujem da takvu hrabrost posjedujem.
S druge strane,lavica sam za djecu....tad ne znam sta ne bih bila spremna da uradim,a zar to nije hrabro.
U svakom slucaju zavisi sta pokrece tu hrabrost,nekad smo kukavice a nekad junaci.


Astra ne plashish se valjda svih zmija..a pitona???? :girlcool:

Ma Zanice,svega sto gmize i nema noge....a sad ako je s noge,ne ga se bojim,samo me malo straJ.... smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyPon Jan 16, 2012 9:55 am

..u zivotu ne volim da rizikujem,neki to nazivaju kukavichlukom,meni to nije to..biti hrabar znachi sachuvati integritet a pri tome i svoju porodicu odrzati iznad povrshine ove prljave vodurine,kojom nas okruzishe..hrabrost chesto podrazumeva kockanje,naravno chesto se dobije i to te osokili ali kada izgubish,onda gubish sve
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 11:37 am

...to mi valjda jedino nikad nije nedostajalo"hrabrost",a uz hrabrost uvek ide i mala doza ludosti..umem da skocim u najvecu vatru i ostvarim ono sto zelim...a o ranama zbog te hrabrosti necu da pricam...sve ima svoju cenu..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 11:44 am

Ići glavom u zid nije hrabrost . To je glupost .
No ako vam je neki zid prepreka do nečega do čega vam je stalo ....može se uvek razmisliti kako ga potkopati , načeti na nekom slabom delu pa rušiti ciglu po ciglu .
Jeste da traje ,jeste da se namučite ,jeste da vas može poklopiti dok se ruši...ali je to rizik ,i ipak je bolje nego zaletati se u njega dok ne razbijete glavu ili šta gore .A najgore je sedeti pred njim i kukati kako je previše čvrst, previsok, nesavladiv....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 11:52 am

...normalno,da cu prvo proceniti svoje sposobnosti i videti koji ce efekat imati ta moja hrabrost..u takvim situacijama ne treba biti tvrdoglav,nego domisljat i vispren...
..a svako je u zivotu imao svoj Vaterlo...izgubljenu bitku..
Nazad na vrh Ići dole
Uther Pendragon

Uther Pendragon


Godina : 50
Location : lokacija super
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 11:54 am

hrabrost...je moje srednje ime..
osim kad idem s posla pored groblja peske posle ponoci..
:vampire:
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 3:11 pm

pa kazu da sam previse hrabra i da nemam strah od nicega, a da to u opste ne valja ....ja ne vidim tako ,zaista se ne plasim nicega a to je po meni dobro . Strahove ako imam uvek gledam da pobedim ,imam jedan zivot pa necu da propustim nista,i da se uvek osvrcem ili trzam ....na primer : imala sam strah od Dunava i virova ,ni noge nisam htela smociti nikad,ali desilo se da sam usla u vodu jer sam morala i o tome nisam ni razmisljala tog trena ,tako da i to sam prevazisla i danas s uzivanjem plivam ....
Mozda kad razmislim bolje postoji nesto ,ali to opet je majcinski instikt ...bojim se da mi se deci ne desi nista lose .....i to je vrsta straha ,nazalost to jos nisam skontala kako da pobedim ,ili u opste ne treba to pobediti ....to je tako prirodno
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 3:28 pm

NEMA ČOVEKA KOJI SE NEPLAŠI A I NETREBA SAD OSUĐIVATI SVAKOGA ZA SVOJE STRAHOVE.HRABROSTI IMAM (TO MNOGI ZNAJU)A DA NEVOLIM DA PREĆUTIM NIKOME E TO ME JE KOŠTALO U ŽIVOTU DOSTA ALI ZATO NIGDE NEIDEM POGNUTE GLAVE I NIKO NE POKAZUJE PRSTOM PODRUGLJIVO NA MENE .NEMA NIKAKVE VEZE OVO SA PISANJEM VELIKIH SLOVA (NEVIČEM )NEGO ČISTO MI DOŠLO DA NAPIŠEM OVAKO JER NEVOLIM ONE KOJI KAŽU DA VIČEM KAD PIŠEM VELIKIM SLOVIMA . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 4:04 pm

Ja se bojim sjene svoje slamka
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 5:00 pm

Ma ja sam u privatnom životu pičkica pa se kurčim ovde po netu.
Plašim se svega.
Pasa i gospodara,turbo folka koji je uzeo maha,ali hvala bogu seli se lagano u susedne države,Džipadžija,policije jer mi je mirna savest a takvima obožavaju da smeste,zelenih očiju i plavih kosa,........sopstvene senke.Jedino se ne plašim Boga,...jedva čekam kad će me pozvati na prijemni.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 6:25 pm

...ahahahhaha sada mi je lakshe,nisam jedina koja nije hrabra..debilko care :yeeessss:
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Feb 12, 2012 6:33 pm

Zana ja ne sumnjam ni trenutak da ti i Debilko niste hrabri,svako ima svoje strahove,i ne dao Bog da ih nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Sep 02, 2012 9:52 pm

promaja ::
NEMA ČOVEKA KOJI SE NE PLAŠI A I NE TREBA SAD OSUĐIVATI SVAKOGA ZA SVOJE STRAHOVE.HRABROSTI IMAM (TO MNOGI ZNAJU)A DA NE VOLIM DA PREĆUTIM NIKOME E TO ME JE KOŠTALO U ŽIVOTU DOSTA ALI ZATO NIGDE NEIDEM POGNUTE GLAVE I NIKO NE POKAZUJE PRSTOM PODRUGLJIVO NA MENE .NEMA NIKAKVE VEZE OVO SA PISANJEM VELIKIH SLOVA (NE VIČEM )NEGO ČISTO MI DOŠLO DA NAPIŠEM OVAKO JER NE VOLIM ONE KOJI KAŽU DA VIČEM KAD PIŠEM VELIKIM SLOVIMA . [You must be registered and logged in to see this image.]
I dalje stojim iza ovog svog posta ,treba samo da vidimo o kojoj hrabrosti je reč pa onda da diskutujemo .
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 31, 2012 6:13 pm

Tattoo ::
Zana ja ne sumnjam ni trenutak da ti i Debilko niste hrabri,svako ima svoje strahove,i ne dao Bog da ih nemamo.

Tattoo mila,nisam ja ovo ni shvatila kao kritiku meni...a nekada zazalim shto nisam imala mooda pa da svoje lichne interese stavim ispred porodichnih ali ne moze i jare i pare..ljub tebe ja...a da..da odmah napomenem..zaista se meni ne treba izvinjavati ako ne mislite isto kao ja..pa svako ima pravo na svoj stav i ne bi ni valjalo da smo svi isti..bilo bi dosadno:)) ljubac
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyČet Nov 01, 2012 12:35 am

Bojim se, strasno affraid
Nazad na vrh Ići dole
Galeb

Galeb


Datum upisa : 17.12.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Nov 04, 2012 2:28 pm

Hrabrosti imam čak i da sauočim i sa sopstvenom senom .....
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptyNed Nov 04, 2012 2:33 pm

promaja ::
NEMA ČOVEKA KOJI SE NE PLAŠI A I NE TREBA SAD OSUĐIVATI SVAKOGA ZA SVOJE STRAHOVE.HRABROSTI IMAM (TO MNOGI ZNAJU)A DA NE VOLIM DA PREĆUTIM NIKOME E TO ME JE KOŠTALO U ŽIVOTU DOSTA ALI ZATO NIGDE NE IDEM POGNUTE GLAVE I NIKO NE POKAZUJE PRSTOM PODRUGLJIVO NA MENE .NEMA NIKAKVE VEZE OVO SA PISANJEM VELIKIH SLOVA (NE VIČEM )NEGO ČISTO MI DOŠLO DA NAPIŠEM OVAKO JER NE VOLIM ONE KOJI KAŽU DA VIČEM KAD PIŠEM VELIKIM SLOVIMA . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 09, 2013 9:27 pm

Roditi trece dete u mom kraju je hrabrost. Otici u nepoznatu zemlju, gde vlada sasvim razlicita kultura, tradicija, religija, neki su zvali hrabrost, neki rekli da je ludost..
Onda sam ja, eto luda na kvadrat, ili hrabra isto toliko..
A to sto se plasim mraka, i svega sto puze i gmize, nazovite kako hocete  zubbb










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 09, 2013 9:30 pm

Mislim da sam dovoljno Hrabar...:329340: 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 09, 2013 9:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 09, 2013 9:33 pm

ja sam kukavica po seksualnom opredeljenju.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySre Okt 09, 2013 10:39 pm

tok tuk tok ::
ja sam kukavica po seksualnom opredeljenju.
I sam sam ti takav sestro :zubi3: :zubi3: :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySub Dec 26, 2015 8:22 pm

Uther Pendragon ::
hrabrost...je moje srednje ime..
osim kad idem s posla pored groblja peske posle ponoci..
:vampire:


 me too  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? EmptySub Dec 26, 2015 8:26 pm

imam kad sam priteran u ćošak.......










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imate li dovoljno hrabrosti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li dovoljno hrabrosti?   Imate li dovoljno hrabrosti? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imate li dovoljno hrabrosti?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Imate li M na dlanu ?
» IMATE LI /IMALI STE /TELESKOP ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: