DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta biste poručili Demokratskoj stranci

Ići dole 
+22
Zana
Djoka20
AstrinaKomsinica
doctorr67
bosankaa
Uther Pendragon
ZezaM
Sibila_
Nut
debilko
Amisela
Only women
Lily
Ivana_258
determinanta
Samouka
promaja
Danubius
Helena Trojanska
PJER
sonia
cojle
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Feb 02, 2011 7:14 pm

First topic message reminder :

Šta biste poručili Demokratskoj stranci i njenom predsedniku Borisu Tadiću?

TADIĆU KADA ODEŠ I KRAVE ĆE NAM SE VRATITI jwwwwww











Seljak sam pa umem i reč da probiram!


Poslednji izmenio cojle dana Sub Mar 03, 2012 6:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2012 11:42 pm

vazelin
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 13, 2012 11:20 am

Da je dugačak taj njihov 05.oktombar... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 13, 2012 11:49 am

Manje Dačića -više Ljajića i LDP .


SPS,PUPS ,JS , URS nisu parteneri kojima treba verovati .
I ovi izbori će biti "mi "ili "oni " ,a "oni" -SNS , SRS ,DSS ˘i ostali kompanjoni neće biti puno gadljivi na "programske razlike " . Isto je to društvo .
Normalni glasač,ma šta mislio o sadašnjoj DS ,će ipak glasati za manje zlo -izmedju demokratske /gradjanske /Evropske Srbije i nacionalističke /desne/klerikalne ,će izabrati prvu -ali ako je šareno društvo -bojkotovaće glasanje . Onda DS sigurno gubi .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 13, 2012 11:54 am

Bogami ja ću se kladiti odma da će da izgubite ako se oslonite samo na Čedomorca i LJajića---pa vi bez tih postapalica nikad nebi imali vlast ,sad ste na vlasti zahvaljujući Dačiću i Krkanu ...razmislite malo ,Dačić vas još drži na vlasti sa hapšenjima Mladića i Zemunaca ,odreknete li se Krkana ,odoste vi u penziju ,veruj nimalo mi nebi bilo žao ..
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom



Datum upisa : 18.12.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 13, 2012 12:25 pm

I pored svih svojih mana, a nije ih mali broj...nadam se da ce DS ostati na vlasti.
Ne zato sto ih volim, nego zato sto chak i predvodjeni onim sharlatanom i samozadovoljnim tadicem koji je okruzen bajnim savetnicima, predstavljaju jedinu kartu za ulazak u igru sa Evropom...

Sve ostale opcije su ili ajmo jovo nanovo, ili sad cu da se nafatiram kroz NVO i ostale institucije demokratskog uredjenja...

Da sublimiram. Gade mi se svi redom ali u ovom trenutku treba biti pragmatichan (kako divna rech za pushenje...)
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 13, 2012 12:32 pm

Nešto me ovi podsećaju na ono vreme Miloševića kad se govorilo --ma bolji je i on nego da mi dođu tamo oni zapadni podanici i trajalpo to kolko je trajalo i znamo kako .Sad ista priča počinje ,bolji i on nego tamo neki ...Evropu zabole ona stvar za Srbiju i Tadića ,pokazali su to več milion puta ,ja samo neznam da li mi stvarno tako normalno možemo živeti a ništa živo neradi .Ako trebamo da prodamo to što je ostalo da bi oni onda otišli sa vlasti ,bojim se da će da nas svrbi jako posle .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 9:16 am

...kako god okrenete,nece biti bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Uther Pendragon




Datum upisa : 03.02.2012

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 9:54 am

Natasa Micic ima dobre sise , sexi brdjanski naglasak i loknice za dobro prihvatanje da ne isklizne..

toliko znam o politici ..lazem..od zla oca i jos gore majke biras manje zlo
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 10:08 am

promaja ::
Bogami ja ću se kladiti odma da će da izgubite ako se oslonite samo na Čedomorca i LJajića---pa vi bez tih postapalica nikad nebi imali vlast ,sad ste na vlasti zahvaljujući Dačiću i Krkanu ...razmislite malo ,Dačić vas još drži na vlasti sa hapšenjima Mladića i Zemunaca ,odreknete li se Krkana ,odoste vi u penziju ,veruj nimalo mi nebi bilo žao ..
Naravno...karte su loše da lošije ne mogu biti . No ja nikada ne mogu da budem ni toliko lud a ni pijan -da bi poverovao ijednu reč Tomi i Vučiću .
Koalicija DS sa SNS bi značila za Srbiju ...ne smem ni da mislim .
Koštunicu smo već videli na vlasti,i gde nas je to odvelo a o radikalima da se i ne priča ,tek smo njih videli i dobro zapamtili .
Ovoj zemlji treba "preokret" ,i to potpun ,onakav kakav je zamislio Zoran Đinđić .DS se mora vratiti izvornom programu bez balasta krvopijskih koalicionih partnera i socijaldemokratiji centra Ni levo -ni desno .
Po svaku cenu napustiti politiku "salonske demokratije " i ići u agresivnu kampanju populističkog tipa -inače......izgubiće ,a sa "naprednima" i "nacionalno desnima" ostaćemo u dupetu sveta ,ne mi -nego i naša deca .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 10:11 am

da na vreme kupe avionske karte :eee:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 4:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta ga je vuklo da poseti u Sarajevu?
Rodni grad ili da nađe mesto za Vladu Srbije u izgnanstvu? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 8:37 pm

.. i mi bager za igru imamo! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 9:43 pm

izgleda da kod IVICE ima mesta u marici za dosta njih... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 9:47 pm

Ne dirajte ništa, super mi je, tako mi i treba!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 9:49 pm

Da nije vas ,nebi Ivica bio tako popularan [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 9:53 pm

14.02.2012 15:59Istraživanje rejtinga stranaka - NSPM

Nova
srpska politička misao (NSPM) predstavila je danas rezultate
istraživanja javnog mnjenja po kojima Srpska napredna stranka ima
najveću podršku građana sa 28,90 odsto, a slede Demokratska stranka sa
25 odsto i trećeplasirana Socijalistička partija Srbije sa 11, 20 odsto,
dok bi na birališta izašlo 69.9 odsto birača.
----------------
...što uopšte nije loše -jer sa SNS će samo DSS sa svojih možda 6 % (i to ako želi svoje političko samoubistvo ) a uz DS će sigurno i URSi LDP ,i Ljajićeve socijaldemorate ,i manjine ,mada se sada kočopere svi da bi ocenili za koliko mogu da se ogrebu u vlasti .

Dakle...malo je prerano za "pada vlada "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:01 pm

Da,al bojim se da te statistike nikad nisu bile tačne pa zato mani se sabiranja onih koji su jako mali ....taj sa 11 i oni sa 7,8....ti će da vas sjebu ovaj put ,a vi se odrecite Ivice i penzosa i onda pakujte kofere odma... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:11 pm

promaja ::
Da,al bojim se da te statistike nikad nisu bile tačne pa zato mani se sabiranja onih koji su jako mali ....taj sa 11 i oni sa 7,8....ti će da vas sjebu ovaj put ,a vi se odrecite Ivice i penzosa i onda pakujte kofere odma... [You must be registered and logged in to see this image.]
Kakvi odreći se Ivice . Ivica ispao još najuspešniji ministar. Palma najbolji partner,a ko ima penzose -ima i sasvim lep broj glasova . Samo Krka stariji treba da im kaže za koga da glasaju .
I to bi i trebalo da bude dosta za većinu -jer Ivica i danas reče da sa Tomom -nikako . Lepo njima sa DS -sve sama milionerska direktorska mesta i upravni odbori ,što bi menjali . Mogu da dobiju još više.
Ovi drugi -ako baš zatreba ,tj ako Srbija bude morala da odlučuje izmedju demokrata i "naprednih" -a biće da neće trebati .
Zato DS mirno spava -čak i kad ne mogu danas da imaju prostu većinu bez SPO . Neće biti "preokreta "-ali neće biti ni "napredno/radikalno bolje. "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:15 pm

Ja samo znam da nas svi j...u i niko nevadi ,a ni da malo odmore brate ,uzjašili pa koda im je zadnje ...a ko zna ,možda i bude... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:17 pm

Porucila bih,porucila Gosn Tadicu da ode na jedan Vorsorgeuntersuchung,nesto mi bome lose izgleda... cat











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 8:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Što više ovakvih naslovnih strana .Slobodno lažite što bombastičnije -bitno da je to ono što narod želi da čuje -makar svakome bilo jasno da je nemoguće .
Tako se glasalo za "*leba za 3 dinara" ,"penzije izjednačene sa platama" "srbija se saginjati neće " Život damo -Kosovo ne damo" itd ...i sada ima puno onih koji će glasati za "ne evropi" i "socijalnu pravdu" koju nudi Karićka ,demokratiju po Tomi -što ne bi i ovo ?
Kad može pismo Vučića javnom tužiocu u kome se "obeledanjuje ime viskog državnog funkcionera i njegova veza sa Lukom Bojovićem" da putuje iz Beograda u Beograd evo već 5 dana -i još nije stiglo -a niko ne kaže ,alo lažeš breeee ....
Onda lažite slobodno, bitno da lažete više od drugih -i dobijate izbore !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Mar 19, 2012 9:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 9:28 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 11:42 am

Pa-pa! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 11:47 am

Njima ne vredi poručivati ,oni nisu iz ovog miljea [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 12:04 pm

Vala zdruzice se oni sa onima koji budu izabrani.. nemeremo se mi resiti kompLJet politicara.. do da ih sve smenimo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 8:49 pm

Gospodo demokrate -pokazali ste se kao nečasne kukavice ,za svako gađenje . U trenutku kada je vaš predsednik -zbog vaših svinjarija doživeo poraz ,svi ste pobegli u mišju rupu i ostavili čoveka samog pred kamerama .
A svi ste gurali oko njega -koliko dan pre .
Nijednog podpredsednika ,nijednog ministra ,nijednog funkcionera ?
Sramota .I nisu trebale žene da budu tamo -nego muškarci .
Nijednog nije bilo . Jedino je Nenad Čanak, koji je samo koalicioni partner ,imao mooda da stane pred novinare -vi ste se kukavički sakrili .
Čak i Djilas i Šutanovac-od kojih to nikada ne bi očekivao ?
Imao sam pravo što nisam glasao za vas kao stranku -i što sam glasao za Tadića .On je pokazao da je čovek i kad mu je najteže -a vi ste pokazali da ste salonska kukavička mrtva puvala .
Tadić bi trebao da razjuri dobar deo nesposobnih iz GO stranke ,inače nikada više nećete steći poverenje glasača (za razliku od DS koji je odlično radio u Vojvodini A ja se tome i nadam -da će dobar deo i članova ,i glasača ubuduće glasati za LDP .)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 9:18 pm

..Ako mislite da u narednom periodu postojite, očistite šljam iz vaših redova, dozovite se pameti, inače ima da vas NEMA
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 10:52 pm

Danubius ::
Jedino je Nenad Čanak, koji je samo koalicioni partner ,imao mooda da stane pred novinare -vi ste se kukavički sakrili.

Drž'te se Čanka da bi Vas razbili kao šerpu! smehsmeh











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 11:29 pm

Ma ljudi, lepo vam je novi predsednik rekao.
Ne vraćajmo se u prošlost, DS to već jeste.
Gledajmo u budućnost Srbije i SNS.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 11:35 pm

poručio im 10 sa lukom...i da odagnaju sve sa mukom :)
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 22, 2012 11:46 pm

cojle ::
Danubius ::
Jedino je Nenad Čanak, koji je samo koalicioni partner ,imao mooda da stane pred novinare -vi ste se kukavički sakrili.

Drž'te se Čanka da bi Vas razbili kao šerpu! smehsmeh
..I Cede..i Cede... smehsmeh ...
Sto Ds..voli slovo C.. :ples3: :ples3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyČet Maj 24, 2012 11:28 pm

Da pitaju Denija da privoli Cecu mesto ove zaboravne...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyČet Maj 24, 2012 11:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 12:03 am

Bojim se samo da ne održite isti ovakav govor i sad kad napravite vladu .Isti akteri samo je malo datum pomeren a i godina....daće bog da je ovo samo bio mali zalet za novih 5 godina.Samo ,vidim da je opet ekipa iz 90-ih ,nešto sa ovim snimkom nije u redu .???
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 12:21 am

Da..i oni odu pogledati ....onaj film''Prohujalo sa vihorom''... lu6777

:ples3: :ples3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 12:37 am

Da'l se ova tema odnosi samo na Srbiju?!

Ma bas me briga, cek da i ja porucim nesto: Please take me off your calling list, or I'll sue your ass lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 12:50 am

AstrinaKomsinica ::
Da'l se ova tema odnosi samo na Srbiju?!

Ma bas me briga, cek da i ja porucim nesto: Please take me off your calling list, or I'll sue your ass lu6777
..

Kono..''.al si vrag..'' :ples3: :ples3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 12:51 am

Stoooo!? Zakon je predivna stvar, kad znas pravilno da ga koristis :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 6:56 am

doctorr67 ::
poručio im 10 sa lukom...i da odagnaju sve sa mukom :)
.. mislis Doc.. da naranimo tu sirotinju iz DSa? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 11:49 am

Da ne jedu više g*vna, kao i da ne prave od novog izabranog Tome ovna, već da mu pomognu, kao i da sami dovedu ekonomiju u okvire dostojne života običnih građana.U suprotnom dobiće, anarhiju i totalno bezvlašće na ulici .
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 3:40 pm

Da dobro paze na ....[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 10:35 pm

Da ne idu vise na izbore, ili da promene svoju ideologiju ili neka sede sa strane.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Jun 10, 2012 8:34 am

Sve smo mogli mi da je duži bio dan! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 1:18 am

Da nam duvaju,pre pola sata smo dogovorili vladu SNS, SPS, URS i Ljajic.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 8:03 pm

[quote="debilko"]Da nam duvaju,pre pola sata smo dogovorili vladu SNS, SPS, URS i Ljajicce da vam osvetla obraz lu6777
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 11:43 pm

Da vidimo da li će Šule da podnese ostavku ili će da krivi Slobin kadar .... cherry
Pa da se reše takvih kadrova,u opoziciji takvi ne opstaju ,pogotovo kad budu načepljeni malo...
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 12:00 am

Demokratska stranka da ode u opoziciju, to mi je druga zelja posle cerke.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Okt 22, 2012 10:11 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]



Početak prljave kampanje u DS: Pogledajte spotove protiv Dragana Đilasa (VIDEO)

Juče su se na Jutjubu pojavili klipovi u kojima se zajedljivo komentarišu neke izjave kandidata za lidera Demokratske stranke Dragana Đilasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Počela je i "prljava" kampanja za predsednika Demokratske stranke. Ovoga puta na meti je jedan od kandidata za lidera stranke Dragan Đilas.




Fino, fino [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Okt 22, 2012 10:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



Donator DS uhapšen kao vođa „carinske mafije



U rubrici koja označava mesto navodi se Subotica, što osim sedišta donatora može da ukazuje da je stvarni korisnik ove donacije bio Opštinski odbor DS u Subotici, na čijem čelu je Modest Dulić, brat bivšeg ministra i poslanika DS Olivera Dulića


[You must be registered and logged in to see this image.]zoom







BEOGRAD - Žarko Radonjić, uhapšen pod sumnjom da je organizator kriminalne grupe koja je malverzacijama na uvozu i carinjenju robe oštetila budžet Srbije za oko 10 miliona evra, vlasnik je preduzeća Metropolit d.o.o. koje je doniralo 400.000 dinara Demokratskoj stranci.

U finansijskom izveštaju koji je na svom sajtu objavila Demokratska stranka navodi se da je 3. maja 2012. (tri dana pred održavanje izbora) od preduzeća Metropolit primljena donacija od 400.000 dinara. U rubrici koja označava mesto navodi se Subotica, što osim sedišta donatora može da ukazuje da je stvarni korisnik ove donacije bio Opštinski odbor DS u Subotici, na čijem čelu je Modest Dulić, brat bivšeg ministra i poslanika DS Olivera Dulića. Podaci APR-a pokazuju da je direktor i vlasnik firme za uvoz-izvoz i špediciju Metropolit Željko Radonjić, koji je ujedno i suvlasnik preduzeća za uvoz-izvoz i špediciju Moraveks d.o.o. iz Subotice.

Pripadnici SBPOK-a i Žandarmerije su u akciji „Bazar“ 31. maja ove godine uhapsili 22 lica i to osam službenika Uprave carina i četrnaest direktora, odnosno privrednika, među kojima je bio i Radonjić. Između ostalog, tada je izvršen pretres kuće Nermina Smailovića, brata muftije Muamera Zukorlića, jer je na toj adresi registrovana firma Nermeks d.o.o. koja je predmet istrage. Smailović je bio priveden na saslušanje, a potom pušten.

Ova kriminalna grupa, prema navodima MUP-a i Tužilaštva za organizovani kriminal, nanela je štetu budžetu Srbije od milijardu dinara, odnosno 10 miliona evra. Vlasnici i direktori preduzeća su uvozili tekstilnu robu i odeću iz država EU i evroazijskih zemalja, a potom su preko fiktivnih faktura u dogovoru sa carinicima robu carinili po umanjenim cenama. Prema pisanju medija, kao organizator kriminalne grupe označen je upravo Žarko Radonjić. Policija je uhapsila i suvlasnika istog preduzeća Dejana Antića, koji je inače predsednik odbora Socijaldemokratske partije u Subotici.

Druga Radonjićeva firma, Metropolit, koja se u zvaničnim izveštajima pojavljuje kao finansijer DS, takođe se dovodi u vezu sa nezakonitim aktivnostima prilikom uvoza i carinjenja robe. Tužilaštvo tvrdi da je uhapšena kriminalna grupa delovala još od 2009. godine, što dodatno baca senku na poreklo novca koje je Metropolit donirao Demokratskoj stranci. U prilog tome ide i izjava Slobodana Homena da je Direkcija za upravljanje oduzetom imovinom privremeno zaplenila 314.095 evra, 1.300 švajcarskih franaka i 800 američkih dolara od „pripadnika kriminalne grupe“ Žarka Radonjića i Dejana Antića.
[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 2:38 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na greškama se uči ....
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySre Okt 24, 2012 9:17 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Nov 04, 2012 10:24 pm

Zoran Živković napustio DS


Autor B.G. Izvor Južne vesti | Niš

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zoran Živković; arhivska fotografija

Nekadašnji premijer Srbije i gradonačelnik Niša Zoran Živković saopštio je da je napustio Demokratsku stranku.

Svoju odluku Živković je objavio na tviteru.




[You must be registered and logged in to see this image.]Zoran Živković@ZoranDirektno

Demokratska stranka već više od osam godina nije demokratska, a od danas više nije ni stranka... To su razlozi... fb.me/1OXueqtNY

4 Nov 12

  • Reply
  • Retweet
  • Favorite
Iako nije detanije obrazložio, izvesno je da je to posledica dogovora između Borisa Tadića i Dragana Đilasa u vezi sa izborom predsednika DS.

Živković, koji je nekoliko puta poslednjih meseci najavljivao svoju kandidaturu za predsednika stranke, najavio je prošle nedelje i mogućnost da formira svoju partiju.






[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Nov 04, 2012 10:27 pm

sonia ::
Zoran Živković napustio DS

Ostadoše i bez "akademika"!? booored











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Nov 26, 2012 6:39 pm

Teško je nešto pametno reći

Predstavljamo novo rukovodstvo DS-a [You must be registered and logged in to see this image.]

Stiče se utisak da su popustili pred naletom "naprednih medija" pa sklonili neke ljude iz struke (mišljenje jednog delegata ,čiji sud visoko cenim -nisam bio tamo )
Najzanimljivije lice je Miki Rakić-pravi Eliot Nes iz senke ,za razliku od ovog pozera Acike (mada apsolutno podržavam sva privođenja i članova DS -ništa ne verujem dok ne pročitam da je neko od njih i -kriv i osuđen )
Miki je iz Žitorađe -tog rasadnika genija -možda se DS zahvaljujući tome popravi rejting ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyPon Nov 26, 2012 6:43 pm

Neka im je bog u pomoći.....Ako je sad Đilas...neka ostane, bez paralelnih rukovodioca stranke.Da budu pametni neka se otarase "lopova" kako bi manje pretrpeli štetu...i podigli se iz mrtvih do sledećih izbora...
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Dec 08, 2012 10:14 pm

Ode Tadić al se vratiše samo volovi!? booored











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptySub Dec 08, 2012 10:16 pm

10 sa lukom i 2 krigle piva..da uživa :)










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 9:50 pm

cojle ::
Zoran Živković napustio DS

Ostadoše i bez "akademika"!? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ostadoše i bez Vuka Jeremića ,Dušana Petrovića itd. I to nije nikakva šteta -nego pročišćavanje stranke . Sa njima ode i jedno 200 drugih .No ,DS još uvek ima 200 000 članova .
Ono što je najveća glupost -dozvolili su da ih satanizuju po tabloidima jedan SNS i to po radikalskom demagoškom receptu ?
Ozbiljna stranka to ne sme da dozvoli ,Šaper i kompanija koja radi PR i marketing -mora da ode .No ovo će biti novo lice DS :

Aleksandar Šapić ,proslavljeni vaterpolista i doktor nauka .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šta se njemu može "pripisati "???

Aleksandra Jerkov - novi PR DS
[You must be registered and logged in to see this image.]

I još ako nastupe sa LDP u nekoj koaliciji na programskim osnovama koje je postavio Zoran Đinđić,i sa svim drugim demokratskim snagama u Srbiji .......ode Grobar i kompanija sa vlasti .
Živi bili pa videli. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste poručili Demokratskoj stranci    Šta biste poručili Demokratskoj stranci  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta biste poručili Demokratskoj stranci
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kad biste bili...
» Gde biste voleli da zivite, a gde nikako?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: