DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN

Ići dole 
+11
Astra
brdjanin
Gothic
brunolino
Kijara-brm
debilko
promaja
Zana
dusicaa
cojle
Nono 64
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 04, 2011 8:17 pm

First topic message reminder :

Pošto imamo ovakvu temu za "Zvezdu " (na koju ja rado svraćam  [You must be registered and logged in to see this image.]) hajde da imamo temu i za sportsko društvo /fudbalski klub "Partizan"

OFICIJELNI SAJT [You must be registered and logged in to see this image.]


Istorija


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fudbalski klub Partizan je osnovan 4. oktobra 1945. godine kao deo
Jugoslovenskog sportskog društva Partizan. Danas je ovo Sportsko društvo
asocijacija 25 klubova u isto toliko sportova, čiji je član i dalje i
Fudbalski klub, ali ima potpunu samostalnost u organizovanju,
rukovodjenju, finansijama, materijalnim dobrima i objektima. Uz
Fudbalski klub radi i nekoliko naših preduzeća kao deo poslovnog sistema
Partizana.
Fudbalski klub Partizan je 22 puta bio prvak države: 1947, 1949, 1961,
1962, 1963, 1965, 1976, 1978, 1983, 1986, 1987, 1993, 1994, 1996, 1997,
1999, 2002, 2003, 2005, 2008, 2009, 2010.
Pobednik Fudbalskog kupa Jugoslavije bio je 11 puta: 1947, 1952, 1954, 1957, 1989, 1992, 1994, 1998, 2001, 2008, 2009.
Godine 1966. Partizan je bio vicešampion Evrope, 1978. pobednik Srednjeevropskog kupa.
Momčilo Vukotić je rekorder Partizana po broju nastupa – odigrao je 791
utakmicu, a rekorder u broju golova postignutih za crno-bele je Stjepan
Bobek sa 425 pogodaka.
Za reprezentaciju Jugoslavije nastupilo je preko 130 Partizanovih
fudbalera, a više od pedeset utakmica odigrali su Bobek, Zebec,
Čajkovski, Jusufi, Galić, Šoškić, Jokanović, Mijatović i Milošević.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Partizan neguje igru koju cene stručnjaci i
gledaoci širom sveta, pa je zato veoma rado viđen gost od prvog
susedstva do stadiona Južne Amerike.
Osnovu te igre čini spremnost za nadigravanje, koja bazira na
individualnim vrednostima i uigranosti ekipe, majstorstvu koje izmiče
svakoj zamci i snazi. To Partizanovoj školi fudbala daje prednost i
efikasnost. Crno-beli su u dosadašnjim ligaškim takmičenjima postigli
šest pobeda sa deset i više datih golova, u dva prvenstva su postigli po
više od stotinu golova i drže rekord jugoslovenske prve lige sa 111
pogodaka u jednom prvenstvu.





Igrači Partizana sa najviše odigranih utakmica:

1. Vukotić Momčilo  791 – 339 golova

2. Klinčarski Nikica  565 – 73

3. Damjanović Milan  537 – 19

4. Paunović Blagoje 514 – 5

5. Mihajlović Ljubomir  512 – 9

6. Ilić Saša  507 -208

7. Stojković Nenad   492 – 30

8. Kovačević Vladimir   487 – 319

9. Pejović Vlada   485 – 2

10. Bobek Stjepan    478 – 425

11. Trifunović Aco   477 – 142

12. Belin Bruno    477 – 49

13. Radaković Miloš  475 – 10

14. Đorđić Svemir   466 – 102

15. Valok Marko 470 – 411

16. Varga Zvonko  451 – 167










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Jan 19, 2022 12:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Jun 10, 2016 11:40 pm

Daleko od toga da se nisu omastili i da nisu na vrhuncu (2006. -2008.) pravili greške iz bahatosti ali su mnogo toga dobrog uradili. Imaju dobre kontakte po svetu, govore jezike, Ćure čak ima frankusku lentu, kao orden kod nas. Partizan je zvanično najbolja škola fudbala u Evropi (pretekao je Ajaks) na desetine i stotine igrača je otišlo iz kluba, igralo u poznatim klubovima i donelo veliki novac u zemlju. Sagradili su veoma važan sportsko trenažni centar u Zemunu, koji će ostati klubu i držav i  posle njih. Davali igrače i trenere za reprezentaciju, punili budžet države po raznim poreskim osnovama. Samo za prošlu godinu je na ime raznih poreza uplaćeno državi preko 2 miliona evra.

Niko to više ne radi, ovi drugi samo troše državne i narodne pare i nikad im nije dosta. Pomenuta trojica su ipak iz sportskog miljea. Te tužbe koje spominješ su najobičnija izmišljotina. Finansijska policija ne izlazi iz kluba već godinama, traže bilo koju sitnicu, sve je pokriveno.

Ove ostale koje pominješ je upravo DB poslao da rovare i isisavaju pare iz kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Avg 21, 2016 10:46 am

12 od 13 vaterpolista Srbije koji su osvojili Olimpijske igre u Riju su ponikli ili su u toku karijere igrali za najtrofejniji srpski klub - Partizan.


Samo kažem .  jesvala sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 111827 
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPon Avg 22, 2016 11:41 am

Kica/Praja ::


Ove ostale koje pominješ je upravo DB poslao da rovare i isisavaju pare iz kluba.
Klub je u rasulu ,a o tome najbolje govore "rezultati" . 
Ako jedan "Partizan" gubi od Spartaka ,Napretka ,Vojvodine ,ne može ni "Bačku" da pobedi -gde smo onda ? 
Najnovija vest ,za "mesiju" je odabran Nenad Bjeković (izbor bivših igrača ,njih 70 ) koji treba da se suprostavi Trojnom Paktu ,ili ,"organizovanoj kriminalnoj grupi ""Zečević/Vučelić /Vazura" . To bi bila ta "sveža krv" i "spasilac" ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meni se nekako javlja ona "Sjaši Kurta ...." ali ok ,šta ja znam .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyUto Okt 18, 2016 9:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 19, 2016 9:26 am

Grobari su na košarci položili ispit zrelosti, dokazali da se nama ne može podmetati kukavičje jaje. Ne zviždim na minut ćutanja nikada, ali potpuno shvatam i to je bio jedini odgovor pravih navijača, koje niko ne organizuje već su tu zbog ljubavi prema klubu.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 19, 2016 10:44 pm

E Dani, moram neke stvari da ti objasnim jer sam lično sve vreme bio prisutan kao i Kića i Praja i to znamo odlično.
U vreme 90-ih, posle Barija, cigani su pčeli da lude, jer ogromne pare od transfera su otišle onima koji su u Zvezdu ulagali, a to je srpski DB. Tada je Arkan probao da se infiltrira, da posao klincima, lovu i to, a za uzvrat da čuva Miloševića od povika sa tribina. Takođe, on je angažovao navijače i za ratne akcije. Sve to vreme, grobari su ostali samo svoji, tada sam još uvek znao sve. Neki su poput Baneta Pevca i mnogih otišli u Arkanove jedinice i izginuli, ali na jugu je sve još uvek bilo ok. U to vreme, upravo Vučić sa svojom ekipicom iz Zemuna predvodi hooligane na severu koji su se pobunili protiv Arkana i zabrane pevanja četničkih pesama i pesama protiv Miloševića. To je trajalo par godina i on je tada izučio zanat kako se ubacuje među navijače DB i kako se oni kontrolišu. Pošto su cigani imali ogromnu korist od toga, oni su postali lojalni svom mođi, a kasnije su se osamostalili.
Prelomni trenutak kada navijači počinju da enormno jačaju, ucenjuju, kada počinju da ih se i igrači i uprava plađe je 5 oktobar. Tada su neki koji nemaju pojma o fudbalu proglasili delije narodnim heorijima, iako su u demonstracijama grobari učestvovali još i više. Ipak, delije su bile praktično vojna formacija iz Vukovara i zaraćenih područja, dok su grobari bili još uvek nezavisni pa kao takvi nikome nisu bili po volji. Batiš je gurnuo svog Šurbatovića (hooligana sa severa) čak u gradsku skupštinu.
Bilo je nemira i ranije, ali 2001-e kada sam došao iz Moskve jednom prilikom, otišao na košarku, napadnuti smo na sajmu. I to ko mi. Ne grobari, ja sam išao sa jednim drugom bez obeležja nego autobus koji je išao iz pravca hale. Stali su džipovima ispred autobusa i bacili upaljene baklje u autobus pa je nastaradalo nekoliko starijih sugrađana koji su se vraćali sa posla. Bio sam tu kada je stigla policija i video svojim očima, kako cigani vade legitimacije DB, pa se policija okreće i odlazi, a uz put im je rekla da se raziđu. To je početak koji sam ja video lično. Prvi put.
Probano je i podkupljivanje grobara, meni je nuđeno... da ne otkrivam sad, samo da budem u toj ekipi u vrhu. To su poznati PICERAŠI, a plaćali su ih sledbenici klana Šijana. Plaćao je sve Mihajilović, inače direktro banke, u upravi partizana, a inače zvezdaš. Ipak, nisu uspeli. Jer grobare uvek vodi ljubav prema klubu i to je na jugu bilo ipak nemoguće.
I tek sa pojavom Vučića, dolaze Janičari na jug. Svi su navijači Zvezde i Rada, preko noči postali partizanovci, a jedini oni na svakoj utakmici ulaze na stadion sa pištoljima. Jedini oni imaju čak i svoje obezbeđenje i to od strane policijskih službenika, penzionisanih specijalaca, vojnih lica. A iskoristili su vakum, kada je masa grobara osuđena za Brisa Tatona i još neka dela. Oni koji bi im se suprotstavili su se povukli i primirili i tako su oni zavladali jugom. I daju klincima prljave posleove, da ne spominjem, to svi znaju, nekolicina zarađuje solidno. Ipak, partizan ima nešto što drugi nemaju, a to su stariji grobari, moja i tvoja generacija, koji zaista vole klub i dalje odu s vremena na vreme. E tu su ovi nemoćni. Jer nema tih para sa kojima mogu podkupiti nas starije. Vučić verovatno ove svoje pritiska, ali ih jug ne prihvata. Dolaze do izražaja na manjim utakmicama, ali na derbijima, kada dođu stari grobari, oni su ispali iz igre. U poslednje vreme pravi grobari idu na istok. Na jug dolaze mlađi, ima ih malo, a jedino na derbiju dolaze iz unutrašnjosti, ali oni ovo neznaju i za njih su Janičari nebitni. Cigani su tako odavali poštu minutom ćuranja raznoraznim "navijačima", a ostali su to gledali i negodovali u sebi. Ali zvezda nema ono što ima partizan, a to je sada istok. Gde su stari navijači, sada očevi i dede, a koji su bili deo tog ešalona, koji su vrlo dobro upoznati sa svim zbivanjima i zato je došlo do zviždanja. Ponavljam, nisam radikal ni pristalica Šešelja pa tako se grozim svakog zviždanja prilikom odavanja pošte bilo kom preminulom. Nije prosto hrišćanski. Ipak, moralo se nekako izraziti protest. Ponavljam, ne odobravam zviždanje, iako su to moji stari gorbari.
Onda za mene potpuni šok. U pratnji policijskog ešalona, preko terena prelazi ekipa pokojnog Saleta, sa šipkama u rukama i ide na drugu stranu da se obračunava sa porodičnim ljudima. Kada su na drugoj strani počeli da beže, policija čak počinje da udara te ljude i da ih gura na ove sa šipkama. Posle minut, dva, policija je pozvala Janičare i oni su se isto tako uredno vratili, uz put ćaskajući sa policijom, preko terena i otišli na svoju stranu. Ovakvu javnu spregu batinaša bilo koje vrste i policije nikada nisam video. To nema veze sa navjačima koje ti prozivaš- Navijači su ovi ljudi na drugoj strani, koji su došlisa decom, unučićima, ženama na košarku. Ovo je cela istina i nema ništa da se doda. Slučajno sam bio očevidac, kasnije u pauzi otišao na obe strane i to je tako kako sam napisao. Ali je problem još veći. Kome i kako se preti iz uprave partizana, kada mora da narade ove majice i minut ćutanja. U prilog tome svemu ide i ubistvo Alena Kostića, našeg grobara iz Železnika jer nikome na pamet ne bi palo da dođe na ovu stranu da je on živ. On se jedini sa ovim klincima iz Železnika suprotstvaljao ovom zlu. Jeste bio nasilnik, ne mogu da kažem, ali je imao jaku ulogu jer nisu mogli da ga kupe. Zato je iscenirano uzbistvo.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Okt 20, 2016 3:31 pm

debilko ::
E Dani, moram neke stvari da ti objasnim jer sam lično sve vreme bio prisutan kao i Kića i Praja i to znamo odlično.
Verujem da ti je materija "ko je ko u navijačkim grupama" i stanje u SD "Partizan " daleko poznatije nego meni . Ja mogu da imam sliku samo iz medija ,no jedno jeste vidljivo svakome : 
-FK Partizan /KK Partizan su očigledno u rukama "navijačkih grupa" ,koje ,da se ne lažemo (i mislim da se slažemo ) vode narko dileri i drugi kriminalci . To je sada više nego očigledno ,posle slučaja "Sale Mutavi" .
- Uprava i pojedinci u upravi su u očiglednim poslovnim vezama sa "navijačkim grupama" ,i to je više nego očigledno . Uprava i niko drugi omogućava  unošenje zakonom zabranjene "pirotehnike" za čega klub  posle plaća teške kazne -svesno . A to je samo cena "zamazivanja očiju" ,neka se raja raduje ,ono što "navijačke grupe" ,"vođe" i razni "Vučelići"(mislim na razne politikante )  tamo rade ,nema veze ni sa sportom, ni sa navijanjem ,niti sa ljubavlju prema klubu . 
- Ja majice ,"minut ćutanja" ,čitulju ,i na kraju ,prisustvo na sahrani osobe kao što je "Sale Mutavi" čelnika i igrača kluba ,smatram sramotom bez presedana za svakog "Grobara" .Nema to veze ni sa hrišćanstvom ,ni sa pijetetom prema smrti mladog čoveka ,to ima veze sa ulizivanjem kriminalnom ološu . Takvi pre ili kasnije dobiju šta traže ,kako žive ,tako i završavaju ,ne vidim razloga za "opštu žalost" . 
Ne zaboravi da "Grobara" ,običnih navijača ima na desetine hiljada ,koji su obični i porodični ljudi ,i niko od njih nije "delegirao" te samozvane "vođe" da nas predstavljaju bilo gde -pa ni na stadionu . 
500 -1000 kriminalaca su rasterali sve normalne ljude sa stadiona , skidaju dresove i kapitenske trake fudbalerima ,šamaraju ih po svlačionici ,upadaju u prostorije kluba ,i očigledno drže za "onu stvar" kompletnu Upravu ,rade šta hoće ,i samim postupcima i prisustvom sramote klub i nanose direktnu štetu decenijskom ugledu ,a ništa manje i finansijsku . 
"Partizan" je postao  filijala narko dilera i drugih kriminalaca ,ispostava DB za regutovanje ulične žive sile , i kao takav više nema nikakve veze  sa sportom.
Ako u "počasnoj loži" mogu da sede takvi ološi -onda pošten čovek neće sedeti ni na stadionu ,a to se polako i dešava .
Na stadionu su samo "grupe" i Uprava ,i to "svojim poslom" ,i dok se klub ne privatizuje ,neće biti drugačije . 
Čak i tada postoji mogućnost da klub kupi neki "Sale Mutavi" pa se sve nastavi i dalje .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Okt 21, 2016 12:05 am

Slažem se skoro u svemu osim u jednom. Razlika između nas i Zvezde postoji i to ogromna. Dok je u Zvezdi upravo takvo stanje, u Partizanu je pokušaj uspostavljanja takvog stanja ali još uvek nije baš tako. Dokaz je hala, 7000 ljudi, svi idemo da dokažemo da imamo više gledalaca na utakmicama ABA lige, nego rivali u ligi šampiona iako Zvezda za razliku od nas za ligu šampiona razdeli nekoliko hiljada karata besplatno. Stalno mi nude ako hoću da idem. Za to vreme, na Partizan - Cibona i još bolje, Partizan - Olimpija rade tapkaroši, traži se karta više. Mnogo će vode rekama proteći dok nas stare grobare isele sa juga. A ja ne samo da asm protiv toga da se preti upravi, nego smatram da je mesto navijača na tribinama i sa plaćenim ulazinicama. Sto puta nisam imao kintu i nisam išao na utakmicu iako bih dobio deset karata besplatno da sam se pojavio. Ne slažem se za pirotehniku, mislim da je ta zabrana UEFE I ostalih glupost i ne treba zabranjivati. Ali gde me ti po malo izrevoltiraš. Kako ti padaju na pamet baklje da kritikuješ, a Vučićevi ubačeni navijači unose heklere. Ljudi prelaze uz pratnju policije sa metalnim šipkama da nekog tamo biju i to porodičnog čoveka ili čoveka sa detetom a ti iznosiš kao problem pirotehniku. Ne slažem se sa tim da mi trebamo gledati šta dozvoljava ili brani UEFA I FIFA. Ovo je Srbijia, mi pravimo ambijent u saglasnosti sa našim ukusom, mentalitetom i kulturom, a oni neka kažnjavaju i izbacuju ako im nismo po volji. Ali mi ne možemo poštovati zakone koje su oni propisali. Baš na stadinou se mora pokazati otpor establišmentu i tim pederskim strukturama. I još nešto. Moram da se vratim na vaterpolo. ono sa vaterpolom što je urađeno nije viđeno ni u jednoj banana državi. Da neko klince partizana koji su u finalu pobedili Pro Reko, ostavi na Banjici bez struje i grejanja jer nisu imali da plate (Evropski prvaci klupski), a istovremeno proglasi za nacionalni interes jačanje vaterpolo kluba Crvena Zvezda i sredstva (priča se deo od poplava i humanitarnih sredstava) ulaže da kupi igrače od partizana, a još zatim i za organizaciju finala da zvezda osvoji Kup Šampiona. Osvojila je i šta sad. Nema škole, nema vaterpolo kluba Zvezde. To je najveća perverzija u srpskom sportu i najveći oblik protiv prirodnog bluda.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Okt 22, 2016 1:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovi mali heroji su strašno iznervirali tiranina.

"Nikad robom"
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Okt 22, 2016 1:47 pm

Naravno da kritikujem -jer te "baklje" služe da se pali stadion i po mogućnosti neko opeče po licu (i gore Stradaju i oni na tribinama i igrači ,naročito golmani ,koliko puta smo to videli ?) 
Ne vidim razloga ako je "pirotehnika" svuda zabranjena ,da kod nas klub verovatno i finansira i saučestvuje u unošenju -da bi posle platili silne novčane kazne ,i da bi svaka utakmica bila puna prekida dok se "dim raziđe" ? 

Postoje odlične "koreografije" i bez vatre i bez uništavanja stadiona ,malo li gledamo Engleze ,kada ceo stadion peva a šalovi prekrivaju tribine ? Šta mi gledamo ? Bakljadu ,slušamo topovske udare ,čitamo političke poruke i "pomene "istaknutim "navijačima" ?
Na stadionu treba da je pozitivna ,navijačka atmosfera ,i da je glavni razlog dolaska fudbal ,a ne da gledamo ćelave i istetovirane "dirigente grupa" i koja će grupa više čega zapaliti i porazbijati . 
Pa gde su ti "pravi navijači" ,što se ne organizuju ,odreknu kriminalnih klanova i vođa koje se nazivaju "navijačkim grupama" , očiste tribine i Upravu od takvih ? 
Klinci koje pominješ jesu svetla tačka "SD Partizan" ,i ima ih svuda po sekcijama ,ali kako stvari stoje -već sa 15 godina će ih prodati neki "menadžer iz kluba" ,"posedovaće " ga neki krimos ,a ako i ostane u klubu ,naći će se neki "ortaci " koji će mu otvoriti vrata splavova i klubova ,kao i spavaćih soba "starleta" ,i šta biva onda od "talentovanog klinca" ,šta ovi naprave od njih ? 
Meso za prodaju u inostranstvo  ,ili naprave od momka stalnog  posetioca  "splavova" kome se omogući vrlo brzo "slatki život " (alkohol ,droga ,žene ) 
Umesto da trener, Uprava ,ceo klub brine o igračima -"poslove" vode kriminalci ,čak sede i u samoj Upravi ili povlače konce iz "senke" preko "svojih ljudi" tamo 
"Partizan" tu nije izuzetak ,a sudeći po "crnim hronikama" ,čak su "jači" i od Zvezde po koncentraciji kriminalaca ,umesto da budu ono što su bili -klub kome su vrata svima otvorena ,gde je jedino merlo talenat ,gde se odlično i stručno radi ,i koji je bio poznat po svojim "omladinskim pogonima" .
A evo šta se dešava -Igor Spasić ,koji je kao igrač i trener "dete Partizana" i proveo tamo 37 godina (trenirao je naročito mlađe selekcije iz kojih su potekli  Jovetić, Sulejmani, Nastasić, Obradović, Bosančić, Gulan, Šaponjić, Milenković, Andrija Živković itd ,kao i "filijalu" Teleoptik ) je dobio otkaz -bez ijedne reči objašnjenja ,iako ima još važeći ugovor do leta 2017 )
Klub iz koga se izbaci jedan trener kao Duško Vujošević ,to nije onaj "Partizan" koji su volele generacije ,nego ...ne znam kako da ga nazovem .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Okt 22, 2016 2:06 pm

Danubius ::
 
Igrači Partizana sa najviše odigranih utakmica:

1. Vukotić Momčilo 791 – 339 golova
6. Ilić Saša 507 -208

Sada se Sasa Ilic izjednacio sa Momcilom Vukoticem, tako da obojica dele prvo mesto sa 791 odigranom utakmicom za Partizan.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Okt 22, 2016 2:47 pm

za par sati biće 792










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Okt 22, 2016 6:19 pm

Kica/Praja ::
za par sati biće 792
Šta kažeš ti na ovo ? (pitanje važi za sve koji poznaju situaciju iz prve ruke ) 

VLADIMIR VULETIĆ - PEDER U SLUŽBI VAZURINOG RUŠENJA PARTIZANA!!! FOTO










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPon Okt 24, 2016 8:44 pm

Milorad Vučelić je predsednik "Partizana" ."Skupština " je održana uz kvorum od 33 od 65 delegata  ??? 
Od toga ,30 je glasalo "za" a trojica su bila uzdržana . E sad ,kako je kvorum polovina i "većina" 30 od 65 delegata ,meni nije baš jasno . 
No, da će biti ovakav razvoj događaja bilo je jasno ,dnevne novine su pisale još pre tri dana da će "prevagnuti" glasovi "navijača" u Upravi ,i to konkretno -ortaka ubijenog dilera Saleta Mutavog . 
E vala ,ako "Partizan" treba da vodi jedan Milorad Vučelić ,Miloševićev čankoliz i dokazani lopov pored tolikih bivših zaslužnih igrača i trenera ,ljudi koji su ceo život proveli u "Partizanu" ,među kojima ima dosta školovanih i dokazanih u struci -na čast svakome ,ko smatra da je to u redu . 
"Partizan" je dotakao dno u svakom pogledu ,i svaki pravi i pošteni navijač može da oseća samo gnev i gnušanje na ovo što se radi . 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja lično više ne želim podržavati klub koji "vode" politikantski lopovi,kriminalci i narko dileri ,ovde se više ne radi o odanosti koje nije falilo ni kada je išlo loše ,ovde se radi o nečuvenom licemerju i defeciranju na "crno bele" boje ,koje su mnogima mnogo godina bile svetinja .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPon Apr 24, 2017 12:42 am

Očekivao sam da Mažić očenči Partizan ali sam se očigledno zezn'o. I više nego korektno suđenje :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Maj 05, 2017 6:09 pm

Pred susret Partizana sa Javorom ,Ivanjičani su dali mišljenje o predstojećoj utakmici :
Partizan ionako ne može da bude prvak ,drugo mesto mu je zagarantovano ,a Javor nema šansi za Evropu ,dakle ,možemo igrati bez opterećenja ,jednu mirnu ,fer utakmicu .
Samo što nisu rekli - odradimo dobar trening ?
Kakogod ...kakva "neizvesna prvenstvena utakmica" ,sve se zna unapred.

Druga zanimljivost vezana za "Partizan" je da je opljačkan sef u kući dugogodišnjeg funkcionera FK Partizan ,Žarka Zečevića .Lopovi su odneli 3000 eu .
Zeka se toliko napljačkao za vreme "mandata" u "Partizanu" od 22 godine ,da toliko daje muzici na splavu .dm2

Treća vest ,opet posredno vezana za "Partizan" je da su uhapšena petorica građana Crne Gore(čitaj ,mafijaša ,lica poznata policiji od ranije ) koji su pripremali atentat ,ni manje ni više ,nego na načelnika beogradske policije .
Osnovano optuženi su istaknuti "vođe navijačke grupe " (crnogorska filijala ) i najbolji prijatelji i saradnici još poznatijih "grobara" "Saleta Mutavog" i "Velje Nevolje" ?
Nije ni čudo što se ovi "stranci" koji igraju za "Partizan" zgražavaju ,i po medijima i društvenim mrežama ne kriju razočarenje ,od onoga "da smo znali -ne bi ni došli" do onoga "čim istekne ugovor ,odlazim iz Srbije " .
Nisu oni razmaženi -nego ne mogu da shvate da je ovakvo "prvenstvo" ,"navijanje" i "suđenje" bilo gde moguće ,došli ljudi da igraju fudbal .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Maj 10, 2017 10:40 pm

Čestitamo-iako ste ste imali više šansi koje nisu iskorištene.


Partizan će do kraja sezone imati podršku navijača samo još protiv Radničkog u Nišu, u pretposlednjem kolu i protiv Crvene zvezde u Novom Sadu za vreme finalne utakmice Kupa Srbije.


..................................


Navijači će čekati ispred :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Maj 10, 2017 10:57 pm

Kijara-brm ::



Partizan će do kraja sezone imati podršku navijača samo još protiv Radničkog u Nišu, u pretposlednjem kolu i protiv Crvene zvezde u Novom Sadu za vreme finalne utakmice Kupa Srbije.


Odakle ti to?
Danas ih nije falilo -22 000 ,a još Partizan igrao bez dvojice najboljih ,Evertona i Leonarda .Pošteno prošli i to protiv "Voše" ,za razliku od Zvezde koja je popušila od "Čuke " (ali se ipak uvukoste u finale )











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Maj 10, 2017 11:01 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::



Partizan će do kraja sezone imati podršku navijača samo još protiv Radničkog u Nišu, u pretposlednjem kolu i protiv Crvene zvezde u Novom Sadu za vreme finalne utakmice Kupa Srbije.


Odakle ti to?
Danas ih nije falilo -22 000 ,a još Partizan igrao bez dvojice najboljih ,Evertona i Leonarda .Pošteno prošli i to protiv "Voše" ,za razliku od Zvezde koja je popušila od "Čuke " (ali se ipak uvukoste u finale )

Zbog utakmice sa Vojvodinom. Kazna FFS. MONDO 
Izgubili smo -da .Ispisala sam se o tome na dvije teme.  vrag










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Maj 21, 2017 8:53 pm

Čestitam na tituli .I to 27oj. (krivo si procenio situaciju) 
"Partizan je  ŠAMPION".
Kao što sam rekla da ćete biti prvi.I ovaj put me moj primarni instinkt nije prevario.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyUto Maj 23, 2017 9:14 pm

Samo 7 stranica ? (a da.baza ti je kod Delija).

Da ulepšam ovo mesto.Moja nećakinja kad je bila mala. (mlađa)

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyUto Jul 25, 2017 9:42 pm

Partizan odlično igra protiv Olimpijakosa (1:1,poluvreme  )

Sabili su ih u mišju rupu ,ali nikako da dođe taj vodeći gol . Sprečeni su (za sada  )sukobi na tribinama ,jer je policija sprečila nekoliko stotina "Delija" da uđu sa navijačima "Olimpijakosa" .
Odlična atmosfera na početku ,samo da tako ostane .



edit :22.38
Nije zaslužio Partizan ovo . Dve poluprilike ,dva gola ,prvo neodbranjiv udarac u same rašlje ,i onda ,u sudijskom produžetku ,miran ,rutinski gol igrača koji je tek ušao ? Iskustvo ,uigranost ,rutina -Olimpijakos to ima ,Partizan ne .
No, trudili su se ,trčali ,borili se ,i igrali su dobro ,ne može im se previše zameriti .
Olimpijakos je samo znalački iskoristio greške ,kakvih ne sme da bude na ovako važnim utakmicama .
Partizan je eliminisan iz Lige Šampiona ,teško da može da postigne tri gola u Pireju ,tako da -ostaje Liga Evrope ,i to je nešto .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Jul 26, 2017 3:25 am

Uopaaaa

Partizan - Olimpijakos 1:3  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Jul 26, 2017 11:18 am

Iako je policija uspela da spreči ulazak "Delija" i "Gejt 7" ,dve huliganske grupe koje su imale nameru da izazovu tuču na stadionu ,za sukobe su bili dovoljni i domaći "Grobari" . 
Bez ikakvog razloga ,pri 1:1 ,neki "mozak" je pogodio u glavu igrača "Olimpijakosa" flašom, što je izazvalo koškanje pred tunelom igrača i rukovodstva oba tima .
Tako smo lepo izgubili utakmicu ,a platićemo i debelu kaznu .
Hvala ,"navijači" ,stvarno "volite Partizan" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Avg 02, 2017 11:01 pm

OLIMPIJAKOS - PARTIZAN 2:2


Dobro da nije neko veće zloooo   kada77 .















Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 9:09 am

Kijara-brm ::
OLIMPIJAKOS - PARTIZAN 2:2


Dobro da nije neko veće zloooo   kada77 .

Ne treba većeg zla od "Delija" ,koje su došle da navijaju -protiv "svojih" . I to sa kim -sa jednom od najzloglasnijih kriminalnih bandi u Evropi ,sa navijačkom grupom "Gejt 7 " ?
Pa gde vam je nacionalni ponos ,srpstvo ,braćo Zvezdaši ,kada su vam Grci iz Pireja srcu bliži od vaših sugrađana i sunarodnika ?
Nemam običaj da vređam ,ali "Delijama" odlično (karakterno) odgovara ona "ocena" Ciganske pi..e .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 10:49 am

Da ne komentarisemo puno ,evo samo  nekih ,,BRATSKIH "
[You must be registered and logged in to see this image.]

koji su isto tako BRATSKI bodrili braću kad su igrali protiv ZVEZDE  migg 99i
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 12:11 pm

promaja ::
Da ne komentarisemo puno ,evo samo  nekih ,,BRATSKIH "
[You must be registered and logged in to see this image.]

koji su isto tako BRATSKI bodrili braću kad su igrali protiv ZVEZDE  migg 99i
Jesu bodrili "Grobari" PAOK -ali u Zagrebu ,protiv Lokomotive .
"Zvezda " jeste igrala protiv "Paoka" ,ali košarku (2015) ,a fudbal ...pa ni ne sećam se kada ?
Isto i sa CSKA ,košarka ,negde zimus ,ali im ne bi pomogao niko ,"armejci" su ih razbili i u Beogradu .
Tačnije ...jeste "Partizan" pobratimljen sa pomenuta dva kluba ,ali se zaista ne sećam kada i gde su "grobari" podržali Grke i Ruse protiv "Zvezde" (fudbal ) ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 12:16 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh vi.pa vi mrzite FMP a zaboravljaš da ste i na Malti navijali protiv ...Nije bitno ,niste prošli ,imate popravni ,sad ste puni ko brod ,vreme je da se sad malo posvadjate pa da pare nestanu  ne znam :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 12:33 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
OLIMPIJAKOS - PARTIZAN 2:2


Dobro da nije neko veće zloooo   kada77 .

Ne treba većeg zla od "Delija" ,koje su došle da navijaju -protiv "svojih" . I to sa kim -sa jednom od najzloglasnijih kriminalnih bandi u Evropi ,sa navijačkom grupom "Gejt 7 " ?
Pa gde vam je nacionalni ponos ,srpstvo ,braćo Zvezdaši ,kada su vam Grci iz Pireja srcu bliži od vaših sugrađana i sunarodnika ?
Nemam običaj da vređam ,ali "Delijama" odlično (karakterno) odgovara ona "ocena" Ciganske pi..e .

Ti si mislio da će dupla kruna tek tako da se oprosti.
Ciganske pi..e ,očito ne opraštaju.
Mi Grci,a vi?  ludismeh

Vidiš da je "opstanak " svuda.Od sporta do politike.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 11:17 pm

Po nekoj matematici ,ispalo je sledeće (koliko ja razumem ) 
Da bi "Partizan" postao "povlašćen" u Ligi Evrope ,trebalo je da ispadne nekih 6 "favorita" .
I to se desilo (jedna utakmica još nije završena ) Sutra je žreb ,a Partizan je u "šeširu sa : 

Panatinaikos, Maritimo, Rozenborg, Hajduk, Šerif, Apolon Limasol, AEK, Hafnarfjordur, Vitorul, Vardar, Ostersunds, Škendija, Suduva, AEL Larnaka, Videoton, Oleksandrija, Utreht, Altah, Osijek, Skenderbeg i Domžale.

Zvezda je u drugom "šeširu" -  Zenit, Dinamo Kijev, Ajaks, Atletik Bilbao, Fenerbahče, Milan, Plzenj, Salcburg, Klub Briž, Braga, PAOK, Ludogorec, Krasnodar, BATE Borisov, Everton, Legija, Marsej, Dinamo Zagreb, Makabi Tel Aviv, Austriju i Midtjilend.

Kako sada stvari stoje ,biće da je "Partizanu" ,sudeći po mogućim protivnicima ,nešto "lakše" ?  ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 03, 2017 11:32 pm

Jabite se.Zvezda vas je pogurala u prvi šešir.-to si zaboravio.

Crveno-beli su crno-belima učinili veliku uslugu, jer su ih izbacivanjem Sparte "pogurali" ka nosiocima.

Kakve smo sreće zapašće nas i odrati  Fenerbahče.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Avg 04, 2017 12:15 am

Kijara-brm ::

Crveno-beli su crno-belima učinili veliku uslugu, jer su ih izbacivanjem Sparte "pogurali" ka nosiocima.

Ma svakako .Smanjili su mogućnost od 1:6 na 1:5 .  dm2










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Avg 04, 2017 12:24 am

Danubius ::
Kijara-brm ::

Crveno-beli su crno-belima učinili veliku uslugu, jer su ih izbacivanjem Sparte "pogurali" ka nosiocima.

Ma svakako .Smanjili su mogućnost od 1:6 na 1:5 .  dm2
Kako je teško progutati da su Delije ,pardon Ciganske pi..e bar malo u igri. 
Želim vam još jednu duplu krunu. (pa taman na kvarno kao i ovu :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Avg 04, 2017 1:25 pm

Fudbaleri Partizana u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope igraće protiv mađarskog Videotona, dok će rival Crvenoj zvezda biti ruski Krasnodar, odlučeno je danas žrebom u Nionu.

I Partizan i Zvezda trebalo bi da budu domaćini u prvom meču.


Mečevi plej-ofa za plasman u Ligu Evrope na programu su 17. i 24. avgusta.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Avg 04, 2017 9:01 pm

Well,well loptica se prebacila. Ima još pi*..
SRAM VAS BILO :D Zahvalite se navijačima-pojedincima zbog kojih ceo klub ispašta.
Odraše klub za 130 000 e
-------------------------------------------

"Grobarima" se na teret stavljaju nacionalističke poruke i gađanje različitim predmetima protivničkih igrača. Partizan je sa po jednim mečom kažnjen za izgrede navijača na mečevima sa ekipom Budućnosti i Olimpijakosa u kvalifikacijama za Ligu Evrope.


UEFA ZAKLJUČALA STADION U HUMSKOJ: Crno-beli dva meča u Evropi pred praznim tribinama zbog izgreda Grobara










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Avg 05, 2017 11:47 am

Kijara-brm ::

UEFA ZAKLJUČALA STADION U HUMSKOJ: Crno-beli dva meča u Evropi pred praznim tribinama zbog izgreda Grobara
Stoka ostaje stoka ,i dok god stadionom i klubom vladaju "navijačke grupe" ,to će biti tako . 
Tih 130 000 eu nisu ništa ,bar trostruko veći je gubitak što se neće prodavati ulaznice za te dve utakmice . 
A i "klupska politika " se nastavlja istim sistemom -prodaja najboljih igrača .
Leonardo ,Milenković ,Mihajlović ,Vlahović -ukupno 12,5 miliona eu. 
Dug Partizana iznosi 15 miliona .
Da se kladimo da dug neće biti plaćen ,a novac od transfera "nestati" ,i niko neće odgovarati ?
Kad smo kod opklada -kladioničari vide Partizan kao sigurnog favorita ,i dali su malu kvotu ,1,50 .
Zvezdu vide kao apsolutnog autsajdera ,i kvota je 2,80.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Avg 05, 2017 2:01 pm

Kako se novac lepo pere.
Prodaše Leonarda 4  za miliona evra .(kako kaže imao je želju da ode ,zbog nesuglasica sa upravom)
Naravno da niko neće saznati pravu istinu.
Igrači bukvalno beže.Očito su shvatili politiku klubova.
Hapa -lapa dok se još šta ima.Nastave li navijači ovakve "izgrede " da prave -nestaće klubovi.
Upašće u silne dugove od kazni,prodaja ulaznica nula-otiće i ovo što je ostalo.

Zvezda će puknuti od Krasnodara koji postoji samo 9 godina,ali vlasnik je toliko bogat da će ih "kupiti".Ionako je klub nastao iz ljubavi prema fudbalu,a i nije baš za podceniti.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Avg 24, 2017 9:19 pm

Partizan "muči" Mađare - 0:4!

Partizan nikada nije prošao dalje posle 0:0 u Humskoj.

Videoton nikada nije ispao od rivala iz SFRJ i Srbije.

Da li je vreme da se neke stvari dogode prvi put?

Možda je još rano za zaključke, ali deluje da bi to mogao da bude slučaj posle prvih 45 minuta na modernom, ali knap stadionu u Felčutu sa kojeg i slika, i ton, potvrđuju da je rezultat u revanš meču plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope:

Videoton - Partizan 0:4 (0:4).


Odraše ih. suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Sep 03, 2017 10:20 am

Danas je 32 godine od pogibije Dragana Mancea ,jednog od najboljih fudbalera koje je "Partizan" ikada imao .Imao je samo 23 godine . 
Legenda živi i dalje . 



U decembru će se navršiti i 17 godina od ubistva košarkaša "Partizana "Harisa Brkića . 
Imao je samo 26 godina . 
Niko nije odgovarao ,do dana današnjeg ,za njegovo ubistvo . 
Legenda živi i dalje . 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 10:38 am

NA DANAŠNJI DAN ROĐEN JE PARTIZAN


JSD Partizan i Fudbalski klub Partizan, danas slave 72. godinu postojanja.
Datum rođenja je 4. oktobar 1945. godine, a pripreme su trajale mesecima pre toga. Svetozar Vukmanović – Tempo, zalagao se da se pri Centralnom domu Jugoslovenske armije oformi fudbalski klub, a kasnije da se to širi i na ostale sportove, u kojima bi bili sportisti koji su u vojničkoj uniformi. Tako su istog dana kada i fudbalska sekcija, rođene one i za atletiku, šah, košarku i odbojku.



Srećan vam 72 rođendan-  uzuz9










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 2:55 pm

Hvala Kijara


K O

O K A

2










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 4:32 pm

Kica/Praja ::
Hvala Kijara


K O

O K A

2
Mi "cigani" smo kulturica kad treba.  ziveli1
Samo gazite dalje :))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 5:29 pm

Cigančica jedna mala.... neću dalje bezobrazno je :brdski2:










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 6:08 pm

Kica/Praja ::
Cigančica jedna mala.... neću dalje bezobrazno je :brdski2:
Nemoj.Danas slavite.  uzuz9










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySre Okt 04, 2017 10:01 pm

Vaistinu se rodi!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Okt 29, 2017 9:29 am

Uprava "Partizana" moljaka navijače da ne prave sranje na utakmici sa "Skenderbegom" (Elbasan ) ,jer je dotični klub zbog vređanja "Partizana" kažnjen sa 60 000 eu + utakmicom bez navijača .
U slučaju da "Grobari" ne poslušaju ,bilo kakvo "skandiranje" ,Ratko Mladić na transparentu ,ili bilo šta slično klubu donosi direktnu štetu od najmanje 100 000 eu .
Pa da vidimo ....(usput ,i kako će se "klub" ponašati . Ukoliko na tribinama budu poznati ekstremisti i huligani ,a stadion bude goreo od pirotehnike ,"klub" je sam kriv )

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 8:24 am

Ajd da pređem na ovu temu i da odgovorim Daniju. Partizan je po vokaciji jugoslovenski i nema veze sa nacionalizmom već sa sportom na ovim prostorima. I svako od nas može biti nacionalista ili ne, ali ako dođe da bodri partizan, to neka za trenutak zaboravi. Nacionalista koji navija za partizan u podsvesti je dobar čovek, pozitivac koji voi i sve ostale narode kao svoj. Nije primitivan nacioanalista koji neće jesti neko jelo jer nije srpsko, ili navijati za Partizan jer nije srpski klub. Mene kao nacionalistu vređa kada neko natura partizanu srpski predznak. Volim svoju naciju, ali moram priznati, Partizan je iznad nje daleko. On je uzeo sve dobre osobine jugoslovenskih naroda, pa i srba. Simbol grobara je poštenje, viteštvo, čojstvo, ali i naivnost. Naivnost je vrlina a ne mana.
Državni projekat je ogrezao u prljavom nacionalizmu i propagandi. A kako drugačije reći kada se vređa sve što je sveto partizanu i sportu na ovim prostorima, diskredituje nacionalnim uvredama, poput Stjepana Bobeka recimo. Ali istovremeno, nema većeg četnika i pravoslavca od Roberta Prosinečkog. To su dvosstruki aršini, to je zamena teza, ali kazna stiže sa druge strane, recimo iz Haga. Kako se cigani ponašaju na domaćoj sceni, tako se i EU i Hag odnose prema zličinima. I umesto da vide svu nepravdu pa se okrenu poštenju, realnosti i principijalnosti, srpski udbašii svu tu nepravdu prema srpskom narodu koriste da apsolviraju svoju politiku na unutrašnjem planu. Tako su zaštitnici bratstva i jedinstva uvek bili kada je igrao partizan sa cibonom, ali su osvetnici jasenovca kada zvezda igra sa cibonom. I to funkcioniše u medijima i zaluđuje i zatupljuje narod.
Politika Zvezde je danas konačno pobedila i vlada Srbijiom. Ko će da diže spomenik Zoranu Đinđiću ako ne pravi Srbi. Po "maderašima" je to normalno, a da li je zaista normalno, procenite sami. Po Čoviću i njegovom gazdi, KK Partizan je projekat Mirka Marjanovića iz 93, a 12 titula vezao od 2004 do 2015. Da li je i to normalno. I moram reći, mnogo je dobar projekat ako daje tako dalekossežne rezultate pa predlažem da late i ostalih Mirkovih projekata iz recimo ekonnomije, daj bože da i oni budu tako uspešni.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 8:29 am

I moram da kažem ono što verovatno Dule Vujošević ima u podsvesti ali ipak ne sme javno reći. Politika Crvene Zvezde je izazvala rat na ovim prostorima, ona je simbol zla i opravdan razlog što nas ostali narodi mrze.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 8:45 am

Dani, nikada neću kriviti navijače partizana. Nacionalne svinjarije oni donose iz škole, porodice, takvo nam je društvo. A sam čin što su tu kao grobari govori o njihovoj podsvesti. Svi će oni stasati u prave ljude i ti ispadi će ostati sitne detinjarije iz mladosti, nezrelost.
Zvzdna deca će stasati u poslušnike, poltrone, ako treba i plaćene ubice, ljude sa televizorom umesto glave.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 2:31 pm

debilko ::
I moram da kažem ono što verovatno Dule Vujošević ima u podsvesti ali ipak ne sme javno reći. Politika Crvene Zvezde je izazvala rat na ovim prostorima, ona je simbol zla i opravdan razlog što nas ostali narodi mrze.
Au deba.Na kraju će pisati u istoriji da su svi ratovi izbili zbog Zvezde.  

Znam ja da ti ne misliš tako  i da ne mrziš Delije.(ali u ma*unama) 
Nadam se da Dani ne  razmišlja kao ti.  affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 8:23 pm

Iskreno, jednom sam čak i navijao za Zvezdu. To je bilo na Kupu šampiona u atletici kad je osvojila tu titulu. A tada je prešao Branković i još neki da pomognu zbog atletike u Jugoslaviji.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Nov 26, 2017 12:24 am

debilko ::
Iskreno, jednom sam čak i navijao za Zvezdu. To je bilo na Kupu šampiona u atletici kad je osvojila tu titulu. A tada je prešao Branković i još neki da pomognu zbog atletike u Jugoslaviji.
Impresionirana sam da si i tada navijao.
Ali  znam da voliš mene iako sam "ciganka" ,tj delija.  ludismeh Ako nisi promenio mišljenje. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Dec 14, 2017 5:33 pm

Ono što se desilo na "derbiju" je pre svega sramota za FK "Partizan" ,a onda i celu državu ,vajni "DB" i policiju ,pre svega . 
Prvo je "klub" ,kao i obično dozvolio unošenje pirotehnike i drugih "rekvizita" .

Policija i DB nisu ama baš ništa preduzeli od "istražnih radnji" ,čim se moglo desiti da se pojavi jedna cela grupa ,da se ne lažemo ,neonacista iz Hrvatske (čak i osoba sa poternice ? ) ,Grčke ,Rusije ,Bugarske koja je učestvovala u incidentima .

 Čak ni oni nisu važni ,običnim praćenjem FB se videlo da se sprema "rat" za "Jug" među raznim domaćim narko-dilerskim frakcijama ,kobajagi "navijačkim grupama" ? 

Dakle ,po milioniti put su u sve svinjarije umešani Uprava "Partizana" ,DB, policija i "država" ,i ovo zaista svakoga normalnog odbija od bilo kakvog "navijanja" ili" podrške" nekom "klubu" kojim očigledno upravlja kriminalni nasilnički ološ. 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pošto "državi" ne smeta da ovo bude "slika Srbije" ,nataknem i takvu državu i takav "fudbal" ,a ko voli ,neka izvoli ,pa neka bude na stadionu gde su samo likovi iz robijaških dvorišta ,pa urlajte ,koljite se i poubijajte se .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyČet Dec 14, 2017 5:50 pm

Očito je ovo sve isplanirano.Ni zakona ni kazni.Jučrašnja slika je toliko brutalna da svako, imalo normalan ne bi pomislio da ode više na tekmu.Teren za sport je postao teren za nasilje.
Nikad ovako nešto neću moći da razumem.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Feb 16, 2018 9:48 am

Posle remija protiv Viktorije Plzenj (1:1), fudbaleri Partizana nisu klonuli, već su motivisani za revanš.



"Idemo u Češku da damo gol, imamo sedam dana da se spremimo. Za sedam dana ćemo i mi i oni biti na višem nivou. Voleo bih da po broju šansi bude ista situacija, ali mi da iskoristimo više", dodao je on.

Više info ću čuti iz prve ruke -tetkino dete je bilo na obezbeđenju i ove utkamice:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Feb 16, 2018 11:40 am

Kijara-brm ::
Posle remija protiv Viktorije Plzenj (1:1), fudbaleri Partizana nisu klonuli, već su motivisani za revanš.
Timu koji nije u stanju ,na domaćem terenu ,da pobedi osrednji češki tim ,nije mesto u Evropi .
Osrednji -jer je imao taj jedan jedini udarac prema golu , u 80 nekom minutu ,iz koga je izjednačio (u celoj utakmici ukupno 3 udarca na gol ,od toga 2 u produžetku ?)
A i gol koji je "Partizan "dao ...da Čeh nije skrenuo centriranu loptu ,koja je pala na glavu Talambi 2 metra pred golom ,ne bi ni toga bilo.
Jadno ,jadno. :12738879:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyPet Feb 16, 2018 12:08 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Posle remija protiv Viktorije Plzenj (1:1), fudbaleri Partizana nisu klonuli, već su motivisani za revanš.
Timu koji nije u stanju ,na domaćem terenu ,da pobedi osrednji češki tim ,nije mesto u Evropi .
Osrednji -jer je imao taj jedan jedini udarac prema golu , u 80 nekom minutu ,iz koga je izjednačio (u celoj utakmici ukupno 3 udarca na gol ,od toga 2 u produžetku ?)
A i gol koji je "Partizan "dao ...da Čeh nije skrenuo centriranu loptu ,koja je pala na glavu Talambi 2 metra pred golom ,ne bi ni toga bilo.
Jadno ,jadno. :12738879:
Pogledala sam deo-traljavo,ali baš.Još se žale da su ih sudije pokrale.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 EmptyNed Feb 18, 2018 11:09 pm

Partizan je pobednik Kupa Radivoja Koraća (u Nišu) 
I to lake šale ,vodili su sve vreme i do 20 razlike .
Malo neizvesna završnica ,ali to je bilo sve od Zvezde . sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 111827  
Četvorica dvocifrenih u timu Partizana ,dvadesetak skokova više ,MVP -Vilijams-Gos (23 poena ,7-7 slobodna )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi tol*ko . sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 98966

ps. moglo se zapaziti da se na klupi Zvezde pričalo isključivo engleski ,što dovoljno govori u koga se trener "uzdao" .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN    sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sd/FK/KK ...i ostalo... PARTIZAN
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: