DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SLEDI SVOJ SAN .... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SLEDI SVOJ SAN .... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SLEDI SVOJ SAN ....

Ići dole 
+6
Draganna
Sikret
zvezdaa
AstrinaKomsinica
Astra
Danubius
10 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 7:53 pm

i uspećeš u životu , bićeš srećan ,zadovoljan , ostvaren ,ispunjen...


Teoretski je to tako...verovatno svi imamo (ili smo imali ) neke snove tokom godina .
Koliko smo ih uspeli ostvariti ?

Šta se dešava kada sednete sami sa sobom i ne umete da definišete šta je vaš "san" ?

Šta želite, čemu se nadate , čemu stremite ,šta očekujete ,šta želite postići ?

Šta ako nemate više želja, iluzija, nada -snova?

Pa da počnemo.......šta mi imamo da kažemo, svako za sebe ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 8:05 pm

Najezim se kad mi neko pokaze put u zivotu,recenicom...Ma samo moras dovoljno jako da zelis i dobices...ma daj,zivot nije san,nije fantazija i slika na fejsu ili stih na forumu...to je nesto stvarnije od nasih zelja.
Mozes imati volju,zelju,ali neke stvari jednostavno idu svojim tokom,cak i onda kad je taj san tako mali i proziran...pa cemu onda ici do oblaka.
Nemam snove...da,bas tako,imam poneku zelju...a iako sam optimista,unaprijed znam da neke zelje nikad nece da se uoblice u nesto stvarno.
Prestala sam i da mastam...mozda jeste ljepse tako,ali ne vidim bas neki rasplet ni u tome,osim...da ti je ponekad lijepo,dok ne otvoris oci.
Ne,nisam potonula...to je samo moje misljenje i kontra onima koji vjeruju u bajke i zlatne kocije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:24 pm

Hej, uvijek se valja nadati:)
Imam snove, pa i mastarije...mada cvrsto stojim na zemlji, lijepo je ponekad odlutati:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:29 pm

Verujem da svako ima svoje snove.U životu nije moguće sve imati,i ostvariti..
Imam svoje snove..I odlutam često noću pred spavanje u njih...
Svako ima pravo na svoje snove.Niko nema pravo da ih uništi,ali ako ih i uništi,ja ću ih ponovo stvoriti i biti srećna u njima...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:35 pm

Covjeku je potrebno mastarija inace ne izplati se zivjeti.
Nazad na vrh Ići dole
zvezdaa
Severnjača
zvezdaa


Location : sever
Humor : moje drugo ja
Datum upisa : 19.06.2011

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:41 pm

Danubius ::
i uspećeš u životu , bićeš srećan ,zadovoljan , ostvaren ,ispunjen...


Teoretski je to tako...verovatno svi imamo (ili smo imali ) neke snove tokom godina .
Koliko smo ih uspeli ostvariti ?

Šta se dešava kada sednete sami sa sobom i ne umete da definišete šta je vaš "san" ?

Šta želite, čemu se nadate , čemu stremite ,šta očekujete ,šta želite postići ?

Šta ako nemate više želja, iluzija, nada -snova?

Pa da počnemo.......šta mi imamo da kažemo, svako za sebe ?

Rano je da se bavim ovakvim mislima , tj. pitanjima.
Mada, stalno sanjarim i mastam , u tome uzivam , to je moje slatko bekstvo od svakodnevnice...
Pa, dokle doguram...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:43 pm

Astra ::
Najezim se kad mi neko pokaze put u zivotu,recenicom...Ma samo moras dovoljno jako da zelis i dobices...ma daj,zivot nije san,nije fantazija i slika na fejsu ili stih na forumu...to je nesto stvarnije od nasih zelja.
Mozes imati volju,zelju,ali neke stvari jednostavno idu svojim tokom,cak i onda kad je taj san tako mali i proziran...pa cemu onda ici do oblaka.
Nemam snove...da,bas tako,imam poneku zelju...a iako sam optimista,unaprijed znam da neke zelje nikad nece da se uoblice u nesto stvarno.
Prestala sam i da mastam...mozda jeste ljepse tako,ali ne vidim bas neki rasplet ni u tome,osim...da ti je ponekad lijepo,dok ne otvoris oci.
Ne,nisam potonula...to je samo moje misljenje i kontra onima koji vjeruju u bajke i zlatne kocije.

Taman sam mislio kako da ovo napišem-i eto, sve si rekla .
Čak i nije realno imati neke velike iluzije u našim godinama . Jedino čemu se zaista nadam je da ću doživeti da mi sin postane čovek -a onda mogu i da riknem . Neće niko previše žaliti , ni ja sam .
Nikada se ne zna u životu šta nosi sutra -medjutim, život te nauči i da razmišljaš logično i realno ,a ja tu ne vidim nešto posebno o čemu treba sanjati.
Pre se javlja pitanje -čemu sam živeo ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 9:45 pm

Danubius ::
Pre se javlja pitanje -čemu sam živeo ?

E ako se to pitas pored sina, problem je.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 11:05 pm

U zivotu sam mozda i previse realna...a imam sestru koja je ostarila sa krilima...vazda u oblacima,zna Komsinica,e onda poludim kad mi krene jos pricati o svojim fantazijama...mozda sam zato i takva,jer cijeli zivot zatezem uzicu sestri da se malo razbudi.
A i zivot te nauci da se u snu mozes i upiskiti...pa onda,otvoris fino oci,sve gledas jasno i nema tu puno mjesta za lutanje kroz nepoznato.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Avg 24, 2011 11:15 pm

Astra drugo kad je neko vazda u oblacima..Ali ponekad malo.Čisto misli odlutaju na moment.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyNed Okt 28, 2012 9:16 pm

Naravno i verujem da deda mraz postoji
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyNed Okt 28, 2012 9:25 pm

Danubius ::
i uspećeš u životu , bićeš srećan ,zadovoljan , ostvaren ,ispunjen...


Teoretski je to tako...verovatno svi imamo (ili smo imali ) neke snove tokom godina .
Koliko smo ih uspeli ostvariti ? Jos sanjam, ali neke se sjecam neke ne. Svaki danom jedan dan ostvarim, na svoj nacin.

Šta se dešava kada sednete sami sa sobom i ne umete da definišete šta je vaš "san" ? Problem je sto je mnozina, ima ih vise, pa redom ih odradim.

Šta želite, čemu se nadate , čemu stremite ,šta očekujete ,šta želite postići ? Posticu nemoguce, to me inspirira.

Šta ako nemate više želja, iluzija, nada -snova? Onda sacekam pa pocenm ponovo, inace zivot nebi imao smisao.

Pa da počnemo.......šta mi imamo da kažemo, svako za sebe ?


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPon Okt 29, 2012 2:02 am

Uvijek, i bez izgovora, slijedim:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPon Okt 29, 2012 2:23 am

malo je ok,sve sto je malo,slatko je ...malo se i napijem,recimo,e onda sam u oblacima....ahaha,ali mislim da nikada bas ne mogu da zaboravim ko sam....a ko sam...evo
Tece tece jedan slap
sta u njemu znaci
moja mala kap

Velike stvari ne mogu promjeniti,zato se bavim malim...ali ne trosim puno vremena na oblake,radije nesto konkretno,ostvarljivo....nisam osoba za bajke,iako sam kao dijete bas zivjela u bajkama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPon Okt 29, 2012 8:27 pm

Danubius ::
i uspećeš u životu , bićeš srećan ,zadovoljan , ostvaren ,ispunjen...


Teoretski je to tako...verovatno svi imamo (ili smo imali ) neke snove tokom godina .
Koliko smo ih uspeli ostvariti ?

Šta se dešava kada sednete sami sa sobom i ne umete da definišete šta je vaš "san" ?

Šta želite, čemu se nadate , čemu stremite ,šta očekujete ,šta želite postići ?

Šta ako nemate više želja, iluzija, nada -snova?

Pa da počnemo.......šta mi imamo da kažemo, svako za sebe ?

1. I teoretski je tako ali i u praksi ukoliko čovjek zna što želi i to dovoljno jako i iskreno želi .

2. Kad sjednem sama ne događa se baš ništa . Uvijek znam što želim . Vjerujem u svoje snove !

3. Sa svojim snovima čovjek postiž ispunjenje . Kakvi bismo mi to ljudi bili kada ne bismo imali ni želja ni snova ... ni vjere u njih ...

4. Nemoguće je nemati želja ... snova . Ne mislim ovdje na nerealne maštarije ... već uistinu snove kao male korake koji su kao mala / velika radost i smisao našega života ...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPon Feb 25, 2013 1:26 pm

Danubius ::
i uspećeš u životu , bićeš srećan ,zadovoljan , ostvaren ,ispunjen...


Teoretski je to tako...verovatno svi imamo (ili smo imali ) neke snove tokom godina .
Koliko smo ih uspeli ostvariti ?

Šta se dešava kada sednete sami sa sobom i ne umete da definišete šta je vaš "san" ?

Šta želite, čemu se nadate , čemu stremite ,šta očekujete ,šta želite postići ?

Šta ako nemate više želja, iluzija, nada -snova?

Pa da počnemo.......šta mi imamo da kažemo, svako za sebe ?
Ostvarila sam vecinu svojih snova.Uvek postavljam nove zelje, snove, ciljeve
Uvek znam sta je moj san i tezim ispunjenju istog.
Zelea sam obogatiti se "iznutra" Nadam se da sam uspela.
Zelela sam se obrazovati- jesam
Oduvek sam zelela imati porodicu u kojoj ce vladati ljubav i harmonija.Imam je.
Zelela sam cerku-nema je.
Zelela sam postici da od svog rada pristojno zivimo- uspeli smo
Zelela sam da se podignute glave mogu pojaviti bilo gde-mogu
Zelela sam da se mogu ponositi kako smo odgojili decu-ponosim se
............................................................................................
Kad nestanu nade, zelje snovi, covek je mrtav i ako drugi kazu da zivi!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Jun 18, 2014 11:30 pm

Većina ih je ostvarena...
Mada što sam starija verujem da neke od njih nikad neću ostvariti,jer vreme,tj.godine lete li lete.
Ali opet,nada je ta koja poslednja umire.Dok verujem u nešto,pa i u bolje sutra..verujem da još uvek mogu ostvariti neke svoje neostvarene snove.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptySre Sep 17, 2014 11:57 pm

Moj najveci san je da se vratim svojoj kuci....
I nadam se da cu Ga uskoro ispuniti...
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyČet Sep 18, 2014 2:50 pm

Ne govorim puno o svojim snovima... Davno sam naučila, da ne iskazujem ono što želim, o čemu sanjam, jer upravo, kako je napisala Astra, trudim se da živim i funkcionišem u svom realnom svetu. Umem da odlutam, u neki svoj svet, čisto da se pokušam sabrati i isključiti, da prikupim snagu, za ono što moram živeti. Ako dozvolim sebi, da sasvim izgubim snove, više me neće biti. Ne ostaje mi još puno hrabrosti, ni mogućnosti, za nešto veliko, ali neću da dozvolim da mi se ugasi, barem tračak nade, sve dok dišem, a polako mi je privoditi kraju i to disanje...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPet Sep 19, 2014 1:14 pm

aurora0405 ::
Ne govorim puno o svojim snovima... Davno sam naučila, da ne iskazujem ono što želim, o čemu sanjam,
Primetila sam da se naglas izgovoreni snovi, teze ostvaruju.
Imam jedan san (vezan za moju decu) sanjam ga duzi period. O njemu sam pricala svima. Taman dodjemo do cilja ali nikako na cilj. Sad o tome cutim kao zalivena. Cak ga sebi glasno ne izgovaram. Jako smo blizu...ali opet mi sve to jako daleko.
Ne odustajem nikad, optimista sam, pa ako ne uspemo sada, uspecemo neki drugi put.
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyPet Sep 19, 2014 1:24 pm

dusicaa ::
aurora0405 ::
Ne govorim puno o svojim snovima... Davno sam naučila, da ne iskazujem ono što želim, o čemu sanjam,
Primetila sam da se naglas izgovoreni snovi, teze ostvaruju.
Imam jedan san (vezan za moju decu) sanjam ga duzi period. O njemu sam pricala svima. Taman dodjemo do cilja ali nikako na cilj. Sad o tome cutim kao zalivena. Cak ga sebi glasno ne izgovaram. Jako smo blizu...ali opet mi sve to jako daleko.
Ne odustajem nikad, optimista sam, pa ako ne uspemo sada, uspecemo neki drugi put.
Ljudi su skloni da se smeju snovima, pogotovo, ako je za njihovo ostvarenje potrebno čudo ili ogroman napor, ili kada ostvarenje ne zavisi od nas samih. To nas vremenom počne sputavati, ili da prestanemo sanjati, želeti, ili da o onome što je u nama, ne govorimo. Tačno, da kao i sa željom, ispada da ih ne treba pričati nikom, već slediti kao cilj, koji će biti svima vidljiv, tek kada se ostvari. Ako odustanemo od želja i snova, šta nam ostaje? Samo napred i sanjati, što veće snove, imati što lepše želje:jakog:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... EmptyNed Okt 12, 2014 6:23 pm

S godinama su nestali i snovi jer većina ih je ispunjena.

Ostala je samo  još poneka željica.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





SLEDI SVOJ SAN .... Empty
PočaljiNaslov: Re: SLEDI SVOJ SAN ....   SLEDI SVOJ SAN .... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SLEDI SVOJ SAN ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BAN ...ono sto vam sledi kad se pojavite:))
» Napravi svoj LOGO !
» VOLITE LI SVOJ POSAO ?
» Slusate li svoj primarni Instinkt...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: