DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta Vas nervira na forumu?

Ići dole 
+54
Danubius
debilko
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
dusicaa
pesma
PJER
sunrise
Marea
Ladyintheblack
ZoxZoja
sonia
Blebetalo
cojle
Gothic
Lakota
brdjanin
Lena **
zoran1970
Amadeus
Andjela97
sunasce
Tattoo
Zana
MonteGirl
emanuella
Noisette
Kum
doctorr67
Okano
Divljakuša
NeObicnA
montoya
Sikret
tvrtko
Uther Pendragon
smile^^
Samhain
komunikativn@
drdoktor
LINDA
slatkicass
Firestorm
Lily
determinanta
sanjalica.ns
nada.nada
Najda M.
Samouka
bosankaa
Crna_ovca
Nut
brunolino
dejan
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Jun 10, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Nut ::
Kijara-Brm@
Citat :
NUT DA PRATIŠ OGLASNU I ŠTA JE NOVO NA FORUMU ZNALA BI DA NA SVAKOM FORUMU I PODFORUMU IMAŠ IME UREDNIKA..UOPŠTE NIJE TAJNA..OD KUD TI TO?
..

Zao mi je ..ne postoji na svakom...(psihologija ..psihijatrija..recimo...Reci mi ovako javno...Biti urednik,podrazumeva i odredjena znanja iz nekih oblasti zivota'...zar ne?..ne samo brisanje postova,i kontrola svega sto je napisano...
Taj neki urednik bi trebao da oblasti koje uredjuje poznaje bolje od vecine... ..Sta kazes na to...?....recimo... podforum ljubav..podrazumeva i poznavanje mnogih aspekata emocionalnog zivota i jos mnogo toga....

Dogovr je bio urednik na svom delu foruma je taj koji briše spam,smajliće,i postavi neku temu,a može je i naravno drugi postaviti.Eto toliko.Mali zadatak ,da se rastereti forum.A na kojim delovima nema urednika.Nije se prijavio za uredništvo..
A posebno je ako neko želi da vodi neke teme,oblasti.Dobije svoj deo na podforumu.KAO TETA NUT:)))

Eto sad neka se oglasi gazda kuće..:)

hahahhah Astra... ruza










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:24 pm

Ma za cas to proleti...mozda admin moze da ti sredi "od odma" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Firestorm




Datum upisa : 17.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:33 pm

Ja ovako nesto nigde nisam videla a bila sam na mnogim forumima.
I ne vidim logiku.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:38 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Firestorm




Datum upisa : 17.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:41 pm

Auuu, sta slusas.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:43 pm

Firestorm ::
Ja ovako nesto nigde nisam videla a bila sam na mnogim forumima.
I ne vidim logiku.

Ja sam upravo na jednom forumu imala isti slucaj,isteklo 7 dana i eto,sad radi sve ko sat....nego,moguce da je nesto neispravno,nije niko prijavio tako nesto,pogledaj mail,iako ne treba potvrda registracije...da nije nesto naopako krenulo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2011 9:44 pm

Pokušavam,i uspela sam da stavim spot,samo ga na forum otvaram drugčije nego pre.Postoje poteškoće od strane forumationa..Ovo je ipak free forum...


Ako nemate slike i spotove - onda nemate Fleš Plejer u kompu . Zašto on
nestane periodično , nemam pojma (proverite , neko se juče javio
,instalirao i ok )
Fleš plejer skinete sa neta , nekih 15 sec traje
instalacija , a Micorsoft ga redovno daje u Windovs Update (koji bi
trebao da vam je uključen svakodnevno )

Ima neki problem sa učitavanjem slika - ali je to kod Image Shacka ,vidim i ja , sporije učitava , no tu su slike BY DANUBIUS
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Avg 26, 2011 10:14 am

Kada ne mogu da nadjem neku temu -za koju sam siguran da sam je i sam i postavio ???
I onda kada još i pretraživač "ne reaguje" .....a sto posto znam skoro i tačan naziv ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Avg 26, 2011 11:48 am

E to je upravo sa tvojom temom Jao-Pao,a ja znam da sam otvorila davno temu,sa potpuno istim nazivom...potrazih,ali nema sanse.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Avg 26, 2011 1:05 pm

Astra ::
E to je upravo sa tvojom temom Jao-Pao,a ja znam da sam otvorila davno temu,sa potpuno istim nazivom...potrazih,ali nema sanse.
Pa onda je mozda spojena ? Jer bilo je i takvih slučajeva ,uvek spojim kada vidim da je baš identično ,bez obzira na naziv .
Ja sam danas tražio "Anoreksija" ,sto posto znam da ima...i ne nadjoh ...
Pa kad više nismo "mali" pa da sve znamo napamet gde je ...preko 5000 tema , nemoguće zapamtiti .....
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Avg 26, 2011 1:14 pm

Danubius ::
Astra ::
E to je upravo sa tvojom temom Jao-Pao,a ja znam da sam otvorila davno temu,sa potpuno istim nazivom...potrazih,ali nema sanse.
Pa onda je mozda spojena ? Jer bilo je i takvih slučajeva ,uvek spojim kada vidim da je baš identično ,bez obzira na naziv .
Ja sam danas tražio "Anoreksija" ,sto posto znam da ima...i ne nadjoh ...
Pa kad više nismo "mali" pa da sve znamo napamet gde je ...preko 5000 tema , nemoguće zapamtiti .....

Oću da mi nađeš mog zeca ererere
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyPet Avg 26, 2011 2:23 pm

Kako ce biti spojena kad si ti upravo otvorio temu...nema postova u njoj....nije bitno sad to,vec da pretrazivac ne pokazuje ni kad znas tacan naziv teme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:25 am

Neznam zasto ali se pitam skim da caskam kad udjem kako da nekog pozdravim ,
znaci moram privatno pisat da bih nekom cao rekla
zasto nema pricaonica pitamse
na ja slusacu i dalje muziku i ponekad na pisacu pp
ljubimm vas
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:28 am

Ima Linda caskaonica,svakodnevne teme,uz kaficu...pa kafana cijelo brdo,...tu moz da pozdravljas,da pises sve sto bi na pp...nego,ti volis na privat...hmmm,priznaj.
Mala sala...zaista ima ljepljiva cak mislim,dobar dan,vece...zaviri malo u svastaru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:29 am

Ah da zaboravioh...imali smo mi u par navrata cat(pricaonicu),pa ili su svi tamo,pa ne pisu na temama ili nema nikoga....nije se bas pokazalo kao nesto neophodno i zadovoljavajuce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:36 am


na ja kad je tako
mozda je bolje .
Neznam zasto je ovaj narod tu ako nema interesa da sa nekim caska ,
odgovara na temu posalje neku pesmu i toje sve
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:42 am

Linda,nemoj se ljutiti,ovo je forum,ne cat kanal...logicno je da razgovaramo preko tema,a istina,nekad se zapali neka tema bukvalno od spama i razgovora...samo treba da se ubacis,sto nas je vise,vise je smijeha i sale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:46 am

Sveje u redu hvala na obavestenju
moja radoznalost ceme ubiti jednog dana haahahh cola
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:48 am

Ja smatram da je pozitivno biti radoznao...tako krene prica...jedino,malo tema nije bas za i kaficu uz...ali nacemo se mi negdje vec,da se raskokodacemo!
I da znas...ni malo ne nerviras...hahahah,mada je ovo bila sefova duznost da pojasni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 9:51 am

Bas nas briga
stobom caskati bilo mije zadovoljstvo :witch
bas sam witch
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 10:04 am

no, no nerviranje dame:)

Odoh malo vidjet sta ima na poslu...sta ja ono rekoh "no, no nervirat"?!?!, hahahahahahaah

Ljubac svima srce
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 10:20 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
ANOREXIA
Ja sam otvorila temu,samo mi nije jasno ko je premesetio iz lekarske ordinacije u nutricionizam...(jeste da je poremećaj u ishrani,ali lakše je naći u ordinaciji)Mogla bi i na psihologiju.

PRETRAŽIVAČ JAKO LOŠE RADI...tako kad se otvara nova tema,radije pogledati u deo foruma gde bi trebala biti..

Manje pp-isanja i spama,više na teme... Imate msn ,skype za hehehe..[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 11:03 am

Aloha.. bre.. svima.. i da, da ne spamujem ce recem- nervira me vrucina iz compa.. nemerem se kucat s vami! booored
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 11:44 am

Lily ::
Aloha.. bre.. svima.. i da, da ne spamujem ce recem- nervira me vrucina iz compa.. nemerem se kucat s vami! booored

pa idi u magazu s kompom pa kucaj...vidi nje , legla na kevet i hoce jos ladovinu...nix ladovina... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 11:44 am

Mene vala niš' ne može da iznervira ...sve mi je "or'lo-gor'lo" cola











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 11:46 am

bosankaa ::
Mene vala niš' ne može da iznervira ...sve mi je "or'lo-gor'lo" cola

i meni isto bosankaa... migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 12:03 pm

Joj evo mi nesto zasmetalo...sve me bilo sramota reći,ali nemrem više da držim u sebi smehsmeh

Šefe,ja znam da si ti "internacionale" ,ali bolan,meni smetaju ove zastavice ispod obavještajne trake...Ma ne moraš ništa dirat' ,ali ja moradoh reći pa to ti je...čisto ajde de da me nešto nervira Like a Star @ heaven











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 2:26 pm

Da sam opet tu dosao. booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 2:29 pm

Dolinac ::
Da sam opet tu dosao. [You must be registered and logged in to see this image.]

Što te to nervira?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 2:32 pm

Kijara-brm ::
Dolinac ::
Da sam opet tu dosao. [You must be registered and logged in to see this image.]

Što te to nervira?

Pa da sam opet navratio tu, valjda ste mi drogu neku dali. Cim dolazim ovdje. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 2:34 pm

jbt šta ti fali...ne ujedamo...ili ipak da.. [You must be registered and logged in to see this image.].










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 2:48 pm

bosankaa ::
Joj evo mi nesto zasmetalo...sve me bilo sramota reći,ali nemrem više da držim u sebi [You must be registered and logged in to see this image.]

Šefe,ja znam da si ti "internacionale" ,ali bolan,meni smetaju ove zastavice ispod obavještajne trake...Ma ne moraš ništa dirat' ,ali ja moradoh reći pa to ti je...čisto ajde de da me nešto nervira [You must be registered and logged in to see this image.]
Da, da ,imas pravo ......Namerno sam natakao tamo -čisto da simbolično pokazem da MI MOŽEMO ZAJEDNO -ako se vec u nasim zemljama zastave jedno drugih cepaju i spaljuju ....ali ima logike ,ipak su tamo glavne komande foruma , bas tamo ne treba da budu .
Tako da su sad dole na portalu -pored onog gifa sto menja grbove -sto isto ima logike . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 7:08 pm

Taman kad pomislim mir na forumu..,a ono zlo i naopako.. [You must be registered and logged in to see this image.]..
Manite politiku ili zadržite za sebe mišljenje,jer vređate ljude koji žive vani.Da li svesno ili nesvesno.Ne znam.Ali ne zaboravite da ovde ima ljudi svih nacija..i sa svih strana.
Žalosno,ali jako sam razočarana...postovima na temi Uragan Irena:(((((((((
Umesto da ih utešite,vi se vraćate u prošlost..Gde će vam duša...
Imajte bar toliko respekta pa zadržite coment za sebe,ako već tako mislite...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 7:34 pm

Kijara-brm ::
Taman kad pomislim mir na forumu..,a ono zlo i naopako.. [You must be registered and logged in to see this image.]..
Manite politiku ili zadržite za sebe mišljenje,jer vređate ljude koji žive vani.Da li svesno ili nesvesno.Ne znam.Ali ne zaboravite da ovde ima ljudi svih nacija..i sa svih strana.
Žalosno,ali jako sam razočarana...postovima na temi Uragan Irena:(((((((((
Umesto da ih utešite,vi se vraćate u prošlost..Gde će vam duša...
Imajte bar toliko respekta pa zadržite coment za sebe,ako već tako mislite...

Upravo tako....dokle?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
drdoktor

drdoktor


Datum upisa : 03.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 7:53 pm

Polako, sve se da smiriti.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 7:59 pm

Mene uvek nervira ( al' ne bas mnogo) kad neko ne razlikuje forumasenje od stvarnosti..O ljudi , pa moje misljenje ( o necijim misljenjima )nece uticati na promenu klime, vec samo na broj postova na forumu!

P.S Kad smo vec kod solidarnosti, ja sem sefa, i jos dva troje ne vidoh da neko pomenu stradanje norveske dece od strane nekog monstruma tamo, pa nisam potrcala nikome ''oci da vadim''..Svasta...

I odmah po moralu, vaspitanju, savesti..gadjajte...Samo to su vetrenjace, sto se mene tice...

Ajd' idem da spavam, ujutru me ceka prava ludnica...Ovo je ipak virtuela...

Pozdrav dobri ljudi...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 8:10 pm

Anastasija-Staša R-Tanasijević


[You must be registered and logged in to see this image.]Vi holder sammen
[You must be registered and logged in to see this link.] avsky mot vold og i medfølelse med alle som er rammet



25. srpanj u 23:59 · Privatnost: · Sviđa mi se · · Podijeli


U MOJ PROFIL I U GRUPI..UVEK UZ FORUMAŠE.MA GDE BILI..I SVE HUMANITARNE AKCIJE..UVEK..DATUM JE TU..TOLIKO RESPEKTA IMAM,ZBOG VAS I ZBOG SVIH LJUDI KOJE JE ZADESILA NESREĆA










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji put izmenio Kijara-brm dana Sub Avg 27, 2011 8:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 8:13 pm

sonia ::

Ajd' idem da spavam, ujutru me ceka prava ludnica...
Da nisi dežurna , sestro slatka ? [You must be registered and logged in to see this image.]
E to stvarno može da nervira ...kad zapadne nedeljom Saučešče , draga koleginice . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
drdoktor

drdoktor


Datum upisa : 03.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptySub Avg 27, 2011 8:15 pm

Danubius ::
sonia ::

Ajd' idem da spavam, ujutru me ceka prava ludnica...
Da nisi dežurna , sestro slatka ? [You must be registered and logged in to see this image.]
E to stvarno može da nervira ...kad zapadne nedeljom Saučešče , draga koleginice . [You must be registered and logged in to see this image.]

Sva sreca ja to cudo nemam. Dezurstvo brrrrr.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 7:48 am

Ne bas da nervira nego s epitam...zasto admin "ne smije" da brise neumjesne postove...ako se bojis,daj meni komande,evo ja cu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 7:54 am

mene nervira sto je malo sexa , a previse politike... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 8:11 am

Nerviram sama sebe.
Aj' zdravo odoh ja kod moje kuće.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 8:18 am

Astra ::
Ne bas da nervira nego s epitam...zasto admin "ne smije" da brise neumjesne postove...ako se bojis,daj meni komande,evo ja cu.
Ne znam. I ja se pitam. Astra DANUBIUSE..POŠTO JE TEMA AKTUELNA..MOLIM PROMENITI UREDNIKA NA TEMI MAJKA PRIRODA I NJENI ODGOVORI..JER KOMENTARI SU NEUMESNI.NI MALO RESPEKTA PREMA FORUMAŠIMA..A TREBA NEKO KO JE STALNO NA FORUMU DA BUDE NA TAKVIM TEMAMA..
Vidm da je jutranja izmaglica urednik,pa ako ne želi da se zamera..neka neko drugi preuzme...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 8:28 am

Kijara-brm ::

Vidm da je jutranja izmaglica urednik,
pa ako ne želi da se zamera..neka neko drugi preuzme...

Zašto uvek nedeljom traže majstora? smehsmeh











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 8:30 am

cojle ::
Kijara-brm ::

Vidm da je jutranja izmaglica urednik,
pa ako ne želi da se zamera..neka neko drugi preuzme...

Zašto uvek nedeljom traže majstora? [You must be registered and logged in to see this image.]

El ti to mene još od prvog posta malo zaebavaš...Koliko si ok veseljak ,forumaš,toliko ću ti reći sve što mislim...
Da vidim ko je uporniji... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 8:40 am

Ma mene sve nervira, samo sto ne pokazujem to. Pogotovo onaj u ogledalo kad ga vidim, da je barem lijep pa ajde. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 9:56 am

Kijara-brm ::


El ti to mene još od prvog posta malo zaebavaš...
... Koliko si ok veseljak ,forumaš,toliko ću ti reći sve što mislim...
Da vidim ko je uporniji...

Jok ja... samo za radoznale. :329340:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 2:47 pm

Molim forumaše da pročitaju prvo šta se dešava na forumu,pre nego što napišu sud..
Skoči slatka na mene.Uđe i izađe vidim,došli joj gosti,a ne zna razlog Danijevog posta,pa prvo mene na tapet zbog pp-a.Nije u toku noćašnjeg dešavanja,a pp nema veze nikakve sa onim tamo...
Očigledno je i ona skočila na prvu...
Kao prvo nije lepo skočit na nekoga,a ne pročitati uzrok.Toliko.Nadam se kad pročitaš link koji sam ti poslala da će ti biti jasnije,i da nisi imala ama baš ni jedan razlog za onaj post.DANY NE SLUŠAJ KIJARU...
Šta on mene ima slušati..

Svako ko skoči na nekoga zbog nacije,ja ću reagovati...

Ovo sam mogla i na pp..ali ne..Prozvala si me javno..bez razloga!!!!!!!!!!!

OVO JE STVARNO POSTAO FORUM DOBROG RUŽENJAA NE DRUŽENJA...REČE JEDNOM DANY..
TUŽNO..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:09 pm

Kijara-brm ::


Kao prvo nije lepo skočit na nekoga

Gde ce ti dusa kad tako zboris :eee:

Kijara-brm ::
Svako ko skoči na nekoga ja ću reagovati...

A sto kad nije lepo naskakivati :joint:

p.s. A da skocim ja na tebe Brm brrm,a? slamka
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:14 pm

Ovoga puta ja moram zaista da stanem na stranu Kijare...svaka joj cast,njena krivica je sto je skupa sa mnom htjela ukazati da mrznja ne vodi nicemu,da ne treba da zelimo zlo nikome,pa ni neprijatelju....i to cijenim Kijaro....ostani takva i dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:21 pm

Bem ga Astra, ispadoh ja drzavni neprijatelj smehsmeh :rlol:

Salim se, I second that:)
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:23 pm

Kijara-brm ::
Molim forumaše da pročitaju prvo šta se dešava na forumu,pre nego što napišu sud..
Skoči slatka na mene.Uđe i izađe vidim,došli joj gosti,a ne zna razlog Danijevog posta,pa prvo mene na tapet zbog pp-a.Nije u toku noćašnjeg dešavanja,a pp nema veze nikakve sa onim tamo...
Očigledno je i ona skočila na prvu...
Kao prvo nije lepo skočit na nekoga,a ne pročitati uzrok.Toliko.Nadam se kad pročitaš link koji sam ti poslala da će ti biti jasnije,i da nisi imala ama baš ni jedan razlog za onaj post.DANY NE SLUŠAJ KIJARU...
Šta on mene ima slušati..

Svako ko skoči na nekoga zbog nacije,ja ću reagovati...

Ovo sam mogla i na pp..ali ne..Prozvala si me javno..bez razloga!!!!!!!!!!!

OVO JE STVARNO POSTAO FORUM DOBROG RUŽENJAA NE DRUŽENJA...REČE JEDNOM DANY..
TUŽNO..

Slušaj ti malena, zašto uvek misliš da te neko proziva?! Nemoj sebi davati preveliku važnost nikada jer to nije dobro... Ni jednog momenta mi nije bila namera da prozovem ni tebe niti bilo koga sa foruma, što se tiče praćenja dešavanja na forumu, taman posla, kad bih sve čitala poso nikad ne bih završila a o kući i obrocima da i ne govorim.Pročitam ono pto mi se u datom trenutku učini privlačnim za oko ... što ne znači da nisam protivnik ne poštovanja pravilnika našeg foruma, sa kojim sam dušo moja, mnogo pre tebe upoznata.
E sad, komentar oko Danubiusovih p/p poruka - pročitala sam još koji put upućeno mu javno da se manje p/p-iše... pa onako šale radi, dodadoh taj komentar, uostalom da forum ne bi postao ''FORUM DOBROG RUŽENJAA'' smatram pametnijim rešavanje problema preko privatnih poruka....
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:30 pm

I još ovo da dodam - ako sam te na bilo koji način uvredila izvini.... (iako smatram da nisam)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:35 pm

slatkicass ::

......... zašto uvek misliš da te neko proziva?! Nemoj sebi davati preveliku važnost nikada jer to nije dobro... Ni jednog momenta mi nije bila namera da prozovem ni tebe niti bilo koga sa foruma, što se tiče praćenja dešavanja na forumu, taman posla, kad bih sve čitala poso nikad ne bih završila a o kući i obrocima da i ne govorim.Pročitam ono pto mi se u datom trenutku učini privlačnim za oko ... što ne znači da nisam protivnik ne poštovanja pravilnika našeg foruma, sa kojim sam dušo moja, mnogo pre tebe upoznata.




Svaka ti je Njegoseva [You must be registered and logged in to see this image.]

Citajuci uopsteno..



P.S. Nervira me sef sto stalno podleze utiscima( ovo kao da sam vec citala negde ranije)

Nervira me i to sto ako izneses svoje misljenje odmah izazivas mrznju i sl... Gluposti,..

I trece, nervira me sto se forum pretovio u chat kanal bukvalno ( prelistajte grdne bezvezne teme) na kojima se bukvano chata i nema nista pametno da procita..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:39 pm

Ma mene vise nervira sto se pretvorio u youtube kanal,cat ce lako da se i brise,ali bar razgovaramo.smijemo se,vrlo cesto....a pjesme koje se postavljaju satima,ne vidim bas nista zanimljivo u njima,bez obzira kojeg su zanra....samo,eto,naucih se da je ovdje svakome dato da se izrazava kako ZNA,pa preskocim...ili zazmirim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:39 pm

sonia ::


I trece, nervira me sto se forum pretovio u chat kanal bukvalno ( prelistajte grdne bezvezne teme) na kojima se bukvano chata i nema nista pametno da procita..


To uopste nije za nerviranje :eee:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:47 pm

Crna_ovca ::
sonia ::


I trece, nervira me sto se forum pretovio u chat kanal bukvalno ( prelistajte grdne bezvezne teme) na kojima se bukvano chata i nema nista pametno da procita..


To uopste nije za nerviranje [You must be registered and logged in to see this image.]



Znas, ne nerviram se ja bas ono, bukvalno, al' eto..naslov takav [You must be registered and logged in to see this image.]



( Znas, kad ti pacijent dodje u toku jednog prepodneva i 66 puta ponovi jedno isto- Npr.- Vidi kako mi je lep sat, vidi kako mi je lep sat, vidi... A ti mu sa osmehom kazes- -Jeste lep je, secas se to si mi vec rekao, i nastavis dalje, sa jos vecim osmehom[You must be registered and logged in to see this image.] onda..sta da pricam dalje... [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:49 pm

sonia ::

Znas, ne nerviram se ja bas ono, bukvalno, al' eto..naslov takav [You must be registered and logged in to see this image.]

Koja li je budala smislila naslov teme da mi je znati smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:53 pm

Jest,bem li ga medju rogove...sad moramo da izmisljamo sta nas nervira smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 EmptyNed Avg 28, 2011 4:54 pm

Crna_ovca ::

Koja li je budala smislila naslov teme da mi je znati smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Nervira me što baš nešto ne blejiš u zadnje vreme po ovom našem forumu migg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta Vas nervira na forumu?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: