DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?

Ići dole 
+19
cojle
Danubius
promaja
Gothic
debilko
ZoxZoja
Astra
sunrise
AstrinaKomsinica
srculence
Kijara-brm
lollypop
Zana
sonia
podbarac
rouzvel
Tattoo
slatkicass
Admin
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Admin

Admin


Datum upisa : 25.09.2007

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:51 am

Postavljen novi chat posto mnogi se nisu snalazili sa onim.
Ako zelite velicinu ili dodatno da se sta menja Obratite se. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 4:16 am

Glasala sam...zadnja opcija,iz razloga sto bilo koji cat bude aktuelan 2 dana i poslije vise niko ne pise na njemu,a nadalje i ta dva dana samo odvlaci paznju sa foruma,pa se nista ne pise ...bleji se i vamo i tamo.

Moguce da ja tako gledam na to,jer sam tipican forumas,a ne cater...mene uzhebe i kad je previse pp u inboxu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 7:33 am

..Što kaže Astra,ni dva dana nije zanimljiv...
Ima dovoljno radijski chat...
Mi smo forumaši,a ne chateri.A i ne dopada mi se izgled chata...
Zadnja opcija..Ne treba mi... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 10:11 am

Ja glasam za treću opciju, svejedno mi je cola
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:06 pm

Sta ce nam chat?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:12 pm

Jos koji i svatko ce imati svoj chat smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:14 pm

I ti si providur, pa nek chatuje ko kako voli, ha ya;)))))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:16 pm

Pa kazem samo bolan, neka ga mada mi to ne treba, bolje cam to cam spite
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:18 pm

Doli pazi doooobro kako pises, hahahahaha Ima nas koji prevodimo ahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:27 pm

Ja sam baksuz, mene ovi chatovi nerviraju, postoji li opcija da ja to ukinem, jer mi se milion godina otvaraju i sve mi zakoce.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:28 pm

Koliko vidim od osam glasalih -7 protiv, 1 svejedno .
Biće da chat na forumu zaista ne treba ,a istina ,imamo i na DFR chat,pa ...
Meni ok....više će da se piše -a neki ionako chatuju po temama ,pa svejedno [You must be registered and logged in to see this image.]
Glas naroda je rekao svoje ,mislim da se sad već sa sigurnošću može reći da -ne treba .
Ako se ipak pokaže potreba -imamo onaj "default" a sačuvaće se kod i od ovoga ,lako vratiti za minut .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Dec 05, 2012 3:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:30 pm

Ne brisi bolan,da malo popricamo sa ANDJELOM....hahah,e to je belaj cata...neko ocekuje da drobis s njim,a ti i ne primjetis da se neko javio,pa ispade Srbi nepozeljni ovdje....e da sam juce umrla,to ne bi znala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:32 pm

Ovo kako sad izgleda nije lose, ne mora se covjek za*ebavat da otvara posebno, nego se fajn vidi:) Jedino sto nekima nece stimat da se vidi, ha ya hahahahahahahahahahahahahaah
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:33 pm

sad ga gazda malo razvuko,pa je bolje....neka ga ....Kona ce ga puni...hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 3:35 pm

hahahahaha rastjeracu sve hahahahahahahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 4:47 pm

... glasov'o...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 4:58 pm

Astra ::
Ne brisi bolan,da malo popricamo sa ANDJELOM....hahah,e to je belaj cata...neko ocekuje da drobis s njim,a ti i ne primjetis da se neko javio,pa ispade Srbi nepozeljni ovdje....e da sam juce umrla,to ne bi znala.
Zato je i stavljeno na glasanje -da se vidi želi li većina ili ne .
Drugi razlog - uvek se nekome nešto ne sviđa,pa hajde da se popravi.
Moj je utisak da je džaba truda ,forumaši su rekli dvoje -dakle ,delete .
Stavićemo kao i svake nove godine taj dan onaj "default" ,da se čestita i ostalo ,i ok .Već posle dan-dva stoji prazan i nikome ne treba .
Ionako će se zabava (ako je bude )odvijati na DFR ,a tamo ima i chat -pa ok.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:03 pm

Što se mene tiče može ali i ne mora.
Ja retko imam vremena da budem ovde
pa ako nekoga hoću lično da pozdravim
mogu da mu napišem PP :girlcool:










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:05 pm

Hocemo li i PP na glasanje...hahah,zamisli samo katastrofu da se ukine,gdje bi asikovali,jedino sto bi bilo manje clanova na forumu ali oni bi onda pisali po temama.

ma ja se samo zekim...ma kad bi se ukinuo PP,od odma` i katanac na forum smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:08 pm

Ja bih samo dodala kraj svakog nika trenutacni broj pp smehsmeh :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:32 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja bih samo dodala kraj svakog nika trenutacni broj pp [You must be registered and logged in to see this image.]
Oduzela bi nekome veoma bitnu stvar -zabavu ,matematičku vežbu u kojoj je sadržana i procena verovatnoće i kombinatorika ,mislim...rešavanje jednačine sa jednom ili više "nepoznatih" ,pa psihološku analizu sa primenjenom logikom ,ima tu i nešto i kriminalistike .....
Pošto je sve to mentalna vežba-zato je uskraćen pristup tim podacima ,isto kao i broju postova ...... [You must be registered and logged in to see this image.]
A chata nam ne fali ni na temama -vidim . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:36 pm

Danubius ::

A chata nam ne fali ni na temama -vidim . [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo znam da je na moju adresu, ali pojma nemam na koga mislis za ono ispred smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:38 pm

ja znam da na mene misli na masturbaciji,a cat i to...neka s vama smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:39 pm

okino :pucanje: 4










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:41 pm

Astra ::
ja znam da na mene misli na masturbaciji,a cat i to...neka s vama smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ah tobe jarabi! Bes smak svijeta sta ovo moRe prouzrokovat smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:41 pm

paz ovog ,pistolero,kalibar 45 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:42 pm

Astra ::
paz ovog ,pistolero,kalibar 45 smehsmeh

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 5:43 pm

AstrinaKomsinica ::
Astra ::
ja znam da na mene misli na masturbaciji,a cat i to...neka s vama smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ah tobe jarabi! Bes smak svijeta sta ovo moRe prouzrokovat smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Kono,Kono...pa pisao o nekim nastranostima tamo,pa morade na me da pomisli....ne mislis valjda ono sto ja isto mislim smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 6:09 pm

Admin ::
Postavljen novi chat posto mnogi se nisu snalazili sa onim.
Ako zelite velicinu ili dodatno da se sta menja Obratite se. [You must be registered and logged in to see this image.]



Pa eto sad... reko' ja odmah. Nekoliko godina sam ovde i uvek isto. Sef je probao razlicitim chatovima da ''okupi drustvance'' , i jedino je funkcionisao onaj chat koji je bio sasvim otvoren ( stajao je iznad tema) i dok pises imas preglednost o prisustvu clanova na chatu. Tu smo i komentarisali radio i teme.. Chat na radiju je ok, ali ne vidis forum, onaj na portalu, ne vidis teme, pa sad..

I chat je najbolje funcionisao oko praznika ( konkretno Nove Godine) druzili smo se ,i pisalo se na temama uporedo sa slusanjem radija.

Sto se mene tice ostacu neutralna ( nakon ovolikih NE za chat ispascu kontras [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 6:12 pm

sonia ::


I chat je najbolje funcionisao oko praznika ( konkretno Nove Godine) druzili smo se ,i pisalo se na temama uporedo sa slusanjem radija.

Sto se mene tice ostacu neutralna ( nakon ovolikih NE za chat ispascu kontras [You must be registered and logged in to see this image.] )
Pa ćemo opet -onaj na koji smo navikli ,i gde smo navikli da stoji . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 6:49 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
Astra ::
ja znam da na mene misli na masturbaciji,a cat i to...neka s vama smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ah tobe jarabi! Bes smak svijeta sta ovo moRe prouzrokovat smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Kono,Kono...pa pisao o nekim nastranostima tamo,pa morade na me da pomisli....ne mislis valjda ono sto ja isto mislim smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Bice da nam je kaFica jednaka smehsmeh :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 7:12 pm

Meni lično ne treba :pušač: al može da bude ,hoću reći ne smeta mi :pušač:

Kao što sonia spomenu...jedino kad je na chatu bilo "živo" je onda kad bi bila neka žuraja na radiju (koliko mene sjećanje dobro služi) ... Kome je do chata...sit se ispriča na temama smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 10:36 pm

Samo sam ušao ,neću komentarisati ništa jer ima onih koji jedva čekaju da bi osuli drvlje i kamenje ....i dalje čitam :329340:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 10:37 pm

Al' priznaj da si glasao! smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 10:40 pm

časna Titova pionirska...nisam ,matere mi :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:10 pm

kako ste mi samo fini na ovakvoj temi...jel treba stravu salivat,pa da se izjasnite...jbga,da je Ceca ili politika...nemamo takvih problema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:11 pm

Pa vidiš bona da se izjašnjavamo...13 komada glasova :pušač:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:12 pm

ma kud zape na 13.... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:13 pm

Ma vidiš da je nesretan Chat smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:13 pm

Astra ::
ma kud zape na 13.... [You must be registered and logged in to see this image.]

idem ja na drugi nik....da glasam..da odapne dalje.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:15 pm

Kijara-brm ::
Astra ::
ma kud zape na 13.... [You must be registered and logged in to see this image.]

idem ja na drugi nik....da glasam..da odapne dalje.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ukrade mi slovo iz tastature....sad necu,saznace se :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:17 pm

bosankaa ::
Pa vidiš bona da se izjašnjavamo...13 komada glasova :pušač:

Od tih 13, me 6 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Dec 05, 2012 11:18 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
Astra ::
ma kud zape na 13.... [You must be registered and logged in to see this image.]

idem ja na drugi nik....da glasam..da odapne dalje.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ukrade mi slovo iz tastature....sad necu,saznace se [You must be registered and logged in to see this image.]

nek ide kona..ona je najmanje sumLJIva... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptyČet Dec 06, 2012 2:01 pm

A vi to i glasate ,samo ,šta će vam chat kad nikad niste tamo smehsmeh :rlol: vi ko Crnogorac,vozite kola samo za 13.juli smehsmeh :rlol: .
Ako ima chat,radio treba da radi ,da ima više smajlija (ko na primer kod Astre na orlu )i to je uspeh zagarantovan ... smehsmeh :rlol: i da ,mora Kijara da bude urednik i cenzor glavni smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptyČet Dec 06, 2012 7:35 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja bih samo dodala kraj svakog nika trenutacni broj pp smehsmeh :rlol: :rlol:


ahhahah..nevidjena si ti baraba:))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Okt 15, 2014 9:44 pm

... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Okt 15, 2014 9:58 pm

John Doe ::
... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Imaš chat na forumu

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto ti ga i na DFR

[You must be registered and logged in to see this link.]

a evo i na "orlu"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako nije dosta ,neka Astra aktivira i na forumu ,od volje vam ,meni ne smeta .

Ne zakuvavaj ,nije potrebno ,ni zabavno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Okt 15, 2014 10:03 pm

Danubius ::
John Doe ::
... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Imaš chat na forumu

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto ti ga i na DFR

[You must be registered and logged in to see this link.]

a evo i na "orlu"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako nije dosta ,neka Astra aktivira i na forumu ,od volje vam ,meni ne smeta .

Ne zakuvavaj ,nije potrebno ,ni zabavno .

... jebajiga, biJo al' niko neće da četuje... 'oćemo još jedan 'de će svi četovat...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Okt 15, 2014 10:10 pm

ja nisam mogla na forum...cetujem sa gazdom na FB a on ni mukajet...hahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  EmptySre Okt 15, 2014 10:11 pm

... ja odčatov'o o'de i odo' spavat'... aj, laku noć...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» POVERENJE-treba li ga imati u bilo koga ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )
» Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: