DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta ima novo?

Ići dole 
+50
Lujkaa
Kijara-brm
brunolino
Ladyintheblack
Lakota
brdjanin
zoran1970
Samouka
Gagica78
promaja
MonteGirl
Xenaa
sanjalica.ns
el_vibrador
Lena **
doctorr67
montoya
sonia
Nut
podbarac
Čupka
Danubius
tok tuk tok
Bane Bumbar
Sikret
dusicaa
jutarnja izmaglica
MadamX
AstrinaKomsinica
tvrtko
Zana
Astra
bosankaa
Tattoo
Leona ;)
bokki78
Okano
Noisette
Ivana_258
slatkicass
emanuella
Djulieta
Leora
Laura22
Hestija
nezaborav
debilko
cojle
ZezaM
Lily
54 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Jan 22, 2012 8:00 pm

First topic message reminder :

Kriza je prosla, idemo dalje :bub:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 7:17 pm

bosankaa ::
A Zana u poslednje vrijeme kad kad imam problema sa licem...ne odgovara mi niti jedna krema...poznat ti kombinovani tip kože predpostavljam... a biće i da mi smeta "nešto" ili je samo stres u pitanju...pojma nemam.Kako sam večeras pričala sa doktoricom,vjerovatno mi je potrebno samo detaljno čišćenje lica i da pobacam sve što sam do sada koristila...jer nikakoooo,ama nikako ne smijem stavljati na lice bilo šta što u sebi ima ulje,a većina toga ima. A i kako sam pričala sa prijateljicom (dermatolog u BL) i sama mi reče da bi svakoj ženi bar jednom godišnje bilo dobro da odradi taj tretman čišćenja lica i kad sam već bila kod dermatologa upitah da li rade to...pošto mi ipak nekako sigurnije odraditi to kod doktora nego negdje u kozmetičkom salonu...Nadam se da ću biti zadovoljna i da će mi konačno dati odgovarajuću kremu za lice :))

Tip! Provjeri svoju ishranu i prelazi na biljnu ishranu. Ishrana dosta utice na nase zdravlje Boska- :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 7:19 pm

bosankaa ::
A Zana u poslednje vrijeme kad kad imam problema sa licem...ne odgovara mi niti jedna krema...poznat ti kombinovani tip kože predpostavljam... a biće i da mi smeta "nešto" ili je samo stres u pitanju...pojma nemam.Kako sam večeras pričala sa doktoricom,vjerovatno mi je potrebno samo detaljno čišćenje lica i da pobacam sve što sam do sada koristila...jer nikakoooo,ama nikako ne smijem stavljati na lice bilo šta što u sebi ima ulje,a većina toga ima. A i kako sam pričala sa prijateljicom (dermatolog u BL) i sama mi reče da bi svakoj ženi bar jednom godišnje bilo dobro da odradi taj tretman čišćenja lica i kad sam već bila kod dermatologa upitah da li rade to...pošto mi ipak nekako sigurnije odraditi to kod doktora nego negdje u kozmetičkom salonu...Nadam se da ću biti zadovoljna i da će mi konačno dati odgovarajuću kremu za lice :))

..razumem dragice..hoce ti pomoci sigurno..ja sam mislila da idesh na neku hirurshku intervenciju...ljub tebe ja,drzim ti fige da ti sve odrade kako treba zateleban
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 7:25 pm

A Doli,u januaru (čitaj poslije praznika smehsmeh ) ću posjetiti nutricionistu...baš zbog ishrane,jer primjećujem da mi neke namirnice nikako ne odgovaraju,tj. imam problem sa želudcem.

Bem ti izgleda da sam riješila sve doktore da obiđem smehsmeh


Mada...sve se to može pripisati stresu...neurozi ... hahah biće da će mi trebati i Avdo smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 7:29 pm

Zana ::
bosankaa ::
A Zana u poslednje vrijeme kad kad imam problema sa licem...ne odgovara mi niti jedna krema...poznat ti kombinovani tip kože predpostavljam... a biće i da mi smeta "nešto" ili je samo stres u pitanju...pojma nemam.Kako sam večeras pričala sa doktoricom,vjerovatno mi je potrebno samo detaljno čišćenje lica i da pobacam sve što sam do sada koristila...jer nikakoooo,ama nikako ne smijem stavljati na lice bilo šta što u sebi ima ulje,a većina toga ima. A i kako sam pričala sa prijateljicom (dermatolog u BL) i sama mi reče da bi svakoj ženi bar jednom godišnje bilo dobro da odradi taj tretman čišćenja lica i kad sam već bila kod dermatologa upitah da li rade to...pošto mi ipak nekako sigurnije odraditi to kod doktora nego negdje u kozmetičkom salonu...Nadam se da ću biti zadovoljna i da će mi konačno dati odgovarajuću kremu za lice :))

..razumem dragice..hoce ti pomoci sigurno..ja sam mislila da idesh na neku hirurshku intervenciju...ljub tebe ja,drzim ti fige da ti sve odrade kako treba zateleban

Ma ja pod nož? jane Mis'im jedino kad bih morala,inače daleko im lepa kuća :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 7:41 pm

bosankaa ::
A Doli,u januaru (čitaj poslije praznika smehsmeh ) ću posjetiti nutricionistu...baš zbog ishrane,jer primjećujem da mi neke namirnice nikako ne odgovaraju,tj. imam problem sa želudcem.

Bem ti izgleda da sam riješila sve doktore da obiđem smehsmeh


Mada...sve se to može pripisati stresu...neurozi ... hahah biće da će mi trebati i Avdo smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Stres ima svatko od nas, ali je pozitivan stres, onaj negativan stres nemas, koliko te znam, nisi taj typ.
Dajem ti samo savjet svoj, nemoras ga sledovati. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 04, 2012 8:52 pm

Boske verovatno to i jeste intolerancija na neku hranu...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 05, 2012 6:03 pm

bosankaa ::
kad kad imam problema sa licem...ne odgovara mi niti jedna krema...poznat ti kombinovani tip kože predpostavljam... a biće i da mi smeta "nešto" ili je samo stres u pitanju...pojma nemam.Kako sam večeras pričala sa doktoricom,vjerovatno mi je potrebno samo detaljno čišćenje lica i da pobacam sve što sam do sada koristila...jer nikakoooo,ama nikako ne smijem stavljati na lice bilo šta što u sebi ima ulje,a većina toga ima. A i kako sam pričala sa prijateljicom (dermatolog u BL) i sama mi reče da bi svakoj ženi bar jednom godišnje bilo dobro da odradi taj tretman čišćenja lica i kad sam već bila kod dermatologa upitah da li rade to...pošto mi ipak nekako sigurnije odraditi to kod doktora nego negdje u kozmetičkom salonu...Nadam se da ću biti zadovoljna i da će mi konačno dati odgovarajuću kremu za lice :))

Jao, istom se mislju nosim [You must be registered and logged in to see this image.]

Ciscenje lica, trebalo bi raditi mesecno, a ono dubinsko godisnje. Eksperimentisala sam kremama ali ne vredi, ako ne ocistis lice, nema tog ''Diora'' koji ce ti pomoci. Ja cu sad probati bioloski tretman ( vocnim kiselinama), zbog povecane pigmentacije, a kazu da poboljsava i teksturu kozhe, pa videcemo.

I, nemoj da si skepticna, tebi mislim da treba obicno ciscenje lica, i svaki bolji salon ce ti to uraditi odlicno, isprobano, veruj [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 05, 2012 7:03 pm

sonia ::
bosankaa ::
kad kad imam problema sa licem...ne odgovara mi niti jedna krema...poznat ti kombinovani tip kože predpostavljam... a biće i da mi smeta "nešto" ili je samo stres u pitanju...pojma nemam.Kako sam večeras pričala sa doktoricom,vjerovatno mi je potrebno samo detaljno čišćenje lica i da pobacam sve što sam do sada koristila...jer nikakoooo,ama nikako ne smijem stavljati na lice bilo šta što u sebi ima ulje,a većina toga ima. A i kako sam pričala sa prijateljicom (dermatolog u BL) i sama mi reče da bi svakoj ženi bar jednom godišnje bilo dobro da odradi taj tretman čišćenja lica i kad sam već bila kod dermatologa upitah da li rade to...pošto mi ipak nekako sigurnije odraditi to kod doktora nego negdje u kozmetičkom salonu...Nadam se da ću biti zadovoljna i da će mi konačno dati odgovarajuću kremu za lice :))

Jao, istom se mislju nosim [You must be registered and logged in to see this image.]

Ciscenje lica, trebalo bi raditi mesecno, a ono dubinsko godisnje. Eksperimentisala sam kremama ali ne vredi, ako ne ocistis lice, nema tog ''Diora'' koji ce ti pomoci. Ja cu sad probati bioloski tretman ( vocnim kiselinama), zbog povecane pigmentacije, a kazu da poboljsava i teksturu kozhe, pa videcemo.

I, nemoj da si skepticna, tebi mislim da treba obicno ciscenje lica, i svaki bolji salon ce ti to uraditi odlicno, isprobano, veruj [You must be registered and logged in to see this image.]


Fruchtsäurepeeling ...išla moja sestra (znaš ona sa slika tamo) i ne da je zadovoljna.Jeste da se "nabere" malo,ali vrijedi svake pare.
A da li će i meni to ili šta drugo...kažem ti u utorak tongue
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 3:55 pm

Dolinac se hrabro bori sa 6 zena,ddodushe tu je i podbarac ali on mudro cuti :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 3:57 pm

Zana ::
Dolinac se hrabro bori sa 6 zena,ddodushe tu je i podbarac ali on mudro cuti [You must be registered and logged in to see this image.]

Doli,malo li je?gde nađe tih 6? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 3:59 pm

Ma malo mi i 10, hocu 10...bodova :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 3:59 pm

..pa na listi Kijaro :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:01 pm

Gde se bori?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:02 pm

Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:04 pm

Zana ::
..pa na listi Kijaro [You must be registered and logged in to see this image.]

znači redom..do mene nije stigao.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:07 pm

Idemo redom...bosankaa je nubmer 1 smehsmeh Ali izleticu naopacke, opasna ona :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:08 pm

Dolinac ::
Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:

Za tebe srebrni metak!
Bog me ubio ako on skapira sta sam htela da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:09 pm

Kijara-brm ::
Zana ::
..pa na listi Kijaro [You must be registered and logged in to see this image.]

znači redom..do mene nije stigao.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ako nije do tebe stigao,onda se sapleo kod Boske...evo liste bosankaa, Dolinac, Kijara-brm, Leona ;), Sibila_, Tattoo, Zana...podbarac utekao u medjuvremenu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:10 pm

Tattoo ::
Dolinac ::
Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:

Za tebe srebrni metak!
Bog me ubio ako on skapira sta sam htela da kazem.


I srebro ima vrijednost,nemoj tako. gorepost
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:11 pm

Zana ::
Kijara-brm ::
Zana ::
..pa na listi Kijaro [You must be registered and logged in to see this image.]

znači redom..do mene nije stigao.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ako nije do tebe stigao,onda se sapleo kod Boske...evo liste bosankaa, Dolinac, Kijara-brm, Leona ;), Sibila_, Tattoo, Zana...podbarac utekao u medjuvremenu

Interesatno ce biti kad dodjem kod tebe, koka, ono sve pilence uvjek gladan. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:14 pm

Dolinac ::
Tattoo ::
Dolinac ::
Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:

Za tebe srebrni metak!
Bog me ubio ako on skapira sta sam htela da kazem.


I srebro ima vrijednost,nemoj tako. gorepost

Nisi ukapirao. gcty
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:15 pm

Tattoo ::
Dolinac ::
Tattoo ::
Dolinac ::
Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:

Za tebe srebrni metak!
Bog me ubio ako on skapira sta sam htela da kazem.


I srebro ima vrijednost,nemoj tako. gorepost

Nisi ukapirao. gcty

Nego dodji vamo k`meni, pa da vidis kako sve kapiram smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyNed Dec 09, 2012 4:25 pm

Zana ::
Kijara-brm ::
Zana ::
..pa na listi Kijaro [You must be registered and logged in to see this image.]

znači redom..do mene nije stigao.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ako nije do tebe stigao,onda se sapleo kod Boske...evo liste bosankaa, Dolinac, Kijara-brm, Leona ;), Sibila_, Tattoo, Zana...podbarac utekao u medjuvremenu

detaljan čoJek..nema šta... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 2:06 am

Tattoo ::
Dolinac ::
Tattoo ::
Gde se bori?

Cekaj dok izvadim pistolj, nesto mi je zardjo :rlol:

Za tebe srebrni metak!
Bog me ubio ako on skapira sta sam htela da kazem.

hahahahaha odoh da se kachim smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

A podbarac garib naguli, ko veli dok je vakat :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 2:43 am

Promaja obrisao sebe....ko ga diro?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 2:49 am



A i novi video smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 3:32 am

Astra ::


A i novi video smehsmeh

Odlican!!! zateleban

A bas ko je diro promaju!? Ja uvijek sve propustim
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 5:05 pm

Astra ::
Promaja obrisao sebe....ko ga diro?

ja nisam... ...
reče čovek da poslao tebi pp-a poslao ga meni....
ebe lud zbunjenog....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 7:51 pm

Novo je to da nam je kontrola prošla ok...mama dobila slobodnu sedmicu...počastih se sa još par detaljčića i gdje ću više... wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyPon Dec 10, 2012 9:15 pm

bosankaa ::
Novo je to da nam je kontrola prošla ok...mama dobila slobodnu sedmicu...počastih se sa još par detaljčića i gdje ću više... [You must be registered and logged in to see this image.]

Lepa vest .... [You must be registered and logged in to see this image.]
rekoh ti..sve će biti u redu.... [You must be registered and logged in to see this image.]:))))))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 10:54 am

crkla ves masina....al to vas sigurno ne zanima...ali eto novo kod mene...odo trazit servisera
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 2:58 pm

Astra ::
crkla ves masina....al to vas sigurno ne zanima...ali eto novo kod mene...odo trazit servisera
pih Astra,gnjavaza je to jedna..em koshta,em treba majstora trpeti da ti se mota po kuci..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 3:56 pm

Jok,moje samo da otkljucam i pokazem...masina u podrumu,a placa vlasnik stana...Svica brale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:41 pm

Astra ::
Jok,moje samo da otkljucam i pokazem...masina u podrumu,a placa vlasnik stana...Svica brale.

Docekaj majstora fino, znas nase obicaje, kava, rucak i bakzsis smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:44 pm

Jednom Doli dosao tip da ocisti dimnjake,ja ga po naski,ponudih kafom,ocel sta popit,a moja kcer kaze...Jao,mama,sta ce da misli ovaj o tebi....to se ovdje ne radi...pa ja odustala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:46 pm

Meni je dosadno, nece na dobro 55555
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:46 pm

Astra ::
Jednom Doli dosao tip da ocisti dimnjake,ja ga po naski,ponudih kafom,ocel sta popit,a moja kcer kaze...Jao,mama,sta ce da misli ovaj o tebi....to se ovdje ne radi...pa ja odustala.


Kad ti opet dodje, 3 puta ga posesljaj na ramenu, to donosi novcanu srecu. Meni se to desilo prija par godina, onako sa nebe jednostavno. blue2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:48 pm

AstrinaKomsinica ::
Meni je dosadno, nece na dobro 55555

Kupi sebi neku igrackicu, malu ili veliki, ako hoces poslacu ti ja katalog?! smehsmeh

Tip! srendje igrackice su total IN! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:49 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Meni je dosadno, nece na dobro 55555

Kupi sebi neku igrackicu, malu ili veliki, ako hoces poslacu ti ja katalog?! smehsmeh

Tip! srendje igrackice su total IN! :rlol:

Ok, Mijenjacemo se za katalog smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:51 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Meni je dosadno, nece na dobro 55555

Kupi sebi neku igrackicu, malu ili veliki, ako hoces poslacu ti ja katalog?! smehsmeh

Tip! srendje igrackice su total IN! :rlol:

Ok, Mijenjacemo se za katalog smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Najbolji su oni od UPS, danas narucis sutra vec doma stize katalog. smehsmeh

Imam ja i u PDF Formatu, samo riknuce ti mail sanduce onda. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:53 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Meni je dosadno, nece na dobro 55555

Kupi sebi neku igrackicu, malu ili veliki, ako hoces poslacu ti ja katalog?! smehsmeh

Tip! srendje igrackice su total IN! :rlol:

Ok, Mijenjacemo se za katalog smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Najbolji su oni od UPS, danas narucis sutra vec doma stize katalog. smehsmeh

Imam ja i u PDF Formatu, samo riknuce ti mail sanduce onda. :rlol:

Jao Doli, preko UPS niko vise ne narucuje, a vala ni PDF, obavis sve direktile na site,,,Al ti volis ja'b rekla da ti udje,,,u sanduce smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:56 pm

E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:58 pm

AstrinaKomsinica ::
Meni je dosadno, nece na dobro [You must be registered and logged in to see this image.]

Došla sam ja.. [You must be registered and logged in to see this image.]..Srce moEeeee..:D

Astra ebemti veš mašinu.Moja skoro riknula.Ja odmah kupila novu.Gde čekati.
Majstor onu odvezao..kaže riknuo programator.Popravio.E rekoh ,jeb je sad. [You must be registered and logged in to see this image.]
I otišla na selo..mada tamo imamo novu.Ona će dobro doći nekome u selu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 4:59 pm

Dolinac ::
E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:

Ebo te Doli, zamislila sam sad sve tvoje sanduke hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 5:15 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:

Ebo te Doli, zamislila sam sad sve tvoje sanduke hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kad bi ih vidjela, garatno bi orijentaciju izgubila. Moracu sekretaricu da zaposlim, nemogu vise sve stici cherry
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 5:16 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:

Ebo te Doli, zamislila sam sad sve tvoje sanduke hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kad bi ih vidjela, garatno bi orijentaciju izgubila. Moracu sekretaricu da zaposlim, nemogu vise sve stici cherry

Pozajmicu ti svog sekretara, al ne radi dzabe nista, cisto da znas :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 5:21 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:

Ebo te Doli, zamislila sam sad sve tvoje sanduke hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kad bi ih vidjela, garatno bi orijentaciju izgubila. Moracu sekretaricu da zaposlim, nemogu vise sve stici cherry

Pozajmicu ti svog sekretara, al ne radi dzabe nista, cisto da znas :zubi3:


Sta ce mi gay, ja sam hetero :zubi3: Imam ja agentura-u za to tongue
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 5:25 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
E moja Kona, imam ja vise sanduca :zubi3:

Ebo te Doli, zamislila sam sad sve tvoje sanduke hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kad bi ih vidjela, garatno bi orijentaciju izgubila. Moracu sekretaricu da zaposlim, nemogu vise sve stici cherry

Pozajmicu ti svog sekretara, al ne radi dzabe nista, cisto da znas :zubi3:


Sta ce mi gay, ja sam hetero :zubi3: Imam ja agentura-u za to tongue

Dragi Doli, pa nes' petljat business and pleasure?! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 5:27 pm

Ima...pao još jedan 1 iz testa iz matematike.Tako da je zaključna ocjena 1 danscers
Mama srećna ihhhh uuu55
Sad možemo da predahnemo i da čekamo pismo za upis wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 6:01 pm

..ko bi reko,chuda da se deseeeeeeeeeeeeeeee wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptySre Dec 12, 2012 6:44 pm

Mislim da ne treba pojašnjavati....... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyČet Dec 13, 2012 1:47 am

prespavala sam veče..i sad se bečim ovde na slike..bem te bosankaa [You must be registered and logged in to see this image.]

i još farmerišem..a zapeo komp.....a ja navalila...umesto da idem ponovo... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 18, 2012 9:02 pm

..ebena kisha i ispoved na msn :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:05 pm

5. Dimenzija se otvorila poslije 21.12.2012

Sada vidim neke stvari sasvim jasnije, jednostavno horizont se povecao i to bome minimum x 10 :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:28 pm

Dolinac ::
5. Dimenzija se otvorila poslije 21.12.2012

Sada vidim neke stvari sasvim jasnije, jednostavno horizont se povecao i to bome minimum x 10 [You must be registered and logged in to see this image.]
..ZVEZDANO OKO-VIDOVITI Doli sa vama...na Danubius forumu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:42 pm

Kijara-brm ::
Dolinac ::
5. Dimenzija se otvorila poslije 21.12.2012

Sada vidim neke stvari sasvim jasnije, jednostavno horizont se povecao i to bome minimum x 10 [You must be registered and logged in to see this image.]
..ZVEZDANO OKO-VIDOVITI Doli sa vama...na Danubius forumu...

Nije samo sto vidim, nego i nosem i uhom :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:50 pm

njušiš..čuješ...vidiš..osetiš.. [You must be registered and logged in to see this image.]
otvaraj radnju......šta čekaš....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:52 pm

Cekam na vanzemaljce, tj. Import robu :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 EmptyUto Dec 25, 2012 10:56 pm

Dolinac ::
Cekam na vanzemaljce, tj. Import robu [You must be registered and logged in to see this image.]
yupiiiiii [You must be registered and logged in to see this image.]











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Šta ima novo? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ima novo?
Nazad na vrh 
Strana 11 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: