DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 17 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 17 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta ima novo?

Ići dole 
+50
Lujkaa
Kijara-brm
brunolino
Ladyintheblack
Lakota
brdjanin
zoran1970
Samouka
Gagica78
promaja
MonteGirl
Xenaa
sanjalica.ns
el_vibrador
Lena **
doctorr67
montoya
sonia
Nut
podbarac
Čupka
Danubius
tok tuk tok
Bane Bumbar
Sikret
dusicaa
jutarnja izmaglica
MadamX
AstrinaKomsinica
tvrtko
Zana
Astra
bosankaa
Tattoo
Leona ;)
bokki78
Okano
Noisette
Ivana_258
slatkicass
emanuella
Djulieta
Leora
Laura22
Hestija
nezaborav
debilko
cojle
ZezaM
Lily
54 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyNed Jan 22, 2012 3:00 pm

First topic message reminder :

Kriza je prosla, idemo dalje :bub:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 11, 2013 2:01 pm

Ovih dana pa sve do 28.5 mogu biti sukobi u obitelj, nervoza, nezadovoljstvo itd. Uglavnom sve naopako ide i u negativ prelazi,ako ond nemojte se cuditi.

Zvijezde,kosmos,univerzum itd. trenutno slabo stoje za covjeka. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 11, 2013 2:06 pm

sto Vas briga sto ima, ako Vam kazem sto cu onda sveceniku reci... smehsmeh :rlol: muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Xenaa
Unique



Datum upisa : 02.03.2013

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 11, 2013 7:06 pm

Dolinac ::
Ovih dana pa sve do 28.5 mogu biti sukobi u obitelj, nervoza, nezadovoljstvo itd. Uglavnom sve naopako ide i u negativ prelazi,ako ond nemojte se cuditi.

Zvijezde,kosmos,univerzum itd. trenutno slabo stoje za covjeka. :329340:


nije valjda da vjeruješ u zvjezde horoskop i te stvarčice :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Xenaa
Unique



Datum upisa : 02.03.2013

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 11, 2013 7:07 pm

brunolino ::
sto Vas briga sto ima, ako Vam kazem sto cu onda sveceniku reci... smehsmeh :rlol: muhaaa

čim kod sveštenika neki teški grijeh kafa2
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyNed Maj 12, 2013 11:21 am

Isto što i juče--NIŠTA cherry
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina



Datum upisa : 11.08.2012

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 4:53 pm

Zahvaljujuci DF radiju upoznala sam jednu predivnu,hrabru i iznad svega jednu plemenitu zenu....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 5:51 pm

MonteGirl ::
Zahvaljujuci DF radiju upoznala sam jednu predivnu,hrabru i iznad svega jednu plemenitu zenu....
Na Danubius Forumu i DF radiju se upoznaju samo takve žene i muškarci . [You must be registered and logged in to see this image.]Tak*i smo ti "mi" -MI NISMO KAO DRUGI. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nego Monte ....ja kad videh da si se javila na ovoj temi ....odmah pomislio da ima "nešto novo " [You must be registered and logged in to see this image.]?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 5:54 pm

Astra i Doli me zahebavaju... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
slatkicass
Frumos si de foc



Datum upisa : 10.10.2007

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 5:58 pm

zirafa se pojavio na forum - e belo lenče li beše :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 7:34 pm

Danubius ::
MonteGirl ::
Zahvaljujuci DF radiju upoznala sam jednu predivnu,hrabru i iznad svega jednu plemenitu zenu....
Na Danubius Forumu i DF radiju se upoznaju samo takve žene i muškarci . [You must be registered and logged in to see this image.]Tak*i smo ti "mi" -MI NISMO KAO DRUGI. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nego Monte ....ja kad videh da si se javila na ovoj temi ....odmah pomislio da ima "nešto novo " [You must be registered and logged in to see this image.]?

Pa ne bih se bas slozila s tim, da su svi takvi, nazalost...al dobro sad, mora se uspostaviti neka ravnoteza...

Ima novo Dani...naravno...

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 8:44 pm

slatkicass ::
zirafa se pojavio na forum - e belo lenče li beše [You must be registered and logged in to see this image.]
lenče dabome... [You must be registered and logged in to see this image.]..
konačno našao gde mu je kuća... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:23 pm

Kijara-brm ::
Astra i Doli me zahebavaju... [You must be registered and logged in to see this image.]

Uvijek propustim akciju :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:26 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
Astra i Doli me zahebavaju... [You must be registered and logged in to see this image.]

Uvijek propustim akciju :durise3:

smehsmeh smehsmeh jakog

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:35 pm

Da ja vama kazem sta ima novo:
Sutra pocinjem pripreme za vjencanje koje je iduce hefte. Sto ce reci:
zorom idem na sastanak za posao (nema veze s vjencanjem), prepravljam kucu nekim ljudima;
Ondak pocinjem sa pecenjem kora za tortu, mene dopalo da pravim vjencanu. Usput pecem casice za 360, da, 360 mini pastries, jer moram napraviti 10 tacni sa po 36 raznoraznih mini dezertica na svakoj. E sad bice 6 vrsta na svakoj;
Dok se to pece, pravim 6-7 krema, boga mi vise ne znam ni broja, al znam da je jedna cak od lavande, da se filuje torta, pa te pastries;
a dok miksam jednom rukom, drugom zovem farme u okolini, treba mi jedno 200 dobrih jagoda (bem ti led i jagode!), da to moRem iduci vikend umocit u cokoladu, i to jedno tri vrste, sto crna, sto bijela, sto mix;
ah da, sa poslovnog sastanka trcim krojacici da mi "dotjera" haljince, a usput moram i kakve sandale kupit, to dok Sareni bude mijesio tijesto za one casice.
Helenese, sta ima novo?! trtrr trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:39 pm

AstrinaKomsinica ::
Da ja vama kazem sta ima novo:
Sutra pocinjem pripreme za vjencanje koje je iduce hefte. Sto ce reci:
zorom idem na sastanak za posao (nema veze s vjencanjem), prepravljam kucu nekim ljudima;
Ondak pocinjem sa pecenjem kora za tortu, mene dopalo da pravim vjencanu. Usput pecem casice za 360, da, 360 mini pastries, jer moram napraviti 10 tacni sa po 36 raznoraznih mini dezertica na svakoj. E sad bice 6 vrsta na svakoj;
Dok se to pece, pravim 6-7 krema, boga mi vise ne znam ni broja, al znam da je jedna cak od lavande, da se filuje torta, pa te pastries;
a dok miksam jednom rukom, drugom zovem farme u okolini, treba mi jedno 200 dobrih jagoda (bem ti led i jagode!), da to moRem iduci vikend umocit u cokoladu, i to jedno tri vrste, sto crna, sto bijela, sto mix;
ah da, sa poslovnog sastanka trcim krojacici da mi "dotjera" haljince, a usput moram i kakve sandale kupit, to dok Sareni bude mijesio tijesto za one casice.
Helenese, sta ima novo?! [You must be registered and logged in to see this image.]

Mašala draga moja...(volem ja jagode,samo ti psuj..)
samo ti mogu reći-za utehu NADERALA SI... [You must be registered and logged in to see this image.]

@Nut...ne daju mi da psujem... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:42 pm

Ko zuti, sto'no kazli,,,,Ma nisu jagode zbog tebe, neg zbog nekijeh drugih razloga, ospem se hahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:43 pm

AstrinaKomsinica ::
Ko zuti, sto'no kazli,,,,Ma nisu jagode zbog tebe, neg zbog nekijeh drugih razloga, ospem se hahahahahahahahahahahahahahahahaha
jagodica bobica? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:45 pm

VeselKa trtrr smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:48 pm

AstrinaKomsinica ::
VeselKa [You must be registered and logged in to see this image.]
bož* me sačuvaj.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:48 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Da ja vama kazem sta ima novo:
Sutra pocinjem pripreme za vjencanje koje je iduce hefte. Sto ce reci:
zorom idem na sastanak za posao (nema veze s vjencanjem), prepravljam kucu nekim ljudima;
Ondak pocinjem sa pecenjem kora za tortu, mene dopalo da pravim vjencanu. Usput pecem casice za 360, da, 360 mini pastries, jer moram napraviti 10 tacni sa po 36 raznoraznih mini dezertica na svakoj. E sad bice 6 vrsta na svakoj;
Dok se to pece, pravim 6-7 krema, boga mi vise ne znam ni broja, al znam da je jedna cak od lavande, da se filuje torta, pa te pastries;
a dok miksam jednom rukom, drugom zovem farme u okolini, treba mi jedno 200 dobrih jagoda (bem ti led i jagode!), da to moRem iduci vikend umocit u cokoladu, i to jedno tri vrste, sto crna, sto bijela, sto mix;
ah da, sa poslovnog sastanka trcim krojacici da mi "dotjera" haljince, a usput moram i kakve sandale kupit, to dok Sareni bude mijesio tijesto za one casice.
Helenese, sta ima novo?! [You must be registered and logged in to see this image.]

Mašala draga moja...(volem ja jagode,samo ti psuj..)
samo ti mogu reći-za utehu NADERALA SI... [You must be registered and logged in to see this image.]

@Nut...ne daju mi da psujem... [You must be registered and logged in to see this image.]

Cekajte cure..koja s e to udaje..pa KOno ti si udata..koliko ja znam.. smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

jedino Kijarita mozda planira..sta s e ovde desava..ne dodjem dan dva.,..a ono prste torte,jagode,cokolada i bider majer..ne znam sta je s a haljinom..nisam stigla da procitam... smehsmeh smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:52 pm

Jok ja Nuti.U AmeriKi venčanje.Kona glavna kuvarica..(poslastičarka) [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:52 pm

Pa bem ga Nut, i da se udajem ponovo, ubila bih se da sama sebi moram kolac pravit hahahahahahahahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 9:56 pm

AstrinaKomsinica ::
Pa bem ga Nut, i da se udajem ponovo, ubila bih se da sama sebi moram kolac pravit hahahahahahahahahhahahahaha

E..Kono..kraljica si.. smehsmeh smehsmeh ..nikad se ne zna..''mozda ti se i to desi''..Ubice me Sareni.. :rlol:

Kijara .hajd'ti iznenadi nas.. jakog

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 10:02 pm

I to sto kazes;))))) Cim zatancamo na Kijarinoj svadbi Sareni i ja cemo obnoviti "zakletvu" muhahahahahahahahaah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 10:14 pm

Nut ::
AstrinaKomsinica ::
Pa bem ga Nut, i da se udajem ponovo, ubila bih se da sama sebi moram kolac pravit hahahahahahahahahhahahahaha

E..Kono..kraljica si.. [You must be registered and logged in to see this image.] ..nikad se ne zna..''mozda ti se i to desi''..Ubice me Sareni.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara .hajd'ti iznenadi nas.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuti,aj ti..isto smo godište... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 10:22 pm

Ma sve zaboravim da pitam zna li iko da li je prezivjela ona beba sto je carskim izvucena iz majke komirane alkoholom i kod koje su ustanovili 4,6 promila alkohola u krvi.Jucerasnja vijest je d aje beba ziva li se jos bori za zivot.Ne vidjeh danas nista novo o tome...pa reko,mozda je neko cuo.
Jadna beba,toliko alkohola u krvi ne moze d aprezivi ni odrasla osoba...a kako tek to maleno d alijece od ovisnosti,ako i prezivi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 10:27 pm

E vidis, to su stvari koje mene "napune", izbrisu sve praznine: i mrtvu bih tu nazovi majku pretukla.

Postoje ljudi kojima treba zabraniti da imaju djecu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPet Maj 17, 2013 10:31 pm

Astra ::
Ma sve zaboravim da pitam zna li iko da li je prezivjela ona beba sto je carskim izvucena iz majke komirane alkoholom i kod koje su ustanovili 4,6 promila alkohola u krvi.Jucerasnja vijest je d aje beba ziva li se jos bori za zivot.Ne vidjeh danas nista novo o tome...pa reko,mozda je neko cuo.
Jadna beba,toliko alkohola u krvi ne moze d aprezivi ni odrasla osoba...a kako tek to maleno d alijece od ovisnosti,ako i prezivi.

Još uvek stara vest...
Jedna mlada Poljakinja rodila je u
pijanom stanju bebu koja je imala 4,5 promila alkohola u krvi, saopštila
je danas policija južnog poljskog grada Tomašov Mazovjetski.


Porođaj putem carskog reza obavljen je juče u lokalnoj bolnici u koju
je 24-godišnja trudnicadovedena kolima Hitne pomoći nakon što se
onesvijestila u prodavnici alkoholnih pića. Imala je 2,6 promila
alkohola u krvi.

Tužilaštvo je preuzelo slučaj i mlada majka bi mogla da bude osuđena
na pet godina zatvorajer je dovela svoje dijete u životnu opasnost.
Mogla bi, takođe, da izgubi starateljstvo nad djetetom.

Beba, čiji pol nije poznat, nalazi se u kritičnom stanju i ljekari se bore za njen život.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:50 am

Citam ove koje su udane i koje se zele udati trtrr Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:53 am

Dolinac ::
Citam ove koje su udane i koje se zele udati [You must be registered and logged in to see this image.] Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. [You must be registered and logged in to see this image.]
gde si pročitao da se neka želi udati.?.kona bre ide u svatove..pomešao si malo... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:55 am

Kijara-brm ::
Dolinac ::
Citam ove koje su udane i koje se zele udati [You must be registered and logged in to see this image.] Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. [You must be registered and logged in to see this image.]
gde si pročitao da se neka želi udati.?.kona bre ide u svatove..pomešao si malo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma znam ja i izmedju redova citati, Doli lopov. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:56 am

Dolinac ::
Kijara-brm ::
Dolinac ::
Citam ove koje su udane i koje se zele udati [You must be registered and logged in to see this image.] Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. [You must be registered and logged in to see this image.]
gde si pročitao da se neka želi udati.?.kona bre ide u svatove..pomešao si malo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma znam ja i izmedju redova citati, Doli lopov. [You must be registered and logged in to see this image.]
Garant Nut..Ja nemam vremena... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:58 am

Kijara-brm ::
Dolinac ::
Kijara-brm ::
Dolinac ::
Citam ove koje su udane i koje se zele udati [You must be registered and logged in to see this image.] Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. [You must be registered and logged in to see this image.]
gde si pročitao da se neka želi udati.?.kona bre ide u svatove..pomešao si malo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma znam ja i izmedju redova citati, Doli lopov. [You must be registered and logged in to see this image.]
Garant Nut..Ja nemam vremena... [You must be registered and logged in to see this image.]


Nut je obecana koliko mogu procitati, pa sad frku pravi tj. panika je fata! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 5:59 am

hahahahahaha..ženiš se/je? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 6:06 am

Kijara-brm ::
hahahahahaha..ženiš se/je? [You must be registered and logged in to see this image.]

Bila bi vjerovatno najsretnija cura kad bi, moje vrijeme nije jos doslo. :329340: Cekam dok ispraznim tank svoj. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 9:27 am

Dolinac ::
Citam ove koje su udane i koje se zele udati trtrr Katastrofa, tek sada vidim da sam najsretni tu od vas sviju. :329340:

Ne da majka "sretnika" trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySub Maj 18, 2013 9:55 am

Hamo i dalje ćopa pitu 55555
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 1:20 pm

Dobio sam danas pismo iz HR, Zadra Porezna Uprava.

Traze od mene:
-prijava poreza na prometu u prilogu.

-pimjerak kupoprodajnog ugovora.

- opis gradjevine u prilogu

- polozajni nacrt.

Kupio sam kucu sa zemljom navodno 06.07.2011 izmedju dva gospdina, kuca je 114m2 i zemljiste povrsine 334m2 

Smijesno je da sam tek danas dobio pismo a na papiru stoji Zadar, 18.10.2011

A najsmjesnije je, nisam nikad kuce kupovao dolje:trtrtr:

E sad ce biti zajebancije sa policijom, Interpolom i sa carinikom, jos ce me mozda uhabsiti na granici kad podjem za HR.nesvest

Imali WLAN i u zatvoru?Da makar odem na forum i se javim.55555
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 3:40 pm

Ma bolje oni znaju dal si kupovao ili ne , sad ces jos reci da oni nisu strucni  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 3:51 pm

promaja ::
Hamo i dalje ćopa pitu 55555

Nek ćopa,qu*ac će za većeru...samo citat iz filma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 3:57 pm

Dolinac ::


Kupio sam kucu sa zemljom navodno 06.07.2011 ...
Doli ,razmisli bolje .
Jel* to bilo onda kada si bio "dole" ,pa sreo onu sexy Hrvaticu ,one lude noći kada se lio prošek potocima ? :zubi3:
Možda si i kupio ,ali se ne sećaš ....a možda si i oženjen ? Pa ti stigne i obustava na platu -alimentacija ? :rlol:
Šalim se ....zaista velika neprijatnost .
Glupa birokratska greška koja je ko zna kako nastala ,možda podudarnost imena i prezimena ?jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 3:59 pm

Astra ::
promaja ::
Hamo i dalje ćopa pitu 55555

Nek ćopa,qu*ac će za većeru...samo citat iz filma

hahahahaha..bem ti -ovo je super...ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 4:21 pm

Ovako, prvo moram GK u Hamburgu kontaktirati u vezi toga, da me ne uhapse jos na granici, a oni pritvori su dolje uzas i nemaju interneta u cuzi.

Kao drugo sefa uprave da dobijem na telefon u Zadar,da objasnim situaciju i da dolazim za ZD sa odvjetnikom, ali prije toga policija i podnosak prijave uzimanje identiteta u kupni imovine. 

Ovo ljeto tj. odmor nece biti odmor nego samo stres, jebem ja tu moju lijepou nasu.
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 5:30 pm

ja ti vala prošle godine dobijem poruku na mobilni da mi je stigao paket iz amerike,da dodjem u ambasadu i da ponesem pasoš da bi preuzeo paket,razmišljam niti imam koga niti goga poznajem iz amerike i zajebem poruku.prodje par dana dodjoše dva pandura iz supa privedoše me u sup pa odande u ambasadu.njihova priča u supu da li sam ja normalan da da se ne odazivam na poziv amasade i još koje kakve gluposti napričaše.udjem ja u ambasadu i samo što me ne skidoše golog da me pretresu ,primi me neki tip pa ispitivanja ko sam,šta sam koga imam u americi itd. ja mu lepo kažem nit koga imam nit kog poznajem ko tamo živi.ebavali su me skoro 3 sata da bi mi na kraju uzeli otisak i posle pola sata počeli da se izvinjavaju kako su pogrešili,pitam ih pa odkud vama svi podaci o meni i plus broj mobilnog koji uopšte nije zaveden u mobtelu,njihov odgovor ponovo da su pogrešili svašta,i jedino što su ispali fer dovezli me kući,a onda još veće zlo,komšiske priče,šta i gde ja radim kad me kola američke ambasade dovoze ispred kuće
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 5:33 pm

Tebe su barem vratili zorane, mene nece sigurno, ja se odmah potucem.smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 5:53 pm

zoran1970 ::
a onda još veće zlo,komšiske priče,šta i gde ja radim kad me kola američke ambasade dovoze ispred kuće

Ma sta se vadis sad, citava Amerika prica kako si njihova spija:muhaaa:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyPon Jun 17, 2013 6:51 pm

Stigla još jedna farma....:zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 6:58 am

Ode malo u shopping, skoro cijelu robu (nosenu) sam zaboravio u Hotelu zid 
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 7:10 am

Dolinac ::
Ode malo u shopping, skoro cijelu robu (nosenu) sam zaboravio u Hotelu zid 

Jesi ti siguran da tebe nisu izbacili iz hotela? smehsmeh 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 7:13 am

Hihi,zbog nocnog uznemiravanja ostalih gostiju smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 9:08 am

Astra ::
Hihi,zbog nocnog uznemiravanja ostalih gostiju smehsmeh 

koji su ovo doživljaji sa godišnjeg...:zubi3: 
vala baš..jesi ti možda goste uznemiravao..?:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 9:22 am

Ma meni to nesto sumnjivo...em se na brzinu vrati,pa jos i bez garderobe... :trava :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 9:31 am

bosankaa ::
Ma meni to nesto sumnjivo...em se na brzinu vrati,pa jos i bez garderobe... :trava :

hahaha..,a more ladno...
sutra opet kiša...trtrr 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 3:25 pm

Vama to smijesno, odjeca oko 400 € vrijedila.Polo-shirt,majce sve naj naj, Adidas,Puma marka. Nazvao sam u hotelu danas, nasli su i obecali da ce mi postom poslati. E sad me bas zanima hoce li sve doci.55555 
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 5:14 pm

Ma sta dodje doslo je, ti si kupio sta ti treba...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptySre Jul 03, 2013 7:28 pm

Kvrgusa gotova!!!! jeeee 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyČet Jul 04, 2013 6:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]  


Ronioci su kod otoka Krka, na dubini od 37 metara, snimili morskog psa dugog 3,5 metra. Radi se o morskom psu volonja (glavonja).

Prošao je pokraj nas na samo metar udaljenosti. Taj tren mi je srce bilo u peti, rekao nam je u dahu ronilac Marko Baričević (36) iz Zagreba. Baričević i njegove kolege isplovili su u nedjelju s Punta na Krku. Planirali su dva zarona, kod Cresa i kraj Plavnika nedaleko od Krka.

- Bilo je lijepo vrijeme za ronjenje, smirio se vjetar, a voda je bila malo hladnija nego inače – dodao je.

- Krenulo nas je deset, a tijekom zarona smo se podijelili u dvije grupe. Kolege Karleto, Tomislav i ja zaronili smo na 37 metara dubine te smo krenuli prema morskom zidu. Odjednom, ispod nas, prošlo je nešto golemo – priča Marko.

Uspjeli su ga fotografirati prvi put odozgo. Bio je to morski pas volonja, poznat i kao glavonja dugačak oko 3,5 metara.

Zašao je za zidić i mislili smo da je otišao, no samo kratko, kaže nam ronilac. Nakon nekoliko trenutaka počeo se vraćati prema njima plivajući. No ne više ispod njih. Ovaj put se pojavio u ravnini s roniocima. Zavladala je potpuna panika. Golema neman bila je tu. Ispred njih. Njih trojica su se skupila jedan uz drugog. Stisnuli su leđa uza zid. Sve što su mogli je, nepomično čekati. Srce im je lupalo kao ludo. Ipak, trudili su se ostati koliko toliko mirni i ne paničariti. Kod sebe su imali noževe, koji su dio standardne opreme. No niti jedan se od prevelikog straha toga nije sjetio. Marko nam je rekao, dok je stajao čvrsto na tlu, da se ova situacija opet ponovi, ne bi ga ozlijedio nožem. Zalaže se za zaštitu podmorja.

- Morski pas je prošao na udaljenosti dužine ruke od nas. Cijelo vrijeme sam ga imao u kadru, ali ga se nisam usudio fotografirati da se ne uznemiri – dodao je. Gotovo da nisu ni disali od straha. Kada je već prošao malo dalje od mene, zažmirio sam i pritisnuo okidač. Uspio sam ga fotografirati, a on je lagano otišao dalje te se izgubio negdje na morskom dnu. Okinuo je još nekoliko fotografija, ali sve što je uhvatio, bio je njegov rep. Shvatili su da je opasnost prošla i odahnuli su. U moru su ostali još 45 minuta.

Ovaj zaron ih nije obeshrabrio, dapače žele ići roniti već sljedeći vikend. Avantura u dubini, odnosno, susret sa psinom, izazvao je veliko zanimanje drugih ronilaca, ali i strah kod laika. Marku ovo nije prvi ‘sastanak’ s morskim psom. Prije sedam mjeseci u Crvenom moru vidio je morskog psa. Bio je na 20 metara udaljenosti, ali je odmah otplivao dalje. Tad ga nije bilo strah. No ovu nedjelju nikada neće zaboraviti.

- Vidio sam svašta, ali ovo je bilo nešto golemo – zaključio je Marko. Stručnjak za podmorje iz Splita Alen Soldo kaže nam kako je ova vrsta morskog psa rasprostranjena u Sredozemlju, a može je se naći od južne Norveške i Islanda pa do juga Afrike. U Jadranu je rjeđi u sjevernom dijelu. Uglavnom se drži područja dubljih od 40 m, ali katkad, osobito krajem zime i početkom proljeća, manji i mlađi primjerci dolaze u plića područja Jadrana. Naraste do pet metara dužine i do 590 kilograma.

Potpuno je bezopasna vrsta za čovjeka, osim kad ga se provocira, tada može uzvratiti. U slučaju da i zagrize čovjeka, odmah će ga ispljunuti i pustiti. Hrani se drugim ribama, tuljanima i manjim morskim psima. U Hrvatskoj je njegovo uznemiravanje i kažnjivo jer spada u strogo zaštićene vrste.

Budući da je prošle godine u rijeci ulovljen jedan morski pas iste vrste kao ovaj, postavlja se pitanje koliko ih još ima i da li su pronašli novo stanište unutar Jadranskog mora. Samim tim, postavlja se i pitanje na koliku su interakciju spremni sa ljudima koji svakodnevno provode sate i sate na obalama Jadrana?

24sata/Glamur.ba



A vala sam se na vrijeme vratio, bojim se Astre i Kijare kad podju na Jadran, da ih ne ujede mozda.  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyČet Jul 04, 2013 6:49 pm

hahahahaha..ne ronim ja..
više ne idem daleko od obale...:zubi3: 
ovo si ti ubacio nama..ironic3 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 EmptyČet Jul 04, 2013 6:52 pm

Kijara-brm ::
hahahahaha..ne ronim ja..
više ne idem daleko od obale...:zubi3: 
ovo si ti ubacio nama..ironic3 


..samo do koljena smehsmeh aj nece on vama nista, taj samo laje a ne ujeda.:zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ima novo? - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ima novo?
Nazad na vrh 
Strana 17 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: