DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 18 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ima novo? - Page 18 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta ima novo?

Ići dole 
+50
Lujkaa
Kijara-brm
brunolino
Ladyintheblack
Lakota
brdjanin
zoran1970
Samouka
Gagica78
promaja
MonteGirl
Xenaa
sanjalica.ns
el_vibrador
Lena **
doctorr67
montoya
sonia
Nut
podbarac
Čupka
Danubius
tok tuk tok
Bane Bumbar
Sikret
dusicaa
jutarnja izmaglica
MadamX
AstrinaKomsinica
tvrtko
Zana
Astra
bosankaa
Tattoo
Leona ;)
bokki78
Okano
Noisette
Ivana_258
slatkicass
emanuella
Djulieta
Leora
Laura22
Hestija
nezaborav
debilko
cojle
ZezaM
Lily
54 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyNed Jan 22, 2012 8:00 pm

First topic message reminder :

Kriza je prosla, idemo dalje :bub:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySre Jul 03, 2013 2:08 pm

Astra ::
Hihi,zbog nocnog uznemiravanja ostalih gostiju smehsmeh 

koji su ovo doživljaji sa godišnjeg...:zubi3: 
vala baš..jesi ti možda goste uznemiravao..?:zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySre Jul 03, 2013 2:22 pm

Ma meni to nesto sumnjivo...em se na brzinu vrati,pa jos i bez garderobe... :trava :
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySre Jul 03, 2013 2:31 pm

bosankaa ::
Ma meni to nesto sumnjivo...em se na brzinu vrati,pa jos i bez garderobe... :trava :

hahaha..,a more ladno...
sutra opet kiša...trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySre Jul 03, 2013 8:25 pm

Vama to smijesno, odjeca oko 400 € vrijedila.Polo-shirt,majce sve naj naj, Adidas,Puma marka. Nazvao sam u hotelu danas, nasli su i obecali da ce mi postom poslati. E sad me bas zanima hoce li sve doci.55555 
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga



Datum upisa : 23.03.2013

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySre Jul 03, 2013 10:14 pm

Ma sta dodje doslo je, ti si kupio sta ti treba...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 04, 2013 12:28 am

Kvrgusa gotova!!!! jeeee 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 04, 2013 11:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]  


Ronioci su kod otoka Krka, na dubini od 37 metara, snimili morskog psa dugog 3,5 metra. Radi se o morskom psu volonja (glavonja).

Prošao je pokraj nas na samo metar udaljenosti. Taj tren mi je srce bilo u peti, rekao nam je u dahu ronilac Marko Baričević (36) iz Zagreba. Baričević i njegove kolege isplovili su u nedjelju s Punta na Krku. Planirali su dva zarona, kod Cresa i kraj Plavnika nedaleko od Krka.

- Bilo je lijepo vrijeme za ronjenje, smirio se vjetar, a voda je bila malo hladnija nego inače – dodao je.

- Krenulo nas je deset, a tijekom zarona smo se podijelili u dvije grupe. Kolege Karleto, Tomislav i ja zaronili smo na 37 metara dubine te smo krenuli prema morskom zidu. Odjednom, ispod nas, prošlo je nešto golemo – priča Marko.

Uspjeli su ga fotografirati prvi put odozgo. Bio je to morski pas volonja, poznat i kao glavonja dugačak oko 3,5 metara.

Zašao je za zidić i mislili smo da je otišao, no samo kratko, kaže nam ronilac. Nakon nekoliko trenutaka počeo se vraćati prema njima plivajući. No ne više ispod njih. Ovaj put se pojavio u ravnini s roniocima. Zavladala je potpuna panika. Golema neman bila je tu. Ispred njih. Njih trojica su se skupila jedan uz drugog. Stisnuli su leđa uza zid. Sve što su mogli je, nepomično čekati. Srce im je lupalo kao ludo. Ipak, trudili su se ostati koliko toliko mirni i ne paničariti. Kod sebe su imali noževe, koji su dio standardne opreme. No niti jedan se od prevelikog straha toga nije sjetio. Marko nam je rekao, dok je stajao čvrsto na tlu, da se ova situacija opet ponovi, ne bi ga ozlijedio nožem. Zalaže se za zaštitu podmorja.

- Morski pas je prošao na udaljenosti dužine ruke od nas. Cijelo vrijeme sam ga imao u kadru, ali ga se nisam usudio fotografirati da se ne uznemiri – dodao je. Gotovo da nisu ni disali od straha. Kada je već prošao malo dalje od mene, zažmirio sam i pritisnuo okidač. Uspio sam ga fotografirati, a on je lagano otišao dalje te se izgubio negdje na morskom dnu. Okinuo je još nekoliko fotografija, ali sve što je uhvatio, bio je njegov rep. Shvatili su da je opasnost prošla i odahnuli su. U moru su ostali još 45 minuta.

Ovaj zaron ih nije obeshrabrio, dapače žele ići roniti već sljedeći vikend. Avantura u dubini, odnosno, susret sa psinom, izazvao je veliko zanimanje drugih ronilaca, ali i strah kod laika. Marku ovo nije prvi ‘sastanak’ s morskim psom. Prije sedam mjeseci u Crvenom moru vidio je morskog psa. Bio je na 20 metara udaljenosti, ali je odmah otplivao dalje. Tad ga nije bilo strah. No ovu nedjelju nikada neće zaboraviti.

- Vidio sam svašta, ali ovo je bilo nešto golemo – zaključio je Marko. Stručnjak za podmorje iz Splita Alen Soldo kaže nam kako je ova vrsta morskog psa rasprostranjena u Sredozemlju, a može je se naći od južne Norveške i Islanda pa do juga Afrike. U Jadranu je rjeđi u sjevernom dijelu. Uglavnom se drži područja dubljih od 40 m, ali katkad, osobito krajem zime i početkom proljeća, manji i mlađi primjerci dolaze u plića područja Jadrana. Naraste do pet metara dužine i do 590 kilograma.

Potpuno je bezopasna vrsta za čovjeka, osim kad ga se provocira, tada može uzvratiti. U slučaju da i zagrize čovjeka, odmah će ga ispljunuti i pustiti. Hrani se drugim ribama, tuljanima i manjim morskim psima. U Hrvatskoj je njegovo uznemiravanje i kažnjivo jer spada u strogo zaštićene vrste.

Budući da je prošle godine u rijeci ulovljen jedan morski pas iste vrste kao ovaj, postavlja se pitanje koliko ih još ima i da li su pronašli novo stanište unutar Jadranskog mora. Samim tim, postavlja se i pitanje na koliku su interakciju spremni sa ljudima koji svakodnevno provode sate i sate na obalama Jadrana?

24sata/Glamur.ba



A vala sam se na vrijeme vratio, bojim se Astre i Kijare kad podju na Jadran, da ih ne ujede mozda.  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 04, 2013 11:49 pm

hahahahaha..ne ronim ja..
više ne idem daleko od obale...:zubi3: 
ovo si ti ubacio nama..ironic3 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 04, 2013 11:52 pm

Kijara-brm ::
hahahahaha..ne ronim ja..
više ne idem daleko od obale...:zubi3: 
ovo si ti ubacio nama..ironic3 


..samo do koljena smehsmeh aj nece on vama nista, taj samo laje a ne ujeda.:zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Jul 05, 2013 12:00 am

Citat :
="U slučaju da i zagrize čovjeka, odmah će ga ispljunuti i pustiti. Hrani se drugim ribama, tuljanima i manjim morskim psima. "

bio bi lud da ispljune Kijaru, ona je ukusna.lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Jul 05, 2013 12:03 am

:zubi3:  Ja bi je pojeo.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Jul 05, 2013 12:04 am

Dolinac ::
Kijara-brm ::
hahahahaha..ne ronim ja..
više ne idem daleko od obale...:zubi3: 
ovo si ti ubacio nama..ironic3 


..samo do koljena smehsmeh aj nece on vama nista, taj samo laje a ne ujeda.:zubi3: 
hahahaha..sad nas tešiš..cccc..
gledaću u more sa balkona.što je sigurno..sigurno...:zubi3: 

@ttt..jok ja.ti si...bolje tebe da pojede...ukusniji si...ironic3

@Doli..avetinjo...ironic3 
tamo Dr ubijaju pacijente,morski psi napadaju ljude,sad i ti...ironic3 
sad me već stra* vata...ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Jul 05, 2013 12:12 am

Strah je samo reakcija tijela, to je pozitivno ocijeniti. Ali netrebas imati strah, sve je to prirodno, covjek mora jesti nesto.migg 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Jul 05, 2013 12:24 am

Dolinac ::
Strah je samo reakcija tijela, to je pozitivno ocijeniti. Ali netrebas imati strah, sve je to prirodno, covjek mora jesti nesto.migg 
bojim se lanuću...aj prećutaću...lol! 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 8:13 pm

Danas Cetvrtak :sunča :  A sutra PETAK! Turski svetac!smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 9:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 9:39 pm

montoya ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
neko te povUkao monty :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 9:41 pm

Kijara-brm ::

neko te povUkao monty  :zubi3: 

axam...:329340: :mahhh: trtrr 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 9:42 pm

montoya ::
Kijara-brm ::

neko te povUkao monty  :zubi3: 

axam...:329340: :mahhh: trtrr 
e baš lepo.. ironic3 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 10:33 pm

Opet me zeza kompjuter. Kompjuter ili konekcija nemam pojma? Usporena sam, ispadam... i svašta nešto.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyČet Jul 18, 2013 11:05 pm

Samouka ::
Opet me zeza kompjuter. Kompjuter ili konekcija nemam pojma? Usporena sam, ispadam... i svašta nešto.

Nisi jedina..kevo...
Mislim da ću brzo oćoraviti...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyNed Jul 21, 2013 10:12 pm

Ima...da mi je kum sredio komp... tako da konacno mogu skidati muziku wsmile wsmile wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 2:25 am

Ima, ima,,,:zubi3: :zubi3: :zubi3: :zubi3: :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 7:43 am

Ispratila sam decu na more, sad mogu da pravim žurke i da visim za kompom 48 sati.
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 9:22 am

vau,,,častio gazda celu firmu sa po 500e,za odmore,,a ranije čast bio samo za novu godinu ,božić i uskrs,majku mu koliko zaradjuje kad toliko časti 55555  affraid 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 12:56 pm

Izubili mi prtljag, pa ga lino nasli u 11pm,,,,rucka slomljena, sve unutra ispreturano, prala sam do nekih doba u landromatu,,,,I hate those assholes.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 2:04 pm

Nasa Slatka ceka svaki sat da postane jos jednom baka...snajka je u bolnici...zelim joj da sve bude u redu i da proplace Sava sto prije,da mami bude lakse.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Jul 22, 2013 2:14 pm

Astra ::
Nasa Slatka ceka svaki sat da postane jos jednom baka...snajka je u bolnici...zelim joj da sve bude u redu i da proplace Sava sto prije,da mami bude lakse.
Sad pročitah,a baka se unervozila po kući..hahaha..
Biće to sve dobro...leptir 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyUto Avg 27, 2013 9:43 pm

Ama bas nista, kao da je neki replay cijelo vrijeme, da mi se nije player pokvario? 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyNed Sep 01, 2013 3:59 pm

Video snimak iz Rusije koji je rasplakao svijet (VIDEO)




top88 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 6:53 pm

Upravo mi brat javalja da je raskid braka u toku, sutra se potpisuju, meni drago. Hebala ga godinama, neka se budale rijesio, bolje biti sam nego sa glupacom i samo koja ga izkoristava, nikad tu ljubavii nije bilo.

Od danas ima da ide naprijed a ne nazad kao sto je kad je snjom bio to radio, hvala Bogu.:329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 8:47 pm

Dolinac ::
Upravo mi brat javalja da je raskid braka u toku, sutra se potpisuju, meni drago. Hebala ga godinama, neka se budale rijesio, bolje biti sam nego sa glupacom i samo koja ga izkoristava, nikad tu ljubavii nije bilo.

Od danas ima da ide naprijed a ne nazad kao sto je kad je snjom bio to radio, hvala Bogu.:329340: 
Neznam šta reći..Ako misli da je tako najbolje..srećno mu u novom životu:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 8:51 pm

Kijara-brm ::
Dolinac ::
Upravo mi brat javalja da je raskid braka u toku, sutra se potpisuju, meni drago. Hebala ga godinama, neka se budale rijesio, bolje biti sam nego sa glupacom i samo koja ga izkoristava, nikad tu ljubavii nije bilo.

Od danas ima da ide naprijed a ne nazad kao sto je kad je snjom bio to radio, hvala Bogu.:329340: 
Neznam šta reći..Ako misli da je tako najbolje..srećno mu u novom životu:)
Ma i tebi bi to rekao kad bi vidio da imas budalu kraj sebe, sic i setnja, sto jest jest.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 8:57 pm

A dobro,..nije ni prvi ni poslednji koji je loše prošao...Život ide dalje..
Problem je rešen...a dalje kako bude:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 9:01 pm

Ma kakav problem, on je imao veliki problem, dama, gospodicna, noktice, cile mile, nije radila(nije htjela,tesko) imala je sve E uredjaje,auto, mobilni i cak cigarete i baksiz sa sebe. Sve on financiro, dijete naravno u vrtic, puno posla ima oko djeteta itd. itd.

Rijesio se vraga, hvala Bogu, haleluja!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 9:03 pm

Dolinac ::
Ma kakav problem, on je imao veliki problem, dama, gospodicna, noktice, cile mile, nije radila(nije htjela,tesko) imala je sve E uredjaje,auto, mobilni i cak cigarete i baksiz sa sebe. Sve on financiro, dijete naravno u vrtic, puno posla ima oko djeteta itd. itd.

Rijesio se vraga, hvala Bogu, haleluja!
haleluja ,pa bila mu je žena..
ajde nisu se našli...rešeno..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 9:06 pm

Kijara-brm ::
Dolinac ::
Ma kakav problem, on je imao veliki problem, dama, gospodicna, noktice, cile mile, nije radila(nije htjela,tesko) imala je sve E uredjaje,auto, mobilni i cak cigarete i baksiz sa sebe. Sve on financiro, dijete naravno u vrtic, puno posla ima oko djeteta itd. itd.

Rijesio se vraga, hvala Bogu, haleluja!
haleluja ,pa bila mu je žena..
ajde nisu se našli...rešeno..

Sad da ne kazem, zena, demon to bio a on slijep bio, davno sam mu ja to govorio al jok, nije me poslusao, jbg-a
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 9:29 pm

Dolinac ::
Ma kakav problem, on je imao veliki problem, dama, gospodicna, noktice, cile mile, nije radila(nije htjela,tesko) imala je sve E uredjaje,auto, mobilni i cak cigarete i baksiz sa sebe. Sve on financiro, dijete naravno u vrtic, puno posla ima oko djeteta itd. itd.

Rijesio se vraga, hvala Bogu, haleluja!

Lele Doli pa pi?a je cudo smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPon Sep 02, 2013 9:42 pm

Zna Zoki,pa skuplja sve po 3 da ima izbor
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyUto Sep 03, 2013 12:58 am

zoran1970 ::
Dolinac ::
Ma kakav problem, on je imao veliki problem, dama, gospodicna, noktice, cile mile, nije radila(nije htjela,tesko) imala je sve E uredjaje,auto, mobilni i cak cigarete i baksiz sa sebe. Sve on financiro, dijete naravno u vrtic, puno posla ima oko djeteta itd. itd.

Rijesio se vraga, hvala Bogu, haleluja!
Lele Doli pa pi?a je cudo  smehsmeh 
vid njega što psuje... :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyNed Nov 10, 2013 9:44 pm

Srce joj zamalo stalo kad je vidjela da čovjek želi van iz groba

Neimenovani muškarac u Brazilu živ je zakopan i uspio se izbaviti iz groba koji su mu iskopali. Srce joj je zamalo prestalo kucati. Iz susjednog groba kroz vlažnu crvenu zemlju provirile su ruke.

- Premrla sam od straha kad sam shvatila da se čovjek pokušava iskopati iz groba, ispričala je jedna Brazilka lokalnim medijima prepričavajući kako je na groblju u Sao Paolu začula neobičan zvuk i vidjela da se u susjednom grobu pomiče zemlja. Tada je primijetila muškarca koji se pokušava izbaviti iz jame.

Obavijestila je policiju i ubrzo je na groblje pristigla i hitna pomoć te su iskopali muškarca. U tom trenutku muškarac je već bio uspio provući glavu i ruke iz zemlje.

Još uvijek nije poznato tko ga je živog zakopao, no sumnja se da je ranije pretučen u drugom dijelu brazilskog megalopolisa.

Izvor Vecernji.hr


Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyUto Dec 17, 2013 7:08 pm

To nije ustaški pozdrav, domaći špijuni natovarili su Šimuniću kaznu!

– Šimunić je bio standardan i pouzdan stoper, sigurno će nedostajati. Ma, ne mogu više govoriti o tome, rekao sam što mislim i to je to – kaže Ćiro

[You must be registered and logged in to see this image.]  

I dalje se ne stišavaju reakcije na Fifinu kaznu Josipu Šimuniću zbog pozdrava "za dom". U kratkom razgovoru za Večernji list tu temu komentirao je i trener svih trenera Miroslav Ćiro Blažević.


– Ne mogu se složiti s tim patriotima, pod navodnicima kažem patriotima, koji tvrde da je Šimunić zaslužio kaznu. Ogorčen sam jer je Fifa tako rigorozno reagirala – rekao je i dodao:

– To uopće nije ustaški pozdrav. Ustaški pozdrav je "za dom i poglavnika". Jadnom Šimuniću to su na leđa natovarili domaći špijuni koji kompromitiraju povijest. On je to izgovorio u jednom zanosu nakon velike pobjede, a to je napravio zajedno s publikom. Pa kaznite onda i sve navijače ako možete!

Hoće li izostanak Joea Šimunića na SP-u biti velik problem za izbornika Niku Kovača?

– Naravno, to će biti velik hendikep za nas. Šimunić je bio standardan i pouzdan stoper, sigurno će nedostajati. Ma, ne mogu više govoriti o tome, rekao sam što mislim i to je to – za kraj će Ćiro.


A da je digo ruku i rekao da je gay ili bilo sto, nebi dobio nista.  :329340: 


A i Ciro je u pravu "za dom " nije ustaski pozdrav. To i budala zna.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyUto Dec 17, 2013 8:33 pm

Sutra rintam ceo dan .Divna novost . povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyUto Dec 17, 2013 9:06 pm

Danubius ::
Sutra rintam ceo dan .Divna novost . povraćka

Cijeli dan rintati nije upoce problem za mene, nego problem je vikend je a nemozes da izkljucis..mislis i dalje u vezi posla, jednostavno neide a da ne mislis.  trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyNed Dec 29, 2013 11:25 pm

Da se pohvalim malo, moja nova chat frendica  spite 



 lol! 
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 8:37 pm

Ima! Skratila sam kosuuu [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 8:38 pm

bosankaa ::
Ima! Skratila sam kosuuu [You must be registered and logged in to see this image.]
Opet..Ti si lepa.Verujem da ti lepo stoji.. top88










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 8:43 pm

Opet wsmile
Ma znas me... lijepa kI slika Šta ima novo? - Page 18 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 8:46 pm

bosankaa ::
Opet wsmile
Ma znas me... lijepa kI slika Šta ima novo? - Page 18 900975
jesi mawa.. leptir
koja plavuša nije lepa.ha? :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 9:36 pm

juce dosao glave jednoj svinji,sve lepo ali cvarci boziji lll8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 10:05 pm

Cuj,pa da se pohvalim i ja....em bojler ociscen od kamenca,em stigla gajnc nova masina za pranje sudja....sta je trece....bez trece nema srece smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 10:22 pm

Od 7.11. do 16.11. sam u Švedskoj. Ima tamo naše dece koja će se družiti sa mnom i mojim knjigama.
Sve organizovano samo da stignem! uzuz9










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 11:34 pm

Astra ::
Cuj,pa da se pohvalim i ja....em bojler ociscen od kamenca,em stigla gajnc nova masina za pranje sudja....sta je trece....bez trece nema srece smehsmeh
Znači ,sve si uspela... top88 ..
Treće..počni se radovati maloj ekipi...  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 11:41 pm

hahah bome ujutro stize i Fabio...a Lia je predivna....isle smo da kupimo svasta da imamo do ponedjeljka navece
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 11:43 pm

brdjanin ::
Od 7.11. do 16.11. sam u Švedskoj. Ima tamo naše dece koja će se družiti sa mnom i mojim knjigama.
Sve organizovano samo da stignem! uzuz9
Super . Kad vidiš Pamelu ,pitaj je što mi se ne javlja u poslednje vreme ? :zubi3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 11:44 pm

Danubius ::
brdjanin ::
Od 7.11. do 16.11. sam u Švedskoj. Ima tamo naše dece koja će se družiti sa mnom i mojim knjigama.
Sve organizovano samo da stignem! uzuz9
Super . Kad vidiš Pamelu ,pitaj je što mi se ne javlja u poslednje vreme ?  :zubi3:

Samo "Pamele" ću i da "pitam" :zubi3:










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptyPet Okt 10, 2014 11:47 pm

Danubius ::
brdjanin ::
Od 7.11. do 16.11. sam u Švedskoj. Ima tamo naše dece koja će se družiti sa mnom i mojim knjigama.
Sve organizovano samo da stignem! uzuz9
Super . Kad vidiš Pamelu ,pitaj je što mi se ne javlja u poslednje vreme ?  :zubi3:

U bem ti sunac....brisi je s FB i ona ti sakrila objave,a ja ju vidim fulja se po Somboru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySub Okt 11, 2014 12:01 am

Astra ::
hahah bome ujutro stize i Fabio...a Lia je predivna....isle smo da kupimo svasta da imamo do ponedjeljka navece
haha biće veselo..:)
Lia je dete za poželeti..
Fabio je dobrica,ali Smeška je posebna..
Sutra je puna kuća:))))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 EmptySub Okt 11, 2014 12:19 am

a nemam dva krevetica....u gabuli sam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Šta ima novo? - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ima novo?   Šta ima novo? - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ima novo?
Nazad na vrh 
Strana 18 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: