DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI

Ići dole 
+5
cojle
AstrinaKomsinica
Lakota
debilko
bosankaa
9 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Jun 21, 2012 2:20 am

Na ogromnom prekookeanskom brodu kapetan dobija poruku da će da udari torpedo za 20 minuta i da je udar neizbežan. Pita kapetan:
• Je l' tu onaj Bosanac mađioničar?
• Jeste. - kaže zamenik.
• Dovedi ga ovamo molim te.
Došao Bosanac i kaže mu kapetan situaciju, da udara torpedo i da tonu 100%. Pa da okupira masu da ne dođe do panike. Ode Bosanac pred masu i počne da vadi zečeve iz šeŠira, karte iz rukava i slično. Kad je ostalo još minut do udara, kaže Bosanac:
• E sada ću vam izvest' svoj posljednji trik! Kada udarim kurčinom od ovaj sto, prepoloviću brod na pola!
Svi u neverici, krenu da galame i negoduju... Ali Bosdanac počne da odbrojava:
• 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1...
Buuuum!!! Nastade brodolom, neki putnici traže mesto na ostacima broda, dosta njih se podavilo, tela plutaju, a kapetan i pomoćnik plove na nekoj bovi i viče kapetan:
• Ako je preživeo onaj Bosanac mađioničar, ima golim rukama da ga zadavim! Promašio nas torpedo!


Poslednji izmenio Astra dana Uto Apr 19, 2022 11:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Jun 21, 2012 2:22 am

Radio frizer u nekom gradu u Nemačkoj. Jednog dana uđe mu cvećar u salon i kad ga je ovaj ošišao, cvećar pita koliko košta da bi mu platio. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može da primi pare. Cvećar ode sav srećan. Sutra kad je frizer došao na posao, našao je na pragu prelep buket od 15 prelepih cvetova.
Drugog dana mu uđe pekar u radnju i kad ga je ovaj ošišao, pekar pita koliko košta. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da nemože da uzme pare. Pekar ode sav srećan. Sutra kad je frizer došao na posao, našao je na pragu 15 ukusnih krofni.
Trećeg dana mu dođe Bosanac na šišanje i kad ga je ovaj ošišao, Bosanac pita koliko košta. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da nemože da primi novac. Bosanac ode sav srećan. Sutra kad je frizer došao na posao, naišao je na 15 Bosanaca koji čekaju na šišanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Jul 04, 2012 11:53 am

Znate li kako se na bosanskom kaže Snježana i sedam patuljaka?

Habiba i sedam gariba! ))
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyNed Nov 04, 2012 9:06 pm

AIR BOSNA

Putnici u avionu su vec sjedili na svojim sjedistima kad je usao prvi pilot Mujo s crnim naocalama na ocima, cvrsto drzeci vodilicu svog psa za slijepe. Pas ga je odveo u kabinu. Putnici su se zacudjeno gledali ali su i dalje mirno sjedili na svojim sjedistima. Ubrzo potom udje drugi pilot, Haso, takodjer sa crnim naocalama na ocima, obazrivo pipajuci svojim bijelim stapom po avionu i ode prema pilotskoj kabini. Putnici zbunjeno sjede na svojim mjestima kao prikovani. Ubrzo se upalise motori i avion pocne rulati po pisti. Putnici su prestraseni, avion divlja po stazi, oni do prozora ugledase mocvare koje pocinju tamo gdje pista zavrsava i cvrsto se uhvate za svoja sjedala. Avion se sve vise priblizava mocvarama i putnici su sve vise uplaseni. Kada je avion stigao blizu kraja piste i mocvara se opasno priblizila zavlada panika i svi pocnu vristati. U posljednjem trenutku, avion se podize od piste i uspjesno poleti.


U pilotskoj kabini: "Jebo te Haso, jedamput ce putnici poceti kasno da vriste i svi cemo otici do djavola!"
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyUto Feb 12, 2013 11:57 pm

Bio Mujo na nekoj seoskoj svadbi, i sad mlade i polu gole djevojcice skacu i njisu grudima pa se junak, jelte normalno, i uzbudio pa kaze Fati:
Fato, ako hoces da odemo da se sexamo iz onog plasta sjena, ti me povuci ispod stola jednom za onu stvar, a ako neces, povuci me jedno 40-50 puta, onako malo brze.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyUto Feb 12, 2013 11:59 pm

Saznao Mujo da ga Fata vara s Hasom pa je pita:
Jel' bolji od mene?
Nije!
Jel' ima duži?
Nema!
Jel' ima deblji?
Nema!
Jesu li mu veća jaja?
Nisu!
E što ću ga sutra zajebavati!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Feb 13, 2013 12:01 am

- 10 napolju...pali Mujo dizela..kreše...kreše, al s-paket golf ništa..kad u tom momentu prolazi grupa mahalaca...
kažu:
- Mujo, saug ?
Mujo odgovara :
- saug momci ! smehsmeh smehsmeh :rlol:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Feb 13, 2013 12:06 am

Ode Mujo u Nemačku kod svog prijatelja Hase i odmah pčeše da mu pokazuju kuću.Velika kuća,preko 20 prostorija.Spavaća soba,dečija jedna soba,druga,kabinet,kuhinja,kupatilo,sauna i td.
Sedoše oni da popiju kafu,a Muji se prikenja.Misli on,misli,ali nikako da se seti gde je toalet.Sramota ga tu pred ženom i decom prijatelja da pita,nego se na kvarno izgubi u jednoj prostoriji,izvuče filadendron i pokenja se u njega.Vrati on zatim saksiju nazad,kao da ništa nije ni biolo.
Ipak,malo ga beše sramota,pa poče da se pravda kako nema u Fatu poverenje i da mora hitno kući,nazad u Bosnu.Ode još isto veče.
Posle 3 meseca,stiže njemu pismo od Hase sledeće sadržine:
"Bolan Mujo,aj reci iskreno gde si se posrao,već smo se tri puta selili."










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Feb 13, 2013 12:11 am

Došao Mujo kod hodže da se ispovedi:
• Ja sam ti, bolan 'ođa, grdno zgrešio!
• Kako bolan?
• Znaš, 'ođa, ja sam @av'o svastiku!
• Ako si, vala. Svastiku @avati je merak.
• Ali, 'ođa, ja sam i taštu @av'o!
• Ako si, i treba. Taštu @avat' je sevap.
• Ja sam, bolan, @av'o i 'ođu imotskoga...
• Auuu, to je bolan grdan greh! Što si čak u Imotski potez'o, imaš li ti svoga ođe?!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Feb 13, 2013 12:13 am

Stopiraju Mujo i Haso. Zaustave se dve devojke, povezu ih, usput se zaustave u šumi i predlože im seks. Da bi se zaštitile od trudnoće insistirale su da Mujo i Haso stave prezervative. I bi seks.

Nekoliko meseci kasnije rade Mujo i Haso u polju. Upeklo sunce, posao težak, muve dosađuju, unervozio se Mujo pa će Hasi: -bolan Haso, ja ću onaj balon skinut pa nek ona zatrudni!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Avg 01, 2013 8:17 pm


Prilazi Bosanac devojci:
- Đe ti je papirić?!
- Molim?
- Đe ti je papirić, djevojč'ce?
- Kakav papirić?
- Pa iz kog si ispala, bombon'ce!
smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyPet Avg 02, 2013 12:15 am

Lakota ::

Prilazi Bosanac devojci:
- Đe ti je papirić?!
- Molim?
- Đe ti je papirić, djevojč'ce?
- Kakav papirić?
- Pa iz kog si ispala, bombon'ce!
smehsmeh 

hahahahahahahahahahahahahaha E ovaj je legendaran! hahahahahahahahahaha KRADEM!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySub Avg 03, 2013 2:28 am

Tvrle opet:))))))

Udvara se bosanac Njemici:
- Djevojko, imas prelijepe oci, bozanstvenu kosu i predivno drzavljanstvo!

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySub Avg 10, 2013 8:03 pm

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 

Koja je razlika između bogatog i siromašnog Hercegovca? Siromašni pere svoj Mercedes ručno.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySub Avg 10, 2013 8:04 pm

Došao Hercegovac na more.Odluči sina naučiti plivati. Baci ga u more, a mali potone. Stavi mu naramenice, opet baci i mali potone. Stavi mu i šlauf, pokuša ponovo, opet potone. Nema druge, još i peraje, a on opet potone. Gledala to neka žena sa obale pa reče: - Skini mu bolan lančić.

trtrr trtrr trtrr trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Dec 04, 2013 11:35 pm

Kako se nabacuje hercegovac djevojci:
- Đe ti je papirić?
- Molim?
- Đe ti je papiric djevojč'ce?
- Kakav papirić?
- Pa iz kog si ispala, bombon'cu!!!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Dec 12, 2013 10:48 pm

Hvalio se Amerikanac Muji kako je bogat, pa mu kaže kako ima ranč koji ne može za tri dana autom obići, a Mujo će mu na to:
– Im’o sam i ja taki auto pa sam ga prod’o.











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyPon Jan 13, 2014 1:51 am

Ovaj je od Frkija hahahahahahaha

Bosanac radio k'o pilot, i zovu ga iz kontrolnog tornja
- Molimo Vas recite nam Vašu visinu i položaj?
- Metar i osamdeset, sjedim

 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Mar 27, 2014 6:50 pm

Probudila sam se,brzo umila,pomuzla krave,nahranila kokosi i zeceve,otjerala koze i krave na pasu,probudila djecu,napravila im dorucak,spakovala ih za skolu,odvezla ih u skolu,isklepala kosu,pokosila travu,otisla na posao,posvadjala se sa sefom,izbacla ga iz kancelarije,zaradjivala novce,zaradila novce.Dosla kuci,iscijepala metar drva,skuhala rucak,pokupila decu iz skole,nahranila ih,prijavila porez na dobit,otisla u polje okopati zelje i krompir do mraka,otisla kod frizera,vratila se kuci,utjerala krave i koze u stalu,spremila veceru,obnovila osiguranje za auto,nahranila djecu,okupala,stavila ih na spavanje,oprala masinu vesa,platila racune putem bankinga,pogledala postu,rasirila ves,pojela koru kruha sa maslacem i medom,i kad sam se konacno spremila za spavanje pade mi na pamet-
-Sunce ti j...m!Moj muz! Cijeli dan lezi na kaucu bez seksa!!!!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyUto Jan 13, 2015 3:07 pm

BOSANSKA LJUBAVNA POEZIJA

Vjetar duva,
šljive otpadaju
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.
Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.
Sunce je raspizdilo svoje zrake,
vrapci se deru ko konji,
mene piči depresija,
u duši mi opsesija,
jebo mater ako te ne volim!

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Jan 15, 2015 4:51 pm

Magarac,oroz,pas i lisica hoce da se zaposle.. Pas ode u Srbiju, lisica za Sloveniju i Hrvatsku, oroz za Crnu Goru i magarac za Bosnu.

Vrati se oroz iz Crne Gore i kaze, u Crnoj Gori nema posla, ja kukuricem i kukuricem i nitko se nedize a podne.

Vratila se lisica iz Slovenije i Hrvatske i kaze, e nema ni tamo posla za mene, lukavij i pametni su Hrvati i Slovenci od mene.

Vratio se pas iz Srbije i kaze, ja lajem i lajem i Srbi kradu dalje, ni za njega nema posla.

Nakon 4 godine i magarac se vraca?! Svi ga pitaju pa gdi si magarac bio?

Magarac kaze: Jebi ga, nisu me ovi u Bosni prije pustili dok mi mandat ne istekne. smehsmeh :rlol:


Ovaj vic mi Crnogorac danas ispricao, to je stari balkanski vic.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyUto Mar 03, 2015 1:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
konili

konili


Datum upisa : 13.04.2015

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySub Apr 18, 2015 7:25 pm

Bio Mujo kod Tarzana....I sad naidje neki majmun a Tarzan prica s njim. Muji nista jasno i Tarzan mu kaze da on zna pricati sa svim zivotinjama.
Poslije nekoliko godina dodje Tarzan u Bosnu...i idu tako i naidju na kravu koja muce.
Mujo ce :
-"Sta kaze?" a Tarzan ce
- "Kaze da je nisi jucer pomuzao"...
Vidi stvarno , zna misli Mujo.
Idu dalje i sretnu psa koji laje . Opet Mujo pita sta kaze a Tarzan mu odgovori:
- "Kaze da si ga jucer udario nogom".
"Vid stvarno pogadja" misli Mujo.
Idu dalje i naidju na ovcu koja bleji. Mujo ce Tarzanu: - "Nisam Tarzane laže kurva".
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyPet Jan 13, 2017 9:43 pm

Pita Zagrepčani Banjalučanina...
Sa čime vi u Banjaluci putujete na posao??
....sa tramvajem odgovori mu
Pa ček malo....odakle tramvaj u Banjaluci?
Pa odakle i posla u Banjaluci...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptySre Jun 28, 2017 6:34 pm

konili ::
Bio Mujo kod Tarzana....I sad naidje neki majmun a Tarzan prica s njim. Muji nista jasno i Tarzan mu kaze da on zna pricati sa svim zivotinjama.
Poslije nekoliko godina dodje Tarzan u Bosnu...i idu tako i naidju na kravu koja muce.
Mujo ce :
-"Sta kaze?" a Tarzan ce
- "Kaze da je nisi jucer pomuzao"...
Vidi stvarno , zna misli Mujo.
Idu dalje i sretnu psa koji laje . Opet Mujo pita sta kaze a Tarzan mu odgovori:
- "Kaze da si ga jucer udario nogom".
"Vid stvarno pogadja" misli Mujo.
Idu dalje i naidju na ovcu koja bleji. Mujo ce Tarzanu: - "Nisam Tarzane laže kurva".
Izgleda da ima više verzija ? 

"Doso Tarzan u Bosnu i sretne Husu i veli: "Ja sam Tarzan".
Veli Huso: "Ma ku*ac si ti Tarzan, Tarzan zna pricat sa zivotinjama".
Veli on: "Pa znam, da, oces da pricam s tvojim psom"Huso znatizeljan veli: "Ajde moze".
Kad Tarzan ono: "Vau - vau - vau", a pas njemu isto "Vau - Vau".
Kaze Huso: "Ma bogati sta kaze"?
"Kaze da si ga juce drzo gladnog cijeli dan".
Misli se Huso:"Jebo te stvarno zna pricat, al mozda je slucajno pogodio".
"Ajd kad si Tarzan pricaj s mojom mackom".
I veli Tarzan macki:"Mjau - mijau", a macka njemu isto:" Mjao - Mijao".
Veli Huso: "Sta veli majke ti"?
"Kaze da si ju prekjuce shutno nogom da je 3 metra letila u zrak".
Misli se Huso:"Jebote stvarno zna".
Kad vidi Tarzan da koza pase malo dalje i veli Husi:"Oces da pricam s kozom".
Kad on:"NEMOJ - LAZE KURVA MATER JOJ JE*EM"...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyPon Okt 02, 2017 11:31 pm

Došao amerikanac u Bosnu a za bosance su mu rekli da su prirodno glupi!
Amerikanac vidi Muju i kaže mu.
Amerikanac: Hoćes ovako,kad te pitam i ti ne znaš ti mi daš 5 dolara,a posle ti mene pitaš, ako ja ne znam onda ja tebi dajem 50 dolara jel” može?
Mujo:Hmmmmmm………! Aj” može!
Amerikanac: koji je glavni grad Engleske?
Mujo izvadi 5 dolara i dade mu.
Mujo:Aj” ja sad tebe da pitam!
Amerikanac:Aj”
Mujo:šta to ima 2 noge kad hoda uzbrdo,a kad hoda nizbrdo ima 3?
Amerikanac ne zna i dade mu 50 dolara.
Amerikanac:Mujo da te pitam nešto, šta je to ustvari?
Mujo mu dade još 5 dolara i ode.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Mar 15, 2018 9:39 am

Nije potrebno, slika sama govori. ludismeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyČet Jan 24, 2019 7:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI EmptyPon Apr 27, 2020 9:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI   vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vicevi-BOSANCI i HERCEGOVCI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hercegovina i Hercegovci:)))))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: VICOTEKA-
Skoči na: