DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srećni ne tračare BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srećni ne tračare BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Srećni ne tračare

Ići dole 
+6
Danubius
dusicaa
ZoxZoja
Ivana_258
Kijara-brm
Zana
10 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyČet Jul 12, 2012 7:22 pm

Čini se da razgovori o najbitnijim stvarima doprinose osjećanju sreće, dok tračarenje ispunjava srce prazninom.

Profesor Alesandro Pankonezi s Informatičkog fakulteta u Rimu s dva asistenta drži neobičan tečaj. Reč je o mehanizmu širenja tračeva putem društvenih mreža na Internetu. Naziv predmeta koji predaje profesor Pankonezi glasi "Teorema širenja tračeva i njihova provodljivost". Cilj predavanja jeste da pruži odgovor na jednostavno pitanje: ako ti nešto kažem, a ti to preneseš prijateljimaputem društvenih mreža, kao što su Fejsbuk, Tviter ili Maj spejs, koliko će biti potrebno da ta vest dođe do trećeg, četvrtog, petog korisnika mreže?
Odgovor bi mogao da bude i zabrinjavajući, odnosno, zadovoljavajući za one koji se bave reklamom. Vest koja se širi Internetom, i to nezvanično, može da dostigne nezamislivu brzinu, te da obiđe planetu za manje od minutu. U tom pogledu Internet je moćno oružje i po ko zna koji put pokazuje svoje višestruko lice.
Ali, vratimo se tračevima. Reci mi o čemu govoriš, pa ću ti reći koliko si srećna osoba! To je kratak zaključak novog istraživanja psihologa sa Univerziteta u Sent Luisu (SAD). Cilj istraživanja bio je da uspostavi vezu između tema o kojima ljudi raspravljaju i razgovaraju - i osećanja sreće.
Prema mišljenju Simin Vazir, doktora psihologije, inače vođe ovog istraživanja, ukoliko neka osoba razgovore sa prijateljima i saradnicima svede samo na tračarenje, posle izvesnog vremena osetiće duboko nezadovoljstvo. Suprotno će se desiti ukoliko ta osoba bude vodila važne razgovore o onome što je ključno za život, što obuhvata najveća lična saznanja.
Istraživači su tokom četiri dana snimali čavrljanja sedamdeset devetoro studenata koledža i onda upoređivali s njihovim trenutnim osećanjem sreće.
Dakle, podvrgavali su ih nekoj vrsti psihološkog ispitivanja. Ispostavilo se da su najzadovoljniji oni studenti koji su vodili duboke i misaone razgovore o stvarima koje ih suštinski zanimaju. Još nešto je izašlo na videlo: da je sreća među mladima obrnuto srazmerna vremenu koje provedu sami.
Profesorka Vazir došla je do dva, takoreći, oprečna zaključka. S jedne strane, čini se da razgovori o najbitnijim stvarima doprinose osećanju sreće.
S druge strane, moguće je da i inače srećni ljudi nemaju potrebe da ogovaraju i vode plitke razgovore, već raspravljaju o suštinskim stvarima.

Dakle, kakvo je vaše lično mišljenje o sprovedenim istraživanjima i od dva oprečna zaključka do kojih je došla profesorka Vazir, koje je po vama, ono bliže istini?
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 2:56 am

Zana ::

Profesorka Vazir došla je do dva, takoreći, oprečna zaključka. S jedne strane, čini se da razgovori o najbitnijim stvarima doprinose osećanju sreće.
S druge strane, moguće je da i inače srećni ljudi nemaju potrebe da ogovaraju i vode plitke razgovore, već raspravljaju o suštinskim stvarima.

Dakle, kakvo je vaše lično mišljenje o sprovedenim istraživanjima i od dva oprečna zaključka do kojih je došla profesorka Vazir, koje je po vama, ono bliže istini?

Mozda je do mene, ali sta je tu oprecno?! Meni se cini da je greskica u pisanju:)

Apsolutno se slazem s tim da su ljudi koji ne tracaju puno sretniji Mada je malo oprecno to sto kad naletim na Smrdu/Mahalusu/ Guzonos, (sve moja omiljena imena za tracare:)))) , ne mogu reci da me pravi sretnom, zao mi je takvih osoba, ali me taaaaaaako zabave na kratke staze, da je to cudo jedno;)))))
A sta god "prodam" kupljeno je hahahahahahahahaha
E ondaK lijepo, naslonim se, napravim picence, i pratim rasplet:)))))))

Mislim da sam negdje jednom ispricala kako mi je komsinica umalo FBI zvala, mislila da dilam drogu iz mog postanskog sanduceta hahahaha, A ja joj namjerno show priredila, i na kraju bez rijeci samo ostavila paketic onih toaletnih maramica, da zena nos obrise hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 8:45 am

AstrinaKomsinica ::
Zana ::

Profesorka Vazir došla je do dva, takoreći, oprečna zaključka. S jedne strane, čini se da razgovori o najbitnijim stvarima doprinose osećanju sreće.
S druge strane, moguće je da i inače srećni ljudi nemaju potrebe da ogovaraju i vode plitke razgovore, već raspravljaju o suštinskim stvarima.

Dakle, kakvo je vaše lično mišljenje o sprovedenim istraživanjima i od dva oprečna zaključka do kojih je došla profesorka Vazir, koje je po vama, ono bliže istini?

Mozda je do mene, ali sta je tu oprecno?! Meni se cini da je greskica u pisanju:)

Apsolutno se slazem s tim da su ljudi koji ne tracaju puno sretniji Mada je malo oprecno to sto kad naletim na Smrdu/Mahalusu/ Guzonos, (sve moja omiljena imena za tracare:)))) , ne mogu reci da me pravi sretnom, zao mi je takvih osoba, ali me taaaaaaako zabave na kratke staze, da je to cudo jedno;)))))
A sta god "prodam" kupljeno je hahahahahahahahaha
E ondaK lijepo, naslonim se, napravim picence, i pratim rasplet:)))))))

Mislim da sam negdje jednom ispricala kako mi je komsinica umalo FBI zvala, mislila da dilam drogu iz mog postanskog sanduceta hahahaha, A ja joj namjerno show priredila, i na kraju bez rijeci samo ostavila paketic onih toaletnih maramica, da zena nos obrise hahahahahahaha

ahahahahah,ti si bre blesa jedna :eee:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 12:20 pm

Pa sta cu?! Eto ta kona npr. ne da je bila ocita, nego haman bunu digla u komsiluku hahahahahaha Haj' rekoh da se malo poigramo hahahahahahaha

A da, da ne zaboravim, i masnu sam bona turila na maramice hahahahaha I potpisala se fajn hahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 12:22 pm

Jok kono ,srećni ne tračare.Laju bre na zvezde... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 12:28 pm

Pa ne znam za ostale, al evo ja sam sretna da sretnija ne mogu bit, i stvarno ne volim, alergiju imam na smrdanje.
Mislim da je jedino "zdravo" reci ono sto imas onome na koga se odnosi.
Sta je falilo toj budali, ako je vec zanimalo sta ja to vadim svako jutro u 5 iz sanduceta, da fino dodje i ugasi znatizelju, pitaaaaaj, ne skitaj. Ovako sam je ismijala bez jedne jedine rijeci.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 12:35 pm

AstrinaKomsinica ::
Pa ne znam za ostale, al evo ja sam sretna da sretnija ne mogu bit, i stvarno ne volim, alergiju imam na smrdanje.
Mislim da je jedino "zdravo" reci ono sto imas onome na koga se odnosi.
Sta je falilo toj budali, ako je vec zanimalo sta ja to vadim svako jutro u 5 iz sanduceta, da fino dodje i ugasi znatizelju, pitaaaaaj, ne skitaj. Ovako sam je ismijala bez jedne jedine rijeci.

hahahaha ..delovala si joj sumnjivo...:)
Baš..što mislim pitam direktno,pa se nekad ljudi iznenade...

Ili je naš mentalitet takav...Navikao okolo.
"Lela i pola sela"..
Jbg..Nisu svi isti,i navikli da ih pitaš u bebu(facu)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 4:21 pm

AstrinaKomsinica ::
Pa ne znam za ostale, al evo ja sam sretna da sretnija ne mogu bit, i stvarno ne volim, alergiju imam na smrdanje.
Mislim da je jedino "zdravo" reci ono sto imas onome na koga se odnosi.
Sta je falilo toj budali, ako je vec zanimalo sta ja to vadim svako jutro u 5 iz sanduceta, da fino dodje i ugasi znatizelju, pitaaaaaj, ne skitaj. Ovako sam je ismijala bez jedne jedine rijeci.

ahhahahh dopada mi se tvoj stil :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Jul 13, 2012 4:25 pm

E nije tačno! Najslađe tračarim (jer dok živimo mi živeće i trač) kada sam srećna. Da dokažem da sam srećnija od drugih. Ha!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyUto Sep 23, 2014 8:32 pm

Dobar ali stvarno dobar trač može odlično da razmrda moždane vijuge. Nema to nikakve veze sa srećom onih koji čuju nego samo onih od kojih potekne info.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyČet Okt 30, 2014 6:25 pm

E *beiga, ja neki dan procitah, kako su ljudi mnogo srecniji kad tracare. smehsmeh
Sta sad da radim ? Kome da verujem? zlz
U sustini, ja volim da tresnem istinom direktno u facu, pa kom opanci, kom obojci.
Koliko sam srecna ? Dovoljno! zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyČet Okt 30, 2014 6:42 pm

Tračare svi ,i srećni i nesrećni .
Oni prvi ,jer mogu da neupadljivo uporede i istaknu svoju sreću (i često je to pomešano sa "lažnim" saučešćem na tuđu nesreću )
Oni drugi ,jer im je  onda lakše ,ako mogu da "sumnjaju" u istinitost tuđe sreće .
Sistem ...ma nije to baš tako....pa sledi "trač" (u većini slučajeva ,potpuno ne odgovara istini)
Nije tračaranje ako se u stvari ,govori istina ,koju svi znamo ,a nekako niko glasno ne izgovara .Onda je to neki bastard između ogovaranja i tračanja ,više ironična ili "zloćkasta" konstatacija ,nego stvarni trač ,koji je obično iz prilično zlih namera .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyČet Okt 30, 2014 7:05 pm

Svi mi nekako volimo reći ''istinu u lice'' drugome, a istu ne volimo dobiti nazad u facu. Tračeraj tu negde  između ove dve situacije nastaje...

Što kaže Danubius, govoriti istinu nije tračeraj - da nije, ukoliko smo je prvo rekli osobi o kojoj pričamo direktno,  a posle to nekome trećem preneli, tu nema  igre iza leđa.

Malo obzira nikome nije zla nanelo. Ne laži već obzira. Postoji razlika. Živela razlika.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Okt 31, 2014 12:03 am

pesma ::
Svi mi nekako volimo reći ''istinu u lice'' drugome, a istu ne volimo dobiti nazad u facu. Tračeraj tu negde  između ove dve situacije nastaje...

Što kaže Danubius, govoriti istinu nije tračeraj - da nije, ukoliko smo je prvo rekli osobi o kojoj pričamo direktno,  a posle to nekome trećem preneli, tu nema  igre iza leđa.

Malo obzira nikome nije zla nanelo. Ne laži već obzira. Postoji razlika. Živela razlika.

Amen Sestro Vetra :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Nov 21, 2014 2:46 pm

AstrinaKomsinica ::
Pa ne znam za ostale, al evo ja sam sretna da sretnija ne mogu bit, i stvarno ne volim, alergiju imam na smrdanje.
Mislim da je jedino "zdravo" reci ono sto imas onome na koga se odnosi.
Sta je falilo toj budali, ako je vec zanimalo sta ja to vadim svako jutro u 5 iz sanduceta, da fino dodje i ugasi znatizelju, pitaaaaaj, ne skitaj. Ovako sam je ismijala bez jedne jedine rijeci.

nesto me zanima bas...da je pitala,da li bi dobila odgovor stvarno,sta vadis u 5 ujutro ili bi i onda dobila metlu da pomete svoj prag.
Kako je to jednostavno,pitaj me i recu ti...u svijetu kad je vec sve sumnjivo,a posebno kad si stranac u svom okruzenju....zini da ti kazem....da je tako,svako bi onda zavirivao i gdje treba i gdje ne treba...pa sta pitam te,reci mi...nemoj d amoram virkati i zapisivati kad sta radis.
mene ne zanima komsiluk ni 1%,ali ono sto me zanima,to posmatram,jer i ako nesto ima sumnjivo/a toj jeste bilo,kao da ces mi bas ispricati detalje.
A sad po temi...svi tracaju...i sretni i nesretni,neko iz zabave,dosade,ljubomore,zavisti...ali nema te osobe koja moze reci da nije nesto ispricala vezano za trecu osobu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyPet Nov 21, 2014 3:03 pm

Danubius ::
Tračare svi ,i srećni i nesrećni .


Slazem se sa tobom,nema coveka na svetu koji ponekad nije nekog ptracao,pa makar neku osobu prolazu,nekog na chatu itd..

Onaj ko kaze da nikad ne tracari po meni debelo laze...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptySub Nov 22, 2014 6:39 pm

Astra ::

nesto me zanima bas...da je pitala,da li bi dobila odgovor stvarno,sta vadis u 5 ujutro ili bi i onda dobila metlu da pomete svoj prag.

///////
..ali nema te osobe koja moze reci da nije nesto ispricala vezano za trecu osobu.

Da, dobila bi odgovor, prigodan za ono sto je zanima. Postujem ljude koji pitaju. One koji spletkare, ne.

I da, ima ta osoba koja nije nesto ispricala za trecu osobu: evo ja. Prvo sve sto imam kazem toj osobi, a i to je rijetkost, jer me ne zanima:)
Ti i ja se recimo poznajemo desetljecima. Kako sam se onda ponasala, tako i sad :D Net, real, meni nema veze, jer nije do drugih, do mene je :D

A da recimo ovdje nije puno onih koji se ismrdaju na pp, pa pisu "odredjene" misli, to je tacno :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyNed Dec 07, 2014 10:49 am

Srećni tračare ,itekako ...ili da preformulišem -komentarišu one druge slučajeve ,gde njihova "sreća" dolazi još više do izražaja (makar ,pred sobom samim )
Neukusno je hvaliti se svojom srećom u ljubavi ,ili materijalnim bogastvom ,ili profesionalnim uspehom ...ali nije neukusno ,nego sasvim nevino, prokomentarisati one druge ,koji nisu te sreće .
Onda njihova sreća dobija i potvrdu ,postane još veća ,jednostavno ,dobije na težini .
Ko ima srećan brak ,neće se time hvaliti ,ali će rado čuti detalje iz nekog suprotnog slučaja ,i prokomentarisati  sa nekim drugim ,što se onda pretvara ,tehnički ,u trač. 
Ima tu malkice i mlakog  saučešća ,nešto prave empatije ,ali i ogromne sreće što je tako kako jeste ,tj da niste VI predmet trača-nego neko drugi .
To je ljudski ,i nije puno za zameriti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyNed Dec 07, 2014 11:54 am

Danubius ::

Ko ima srećan brak ,neće se time hvaliti ,ali će rado čuti detalje iz nekog suprotnog slučaja ,i prokomentarisati  sa nekim drugim ,što se onda pretvara ,tehnički ,u trač. 
Ima tu malkice i mlakog  saučešća ,nešto prave empatije ,ali i ogromne sreće što je tako kako jeste ,tj da niste VI predmet trača-nego neko drugi .
To je ljudski ,i nije puno za zameriti.

Ne bih se slozila.
Prvo ne treba se hvaliti i na sva zvona objavljivati licnu srecu na bilo kom polju, ali ne treba ni kriti kao zmija noge.
I ne vidim zasto bih *rado* zelela sliusati o tudjoj muci ?!
U zivotu je sve prolazno, tako je i sa sreceom.Kolo srece se ocas okrene.Sta posle ?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyNed Dec 07, 2014 11:57 am

Nisu svi pakosni....znaci trac obicno krene iz znatizelje da budes u toku...jelte.Nego sve lezi u tom sta je za koga trac....ima i ono...pa govorim istinu,to nije trac.Pa se svrstamo u kategoriju onih koji ne tracaju vec samo govore istinu,a istina ima dva kraja ili ugla posmatranja...nije moja i tvoja istina jednaka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare EmptyNed Dec 07, 2014 7:49 pm

Uh al ga zakomplokovaste :D A bas je jednostavno: sretni ne tracare :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srećni ne tračare Empty
PočaljiNaslov: Re: Srećni ne tračare   Srećni ne tračare Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srećni ne tračare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: