DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pokojna Mileva - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pokojna Mileva - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pokojna Mileva

Ići dole 
+8
Astra
Samouka
cojle
bosankaa
Marquise
Danubius
Zana
Lily
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyUto Jul 17, 2012 5:21 pm

First topic message reminder :

Ne znam koliko ste upoznati sa "likom" i delom doticne osobe, za koju se jos uvek ne zna ko je, niti kog pola (izjasnjava se kao zensko), ali vec neko vreme svojim humoristicno-ironicnim komentarima izaziva veliku paznju javnosti u Srbiji.

Proziva sve javne licnosti, pretezno politicare.. sto je izazvalo salve smeha u narodu i uzivanje u citanju njenih objava na twiteru, fb ali i njenim blogovima..

Sa velikim zadovoljstvom pratim sve njene objave! :zubi3:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2012 11:23 pm

Danubius ::
Ne pratim Twiter ,pa molim da neko ko se seća pass -a od Twiter naloga našeg foruma doda "Milevu" da je pratimo redovno . [You must be registered and logged in to see this image.]



Ima je i na fb.. Haos [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2012 11:24 pm

Mačke, nemam nikakav profil na Fejzbuku, imam samo ovu stranicu. Sve ostalo je fejk koliko i torbe Dare Bubamare. Ako me razumete..



muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2012 11:25 pm

sonia ::
Danubius ::
Ne pratim Twiter ,pa molim da neko ko se seća pass -a od Twiter naloga našeg foruma doda "Milevu" da je pratimo redovno . [You must be registered and logged in to see this image.]

Ima je i na fb.. Haos [You must be registered and logged in to see this image.]

Aman, dany bi broj mobilnog! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2012 11:32 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]



Opet me odblokirala Karleuša! Mačka je uvek bila dosledna svojim principima. Ako me razumete..


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyUto Avg 21, 2012 9:20 pm

Nasledstvo i nasleđe


Ćao mačke!



Stigla mi moja Zorka pre neki dan. Infarktom. I pitam je ja odmah na peronu, da nije možda ponela igle za štrikanje, pošto je Slavica izgubila svoje. Kaže Zorka, nisu joj ništa spakovali da ponese, jako im se žurilo da stigne što pre. Pravo da vam kažem, ja se tu iznenadim, jer se sećam da je za života bila baš voljena, jer je poštena i vredna ženska bila. E pa ispostavilo se da joj je upravo to i došlo glave! Haos. Zorka je svojim mukotrpnim radom stekla pozamašnu imovinu tokom života. Bilo je tu svega, od krave, pa do stana u centru Beograda. I kad je ostarila i onemoćala, valjalo je da sad deca povedu računa o njoj, kao što je ona vodila o njima celog života.

E sad, Zorka je možda malo ostarila, i možda je s vremena na vreme zaboravljala kako se zove ili je možda katkad razgovarala sa kamenom za kupus, ali Zorka ipak nije bila luda. Tako je ona vrlo brzo primetila da se njena cela rodbina zapravo više brine o tome ko će šta naslediti, nego što brinu o njoj. I ne bude ona lenja, već nađe jednu ženu koja bi se brinula o njoj, a koja će zauzvrat naslediti jednu njivu i traktor, a ostalo bi ipak pripalo deci. Žena je bila naizgled divna! I opere i opegla i pospremi, kaže Zorka. Doduše, kaže malo joj je bilo čudno što joj je jednom prilikom donela neke papire da potpiše, kaže to je nešto bezveze, ne mora ni da čita, to je neka garancija za veš mašinu. I tako joj je sve prepisala Zorka. Mučenica.

Kaže, od tog trenutka, ova je vetrila stalno celu kuću, a posebno nakon što se Zorka istušira i opere kosu. A i kuvala je isključivo tešku i masnu hranu. I mic po mic – malo upala pluća, malo žiga u grudima, malo ne može da nadiše i... eto Zorke kod mene na žitu. Ako me razumete..



Mačke, živite u vremenu kada umesto o nasleđu, više se razmišlja o nasledstvu. Ali ne treba kriviti ni decu uvek. Ovo je vreme kad možete završiti tri fakulteta, ali i dalje biti na birou. Ne može se čovek nikako skućiti i onda mu preostane samo da ili roditelje strpa u neki dom, a on se uvali u njihovu kuću. Mada, vrlo često se desi i da babu, dedu, majku, oca, tetku, babastrinu i mačku Miciku strpaju u jednu sobu, a dete sa svojom porodicom onda živi u drugoj sobi. Haos.

Ali uvek ima i gore. Evo na primer, većina pevačica neće imati šta da nasledi od svojih, jer su njihovi roditelji još za života prodali i njivu i traktor da bi njihovo čedo moglo da snimi ploču kod Saše Popovića! A da ne spominjemo kako su neki prodali i čitave države i ostavili milione onih koji ne samo da sad više nemaju šta da naslede, nego su još i postali dužnici novom vlasniku te iste države. Ako me razumete..

Meni moji nisu imali ništa da ostave, a opet mislim da je moje nasleđe veće od svakog. Jer, mene su moji naučili pravim vrednostima – da budem istinoljubiva čak i onda kada mi šteti, da pomognem svakome koliko mogu, da ne kradem, da se ne kitim tuđim perjem, da za svakog imam osmeh i da nikad ne treba da se ljutim na nekoga ko me je prevario, već da budem ljuta na sebe što nisam uvidela lošu nameru te osobe. Možda nisam nasledila kuću i imanje, ali mislim da sam dobila mnogo više od toga. A kao i svi drugi, ovamo sam samo to i ponela. Ako me razumete..



Mačke, žurim sad, moram da idem da ofarbam Gadafija. Vidimo se!



Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyUto Avg 28, 2012 12:19 pm

Sjaši Kurta da uzjaše Murta!

Ćao mačke!

Razmišljam nešto ovih dana o toj Olimpijadi. Nisam htela da pričam o tome dok je trajala, jer po našem običaju, svima su puna usta naših sportista dok takmičenje traje, a čim se završi, svi ih zaborave i opet je udarna vest neka gola starleta na skuteru. Ako me razumete.. Silno sam se nanervirala kad sam videla kako se sad tretiraju dojučerašnji heroji nacije, samo zato što nisu uspeli da osvoje medalju. Do juče samo što nisu zbog Đokovićevih uspeha preimenovali Hilandar u Nolandar, a danas kažu da je slabić. Jasna Šekarić, koja je čini se učesnik svih Olimpijskih igara od 1856. godine i donosila je medalje skoro svaki put, sada je prokazana pred nacijom. S druge strane, dobili smo nekoliko novih heroja i to zasluženo. Nažalost, nakon nekoliko editorijala u časopisima i puno slikanja sa aktuelnim političarima kojima sada treba takva promocija, pola nacije će zaboraviti kako se oni zovu. Što je još tragičnije, zaboraviće ih i država i oni će se vratiti u iste one podrume i suterene da treniraju, a mi ćemo ih se sigurno opet setiti kad budu osvojili nešto. Jer takvi smo mi ljudi na Balkanu. Nikako da shvatimo da je važno učestvovati, važno je i pobediti, ali je ipak najvažnije biti čovek. Ali sigurna sam da su odmah posle Olimpijade, svi roditelji potrčali da ispišu svoju decu sa tenisa i upišu ih na tekvondo. Haos.

Nego, sad kad već pomenuh tekvondo, setila sam se začetnika savremenog srpskog tekvonda – Selje Ilića. On je onomad deklasirao novinara jednim izuzetno teškim tekvondo potezom, tzv. kratkotrzajnim šutom u glavu. To se ispostavilo kao odličan, ne samo tekvondo već i marketinški potez, jer se sada više niko ne seća tog pitanja novinara, a ovaj je sasvim prirodno, ponovo na vlasti. I ne samo to, nedavno sam naletela na sliku Narodne Modelsice u Skupštini Republike Srbije, Venere Adžemović, gde se vidi da je to izgleda neki stranački sport. Ne znam, nisam pametna..

Za to vreme, bivši predsednik Boris Tačić se sastaje sa svojim partijskim drugovima Direktorom Vojvodine i Vlasnikom Beograda. Pred novinarima izigravaju kao da su Tito, Naser i Nehru, ali zapravo ne mogu da se dogovore ko će preuzeti odgovornost za neodogovornost prethodne Vlade. Šuška se po Hadu, da će Tačić možda izgubiti mesto predsednika stranke, ali se isto tako šuška da je dobio bingo kod direktorke Državne Lutrije Srbije. Ako je to zaista istina, ja mu čestitam što je kao predsednik radio na projektu borbe protiv bele kuge. Ako me razumete..

Jedino me zbunjuje što opozicija i dalje osuđuje Najnežniju Lopatu Kragujevačkog Groblja što je možda šopingovao diplomu. Zbunjena sam jer je ta ista opozicija dok je bila na vlasti imala ministra kulture, koji je imao završenu samo srednju školu. Da su na vreme razmišljali, sada bi njihove reči imale težinu. Ovako, pojeo vuk magarca! Samo narod ostao gladan. Ali pustimo sad politiku, politika je umetnost nemogućeg i zabava za dokone.

Nego, juče se zapili Murat i Lazar i komentarišu što je ona mala, kakoseonozvaše.. Svetlana Karleuša Tozovac? Tako nekako.. Elem, komentarišu što je otišla u Tursku. Lazar smatra da je ona samo otišla u šoping po nove pesme, ali Murat misli da će se ona zadržati tamo i da je to lukava osveta Srbije zbog pet vekova pod Otomanskim carstvom. Haos. S druge strane, šuška se po Hadu i da se Jelena Ražnatović Seka zabavlja sa Vladom Mančićem. Možda i nije istina, možda se samo poslovno sa fudbala prebacila na rukomet. Ako je to u pitanju, nadam se da će mačka ovog puta izdavati fiskalne račune, pošto kako je krenulo sa Agrobankom, pravosuđu već ponestaje kućnog nakita. Ako me razumete..



I tako vam je to na Balkanu. Sportistima uspeh ne pamtimo, a neuspeh ne praštamo, ali zato političarima sve praštamo i ponovo ih biramo. I ove koji daju loš primer, i koji "kraduckaju" malo, i ove koji imaju i ženu i šetaju ljubavnicu, i ove bez diplome i ove sa kupljenom diplomom, i ove što pored kontejnera kupuju "paketiće", a sve pod parolom dobre stare "svako čudo za tri dana". Glasali, ne glasali, glasali za ili protiv nekoga, izgleda da vam se isto 'vata, jer se oni uvek na kraju dogovore onako kako njima odgovara. Sjaši Kurta da uzjaše Murta.



Mačke, žurim sad, zvao me Branko Ćopić da idemo na bandži džamping. Vidimo se!





Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Sep 05, 2012 7:05 am

Ringišpil


Ćao mačke!

Prošle nedelje smo bili na proslavi umrovdana kod princeze Dajane i tamo sretnemo Džemsa Dina, Tošeta, Borku Vučić i sve ostale iz ovog našeg Auto-moto Saveza. Ako me razumete.. I baš smo komentarisali društveno političke prilike kod vas. Mene posebno zabavlja što je najveći deo vladajuće garniture bio u vlasti i prethodnih godina, a sada se iščuđava šta je sve prethodna Vlada radila. Evo na primer, premijer se zgražava nad aferom Agrobanke i samo čekam da javno postavi pitanje ko je bio taj ministar policije u prethodnoj Vladi, kome je promakla tako velika krađa! Haos. Za to vreme, rodnom gradu Najnežnije Lopate Kragujevačkog Groblja, je baš krenulo nakon što je jedan od njihovih postao predsednik. Tamo se izgleda ne šopinguju samo diplome, već su se šopingovali i najbolji vaterpolisti i na neki čudan način, klub koji je osnovan pre samo par meseci, postao je prvoligaš, spreman za Evrokup. Ako grad nastavi da se razvija ovim tempom, uskoro možemo da očekujemo serijsku proizvodnju Zastavinog Mercedesa, a ko zna, možda i najmodernije groblje u jugoistočnoj Evropi. Ako me razumete..

Ovi političari koji su sad u opoziciji se snalaze kako znaju i umeju. Boris Tačić je još uvek zbunjen što više nije Prezident Kluni, pa se i dalje preganja oko predsedničkog mesta u stranci, a sve po principu, bolje prva riba u selu, nego poslednja u gradu. Oni drugi političari, koji su navikli da nikad nisu na vlasti, oni se bore za medijsku pažnju kako znaju i umeju. Čedomir Srbljanović je izgleda potpao pod uticaj starleta, pa su tako osvanule slike njegovog obnaženog i istetoviranog tela, dok je Nenad Čvarak, sasvim prirodno, postao sudija u rijalitiju o kulinarskim sposobnostima polupoznatih ličnosti.

Ali sve će se to zaboraviti nakon par dana, jer će ljudi zapamtiti kako su se svi slikali sa dečicom na priredbama upriličenim povodom početka školske godine. Ili će zbuniti ljude spektakularnim aeromitingom. Mada, ruku na srce, Socijalisti su podbacili ovog puta, jer su 1999. godine privukli mnogo više stranih izvođača. Ako me razumete..

Na estradi ništa novo. Ševerina će ući u Ginisa jer je uspela da se razvede, a još se nije ni udala. Kaže da više neće da čuje za bivšeg, a ja pretpostavljam da će od sad pa nadalje, komunicirati isključivo sa njegovom alimentacijom. Starlete se i dalje nadmeću koja je broj 1 u Srbiji. Prvo se Stanaja slikala na skuteru, onda odmah zatim Soranija na jahti. Pretpostavljam da će se sad Stanaja slikati na nekom tankeru za naftu. Doduše, Stanaja stalno spominje kako je ona završila ekonomiju, a ja samo vidim da ona ume jako dobro da ekonomiše sa garderobom i da je tu uštedela baš dosta novca. Ako me razumete..

Mada, čini mi se da je udarna vest što je Jelena Ražnatović Seka smanjila grudi. Pretpostavljam da je to zato što je zovu Majkom Nacije, a s obzirom da je nacija sve manja i manja, nema više potrebe za tolikim poprsjem. Kao humanitarac, ona će sigurno donirati stare grudnjake 63. padobranskoj brigadi. Ako me razumete..

S obzirom na dosadašnju gledanost, mi smo očekivali da će TV Avala početi sa emitovanjem ovde kod nas u paklu. Međutim, šuška se po Hadu da je Grand kupio ovu televiziju i da će početi sa emitovanjem svog programa. Eto šta vam je život, umesto da mi ovde u paklu gledamo Avalu, vi ćete gledati pakao na Avali. Haos.

I tako, estrada peva dok na sa politika jaše. Sve brže i brže, ali uvek u krug. Kao kakav ringišpil, samo vam žeton ne treba jer vas niko i ne pita da li ste za vožnju.



Mačke, žurim sad, treba Tesla da mi dođe, iskočio mi osigurač. Vidimo se!
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2012 12:55 pm

TVITER RAT: Pokojna Mileva tuži Jelenu Karleušu?!
Najpopularniji tviteraš planira da tuži pevačicu zbog pretnji izrečenih u emisiji "Amidži šou"[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelena Karleuša je juče uveče predstavila svoj novi album “Diva” u emisiji televizije Pink. Osim razgovora na temu koja je u vezi sa novim albumom, Ognjen Amidžić i Jelena Karleuša dotakli su se i trenutno najpopularnijeg tviteraša, Pokojne Mileve, koja je poznata po tome što svojim urnebesnim tvitovima “ne štedi” poznate ličnosti i koja tvituje s onog sveta.

Mileva je posebno prošle večeri bila aktivna na Tviteru, a njema „glavna tema“ bila je upravo Jelena Karleuša i njena promocija albuma. U toku emisije Ognjen Amidžić je postavio pitanje Karleuši vezano za Pokojnu Milevu, a pevačica je rekla da će se potruditi da osoba koja stoji iza lika i dela popularnog tviteraša nema više mobilni telefon sa koga kuca.

Mileva je odmah na ovoj društvenoj mreži nastavila u svom prepoznatljivom stilu:

- Jel ona to meni preti? OPAAAAA, da bi tvitovanje nastavila sa: - Poruka za Jelenu Karleušu: Mačko, pokloniću ti mobilni, nije problem, dobila sam novi od Stiv Džobsa.

Uprkos šali, osoba koja stoji iza ovog profila najavila je da razmatra da tuži popularnu pevačicu.

- Dal’ da je tužim za pretnju? – napisala je Mileva.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyPet Nov 16, 2012 10:47 am

Pišem ovo dok smo na umrovdanskoj žurki kod Milana Mladenovića. S obzirom da se radi o punoletstvu, igranka će da traje do ranih jutarnjih sati, a hit večeri nam je njegova pesma "Zemlja". Ako me razumete.. Mi smo se smestili u RIP loži, a u separeu do nas smestili su najpoznatiji članovi ovog našeg Automoto Saveza – Džems Din, Borka Vučić, Toše, Ena Begović i Princeza Dajana. I tako mic po mic, započnu oni malo pre priču o ovim vašim selebritijima koji se bahate za volanom.

Razgovor je počeo oko ovog najsvežijeg događaja koji je prouzrokovala ona mala, kakoseonozvaše... Svetlana Karleuša Tozovac? Tako nekako.. Elem, ona je navodno napravila prekršaj i udarila drugi auto u kom su bili majka i dete. Boži hvala, sve je prošlo bez posledica po učesnike, ali je ostalo nejasno ko je tu koga slupao, da ne kažem "kucnuo" s obzirom da mala Tozovac tvrdi da je vozila 20 km na sat. Nije da joj ne verujem, nemam razloga, ali voziti 20 na sat je moguće samo ako taj njen džip ide na baterije. Ako me razumete.. Međutim, ispostavilo se da je sudar najmanji problem u celoj toj situaciji. Veći problem je ispao što vozilo ima strane tablice, pa ona ne bi ni smela da ga vozi, a kao najveći problem je ispalo to što su je novinari uslikali bez šminke pa je počeo jedan mali rat između njih. Haos. E tu je već isplivalo i što je trebalo i što nije. Ruku na srce, mislim da su preterali sa naslovima i tekstovima jer je ispalo na kraju da je mala Tozovac to jutro ustala sa namerom da ide autom po gradu i pokosi svaku majku sa detetom koju vidi. A to sigurno nije istina, jer bez obzira koliko problema ima sa amnezijicom, poznavajući nju, sigurno ne bi zaboravila da se pre toga našminka za takav performans. Ali to vam je karma. Kad se na sudu zlonamerno pohvalite da nemate čak ni prekršajnu prijavu, u roku od par dana je dobijete. Kad za konkurenciju pričate da su debeli i ružni, izađe članak sa vašom slikom bez šminke. Kad optužujete druge da lažu, onda se svi sete kako ste obećali pomoć jednoj devojčici, pa onda zaboravili i to stavili u fioku sa ostalim neispunjenim obećanjima kao što su pomoć Kraljevu, koncert u Skoplju, modni almanah... Karma bezobraznica!

Ali daleko od toga da je ona jedina. Milanić Kalinić i Nataša Baklavac nisu prošli kroz zeleno još od vozačkog ispita, a svojevremeno su Svetlanu Aleksić Cecu uhvatili kako vozi preko 200 na sat. Da ne spominjemo onu P'janu Nikolić, koja auto ne može da prepozna ni na slici ako pre toga nije malo pinula iz pljoske, a poseban slučaj je i Danijela Viskić koja pre nego što sedne u auto, na ravne časti sipa benzin u auto i viski u sebe. Haos.

Nažalost, nisu svi tako dobro prošli. Ima tu i bahatih bivših ministara i sadašnjih voditeljki zbog kojih sam morala da pripremam žito i kad nisam želela. Ono što je još strašnije, jeste to što posle prebacuju odgovornost na svog šofera, a neretko čak i na samu žrtvu.

Neki od ovih ljudi su se pokajali i izvinili javno, shvatajući ne samo da su pogrešili, već i da su oni uzor mladima koji ih vole. A neki su nastavili po starom, da traže krivca u drugima, da lakiraju nokte dok voze i da na sud dolaze u donjem vešu i paradiraju kao na modnoj reviji. Nikako da shvate da je ljudski grešiti, ali da si čovek samo ako prihvatiš odgovornost za svoje postupke i pokušaš da poboljšaš sebe, a samim tim i svet oko sebe. Uostalom, neka misle na bezbednost drugih ljudi, ali i na svoju. Bolje da u 80-oj dođu ovamo nekim infarktom, nego u najboljim godinama džipom. A među nama, te što ovamo dođu saobraćajkom, posle jako teško ovde nađu momka. Ako me razumete..



Mačke, žurim sad, moram da pazim na onu fićfirićku Merlinku, celo veče mi spopada Tozu, a eno počinju da igraju masne fote sad. Vidimo se!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyPet Nov 16, 2012 10:51 am

TEST: KAKVI STE U KREVETU?

1. DA LI SI PRISTALICA SEKSA PRE BRAKA?

a) Nikako! Ako imate sexa pre braka, onda uglavnom ne bude braka.

b) U principu da, mada mi ne smeta ni ako je u braku.

c) Nisam pristalica braka.



2. DA LI KORISTIŠ ZAŠTITU?

a) Naravno! Jer znam da me neće pozvati sutradan ako mu prenesem nešto.

b) Nisam još bio/la u prilici da moram da se branim od sexa.

c) Pa ne mogu ja na sve da mislim!



3. DA LI VOLIŠ DA EKSPERIMENTIŠEŠ?

a) Nažalost ne. Deca se uvek prva domognu šlaga!

b) Pretpostavljam da se upotreba lisica prilikom mog hapšenja ne računa?

c) Jednom prilikom smo koristili i kondom!



4. DA LI SI PRISTALICA SEXA NA PRVOM SASTANKU?

a) Nikako! Prvi sastanak je rezervisan za čitanje Biblije, a ne Suzane Mančić!

b) Jel' može prvi dejt da se računa kao poslednji, ako se posle toga više nikada niste videli?

c) Da, ali ne baš odmah. Uvek pre toga optrčim dva kruga oko zgrade da ne ispadnem laka riba.



5. DA LI IMAŠ NEKI FETIŠ?

a) Eh sad.. Pa i nisu lutke na naduvavanje baš neki fetiš..

b) Uzbuđuju me mikseri. Teško mi je da nađem partnera.

c) Da. Burma.



6. DA LI KUPUJEŠ PLEJBOJ ILI NEKI PORNOGRAFSKI ČASOPIS?

a) S obzirom kakve su nam javne ličnosti, svaki tabloid izgleda kao pornografski časopis.

b) Jel' se računa knjiga Suzane Mančić?

c) Da, redovno. Preskočio/la sam samo onaj broj sa Ivanovićem. Iz očiglednih razloga.



7. OMILJENA PESMA OD NAVEDENIH?

a) "Daću, daću, daću nego šta ću!" od Saške Karan

b) "Ori Mile al' duboko" od Vesne Zmijanac

c) "Ne dam ti" od Stoje

8. KOLIKO PUTA STE SLAGALI DA VAM JE PRVI PUT?

a) Pa u principu sam tek u 16-oj počela da govorim da je drugi put.

b) Toliko retko imam seks da mi je svaki put kao prvi.

c) Mačko, imam silikone 5-icu i suknju kraću nego Zvezda Granda. Ko bi mi poverovao?



9. DA LI VOLIŠ PREOBLAČENJE I DA GLUMIŠ NEKI LIK?

a) Ja sam po struci medicinska sestra, ja sam svima fantazija.

b) Ma kakvo oblačenje sad, pa ja jedva čekam da se skinem!

c) Jednom sam bila Crvenkapica. On je bio baka. Interesantno.



10. ČIJI PRIVATNI SNIMAK MISLIŠ DA JE NAJBOLJI?

a) Severinin. Mada je mogla malo manje da obrati pažnju na šampanjac, a više na njega i frizuru.

b) Svetlana Karleuša Tozovac. A ne, čekaj, to je spot?

c) Pretpostavljam Suzanin, pošto je samo njen doživeo da dobije i nastavak





Mačke, vi sad olovku u ruke i tražite rešenje, a ja odo' na kafu sa cezarom. Kaže da ga Kleopatra opet šikanira kod kuće, pa hoće da se prijavi u Sigurnu kuću. Vidimo se!



KLJUČ ZA BODOVANJE

[You must be registered and logged in to see this image.]





REŠENJE

20 – 39 bodova

DEVICA

Mačko, razmisli malo, možda si ipak previše izbirljiva. Lepo je čekati onog pravog, ali seti se da na kraju uglavnom svi posustanu i na kraju pristanu na mnogo manje nego što im se prethodno nudilo. Uglavnom dođe samo konj, pošto je princa smotala neka koja se mnogo više navežbala u ovoj sferi. A da ti ne pričam da se najčešće ispostavi da je taj princ u sjajnom oklopu, zapravo samo neki idiot umotan u alu-foliju. Lično ja sam za to da treba čekati pravog, ali pazi da te ne prođe volja za životom. Znaš kako kažu "Dok se Mara namače, svadba promače!" Ako me razumeš..



40 – 59 bodova

OPET DEVICA

Mačko, ti spadaš u ovu goru verziju device, takozvane "Device ponavljači." Drugim rečima, toliko retko opštiš sa partnerom da ti je svaki put kao prvi. Nije to ni loše, ali podseća na onu staru jevrejsku "Dabogda imao, pa nemao!" Probaj da uvedeš neke novine u život, podmetni mu Kama Sutru umesto osmosmerke u kupatilu, prestani da nosiš široku garderobu i rasparene čarape. Jednostavno prestani da izgledaš i ponašaš se kao svoja tetka. I prestani da se vadiš na ono "boli me glava", kupi kafetin. Razume se, najvažnija žena u njegovom životu nikad nećeš biti jer tome služi mama, ali ako ovako nastaviš, nećeš zadržati ni to drugo mesto. Ima da padneš na top listi brže nego pesma Goge Sekulić! Haos.



60 bodova

A DA ODMORIŠ MALO?

Mačko, ja ne znam kako ti stigneš bilo šta drugo da uradiš? Malo da smiriš doživljaj i pročitaš neku knjigu! Haos.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyPet Nov 16, 2012 10:58 am

Gospođo Mileva, potvrdiste li vi svojim primerom da se Srbi najbrže proslave kad se presele na onaj svet?

Pa bogami, ne vidim nikakvu razliku jer sam ja i za života bila poznata u svom rodnom Latkovcu! Doduše, bila sam poznata po tome što sam dobar čovek i što sam uvek pomagala kada sam mogla, a kad nisam, onda nisam ni odmagala. Mislim da bi tako trebalo i danas da bude, ali očigledno je lakše da se proslaviš bez grudnjaka na skuteru i psovkama u javnosti, nego pozvati prijatelja na ručak kad znaš da nema parče hleba, a penzija još nije stigla. A kako je to postati poznat nakon smrti, bolje pitajte Van Goga, on je zapravo poznat!

Mileva, prigovara narod da ima povlašćenih i kod tebe. Nekima ne daš da “danu”, a neke ne diraš. Da li je tačno?

Ja samo s vremena na vreme posavetujem neke vaše javne ličnosti ako primetim da svojim javnim istupanjem loše utiču na dečicu koja se na njih ugledaju. Mislim da većina tih vaših selebritija ne shvata kako i najmanjim postupkom mogu da upropaste čitavu generaciju ljudi. Na primer, mislim da u ovim teškim vremenima nije lepo da slikate svoje preskupe cipele i to natrljavate na nos nekoj devojčici u nekom selu, koja je prinuđena da nosi istu obuću već ko zna koju godinu za redom. Mislim da nema povlašćenih, ali možda tako deluje jer ja komentarišem samo ono što je objavljeno u medijima, pa onda je moguće da preovlađuju oni koji dominiraju u medijima. Ali s obzirom na to da se toliko trude da budu u novinama, onda su valjda zaslužili da ih i ja češće pomenem. Ima ovde kod mene ljudi koji mi svašta pričaju o tim vašim selebritijima sa kojima su nekada bili u kontaktu, ali ja to nikada ne spominjem, nemam ja vremena za tračarenje, valja zimnicu staviti! I da se razumemo, ne diram ja nikoga osim mog Toze! Mada ni Toza nije što je nekad bio. Ako me razumeš…

Gledajući odozgo, šta te je kod srpske estrade iznenadilo, a odozgo se, kažu, više i bolje vidi…

Mačko, kad je estrada u pitanju, mene više ništa ne može da iznenadi! Čitaju Tolstojevskog, kad kažu da idu na Ibicu, oni završe na Hvaru, prodaju telo umesto pesme, znaju samo četiri padeža (oni najglasniji čak i šest)… Jedino bi me možda iznenadilo kad bi počeli da se oblače, pošto do sada još samo nisu počeli da objavljuju svoje rendgenske snimke. Haos.

Koja te se zvezda ovdašnja najviše uplašila, pa ti opsedala onaj DM na Twitteru, reci nemoj se ustezati…

Bilo je tu raznih pritisaka, ali evo dosad to nikada nisam spominjala, jer nisu imali nikakvog uticaja na mene. Oni se uglavnom posle prave da to nisu njihovi profili i da nemaju veze sa tim. Tako je bilo i sa onom malom Bekvalac, ali i sa onom Mrkonjićevom družbenicom i drugima, a Mira Škorić me je zvala i šaljivo pretila gepekovanjem. Dačićev savetnik se svojevremeno raspitivao za lokaciju moje parcele, a bilo je poziva i iz Dinkićevog ministarstva gde su mi “prijateljski savetovali” da se smirim dok se ne formira Vlada. Kao da ja nisam gledala “Kuma” pa ne znam šta znači “prijateljski savet”. Rekla sam im da ako budućnost Srbije zavisi od jedne mrtve partizanke, onda bolje da vam vratimo Slobu, jer za bolje i niste. Što se mene tiče, svi ti koji prete, mogu samo da mi pljunu pod kandilo!

Koji su ti srcu miliji, oni koji se šlihtaju i darove nude ili ovi što prete?

Ni jedni ni drugi. Ali obuzme me neka milina kad vidim da pojedini lepo reaguju na moje savete, pa posle paze šta rade. Ako je neko zaslužan što Bekvalac ponovo nosi gaćice, onda sam to ja. To mi je jedno od većih dostignuća kod vas. Umalo u raju da završim zbog toga! Haos.

Šta kaže Ejmi za ove pokradene ‘aljine, ceo svet priča o tome ovih dana?

Ejmi misli da je to neka prevara i da je ‘aljine zadržao tata Mič, jer ga je i ranije viđala kako krišom nosi njene sandale dok gleda fudbal. Mada, ta venčanica je toliko mala da nije isključeno i da je spremačica greškom pobrkala sa krpom za prozore.

Šta te na ovim mrežama i internetima najviše nervira onako bez ustezanja da nam kažeš?

Mačko, mene može da iznervira samo ako mi zagori pasulj! Ali rastuži nas ponekad kada vidim koliko su ljudi zli dok se kriju iza svog malog monitora. Boža se isto jako nervira zbog toga, pa onda s vremena na vreme obori server na kratko. Haos.

Nego, bez sve šale, jesi li ikad pomislila da kupiš kojeg folovera ili šta misliš o ovima što jesu?

Mislim da je tužno da pored sve one bolesne dečice neko potroši 127 dolara na nekoliko hiljada nepostojećih fanova iz Kine ili Vijetnama. Na kraju krajeva, u praksi se to sve vidi. Više njih će doći kod mene za zadušnice na Lešće, nego kod nekih na koncert na Ušće. Ako me razumeš…

Ne da ti se da ovog Georgieva svrgneš sa prestola, a zainatila si se. Što njega narod toliko voli?

E dok njega ne stignem, živa nisam! Šali se baba malo. Vole ga valjda zato što je dosledan sebi i ne pravi kompromise da bi udovoljio onima od kojih živi. Znate, ljudi su na svašta spremni samo da bi izbili narodu i poslednji dinar i da bi opstali na sceni. Neki prodaju diskove uz prašak za veš i onda ljudi imaju izbor ili da slušaju Acu Lukasa ili da smrde. A s obzirom na to da Lukas prodaje album uz prašak, očekujem i da će se CD Ane Bekute deliti uz plaćenu putarinu na Koridoru 10, Karleušin uz čepove za uši, Cecin uz uplaćen tiket u kladionici… Ako me razumeš…

Joksimovićka se ne proslavi na Twitteru. Šta misliš što nije mogla da se opusti?

Mačko, kad se neko toliko uteže u tri broja manju garderobu, teško je opustiti se! Haos.

Tiskaju se mnoge oko tebe. A nije da nisu poznate narodu. Kako gledaš na te što bi da se očešu za tvoju slavu?

Takve onda ne primećujem. Ispostavilo se da im je to najveća kazna.

Nisu nam nešto pevačice duhovite. Dobar dan, laku noć, kako ste mi dobri ljudi i ništa više. Šta misliš što su im poruke tako oskudne?

Ne znam, valjda udaraju kontru ovima što po ceo dan slikaju cipele i fejk torbe i forskveruju se sa VIP terminala poljoprivrednih aerodroma. Možda je i bolje da neke ćute. Bolje i da ćute nego da ništa ne kažu. Ako me razumeš…

Kako gledaš na ove uticajne tviteraše, šta za opšte dobro uradiše sa tolikim uticajem?

Nije mi poznat domaći slučaj koji je taj svoj kosmički uticaj uspeo da upotrebi za nešto. Uglavnom se svodi na to da oni umisle da su poznati pa se nanerviraju kad ih ne prepozna prodavačica u Springfildu. Na Balkanu se taj uticaj još uvek meri samo brojem folovera. A to ništa ne znači. Eto, na primer, Ikica je imao samo 12 folovera, pa vidi dokle je dogurao! Ikica je divan, obožavam ga!

Je l’ ti posl’o neko Mančićkinu knjigu da prelistaš, kažu najprodavanija u Srbiji od sajma na ovamo…

Nažalost, narod voli tuđu intimu. Na još veću žalost, zarad šake pažnje, neki vole tu svoju intimu da serviraju na tacni. Ja se ovde družim sa Andrićem, Ćopićem, Krležom, Dostojevskim i Foknerom i mene ne interesuje da čitam nečiji spisak promašenih ljubavnih afera ili scenarije za filmove koje su snimile pre nekoliko godina. Ako me razumeš…

Jesi li se zabrinula za ovu malu Staniju kad je podletela pod uragan?

Mačko, njene silikonske grudi prkose gravitaciji, šta je jedna Sendi za nju? Haos.

I, za kraj, misliš li da će ti se vlada odužiti za demontažu licemerja nekom bistom ili ulicom ovde kod nas?

Zar to ne bi bilo vrhunsko licemerje s njihove strane, s obzirom na to da njih najviše kritikujem? Uostalom, ne interesuju me te stvari, jedan spomenik mi je sasvim dovoljan.

Mačko, žurim sad, moram Karadžiću da odnesem vinobran za zimnicu, ne može na pijacu, kaže nešto ga žiga noga. Vidimo se!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Dec 20, 2012 10:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pokojna Mileva





Mišković uplatio Novu godinu. U pitanju je žurka zatvorenog tipa.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Dec 20, 2012 10:55 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pokojna Mileva





Mišković uplatio Novu godinu. U pitanju je žurka zatvorenog tipa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
hahahahaha..za krepati.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Jun 19, 2013 12:45 pm

KARLEUŠĆE

[You must be registered and logged in to see this image.]


Potencijalno jedina tema koja se u medijima više vrtela od Stanijine guzice je  koncert Jelene Karleuše na Ušću. Da vas sad ne umaram i ja sa detaljima koje već svi znate napamet, krajnji rezultat je izostanak spektakla. Ali zapravo, ovaj debakl je proizveo jednu drugačiju vrstu spektakla – spektakla nehumanosti.
 

 
Jednu već ranjenu ženu su razapeli svi i ostatke njene karijere razvlačili kao lešinari. Ali što bi rekao moj prijatelj Vuk Karadžić, “na ranjenog vuka i zec napada.” Mačke, mislim da je vreme za malo objektivnosti. Sa izuzetkom one male što je na jahti navežbavala scenario za ovu sad reklamu za sladoled, niko drugi osim Karleuše se ne trudi ovoliko oko svoje karijere. Njeni spotovi jesu svetski, stil uglavnom besprekoran i to su stvari kojima i neke velike svetske zvezde nadomešćuju činjenicu da im pevanje zvuči kao kad pubertetlija mutira. Ako me razumete.. Ona je uložila ogroman trud i rad i strašno je što je sve otišlo po zlu. Na koncertu je bilo 10-ak hiljada ljudi, koliko je iz njene organizacije i prijavljeno policiji i tu nema ništa sporno. Na kraju krajeva, mnogo veće muzičke zvezde kao što je grupa Grin Dej su imale 8.000 ljudi u publici,tako da to očigledno nije jedino merilo popularnosti i kvaliteta i ne sećam se da je to bila udarna vest u svim medijima. Sa druge strane, toliko vas je RTS lagao 90-ih koliko ljudi je bilo na kom mitingu, da zapravo više niko ni ne zna kako izgleda 10, a kako 110 hiljada ljudi na jednom mestu. U normalnim zemljama, podaci o prodatom broju karata postoje na određenim sajtovima. Ali mislim da bi to bio jedan nedžentlmenski udarac, ukoliko bi na svu ovu muku Eventim još i objavio tačan broj prodatih (prodatih, a ne štampanih) karata. Pretpostavljam da joj je najteže bilo kad je stala ispred te šake ljudi i zapevala – HILJADU LJUDI U MOJE GRUDI VEČERAS GLEDA.. Ako me razumete.. Na sve to, iz nekog razloga, vizuelni deo je zakazao, a to je njeno najjače uporište i zato se ona rasplakala. Pa i ja bih se rasplakala da mi ne uspeju vanilice!
 
 
Nakon onakvog debakla, Gebels bi na njenom mestu izdao ovakvo saopštenje:
 
-“Ljudi, žao mi je, imala sam najbolju nameru i mnogo smo truda moj tim i ja uložili, ali nažalost neke stvari su radile protiv nas. Ali ja sam ipak izašla sam na scenu i dala svoj maksimum i pevala kao da sve funkcioniše i da je ispred mene milion ljudi – jer sam ja profesionalac i meni je svaki fan podjednako važan. Nije uspelo, guram dalje, biće bolje sledeći put.”
 
 
I svi bi joj skinuli kapu! Međutim, ona se nažalost odlučila da nastavi po starom i okrivljuje druge i izmišlja brojke. Ne daj bože da neko provuče onaj snimak iz vazduha kroz filter za noćno snimanje, videlo bi se koliko mesta ima između ljudi. Haos. Samo nemojte da joj date da bude u nekoj komisiji koja prebrojava glasove na izborima inače će Toma opet pobediti. Haos.

S jedne strane, mislim da je ovaj linč rezultat toga što su ljudi zli i raduju se tuđoj nesreći, nikad sreći. A sa druge strane, ovo je i bumerang efekat jer ljudi sad smatraju da je došlo njihovih pet minuta da joj vrate za sve ono što j ona o drugima pričala. Ona je ta koja je rekla da ne može biti koncert sa tri sijalice i dve haljine na livadi. A kako Boža ima vrhunski smisao za humor, on joj je to i dokazao.
 
 
Bilo kako bilo, ako nekoga i ne poštujete kao čoveka, uvek poštujte njegov rad i trud. Ovo je lekcija za sve ljude, a ponajviše za nju.
 
 
Mačke, žurim sad. Svakog utorka veče igram tablića sa Karijerom Dragane Mirković, Harizmom Ivane Jordan i Hitovima Goce Tržan. Vidimo se!
 
  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Jun 19, 2013 6:09 pm

Bilo kako bilo, ako nekoga i ne poštujete kao čoveka, uvek poštujte njegov rad i trud. Ovo je lekcija za sve ljude, a ponajviše za nju.:)))


Sroči ga Mileva za 10:))) Odličan tekst..:zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Avg 07, 2013 1:48 am

Afera “SISORAJA”
[You must be registered and logged in to see this image.] Nekoliko godina nakon afere Breda Pita i Anđeline Džoli, popularno nazvane  “Branđelina”, konačno je i Srbija dala svoj odgovor i to aferom “Sisoraja”.
 
Naime, izgleda da se Siniša Mihajlović pomalo zagledao u Soraju. Što i nije neko iznenađenje, s obzirom da je Siniša veliki zaljubljenik u lopte. Ako me razumete.. Ono što se izgleda desilo jeste da je posle kratke afere, Siniša odlučio da stavi tačku na to, što se sasvim sigurno nije dopalo diplomiranoj učesnici u rijaliti programima, Soraji. Ali veliki je bog i uslišio je sve njene molitve, pa je Soraja tako POTPUNO SLUČAJNO izgubila mobilni, koji potom POTPUNO SLUČAJNO neko pronašao i POTPUNO SLUČAJNO shvatio čiji je telefon, a zatim POTPUNO SLUČAJNO prosledio razmenu poruka novinarima, što je POTPUNO SLUČAJNO rezultiralo da Soraja dobije medijsku pažnju koja joj je manjkala u poslednje vreme! Haos.
 
Na stranu što ona ima godina koliko on ima dece, a što on ima godina koliko ona kubika, jedna poruka mi je zapala za oko:
- Siniša: Šta imaš ispod haljine?
- Soraja: Samo parfem i tvoje dodire!
 
Izgleda da nit’ se tu ko pere, niti tu ko nosi gaće. A taman smo obukli Natašu Bekvalac.. Ne znam, nisam pametna..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Avg 07, 2013 2:08 pm

Hahahahaha.. svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Avg 07, 2013 2:58 pm

U zemlji gde je predsednik Toma Diploma, a ministar prosvete Mića Megatrend, postalo je stvar prestiža nemati visoko obrazovanje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Avg 07, 2013 3:02 pm

DNEVNIK JEDNE PARTIZANKE - svake nedelje Naše Novine

Ove nedelje malo o britanskom nasledniku ali i o Miškoviću i Mitroviću:

"...Ovom dečku treba suditi za to što je počinio on, ali stiče se utisak da mu ljudi sada sude za sve Farme, Preljubnike, Grandove i indijske serije. A to je nepravedno prema njemu, ali pre svega, nepravedno je prema maloj Andrei jer će on na kraju biti osuđen za estetske zločine svog oca, a ne za tragediju koju je nesporno izazvao. Dakle, da ponovimo.. Jedne noći, jedan Aleksandar je ubio jednu Andreu. To je jedina istina..."


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySub Avg 10, 2013 1:13 am

Neki šaljivdžija iz inboksa. Haos.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Dec 15, 2013 2:19 am

Aca Lukas: "Šašiću skidam kapu, svaka mu čast!" Mačko, skinuo si mu ženu, što ne bi i kapu..   :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Jan 23, 2014 8:49 pm


Ove nedelje malo o drugarici Jovanki:

"..Saopšteno je javno koliko i od čega je bolesna i da li se okupala ili nije. Kao da je iko i očekivao da se Jovanka sa otvorenim ranama od karcinoma brčka u džakuziju pre polaska u Urgentni centar. Poslednji bastion samopoštovanja je pao pred svetinom željnom tuđeg jada, kako bi zaboravili svoj. Tema broj jedan je postalo koliko je nekadašnja prva dama sebe zapustila. A nije Jovanka sebe zapustila. Mi smo zapustili Jovanku..."


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Jan 23, 2014 8:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Jan 23, 2014 8:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 10:25 pm

Kurir: "Karleuši zbog duga od 900.000 isključili grejanje!"

BRZO ZOVITE VUČIĆA, ŽENA SE SMRZAVA!




Malo pratimo Iks Faktor. Haos.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 12:47 am

Za slučaj da niste bili sigurni da je srpsko pravosuđe sprdnja, Šarić 1. aprila iznosi odbranu za pranje novca. Ne znam, nisam pametna.

ne znam, nisam pametna.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 9:58 am

Trivan alijas Pok. MIleva je otkacen 100%! Rado ga citam I slatko me nasmeje uvek!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Jun 29, 2014 1:59 am

Malo sam ćaskala sa Vučićem..



[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyNed Avg 03, 2014 12:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptySre Okt 08, 2014 2:09 am

KAKO se i sumnjalo, iza Twitter zvijezde Pokojne Mileve cijelo vrijeme stajao je Boris Trivan, grafički dizajner te direktor jedne beogradske firme, piše portal Informer.

Trivan je svojim komentarima napravio potpuni kaos u srpskim medijima, a niti jedna zvijezda nije ostala zakinuta za "porciju sarkazma". Posebnu "afekciju" ima prema Jeleni Karleuši s kojom se vrlo rado i vrlo često prepirao na društvenim mrežama.

Pokojna Mileva, točnije Boris Trivan imao je, osim sa srpskim starletama i turbo folk pjevačicama, problema i s obitelji Splićanke Ive Perić koja je preminula 2002. godine, a Trivan je iskoristio njenu sliku iz novinske osmrtnice kako bi stvorio pokojnu Milevu. "Stojim iza profila Pokojne Mileve. Očigledno nekome smeta jer sam prije mjesec dana kontaktirao obitelj gospođe Perić i riješio sve nesuglasice. Oni su vrlo ljubazni, a ja sam promijenio sliku na profilu. Pokojna Mileva sad ima oči i usta moje bake Marije, a frizuru i bisere kraljice Elizabete. Ne postoji osnova za tužbu", komentirao je za portal Informer navode o potencijalnoj tužbi obitelji Perić te dodao kako iza medijskih napada na njega sigurno stoji neka uvrijeđena zvijezda koju je Mileva prozvala.

Trivan u svom razgovoru za medije nije htio mnogo otkrivati o sebi osim da ima 35 godina, bavi se umjetnošću te živi u Beogradu.

Najbolje prijateljice Pokojne Mileve na "onom svijetu" postale su Whitney Houston i Amy Winehouse

Podsjetimo, Pokojna Mileva je postala Twitter hit svojim britkim komentarima, ali i pričama s "onog svijeta". Najbolje frendice su joj Whitney Houston i Amy Winehouse. Iako su obje, prema Milevinim riječima, i dalje ovisne o drogi i alkoholu, Mileva i dalje ostaje gospođa koja subotom ide na tržnicu, rado gleda televiziju i druži se s vršnjacima - Slobodanom Miloševićem, Franjom Tuđmanom i drugim pokojnim bivšim predsjednicima. Ipak, Mileva voli i izaći na tulume i lijepo se odjenuti. Prati trendove, a to se vidi i po tome što posjeduje iPhone koji je na "onaj svijet" došao zajedno s pokojnim Steveom Jobsom. 

Povremeno se druži i s Michaelom Jacksonom i drugim slavnim pokojnim zabavljačima. Navodno je vrlo često, među brojnima, zavodi i Adolf Hitler. Mileva "tamo gore" ima status cool osobe pa najčešće ne odgovara na brojne SMS poruke obožavatelja - osim ako su od Bože (Boga) ili Ikice (Isusa), a njih, kaže, jako voli jer dobar smisao za humor.

Trenutačno na Facebook profilu Pokojne Mileve ima oko 120.000 fanova dok na Twitteru ima 30.000 pratitelja i taj broj iz dana u dan raste.
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 12:33 pm

Zana ::
eeee da, zaboravih :  gotivim je samo kad proziva zive ljude, tipa Karleushu, Bekvalac, politichare... Ne svidja mi se kad spominje mrtve, tipa Vuka Karadzica, patrijarha Pavla i sl..
Znači, pokojna Mileva po tebi ne može da proziva pokojnike, mada, realno govoreći, tada jeste u svom(pokojnom) elementu, sa one strane odakle je i došla ?

Mačko draga, nekoga il' gotiviš, il' ne gotiviš, delimično gotivljenje je out totalni jer nije prirodno, biće da ti Milevu ipak skroz ne kapiraš. Da bi prozivao tj. pisao kritike o mrtvima ne moraš zaista da umreš.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 1:24 pm

Trivan mi je prijatelj na fb, redovno pratim feSn ziri - Pokojne Mileve, ali i njegove kolumne 3van ( mislim da je u Svetu ili nekom casopisu tog tipa, ne znam nisam pametna :) ) gde daje svoje vidjenje na trenutno zbivanje u nasoj zemlji.. humorista kakav jeste, veoma ga je zanimljivo citati, pa makar i kroz njegove statuse na fb.. uvek me do suza nasmeje..
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyUto Okt 28, 2014 8:06 pm

Povratak Otpisane ... Ako me razumete.

Najnovije uključenje i intervju










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2018 9:50 pm

Novinar Boris Trivan, čije smo tvitove i tekstove čitali pod pseudonimom "Pokojna Mileva" preminuo je danas iznenada tokom predvanja u Berlinu .
Uredniku portala Noizz stalo je srce i lekari su, kako saznajemo, samo mogli da konstatuju smrt.

Boris Trivan je rođen u Zrenjaninu 1979 godine . Počivao miru .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2018 10:06 pm

Ode mlad čovjek, pokoj mu duši.
Sad je jadan baš pokojni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pokojna Mileva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokojna Mileva   Pokojna Mileva - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pokojna Mileva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ljubavi poznatih ljudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: