DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..

Ići dole 
+4
Leona ;)
AstrinaKomsinica
Astra
Zana
8 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 6:36 pm

Kineska Mudrost o Novcu:

.....novcem se moze
..kupiti kuca, ali ne udobnost
..kupiti krevet, ali ne i san
..kupiti sat, ali ne i vreme
..kupiti knjigu, ali ne i znanje
..kupiti polozaj, ali ne i respekt
..kupiti doktora, ali ne i zdravlje
..kupiti dusu, ali ne i zivot
..kupiti sex, ali ne i ljubav..

Dakle pitanje sledi ovako...da li bi ste radije ziveli kao siromah, ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim stvarima....ziveli zivot punim plucima...
Ili bi radije bili bogatas, kupovali sve sto mozete(ili bar pokusavali da kupite sto se kupiti da), a bili u principu nesretni (ili mozda ima nekog ko bi bio sretan i u takvoj poziciji??)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 6:42 pm

Treba prvo zaraditi da bi mogao nesto kupiti Zana. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 6:57 pm

Ne znaci uvijek ako imas da si i nesretan...ja sam kao i mnogi bila na rubu siromastva,pa mi sad mnogo ljepse i zadovoljnija sam.Pored sve ljubavi prema djeci,muzu,kad nema rucka,ne mozes biti zadovoljan,tako da treba uskladiti sve u zivotu,na najbolji moguci nacin,a sreca ni lova ne padaju s neba,za sve se treba potruditi,pa i rizikovati,onda imati oboje,u kojoj kolicini,nekad ne zavisi od nas samih,ali u svakoj situaciji,treba izvuci najbolje i maximum.

I jos nesto,misli pozitivno i gledaj naprijed....mrdni doope da nesto imas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:00 pm

..ja sam vec pisala na nekoj,slichnoj temi,da se ne ponavljam...ima jedna dobra pesma,ovako,nekako ide "Nije sreca,novca puna vreca.."ali nam novac omogucava da lakshe zivimo ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:02 pm

E pa zato zavrnite rukave.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:06 pm

Dolinac ::
E pa zato zavrnite rukave.

..kud cu vishe Doli?
..u majicu na bretele sam se skinula,nemam vishe rukava za zavrtanje :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:09 pm

Zana ::
Dolinac ::
E pa zato zavrnite rukave.

..kud cu vishe Doli?
..u majicu na bretele sam se skinula,nemam vishe rukava za zavrtanje :rlol:


Ako u zivotu imas cilj pred ocima, onda imaces uvjek nesto zavrnuti. migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:10 pm

Zana ::
,,,(ili mozda ima nekog ko bi bio sretan i u takvoj poziciji??)

Biti bogat ne znaci neophodno i biti nesretan:)
Poznajem par trulih bogatasa, koji su jako sretni ljudi. Za njih monetarna moc ne predstavlja nista drugo nego orudje kojim pomazu one manje "nadarene", i time sami sebi pricinjavaju zadovoljstvo.
I ne mislim tu na prvu ideju koja se javlja, da napisu cek nekom ko "nema", nego mu omogoce da ima posao recimo, djeci da pohadjaju bolje skole, etc.

Dakako, poznajem i onih koji novce daju za lobby raznoraznih partija, i budalastina, pa misle da su iskupili neke svoje grijehe, i za njih isto tako znam koliko su nesretni, onako na kraju dana,,,:)

hahahahahahahahahaha Ovo moram dodati: Pita Sareni o cem pisem, i ja tako kazem,,,Veli: To ti je ko kad imas mekan ili tvrd,,, smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:11 pm

sad,da se bira bukvalno ljubav u siromastvu ili bogatstvo bez ljubavi ,izabrala bih biti siromasna materijalno.
To su malo nemoguce situacije,jer sve je promjenjivo,danas bogat sutra vise nisi ili voljen i preko noci nema nista od ljubavi,ali uzimam onako kao pretpostavku i odlucujem se za ljubav.

Ja otvorih davno temu,bijeda na vrata,ljubav kroz prozor,mnogi su se protivili,rekli nije tacno,ali ja jos uvijek smatram,da neimastina dovodi do problema,diskusije vremenom predju u svadje i ljubav se vise ne primjeti...bio otvoren prozor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:14 pm

Pa kad sve naopako se desi, onda se to i zasluzilo mozda.

Sva sreca da covjek moze da zivi i bez ljubavi i sa siromastvom.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:15 pm

Dolinac ::
Zana ::
Dolinac ::
E pa zato zavrnite rukave.

..kud cu vishe Doli?
..u majicu na bretele sam se skinula,nemam vishe rukava za zavrtanje :rlol:


Ako u zivotu imas cilj pred ocima, onda imaces uvjek nesto zavrnuti. migg

Doli nije ovo autobiografska tema:smehsmeh:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:16 pm

Doli,moze da zivi i kao invalid,ali nije presretan zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 25, 2012 7:24 pm

Mene to licno nikada nije interesalo, uvjek gledam i pomazem drugima gdje mogu.

Sretniji sam kad su drugi sretni, mada i ja bi to volio. Ali zdrav sam i imam krov nad glavom, vise mi i ne treba.

Neka sanjaju oni koje zele, nisam nikad bio sanjar.
Nazad na vrh Ići dole
Leona ;)
Leona
Leona ;)


Datum upisa : 02.11.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 1:53 pm

Dolinac ::
Pa kad sve naopako se desi, onda se to i zasluzilo mozda.

Sva sreca da covjek moze da zivi i bez ljubavi i sa siromastvom.
hahaaaaaaaah zamisli....
Da bi se ovo razumelo, zamisli te da se tako nešto desi nama.Da me to strefi i da mogu da biram ,odma bih skocila u Krku.. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 1:55 pm

Leona ;) ::
Dolinac ::
Pa kad sve naopako se desi, onda se to i zasluzilo mozda.

Sva sreca da covjek moze da zivi i bez ljubavi i sa siromastvom.
hahaaaaaaaah zamisli....
Da, bi se ovo razumelo, zamisli te da se tako nešto desi nama.Da me to strefi i da mogu da biram ,odma bih skocila u krku.. :rlol:

ma Doli pricha jer i ne zna shta je siromashtvo a josh manje nedostatak ljubavi...ono mogu ljudi da zive i u logoru ali nisam na to mislila pri postavljanju teme...
Nazad na vrh Ići dole
Leona ;)
Leona
Leona ;)


Datum upisa : 02.11.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 1:58 pm

e to si dobro rekla :ajdeeeea5:
sad bi i ja rekla da mogu biti na sol i hleb..ali ne mogu
jednom sam probala i dobila zgaravicu.. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:00 pm

Leona ;) ::
e to si dobro rekla :ajdeeeea5:
sad bi i ja rekla da mogu biti na sol i hleb..ali ne mogu
jednom sam probala i dobila zgaravicu.. :zubi3:

ahhahah,kad vidi ovo Doli,on ce nama repliku oma da turi ovde :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Leona ;)
Leona
Leona ;)


Datum upisa : 02.11.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:06 pm

ma nece ...njega ne zanimaju ove teme ...

hhahha ,nista ja cu da zivim u siromastvu,a on nek mi salje tablete za zgaravicu... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:09 pm

Leona ;) ::
ma nece ...njega ne zanimaju ove teme ...

hhahha ,nista ja cu da zivim u siromastvu,a on nek mi salje tablete za zgaravicu... smehsmeh

ma bolje da ja udam tebe za Dolija..to je jednostavnije :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Leona ;)
Leona
Leona ;)


Datum upisa : 02.11.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:20 pm

ma vidi ti nje hahahhhhaah,da neces mozda i kuma da budes smehsmeh tooo ..nista ,ja cekam odgovor. A ako me odbije ne gine mi krka laje
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:48 pm

Dakle pitanje sledi ovako...da li bi ste radije ziveli kao siromah,
ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim
stvarima....ziveli zivot punim plucima...
________
Ja živim ovako [You must be registered and logged in to see this image.]......delimično .Fali još ono "potpuna sreća" ,ali se nađe poneko zadovoljstvo -uvek u malim stvarima (nematerijalnim ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:51 pm

Leona ;) ::
ma nece ...njega ne zanimaju ove teme ...

hhahha ,nista ja cu da zivim u siromastvu,a on nek mi salje tablete za zgaravicu... smehsmeh


Pa daj adresu da znam gdi treba ih poslati. tongue
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:52 pm

Danubius ::
Dakle pitanje sledi ovako...da li bi ste radije ziveli kao siromah,
ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim
stvarima....ziveli zivot punim plucima...
________
Ja živim ovako [You must be registered and logged in to see this image.]......delimično .Fali još ono "potpuna sreća" ,ali se nađe poneko zadovoljstvo -uvek u malim stvarima (nematerijalnim ) [You must be registered and logged in to see this image.]

..ja imam (za nashe uslove) prilichno sredjen zivot..ali mi momci daleko,unukice sam videla 4 puta za godinu dana..menjala bih se za manje sredjen zivot u zamenu za blizinu mojih..
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptySub Dec 01, 2012 2:53 pm

Dolinac ::
Leona ;) ::
ma nece ...njega ne zanimaju ove teme ...

hhahha ,nista ja cu da zivim u siromastvu,a on nek mi salje tablete za zgaravicu... smehsmeh


Pa daj adresu da znam gdi treba ih poslati. tongue

ae nek si joj rekO :rlol:

AJCAD Leona :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyPon Feb 25, 2013 12:48 pm

Zana ::
K

Dakle pitanje sledi ovako...da li bi ste radije ziveli kao siromah, ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim stvarima....ziveli zivot punim plucima...
Ili bi radije bili bogatas, kupovali sve sto mozete(ili bar pokusavali da kupite sto se kupiti da), a bili u principu nesretni (ili mozda ima nekog ko bi bio sretan i u takvoj poziciji??)

Coveka u sustini i cine srecnim male stvari. Samo sto vecina nas brzo dozivi zasicenje tom srecom i uvek stremimo necemu boljem, necemu vise zadovoljavajucem.
Ja bogatstvo merim onim unutrasnjim u coveku , duhovnim , opstom kulturom i obrazovanjem
ali priznajem da danas novac pretstavlja nuzno zlo koje nam omogucava mnoga sitna zadovoljstva ali i vece stvari , pa cak i sansu za obogacivanjem onog unutrasnjeg kod coveka.
No, ako moram da se odlucim izmedju ove dve ponudjene opcija izabrala bih prvu.
Osmeh i radost u oku mog deteta je za mene najveca sreca.Ljubav, harmonija, zdrava i normalna porodica.Nista mi vise ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyNed Nov 17, 2013 6:29 pm

Zana ::
Kineska Mudrost o Novcu:

.....novcem se moze
..kupiti kuca, ali ne udobnost
..kupiti krevet, ali ne i san
..kupiti sat, ali ne i vreme
..kupiti knjigu, ali ne i znanje
..kupiti polozaj, ali ne i respekt
..kupiti doktora, ali ne i zdravlje
..kupiti dusu, ali ne i zivot
..kupiti sex, ali ne i ljubav..

Dakle pitanje sledi ovako...da li bi ste radije ziveli kao siromah, ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim stvarima....ziveli zivot punim plucima...
Ili bi radije bili bogatas, kupovali sve sto mozete(ili bar pokusavali da kupite sto se kupiti da), a bili u principu nesretni (ili mozda ima nekog ko bi bio sretan i u takvoj poziciji??)
Bojim se da je danas ova kineska poslovica postala gotovo skroz netacna.Mozda par stvari ostaju tacne.
Inace nam zivot obicno ne daje tako strogo podeljene izbore.Niti siromastvo usrecuje,niti bogatstvo obavezno podrazumeva nesrecne ljude.Siromasan a srecan i posten,bogat a necasan i nesrecan ,to nam je plasirao komunizam na nasim prostorima,duboko nam ubacio u glavu.Inace je u prirodi coveka da zivi udobno,da se trudi da to postigne,da gura napred.
Inace ,ima ona,kazu jevrejska kletva-dabogda imao pa nemao,ne znam da li od skoro ide i ovaj nastavak -bolje ikad imati nego nikad nemati-..
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 32
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyPet Okt 31, 2014 3:40 pm

da li bi ste radije ziveli kao siromah, ispunjeni zadovoljstvom i potpuno srecom...zadovoljni malim stvarima....ziveli zivot punim plucima...

Bas ovako ja zivim..I lepo mi je...Male stvari me zadovolje i uzivam u njima...
Jos malo i bicu i potpuno sretna,i sta mi vise treba...
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. EmptyPet Okt 31, 2014 5:32 pm

Naslov nije pravilo,u svakom slucaju covek voli da vidi rezultate svog rada.Ukoliko ti rezultati zadovoljavaju ,ukoliko on smatra da su adekvatni onome sto on daje,osecace se zadovoljno i srecno.I naravno tezice da se razvija,da napreduje.I to je normalan poriv.
Nema srece u bedi i prezivljavanju,tu nema zadovoljstva,samo apatija i malodusnost..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..   Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bogat Siromah Ili Siromasan Bogatas??..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bogat nije ko puno ima vec ko malo treba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: