DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyNed Sep 14, 2008 9:19 pm

First topic message reminder :

Verovatno najromatičniji trenutak u životu jedne (udate ) žene Da li je bilo romantično, da li je taj čin ispunio vaša očekivanja,kako bi vi želeli da to bude (za neudate/neoženjene) da li ste bile iznenadjene ? Naravno , ovo je tema za sve , dakle , važi i za muški svet .Prisetitite se uspomena , upotrebite maštu , podelite taj trenutak sa nama ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySub Sep 20, 2008 6:58 pm

Ka5an Storm ::
Astra ::
Za jednog zaljubljenika Sekspira,cudi me da je tebi promakela bombasticna prosidba.

Ma,bilo mi povredjeno koleno... :008yn9:

...sad ima onih štitnika što klinci koriste kad voze rolere....nego....kleknuti još nekako, ali ustati posle, eeeeeee cyclops (a može se desiti da se gospodji taj stav i dopadne , pa čim digneš glavu bom ) :zubarv7:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySub Sep 20, 2008 7:00 pm

Saće ti se javi frau komunik@tiFn@,na ovakvu reakciju... :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySub Sep 20, 2008 7:02 pm

Ka5an Storm ::
Saće ti se javi frau komunik@tiFn@,na ovakvu reakciju... :D

...da znaš....ona voli mlatiti tiganjem.... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 10:46 pm

E sad ste me bacili u razmisljanje...Prsten dobih za 8.mart u mojoj oazi cvijeca...ali to je bilo "nezvanicno" jelte...Samo se obecasmo na ljubav:zubbb: E ondaK on ode za Spaniju i bijasmo kao ludi.I vrati se on lijepo kuci da mi TO obavimo kako valja.Mi se dogovorismo i saopstismo roditeljima i prijateljima 2.3.2002. a zvanicna prosidba bila 16.3. gdje su bili prisutni najuzi krug familije i prijatelja.

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 11:01 pm

Zanimljivo...dobar deo dama na forumu je udat....a nesto se ne javljaju na ovu (i slične )teme ?

Nije valjda da se nerado sećate ??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac

Godina : 52
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 11:24 pm

Danubius ::
Zanimljivo...dobar deo dama na forumu je udat....a nesto se ne javljaju na ovu (i slične )teme ?

Nije valjda da se nerado sećate ??? [You must be registered and logged in to see this image.]

Taman sam hteo napisati kako sam to ja pre dvadeset i kusur godina izveo al ti prozva dame ,pa se prikočih ! Sam sebi velim gde se ti trpaš vidiš da se traže mišljenja dama ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tea 1

Tea 1

Datum upisa : 31.07.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySub Nov 27, 2010 9:59 pm

Ne mogu se ni ja baš sjetit.Možda sam i ja...nekako...bilo je to baš prirodno..nakon 6 godina veze.Cijela ekipa prijatelja...svi su bili u vezama...jedan po jedan se poženili...pa tako i mi.Mislila sam da to nije ništa posebno...taj brak.Ma bila je velika promjena. :)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySub Nov 27, 2010 11:21 pm

Citat :
Verovatno najromatičniji trenutak u životu jedne (udate ) žene.
Moram priznati da je bilo very, very romantic..... smehsmeh.... umesto prstena poklonio mi je nešto što se nakon devet meseci pretvorilo u jedno divno malo biće.... :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyČet Maj 19, 2011 6:35 pm

Kao u filmu!

Met Stil je želeo da napravi veliko iznenađenje za svoju devojku Džini Džojner, pa je angažovao profesionalnog snimatelja i fotografa Majkla Eskobara iz Atlante sa kojim je snimio uzbudljiv filmski trejler koji je doveo do javne prosidbe u bioskopu!

NAJBOLJA PROSIDBA NA SVETU!

Nakon što je od vlasnika lokalnog bioskopa dobio dozvolu za emitovanje specijalnog filma, Met je zamolio svog brata da odvede Džini u bioskop. Niko nije znao šta će ugledati na filmskom platnu.

Kada je trejler pušten, na snimku se videlo kako Met razgovara sa Džininim ocem i traži njegovu dozvolu da je oženi. Kada je otac dao svoj blagoslov, Met je uleteo u auto, odvezao se do bioskopa, a onda je, pred kraj filma ušao u salu i pred stotinak ljudi zaprosio svoju Džini. Ona je pristala da se uda za njega, a Metu možemo samo da čestitamo na sjajnom scenariju veridbe.

Džini nije znala da su u bioskopskoj sali sedeli i članovi njene porodice i prijatelji, a kada ih je ugledala, njeno oduševljenje je bilo još veće.

Snimak spektakularne veridbe je na Ju tjubu za samo tri dana pogledalo više dva miliona ljudi!

Pogledajte i vi:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 12:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 5:21 pm

Ja sam svome bacila karte i rekla....evo vidim da ces se ozeniti i dobiti sina s tom osobom....hahaha,pa nek se misli.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 5:38 pm

Meni je ova gore nesto u kafu stavila migg
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 9:11 pm

obično sve ide prvo sa kafom... smehsmeh

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
emanuella

emanuella

Godina : 47
Datum upisa : 08.04.2012

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 10:03 pm

Bio je to dobar oralni sex,kad je dosao do daha,pitao me...oces se udat za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 11:02 am

Pa rekla sam: Truuuuuuuudna sam!

Nazad na vrh Ići dole
Zanina_kuma

Zanina_kuma

Datum upisa : 17.02.2012

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 11:11 am

Nije imao kud,brava se zaglavila cucla
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: