DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Žensko doterivanje BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Žensko doterivanje BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Žensko doterivanje

Ići dole 
+8
lollypop
Astra
AstrinaKomsinica
Tarja
bosankaa
Kijara-brm
Danubius
dusicaa
12 posters
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 10:44 am

Drage moje i dragi moji,ajde da odgovorimo i na ovo pitanje.
Veciti problem nas zena je i vecito pitanje…kako izgledam?...moram se spremiti pa izaci…gde cu,…nisam se spremila...i sve tako redom.
Dakle zasto I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?


Odakle potiče nasa stalna spremnost da svoj izgled prilagođavamo idealu koji nam je neko predstavio ili smo ga same zamislile. Šminkanje, friziranje, dodavanje kojekakvog nakita,uskladjivanje boje obuce sa garderobom, boja i oblik tasne.. su nase svakodnevne radnje. Jasno je da svako, svestan svog atraktivnog izgleda, crpi sapomouzdanje iz toga, ali odgovor da to radimo iskljucivo zbog nas samih deluje vrlo sumnjivo.

Ako se sređujemo zbog sebe, zašto onda vecina nas ulaskom u kucu,izuva stikle,skida suknju,haljinu,kostim…skida sminku…obuva papuce,trenerke,veze kosu…? ne defilujemo kroz kucu tip-top doterane. To radimo samo kad idemo „među ljude“?


Da vas cujem.
Volela bih da cujem i musko vidjenje ovog “problema”:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 3:27 pm

Mislim da to doterivanje se radi uvjek za druge. Zene vole komplimente, vole da su u centru paznje a ujedno zasto da se kriju ako su lijepe.

Zene ostavljaju uvjek vise opcije otvorene, em se igraju, em se vole igrati.U glavnom im je potrebna dnevna podtvrda da su zgodne,lijepe i sexy. Mislim da vise nesvjesno to rade, zensko samo sebe nerazumije a kamoli mi muskarci. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 3:52 pm

nestasna ::
I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?


Prvo zbog sebe -sve žene su narcisi ,dakle skockaju se najvise da bi bile zadovoljne sobom . Usput -važno im je da izgledaju bolje od svih drugih žena ,koje će biti na tom mestu . Zato će se potruditi ,i čim stignu tamo -odmah i proveriti .Ako su postigle sta su htele ,ok,ako ne ...počeće da im smeta ovo i ono ,i ne retko ,otići će .
Potpuno sigurno -ako neka ima sličnu ili istu haljinu i frizuru.
Tek na trećem mestu je zbog nekog muškarca ,a to što kod kuće odmah promene stajling i ne zanima ih puno kako će izgledati -to samo potvrdjuje moju teoriju da su muskarci zadnja rupa na svirali prioriteta ženskog izgleda ,baška onaj "svakodevni" .I tako je briga sta on misli i da li mu se dopada -neka je srećan sto je tu .
Poznat je fenomen da žena ,čim se učvrsti u braku -ni traga od one sexy skockane gerle ,uvek sa željom da vam se dopadne -dobijete raščupanu tetu u šlafroku i babinoj spavacici uvece . Sad neka neko kaze da ovo nije tacno ,i da to nije tako u puno slucajeva ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 4:00 pm

Danubius ::
nestasna ::
I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?


Prvo zbog sebe -sve žene su narcisi ,dakle skockaju se najvise da bi bile zadovoljne sobom . Usput -važno im je da izgledaju bolje od svih drugih žena ,koje će biti na tom mestu . Zato će se potruditi ,i čim stignu tamo -odmah i proveriti .Ako su postigle sta su htele ,ok,ako ne ...počeće da im smeta ovo i ono ,i ne retko ,otići će .
Potpuno sigurno -ako neka ima sličnu ili istu haljinu i frizuru.
Tek na trećem mestu je zbog nekog muškarca ,a to što kod kuće odmah promene stajling i ne zanima ih puno kako će izgledati -to samo potvrdjuje moju teoriju da su muskarci zadnja rupa na svirali prioriteta ženskog izgleda ,baška onaj "svakodevni" .I tako je briga sta on misli i da li mu se dopada -neka je srećan sto je tu .
Poznat je fenomen da žena ,čim se učvrsti u braku -ni traga od one sexy skockane gerle ,uvek sa željom da vam se dopadne -dobijete raščupanu tetu u šlafroku i babinoj spavacici uvece . Sad neka neko kaze da ovo nije tacno ,i da to nije tako u puno slucajeva ?

opet... [You must be registered and logged in to see this image.]..netačno..
to je sa tvoje tačke gledišta dragi moj...
biće da si stvarno družio sa pogrešnim ženama... [You must be registered and logged in to see this image.]


Ovaj poznati fenomen-NE ZNAM GDE SI GA PROČITAO....je za plakati....
Moguće da je i dotični u stilu ofucalog papudžijskog mačka..pa što bi se i žena doterivala... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 4:33 pm

Zena treba da se doteruje pa i ako se on ofucao!
Ako se busamo u prsa ( nasa junacka smehsmeh ) da se doterujemo samo zbog sebe, onda moramo biti doterane i u kuci kao i na ulici ( firmi, skoli, faksu)
Danubius donekle ima pravo( i savrsen mu je prvi deo posta ) ...nazalost i ja sam vidjala takve koje su udajom resile sve probleme.Zaboravile na frizere, kozmeticare, butiike i sl...
Ako im prebacite jer su vam prijateljice onda se vade: sitna deca, nemam novaca...kome da se doterujem...pa udata sam... Prokljuca zeludac.
Ali necu se sloziti sa Danubiusom da ih je veliki broj, pogotovu ne sada i ne mladjih zena.
No nije ipak to na prvom mestu. Jer da jeste i u kuci bi bile "vostane lutke" :D Poprilicno se doterujemo i zbog drugih kako muskih tako i zena...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 4:51 pm

nestasna ::

Ali necu se sloziti sa Danubiusom da ih je veliki broj, pogotovu ne sada i ne mladjih zena.
.
Naravno da ne kod tebe -jer živiš u velikom gradu .
Ali kod mene nije nimalo neuobičajeno da žena "trkne do dućana" u kućnom ogrtaču ,sa viklerima ,ili čak onako samo "uđe" u neke muževe cipele ,ili ih i "nagazi" ,pretvori u "papuče" .
Isto tako možeš videti mladu "snajku" koja ne skida otegnutu trenerku , ima na sebi šminku od prekjuče ,a ni cigaru ne pušza iz ruke ni na ulici .
Da ne kažem da je u prvih 6 meseci braka nabacila 10 kila .....ni traga od one fine skockane curice koju je komšiluk upoznao kao buduću "snajkicu" .
Da se razumemo ...ja sam uvek za kežual ,i ne očekujem da žena treba da bude Adrijana Lima u svakom trenutku ,baška kod kuće ....ali ovo baš primetih u "moj kraj ",i to ne jedan slučaj .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 15, 2013 5:23 pm

Mis'im jeste da sam nakon udaje nabacila tih 10 kg koje šef spominje,ali vala volEm da se skockam i ovako deMbela :trava :

Ne idem baš do "dućana" sa viklerčićima na glavi (takva samo na forum dođem) ... muževe cipele ne nazuvam...otegnute trenerke bacam smehsmeh

Mis'im...nisam narcis,ali ljepše se osjećam kad nabacim malo šminke i kad sam "pristojno" obučna.
Nekad me frizura zezne,ali i za to imam riješenje...kao baš sam htjela da izgledam tako "čupavo" takoreći pomalo divlje smehsmeh












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyPon Jan 28, 2013 8:49 pm

Uglavnom kriju neke linije koje se nesmiju vidjeti. Ipak je to sve opticka varka, ono reala i virtualno kad bi usporedio.

Virtulno hoce da izgleda hohoho, a u reali "nix" da, hohoho smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 31, 2013 3:15 pm

dusica_nesanica ::
Drage moje i dragi moji,ajde da odgovorimo i na ovo pitanje.
Veciti problem nas zena je i vecito pitanje…kako izgledam?...moram se spremiti pa izaci…gde cu,…nisam se spremila...i sve tako redom.
Dakle zasto I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?


Odakle potiče nasa stalna spremnost da svoj izgled prilagođavamo idealu koji nam je neko predstavio ili smo ga same zamislile. Šminkanje, friziranje, dodavanje kojekakvog nakita,uskladjivanje boje obuce sa garderobom, boja i oblik tasne.. su nase svakodnevne radnje. Jasno je da svako, svestan svog atraktivnog izgleda, crpi sapomouzdanje iz toga, ali odgovor da to radimo iskljucivo zbog nas samih deluje vrlo sumnjivo.

Ako se sređujemo zbog sebe, zašto onda vecina nas ulaskom u kucu,izuva stikle,skida suknju,haljinu,kostim…skida sminku…obuva papuce,trenerke,veze kosu…? ne defilujemo kroz kucu tip-top doterane. To radimo samo kad idemo „među ljude“?


Da vas cujem.
Volela bih da cujem i musko vidjenje ovog “problema”:

Iako vlada uvrezeno misljenje da se zene doteruju zbog drugih, ja odgovorno tvrdim da se doterujemo pre svega za sebe ( ili je ipak bolje da pricam u svoje ime ). A na pitanje zasto se preoblacimo kad ulazimo u kucu...Pa , ne moze se non stop biti doteran...Ali..Kad resis da se sredis to cinis zbog sebe pre svega, pa tek onda zbog drugih...
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 31, 2013 3:18 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::
nestasna ::
I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?



Poznat je fenomen da žena ,čim se učvrsti u braku -ni traga od one sexy skockane gerle ,uvek sa željom da vam se dopadne -dobijete raščupanu tetu u šlafroku i babinoj spavacici uvece . Sad neka neko kaze da ovo nije tacno ,i da to nije tako u puno slucajeva ?


Pa ta zena koja postane rascupana teta u medjuvremenu dobije tonu obaveza koje nema kao devojka, dok joj muzic tek ponesto promeni u svojim zivotnim navikama. Kada bi on ujutru spremao decu za skolu, spremao klopu, pa trcao na posao, pa se vratio, doveo decu, spremio klopu za sve, pa jos po kuci nesto odradio, pa sredio tu istu kucu, pa sa decom se posvetio skolskim obavezama, pa vecera i da ne nabrajam dalje, normalno da se ne moze posteno sebi posvetiti.
A nasa gospoda balkanci bi i da imaju kuvaricu i spremacicu i cistacicu i pozrtvovanu majku i seks bombu...Dokle god se tako odgajaju sinovi, tako ce i biti rascupanih teta...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 31, 2013 11:29 pm

Iskljucivo zbog drugih. Po kuci hodam ko slutaaaaaaa smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 9:56 pm


Naravno da se dotjerujem zbog sebe ali i zbog drugih. Ja npr. uživam u šminkanju, taj jutarnji ritual uz šolju kafe je nešto u čemu baš uživam. No, mislim da je svaka osoba zadovoljnija (bar trunčicu više) ako zna da dobro izgleda. Smatram da je nepristojno hodati svakakav, posebno ne na poslu. Kad kažem svakakav pod tim ne podrazumijevam tio-top šminku, savršenu frizuru i Bog-te-pit'o kako skupu garderobu, ali granica pristojnosti mora da postoji.
Čovjek je vizuelno biće i logično je da ćemo se ugodnije osjećati u društvu nekog ko lijepo i uredno izgleda i to bez razlike i muškarci i žene (još ako je uz to i kulturan, eto sreće zlz ).
Znači, dotjerujemo se i radi drugih :))
Zašto nismo takve i po kući? Ja lično zbog toga što želim da se raskomotim, što želim da mi je lice čisto, što ne želim da me nešto steže, sputava u pokretima, što ne želim da razmišljam da li ću pocijepati čarapu, isflekati nešto dok kuvam i sl. Ne smatram da takva manje uvažavam svog muškarca, čak naprotiv! On ima priliku da me vidi u svim "agregatnim stanjima" za razliku od svih drugih kao i ja njega uostalom :))

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 10:20 pm

Sve je to lepo Džasti kad imaš muža ili momka s kojim živiš.
Ovako ko je sam..mora da pazi kad je i kod kuće kako se komoda.
Jednom sam se baš rasKOMADALA.Nisam znala da će doći majstor iz T-coma.(taj je bio prelazak na digitalnu)..
Čovek es negde uplašio kad me video.Jedna strana kose puštena,a na drugoj uvijači.
Obleku neću ni da spominjem.. :auuu:
On bogom dan..:D

Nije više nikad došao..Poslao drugoga.. muhaaa










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 10:34 pm

Citam temu,prvo ne vjerujem da ju nisam prije vidjela...ops,zanemarujem forum i propustam prave teme,bas sam povrsna....ali ova tema me uvijek dizala na 180,jer nema opravdanja za neurednost a i nema uredjivanja iskljucivo zbog sebe.
Sad bi ja tu mogla da otegnem....sto bi mozda bilo i odbojno....velik post ne voli niko da cita pazljivo,pa cu probati skracenom verzijom.
Zena se sredjuje za svoj dobar osjecaj...ali taj osjecaj dobije kad ju drugi gledaju...da se ne lazemo,kad ju cak i pozudno gledaju(al kulturno),jer koja je jos narasla,kad se sredila i sjela za komp(pod uslovom da se nije nakitila za web komunikaciju).Sredjena ce izaci van,otici na posao,skolu,u soping....i rasti svaki put po cent kad osjeti "dobre vibracije" koje izaziva.To i jeste to sto joj daje samopouzdanje....dokaz da je pozeljna,da ne izgleda uopste tako lose kao sto misli.
Sad one sto su ko podna krpa....nema tog posla koji ce zenu sprijeciti da ako nije nasminkana,da bar ne bude pocesljana,relativno dobro obucena,a ne u kesavoj staroj majici starije sestre ili muza....jer je tako komotnije.
Kad je u fazi da ne obraca paznju na svoj izgled,onda je to simptom depresije i treba da potrazi pomoc strucne osobe.S druge strane,ako muz zeli da ima manekenku u kuci,treba ju ponukati nekim komplimentom,pogledom koji pokazuje da mu godi to sto vidi i ima....a ne samo s vrata da gleda serpe i njusi umjesto njenog parfema miris sarmice u kuci.
dakle,oboje su zaduzeni za ono sto imaju u kuci.

Kad sam nacifrana,to je onda da me vide i primjete,da se moj muz,djeca ili sestra ponose sa mnom,jer niko ih nece pitati....da li se obratila za pomoc nekom strucnjaku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 10:47 pm

Kijara-brm ::

Nije više nikad došao..Poslao drugoga.. muhaaa

Garant zbog uvijača na kosi. smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:00 pm

Nisam od onih koje se nešto doteruju. Ali neke stvari smatram osnovnom higijenom i lepim vaspitanjem. Čista kosa, nokti ako ih lakiraš onda nema da su oljušteni ko krompir koji je u fazi pripreme za ručak. Farbaš kosu onda sestro slatka taj izrastak od tri prsta kaže da si aljkava i džab džabe ti sve te krpice i šminka ...

Inače nemam problem da trknem kod komšinice iza kuće u staroj majici na kafu. Ali takva sigurno neću kod lekara ili tako negde. I sad zamislite mog blama kad sam ono pre par godina slomila nogu. Farmerice naravno otpale jer bih morala da sečem nogavicu u koju "čizma" ne bi ušla. Februar mesec, 'ladno da obučem suknju a hulahopke opet ne mogu preko gipsa a da ne pravim krojačke bravure. Kud ću šta ću nego "Kevo nađi one stare trenerke". A trenerke istegljene, malo izbledele, jednom rečju samo za po kući i na njivu. Bila dotična roditeljica mi čak kod Kineza da vidi da mi kupi jednu da imam kad idem na kontrole. Ali kao za inat tu sezonu i trenerke bile moderne neke sa uskim nogavicama.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:03 pm

lollypop ::
Kijara-brm ::

Nije više nikad došao..Poslao drugoga.. muhaaa

Garant zbog uvijača na kosi. smehsmeh :rlol:
Jok ..zbog pogleda.. :D
Nije se uplašio.Na teren izlazi svaki put drugi. ;)))
To je samo dokaz da slobodni umetnici moraju uvek biti doterani.. migg (ko zna možda propustih priliku,a lepše se osećam doterana..
A ja na pola koplja..ehehe

Btw..svaka žena može da izdovoji dneveno pola sata za sebe..
I treba:)
Kad prestanem da šopingujem i sređujem se..znam da sam u depri..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:04 pm

Kijaro,a sto i mi udate da se ne dopadnemo majstoru ili postaru?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:08 pm

Astra ::
Kijaro,a sto i mi udate da se ne dopadnemo majstoru ili postaru?
Ko vam brani.
Ja sam pisala za slobodne da više moraju da paze..

To ćete vi napisati!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:12 pm

Kijara-brm ::

Ja sam pisala za slobodne da više moraju da paze..

Ma da, šta će udatim majstori i poštari...?! rasta


smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Jan 27, 2015 11:17 pm

lollypop ::
Kijara-brm ::

Ja sam pisala za slobodne da više moraju da paze..

Ma da, šta će udatim majstori i poštari...?! rasta


smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Bome se ti i Astra vatate za dlake večeras.. mahmah
Ostavljam vam i poštare i majstore... :948208144: .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptySre Jan 28, 2015 1:47 pm

Doteruju se jer je takva slika o zeni,od kad je sveta i veka.I tu razlog ne treba traziti.Od malena od svake devojcice trazi se da je lepo ocesljana,doterana ,cista i mirisna..takvu je muskarci i cela okolina zamislja.Svako odskakanje prosto je neprirodno,zamislite to i sami i recite sta bi prokomentarisali.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptySre Jan 28, 2015 6:11 pm

Astra ::
Citam temu,prvo ne vjerujem da ju nisam prije vidjela...ops,zanemarujem forum i propustam prave teme,bas sam povrsna..
Tema je postavljena pre dve godine ( i koji dan pride) a nekih mesec dana po mom dolasku ovde.
Nije cudo sto *nije primecena* Vladao je kolektivni bojkot moje malenkosti, pogotovu zenskog dela foruma smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Malo se salim ali ko zna zasto je to dobro?
Eto Justi je ozivela i hvala joj.
Sad cemo da se raspisemo zlz

I po temi:
Svaka od nas ce reci da se pre svega doteruje zbog sebe. Nije da tu nema istine, ali ne i sasivim.
Jer, ako smo same kuci, ne smeta nam da bez sminke, bez frizure, u opustenoj garderobi uzivamo i da nam to bas ni malo ne smeta.
Meni recimo ne smeta da se takva pojavim ispred ekrana dok na TV-u ide film sa mojim miljenikom Klunijem zlz

Opsta je istina i nemoj da se lazemo, da se doterujemo zbog publike i zbog paznje.
Svakoj od nas prija kad stanemo ispred ogledala minut dva pre nogo izadjemo iz kuce, sredjene, doterane, skockani i sa smeskom napustimo kucu, zadovoljne onim sto smo u ogledalu videle.
Tako nam dan pocinje bolje. Kad na sve to dodje i po koji komentar, kompliment, divljenje drugih ljudi ( zene , muskarci sve jedno je) onda svaka od nas poraste za santimetar dva.

Da doterujem se. Postujem sebe, postujem svoj posao, svoje saradnike i zaista se trudim da uvek izgledam najbolje sto mogu.
Isto tako, licno nemam problem da skoknem do radnje bez trunka sminke na sebi, u majici i trenerici...ako se zato ukaze potreba.
No, u vecini slucajeva sam u fazi *nista nas ne sme iznenaditi*
Mogu ja biti u kuci u trenerici ili u bade mantilu ali mi nikad ne treba vise od minut dva, da to *pobacam* sa sebe *udjem* u suknju i kosulju ili farke, ako na kapiju zazvone neocekivani gosti ili se iz kuce treba izaci.
Dakle, publika i paznja su nasi pokretaci.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptySre Jan 28, 2015 6:33 pm

Cekaj,ti sebe u farmerkam ili trenerci ne smatras doteranom?I uopste se ne-doterujem- zbog publike i paznje.Smatram da svaka normalna zena treba da vodi racuna o svojoj kosi,kozi telu,noktima...
Ne kupujem trenerke dva broja vece pa da sam u njima sljampava i neuredna,ne idem u prljavim majicama,zarozanim duksevima..ocesljana,istusirana,namirisana,sa dnevnim kremama i kad sam kuci..to je deo mene,deo neke svakodnevice.Tako su navikli svi da me vide.
Druga je stvar sto se ,ako izlazim obucem prema prilici..bilo bi bez veze da za odlazak na neku veceru,kucnu ili restoransku krenem u trenerci..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptySre Jan 28, 2015 6:35 pm

dusicaa ::
Drage moje i dragi moji,ajde da odgovorimo i na ovo pitanje.
Veciti problem nas zena je i vecito pitanje…kako izgledam?...moram se spremiti pa izaci…gde cu,…nisam se spremila...i sve tako redom.
Dakle zasto I zbog koga to radimo…?
Zbog muskog pola?
Zbog drugih zena?
Zbog nas samih…?


Odakle potiče nasa stalna spremnost da svoj izgled prilagođavamo idealu koji nam je neko predstavio ili smo ga same zamislile. Šminkanje, friziranje, dodavanje kojekakvog nakita,uskladjivanje boje obuce sa garderobom, boja i oblik tasne.. su nase svakodnevne radnje. Jasno je da svako, svestan svog atraktivnog izgleda, crpi sapomouzdanje iz toga, ali odgovor da to radimo iskljucivo zbog nas samih deluje vrlo sumnjivo.

Ako se sređujemo zbog sebe, zašto onda vecina nas ulaskom u kucu,izuva stikle,skida suknju,haljinu,kostim…skida sminku…obuva papuce,trenerke,veze kosu…? ne defilujemo kroz kucu tip-top doterane. To radimo samo kad idemo „među ljude“?


Da vas cujem.
Volela bih da cujem i musko vidjenje ovog “problema”:
Isto kao i muškarci -kod kuće i žene "opušteno" (što nije puno ni zameriti )
Žene se "sređuju "prvenstveno zbog sebe .Žena zadovoljna svojim izgledom čisto "zrači" u društvu.
Ako nije zadovoljna ,ma koliko dobro izgledala -biće pomalo "kisela" .
Džabe neki "komplimenti" i "pohvale" -ona zna šta je htela ,i ako nije tako..... ljuta 2
Mišljenje drugih žena je takođe važno .Svaka, ali svaka žena podsvesno želi da "zaseni" sve druge žene .
Tek na trećem mestu su muškarci .
Ovo je prednost parova koji žive zajedno .Recimo ...spremate se negde ,i ne mora taj muškarac ni reči da kaže -žena čita "pogled" .
Ako je zadovoljna ,onda je sigurna da druge žene nemaju šanse da izazovu ni kurtoazno interesovanje ,a kada se to desi ,svaka žena je podsvesno zadovoljna sobom . Sređivanje "sebe radi" je postiglo pun pogodak,"zadovoljna žena "svojim izgledom vs svi ostali 3:0 .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 29, 2015 12:04 pm

Lakota ::
Cekaj,ti sebe u farmerkam ili trenerci ne smatras doteranom?
Ne, ne smatram doteranom, vec urednom.
Da si pazljivije citala uvodni post i moj post pre tvog, videla bi na sta sam mislila i ovo pitanje ne bi postavila. A farmerice jesu moj omiljeni deo garderobe. Kad se ukombinuju sa dobrom kosuljom, majicom, tunikom, dobre stikle, atraktivnost zagarantovana zlz

Lakota ::

ocesljana,istusirana,namirisana,sa dnevnim kremama i kad sam kuci..to je deo mene,deo neke svakodnevice.Tako su navikli svi da me vide.
A ovo mi spada pod temu *Moja licna higijena i nega*
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 29, 2015 12:55 pm

..onda nema -priznajmo-,znaci da je stvar stila..ja sebe smatram doteranom i u trenerci,jer to dnevna-kezual- varijanta..ne vidim razlog da budes zajedljiva ,ovo oko teme..
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyČet Jan 29, 2015 1:49 pm

dusicaa ::
Drage moje i dragi moji,ajde da odgovorimo i na ovo pitanje.
Odakle potiče nasa stalna spremnost da svoj izgled prilagođavamo idealu koji nam je neko predstavio ili smo ga same zamislile. Šminkanje, friziranje, dodavanje kojekakvog nakita,uskladjivanje boje obuce sa garderobom, boja i oblik tasne.. su nase svakodnevne radnje. Jasno je da svako, svestan svog atraktivnog izgleda, crpi sapomouzdanje iz toga, ali odgovor da to radimo iskljucivo zbog nas samih deluje vrlo sumnjivo.
Ako se sređujemo zbog sebe, zašto onda vecina nas ulaskom u kucu,izuva stikle,skida suknju,haljinu,kostim…skida sminku…obuva papuce,trenerke,veze kosu…? ne defilujemo kroz kucu tip-top doterane. To radimo samo kad idemo „među ljude“?
Da vas cujem.

Potice iz kuce, porodice, okoline koja nas okruzuje, drustva. I ne bih ja to nazvala spremnoscu, vise je to neka relativna obaveza, i jos manje je ''samozamislivo''.
Ove godine moderne su  lokne, duga kosa, Viktorija Bekamp se smeje iznutra , boje vina , male, velike , Michael Cors torbe  :pravisneška:  Kim,  Kendal , ostala familija i naravno Keny West su takodje sveprisutni, i slagali se mi tu ili ne, zna se ko diktira trendove, a i zna se da ih svi mi, na oovaj ili onaj naacin, svesno ili nesvesno, pratimo...
I, nije ovo sve...A instagram ( bananica) obrve? zlz 

Manimo se sale, ljudi su socijalna bica, i tako se ponasaju, prilagodjavajuci se okolini. Modna masinerija je nezaustavljiva...

Sa kog meridijana da krenemo, vidjenja lepote ce biti drugacija, i tu nema diskusije.

Smatram da je stvar unutrasnje prirode, karaktera,( ne )  sigurnosti u sebe, a i  odnosa prema okolini, kako cemo se i gde ponasati, pa i oblaciti, ''sredjivati''...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyPon Mar 02, 2015 3:03 pm

Malo zbog sebe a malo i radi drugih...Zbog sebe jer zelim da licim na nesto,a eto drugi nek gledaju...
Da budem iskrena do pre par meseci sam se sminkala samo bas u vaznim prilikama znala sam stavit na usne samo ruz i to da mi ne uspucaju usne,a o oblacenju da ne pricam obukla bih prvo sto nadjem u ormaru...
I onda se u meni nesto prelomil odjednom i otisla sam nakupovala sminke tako da se sad za skoro svaki izlazak iz kuce sminkam(diskretno) i biram sta cu obuc..
Valjda to svakom jednom dodje il sta vec...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje EmptyUto Mar 10, 2015 8:48 pm

Mislim da to zensko doterivanje minimum 3 godine potrose ukupno kad bi sve racunao i sabro.

A najsmesnije kad se dotera za ovakog nekoga debeli


smehsmeh :rlol: trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Žensko doterivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Žensko doterivanje   Žensko doterivanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Žensko doterivanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: