DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Lete godine k'o dani  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Lete godine k'o dani  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Lete godine k'o dani

Ići dole 
+10
Astra
ZoxZoja
dusicaa
Kijara-brm
Lakota
Tarja
Sikret
AstrinaKomsinica
Zana
sanjalica.ns
14 posters
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 8:03 pm

Da li ste jedva cekali da napunite 18 godina,da postanete punoletni,svoji ?
A onda shvatili kako godine lete!
Kada ste osetili da godine prolaze? Da se nešto menja u vama, da možda postajete zreliji, ozbiljniji...?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 8:29 pm

Nisam postao nimalo ozbiljniji . [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali mi se nikako ne dopada onaj ružni čika u ogledalu ,da ne kažem ,onaj deda -onda primetim da su "prošle godine" .Trenuci kada shvatiš da ih je malo sa kojima "možeš ostati mlad" .
No, bože moj...fasada se ruinira i na Luvru ,to još ne znači da nema puno toga lepoga i vrednoga unutra . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 8:36 pm

Danubius ::

No, bože moj...fasada se ruinira i na Luvru ,to još ne znači da nema puno toga lepoga i vrednoga unutra . [You must be registered and logged in to see this image.]
Aj' , ne drami, šta ti fali....???..., pa imaš pogled koji razoružava....., uz takav intelekt , način razmišljanja i životno iskustvo..., još si ti 'čika' koji obećava. :zlz:

Evo, napr, ja....., tek sad smatram da sam poprilično zrela osoba koja konkretno zna šta hoće i kako to da ostvari, a i ne izgledam ni tako loše... :trava : smehsmeh Msm, skromnost mi je vrlina. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 8:52 pm

Postala sam zrelija i ozbiljnija onog trenutka kad sam postala majka.
Medjutim ono dete u meni nisam niti cu nikad ucutkati
Svesna sam i godina i izgleda ali mi srce mladoooooo...bre ;)
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 9:07 pm

nestasna ::
Postala sam zrelija i ozbiljnija onog trenutka kad sam postala majka.
Medjutim ono dete u meni nisam niti cu nikad ucutkati
Svesna sam i godina i izgleda ali mi srce mladoooooo...bre ;)

..hehe..ne bih ni ja ,sama sebe bolje opisala..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyPet Jan 18, 2013 9:43 pm

Znam da sam sa 19 bila ozbiljnija i zrela da idem kroz zivot....uz svako svoje dijete sam postajala djetinjastija...odgovornost mi je valjda data rodjenjem,tako da sad uz unuce ocekuem da konacno budem mlada i luda...a tijelo,sto rece Dany,kome se ne svidja nek ne gleda,ali ono nosi mnogo toga urezanog na sebi i ne bi ni valjalo da je kao lutka iz Trsta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptySub Jan 19, 2013 4:22 am

Onog momenta kad postanem ozbiljna, znacu da sam spremna za onaj svijet:) Hence zivjecu vjecno :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptySub Jan 19, 2013 7:32 am

Pa naravno da lete to je neki normalan tok zivota.Ne bojim se starosti.Naprotiv volela bih da ostarim.Da, naravno postanem jednog dana ozbiljna smehsmeh
Svaki ljudski period zivota po meni ima svoju draz i lepotu.I svaka bora ima svoju neku tajnu negde zapisanu u nasem umu.
Sta fali ogrlici od bisera?!Svaki biser u njoj je godina proslog zivota.
Kada vratim moj "film zivota" unazad nekada strasne stvari sto su se desavale sada vise nisu takve.Upakovane su u nekoj fijokici mozga sa natpisom upamti i pazi.Ponekad po otvaram te prasnjave fijoke i prisecam se ruznih stvari.Ali zasto to radim?Pa da bih ubedila sebe da je Ova trenutna stvar koja je sad strasna i nije tako naspram one koju sam vec prosla.
Pa volela bih da moja niska od bisera bude sto duza uprkos fijokicama dobro zakljucanim u mom mozgu.
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyČet Jan 31, 2013 3:33 pm

dusica_nesanica ::
Da li ste jedva cekali da napunite 18 godina,da postanete punoletni,svoji ?
A onda shvatili kako godine lete!
Kada ste osetili da godine prolaze? Da se nešto menja u vama, da možda postajete zreliji, ozbiljniji...?

Kao klinka jesam jedva cekala 18-tu misleci da cu tad ne znam ni ja kakvo prosvetljenje doziveti, a u sustini nisam tad bila bitnije drugacija od recimo 16-17 godine, jako mala razlika...Ali sam, bar u sosptvenom primeru, videla mnogo vece promene u periodu izmedju 19 i 23, nego tu oko 18...
Da brzo prolaze godine, vec sad sa 24 osecam i cini mi se necu stici da ostvarim sve sto sam naumila.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyNed Mar 15, 2015 5:57 pm

Meni nije bilo jasno zasto svi tako ocekuju tu 18tu?I sta ce se to drasticno promeniti..kod mene nista.Negde oko tridesete imala sam isti osecaj,sve dok negde u prodavnici nisam cula komentar dve klinke od po petnaest kako za mene kazu-ona matora- lalal smehsmeh Tada sam pocela da zapazam koliko sam se u stvari promenila,ne fizicki,psihicki..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyNed Mar 15, 2015 7:09 pm

Kad beše ta 18-aaaaa.
Zaboravih muhaaa
Još uvek nisam izlapela.Negde sam već pisala na ovu temu.

Promenila sam se maksimalno u svakom pogledu.(u poslednjih par godina)
Mislim na bolje.
Mogu da komentarišu oko mene koliko hoće.Niti ja živim tuđi život,niti nosim tuđu glavu.
Doće i ti mladi u naše godine :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:06 pm

Bogami lete!
Sutra pune tri godine kako sam ovde. Cini mi se kao da je bilo juce.
No, ipak nije. Puno se toga izdesavalo u tom periodu i promenilo. Bilo je lepih i manje lepih situacija.
A  za ove tri godine bo*me ima  fizickih promena brdski
Bogu hvala sto postoje farbe za kosu. Bila bih sasvim bela ili satirana u najmanju ruku. Pre tri godine, jedva da sam imala koju sedu. Bore odavno ne brojim. Nekad su mi lepo stajale hahahahah...nisam vise ponosna na njih. Mnogo ih je bre! Zdravlje jos uvek nekako funkcionise. Mada...pojavi se uvek nesto novo shodno mojim godinama.
I zasto sve ovo pisem ?
Pa zato sto te proklete godine neumoljivo lete i sto je nekako  onaj *ostatak* sve manji :)
Ma nije ni to razlog...nego eto, tek da nesto napisem, a mozda se neko i nadoveze. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:18 pm

Joj ja sam tako željno čekala svojih 18 godina, a što neko gore reče ni sama ne znam zašto, valjda sam mislila da ću biti "svoj gazda"! A sjećam se kad sam pošla izaći tu noć kad sam punila 18 godina tatinih riječi:"vodi računa, od večeras za sve što napraviš ti lično odgovaraš za to!" Nakon samo par mjeseci pitam ja da idem na neku žurku, buni se otac veli ne može. Sjetim se ja svog punoljetstva i toga da sam "svoj gazda" i iznesem argumente u svoju odbranu a onda dobijem onu čuvenu rečenicu:"dok te ja hljebom hranim, ja se pitam!". smehsmeh
Inače, ne mislim da sam nešto mnogo ozbiljna. Većina mojih vršnjaka je ozbiljnija od mene. Možda samo mogu reći da sam zrelija, racionalnija, da čvršće stojim na zemlji.
Da li se godine vide na meni? Naravno da se vide. Zašto bi ja bila drugačija od ostalih? Bore su tu, smeta ovo, smeta ono, ali smatram da je to sve normalno.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:22 pm

Pamtim kao da se juče desilo kako moja sestra od strica sedi za stolom, ogledalo naslonjeno na neki lonac, ispred nje gomila šminke ... a moja kolena i laktovi u krastama od padova raznih. I misao "Kad ćeš ti Zoxy imati OSAMNAEST pa da tako crtaš oči tim crnim" ... to crno je bio alajner koji nikad nisam naučila da stavljam ... izašao iz mode za tih osam godina dok sam čekala :brdski2:

A lete godine nije da ne lete. Deca, makar i tuđa sve starija a ja sve mlađa i luđa smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:24 pm

Sve do 50 idu lijepo,skoro neprimjetno farbaju kosu,urezuju bore....podsjete te nekim streckanjem da pripazis....a onda cini mi se krene nekako mnogo brze.Godina isto traje,ne mislim na tu brzinu....kao da svaki dan vidim promjene....ne,uopste me ne sekira to....jer i da imam tijelo i lice one od 25,ja znam ko sam i sta sam i koliko toga sam pregazila.Ponekad mi bude malo krivo zbog nekih nedostataka,ali to brzo prodje....shvatis da u svakom slucaju starenje dolazi,bilo ti pravo ili krivo,a nesto nisam pristalica a nemam ni naviku da preparatima usporavam taj proces.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:30 pm

Ma jok, sve ide kako treba. Ima dana gdi idu brzo ali ima i dana gdi prolazi sve polako.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:36 pm

dusicaa ::
Bogami lete!
Sutra pune tri godine kako sam ovde. Cini mi se kao da je bilo juce.
No, ipak nije. Puno se toga izdesavalo u tom periodu i promenilo. Bilo je lepih i manje lepih situacija.
A  za ove tri godine bo*me ima  fizickih promena brdski
Bogu hvala sto postoje farbe za kosu. Bila bih sasvim bela ili satirana u najmanju ruku. Pre tri godine, jedva da sam imala koju sedu. Bore odavno ne brojim. Nekad su mi lepo stajale hahahahah...nisam vise ponosna na njih. Mnogo ih je bre! Zdravlje jos uvek nekako funkcionise. Mada...pojavi se uvek nesto novo shodno mojim godinama.
I zasto sve ovo pisem ?
Pa zato sto te proklete godine neumoljivo lete i sto je nekako  onaj *ostatak* sve manji :)
Ma nije ni to razlog...nego eto, tek da nesto napisem, a mozda se neko i nadoveze. :brdski2:
Lete godine k'o dani  111827

Farba za kosu,pa šta ? Farbaju se i 20 godišnjakinje .
Bore ? Ona tečnost za "zatezanje" (ili dobiješ koju kilu ) i ok . 
Nemaš proširene vene ,staračke pege , telo k*o gimnastičarka ,imaš skoro sve "svoje "zube ,bez bitnog viška kilograma,  ne treba ti "push up" ....Imaš +50 dioptriju ,a i to ti oftalmolog dao "za čitanje" ,tj da možeš da menjaš "image" ,a ne zato što ti baš trebaju. 
Ćut* bre ,šta ti znaš šta je "starost" ? 
Jel * možeš još da nosiš helanke ,minić , "biciklističke" ,majičice na bretelice i "bez leđa" ? Možeš itekako ! 
Vila Ravijojla ...:"godine lete" dm2 Nek lete ,kad ti se ne "vide ",ne piše ti na čelu kad si rođena .  Lete godine k'o dani  98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:42 pm

Cini li se ikome da se Dany i Dusica poznaju ono intimno....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 8:45 pm

Astra ::
Cini li se ikome da se Dany i Dusica poznaju ono intimno....ahahahah
Izgleda da Dani mene poznaje jako dobro, a ja njega ne zasigurno.
No moracu to da ispravim, pa i ja javno da pisem o njemu :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:12 pm

Salim se Duso.....svi se mi ovdje dosta dobro znamo i kako izgledamo,a po pisanju samo moze se ocijeniti mnogo toga....nego eto,upetlja nam se gazda,pa mi smjesno bi...morala sam malo na salu okrenuti.
Jesi mu i ti vidjela onaj ben? smehsmeh ....bas je na slatkom mjestu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:21 pm

Astra ::
Cini li se ikome da se Dany i Dusica poznaju ono intimno....ahahahah
Pošto Dušica ništa ne krije ,pa ni godine  -dovoljno je pogledati slike na forumu i FB ,svako će imati isto mišljenje . 
A evo šta znači "godine lete" . 

Nekada ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi ostali odavno "penzionisani" i ofucani ,a ona peva i izgleda -kao nekada . 


Nama godine proletele -a našoj Ceci -stale ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Uto Dec 01, 2015 9:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:26 pm

Ja sam virtuelni lik i mumficir'o sam se u dva'espetoj.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:30 pm

Ja se još sećam svog punoletstva i te lude žurke napravljene tim povodom. Sećam se i dvadesete godine i sve mi se čini kao da je juče bilo.

Tek kad skontam da sestrin klinac ima 16 i po godina pomislim kako godine lete. A klinka ima preko 13 i ona jedva čeka da napuni 18.

A ja? Mislim da sam sazrela tokom bolesti mog dečka. Nisam nešto ozbiljnija, to se ovde tako čini, u stvarnosti izgleda drugačije.

Farbam se odavno, bore nemam, zubiće sređujem, telo sređujem, jer tek sad planiram da budem tip top. cincin











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:40 pm

Lete...kako da ne lete!
Kad pomislim na neki dogadjaj čini mi se da bi pre desetak, a kad prebrojim smrznem se da je bio pre 20 godina!
Ili kada popijem kafu neki dan sa drugarom iz vojske, sa kojim se od iste ne videh i shvatim da je prošlo 28 godina...kome bi svejedno bilo?

Ali još me ne fata panika. Valjda zato što se sam osećam bar deset mladji i što imam energije i ideja više nego sa 35.
I da...mislim da jesam bolji i pametniji nego pre. E sad videćemo kako će biti dalje. :brdski2: Samo neka je zdrave pameti, lako ćemo za ostalo.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 9:56 pm

brdjanin ::
Lete...kako da ne lete!
Kad pomislim na neki dogadjaj čini mi se da bi pre desetak, a kad prebrojim smrznem se da je bio pre 20 godina!
Ili kada popijem kafu neki dan sa drugarom iz vojske, sa kojim se od iste ne videh i shvatim da je prošlo 28 godina...kome bi svejedno bilo?

Ali još me ne fata panika. Valjda zato što se sam osećam bar deset mladji i što imam energije i ideja više nego sa 35.
I da...mislim da jesam bolji i pametniji nego pre. E sad videćemo kako će biti dalje. :brdski2: Samo neka je zdrave pameti, lako ćemo za ostalo.
E,napisao si baš ono što ja mislim (za sebe) . 
Sasvim ,ali sasvim slučajno mi danas neko poslao onaj spot koji sam stavio gore ,i ostao sam fasciniran kako se ta devojka nije uopšte promenila ,naprotiv -postala je još bolja ? Ostatak likova na slici ...par srčanih udara ,jedan emfizem pluća (sa penzionisanjem ) jedna ciroza jetre ....a ona kao devojčica ,a samo 6-7 godina je mlađa od nas ? 
Dragi Bog izgleda upali slow motion ženama u filmu "godine lete" ,a nama ga vrti li vrti ,punom brzinom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  EmptyUto Dec 01, 2015 10:22 pm

Da li sam sada bolji? Ne, sasvim sigurno, ne!
Da li sam pametniji? Ne, sasvim sigurno, ne!

Da li sam zadovoljan? Da, sasvim sigurno, da!
Zašto?
Zato što se tek sada osećam slobodnim!
Što bi rekao moj brat: "Da sam znao da je tako dobro biti penzioner - nikad ne bih radio!" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Sponsored content





Lete godine k'o dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: Lete godine k'o dani    Lete godine k'o dani  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lete godine k'o dani
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da mi je ova pamet, a one godine...
» I godine prolaze

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: