DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
+29
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
sanjalica.ns
Blebetalo
Oci-ANDJELA
ZoxZoja
Sibila_
sonia
Meluska
dusicaa
Gothic
promaja
MadamX
Astra
Solomon Grundy
lollypop
pesma
daljinski
Okano
podbarac
Lily
montoya
Lakota
rouzvel
doctorr67
brdjanin
Ziman
Samouka
AstrinaKomsinica
33 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 3:10 pm

Pojma nemam,nije mi jasno zasto su sami sebi srusili vladu?znam samo da cemo zbog toga potrositi puno para koje ionako nemamo..
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 4:17 pm

Kad nemaš više ideja raspišeš izbore.
Onda se glupa masa malo zamaja, ne misli o zakonu o radu, budućim penzijama, poskupljenjima, računima, poslu koji nema...
Mediokriteti i marginalci prepoznaju svoju šansu da se uključe, doprinesu revolucionarnim aktivnostima, zabeleže poene koji će im doneti dobre pozicije...
A nismo svi rođeni za to.

Nije teško pretpostaviti ishod izbora, poenta je da je ovo način da se Vučić oslobodi Dačića i Krkobabića.
Kako god okreneš ako izađeš nemaš za koga da glasaš. Ako poništiš listić glas ide SNS-u, ako ne izađeš opet... kako god okreneš mi smo  hump strana.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 5:09 pm

... u poslednje vreme, čitam epohalna dostignuća iz sveta kriminalistike i sve se čudim, kako nismo proglašeni za evropsku Kolumbiju i to sve zahvaljujući bespoštednoj borbi protiv narkodilera... aj', nećemo rušiti kuće Nikolićevih sinova, nego ćemo zemljište urbanizovati... jednostavnije je ... što bi rek'o moj drugar:

kao shto rekoh pre neki dan: "PoChelo je!!"
sa' ce svi da "rocka.yu Schwabe", igra.yu se patriJota, "brane" Kosovo" i prosperitet Srbije...

Pa ybmvammateRR, niste bre u stanju da popravite rupe na kolovozima shto ih komunisti napravishe, a kamoli da napravite neshto novo!!

(edit: jasna mi je dvosmislenost (napravishe rupe ili kolovoze?? :D))), al' cu ostaviti da se time pozabave semantichari


... izbori??? k'o da će to bitno uticati na nas... možda na Vas ali na mene neće...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 5:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 5:47 pm

dusicaa ::
Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
-Ne trebaju uopšte .SNS već ima dovoljno vlasti ,i jedini razlog ,zašto ih žele ,je apsolutna vlast ,pošto im istraživanja sugerišu da imaju 45 % podrške (meni potpuno neobjašnjivo-jer nista posebno nisu uradili ) Još manje išta od lažnih predizbornih obećanja .
-Neće ,bar ne njihovom zaslugom .Kosovo i EU su procesi čija priprema je trajala godinama ,i upravo oni su kočili realizaciju -sve do juče.
Možda bude neka kinta od pristupnih fondova EU ,ali je to sve . Suštinski se ništa ne menja ,to smo videli.
-Dobija jedino SNS ,i delimično SPS .Za očekivati je da će se nastaviti dosadašnji trend -oni "ne diraju" SPS lopove ,a ovi zauzvrat će malo da smanje apetite , u vidu premijerskog i ministarskih mesta .
-Isplivaće ,u smislu dizanja buke ,razne ultra/nacionalističke snage ,desnica i sl .Ne verujem da će postići neki veliki izborni rezultat ,ali DSS u parlamentu je sasvim dovoljan balast ,ne treba da im se pridruže još i "Dveri" i njima slični .
DS je uspešno satanizovan po medijima ,tako da neće preko 15 % ,LDP će dobiti svojih 5-6 % ,manjine i možda Ljajićevi socijaldemokrate bi mogli popuniti apsolutnu većinu u korist SNS u Skupštini .Mnogi će se grebati da idu na izbornu listu sa SNS ,i nije tajna da su se socijalisti već dogovorili o postizbornoj koaliciji sa njima .da su pametni ,rešili bi se bar ološa u svojim redovima -JUL ovaca ,Karića i ostalog političkog šljama ,ali neće to uraditi.
-Nije siguran ,jer samim nepotrebnim izborima se baca novac ,a priča nešto drugo. Ne znam ni po kom zakonu se ovi izbori uopšte raspisuju?
EU nema ništa protiv ,njima paše da ne menjaju ljude sa kojima pregovaraju ,jer su se pokazali kao kooperativni. Rusija ima protiv ,jer su i protiv EU , pa su verovatno tražili garancije da se ne diraju njihovi ljudi (a to su SPS -ovci ) na mestima gde oni imaju interes ,a to su naši kompletni energentski resursi ,gde smo mi u ropskom položaju u odnosu na Rusiju . Amerika se nije ni oglasila ,biće da je boli uvo trenutno za Balkan .
Biće da je Vučić pritisnut iz same partije ,jer je mnogima zinulo dupe na vlast i pare ,a jako dobro zna kako u Srbiji prolaze reformatori .
Ima tu i lične sujete ,bolje mu zvuči "premijer" nego ono izmišljeno ,"prvi podpredsednik vlade".
Ono što prosečnom biraču nikako nije jasno ,je u stvari ,bitno .
Ova vlada je već jednom išla u "rekonstrukuciju" ,a sad dobrovoljno raspisuje izbore ,to u svetu ,i po svakoj logici , znači samo jedno -radila je loše ,kada se treba menjati. Glupo je pričati o nekom "ispitivanju poverenja" ,šta je poenta ,da dobiju 10 % više glasova ?
Novim izborima se  dobija "priča" -aha ,eto. mi smo puno hteli ,pa nismo mogli ,kočili su nas ,sad kada mi budemo imali apsolutnu vlast ,čuda ćemo napraviti . Videli smo sve ,za ovih godinu i po -ništa .Nikada nam gore nije bilo ,i nikada više bezobrazno lažnih priča nismo slušali .
A vi gospodo birači -glasajte opet za njih, mnogo dobra su vam doneli . Ili još bolje -iz inata glasajte za desničare ,to vam je još pametnije ,ni to me ne bi iznenadilo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Jan 26, 2014 5:59 pm

... ja volim da čitam a pogotovo između redova...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 9:32 am

Sibila_ ::
Kad nemaš više ideja raspišeš izbore.
Onda se glupa masa malo zamaja, ne misli o zakonu o radu, budućim penzijama, poskupljenjima, računima, poslu koji nema...
Mediokriteti i marginalci prepoznaju svoju šansu da se uključe, doprinesu revolucionarnim aktivnostima, zabeleže poene koji će im doneti dobre pozicije...
A nismo svi rođeni za to.

Nije teško pretpostaviti ishod izbora, poenta je da je ovo način da se Vučić oslobodi Dačića i Krkobabića.
Kako god okreneš ako izađeš nemaš za koga da glasaš. Ako poništiš listić glas ide SNS-u, ako ne izađeš opet... kako god okreneš mi smo  hump strana.
To bi bilo logično-ali neće da bude .
Da bi "pobeda" bila ubedljiva i apsolutna ,Vučić će zadržati Krkobabića (glasovi penzionera ) i Dačića (pridobiti SPS tajkune porukom " ne brinite ,sve će ostati isto,treba mi i vaših 10-12 % glasača ) Uzimanjem Ljajića ,Vuka i Čede (u šta ne verujem ,pre tu vidim Palmu ) uz minimum fotelja ,dobije se privid da SNS želi "da sarađuje sa svima za dobro Srbije )
Procenti su jasni -60 % vlasti za SNS , 10 % će podeliti sa "partnerima" ,a 30% će ostati podeljenoj opoziciji (DS;DSS ) što znači -apsolutnu vlast ,veću nego što je imao SPS sa radikalima i satelitima .
Ako su ovo "reformatori" -ja sam Vojislav Šešelj lično.
Prošli izbori su koštali 1,1 milijardi dinara -ovi neće sigurno manje .
Do tada ,ta ista Vlada ,koja je zabranila zapošljavanje u javnom sektoru ,od septembra je zapošljavala prosečno po 1800 ljudi -sve u "državnoj službi" ,dakle novih činovnika ,umesto da otpusti najmanje 10 000 ,koliko je tražila EU.
Tako da sada nemamo ,recimo ,dovoljno lekara ,niti se mogu zaposliti ,ali zato imamo 781 000 ljudi koji primaju platu iz budžeta .
Toliko o "doslednosti" "stare -nove Vlade .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 2:57 pm

... da l' je neko obavestio Koštunicu da će bit' izbori???

rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 7:59 pm

dusicaa ::

Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?


Mislim da su nam izbori potrebni, jer ova vlast nije ispunila nijedno obećanje i živi se sve lošije i lošije.

Gubitnik će ponovo biti narod, koji će po inerciji, ponovo glasati za vlast. Ukoliko ne dođe do promene državne politike, biće sve gore i gore.
Izbori su raspisani zbog neslaganja u vladajućoj koaliciji, i zbog neslaganja koja postoje ( samo od javnosti se krije ) u samom SNS-u.

Pored SPS-a, naravno SNS-a, šansu za ulazak u Parlament imaju još DS i DSS, kao i Ljajićeva SDS, i možda od nekih stranaka manjina pošto je njima cenzus za ulazak u Parlament manji.

Ne može da ispliva nijedna nova politička opcija.

Vučić jeste siguran u rejting svoje stranke, ali može, što je pretpostavka, da pogreši kao što je Sloba pogrešio 2000.godine...sve je u ovoj zemlji moguće. Ne bih se iznenadila ukoliko bi rejting DS-a porastao, jer ima nezadovoljnih ljudi...štrajkova sve više.


****

JD, Koštunica je odlično obavešten i pripreme za izbore traju u stranci.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 8:02 pm

Nisam u toku i ne mogu nista pametno reci na ovu temu...ali mi bode oci

Narod ce opet da glasa isto

pa jel taj narod zna samo za coppy paste...bem mu vraga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 9:32 pm

... pratim ovu zezanciju sa izborima i naravo, izaći ću i glasaću... neću žvrljati po glasačkom listiću, nego ću ga pravilno ispuniti i obaviti svoju građansku dužnost  i s nestrpljenjem ću iščekivati rezultate... možda ću posle da pljujem po izabranima, možda po mojima... ako bude nepravde, opet ću posegnuti za onom pesnicom, zviždaljkom a možda i nečim drugim... za sada nemam pulene jer su se svi već izređali na ovoj sceni ali možda neka od stranaka nabaci nešto što će mi se dopasti i dobiti moju pozitivnu ocenu... no, sve u svemu, ne verujem da će se bilo šta rapidno promeniti u ovoj zemlji... rek'o sam već jednom da smo otišli u 3 lepe i da smo glupi k'o (aj izostaviću)... na B92 je Van Dam i zabavljam se gledajući njegovu glumu... "zlatna malina" za sva vremena ... da, kod nas bi doslovno trebalo uvesti nagradu "Govnjiva motka forever"... pitam se da l' bi političari k'o i do sada obećavali brda i doline, med i mleko...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 9:47 pm

Ovo je karikatura -ali se puno ne razlikuje od onoga što obožavaoci Gospodar Vučića pričaju o njemu .
A i on sam ....trebalo ga je samo gledati juče na B92 kod Olje Bećković .
Muška Jovanka Orleanka . 
Jedva čekam kampanju ,tek tamo šta će biti ,Sloba je bio bedni amater .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Jan 27, 2014 10:11 pm

@ Astra,

Pretpostavljam da će narod glasati isto. Takav je mentalitet. Plaši ih svaka promena, spremni su da ćute i trpe.
" Ćuti, može da bude gore" je rečenica koju sam često slušala i danas je slušam kad pričam sa, uglavnom starijim ljudima.
Ta populacija glasa uvek za vlast, ma koja vlast bila..čast izuzecima kojih ima.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Jan 29, 2014 8:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Jan 29, 2014 11:15 am

John Doe ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oooooo ovo se krade hahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Jan 29, 2014 11:16 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ziman

Ziman


Datum upisa : 31.01.2014

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 04, 2014 11:14 am

Sve u vezi politickog zivota u Srbiji nazadno je, primitivno, divlje, amaterski, neprofesionalno i sa stotinu poluobrazovanih i neobrazovanih kadrova bez jednog dana radnog staza u struci, odakle se ne treba cuditi kako niko nije stanju da bilo sta promeni na bolje.
Oslanjajuci se samo na poslednja desavanja vezana za nevreme u Vojvodini kao i nakon toga, mogu da kazem da je politicki mulj i drustvena zabokrecina u kojoj se nalazimo, po svim elemtina jednog prosecnog ljudskog zivota dostigla svoj vrhunac. To samo dokazuje da smo na nivou istih onih za koje glasamo vec decenijama, a bez nade da ce se u buducnosti-kako bliskoj tako i onoj-za mnoge vec dalekoj-nesto promeniti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Feb 05, 2014 1:35 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySub Feb 08, 2014 9:49 am

Predizborna kampanja će biti prljavija nego ikada ,to je već sada jasno.
Sem što smo po prvi put prisustvovali "okupljanju " ekstremne ultranacionalne desnice (upotrebiću blaži naziv ) u vidu povampirenja Srpske radikalne stranke ojačane "Obrazom" ,SNP NAŠI i verovatno i "Dverima " (ako DSS ne skupi dovoljno novaca da ih kupi za svoju listu) imamo i dve frakcije Demokratske stranke (Đilasovu i Tadićevu ) koje se utrkuju koga će sve od "sitnih" zarad 1-2 % ubaciti na svoju listu (što se dokazalo sto puta da je greška)
Ono što Srpska Napredna na svojim lovorikama ne vidi ,je mogućnost da se glasačko telo "okrene" ,jer teško da je većina građana prezadovoljna njihovom vlašću .
Onda dolazi izborna matematika -DS (u obe frakcije ) bi mogao da sakupi oko 25 % glasova , LDP stabilnih 5 % ,a SPS nije pupčanom vrpcom vezan za SNS sa svojih 10-15 % ,ako bi im neko ponudio više resora i para ,ne bi bilo prvi put da bi se "okrenuli" .
DSS i druge nacionalno ekstremne partije bi mogle da odnesu možda i do 8-10 % glasova ,a izgleda da niko ne računa na manjine ,sa svojih 4-5 % . 
Onda onih nadmoćnih 43 % i nije neka "sigurica" ,zar ne ?
Ima tu još jedna prljavština -vladajući nikako ne bi "raspisali" i predsedničke izbore (jer nisu sigurni da bi im Toma ostao) ,ali bi rado ,bez zakonskog osnova raspisali "pokrajinske" (jer bi tu ušli u koaliciju i sa crnim vragom ,samo da obore Demokrate i Ligu )
Dosta zavisi od medija i same kampanje ,a bude li još onakvih gafova kao "Vučić-supermen u snegu" ,to neće valjati po SNS -jer SNS jeste isključivo Vučić .
Nisam siguran da neki ne razmišljaju kako da ga "uklone" ,kao da sam siguran da će biti velikih hapšenja (možda čuvaju i Šarića ) u jeku kampanje .
Videćemo ,videćemo ....

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySub Feb 08, 2014 10:11 am

... kada bi glasali samo oni koji znaju da čitaju i pišu, SNS bi popušila al' samo tako...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySub Feb 08, 2014 10:22 am

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySub Feb 08, 2014 7:47 pm

Sramota: Kandidati za narodne poslanike gaze pešake, tuku, kradu...  link

A ovo su samo sitne ribe i pravosnažno osuđeni .

A evo i jednostavne šeme kako će građani opet platiti svojim novcem ovaj cirkus

OTKRIVAMO Ovako će stranke platiti kampanju

 link










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyNed Feb 09, 2014 8:06 pm

Predizborni cirkus će ovoga puta biti zaista cirkus -jer su stranke počele sa zaista nečuvenim izjavama ?
Selaković i kompanija (Srpska Napredna Stranka ) u nekom beogradskom staračkom domu,  ne trepnuvši ,izjavio da "penzije može da granatuje jedino Aleksandar Vučić"? 
Jer je on čovek koji će doneti strane investicije -dodade .
A Koštuničini (Demokratska Stranka Srbije ) predstavili svoj "petogodišnji plan " -bez Evrope ,sa oslanjanjem na "domaću  privredu" ? Kosovo do 2019 će biti "južna srpska pokrajina"
I još ,ponosni ,izjaviše da im podršku daje specijalni gost -član Putinove "Jedinstvene Rusije "
Ne "član glavnog odbora " ,ne "visoki funkcioner " "ne "jedan od saradnika" -nego , član .
Ovo je gore od onih likova iz Rusije što su vodali radikali i socijalisti -oni su bar bili "članovi donjeg doma Ruskog parlamenta" ,tj Dume .
Vala ,neka nam je sa srećom -ako nam ovi budu krojili budućnost .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 11, 2014 3:36 pm

Samo nam je još ona trebala: Jelena Golubović se kandiduje za gradonačelnika Beograda?!
Nadlanu.com | 11. 02. 2014. - 15:10h |

Izgleda da joj honorar sa Farme nije bio dovoljan pa je odlučila da pronađe dodatni izvor zarade. Ambicizna, kao što je bila i na Farmi, rešila je da postane prva žena Beograda.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na Zelenom vencu haos, da ne kažemo, cirkus. Jelena Golubović se kandidovala za gradonačelnika Beograda pa je potencijalne glasače animirala u svom prepoznatljivom stilu.


"Ajmo, ajmo da čujem šta vas muči" prepadala je zbunjene prolaznike koji nisu znali šta ih je snašlo da li je ovo možda nastavak nekog rijalitiji ili se to ona ozbiljno baca u politku, piše portal Nadlanu.com.


Kao što ni na Farmi nije bilo ravnodušnih prema rediteljki, tako ih nije bilo ni u gradu, pa je jedna starija Beograđnka napala: "Treba da vas bude sramota!" ali je Jeca ko Jeca nadјаčala svojim, prodornim glasom i nastavila da radi ono što je naumila.



Trenutak kada je bilo nasumnjivije da je ovo zapravo taj novi rijaliti koji je najavljivan u kome će se Jelena boriti za popularnost sa svojom ljutom protivnicom Vendi, bio je taj kada se baš ona pojavila na istom mestu.

Ostaje nam samo da se nadamo da je ovo, ipak rijaliti...
 trtrr 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 11, 2014 9:10 pm

Lakota ::
Samo nam je još ona trebala: Jelena Golubović se kandiduje za gradonačelnika Beograda?!
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mene to uopšte ne čudi -ako se moglo desiti da pobedi na "Farmi" ,glasovima  publike -objektivno je očekivati da bi i ovde dobila prilično ?
Uostalom ....koliko je kurv ....(oba pola ) već u politici kod nas ,i koliko mentalno kliničkih slučajeva (potvrđenih ) pa ništa ?
Čak dobiju i dobre plate i funkcije .
Samo neka pristupi Srpskoj Naprednoj Stranci ,pa da vidiš munjevite karijere -ovo joj nije uopšte glupo .
Nemoguće ? To samo mislite -sve je moguće u Srbiji .
Pa lepo u Skupštini gledamo i slušamo -hum, him ,ham....onaj je ološ,lalala .....ili izvadi sise ,jeeeeee  sssss 

Voli to narod ,i većih sranj.....smo već gledali .
A Čupa može da bude savetnik ministra za kulturu ili manjine ,što da ne -kvalifikovan čovek ,a ima tamo i sad dosta (naprednih) kolega *armunikaša i pevaljki ,estradnih menadžera .....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Feb 12, 2014 9:43 pm

Stefanović: Srbija će birati između Vučića i Miškovića
 link 
MIŠKOVIĆ NAREDIO: Lažite na internetu 24 sata dnevno, Vučić mora da padne!

 link 

Istraživanje: SNS u Beogradu duplo jači od DS

 link 

Ako na ovako jeftinoj demagogiji i spinovanju misle da dobiju izbore -onda je to uvreda za elementarnu inteligenciju ovoga naroda .

Alooo ,slučajevi -pa vaši sudovi i vaša policija ,i vaš javni tužilac ,i vaša "antikorpcijska agencija" ne može da sastavi elementarnu optužnicu -VI ste ga pustili na slobodu,kome bre pričate bajke ?

Radikalske metode ,mahanje papirima čiji se sadržaj nikada ne vidi ,mrgodni pogledi ,pretnje po novinama i na kraju -ništa ,ako još jednom prođe ,sve sa nepismenim i polupismenim kadrovima koje dovedoste i postaviste da vode državu ,bajkama o arapskim i ruskim milionima ,Feketićem i sličnim  lošim cirkusima  -time mislite da dobijete izbore ?
Ako dobijete ,i pored svega ,onda je zaista svetlo u Srbiji definitivno -ugašeno,onda smo zemlja ovaca ,sve sa čobanom i kerovima ,i treba i da živimo sabijeni u tor i blejimo za travom ,dok nas šišaju i muzu .
Zovite Amere i Đulijanija ,da  vam opet smisle scenario i ušminkaju za "priču" koju će narod da "popuši" .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo ...i meni Mišković daje 1000 eu mesečno -samo da napadam Vučića .  kush










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySre Feb 12, 2014 11:05 pm

Počelo je počelo ... upravo sam rekla SNS-u "šta nezaposleni, penzioneri, studenti mogu da očekuju od njih" ... moj komentar nije primeren da ga ovde citiram pa zamislite sami ... čekam ko će sledeći da mi dođe u domet radara pa da mu se mile majke i ostale rodbine ... ne pravim razliku po partijama ili liderim psujem redom










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPet Feb 14, 2014 2:41 pm

... što bi rekli ovi iz državnog posla...

OVO NISU IZBORI, NEGO TEST INTELIGENCIJE!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPet Feb 14, 2014 5:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptySub Feb 15, 2014 8:36 am

biografije mnogima nisu smetnja za kandidaturu Ko laže, taj i krade. A neki što kradu bi da budu poslanici  link



Na 181. mestu izborne liste SNS je Jovan Daja iz Bele Crkve, koji je osuđen zbog krađe struje. Zbog toga mu je Opštinski sud u Beloj Crkvi izrekao samo novčanu kaznu. Ovo krivično delo, međutim, nije bilo prepreka za nastavak bavljenja politikom, pa je Daja uprkos tome napravio transfer i iz redova radikala otišao među naprednjake.


_____________
I takva je prosečna "biografija "članstva "naprednjaka" .
Ex radikal sa kriminalnim dosijeom -sada "srpskonapredan"

Kampanja će biti prljavija nego ikada ,to je vidljivo već sada ,jer je očigledno da su "napredni" "Kurir" i "TV Pink" punom parom angažovani od strane dotičnih .
Tako se šalju otvorene poruke tipa :

"Želite li da vladu Srbije formira Vučić ili Mišković " ???? 
Da sam na Miškovićevom mestu -terao bi ih do Strazbura .

Ali neće ,jer su se oni davnooooo nagodili ,Miško i Acika ,i to je očigledno .
Fašisti ,pardon ,ekstremna desnica ili ultranacionalisti (kako želite ) su se okupili pod barjakom Srpske radikalne (Obraz, NAŠI ) koja kao i obično ima najviše raznih kriminalaca među svojim "kandidatima",ali nije to jedina opasnost .
Daleko su podmukliji oni iz "Dveri " a naročito iz "Treće Srbije" (predpostavljavam da će njihov stožer biti DSS)
Ne sme se ići u grešku bojkota izbora ,ili "belih listića" -jer to ide na ruku SNS ,pa kako nam je Toma sada predsednik ,tako možemo doživeti i gore stvari(ako od ovoga uopšte može gore?)
Izbori jesu velika šansa da se napravi balans između "naprednih" i "demokrata" (ovde ne mislim samo na DS ,nego i druge ) ali opozicija za sada deluje mlitavo i defetistički ,i nimalo ne pokušavaju da spreče reku demagoškog spinovanja naroda ,koji će opet glasati za vlastitu propast .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Feb 17, 2014 2:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Feb 17, 2014 12:58 pm

Acikin  najnoviji trip je da izigrava Čerčila -pa nam obećava "krv ,znoj i suze " .
Nije glupo -jer kada još veće sr....nje bude tu (sa njima na čelu ,naravno) onda će da kaže -Rekoh li vam,da li sam išta lagao  ? 
A mercedes,investicije ,zapošljavanje ...pa , već će da pronađe krivca (kao što je sada bivša vlast i domaći izdajnici ) ko ih koči, minira ,sabotira ...sve dok ne budu imali apsolutnu vlast .
Onda će biti opet krvi-svetska ekonomska kriza ,globalno zagrevanje ...

_________________

Vlastima je teško. Kako to znamo? Pa sami nam kažu.

Ali, teško je i nama. Kako to znamo? Pa živimo.
Šta je novo u odnosu na prošle izbore? Mislim, ako ne računamo Novu stranku koja je ušla u koaliciju sa demokratima, ali ne sa ovim Novim demokratima koje je osnovao stari predsednik sa starim kadrovima koji su bili u staroj vlasti, nego sa demokratima koji hoće da budu novi tako što će više ličiti na one stare demokrate? (Ne brinite, oni su još više zbunjeni ovim formulacijama.)
Novo je to što pretendenti na vlast, ne samo da nam objašnjavaju koliko je teško biti na vlasti i koliko će im teško biti da tu vlast ponovo osvoje jer su se svi ostali urotili protiv njih, nego nam još i unapred kukaju kako će im biti teško kad na vlast dođu. A ako će njima biti teško, kako li će tek nama biti? Mislim, ako nam je ranija vlast govorila da će nam biti lako (”ekonomska kriza je naša šansa”), pa nam je bilo teško, kako li će nam tek biti sada kad nam obećavaju da će nam biti teško?!
No, prećutkuju jednu malu razliku koja postoji između vlasti i nas, a ona je u tome da se političari za tu vlast sami kandiduju i sami bore svim silama i svim sredstvima da na nju dođu, dok se mi niti kandidujemo niti svim silama i sredstvima borimo da budemo građani kojima će biti teško.
Ali, ostaje nam ipak jedan tračak nade. Ako nas lažu o svemu ostalom: da će biti investicija, a da neće biti partijskog zapošljavanja; da će raditi u našu, a ne u partijsku korist; da neće biti u funkciji krupnih kapitalista nego u funkciji sitnih građana; da neće biti tajnih ugovora, a da će biti javnih radova; da će započeti reforme, a završiti pregovore… ko zna – možda nas onda lažu i kad kažu da će nam biti teško?
To bi bila najlepša laž koju bi mogli da nam serviraju i verovatno jedina laž koju bi trebalo da im oprostimo.


Peščanik.net, 17.02.2014.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Feb 17, 2014 10:55 pm

Mislite da mogu da se dobiju ovi novci za glas?

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nema laži nema prevare ... na Kupujem-prodajem leglano se nude glasovi na prodaju.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyPon Feb 17, 2014 11:52 pm

ZoxZoja ::
Mislite da mogu da se dobiju ovi novci za glas?

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nema laži nema prevare ... na Kupujem-prodajem leglano se nude glasovi na prodaju.

Naravno .Već idu "trojke" SNS po kućama ,da potvrđuju "sigurne glasove" . Gledaju kao zveri -kad ih isteraš .
Nego ,najbolji su zasad ovi iz "Dveri ".
Očekuju da dobiju izbore glasovima žena -jer oni se pre svega zalažu za prava žena ,porodicu itd .
Niko nije čitao njihov "statut" ?
E pa pročitajte ....par crtica ima i ovde ,na temi "Ponašanje žene u pravoslavnom hramu " .
Pa da i vi dame vidite kako je kad vas "brani" taliban ,ako vam se ne dopada formulacija "klerofašisti" ,što je dao MUP Srbije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 12:02 am

Što se tiče "sigurnih glasova" i sličnih akcija meni ne smetaju "anketari". Radila sam i sama pre par godina to za DS. Iz čisto ekonomskih razloga. Plaćali su. Kao što sam radila i izbore i popis i mnogo šta drugo. Drugo pitanje je šta i kako neko radi s tim anketama. Najmanji problem mi je da svima kažem da imaju "siguran glas" a šta ću iza paravana uraditi to je moja lična stvar.

O Dverima i sličnim treba tupiti do iznemoglosti onim od 16-20 godina. To je biračko telo na koje računaju sad i u budućnosti. Deca bez perspektive koja će se uhvatiti za slamku a ovi nude lepo upakovan mamac. Mada ni oni od 50 godina pa naviše nisu imuni jer svi ideali su im iznevereni a budućnost nije ni najmanje ružičasta. Uslovi koje je Hitler imao tridesetih samo malo lepše spakovani. Daj Bože da grešim.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 12:37 am

Pošto sam preležao dečije boginje po ko zna koji put za ovih mojih 52 leta,samo se pitam i pitaću se -dokle vi ,što pljujete po jednima i pišete ono i što jeste i što nije ,mislite da sami sebe fascinirate.Bajke više nisu ni na štampanju a kamoli po spratovima.Dok pojedinci gledaju kako da ocrne sadašnju vlast ,nikako da se prisete njihove vladavine i svega onog što obećase i ostvariše...pljuju po protivnicima jer je takav dil ili ti dogovor,zar pojedinci stvarno zaboravljaju sva silna obećanja,silne poslove ,zapošljavanja,investicije,borbe protiv kriminala i bele kuge....zar je moguće da se to mora ponavljati za svake izbore.Zar je moguće da za 12 godina prosperiteta mi i dalje slušamo bajke o 90-im,pa danas deca nemaju više idole a mi sxe vraćamo tamo gde niwsmo ni bili svojom voljom.Zašto niko ne preti ovde sa inkvizicijom ili giljotinom ,već 90-im,pa to je period kad su i stvoreni današnji tajkuni ili probisveti.
Parlamentarni izbori sa ekipom iz 90-ih (svi su tu sem onih što pocrkaše i pojedinaca koji su na nekom izletu(HAG)I sad tu prodajete muda za bubrege ...vi ste dobrio ,ovi loši...majke vam ,pa što ne radi omladina u tim vašim otvorenim fabrikama i što ne živimo ko i sav normalan svet ...da,vi živite ,i pre ovoga ste živeli ,dok su vas pojedinci dizali u nebesa ko isad...da ,da ,vi ste spas za ovu raju ,samo kako da vam više verujemo kad ne mogu svi da dobiju posao kod vas u stranci...šta da radimo ,a da vama ne naskodimo ????
Ajmo ,počnite da pljujete po svakom onom koji nije vaš (nijedan nije vaš sigurno)i kad se probudite ujutru,sve će vam biti na dohvat ruke....jadno ,al stvarno ,ovo je jadno  :dmmase: 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 12:46 am

Promajo bolje da ne znaš šta pričam o DS, Ligi i LDP-u (bili mi koalicija na lokalu) o SPO, da ne pominjem URS ili kako li se sad zovu dinkićevci ... da se poslužim našim lokalnim rečnikom mater redom ... prodali su nas i to za skupe i naše novce što bih im i prostila možda (samo možda) da nam nisu i decu i njihovu budućnost prodali ... ekipa iz devedesetih na čelu sa tadašnjim ministrom informisanja (cenzura šta to beše), slobin potparol, šmirin javni servis (Pink - ko se ne seća Mitrović je bio istaknuti julovac) uz pomoć ovih eksperata iz zadnjih 12 godina zakucavaju poslednji ekser u kovčegu svima nama ... ko poslednji izađe nek ugasi svetlo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 9:29 am

ZoxZoja ::
Uslovi koje je Hitler imao tridesetih samo malo lepše spakovani. Daj Bože da grešim.
Upravo o tome pričam Ekonomska kriza ,izgubljeni ratovi ,buđenje "nacionalne svesti " ,siromaštvo i nezaposlenost,kult ličnosti -i demagog koji obećava svetlu budućnost sa "saveznicima " -potpuno je isto .Neue Welt za Srbiju .
A sad imaju i medije i televiziju .

KAMPANJA U SLIKAMA: Dveri brane kafanu

Politika 07:32, 18.02.2014.
Autor: E.K.,Foto: Fonet

U najstarijoj čačanskoj kafani „Car Lazar“, uz parolu „Kosovo je Srbija“, počeo je juriš ovih patriotskih snaga na parlament

[You must be registered and logged in to see this image.]
1.

Kampanja je najbolja, a često i jedina prilika da se političari zbliže sa biračima, ili da barem vide kako dotični žive. A i vreme ih je poslužilo, pa ne moraju da se lomataju po kijametu, čak ni u limuzinama. Evo kako se neki od njih lepo provode!
1.Car Lazar i parlamentarni izbori Dveri su počele kampanju za vanredne parlamentarne izbore iz kafane! U najstarijoj čačanskoj kafani „Car Lazar“, uz parolu „Kosovo je Srbija“, počeo je juriš ovih patriotskih snaga na parlament. Kako kažu, kafane su jedini neokupirani deo Srbije i mesto odakle su oduvek kretale bune protiv nepravde.
--------------------
Jeste .....i nemački nacionalsocijalisti su "krenuli" iz pivnice ,zar ne ?  :smtzle: 

promaja ::

Parlamentarni izbori sa ekipom iz 90-ih (svi su tu sem onih što pocrkaše i pojedinaca koji su na nekom izletu(HAG)

Upravo o tome se radi . Ekipa iz 90 tih -koja je samo malo promenila priču ,tj prilagodila je onome što narod trenutno želi da čuje .
Ne osvajamo teritorije -postajemo eldorado gde svi žele da ulažu ,bla bla ....
"Hljeba ,hljeba ,gospodaru ..."
"Biće ,biće ,rajo hljeba" -to je suština izborne priče .
Neće biti 3 dinara ,kako su onomad obećavali ,ali sad ni "rad,red,mir ...." ne zvuči loše ,mnogima .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 1:27 pm

Radulović ženama za glas obećava i muža. I to dva - partijski obezbeđena
Blic | 18. 02. 2014. -

Beograd - Obećanja u kampanji već su ušla u legende, ali Saša Radulović je svojim tvitom napravio iskorak od uobičajenih obećanja radnih mesta, investicija, i infrastrukture.

Radulović je, naime, tviterašici koja mu je poručila da će glasati za njega ako joj obezbedi muža obećao ne jednog već dvojicu i to kvalitetnih muževa - lepa, pametna i partijski obezbeđena.




I tu nije kraj sarkazmu i ironiji. Nastavak je podjednako smešan:

Radulović nudi Mundijal u Jagodini..



Ima po nešto za svakoga. Za osnovce i srednjoškolce egzotična putovanja na Maldive i Majami.
 smehsmeh 


Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 1:47 pm

Kad se vrati čovek unazad ,pogleda ko je šta pričao i obećavao ,koliko se stranaka rasturilo a koliko ih je niklo,gde su nestali neki političari i koliko će ovi još  da traju...zapitam se ,da li ta DS,SAD IMA DJILAS NJENO KORMILO-zar nije i pokojni Djindjić preuzeo od starca Foče(Mićunovića)tad tu stranku,sad Tadić i društvo prave novu ,isto ko i SNS...otišli od Radikala i napravili novu ...kad će ovaj ludi narod da shvati da je to sve ista kurva banda...pa kad sad Čeda otvoreno kaže da može sa Vučićem ,ne bi me iznenadilo da se priključi i Čanak tu ...da li je to normalno .pa trebali bih sami sebe da zapitamo ,da li smemo sami sebi da priznamo da nismo ništa bolji od njih samih...pa do juče smo pljuvali po tom Vučiću a sad možemo sa njim ...šta se to desilo u nama ,političari su kurve ,to se zna ,a šta smo mi onda ...mi smo teške kamenjarke  aplauseee  shacke
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 1:49 pm

A što se zamajavate na ovoj temi....???!!!  dm2 

Opet ćete birati isto sr*nje, a drugo pakovanje.  :329340: 

U stvari, kad malo bolje razmislim, čini mi se da je ponestalo nove ambalaže.  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 1:57 pm

Ma samo gledam i čitam ...
Ja nikako ne mogu da hvalim ni jedne ,za razliku od Denija koji otvoreno ima pik na Vučića i Tomu.Ok ,njegovo pravo ,samo mi nije jasan kako nigde ne spominje DJilasa,Tadića,Petrovića,Šutanovca,DJelića...šta je on to dobro dobio od te garniture i zašto njegov lider sad može sa tim okorelim Vučićem ...šta ima na to da napiše ,za Vučića i Tomu nema potrebe da se toliko troši,daj malo nek pohvali svog lidera i koalicione partnere .Da se prikaže malo lepše svetlo od ovog naprednog ,šta su spremni oni da urade da nama opet bude lepo ko onih 12 godina.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 2:01 pm

Ne znam šta Dani ima lepo da napiše o "njegovim" ali nek u takvom slučaju bude spreman da mu ja lično skočim u oči pominjući 1000evara, davinićev satelit, Miladina Kovačevića i tako to ... i da znate kad se DSS pomene meni pred očima zablinka ime BUBALO i tu mi padne roletna (kikinđani znaju zašto) ...definitivno biramo ne između gov**a nego između proliv i proliv ... više nema "manjeg zla".










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 2:07 pm

ZoxZoja ::
...definitivno biramo ne između gov**a nego između proliv i proliv ... više nema "manjeg zla".

A ko vas tera da birate, umesto na izbore, izađite na forum da se zaebavate, izabraćete manje zlo, sigurno. zlz 
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 2:09 pm

Da ,nema razlike izmedju njih ,svi su isti ,nema manjeg ili većeg zla...oni su rak ove zemlje,zalosno je kad svršeni ljudi pljuju po jednima a njihovoi isti ,možda i gori od ovih.Ja da hvalim Tadića ,Djilasa,Dačića,Vučića,Čedu...a o njima sve same afere ,ja nisam onaj ko zaboravlja ali isto ne dozvoljavam da mi neko natura svoje mecene koje su ista govna ...zato i napišem ovde nekad post
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 2:15 pm

Promajo sve si rekao. Samo molim da se ne zaboravi i Starac Fočo od stotinu ljeta (Krkobabić i dinastija) koji ne ide nikad samostalno na izbore ali vedri i oblači sudbinom ove zemlje. Nijedna iole smislena reforma u ovoj državi od njega ne može da se sprovede čak i kad bi neko to hteo. Da ne pričam da je isti avionski hitno transportovan u Švicu na operaciju dok se za bolesnu DECU prosi i skuplja novac ili organizuju akcije kojim se RFZO pritiska da od NAŠIH NOVACA leči NAŠU DECU ... sad sam opet pobesnela i bolje d prekinem jer ću svašta kazati.

Omašili smo lustraciju onomad i sad ima da ćutimo i trpimo do sledeće Revolucije.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 2:44 pm

Samo tražim da svi oni koji hvale svoje idole,to rade i ovde na forumu,da vidimo šta to ima pozitivno u tim strankama i šta nam nude.
Ako sam clan neke stranke ,red je da animiram sve i da ih privolim da glasaju za tu opciju,a pljuvanjem protivnika da prepustimo žutoj štampi,pa i njih plaćamo ionako.Ja sam za to da se potrudimo da iznadjemo mogućnost da napišemo i nešto lepo o tim jadnim političarima,pa red je da ih bar negde hvalimo ,lako je pljuvati u tudje dvorište...daj da se pohvalimo sa svojim
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 9:30 pm

Nesto vise pratim ovu predizbornu kampanju od svih predhodnih.
Ubedila  sam sebe da sam dovoljno jaka i da cu iamti zeludac da svakoga od njih saslusam.
Slusah neko vece Vucica i prosto shvatih da sam do tog trenutka bila veliki pesimista i da sam bila i gluva i slepa. Posle njegovog gostovanja kod meni  jako dragog novinara i jos draze televizije sa nacionalnom frenkfencijom  pao mi je kamen sa srca.
Potrebno je samo da se strpimo do 16 marta, da glasamo za SNS i ceka nas blagostanje, bas onakvo kakv ce biti Beograd na vodi. Treba tek malko da se pomucimo i da radimo bar 12 sati dnevno.Gde da se zaposlimo to on ne zna, ali nam savetuje ( posebno omladinu) da otvaramo sopstveni biznis.Koji, svakako on ne zna i koliko saltera da obijemo i koliko mita i kome da ga damo i to nam nije kazao.No dobro, nije njegovo da nam i to kaze, treba sami da prokljuvimo. Treba da se borimo.
Svaku rec sam mu poverovala i sad mi je mnogo lakse.Od tog momenta sam zaustavila sve aktivnosti oko toga da prebacim decu preko u neku mrsku nam kapitalisticku drzavu EU da zive i rade kao tamo ti ljudi.
Zasto da moja deca zive srecnije, bezbednije i bezbolnije od ostale dece u Srbiji? Nije to uredu! A i uskoro ce ovom zemljom teci med i mleko.
Hvakla ti Vucicu!
Da ces ispuniti sve obecano, pokazao si sutradan. Jedan moj sugradjan ti se pozali da je nas grad izuzetno nebezbedan, da svakodnevno neko nekog ubije, opljacka,...da se na nasim ulicama valjaju tone droge, ti odmah uputi 200 specijalaca da rese problem. Nisi nista o tome znao, a i kako bi?!?! Pa NS je tek drugi grad po velicini u ovoj zemlji. Nisi duzan da brines za svaku baru i punoglavce u njoj...mozda tek za po nekog  krokodila.
 
Drugo vece na Heppy TV gledala sam bivseg demokratu i bivseg nam predsednika Tadica.
O njemu cu pisati drugom prilikom, da ne daj Boze  zasenim lepotu mi utisaka o Vucicu, a vama da ostavim vremna da i vi neverne Tome, razmislite i promenite misljenje o Vucicu.
Posebno ti Dany otvori oci , procackaj usi i slusaj coveka bre!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? EmptyUto Feb 18, 2014 9:54 pm

dusicaa ::
..... da ne daj Boze  zasenim lepotu mi utisaka o Vucicu, a vama da ostavim vremna da i vi neverne Tome, razmislite i promenite misljenje o Vucicu.
Posebno ti Dany otvori oci , procackaj usi i slusaj coveka bre!!!!
I sam sam veliki fan i dotične televizije (Pink ) kao i dotičnog voditelja (Dragan J Vučičević -urednik "Informera" ,za koga on sam kaže da je vlasnik "jedna fina gospođa iz Novoga Sada ? Inače je bivša perjanica " Nacionala" ,dnevnog lista za koji je "Kurir" malo dete )
Elem -potpuno je jasno u čijoj su službi svi pomenuti .
Što se tiče gospodina Vučića -godinama ga obrađujem kao slučaj lošeg glumca ,pristojnog pantomimičara i odličnog demagoga iz klase prof,dr  .Vojislava Šešelja .
Kao i svi u Srbiji -voleo bih da verujem u sve ono što priča .Ali kao neko ko ima elementarno pamćenje ,ko je savremenik ,i ko dobro poznaje bipolarnost stavova gospodina Ace -ne mogu da verujem ni jednu reč . Bajke ,sve sa onim skečevima tipa FejKetić i pričama iz "1001 noći " jednostavno nisu ubedljive .Čovek koji je toliko puta dokazano slagao a da ni ne trepne -ne može me ubediti ,pa makar kakvo mrko lice pravio ,ili ma koliko televizija i novina stoji iza njega sa istom namerom . A on je još možda i zaista najbolji u svojoj stranci ?
Kampanja je ogavna ,kao da je lično on režira u maniru kako je to radio kada je bio Slobin ministar informisanja -satanizacija ,klevete , podmetanja ,laži ,samo sad ima gomilu ološa koji rade prljave poslove za njega -a on sklopljenih ruku ,kao svetac to od gore posmatra .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
» IZBORI ZA MIS
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: