DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!

Ići dole 
+6
Smiljan
Danubius
Sanjalica
Lily
doctorr67
lavanda
10 posters
AutorPoruka
lavanda

lavanda


Godina : 63
Location : Sombor
Datum upisa : 03.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 8:36 am

Koliko smo puta radili nesto i verovali da je dobro, ali...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 8:41 am

lavanda ::
Koliko smo puta radili nesto i verovali da je dobro, ali...

to se retko desava...ukoliko smo realni u predpostavkama. :C:\Documents a
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 9:17 am

.. kad bi sve dobre savete usvajali i ucili na tudjim greskama.. ne bi onda pravili svoje.. i ne bi "udarili glavom u zid"..
.. dese se pogresne odluke, smatrane za ispravne i dobronamerne u datom momentu.. a da se kasnije pokazu kao pogresne.. ali zato ucimo i na svojim greskama, pa se trudimo da barem iste ne ponavljamo...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 9:29 am

trudimo....ali opet se dese, zato upamti gde je kiks i idemo dalje do novog okrshaja:)
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 10:41 am

Da, baš tako: "Put do pakla je popločen dobrim namerama"
Nazad na vrh Ići dole
lavanda

lavanda


Godina : 63
Location : Sombor
Datum upisa : 03.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 10:49 am

Valjda je problem u tome sto mi uvek mislimo da znamo sta je za onog drugog najbolje...A uopste nismo u stanju to da procenimo, jer dva coveka nisu samo dva bica jedno pored drugog, nego dva potpuno razlicita sveta koji se preplicu u ovom nasem univerzumu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 10:55 am

Malo je mozda preteska reč, jer dobra namera po defaultu ne moze da vodi ka lošem...no ako ipak tako ispadne, i uradimo nesto , zato sto nismo znali sve činjenice, ili bili zavedeni, obmanuti.....to su vec djavolja posla, a čovek je suvise slab da se od toga brani...ako treba da zavrsim u paklu sto sam imao dobre namere-ok (i tako cu tamo zavrsiti , pa svejedno.No najbednije je gledati nesto ruzno-i ne preduzeti nista )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 12:47 pm

Puno puta sam nekom ucinio dobro, ponekad mi nije ni uzvraceno, ali to ne smije ni biti cilj, cilj mora biti izkazana dobra volja prema covjeku...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 1:12 pm

Pa evo ovako,sa najboljim namjerama sam pokusala jednoj prijateljici otvoriti malo zaljubljene okice i objasniti joj na cemu je,jer sam mnogo pricala i s njim,a mislim ipak da i nisam trebala,jer se oni mnogo vole i pate,jedino sto su postali svjesni valjda da nemaju zajednicku buducnost.Koliko sam ja sad ucinila dobra ili zla?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 1:20 pm

Astra ::
Pa evo ovako,sa najboljim namjerama sam pokusala jednoj prijateljici otvoriti malo zaljubljene okice i objasniti joj na cemu je,jer sam mnogo pricala i s njim,a mislim ipak da i nisam trebala,jer se oni mnogo vole i pate,jedino sto su postali svjesni valjda da nemaju zajednicku buducnost.Koliko sam ja sad ucinila dobra ili zla?

Prosudi po njihovoj reakciji, a ja im nikada ne bih otvarao oci,
jer to je "put za pakao poplocan dobrim namjerama"....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 1:37 pm

A gledao bi da im oboma zivot propada-jer nema osnove da se odrzi i pored velike ljubavi(jos jedan dokaz da ljubav sama od sebe ne moze rijesiti sve)

Kad bi ja bila u situaciji da nesto ne vidim a drugi znaju,bilo bi mi krivo da mi prijateljica to ne kaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 3:53 pm

Nismo pozvani da sudimo , samo intervencija kada su mi djeca u pitanju, ali iz vlastita iskustva ni tada....
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 6:00 pm

naravuchenije...:otvori svo chetvoro ochiju, procenu izvrshi 3 puta zatim preseci na pola , uzmi iz te polovine 10% sumnje i odradi po savesti:))
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 6:11 pm

ko me nije upoznao ..pakao mu nece pasti teshko..... beljenje :008yn9: :008yn9: :008yn9:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 6:12 pm

xaaaaaaaxxxaaaaaa rabbit
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Nov 03, 2008 6:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyNed Mar 01, 2009 2:19 pm

Lavanda -da znaš da je tako, dokazano....Verovatno i sama imaš takvo iskustvo, čim se setila naziva teme.........

Hoćeš najbolje.....ispadne............ cherry










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Jun 08, 2009 11:13 pm

Ovo sam snimio u selu Kupusina kod Apatina . Nepoznati geniji su uzeli pa ofarbali sve sakralne spomenike -koji potiču sa kraja XVIII i početka XIX veka -ili bolje rečeno -uništili ih .
Selo slučajno ima doktora etnologije /istorije umetnosti-mora da je presvisnuo kada je video .

[You must be registered and logged in to see this image.]

A pogledajte šta se nalazi u zidu fasade seoske diskoteke !

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 10:18 pm

Veoma istinita izreka .
Predpostavka je svi želimo najbolje i sebi i drugima, i da to pokušavamo i raditi u životu .E sad , što se više trudimo , što se više žrtvujemo , obično ispadne da se pogrešno protumači, da to bude kontraproduktivno ,i da čak vama nanosi direktnu štetu.
Sve više verujem da treba gledati samo sebe i sopstvene interese , i sve odnose koji prave probleme prekidati bez sentimentalnosti. Takvi ljudi su dovoljni sami sebi i zadovoljni sami sobom, a pošto nisu ni pokušali da ikome išta pomognu , ne mogu ni doći u situaciju da ih bilo ko za bilo šta prozove ili optuži.
Uopšte ne "popločavati put" dobrim namerama , već svaku tu" ciglu" upotrebiti za odbrambeni zid oko sebe.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 10:20 pm

E to je ono..HRANI PSETO DA TE UJEDE...:(((










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 11:07 pm

Po meni je to razmisljanje samozivo,ciglama ces da gradis i sebe ogradis od ljudi....kukavicluk,ako neko ne shvati poruku,i dobru namjeru,neka mu je.Slucaj iz price sa pocetka,doticne osobe ne govore sa mnom,razisle su se.....a ona pokusala poslije da uspostavi kontakt,samo sad ona meni vise ne treba,jer zaljubljene okice su vidjele samo jednu stranu,pa nek gledaju i dalje tamo,meni taj pogled vise ne treba,jer ako me smatrala jednom neprijateljem,ne mozemo vise biti prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 11:13 pm

lavanda ::
Koliko smo puta radili nesto i verovali da je dobro, ali...

Mnogo puta , gotovo svaki puta ... ili uvijek ...
Važne su dobre namjere , a ako na kraju i ne ispadne baš najbolje to još uvije ne znači da nije dobro . Sam pozitivizam u radu , pola je puta ka dobrome ... Kada i ne ispadne dobro baš na prvi pogled , na drugi ćemo zasigurno znati zbog čega je to nešto ; ipak bilo dobro .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 11:23 pm

Astra ::
Po meni je to razmisljanje samozivo,ciglama ces da gradis i sebe ogradis od ljudi....kukavicluk,ako neko ne shvati poruku,i dobru namjeru,neka mu je.Slucaj iz price sa pocetka,doticne osobe ne govore sa mnom,razisle su se.....a ona pokusala poslije da uspostavi kontakt,samo sad ona meni vise ne treba,jer zaljubljene okice su vidjele samo jednu stranu,pa nek gledaju i dalje tamo,meni taj pogled vise ne treba,jer ako me smatrala jednom neprijateljem,ne mozemo vise biti prijatelji.

...i ti si prestala da koristis cigle za njihov put (u najboljoj nameri ) nego ih uzidala u zid prema njoj....jel tako ??

Ma dodaću -nekada treba uzeti poneku ciglu , i još i gadjati...ovako , gradiš put i dobiješ da nije dovoljno udoban, zasto ima toliko krivina , zasto ima uzbrdica, zasto nije siri.....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 11:26 pm

Kijara-brm ::
E to je ono..HRANI PSETO DA TE UJEDE...:(((

najkrache i naj jasnije recheno..prema tome "use u svoje kljuse"... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyPon Dec 28, 2009 11:28 pm

doctorr67 ::
Kijara-brm ::
E to je ono..HRANI PSETO DA TE UJEDE...:(((

najkrache i naj jasnije recheno..prema tome "use u svoje kljuse"... [You must be registered and logged in to see this image.]

Upravo tako..S tim je sve rečeno..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyUto Dec 29, 2009 12:11 am

Danubius ::
Astra ::
Po meni je to razmisljanje samozivo,ciglama ces da gradis i sebe ogradis od ljudi....kukavicluk,ako neko ne shvati poruku,i dobru namjeru,neka mu je.Slucaj iz price sa pocetka,doticne osobe ne govore sa mnom,razisle su se.....a ona pokusala poslije da uspostavi kontakt,samo sad ona meni vise ne treba,jer zaljubljene okice su vidjele samo jednu stranu,pa nek gledaju i dalje tamo,meni taj pogled vise ne treba,jer ako me smatrala jednom neprijateljem,ne mozemo vise biti prijatelji.

...i ti si prestala da koristis cigle za njihov put (u najboljoj nameri ) nego ih uzidala u zid prema njoj....jel tako ??

Ma dodaću -nekada treba uzeti poneku ciglu , i još i gadjati...ovako , gradiš put i dobiješ da nije dovoljno udoban, zasto ima toliko krivina , zasto ima uzbrdica, zasto nije siri.....

Da prema dotzicnoj osobi,zid ko u Albaniji,da ne moze ni slucajno da ga preskoci,ali ja sam tebe any shvatila da se treba uopsteno ograditi zidom,a tako ne mislim,jer jos uvijek vjerujem da ima ljudi koji ce razmisliti i shvatiti da svojim savjetom pokusavam da djelujem da ide na bolje,ali koji isto znaju da nisam svevisnji i ne mogu ja da ucinim nikome ni sebi da ide dobro,pa je ponekad savjet samo putokaz kud bi moglo da se ide....a ne odustajem od takve pomoci onome ko ju treba i ko je svjestan da mu zelim dobro.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyUto Dec 29, 2009 12:34 am

Uhvatih se puteva,,,,,ispada da i ono sto sagradis, ljudi za tren sruse .
Ne samo to...i oni za koje mislis da će ići zajedno tim putem sa tobom, nestanu na prvom sporednom , ako ima sta zanimljivije .

No sada ja odoh sa teme. Pitanje je treba li se uopšte u ista mesati i pokusavati cini ista. Ima u mom gradu nesto sto se zove "ciganska posla" Učinis nekome sto puta, sto prvi mozda ne mozes ....jos te na kraju opsuje ili proklinje .
Dobre namere izgleda treba zadrzati za sebe-da ostanu samo namere bez realizacije, jer ako ne uspe , dobijes jos jedno nepotrebno razocarenje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! EmptyUto Dec 29, 2009 12:55 am

Super,na dobrom si putu ka zapadu,ovdje niko nikog ne vidi,ne pomaze,niko ne zna niciju tugu ni veselje.....docete svi jednom na taj zapadni nivo,pa cete da vidite kako je kad vam treba prijatelj,savjet,podrska....NEMAAAAA,jer to je zapad,ceznete postupcima za njim,a imacete kad da ga proklinjete.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: