DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TENIS - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TENIS - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TENIS

Ići dole 
+12
ZoxZoja
debilko
Kijara-brm
nikolicka
montoya
Djulieta
bosankaa
Blebetalo
Gothic
LepoJebiTiFin
Danubius
doctorr67
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Sep 19, 2018 9:47 pm

First topic message reminder :

Danas je objavljeno da je Rafa odlučio da zbog povrede ,propusti "kinesku turneju" (Peking i Šangaj)
Pošto je "osvajač" -izgubiće nekih 1.100 bodova .
Nole ne brani ništa ,pa je matematika sledeća:

Ðoković trenutno ima 6.445 bodova, Rodžer Federer 6.900, a Nadal 7.660

Ukoliko Nole bude u formi (a "kineska" turneja mu je do sada dobro išla (više puta osvajao oba turnira) ), Nole bi 2018 mogao da završi kao nr 1 na ATP,ukoliko osvoji oba turnira ?
Kakvo bi to bilo čudo ,neviđeno u istoriji tenisa.

Napred, Nole!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Feb 16, 2021 12:33 pm

Posle tesno izgubljenog prvog seta (7:6) ,Nole vodi protiv Zvereva u drugom setu sa 5:2,i servira za gem  .
Samo jedna neiznuđena greška ,2 brejka ,9 vinera ,3 asa i još dva uzastopna za drugi set(ukupno, 10 u meču,  -6:2) ....fenomenalna igra Đokovića .Videćemo da li ima snage do kraja (jer mu stomačni mišići ne izgledaju baš najbolje )

[You must be registered and logged in to see this image.]
edit :
I eto đavola ? Zverev je vaskrsnuo ,i vodi sa 3:0 u trećem setu .Novaku ne idu paralele nikako -no ipak je smanjio na 1:3 .

edit 2:
Posle 3:0 ,i 4:1,i 30:0  za Zvereva ,Nole je razbio reket u besu ,otkinuo bandaže sa stomaka -i dobio Zvereva sa 6:4.
To je veliki šampion Novak Đoković.
No, i to je Nole -gubi 3:0 ponovo  ,brejknuo ga Zverev.
edit3:
I videli ste...još jedan povratak iz ambisa ,neizvesno do kraja ,gem za gemom do 6:6 ,i onda Nole rešava meč u Tai brejku (na 6:6 ,8:6 za Noleta -i to asom za kraj)
Šta reći ? Šampion .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Feb 17, 2021 7:15 pm

Hvala Cicipasu što je uklonio Rafu sa turnira i iz finala .
Nole sutra igra u 9.30 protiv "čuda " AO ,potpuno nepoznatog Rusa Karaceva .Iako je anonimni Rus uklonio nekoliko mnogo poznatijih imena ,teniska javnost mu ne daje ni 1 % šansi protiv i ovako povređenog Novaka . Videćemo sutra -uz malo sreće ,finale Đoković -Cicipas .
Mnogo bi zavisilo od toga da Nole časom "oduva" Arslana Karaceva ,jer je Cicipas jak kao bizon ,a Nole ipak nimalo bezazleno povređen.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyČet Feb 18, 2021 2:58 pm

Nole ,očekivano-3:0 ,za svoje deveto finale Australije .
Finale će igrati sa Cicipasom ili Medvedevim (još kada bi Medvedev bio ljubazan da pobedi Cicipasa ,u recimo 5 setova ,pa da se dobro izmori ....)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Feb 19, 2021 10:18 pm

Monika Seleš ,ili "mala Mo" ,kao što je bilo sa svim talentima u ovoj zemlji ,nije imala gde da trenira .Đorđe Balašević je u svom dvorištu napravio teniski teren ,gde je"mala Mo" trenirala .
"Mala Mo" je postala svestka prvakinja -uz pomoć Đoleta ,koga je tenis zanimao koliko i nuklearna fizika .
Ali je to ipak uradio -i mala Mo mu nikada to nije zaboravila ,ni kada je bila nr 1 na ATP ,ni sada ,kada je građanin USA .
Monika Seleš je u suzama ,kao i Novak Đoković i mnogi teniseri -tek sada se vidi koliko su Đoleta voleli i cenili .Nažalost -posthimno .Ali ,ipak...
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Feb 21, 2021 10:33 am

Nole je dobio prvi set sa 7:5 .
Medvedev igra gadno (a Nole sa njim ima 4:3 ,vrlo nezgodan protivnik ) no Nole prilagođava igru .Izlazi "na mrežu" ,igra rizično i agresivno ....Biće ovo dug i težak  meč ,sigurno.
edit .11.08

Nole dobija drugi set -i to sa 6:2.
Medvedev se sada bori za ostanak u meču -igraće na sve ili ništa .Nole to može da iskoristi.
I evo -1:0  u gemovima za Noleta ,početak trežeg seta .Nole je hladan i koncentrisan -ima "odgovor na sve "
2:0 Bravo ,Nole .I evo -i 3:0
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Feb 21, 2021 12:04 pm

I veliki Novak Đoković osvaja AO-deveti put . 3:0

Nema tu šta da se kaže .Medvedev je imao 20 pobeda zaredom -Nole ga je "oduvao" .


[You must be registered and logged in to see this image.]

Novak Đoković ,dame i gospodo Ponos Srbije .

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Feb 22, 2021 10:55 pm

Srđan Đoković, otac najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića, gostovao je u jutarnjem programu televizije sa nacionalnom frekvencijom, gde se osvrnuo na veliki uspeh svoga sina koji je došao do devete titule na Australijan openu, a ukupno 18. na Grend slem turnirima!

- Ovo je dokaz da ništa nije nemoguće, ispričao sam više puta tu priču, ali ću je ponoviti, jer smo odgajali Novaka u najtežem periodu u Srbiji, kada je bilo bombardovanje, živeli smo njegov život 15 godina i na kraju se isplatilo, jer je on radan, vredan, predstavnik svog naroda u svetu, patriota i najbolji sportista ubedljivo na svetu, ne teniser, već sportista, jer je četiri puta proglašavan u poslednjih deset godina za najboljeg sportistu. Dolazi iz Srbije, namučene bombarodvanjem i sankcijama... - emotivno je počeo Srđan izlaganje na TV Hepi, pa se osvrnuo na opaske da zapadni svet želi da spreči Novaka da postane najbolji svih vremena.


- Konačno se neće prekinuti, jer oni moraju da shvate da je Novak konačno najbolji teniser svih vremena i moraće to da prihvate, jer je to fakat, a dolazi iz Srbije.

Upitan je i kako se to promenilo, da Novak, koji je ranije bio poslovičan u govorima, sada se šali sa protivnicima, kaže im da čekaju nekoliko godina na pehar.

- Što je stariji sve više liči na mene, gde će kruška, nego ispod kruške? Ti mladi teniseri koji dolaze su fantastični, na čelu sa Medvedevom, Rubljovim, Cicipasom, Zverevom... većina njih je iz nama prijateljske Rusije, nije više samo taj zapadni svet, već i istočni pravoslavni svet... i Kinezi su počeli masovno da igraju, širi se taj prelepi sport, i zapadnjaci moraju da shvate da i mi znamo nešto u životu, naročito da znamo da udaramo tu lopticu, a pre svega da pre udaranja razmislimo gde možemo da pošaljemo tu lopticu. Mislili su da se to nikad neće promeniti, ali na njihovu žalost jeste sa Novakom, a evo sada i čitava najezda velikih sjajnih mladih ruskih tenisera - rekao je Srđan, pa se nadovezao konkretno na Medvedeva.
Medvedev je fantastičan teniser, sjajan je, biće veliki šampion, ali moraće da sačeka da Novak, Nadal i Federer okače reket o klin. U stvari, njih trojica su pomogli jedan drugom da budu bolji teniseri.

Novak pomaže mladim teniserima, jer zna kroz šta smo mi prošli kao porodica
- Novak zna kroz šta smo prošli kao porodica, uvek im pomaže, a nemajući podršku iz te velike trojke, to je borba prsa u prsa njega samog i svih ostalih sa druge strane. A on se ne bori za sebe i svoje interese, već za tenisere koji jedva sklapaju kraj sa krajem. Mi snimamo nešto o svim Novakovim lepim manirima tokom člitave karijere, kako se pozdravi sa prtivnikom, kakav je prema domaćinu, kako pruža ruku i ljubi protivnika kada izgubi. Koji to sportista to radi? Retko koji, a nikad nije dobio nagradu za fer plej, a znate koliko Federer ima takvih nagrada - petnaestak.

Novak je za 98 odsto ljudi u Srbiji kao član porodice
- Mislim da je Novak svojim rezultatima, svojim ponašanjem, odnosom prema svakome, pokazao da mi nismo najgori na svetu, da smo deo velike civilizacije, on je član svake normalne porodice u ovoj zemlji, a takvih je sigurno 97 odsto, onih 2-3 odsto, pod znacima navoda “kosmopolita” isfrustriranih, nabeđenih, prozapadno orijentisanih, njima se ni ne obraćam, On je mom pokojnom ocu produžio život za nekoliko godina. Zvali su ga na Banjici gde je živeo “deda Nole”. Iako je bio teško bolestan, jedva je čekao njegove mečeve i produžio život za nekoliko godina. Tako je sa mnogim mojim prijateljima koji su mi rekli da je tako i u njegovoj kući. On je starim ljudima napravio bajku od života, i rekao im da ne treba da odu na onaj svet, već da sačekaju još jedno godinu-godinu i po dana i Novak će u svakom statističkom podatku biti najbolji na svetu, kao što jeste sada.


"Zapad je produžio agoniju, koja traje već 10 godina, bolje da se predaju i priznaju da je Novak najbolji"
- Pa što niste pustili to, pusite da vidite šta su radili njih dvojica i kako im je oprošteno. Ne da im je oprošteno, nego se nije ni obraćala pažnja na to. A kako su Novaku.... To je bio jedini način da ga spreče, Ali moraju da shvate, ne postoji šansa da ga spreče. Ali samo su produžili svoju agoniju. Agonija traje već 10 godina i produžili su još godinu dana, umesto da se lepo predaju i da shvate, Novak je najbolji na svetu i ajmo. Samo prenosite ono što jeste. Novak je neuporediv.

Novak teško podnosi nepravdu i napade na njega
- Teško podnosi, naravno. Pa kako kad sve radi suprotno i ne daje povoda nikome da se tako ponaša prema njemu, ali to je jednostavno tako, tako se ponašaju i prema nama kao zemlji, tako i prema njemu kao pojedincu. Evo i sada ova užasna priča, o ovom filmu Gage Antonijevića (“Dara iz Jasenovca”, prim. a) pokazuje kako mi imamo strašno problema sa svim i svačim, i svako od tih ljudi oko nas ima neki problem sa nama. Zašto je to tako, ne znam, verovatno zato što nikoga nismo napadali i samo smo se branili.
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka




Datum upisa : 30.11.2020

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Mar 12, 2021 12:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Maj 07, 2021 8:23 pm

Jednom se i Noletu 'posreći "(pogotovo što u Srbiji ima skotina koji ga već "sahranjuju" na osnovu dva poraza -iako je i dalje neprikosloveni nr 1 na svetu ???) 
Zverev je bio ljubazan da "počisti" Rafu -i to na šljaci, i u Španiji sa ubedljivih 2:0 .
Tako da Rafa može i dalje da sanja kada će opet biti nr 1 .  TENIS - Page 3 111827
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Jun 01, 2021 10:33 pm

Posle treninga u BG (gde je usput osvojio i "BG Open ") Nole je dobro počeo i Rolan Garos.
Trenutno vodi protiv Sangrena sa 2:0 (6:2 ,6:3 ) i nema razloga da ne dobije i treći set .
Publike nema -tako da zaista igraju u grobnoj tišini .
edit : I naravno da je dobio i treći set (6:2) Amer nije nikakav "anonimac" (66 igrač sveta ) No ,ako dobro pamtim -to je četvrta ili peta pobeda Noleta nad Sangrenom .
Sledeći je Pablo Puebas .
Srećno ,Nole -najbolji si.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Jun 02, 2021 11:30 am

Nisam fan bilo kakvog sporta pa me celokupno, sport ne zanima. Svejedno mi je ko je prvi, ko drugi, kako individualnno, tako i ekipno. Da li će i gde održati OI ili SP, otvaranja, zatvaranja. Izbrisao sam sve sporCke kanale, osim eurosporta. Tu i tamo, zagledam se u snuker pre spavanja. Ni boks me više ne zanima a voleo sam da ga gledam.
Bavio sam se sportom, jedrenjem na vodi i odbojkom. Ponekad sam igrao mali fudbal a okušao sam se i u redovnom.
Što se tiče tenisa, kada se sve završi, pogledam skor i na youtube kanalu pogledam deo tekme da mogu ubaciti komentar u društvu. Razapeli su Noleta zbog toga što je vbiđen sa pojedinim političarima i što je sedeo sa njima. Sve što je do sada učinio za zemlju, palo je u zaborav. Taj navijački mentalitet ne mogu shvatiti. Ako nekoga ne simpatišeš, automatski ga moraš mrziti i biti najveći protivnik. Taj isti Nole, 'ladno može reći da ga boli kurac za porez u Srbiji, da ga boli kurac za razne donacije. Čovek igra sam za sebe i sve što je postigao, postigao je sam. Nije kriv što se rodio u zemlji koja ceni samo dostignuća svojih građana i merka svaku reč, svaki gest i poziva se na neko pravo da poseduje slavu tog pojedinca.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Jun 13, 2021 1:06 pm

Svi su gledali veličanstveni tenis Noleta i Rafe (koji je Nole ,na kraju -dobio)
Danas u 15 h, finale Rolan Garosa -sa uvek neprijatnim "mladim lavom" Cicipasom .
Cicipas ima snage i "gladan je " svog prvog Gran Slema , Nole je dobro izmoren -ali daleko iskusniji .
Naravno da navijamo za Noleta ,i nadamo se da ćemo slušati ponovo obraćanje publici na tečnom francuskom -nakon što podigne pehar.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Jun 13, 2021 7:39 pm

I fenomenalni Nole .Posle 0:2 ,kao feniks iz pepela -do 3:2 i njegovog drugog Rolan Garosa .
Cicipas nije nimalo naivan -igrao je odlično ,ali je Nole za "draku" -bolji .
I pored svega -Đoković je jedini u istoriji tenisa osvojio 2 x svaki Gran Slem .
Mislim da mu fali još jedan ,da oduva i Federera ,i postane "najbolji svih vremena" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Jun 13, 2021 10:53 pm

Danubius ::
I fenomenalni Nole  .Posle 0:2 ,kao feniks iz pepela -do 3:2 i njegovog drugog Rolan Garosa .
Cicipas nije nimalo naivan -igrao je odlično ,ali je Nole za "draku" -bolji .
I pored svega -Đoković je jedini u istoriji tenisa osvojio 2 x svaki Gran Slem .
Mislim da mu fali još jedan ,da oduva i Federera ,i postane "najbolji svih vremena" .
I Nadala koliko sam upućena.  4 sata i 11 minuta.Vredelo je . Bravo Nole .  suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Jun 15, 2021 9:22 am

Kijara-brm ::


I Nadala koliko sam upućena. 
Tačno .I Rafa i Rože su na 19 osvojenih . 
A začudo -po anketi ,i Hrvati smatraju da je Nole "najbolji na svetu" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Jun 29, 2021 10:00 am

Novak je počeo Wimbldon pobedom .Izgubio je prvi set (što se nije desilo od 2010) ,ali je sledeća tri dobio rutinski . 
Cicipas je mnogo "lajao" pre početka turnira ,ali je izbačen u prvom kolu ? 
Zahvaljujemo se Frensisu Tijafou na "usluzi"  zubic

Novaku je sada olakšan put do finala.

Podsetimo, prema projektovanom žrebu Nole je u trećem kolu trebalo da igra sa Fokinom, četvrtfinalu sa Sinerom, a u polufinalu sa Cicipasom ( a svi su ispali) šamp
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Jun 30, 2021 4:24 pm

Nole rutinski protiv iskusnog Andersona -3:0 (3x po 6:3) 
Hladno ,sigurno ....kao na treningu .
Bravo za Noleta .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Jul 05, 2021 7:00 pm

Nakon što je rutinski očistio Čileanca Garina sa 3:0 za četvrtfinale Wimbldona ,još jedna dobra vest . 

Neće igrati sa Rubljovim (sedmi  igrač sveta ) nego sa Mađarom Martonom Fučovićem (48 mi igrač sveta )
Mađar je u ludom meču (6:3,4:6,4:6 ,6:0,6:3) pobedio ? 
Ovaj 29 godišnjak ima samo jedan osvojen turnir i karijeri ,a sa Noletom je igrao dva puta -i oba puta izgubio. 
Tako da ,biće -Noletu se smeši polufinale ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Jul 06, 2021 9:03 pm

I dalje sreća prati Noleta .
Eliminisan je i Medvedev ,od strane Poljaka Huberta Hurkača .

Kako stvari stoje-Nole će dostići 333 nedelje na čelu ATP-čime je već eliminsao sve muškarce "svih vremena " 
Ako osvoji Wimbldon -to je sigurnih 388 nedelja. 
Ostaje mu da obara ženske rekorde -
. Martina Navratilova iza sebe ima 332 sedmice na vrhu i nju će Novak uskoro prestići, a onda mu ostaje i rekord Štefi Graf, koja je najbolja bila 377 nedelja.
Hoćemo li na kraju zaista gledati Noleta i Rožea u finalu ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Jul 07, 2021 5:04 pm

I Nole je dobio Mađara sa lakih 3:0 (i ne baš tako lakih ,kako rezultat pokazuje )

U polufinalu ga očekuje jedan od Rusa (verovatno, Hačanov)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyČet Jul 08, 2021 9:47 am

I pogrešio sam (napola) Noletov protivnik u polufinalu je Denis Šapovalov.

Nakon meča Novak je izašao pred novinare i potpuno neočekivano je morao da se suoči sa jednom izuzetno neprijatnom situacijom.

Novak je odmah na startu konferencije dobio verovatno jedno od najgorih pitanja ikada.

"Kakav je osećaj biti loš momak svih ovih godina dok pokušavate da stignete (po broju Grend slem titula) Federera i Nadala?" glasilo je pitanje.

Ispostavilo se da čovek koji ga je postavio nije novinar!

Reč je o Vilijanu Vajnbaumu, producentu čuvene ESPN televizije, koja ima TV prava za Vimbldon.

Želeo je da izbaci iz takta najboljeg tenisera sveta, ali to mu nije pošlo za rukom. Dobio je šmekerski odgovor.

"Ne smatram sebe za lošeg momka. Mislim, to je vaše mišljenje. Niti jurim nekoga, ja pravim svoj put i svoju istoriju. Privilegovan sam da budem deo istorije ovog sporta", odgovorio je Novak.
___

Gospodski odgovor .
Ne bih mu zamerio i da je rekao "Duvajte mi " zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Jul 12, 2021 11:36 am

Ne treba ni "analizirati" ,ni nabrajati -verovatno smo svi gledali Noleta .
Izgleda da je Noletu glavni motiv -inat i bes .
Jer,vodiš 5:2 u prvom setu,pa ga izgubiš ,i onda naravno dobiješ sledeća tri ?
To je Novak -najbolji igrač sveta svih vremena .
Verujem da ga zanima da prestigne Rafu i Federera u broju gran slemova (iako već praktično jeste ,jer oni nisu nikada osvojili sve -a on jeste ,i to ne jednom) a biće da trenutno ide i na rekord Roda Lejvera iz 1969 -sva 4 u jednoj sezoni .I onda zaista nema više šta da osvoji -zaista ne znam šta bi bio više motiv da igra i dalje .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Jul 14, 2021 2:28 am

Sem Noleta ,Monike ,Ane ,Jelene i Ivaniševića -ex YU je imala svoju zvezdu u tenisu ?
To je bila Slovenka Mima Jaušovec .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Godine 1977., tada 21-godišnja Mima Jaušovec osvojila je Rolan Garos.
Rođena je 20. juna 1956. u Mariboru. Tokom karijere imala skor od 351 pobeda i 248 poraza. Najveće uspehe ostvarila je na Rolan Garosu, gde je pored titule 1977. godine, kada je pobedila Florentu Mihai u finalu, još dva puta bila u finalu - 1978. i 1983. godine, gde je gubila od Viržinije Ružici i Kris Evert.

I žena je totalno zaboravljena ? Sem nas ...koji smo bili "savremenici " .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jul 17, 2021 10:03 am

Filip Krajinović je posle 121 minuta savladao Cicipasa (iliti Cicibana -kako ga zove moja sestra ) i plasirao se u finale turnira u Hamburgu .
Cicipas je naravno,kao i uvek ,bezobrazno i nesportski reagovao -i tokom meča i posle .
Da bude zanimljivije -finale Hamburga sa Krajinovićem će igrati naš Laslo Đere .
Srbija -tenis -win win kombinacija . jesvala TENIS - Page 3 111827










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Avg 03, 2021 12:12 am

Marko Crnjanski II
1 дана ·
Prvo se nisi poneo sportski prema partnerki u dublu, onda lupas olimpijske simbole kao da predstavljas samog sebe a ne Srbiju.
Ako si vec odlucio da ides u Japan da se zajebavas, mogao si to da uradis u privatnoj reziji turisticki, to sto si No.1 ima samo tezinu i obavezu jedne velicine i zemlje koju predstavljas bilo gde a da ne pricam o Olimpijadi.
Mogao si lepo da ostanes u vili u Vrdniku dovedes familiju "biznismene" koji kupuju Srbiju i njihove najbolje ortake Vulina i Vucica pa da sa tatom uz Cecu "srpsku majku" urlaju bilo bi zanimljivije za TikTok, nego ovo brukanje.
---
A ovaj očigledno nije za "vlast" -pa opet pljuje Noleta ?
Alo stoko ...učini ti nešto u životu ,da bi imao ikakvo pravo da sereš po čoveku koji je u svetu proslavio Srbiju ? A ta mu Srbija nije ama baš ništa "dala" ?
Stoko bez repa ...niko nije mašina ,svako ko je čovek oseća umor ,itd .
Ništa vam sveto nije ,i ničija dostignuća ne poštujete ?
Pa nije svetski nr 1 vaš pajac ,pa da ga "navijete" pa da vam igra ?
Nekada me je zaista sramota što živim u Srbiji .
A ovakvih gadova ,"malih ljudi" ,hejtera -koliko hoćeš .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Sep 04, 2021 2:23 pm

Nole je jedini ostao u konkurenciji za US open (od 9 srpskih predstavnika )
Pošto nema Rafe ni Rožea ,a onaj klinac od 18 godina ,Karlos Alkazar je izbacio Cicipasa -biće da se Noletu otvara prilika da bude "najbolji u istoriji tenisa svih vremena"
Pa ,nadamo se tome .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Sep 05, 2021 3:51 am

Nole je napravio još jedan korak ka besmrtnosti .
Savladao je "starog poznanika" Kei Nišikorija sa 6:7(4), 6:3, 6:3, 6:2.
Tri i po sati igre .
Nole će u osmini finala igrati protiv pobednika meča Aslan Karacev - Dženson Bruksbi.
Nema tu šta da se kaže -Nole je najbolji na svetu ,a uz malo sreće -biće i najbolji na svetu "svih vremena "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Sep 11, 2021 6:09 am

Ima li još ludaka ,koji su gledali noćas Noleta ? zubic
Meč je kasnio (trebao je početi i 01h ,po našem vremenu) -a trajao je  3 sata i 33 minuta .
Posle velike borbe -Nole je pobedio odličnog Sašu Zvereva  sa 3:2 - (4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2).
Dakle -Nole je na korak od istorije (4. titula na US openu i 21. Grend slem titula, i tako izbija na prvo mesto večne liste.)

Ujedno, Novak ima priliku da osvoji kalendarski Grend slem, odnosno kolektira sva četiri Grend slema i tako postane prvi igrač kome je to pošlo za rukom još od 1969. godine i Roda Lejvera.

Na tom putu mu stoji još Medvedev (drugi igrač sveta po ATP)  ,u finalu US Opena (nedelja -21.30 ,po našem vremenu)
Nole sa njim ima bilans 6:3 . U slučaju pobede,Novak je apsolutni rekorder svih vremena ,uz veliku šansu da stigne i Štefi Graf po broju nedelja na vrhu ATP liste -dakle ,može da postane apsolutno najbolji teniser svih vremena .

Napred ,Nole !

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Sep 12, 2021 8:31 am

Fun fackt -Saša Zverev je dao izjavu da će "prebiti Novaka ukoliko ne osvoji US Open." ludismeh
Nole svakako igra danas "meč života" ,i ako iko na svetu ima takvu mentalnu snagu -to je on .

US Open ima još jednu senzaciju :
[You must be registered and logged in to see this image.]

18 godišnja Ema Radukanu (britanski pasoš, verovatno je Rumunka ) je iz kvalifikacija stigla do finala -i osvojila US Open .
I to -bez izgubljenog seta ?

Radukanu je ispisala istoriju pošto je postala prvi kvalifikant, u ženskoj ili muškoj konkurenciji, koji se ikad plasirao u finale i osvojio neki grend slem turnir.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Sep 12, 2021 10:53 pm

Ne valja ...Medvedev vodi sa 5:3 ,i verovatno će dobiti prvi set sa 6:3 .
Ne valja ..Rus servira neverovatno -kao mašina .Asovi , vineri ...za sada -ne valja  .
Mada i Nole igra čudesno (smanjio je na 5:4 ) 
No Rus servira za set -a Nole za sada "nema odgovor " na takve servise . 
Biće ovo istorijski meč . 
Medvedev več ima 7 "asova" ?
I osmim dobija set ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Sep 13, 2021 12:04 am

Ne valja ,ne valja ...Medvedev  vodi  2:0 u setovima -i i 3:0 u trećem setu ? 
Verovatno igra "meč života" Nole nema rešenja za fenomenalnog Rusa ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Sep 13, 2021 12:11 am

Danubius ::
Ne valja ,ne valja ...Medvedev  vodi  2:0 u setovima -i i 3:0 u trećem setu ? 
Verovatno igra "meč života" Nole nema rešenja za fenomenalnog Rusa ?
Debi ga urekao zubic  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Sep 13, 2021 12:16 am

Dečko igra lepši tenis.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Sep 13, 2021 12:19 am

Kad vidim mamu, tatu i ženu u loži, povraća mi se. To bre bilo ranije sramota kad ti keva i ćale dođu da te gledaju. Ovo lažni zapadni moral. Mamine i tatine maze. To je današnji sport. Ne sećam se da je bila mama i tata da prate Konorsa ili Nastasea. Ovo sad užas.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Sep 13, 2021 1:10 am

Velika popeda. Dečko je takav šmeker, domaći zadatak dao po ponašanju svima.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Nov 01, 2021 8:01 pm

Posle sedam nedelja i finala na US Openu Novak Đoković se vratio na teren.
Đoković je u dublu sa Filipom Krajinovićem slavio posle preokreta protiv Australijanaca De Minora i Savila u 1. kolu mastersa u Parizu - 4:6, 6:4, 10:7.

Đoković će prvi meč u singlu igrati u utorak oko 19.30 časova, a rival će biti Marton Fučovič iz Mađarske.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyUto Nov 02, 2021 11:21 pm

Nole -po običaju .
ĐOKOVIĆ - FUČOVIČ (6:2, 4:6, 5:2), 3. set, drama u Parizu, Novak digao publiku na noge, pa napravio brejk.

Na korak do trijumfa -čisto da se nerviramo. brdski

edit: i pobedio sa 6:3 u trećem setu .

Đoković će u trećem kolu u četvrtak, igrati protiv pobednika meča Gael Mofis - Anrea Manarino.
A neki anonimus je izbacio je onog za Noleta neugodnog Batistutu (? ili se tako nekako zove Španac ) tako da -hvala ,brate .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Nov 03, 2021 10:32 pm

Nole i Krajinović su izgubili u 1/4 finala .Što Noleta tera da igra "dublove" nikome nije jasno ????










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyČet Nov 04, 2021 3:03 pm

Nole odmara -Monfis je predao meč zbog povrede .
Doduše -to je Noletova stara mušterija ,ima skor sa njim 17:0 .

Novak će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika duela Kameron Nori - Tejlor Fric
Amerikanac Fric je favorit na ovom meču. Mladi teniser igra sjajno u Parizu, u drugom kolu je priredio veliko iznenađenje, pošto je savladao petog nosioca Andreja Rubljova.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Nov 05, 2021 7:40 pm

Nole je oduvao Frica sa lakih 2:0 (6:4,6:3)
U polufinalu se sastaje sa Mađarom (ili Poljakom ?) Hurkačom .
Sa njim ima 2:0 ,tako da nema razloga da bude i 3:0 . zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Nov 06, 2021 3:40 pm

Nole k*o Nole .
Prvo izgubi prvi set od Hurkača (3:6) ,pa ga samelje u drugom (6:0 ) Trenutno je 2:1 za Noleta u trećem.
Ukoliko pobedi -u finalu ga čeka bolji u meču Zverev -Medvedev.
edit -15.50h
Nole vodi sa 4:1 .Idemooooo ! :hurra:
edit : 16.28
Hurkač došao na 6:6 ,igra se tai brejk?
edit :16.34
Nole dobija tai brejk sa 7;6 ,i u finalu je Pariza .
Bravo ,Nole .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Nov 06, 2021 7:05 pm

Nole u finalu igra sa Medvedovim ,koji je "počistio" Sašu Zvereva sa 6:2 ,6:2.
Biće to "sudar titana" -prvog i drugog igrača sveta .
Noletu prvo mesto na ATP nije ugroženo (sedmi put ) ali bi bilo lepo da se revanšira Rusu za poraz u finalu US Open (što je Noletu pokvarilo tkzv GOAT Slem )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Nov 07, 2021 10:27 am

Nole i Medvedev igraju u 15 h .
Kladionice smatraju Medvedeva za favorita ? Ne razumem se u "kvote" ,ali izgleda da su sasvim podcenili Noleta ? (nešto ...1.80 za Medvedeva ,i 2.00 za Noleta )
E baš bih voleo da Nole "naplati" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyNed Nov 07, 2021 5:37 pm

Najbolji teniser sveta Novak Đoković osovojio je 37. Masters u karijeri pošto je u finalu tiurnira u Parizu savladao Rusa Danila Medvedeva 4:6, 6:3, 6:3 i tako mu se revanširao za poraz u finalu US opena.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nema tu šta da se kaže .Nole će da bude "najbolji svih vremena "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPon Nov 15, 2021 8:55 pm

Posle pobede u prvom kolu "Torina" -Nole je dobio pehar za novi rekord -sedmi put je obezbedio prvo mesto na ATP na godišnjem nivou .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo bi dugo nabrajati koje je sve rekorde oborio ,kojima je na pragu -tako da ,ako sve bude išlo kako treba ,već iduće godine Nole može da postane najbolji igrač u istoriji tenisa svih vremena .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Nov 17, 2021 4:03 pm

Nole je počistio Rubljova u drugom kolu sa 2:0 (6:3,6:2 )
Dobra vest je i da se Cicipas povredio ,pa će Nole u petak da igra sa Kameronom Nurijem .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Nov 20, 2021 1:00 pm

Nole je oduvao Krisa Norija ,i to ekspresno ,za sat vremena -2:0 (6:1,6:2 )
Veliko polufinale sa Zverevim je u danas (subota ) u 21h .
Ma samo tako, Nole ,bravo!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zverev je mlađi 10 godina ,ali im je međusobni skor pobeda 70:30 % za Noleta .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Nov 20, 2021 10:24 pm

Za sada -ne valja .Zverev je dobio taj brejk(7:6 ) i vodi sa 0:1 u drugom (odlučujućem ) setu .
Nole pod hitno mora da se "digne",jer je Zverev "u seriji "
Nole je uzvratio -1:1 ,ali je baš drama -Nole "ne liči na sebe" ?
1:2 je za Zvereva.
----
I Nole je izgubio ."Nemac" Aleksandar Zverev je "dobio" Noleta 2:1

Podsetimo, Nemac Zverev je u polufinalu OI u Tokiju takođe savladao Novaka i sprečio ga tako da dođe do olimpijskog zalata, u njihovom poslednjem međusobonom okršaju.
I šta reći ? Srpski -jbg-a .
No opet je Nole najbolji na svetu,niko nije "mašina" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Dec 01, 2021 8:56 pm

Srbija igra četvrtfinale Devis Kupa protiv Kazahstana -i loše je počelo .

Debitant (?) Kecmanović je izgubio od Kukuškina u maratonskom meču ,gde je propustio brojne gem i meč lopte sa 2:1 (dva seta je izgubio sa 7:6)

I sada je -Nole ,spasavaj.

Nole igra sa Bublinom (najboljim serverom ATP 2021 ) i za sada vodi sa 1:0 u setovima .Ako ga dobije -za polufinale odlučuje igra parova (opet Nole sa Čačićem, a za Kazahstan će igrati Golubjev i Neoovijesov )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySre Dec 01, 2021 10:30 pm

Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, doneo je izjednačenje u duelu sa Kazahstancima, pošto je ekspresno završio posao protiv Aleksandra Bublika u dva seta 6:3, 6:4.

A i u parovima je krenulo dobro -Đoković i Čačić dobili prvi set (6:2)
Ako se dobro završi -polufinale sa Hrvatskom .
edit : 23.34 

Đoković/Ćaćić - Golubjev/Nedovjesov 6:2, 2:6, 6:3
Polufinale sa Hrvatskom .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Dec 03, 2021 6:22 pm

I opet -isto ,Nole ,spasavaj ?

Dušan Lajović, 33. igrač na svetu, je poražen od 279. na ATP listi Borne Goje sa 2:1, po setovima 4:6, 6:3, 6:2.

Srbija je u teškoj situaciji pošto je računala na pobede oba singla kako bi izbegla da dublovi odlučuju jer su na strani Hrvatske prvi dubl sveta Mektić - Pavić.

Ipak, pre toga mora Novak Đoković da dobije Marina Čilića, a zatim da proba sa Nikolom Ćaćićem da izbori pobedu.
----
Pa ni Nole nije Bog lično .
Ali ,nada umire poslednja .Pa da se nadamo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyPet Dec 03, 2021 8:48 pm

Očekivano -Đoković je sredio Čilića 2:0 (6:4,6:2 ) i sada odlučuju dublovi .
A tu nismo u nimalo dobroj situaciji -Hrvatska ima najbolji dubl sveta .
Teško biti optimista .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Dec 04, 2021 9:02 am

I ostvariše se moje crne slutnje .Hrvatski dubl je oduvao Noleta i Krajinovića -7:6 ,6:1 .
Čestitike Hrvatskoj -nadamo se da će "salatara" ipak završiti "u regionu" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptyČet Jan 06, 2022 12:29 am

Vesti su protivrečne.
Po jednima -Novak Đoković je proteran iz Australije i neće moći da učestvuje na Autralian Openu -iako je podneo molbu za medicinsko izuzeće (zbog cereaije ,gde se vakcina ne preporučuje ) i koja mu je odobrena ?
Po drugim vestima -podneta je žalba ,i Novak ima još 14 sati da se žalba usvoji .
Kakogod -znaćemo sutra .
Jedna verzija je -nema izuzetaka nizakoga ,nevakcinisani ne mogu ni na jedan ATP turnir .
Svetska i domaća javnost se dvoumi između "podržimo Novaka ,nećemo vakcinu" do onoga "Nole-što se u vraga nisi vakcinisao " ?
No, sutra ćemo znati kako se završilo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 7:50 pm

Rašomonijada oko Noleta i dalje traje -epilog će se znati u ponedeljak .
Ali je fascinantno (i pomalo glupo ) koliko se mržnje izliva prema Australiji i koliko se Nole "zloupotrebljava" ?
Ružno i videti -nepoznati srBski patriJoti su natakli Noletovu glavu na onu poznatu sliku "Solunac" ? Ili mu "nataknu glavu" na "raspetog Isusa" ?
Ma daj....toliko je stupidno i neukusno da neću ni "copy" .
Stvar je vrlo jednostavna .Nole je  ili ispunio "uslove" ili "nije" .
Vidi čuda -Australija je propisala (što je njeno pravo ) da niko ne ulazi nevakcinisan -taman da je Nole ,engleska kraljica ,ili Kajli Minog .
Još većeg čuda -zakoni se tamo poštuju -bez izuzetaka ?
I kod nas se "donose" ,imamo i Ustav ,ali to ne važi za "burazere" ,"kumove" i sl -samo za sirotinju raju . Pa smo iznenađeni i uvređeni -kada vidimo da ima i takvih država ?
Ko bi ovde smeo da pita da li je Ceca "vakcinisana" ,dok se mota okolo ,ili da li joj važi pasoš?
Jer je to ,pobogu "Ceca" ?
U uređenim državama nema "Ceca" -i holivudske zvezde ,ako se uhvate da voze pijani -ravno u zatvor .
Političar pravi bunga -bunga žurke ? Taman da si Berlsukoni-zatvor (fala na pitanju -Palma je dobro i bezbrižno )
Tako i sa Noletom .Ne Srbija -nego i većina regiona i sveta očekuje da Nole "brani" i osvoji i 10 tu titulu na Australia Openu .
Ali -ako mu je "tim" zeznuo "papire" ,šta onda ?
Pa Australian Openu ,pobogu ,je važno da igra najbolji igrač sveta ? Malo logike -ne bi škodilo ?

ps .
Neko se zezao na FB oko pesme "Ko to kaže ,ko to laže..." i oko ogromnog "angažovanja" (odjednom ) svih velikoSrbskih i desničarskih "snaga" (koji su koliko juče ,Noleta nazivali "Hrvatom" i sl)

"Dvajestdruge ,dvajestdruge -kengur udario ?
Dvajest druge ,dvajestdruge -Nole pobedio "

smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 9:18 pm

Bogami Dani, upravo sam slušala ministra zdravlja iz Virdžinije u Australiji koji kaže da je po zakonima Virginije ispunio sve uslove za ulazak. Samo neka mi niko ne kaže da po zakonima Virdžinije može a po državnim zakonima ne može, to bi fakat bio paradoks za vjerovali ili ne!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 9:43 pm

justicija ::
Bogami Dani, upravo sam slušala ministra zdravlja iz Virdžinije u Australiji koji kaže da je po zakonima Virginije ispunio sve uslove  za ulazak. Samo neka mi niko ne kaže da po zakonima Virdžinije može a po državnim zakonima ne može, to bi fakat bio paradoks za vjerovali ili ne!
Savezna država se zove Viktorija .
I koliko sam ja ukapirao -upravo je suprotno ? Australija sve odobrava ,regionalna jedinica ,ili savezna država Viktorija pravi sranja ?
Jer se danas javio premijer Australije ,koji kaže da je sa Noletom sve ok -ali se ne mogu mešati u nadležnosti Viktorije ?
Najgore što mi ne možemo da dobijemo prave podatke ,da bi uopšte imali neko mišljenje . Naši mediji su sranje-a čini da ni "svetski" ne barataju validnim činjenicama ?
Biće da ti je ona tvoja "odrednica" paradoks -najbliža istini .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 9:53 pm

Pa još gore Dani ako je tako. Ja sam stvarno legalista po ubjeđenju, ali je totalna ludnica i takvo regulisanje propisa. Osim toga, evo vidim sve više je sportista koji podržavaju Đokovića, pri tome ne mislim na naše, nego na svjetske.
Iskreno, jedva čekam epilog čitave priče.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 10:41 pm

justicija ::
Pa još gore Dani ako je tako. Ja sam stvarno legalista po ubjeđenju, ali je totalna ludnica i takvo regulisanje propisa. Osim toga, evo vidim sve više je sportista koji podržavaju Đokovića, pri tome ne mislim na naše, nego na svjetske.
Iskreno, jedva čekam epilog čitave priče.
Naravno da podržavaju -svi podržavamo .Nejasna je cela priča .
Ali uz logiku ...koji bi bio interes Austraian Opena da najbolji igral sveta tamo ne igra ?
Nema logike ?
Birokratija ,možda Noletov tim nije odradio "papire "kako treba ?
Možda neko poštuje zakon -koji treba da je isti za sve?
Ko zna ...
Seti se da je Koštunica bio "legalista" -pa se zakon nije poštovao kada je bila u pitanju "pobuna JSO" i koješta .
Ne impliciram ništa ka tvom stavu "legalizma" .
Ali mi se čini da uopšte ne treba kidati živce oko toga .
Zabole Noleta ? Osvojio je sve živo ,i šta ?
Kako god se završi ovaj cirkus -ode Nole u svoju kuću i kod porodice u Monte Karlo, gde živi .
Činjenica -bez ijedne loše konotacije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





TENIS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TENIS
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» TENIS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: