DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)

Ići dole 
+50
MadamX
Svemimir
Kica/Praja
Lakota
ZoxZoja
Danubius
Kijara-brm
dusicaa
Sibila_
Bokssha
Hestija
Nut
AstrinaKomsinica
brunolino
MayaMau
Gothic
Tarja
Astra
BlueAngel
Uther Pendragon
promaja
Zana
zoran1970
slatkicass
Tattoo
ZezaM
Samhain
rouzvel
Only women
sanjalica.ns
sonia
Samouka
Lily
Crna_ovca
zvezdaa
milenanik3
cojle
LINDA
Firestorm
drdoktor
debilko
Ivana_258
Aurora Borealis
bosankaa
determinanta
doctorr67
svilanaasvaltu
Schveca
SHRAFCIGGER
Storm_z
54 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Jun 14, 2008 12:51 pm

First topic message reminder :

Homoseksualnost (starogrč. ὅμοιος, isti + lat. sexus, pol) je osećanje seksualne i estetske privlačnosti, te potrebe uključenja u emotivnu ili seksualnu vezu sa osobom istog pola. Pored većinske heteroseksualnosti, to je jedan od vidova seksualne orijentacije kod čoveka, te kao takva nije predmet individualnog izbora.

Homoseksualnost može biti i muška i ženska. Termin gej se upotrebljava za muške homoseksualne osobe, dok se termin lezbejka koristi za ženske homoseksualne osobe.

Sklonost pojedinca ka seksualnim odnosima sa oba pola se naziva biseksualnost.

Reč homoseksualnost je starija od reči heteroseksualnost (obe su neologizmi) i pojavljuje se prvi put 1869. godine u pamfletu Karla-Marije Kertbenjija, a u širu upotrebu ulazi 1886. godine izdavanjem knjige „Seksualna psihopatija“ (Psychopathia Sexualis) nemačkog neurologa Riharda fon Kraft-Ebinga.

Homofilija je sličan termin koji opisuje privlačnost ka istom polu koja se manje ili uopšte ne manifestuje u fizičkom obliku. Suprotnost homofiliji je homofobija, mržnja prema homoseksualcima.

Procenjuje se da je u ljudskim populacijama broj homoseksualaca između 1 i 10%, pri čemu je nešto malo više homoseksualnih muškaraca nego žena[1].HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 200px-15










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Uto Sep 10, 2013 4:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Avg 30, 2014 8:44 pm

Terminom 'gay brak' ne krši se zakon

Agencija za elektroničke medije odgovorila je udruzi 'U ime obitelji', koja je od Vijeća zatražila da opomene medije koji koriste termin 'gej brak' za institut 'životnog partnerstva', kako u sadržajima koje udruga navodi nema elemenata kršenja Zakona o elektroničkim medijima ni drugih pravnih propisa iz njene nadležnosti, pa Vijeće nema osnove za postupanje
'Agencija za elektroničke medije je, postupajući u okviru svojih ovlasti, utvrdila da u sadržajima koje navodi udruga U ime obitelji nema elemenata kršenja Zakona o elektroničkim medijima niti drugih pravnih propisa iz njene nadležnosti. Također, u smislu članka 3. Zakona o elektroničkim medijima Agencija nije ovlaštena i ne može se upuštati ni u procjene novinarskih sloboda izvještavanja i(li) interpretacije bilo kojeg pojma, pa tako ni pojmova gej/gay brak, odnosno životno partnerstvo pa je Agencija zauzela stav kako u tom predmetu nema osnove za postupanje. O tome je u svom odgovoru obavijestila predsjednika udruge 'U ime obitelji', navode u Agenciji za elektroničke medije.

Udruga 'U ime obitelji' navela je u pritužbi Vijeću prije tjedan dana kako se građani, izjednačavanjem 'gej braka' i instituta 'životnog partnerstva' pogrešno informirani i dovedeni u zabludu, čime se stvara pogrešna slika o novoosnovanom institutu te krši ustavni poredak Republike Hrvatske.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Nov 23, 2014 1:02 pm

Evo jednog clanka koji kaze da i nismo tako losi,kako cesto o sebi mislimo.. top88

Tražili smo stan u Beogradu kao gejevi i Albanci. Ovo su reakcije

Marija Nikolić, Marko Tašković | 22. 11. 2014. - 22:07h | Komentara: 81
Imamo li predrasude? Kako u realnosti izgleda kada homoseksualac ili Albanac pokušavaju da, na primer, iznajme stan u Beogradu?


Novinari "Blica" istraživali su kako je biti gej par u Beogradu

Novinari “Blica” upustili su se u neobično istraživanje pokušavajući da na svojoj koži prvo vide kako prolazi gej par u Beogradu. Početak nije nagoveštavao berićetan kraj.

Prvi poziv – na drugoj strani žice iz Kumodraške se čuo prijatan ženski vokal.
- Stan je jednoiposoban, ima veliku dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, blizu je diskont. Idealan za dva studenta, a sad ne znam ko bi tu živeo – kao da je sredovečna žena predosetila sledeće pitanje.

Novinar “Blica” Marko je nastupio hrabro, da ne kažemo muški.

- Da li je problem da u tom stanu živim s dečkom – pitao je bez ustručavanja.
Usledio je muk od nekoliko sekundi sa tendencijom da postane večnost. Ipak, odgovor je stigao.

- Jeste. Znate kako, nije moj stan nego moje prijateljice koja ne živi u Beogradu. Da je moj, izdala bih vam ga. Ovako, izvinite - kao da se snebivala sagovornica sve dok je nije nasmejala konstatacija da je “gej parada uspela”.

Novi poziv sa istim pitanjem doneo je i novi, neočekivani odgovor.

- Nije problem. To što se iza vrata dešava mene apsolutno ne zanima. Što se mene tiče, to znamo samo vi i ja. Važno je da vi na vreme plaćate račune i kiriju – preneo je stariji sugrađanin sa Palilule lopticu u dvorište novinara “Blica” koji je sad bio taj što se brani: “Još malo da razmislim, pa vam javljam”.

I pokušaj na Novom Beogradu je bio uspešan, iako je zahtevao malo objašnjenje.
- Kako mislite s dečkom? – pitao se, reklo bi se, smerni gospodin. Reči “gej par” dočekao je širokim osmehom i još raširenijih ruku.

- A toooo... Ma, nikakav problem! Javite mi ako možete što pre šta ste odlučili jer imam još zainteresovanih – strogo poslovno je završio razgovor. Par homoseksualaca našao je stan bez mnogo problema, a stvari su u drugom slučaju, išle teže...

- Verujemo našim stanarima. Ako se dogovorimo, ne treba ni depozit. Stan je nov, sređen, a računi mali - prvo je veselo pričala stanodavka iz Batajnice, ali...
Na naše pitanje da li bi joj smetalo da stan iznajme dva studenta iz Albanije, odmah je prekinuta dobrodošlica.

- Vidite šta se sve dešava, gledala sam na televiziji, sve te provokacije... Jednostavno ne bih bila sigurna sa njima. Znate, ipak su to dvojica momaka, pa ko će da čisti stan? Ma znate šta, i da su dve devojke ne bih izdala. Ipak ne - na kraju je priznala stanodavka.

I baš kad smo hteli da odustanemo... našli smo stan u Prvojmajskoj.
- Ma, znate šta, može - kroz šapat nam je, konspirativno, rekao sredovečni stanodavac: - Oni samo neka ne pričaju mnogo u ulazu kako se zovu i odakle su, može, može, što da ne... Ako su ozbiljni i ako ne prave probleme, ako, nek dođu deca...

"Nema šanse“
- Da izdam stan Albancima? Nema šanse! Ma nikakvim strancima ne bih izdala, a ne samo Albancima - odsečno nam je poručila vlasnica stana iz Batajnice, koja je sve do trenutka kada je saznala da će joj potencijalni stanari biti Albanci, hvalila svoj stan i pristajala na sve uslove.

„Nemam ništa protiv“
Poziv našeg novinara je stanodavac sa Karaburme dočekao jednostavnom i utoliko čudnijom reakcijom.
- Ne - bilo je to obično “ne” mladog stanodavca koje u stvari znači da nema ništa protiv da stan izda gej paru.

Stavovi se sporo menjaju
Sociolog Slobodan Vuković kaže da su u našem narodu ukorenjene predrasude i da se stavovi sporo menjaju.
- Takva razmišljanja mogu da izazovu i određeni politički momenti. Da ste postavljali pitanje da li bi primili Albance kao stanare pre drona i pre sukoba, bilo bi drugačije. Određene situacije utiču na stavove ljudi i to se ne može isključiti - objašnjava Vuković.


..sve u svemu,prosek..
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Nov 23, 2014 1:08 pm

Statistika kaze da Homoseksualci mnogo cesce menjaju partnere nego ovi heteroljupci. Doduse taj trend vremenom opada ali ljudi zbog toga imaju predrasude, pa se plase da ce recimo izdavsi stan gejovima imati bahanalije u svom stanu. Nije to samo kod nas. Bio sam ja malo i na zapadu, ni tamo se ne pretrzu od brige za drugim zajednicama. svako trazi svoja prava ali ne podrzava druge.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Nov 23, 2014 1:17 pm

Kico,polazim od neke jednostavne logike,ako ih je jako mali procenat u odnosu na hetero,kako to da nadju vise partnera za mijenjanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Nov 23, 2014 1:24 pm

Odavno ih nije tako mali procenat i promiskulitetniji su. Kazem da se to vremenom smanjuje i da i oni po ugledu na tradicionaliste prelaze u veze i brakove, gde zive po dvoje.
Statistika nije patriotizam da se moze tumaciti ovako ili onako.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jan 18, 2015 9:54 pm

Deklarisana antisemitkinja (suđena zbog uvrede Jevreja ,kukala na sudu da nije rekla sve što smo svi čuli da je rekla) i šovinista ,pevačica Maja Nikolić se sada deklariše i kao homofob ? 
U jednoj emisiji je dala sledeću izjavu,u vezi gej osoba :

"Ja mislim da ih treba držati u kavezima. To je moje mišljenje. "

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Maja-nikolic-1394970134-462857

E pa sestro slatka ....šta ti izjavljuješ godinama , a naročito u poslednje vreme ,biće da je tvoja šizofrenija znatno uznapredovala ? Ili više osoba stanuje u tvojoj glavi?

Ako nekoga treba držati u kavezu -to si vala ,baš ti .Da narod to ne gleda i ne sluša. 

Pevaj sestro ,to znaš -kad si poslednji put snimila nešto ? 
Nije samo moje mišljenje da će sledeći koncert držati u C hali "Laze Lazarevića"

Da ima malo mozga, setila bi se da je friziraju ,oblače ,šminkaju -sve same gej osobe .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Feb 09, 2015 10:11 pm

Danubius ::

"Ja mislim da ih treba držati u kavezima. To je moje mišljenje. "


"slažem" se sa dotičnom madam...treba to sve zbubati u kaFez i tu bolešćuru izliječiti...npr. onaj "peder" Alan Turing, mamicu mu pedersku nije imao pametnija posla nego da ENIGMA-u čeprka i skrati kraj II sv. rata...umjesto da je bio u kaFezu...samo ne znam s kime bi ostao...ili Michelangelo, koji ga je vrag tjerao da slika i stvara ono sve...pa vidi mu se po djelima da je "pederčina"...kako ga nije sramota bilo naga tijela slikati...đubre pedersko...i dosta takvih kao on...da su bili u kaFezu, sada bi masa stvari bila "lakša" i razumljivija... spite
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Feb 09, 2015 10:27 pm

Danubius ::
Deklarisana antisemitkinja (suđena zbog uvrede Jevreja ,kukala na sudu da nije rekla sve što smo svi čuli da je rekla) i šovinista ,pevačica Maja Nikolić se sada deklariše i kao homofob ? 
U jednoj emisiji je dala sledeću izjavu,u vezi gej osoba :

"Ja mislim da ih treba držati u kavezima. To je moje mišljenje. "

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Maja-nikolic-1394970134-462857

E pa sestro slatka ....šta ti izjavljuješ godinama , a naročito u poslednje vreme ,biće da je tvoja šizofrenija znatno uznapredovala ? Ili više osoba stanuje u tvojoj glavi?

Ako nekoga treba držati u kavezu -to si vala ,baš ti .Da narod to ne gleda i ne sluša. 

Pevaj sestro ,to znaš -kad si poslednji put snimila nešto ? 
Nije samo moje mišljenje da će sledeći koncert držati u C hali "Laze Lazarevića"

Da ima malo mozga, setila bi se da je friziraju ,oblače ,šminkaju -sve same gej osobe .

Bre,Deni,nemoj tako.. smehsmeh smehsmeh ...
Sto s e tice vise osoba,veruj m,i da svako od nas ,gaji,najmanje dve u sebi,ako ne i vise....tako da Maja tu nije izuzetak..
Zena ,hoce da skrene paznju na sebe..ok nacin je los..ali moguce da nema izbor..pa onda..ahha aha

Sto se tice kaveza..slazem se.da bi mozda trebala,ali najmanje ona..ima ih mnogo vecih '''normalnih'', koji bi ne samo trebali biti u kafezu,vec i vezani(pod terapijom..naravno..)

Sta reci o nasim politicarima..joooooooj, mali je broj kaveza.. smehsmeh ..

Bruno,ne razumem tvoj problem..jer si ljubomoran na slikarstvo..ili sta je ,vec u pitanju..??? smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Feb 09, 2015 10:33 pm

Nut ::


Bruno,ne razumem tvoj problem..jer si ljubomoran na slikarstvo..ili sta je ,vec u pitanju..??? smehsmeh smehsmeh


ovo je za nevjerovati da moju misao nisi skužila...jesam baš na te svejetske "pederčine"...što nisu imali ništa pametnije da rade nego ta djela da stvaraju...i sad znaš kako se njima odužiti...mislim, to je ono druga rasa... :sanke :

nama hetero nisu dali da delamo, sutra pravim kaFez i vatam ih po cesti...kao djetetu objasniti da Alan Turing pederčina je mislio glavom...?"

ono gay-osoba, to nije čovjek...to je neko drugo biće i nije mu po svim zakonima, čaršije, kasabe, džade, ulice itd. svojstveno da misli i razmišlja... spite



Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Feb 21, 2015 10:33 am

I kao što uvek tvrdim,najveći homofobi su uvek "muškarčine" koji mržnjom prema gej osobama kriju ono što se latentno nalazi u njima -desničari ,navijači ,popovi,dakle pripadnici grupa sa isključivo "muškim društvom" Ako još tokom života dospeju i do zatvora ,i tamo će raditi isto -"svetiti se" gejevima tako što će silovati muškarce (a i sami biti silovani ) ,a kad "izađu"  verbalno i fizički ispoljavati agresivnost prema gej osobama -da bi prikrili sopstvena "iskustva" .
Ne treba uopšte biti suviše pametan ,pa zapaziti "poveznicu" .
Evo odličnog primera :

SUDBINA Osuđeni za zločine nad gejevima, u zatvoru se zavoleli, sada se venčavaju link

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 576107_ubice-02-foto-promo_ff
Udavio gej mladića golim rukama, a sada ženi muškarca: Mihail Ivan Galatinov

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 576106_ubice-01-foto-promo_ff
Tukao je homoseksualce do smrti , pa postao jedan od njih: Mark Gudvin










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Feb 21, 2015 3:06 pm

E posle ovoga bi im kaznu preinačio na SMRTNU.










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 2iiv51gHOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Feb 21, 2015 3:06 pm

Ma dotukao bih ih motkama u zatvoru.










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 2iiv51gHOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Apr 09, 2015 7:04 am

Neko se dosetio kako da ismeje homofobiju ,ovim pečatom na novčanici .

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 CB_uMNuVEAAAdGo

Dobar je i komentar -Šta mislite ,da li bi se desničari ,koji ruše grad pred svaki Prajd ,odrekli ovakvih novčanica ? (Malo sutra smehsmeh )










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Apr 09, 2015 11:04 am

bila jednom emisija : po ure torture...........inace dalmatinci su je snimali i postali planetarno popularni u" Velikoj Hrvatskoj"

imali su svoj humor i u jednom delu emisije postavili bi ,slucajnim prolaznicima, pitanje na ulicama Splita

uglavnom ,da covek ne poveruje sto sve jezik moze prebaciti preko usta u bujici svoga disbalansa i diskonekcije sa mozgom.
na pitanje: STO MISLITE O HOMOSAPIENSU..........odgovori su glasili otprilike ovako.........

gospe mi, da je to moje dite ma ja bi ga zivoga ubija..........ne bi on sramotija nas i pravija nam grihe

to je najgori smrad ca moze da ide svitom i sve ih triba streljati

ajme ma sramota me opce pricati o tome ali zalosna svaka majka ca tako dite rodi

gospe sveta neka im prosti grihe a oni ce u pakao jer to je sramota za sve njih pred bogom......

uglavnom to se desava medju starijim i mladjim ljudima koji na sam spomen homo imaju averziju prema svemu pa i sebi samima.

iz toga mozemo zakljuciti da je rec homo jedna od pokretackih rijeci za mrznju i bilo koji oblik nasilja medju ljudima.  na zalost ta rec ne probija se , kod vecine ljudi, duze od usne skoljke i tako ne dopire do mozga nego se verovatno gravitacijski spusti do jezika i onda nastane rafalna paljba......gluposti

pre svega nisu svi ljudi niti nagoni isti a razlike postoje u svemu pa i u opredeljenju.

u zivotinjskom svetu takodje postoje oblici takvog ponasanja.......... a i u svakom od nas cuci musko i zensko..........

ne postoje podele u smislu crno -belo jer dodirna tocka je uvek siva..........
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyUto Jun 02, 2015 12:44 pm

Nedavno je u Indiji gay dječaka silovala vlastita majka, dok je mladu lezbijku silovao rođak, sve u pokušaju da ih se izliječi od homoseksualnosti.

Indijska LGBT organizacija je upozorila da roditelji postaju toliko očajni da imaju 'straight' djecu da čak potiču rođake, braću pa čak i majke da siluju gay djecu.

Gay seks je kažnjiv sa do deset godina zatvora u Indiji, zbog čega mnoge obitelji ne vide drugog izbora osim'korektivnog silovanja'.

LGBT zajednica iz indijske države Telengana prijavila je petnaest takvih slučajeva u zadnjih pet godina, ali član te zajednice Vyjayanti Mogli tvrdi da ima puno više žrtava koje su pre uplašene da bi govorile o tome.

"Na takve slučajeve ne nailazimo zato što se prijavljuju, već zato što traže pomoć u bijegu iz svojih domova," Mogli je izjavio za Times of India. Kaže da većina žrtava želi blokirati sjećanja na to da su ih napali njihovi voljeni, i u svrhu toga radije će prekinuti sav kontakt s obitelji nego ih prijaviti.

Mogli kaže da su u nekim zajednicama u južnoj Indiji brakovi između rođaka česti i da roditelji odluče za koga će se kćer udati brzo nakon njenog rođenja. Ako se otkrije da je djevojka u vezi s drugom djevojkom, "stariji članovi obitelji vjeruju da će je seks s njenim 'budućim' izliječiti, čak i ako je prisilan."

Indijski Vrhovni sud je 2013. godine ponovo uveo kolonijalni zakon koji brani gay sex.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 14, 2015 5:01 pm

Eto, mene su odgajila dva geja. I evo u šta sam se pretvorio.
Svaki put kad vidim komentar povodom toga da li gejevi treba da gaje decu, poželim da se oglasim. A teško je skupiti petlju da sve istreseš.   CELA PRIČA 



Rođen sam 1969, u mirnom delu Beograda. Moje detinjstvo bi verovatno bilo kao i svako drugo, da nas nije majka napustila pre moje druge godine i otišla u Italiju da radi. Kasnije su mi rođaci ispričali da se to desilo bukvalno preko noći, samo se spakovala i otišla, ostavivši jedan kaput i spavaćicu. Još ih čuvam. Retko se javljala dopisnicom, ponekad bi po nekome poslala paket sa osnovnim potrepštinama, kao da smo socijalni slučajevi. Sreli smo se nekoliko puta tokom 44 godine od njenog odlaska, imam još polubrata i sestru, upoznao sam ih, ali mi smo, jednostavno, stranci. I tu se priča završava.



I to je moja jedina poruka svima vama koji lamentirate “u šta će izrasti to jadno dete”. U čoveka, ako ga odgajaju kvalitetni ljudi.  aplauseee










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Jul 23, 2015 11:14 pm

I šta ja uvek tvrdim ,da su većina "ekstremnih desničara "u stvari latentni homoseksualci ,i da napadaju i tuku gejove ,samo da prikriju svoju pravu prirodu ? 
Evo vam dokaza ! 

Osuđivani član Nacionalnog stroja odlučio da promeni pol! (FOTO)  link

Evo vam (A)Dolfa Pospiša kao nacističkog "jurišnika"  tokom antifašističke šetnje u Novom Sadu(kada se đubrad nacistička sakrila u dvorište Patrijaršije ) 

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 20071011032951nacionalni_stroj_novi_sad_antifasisticki_mars_davidovic_kamenice_sieg_heil

i evo ga danas 

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Dolf-Pospis01-620x350

..kao "Dajana" . E to su te "muškarčine" što u čoporu tuku gejeve i lezbejke ,a krešu i krešu ih  muškarci po zatvorima ,pa kad izađu ,ni ne umeju da normalno opšte ,nego u mraku traže prostitutke transvestite (isto tako x puta dokazano ) ili vodaju silikonke po splavovima , da se ko ne doseti da se "druže" samo sa muškarcima većinu vremena .










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySub Jul 25, 2015 9:12 am

Nemam ništa protiv onih koji su gay ili lezbo orijentisani.

Ali imam protiv njihovih aktivista koji svojim radom podstiču mržnju ljudi. Dobijaju mnogo novca za parade i za svoje aktivnosti. Te aktiviste napadaju ekstremisti.

Ja sam protiv parade. Svako svoju intimu može da otvoreno pokazuje u kući. Mislim i na strejt osobe.












https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Jul 30, 2015 9:57 am

MadamX ::
Nemam ništa protiv onih koji su gay ili lezbo orijentisani.

Ali imam protiv njihovih aktivista koji svojim radom podstiču mržnju ljudi. Dobijaju mnogo novca za parade i za svoje aktivnosti. Te aktiviste napadaju ekstremisti.

Ja sam protiv parade. Svako svoju intimu može da otvoreno pokazuje u kući. Mislim i na strejt osobe.

 
Pa nije baš ,ovaj nije nikakav "aktivista" (nije čak ni gej ,tek se "izjasnio" da hoće da bude "žena" ,tj, transrodna osoba ) pa mu već prete batinama i smrću .Brze noge spasiše (A) Dolfa Pospiša (sada Dajanu )  od dojučerašnje braće po ideologiji (ekstremna desnica ,tj ,srpski neonacisti) 
Kako ono kaže Biblija -kako si sejao ,tako ćeš i žnjeti ,no to ne znači da treba da nam je drago da dobije isto ono što je do juče radio drugima . 
To više govori o "širini" likova kojima smeta sve što je "drugačije" ,i koji uzimaju pravo da sude i presuđuju svima koji im nisu po volji . 
I ovoga ,kao građanina ,štiti zakon (dok ga sam ne krši) 

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Fe406d2759af1762d5d9f32b77b24bfe










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySre Maj 18, 2016 8:44 pm

I ovo dočekasmo u Srbiji .

Prvi policajac koji je javno priznao da je gej ,dobio je priznanje za hrabrost .

Dobitnik nagrade "Duga" za doprinos borbi protiv homofobije i transfobije za 2015/2016. godinu je oficir za vezu sa LGBT zajednicom MUP Srbije Aleksandar Stojmenović.

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Aleksandar-stojmenovic-17-05-2016-1463591484-909261

Prošlogodišnji dobitnik je Jadranka Joksimović ,danas ministar za Evrointegracije u Vladi Srbije .

Da li je moguće da se Srbija  polako leči   od homofobije ,i da se shvata da su i gej osobe ljudi kao i svi drugi ?










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySre Maj 18, 2016 8:57 pm

Ovo je kap u moru....i znas da je to omot za javnost,a narod,pa citam svakodnevno,mrzi,gadi se,kune,boji se.....najnizi porivi su u ljudima na sam spomen gay.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 19, 2016 7:47 pm

Lakše i poželjnije je bit' peder il' lezbejka u Srbiji, no Srbin u 'rvaCkoj.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPet Maj 20, 2016 1:42 pm

Ako nastave sa novčanim nagradama za priznanje da si gej, biće toga toliko da će bankrotirati država.

Taj apsurd se vidi po tome da se ljudi prijavljuju da su Romi, ne bi li dobili neku socijalnu pomoć. neki posao, stan mufte...

Razumem da je neko gej i da trebamo biti tolerantni prema svakoj posebnosti ali da se to nagrađuje to mi je suludo.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPet Mar 10, 2017 8:04 pm

Maneken i nekadašnji učesnik rijalitija Veliki brat, koji je pre pet godina odlučio da se odseli u London i tamo se venča s poznatim plesačem Tristanom Templom, govori o odnosu sa svojim partnerom, planovima za proširenje porodice i životu u Velikoj Britaniji


HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 12815110


-----------------------------------------

Congrats momci.Sve nakekao,ali da usvojite decu ,kako  već planirate da proširite porodicu ,lično ja vam ne bi dopustila.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPet Mar 10, 2017 8:06 pm

Vala ni ja , nejde brate nikako.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPet Mar 10, 2017 8:36 pm

podbarac ::
Vala ni ja , nejde brate nikako.
Nemam ja protiv njihove ljubavi ništa,ali da vaspitavaju decu nikako,mada ima i onih koji bi ih verovatno bolje vaspitali nego biološki roditelji ,ali naopako da im se daju sva prava ,ma koliko poštovala različitosti.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptySre Maj 17, 2017 7:54 pm

Kako je Siniša (Kovačević ,režiser) u dve rečenice objasnio debilizam i licemerje homofobije .
Svaka čast .

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 13263883_179918405737055_4458169769704483686_n










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 10:34 pm

Nije to homofobija, ja njih jednostavno ne podnosim
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 10:39 pm

Black Wizard ::
Nije to homofobija, ja njih jednostavno ne podnosim
Sad će te napasti.Zašto?  ludismeh
Nek se ljudi vole-jedino im ne bi dala da usvoje decu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:13 pm

Black Wizard ::
Nije to homofobija, ja njih jednostavno ne podnosim

To je tvoje pravo,samo mi nije nekako jasno,neko takvog zivotnog iskustva, ko je toliko toga preturio preko svoje glave,ne podnosi nekoga ko mu za nista nije kriv.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:18 pm

Astra ::
neko takvog zivotnog iskustva, ko je toliko toga preturio preko svoje glave,ne podnosi nekoga ko mu za nista nije kriv.

Kosi se sa sveukupnom etikom kojom sam se kljukao celog života.

Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:19 pm

Znaci robujes stereotipima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:20 pm

Astra ::
Znaci robujes stereotipima?

Znači da izvrćeš moje reči.

Ne želim da ulazim u svađu sa tobom iz potpuno banalnih razloga ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:23 pm

Nema svadje,niti te napadam,samo mi je cudno,toliko zivotno iskustvo,ocekivala sam neko obrazlozenje....i tema me ne moze posvadjati s bilo kim....trudim se da to bude diskusija....a vrijedjanje ne dolazi u obzir,osim ako sagovornik bas insistira smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:29 pm

Astra ::
ocekivala sam neko obrazlozenje....

Za neko jače obrazloženje, treba mi mnogo prostora ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:30 pm

ce oslobodimo....hahahahhahaha lele bar hartije za pisanje imamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyČet Maj 18, 2017 11:41 pm

Astra ::
ce oslobodimo....hahahahhahaha lele bar hartije za pisanje imamo.

Uostalom, to je takođe jedno poglavlje koje će biti pomenuto kad dođe na red ... :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Maj 28, 2017 3:27 pm

FEŠTA U NOVOM ZAGREBU
GLAMUROZNO GAY VJENČANJE NA KROVU MSU: Performansi i svirka na neobičnom slavlju, pogledajte kako je bilo


LINK


Umjetnički direktor festivala Queer Zagreb Zvonimir Dobrović vjenčao se sa svojim partnerom Brunom Isakovićem na krovu Muzeja suvremene umjetnosti, što su iskoristili za lansiranje Fonda za druge, Fund for Others, namijenjenog financiranju nezavisnih umjetnika.

........................
Šta reći nego srećno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 1:59 pm

Ja uopšte ne razumem toliku homofobiju kod muškaraca ? 
Te bi ih "lečili" ,te prebili ,te zabranili.......pa i gore . 

A niko ne razmišlja logično ? 

Što više gejeva -to više slobodnih žena za nas ,"strejtove" .

Još ako su "razočarane" ,jer je ispalo da im je " predmet obožavanja "u stvari "gej" -kud ćeš bolje ?
Ima same da se "nataknu" ....da prostite . 
Gej je okej ,što se mene tiče .  :brdski2:










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 2:14 pm

Ne natakinjem ali je sve ok sto ne ugrozava druge
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 4:39 pm

Nisu meni pederi smetali da imam odnose sa lepšm polom al gde bre da na ulicim vidim ovako nešto , ma nije mi po meri pa ga jebi.

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 13096310
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Mmr_ki10

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:00 pm

Danubius ::
Ja uopšte ne razumem toliku homofobiju kod muškaraca ? 
Te bi ih "lečili" ,te prebili ,te zabranili.......pa i gore . 

A niko ne razmišlja logično ? 

Što više gejeva -to više slobodnih žena za nas ,"strejtove" .

Još ako su "razočarane" ,jer je ispalo da im je " predmet obožavanja "u stvari "gej" -kud ćeš bolje ?
Ima same da se "nataknu" ....da prostite . 
Gej je okej ,što se mene tiče .  :brdski2:
Nisi ni svestan koliko gejeva ima,a opet se ne "nataknu" (žene) na svaki q.  :brdski2: 

Neka ih.Ne ugrožavaju nikoga. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:41 pm

Kijara-brm ::
Neka ih.Ne ugrožavaju nikoga. :D

Prošetaš parkom i na jednoj klupi vidiš dva zagrljena muškarca, na drugoj dve žene u strasnom zagrljaju, u susret ti dolaze istopolni parovi koji se drže za ruke .... a park prepun male dece koja se igraju ....

Kako onda dođavola ne ugrožavaju nikog???
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:47 pm

Black Wizard ::
Kijara-brm ::
Neka ih.Ne ugrožavaju nikoga. :D

Prošetaš parkom i na jednoj klupi vidiš dva zagrljena muškarca, na drugoj dve žene u strasnom zagrljaju, u susret ti dolaze istopolni parovi koji se drže za ruke .... a park prepun male dece koja se igraju ....

Kako onda dođavola ne ugrožavaju nikog???
Šta oni imaju s tom decom.
To oni vide i na tv.
Bar je danas toliko gej serija-da i deca sve znaju.
Oni koji su mali ,ne znaju.Objasniće im  se kad porastu.
Od kud znaš da neko od te dece neće biti gej.
Kakvo razmišljanje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:52 pm

Kijara-brm ::
Šta oni imaju s tom decom.

Ništa. Ali deca ih gledaju i misle da je to sasvim normalno.


Kijara-brm ::
To oni vide i na tv.
Bar je danas toliko gej serija-da i deca sve znaju.

Ja stvarno ne znam nijedno dete uzrasta 5-6 godina koje gleda na TV gej serije. Možda ih kod vas ima, vi ste naprednija "država".


Kijara-brm ::
Oni koji su mali ,ne znaju.Objasniće im  se kad porastu.

Mhm, kako da ne. Objasni detetu kad poraste da nije normalno kad je celo detinjstvo provelo gledajući ih oko sebe i sretajući ih gde god krene ...


Kijara-brm ::
Od kud znaš da neko od te dece neće biti gej.

Dao sam odgovor na pitanje, kroz prethodna tri :948208144:


Kijara-brm ::
Kakvo razmišljanje.

Da svi ovako razmišljamo, na svetu ne bi bio nijedan gej :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:55 pm

Zaključak-namlatiti svu gej populaciju.
Pazi za nekoga ko je živeo vani-mnogo si ograničen.

Imam nekoliko prijatelja koji su gej.Ne ugrožavaju nikoga,i bolji su ljudi ,nego oni što sebe nazivaju ljudima.

Gej je ok-a deca će se sama opredeliti kojim će putem,pa taman bila i gej.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:57 pm

Kijara-brm ::
Zaključak-namlatiti svu gej populaciju.
Pazi za nekoga ko je živeo vani-mnogo si ograničen.

Imam nekoliko prijatelja koji su gej.Ne ugrožavaju nikoga,i bolji su ljudi ,nego oni što sebe nazivaju ljudima.

Zaključak - Kao i obično, promašila si poentu :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 5:59 pm

Black Wizard ::
Kijara-brm ::
Zaključak-namlatiti svu gej populaciju.
Pazi za nekoga ko je živeo vani-mnogo si ograničen.

Imam nekoliko prijatelja koji su gej.Ne ugrožavaju nikoga,i bolji su ljudi ,nego oni što sebe nazivaju ljudima.

Zaključak - Kao i obično, promašila si poentu :948208144:
Zaključak je da si homofob-i da je to bolesno.
 Ti ljudi nemaju pravo na život po tebi.

NEĆE BITI NI JEDNOG GEJA.

ŠTA SI SE NAVRZAO NA LJUDE.ODOH I JA U GEJ POPULACIJU :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 6:06 pm

Kijara-brm ::
Zaključak je da si homofob-i da je to bolesno.
 Ti ljudi nemaju pravo na život po tebi.

NEĆE BITI NI JEDNOG GEJA.

ŠTA SI SE NAVRZAO NA LJUDE.ODOH I JA U GEJ POPULACIJU :)

Ja nisam homofob, plašim se samo par stvari u životu, uglavnom potpuno nebitnih. Za pedere me zabole ona stvar, nek rade šta oće al nek rade to tamo gde ih niko ne vidi jer ne moraju svi da gledaju njihovu veliku "ljubav". Takođe bih im zabranio da usvajaju decu jer smatram da je to dno dna države koja odobri jedan takav postupak.

Lično, protiv njih nemam ništa, nisam skiner i nikad nisam reagovao kad sam ih ugledao. Svako ima prava na ono što ga usrećuje u životu i ja nisam niko ko bi nešto tu mogao da promeni niti bih imao prava čak i kad bih mogao.

poenta je u tome da ne želim javno da ih gledam da rade to što rade. Ne mora baš sve da bude toliko otvoreno, mogli bi i sami malo da se pokriju, tako će ih i skineri ostaviti na miru :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 6:09 pm

Onda ćemo umlatiti skinhidse da ih ne diraju.Ipak je gej populacija mirna,a ovi su napadni.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 6:33 pm

Black Wizard ::



Prošetaš parkom i na jednoj klupi vidiš dva zagrljena muškarca, na drugoj dve žene u strasnom zagrljaju, u susret ti dolaze istopolni parovi koji se drže za ruke .... a park prepun male dece koja se igraju ....

Kako onda dođavola ne ugrožavaju nikog???
Muški gejevi ne ugrožavaju ,korisni su,k*o pčele .  :brdski2:
Odnos muškarci-žene u Srbiji je 48,7 :51,3% ,tako da bi svakoga od nas trebalo da zapadne bar jedna žena (statistički ) 
U ovom odnosu snaga ,dva zagrljena muškarca znači da hipotetički dobijaš i njihove "žene" ,dakle trebalo bi da te zapadnu 3 . 
Još da se živi u Banja Luci ,a da tamo populacija gejeva ekspandira ,svaki muškarac bi imao harem . 
Ne ugrožavaju uopšte ,što više -to bolje za nas "strejtove" i našu seksualnu "različitost" .

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Maxresdefault
Što se tiče "zagrljenih žena" -žene stalno menjaju mišljenje ,vole da "eksperimentišu" ,pa možda i tu zapadne koja što odluči da promeni mišljenje ili se razočara u "lezbijstvo" . Mož* i tu hipotetički da se "profitira" ,ima šansi uvek.










HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 6:38 pm

Vidiš Bejko kako ovaj iznad mene razmišlja u svoju korist.   ludismeh
Evropski čovek *širokih * shvatanja :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 6:47 pm

Kijara-brm ::
Vidiš Bejko kako ovaj iznad mene razmišlja u svoju korist.   ludismeh
Evropski čovek *širokih * shvatanja :D

Sapientia est cognitio cum ad prohibere
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 8:56 pm

A zato nek vide narkose iza coska sa iglama ili samo duvaju....nema veze,nek vide djecica par koji se jebe u sred bijela dana na parkingu....pa sta ,to su muskarac i zena....cijelo drustvo je izopaceno i sve intimnosti iz spavace sobe se prenose na ulicu,na TV,pa i u skole......pederi su najmanji problem drustva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 9:01 pm

Meni idu na živaC i hetero parovi koji samo što ne pretvore javni prostor u svoje spavaće sobe. Zašto njima niko ne kaže da se ljubavlju i seksom bave u svoja 4 zida i da ne promovišu blud po ulicama, parkovima i javnom prevozu?










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyNed Jun 11, 2017 10:25 pm

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 18951411
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Jun 12, 2017 7:43 pm

Astra ::
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 18951411

Nisam ja kostur ebote lalal Ja se samo tako oblačim smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Jun 12, 2017 7:56 pm

Black Wizard ::
Astra ::
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 18951411

Nisam ja kostur ebote lalal Ja se samo tako oblačim smehsmeh
I mi.I nema razlike.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 EmptyPon Jun 12, 2017 9:04 pm

Kijara-brm ::
I nema razlike.

Da mi ti sad nisi objasnila, ja stvarno ne bih shvatio ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)    HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)  - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HOMOFOBIJA (i homoseksualnost/lezbijstvo)
Nazad na vrh 
Strana 11 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: VRUĆI KROMPIRI :: GDE JE ISTINA?-
Skoči na: