DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
*Tajna* - Ronda Bern BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
*Tajna* - Ronda Bern BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 *Tajna* - Ronda Bern

Ići dole 
AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern EmptyPon Jun 21, 2010 12:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ronda Bern: Tajna - The Secret

Opis: Tajna je putovala vekovima kako bi stigla do vas - sada ćete otkriti tajnu i ona će vam zauvek promeniti život.
Prenosila se vekovima, mnogi su je želeli, mnogi su je skrivali, ponekad bi se izgubila, ponekad bi je neko ukrao, neki su za nju davali bogatstvo.
Tu su vekovima staru Tajnu poznavali neki od najistaknutijih ljudi istorije: Platon, Galilej, Betoven, Edison, Karnegi, Ajnštajn, kao i drugi teolozi, naučnici i veliki mislioci.
Sada se Tajna razotkriva čitavome svetu. Delići Velike Tajne otkriveni su tokom vekova u usmenoj tradiciji, književnosti, religijama i filozofijama. Prvi put se svi delovi Tajne okupljaju u neverovatnom otkrovenju koje će preobraziti život svih koji je iskuse.
U ovoj ćete knjizi naučiti kako se Tajnom koristiti u svakom području svoga života: području novca, zdravlja, odnosa, sreće te u bilo kojem odnosu sa svijetom. Počećete da razvijate skrivenu, nepoznatu moć koja postoji u vama, a to otkrivenje može uneti radost u svaki deo vašeg života.
"Tajna" sadrži mudrost savremenih učitelja i učiteljica, muškaraca i žena koji se njome koriste kako bi ostvarili zdravlje, bogatstvo i sreću. Iznoseći spoznaje Tajne na svetlost dana ujedno navode uverljive priče o otklanjanju bolesti, postizanju bogatstva, prevladavanju prepreka i postizanju onoga što bi mnogi smatrali nemogućim.

Citat :
Prije godinu dana raspao mi se život. Previše sam radila i iscrpila se, otac mi je nenadano umro, a odnosi s kolegama i voljenim osobama bili su poremećeni. U to doba nisam mogla znati da će se iz najdubljega očaja roditi najveći dar. Dobila sam uvid u Uzvišenu Tajnu, tajnu života. Uvid sam dobila iz stotinu godina stare knjige koju mi je poklonila kćerka Hayley. Tajnu sam počela pratiti kroz povijest. Nisam mogla vjerovati da je toliko ljudi znalo za nju. Bili su to velikani povijesti: Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein. U nevjerici sam se pitala: ?Zašto svi ne znaju za tu tajnu?? Obuzela me žarka želja da Tajnu podijelim s čitavim svijetom te sam počela tragati za suvremenicima koji su upoznati s njome...

“Tajna” koja je obišla svijet , zahvaljujući Austrilijanki, Rhonda Byrne i Oprah, koja nedavno “Tajni” posveti čak dvije emisije, zapravo, i nije Tajna. Svima je dostupna i svi je možemo primjeniti. Svima nam može biti bolje ako se držimo univerzalnih zakona, koje, izmedju ostalog, i religija zagovara. Neko te zakone poštuje da ne se ne bi ogriješio ili da ga njegov Bog ne bi kaznio nakon smrti, a istina je da se Univerzalnih zakona treba držati, isključivo, samo zbog sebe, svoje sreće i blagostanja u životu.
Zbog toga smo rodjeni, to je cilj naših života!
Kao uvod u univerzalne zakone, treba imati na umu neke univerzalne istine:
Like attracts like.
Slično se sličnom raduje.
Misli privlače slične misli. Duše privlače slične duše. Misli o bolesti privlače bolest. Misli o sreći, privlače sreću. Svi smo mi magneti, privlačimo ono o čemu mislimo najviše vremena.
Ono o čemu mislimo i ono u šta vjerujemo je to šta dobijamo u životu, prije ili kasnije.
To je suština Zakona Privlačnosti.[You must be registered and logged in to see this image.]
What you resist, persists.
Ono čemu se opireš, ostaje.
Koncentriši se na ono što želiš, a ne ono što NE želiš. Odvrati pažnju od negativnih misli. Ti si jedini koji možeš kreirati svoju stvarnost.
You reap what you sow.
Žanješ kako si posijao.
Zato se potrudi da posiješ dobro sjeme. Mislima, riječima, djelima…
Hoćeš li izabrati strah ili nadu? Pogledaj definicije za oba pojma:
Nada je vjerovanje da će se dogoditi ono što ne možeš vidjeti.
Strah je vjerovanje da će se dogoditi ono što ne možeš vidjeti.
Izaberi nadu i vjeru.
“Whatever the mind of man can conceive, it can achieve” – Stone
Šta god ljudska svijest može da zamisli, može i da ostvari.
“All that we are is result of what we have thought.” – Buddha
Sve ono što jesmo je rezultat onog što smo mislili.
“All power is from within and is therefore under our own control”-Robert Collier
Sva moć dolazi iznutra i zbog toga je pod našom kontrolom.
“Whether you think you can or you can’t either way you are right” -Henry Ford
Kako god mislio, da možeš ili da ne možeš, uvijek si u pravu.
If you fail to plan, you plan to fail.
Ako ne uspijevaš u planiranju, ti planiraš da ne uspiješ.
Postavi svoje ciljeve, vizije i bogatstvo prvo u svojoj svijesti.
Napravi prvi korak i sve što poželiš, univerzum će uzvratiti:
Tvoje želje su za mene zapovijed.
Nikad ništa ne pokušavaj samo, već to uradi.
Ako pokušavaš i univerzum će da pokuša da ti to pruži.
Tajna, dakle, ZAKON Privlačnosti je zakon koji funkcioniše u prirodi kao i svaki drugi zakon. Otkriveno je i naučno potvrđeno da ovaj zakon bukvalno “gospodari” Univerzumom. Nepogrešiv je i matematički precizan. On nam govori da ono u šta podsvjesno vjerujemo i ono o čemu razmišljamo konstantno u našim umovima, da to i privlačimo. Mi smo hodajući magneti. U naše živote možemo privući SVE. Bez izuzetka. Sve što je potrebno je da se skoncentrišemo na ono što želimo i da odstranimo sumnju. To se mora prikazati u našim životima. To je zakon.
Sve što već imamo u našim životima, mi smo to i privukli. Poznavajući ovaj zakon, možemo da kontrolišemo naše živote i da sebi priuštimo sve što hoćemo. Otkrivena je najveća misterija čovječanstva – ZAKON PRIVLAČENJA.

Da li ste procitali knjigu *Tajna* ili pogledali istoimeni film?
Koliko vi vjerujete u moc sugestije i autosugestije?Da li je tacno da se podsticajem nasih misli mogu ostavriti mnoge zelje i uspjesi u zivotu?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: Re: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern EmptyPon Jun 21, 2010 1:02 pm

Procitala sam knjigu i pogledala film.Ova knjiga nije da se procita,vec da se cita.
Nikad se nisam doslovice drzala Tajne,ali slazem se sa mnogim stvarima navedenim u knjizi.Sigurna sam da pozitivne misli privlace pozitivna desavanja.
Upravo ovu knjigu mi je preporucila autor knjige "Misterije lica" i ona mi je proslijedila.Na pocetku mi je djelovala sasvim bez veze.Medjutim kako sam pocela da je citam,sve vise i vise me navodila na razmisljanja.
I mogu reci da mi je u tom periodu kada sam se osjecala jako lose i kada sam imala mnogo problema,upravo ova knjiga pomogla.Razmisljala sam o svakoj napisanoj rijeci i u njima pronalazila sebe.
Kao sto rekoh,nisam se doslovice drzala Tajne,ali mi je svakako pomogla da ne klonem duhom.
Svakom bih preporucila da procita knjigu ili pogleda film.Ni u kom slucaju knjiga nece negativno uticati ni na koga.Samo postoje oni koji vjeruju ili ne vjeruju u Tajnu...

Pa eto,za one koji su se vec sreli sa Tajnom,zanima me sta oni misle o istoj?

Za one koji nisu,a zele...sve o Tajni mogu naci na sajtu:
[You must be registered and logged in to see this link.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...


Poslednji izmenio bosankaa dana Pon Jun 21, 2010 1:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: Re: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern EmptyPon Jun 21, 2010 1:10 pm

Iz knjige...
Rhonda Byrne - Tajna
Smaragdna ploča, oko 3000. godine prije Krista
Posvećeno Tebi
Neka Tajna unese ljubav i radost u čitavo tvoje postojanje.
To želim tebi i čitavome svetu.
Predgovor
Prije godinu dana raspao mi se život. Previše sam radila i iscrpila se, otac mi je nenadano umro, a odnosi s kolegama I voljenim osobama bili su poremećeni. U to doba nisam mogla znati da će se iz najdubljega očaja roditi najveći dar.
Dobila sam uvid u Uzvišenu Tajnu, tajnu života. Uvid sam dobila iz stotinu godina stare knjige koju mi je poklonila kćerka Hayley. Tajnu sam počela pratiti kroz povijest. Nisam mogla vjerovati da je toliko ljudi znalo za nju. Bili su to velikani povijesti: Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein.
U nevjerici sam se pitala: »Zašto svi ne znaju za tu tajnu?« Obuzela me žarka želja da Tajnu podijelim s čitavim svijetom te sam počela tragati za suvremenicima koji su upoznati s njome.
Izranjali su jedan za drugim. Postala sam magnet. Kad sam započela potragu, veliki su mi majstori sami počeli prilaziti.
Na-on što bih otkrila jednoga učitelja, taj bi me u savršenu nizu povezivao sa sljedećim. Ako bih se našla na krivome tragu nešto bi mi drugo privuklo pozornost i zahvaljujući tome pojavio bi se sljedeći veliki učitelj. Ako bih »slučajno« kliknula na pogrešan link tijekom traganja po internetu, došla bih do iznimno važnog podatka. Za samo nekoliko tjedana pronašla sam tragove Tajne kroz mnoga stoljeća.
Obuzela me vizija da Tajnu razotkrijem svijetu u obliku filma i tijekom sljedeća dva mjeseca moja se filmska i televizijska ekipa upoznala s Tajnom. Bilo je osobito važno da se s njome upozna svaki član ekipe, jer inače ne bismo mogli ostvariti ono što smo željeli.
Za film nismo imali nijednog jedinog učitelja, ali smo poznavali Tajnu i stoga sam naoružana samo vjerom odletjela iz Australije u Sjedinjene Američke Države u kojima je živjela većina učitelja. Sedam tjedana kasnije ekipa Tajne snimila je 55 najvećih učitelja diljem Sjedinjenih Američkih Država, tako da smo imali više od 120 sati snimljena materijala.
Na svakome koraku i u svakome udisaju Tajnom smo se koristili kako bismo stvarali Tajnu. Doslovce smo sve I svakoga privlačili k sebi. Osam mjeseci kasnije Tajna se našla u kinima.
Dok je film osvajao svijet, do nas su dopirale priče o čudima. Ljudi su nam pisali da su se oslobodili kroničnih bolova, depresije i bolesti. Neki unesrećeni su prohodali. Neki su čak ustali sa samrtne postelje. Primili smo tisuće izvješća o tome kako su se ljudi Tajnom koristili da bi privukli velike svote novca i neočekivane čekove u poštanskom sandučiću.
Koristili su se Tajnom kako bi ostvarili savršeni dom, životnog partnera, automobil, posao i promaknuće, a mnogi su pisali da im se posao posve preobrazio samo nekoliko dana nakon što su počeli primjenjivati Tajnu. Primali smo i topple priče o poremećenim odnosima s djecom koji su procvjetali i uskladili se.
Neke od najljepših priča koje smo primili potjecale su od djece koja su se Tajnom služila kako bi privukla ono što su željela, uključujući bolje ocjene i prijatelje. Tajna je nadahnula liječnike da svoje znanje podijele s pacijentima, sveučilišta i škole da ga podijele sa studentima, teretane da ga podijele sa svojim klijentima, crkve svih opredjeljenja te duhovne centre da ga podijele sa svojom pastvom. U domovima diljem svijeta održavaju se skupovi na kojima se govori o Tajni, na kojima ljudi svoje spoznaje prenose svojim voljenima i svojim obiteljima. Tajnom se koriste za privlačenje različitih stvari, od posebnog pera do deset milijuna dolara. Sve se to dogaalo u samo nekoliko mjeseci nakon prvog prikazivanja filma.
Dok sam snimala film Tajna moja je namjera bila, i još jest, milijardama ljudi donijeti radost. Filmska ekipa Tajne svakoga dana proživljava ostvarenje te namjere, jer od ljudi svih dobi, rasa i nacionalnosti diljem svijeta primamo tisuće i tisuće pisama u kojima nam zahvaljuju na tome što smo im podarili radost Tajne. Ne postoji ništa što ne biste mogli ostvariti uz pomoć tih spoznaja. Nije važno tko ste ili gdje se nalazite. Tajna vam može pružiti sve što želite.
U ovoj su knjizi predstavljena dvadeset četiri čudesna učitelja. Njihove su riječi u različitim trenucima snimane diljem Sjedinjenih Američkih Država, ali oni ipak progovaraju istim glasom. Ova knjiga sadrži riječi učitelja Tajne, a tako[/size]]er i čudesne priče o njezinoj primjeni. Iznijela sam najlakše staze, naputke i prečace koje sam naučila kako biste mogli živjeti životom iz svojih snova.
Zamijetit čete da sam ponegdje u knjizi riječ »Ti« pisala velikim slovom. To sam napravila stoga što želim da ti, čitatelju, osjetiš kako sam tu knjigu napisala za Tebe. Kad kažem Ti, obraćam se tebi osobno. Želim da osjetiš osobnu povezanost s ovim stranicama, jer je Tajna stvorena za Tebe.
Listajući stranice i učeći Tajnu shvatit ćeš na koji način možeš imati, biti i napraviti sve što poželiš. Spoznat ćeš tko uistinu jesi. Spoznat ćeš istinsku veličanstvenost koja te očekuje.
Iz dubine srca želim zahvaliti svakome tko je ušao u moj život i nadahnuo me, utjecao na mene i prosvijetlio svojom prisutnošću.
Takodje bih željela izraziti svoju zahvalnost sljedećim ljudima zbog njihove iznimne potpore i pomoći koju su pružili mojoj potrazi i stvaranju ove knjige:
Zbog velikodušne mudrosti, ljubavi i božanstvenosti odajem poštovanje suautorima Tajne: Johnu Assafaru, Michaelu Bernardu Beck-withu, Leeju Broweru, Jacku Canfieldu, doktoru Johnu Demartiniju, Marie Diamond, Mikeu Doolevju, Bobu Dovleu, Haleu Dwo-skinu, Morrisu Goodmanu, dr. Johnu Grayu, dr. Johnu Hagelinu, Billu Harrisu, dr. Benu Johnsonu, Loral Langemeier, Liši Nichols, Bobu Proctoru, Jamesu Rayu, Davidu Schirmeru, Marci Shimoff, dr. Joeu Vitaleu, dr. Denisu Waitleyju, Nealeu Donaldu Walschu i dr. Fredu Alanu Wolfu.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: Re: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern EmptyUto Jun 22, 2010 10:24 pm

BOB PROCTOR
FILOZOF, PISAC I ŽIVOTNI TRENER
Tajna vam pruža sve što poželite: sreću, zdravlje i bogatstvo.
DR JOE VITALE METAFIZIČAR, MARKETINŠKI STRUČNJAK, PISAC
Možete imati sve što želite, možete raditi
i biti sve što želite.
JOHNASS ARAF
PODUZETNIK I STRUČNJAK ZA ZARADJIVANJE
Možemo imati sve što odaberemo. Nije važno koliko je to
veliko.
U kakvoj kući želite živjeti? Želite li biti milijunaš? Kakvim se poslom želite baviti? Želite li biti uspješniji? Sto uistinu
želite?
DR. JOHN DEMARTINI
FILOZOF, KIROPRAKTIČAR, ISCJELITELJ I STRUČNJAK ZA PREOBRAZBU
To je Uzvišena Životna Tajna.
DR. DENIS WAITLEY
PSIHOLOG I TRENER NA PODRUČJU UMNOG POTENCIJALA
Poglavari koji su u prošlosti posjedovali Tajnu željeli su zadržati moći tajnu samo za sebe. Nikoga nisu uputili u to znanje. Ljudi su odlazili na posao, obavljali ga i vraćali se kući. Radili su od jutra do mraka i nisu posjedovali nikakvu moć, jer je Tajnu čuvala šačica ljudi.
Diljem povijesti mnogi su žudjeli za znanjem o Tajni, a neki su to znanje uspjeli proširiti svijetom.
MlCHAEL BERNARD BECKWITH
VIZIONAR I UTEMELJITELJ ME.UNARODNOG
DUHOVNOG CENTRA AGAPE
Vidio sam da se u ljudskim životima dogadjaju mnoga čuda.
Razotkrivanje Tajne
Financijska čuda, čuda fizičkog i mentalnog iscjeljenja, iscjeljenja odnosa.
JACK CANFIELD
PISAC, UČITELJ, ŽIVOTNI TRENERI MOTIVACIJSKI GOVORNIK
Sve se to dogodilo zbog spoznaje o primjeni Tajne.
BOB PROCTOR
Zacijelo se pitate: »Što je Tajna?« Reći ću vam kako sam je ja shvatio.
Svi mi djelujemo s beskonačnom moći. Svi vodimo živote prema posve istim zakonima. Prirodni zakoni svemira toliko su precizni da nemamo nikakvih poteškoća kad treba sagraditi svemirski brod, poslati ljude na Mjesec i predvidjeti trenutak spuštanja do u najmanji djelić sekunde.
Gdje god se nalazili, u Indiji, Australiji, na Novom Zelandu, u Stockholmu, Londonu, Torontu, Montrealu ili New Yorku, svi mi radimo s jednom jedinom moći. S jednim zakonom. To je zakon privlačnosti!
Tajna je zakon privlačnosti!
Sve ono što vam se u životu dogadja vi privlačite u svoj život. Privlačite ga snagom slika u svojemu umu. Snagom onoga što mislite. Privlačite sve ono o čemu razmišljate.
»Svaka je vaša misao stvarna - ispunjena silom.«
(1834.-1891.)
Najveći učitelji koji su ikada živjeli rekli su nam da je zakon privlačnosti najmoćniji zakon Svemira.
Pjesnici poput VVilliama Shakespearea, Roberta Brovvninga i Wil-liama Blakea govore o tome u svojim pjesmama.
Glazbenici poput Ludwiga van Beethovena izražavaju tu spoznaju u svojoj glazbi. Umjetnici poput Leonarda da Vincija prikazuju je u svojim slikama. Veliki mislioci kao što su Sokrat, Platon, Ralph Waldo Emerson, Pitagora, sir Francis Bacon, sir Isaac Newton, Johann Wolf gang von Goethe i Victor Hugo zapisali su je u svojim djelima I učenjima. Imena su im besmrtna, a njihov se legendarni utjecaj osjeća stoljećima.
Religije poput hinudizma, hermetičkih tradicija, budizma, judaizma, kršćanstva i islama te civilizacije poput drevnih Babilonaca i Egipćana prenijele su taj zakon u svojim spisima i pripovijestima. Mnogi su ga tijekom stoljeća bilježili u svim njegovim oblicima i možemo ga pronaći u drevnim zapisima. Zapisan je u kamenu 3000. godine prije Krista. Iako su neki ljubomorno čuvali to znanje, uvijek ga se moglo otkriti.
Taj je zakon nastao na početku vremena. Oduvijek je postojao i uvijek će postojati.
Taj zakon odredjuje sveukupni poredak Svemira, svaki trenutak vašega života i svako pojedino iskustvo koje u životu doživite. Nije važno tko ste i gdje živite. Svemoćni zakon privlačnosti oblikuje čitavo vaše životno iskustvo, a to čini putem vaših misli. Vi putem vlastitih misli prizivate zakon privlačnosti u djelovanje.
Godine 1912. Charles Haanel je zakon privlačnosti opisao kao »najveći i najtočniji zakon na kojemu počiva čitav sustav stvaranja«.
'"^ BOB PROCTOR
Mudri su ljudi to oduvijek znali. Pogledajte samo drevne Babilonce. I oni su posjedovali to znanje. Bila je to odabrana grupica ljudi.
Znanstvenici su dobro dokumentirali život drevnih Babilonaca 1 njihov veliki napredak. Poznato je da su Babilonci napravili jedno od sedam svjetskih čuda, viseće vrtove Babilona. Zahvaljujući svojemu razumijevanju i primjeni zakona Svemira postali su jedan od najbogatijih naroda u povijesti.
BOB PROCTOR
Sto mislite, zašto jedan posto stanovništva zaradjuje oko 96 posto ukupno zaradjenog novca? Mislite li da je to slučajnost? Tako je to osmišljeno. Ti ljudi nešto znaju. Oni su upoznati s Tajnom, a sada ćete je i vi upoznati.
Ljudi koji u svoj život privlače bogatstvo svjesno se ili nesvjesno koriste Tajnom. Ispredaju misli obilja i bogatstva, ne dopuštajući bilo kojim drukčijim mislima da se ukorijene u njihovoj glavi. Prvenstveno misle o bogatstvu. Znaju samo za bogatstvo i u njihovim mislima ništa drugo i ne postoji. Bez obzira na to jesu li toga svjesni ili nisu, prevladavajuće misli o bogatstvu i donose im bogatstvo. To je primjer zakona privlačnosti na djelu.
Evo savršena primjera kojim možemo predočiti Tajnu i djelovanje zakona privlačnosti. Možda poznajete ljude koji su nagomilali golemo bogatstvo, izgubili ga i za kratko ga vrijeme ponovno stekli. U takvim su slučajevima dominantne misli tih ljudi svjesno ili nesvjesno bile usmjerene na bogatstvo te su ga na taj način i stekli. Tada su dopustili da se u njihovom umu ukorijene misli ispunjene strahom i misli o gubitku bogatstva, sve dok te misli o gubitku nisu postale dominantne. Misli o gubitku postale su jače od misli o bogatstvu te su sve izgubili. No, izgubivši sve što su posjedovali, misli o strahu su nestale te su ponovno prevagnule misli o bogatstvu. I bogatstvo im se vratilo.
Zakon reagira na vaše misli, kakve god one bile.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...


Poslednji izmenio bosankaa dana Uto Jun 22, 2010 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: Re: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern EmptyUto Jun 22, 2010 10:26 pm

JOHNASS ARAF
Zakon privlačnosti najjednostavnije si mogu predočiti ako sebe zamišljam kao magnet, svjestan da magnet privlači sve što želim.
Vi ste najmoćniji magnet u Svemiru! U sebi posjedujete magnetsku moć...snažniju od bilo čega drugoga na svijetu, a ta se neshvatljiva magnetska moć očituje kroz vaše misli.
BOB DOYLE
PISAC I STRUČNJAK ZA ZAKON PRIVLAČNOSTI
Zakon privlačnosti u osnovi kaže da se sličnosti privlače. No, mi ovdje govorimo o razini misli.
Zakon privlačnosti kaže da se sličnosti privlače te kad nešto pomislite vi privlačite slične misli. Evo nekoliko načina na koje ste mogli iskusiti zakon privlačnosti u svojemu životu:
Jeste li ikada počeli razmišljati o nečemu što vam nije odgovaralo i što ste više razmišljali o tome situacija vam se činila sve težom? Do toga je došlo zbog toga što vam zakon privlačnosti, čim postojano mislite jednu misao, šalje slične misli. Za samo nekoliko minuta primili ste toliko nesretnih misli da vam se čini kako se situacija pogoršava. Što više razmišljate o poteškoćama, to ste uznemireniji.
Možda ste iskusili privlačenje sličnih misli slušajući pjesmu, otkrivši da je se kasnije više ne možete osloboditi. Pjesma se jednostavno ponavljala u vašoj glavi. Dok ste je slušali posvetili ste joj svu svoju pozornost i usredotočili se na nju, iako toga možda i niste bili svjesni. Na taj ste način snažno privlačili slične misli i stoga aktivirali zakon privlačnosti te primili mnoštvo misli o toj pjesmi koje se neprestano ponavljaju.
JOHN ASSARAF
Naš je zadatak da se pridržavamo misli o onome što želimo, da u svojoj glavi apsolutno razjasnimo što točno želimo I da počnemo prizivati jedan od najmoćnijih zakona Svemira, a to je zakon privlačnosti. Čovjek postaje ono o čemu najviše razmišlja, ali ono o čemu najviše razmišlja isto tako može i privući k sebi.
Vaš je sadašnji život odraz vaših prošlih misli. To obuhvaća sve one lijepe stvari, kao i sve ono što ne smatrate lijepim.
Budući da privlačite ono o čemu najviše razmišljate, lako je zaključiti kakve su bile vaše dominante misli o svakom vidu vašega života, jer ih sada proživljavate. Ali ne više! Sada učite o Tajni i uz pomoć[/size] [size=25]tih spoznaja možete sve promijeniti.
BOB PROCTOR '
Ako nešto vidite u mislima, držat ćete to i u rukama.
Ako možete razmišljati o onome što želite i ako to postane vaša dominantna misao, to će vam se i ostvariti.
MlKE DOOLEY
PISAC I MEDJUNARODNI GOVORNIK
To se načelo može sažeti u tri jednostavne riječi. Misli postaju stvarne!
Zahvaljujući tom najmoćnijem od svih zakona vaše se misli u vašem životu preobražavaju u stvari.
Misli postaju stvarne! Ponavljajte si te riječi, dopustite im da vam prožmu svijest. Misli postaju stvarne!
Y JOHNASSARAF
Većina ljudi ne razumije da misao ima frekvenciju. Misao možemo izmjeriti. Ako jednu misao neprestano ponavljate, ako u mislima zamišljate da imate nov novcati automobil, da imate novac koji vam je potreban, da ste sagradili svoju tvrtku, pronašli srodnu dušu... ako zamišljate kako to izgleda, tada redovito odašiljete tu frekvenciju.
DR. JOE VITALE
Misli odašilju magnetski signal koji vam privlači slične stvari.
»Prevladavajuća misao ili mentalni stav je magnet, a zakon tvrdi da se sličnosti privlače te će, shodno tome, mentalni stav neminovno privući takve uvjete koji odgovaraju prirodi vaših misli.«
W«e<^ (1866.-1949.)
Misli su magnetske i posjeduju frekvenciju.
Dok razmišljate, vaše misli odlaze u Svemir i magnetski privlače sve slične stvari koje imaju istu frekvenciju. Sve odaslano vraća se izvoru. A izvor ste Vi.
Razmišljajte o tome na ovaj način: mi znamo da odašiljač televizijske postaje emitira program putem frekvencije koja se u televizoru preobražava u slike. Većina ljudi zapravo i ne razumije kako se to odvija, ali znamo da svaki kanal ima frekvenciju i kad televizor uskladimo s tom frekvencijom, na ekranu vidimo slike. Frekvenciju odabiremo biranjem kanala i tada primamo slike koje se emitiraju na tom kanalu. Želimo li vidjeti drukčije slike, mijenjamo kanal I televizor uskladjujemo s novom frekvencijom.
Vi ste takodjer odašiljači moćniji ste od svakog televizijskog odašiljača napravljenog na Zemlji. Vi ste najmoćniji odašiljaču Svemiru.
Vaše odaslane misli stvaraju vaš život i svijet. Frekvencija koju oda-šiljete širi se onkraj gradova, onkraj zemalja, onkraj čitavog svijeta. Odzvanja cijelim Svemirom. A vi tu frekvenciju odašiljete vlastitim mislima.
Slike koje primate odašiljanjem vlastitih misli ne nalaze se na televizijskome ekranu vaše dnevne sobe, nego su to slike vašega životal Vaše misli stvaraju frekvenciju, na toj frekvenciji privlače ono što im je slično, a onda se odašilju natrag, k vama, u obliku slika vašega života. Želite li nešto promijeniti u svojemu životu, samo promijenite kanal i frekvenciju mijenjanjem misli.
»Vibracije mentalnih sila su najtananije, a time i najmoćnije koje postoje.«











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*Tajna* - Ronda Bern Empty
PočaljiNaslov: Re: *Tajna* - Ronda Bern   *Tajna* - Ronda Bern Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
*Tajna* - Ronda Bern
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tajna
» Tajna samsare
» Najbolnija tajna...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: