DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muskarac koji zeli zensko dete

Ići dole 
+20
kekec
Milojica
slatkicass
Zana
tvrtko
PJER
bosankaa
montoya
Uther Pendragon
sanjalica.ns
Blebetalo
Sibila_
ZezaM
doctorr67
Lily
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
Astra
Djoka20
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyPon Maj 14, 2012 3:54 pm

First topic message reminder :

Da li ovde ima muskaraca koji zele da imaju zensko dete, ja sam jedan od njih?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 2:44 pm

Djoka20 ::
Zelim od Danubius obrazlozenje, da li ono znaci zut karton? I zbog cega?

iz zabave.. [You must be registered and logged in to see this image.]..valda si prećero...(umeš da čitaš šta ti je čovek napisao?)
od mene imaš crveni...TETKA [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 2:45 pm

Ko tebe sta pita baba? Ovo nisu pedofilske mastarije, i to nema veze sa tem.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 2:47 pm

Djoka20 ::
Ko tebe sta pita baba? Ovo nisu pedofilske mastarije, i to nema veze sa tem.

oči moje lepe...samo nastavi...TETKA..čeka te i crveni:)))
no kakve su maštarije.ajde objasni...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 3:32 pm

Po ovim mastarijama se vidi da sam jako dobar covek. Koji bre otac za cerku, bi sve dao pa cak da joj da zivot da ne radi nista a da ima? Samo ja. Pojedini uopste ne vole svoje cerke, samo zato sto su zenski a ja? Ja mastam o cerki i zasluzujem je.
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 3:40 pm

&%)=?#"" wc
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 3:51 pm

Djoka20 ::
Zelim od Danubius obrazlozenje, da li ono znaci zut karton? I zbog cega?
Vrlo rado . Čitam šta pišeš ,i što se mene tiče , piši šta hoćeš -mada forum ima i druge teme ,sem "hoću ćerku" .
Međutim ,opisi nežnosti sa tvojom "budućom ćerkom" (sedenje na kolenima ,grljenje ,ljubljenje -zaključno sa poslednjim ) asociraju na pedofiliju .
Dozvoli da su ovde odrasli ljudi koji imaju žensku decu ,i očevi i majke -i javljaju mi se da se takvi postovi brišu iz razloga koje ti navedoh .
Šta pojedinci tačno napišu ,neću ovde da stavim,ali se reč "pedofilski" javlja sad već konstantno .
I ja imam sestru ,i moja sestra ima dve kćerke ,i ne sećam se da sam ih ikada zatekao u situacijama kakve ti opisuješ -jer smo normalna porodica .Za tvoju informaciju -postoje godine kada ženska deca sama naprave granicu u manifestacijama nežnosti prema muškom roditelju .
U tvojim opisima je to već devojčica koja "ima momka" -dakle ,formirana mlada žena ,kako to izgleda da sedi u krilu i grli i ljubi se sa ocem ?
Da nećeš i da je kupaš dok se ne uda ?
Vodi računa da imamo ovde i psihologe i prosvetne i zdravstvene i socijalne radnike -i da dele isto mišljenje .
Tako da je onaj "karton" uljudna opomena da ton pisanja premestiš iz "Lolita scena " u nešto prihvatljivije za ostale.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 5:16 pm

Ja ljubljenje pominjao nisam. Niti sam pominjao niti cu ga pominjati, jer to bi zaista licilo na pedofiliju, a ne ovo. Svaki otac ima pravo da voli svoju cerku, a takodje i da cerka ima prava da voli svog oca i da brine o njemu naravno, u nekim kasnim godinama. Ja se slazem, da u odredjenim godinama treba da se napravi neka granica, ali svaka cerka dok joj je otac ziv treba da ga voli i brine o njemu. Ja znam da mnogi ocevi zenski dece su razocarani, zato sto imaju zensko dete i ovakav post i stav prema zenskoj deci, za njih je neprihvatljiv.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 5:26 pm

Djoka20 ::
... shvati to vec jednom da sam musko. Mene na ovaj forum niki ne razume.
Razume ili ne ,da ne ulazim u to .
Ali na osnovu onoga što napisa ,biće da ti nijedan roditelj odavde ne bi dao svoju ćerku (za ženu )
Mislim pre svega na one tvoje teorije "ako ne rodi ,tepanje ....itd"
(A ne bi se iznenadio ni da svoje devojčice drže podalje -preventivno )
Ne čudim se uopšte što si još momak ,sa tak*o razmišljanje . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 5:43 pm

Ja cu se ozenim, ne sekiraj se ti i to sa neku devojku iz planinu. Em, je mirna, glupa ne zna nista, skromna pa ima li ista bolje? Nema. De de ti me napravi gore nego pedofila, jeste ja ujedam pa sad svi decu od mene treba sklanjav, ja mrzim musku decu al ako ne musko dete ne dira necu mu nista. Ozenicu se ja i imacu cerku.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 8:19 pm

Cero,daj boze da te princ ozeni,al sve nam cigani pod prozor setaju smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 9:45 pm

Astra ::
Cero,daj boze da te princ ozeni,al sve nam cigani pod prozor setaju smehsmeh
aaaaaaa mi bili pod turcima pa kazu vako"Daj Bože ćeri da te uzme paša al' cigani oko kuće šeću"
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 10:04 pm

Kome bre cigani oko prozor setaju? Pa dokle bre ce me vredjate ovde? Dokle? Ma nece vam ovo tek tako prodje, ma do bozju kucu ce idemo.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptyUto Jul 03, 2012 11:22 pm

DJOKA:Ozenicu se ja i imacu cerku.


Eto tebi je ona uzrecica napisana....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:20 am

Ma cu ja napisem dosta uzrecice, samo znas da me vredjas ovde, a onaj te tolerise. Meni daje zut karton za nista, tebe tolerise na sve ove uvrede koje mi redovno upucujes. JA ne znam da li sam toliko nepozeljan ovde?
Nazad na vrh Ići dole
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:22 am

Tatice,tko te sikira,pa napokon dobil seku.Pusti ti njih.Oni ne razmu ljude s opanci kak si ti nam davno došel.Samo si tad smrdil jako na kravlje balego.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:24 am

Ja te pola razumem pola ne, pa kuj smrdi na balagu? Nemoj ti meni da smrdim, ja ne radim poljoprivredu, ja sam bogatas. Ja nemam opanci, nego cipele i patike i to najskupe.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:24 am

Djole,sad malo ozbiljno...ima nas dosta ovdje kojima ne smetas ti vec tvoj nacin pisanja i provociranja...treba te zaobilaziti ko leproznog,kontas ti ista,ili pisi normalno ili pici za Norvesku...rahatluk bolan kad te nije bilo.
A i djaba se zalis dok ti izazivas...tako da nema koristi da trosis tastaturu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:26 am

Djoka20 ::
Ja te pola razumem pola ne, pa kuj smrdi na balagu? Nemoj ti meni da smrdim, ja ne radim poljoprivredu, ja sam bogatas. Ja nemam opanci, nego cipele i patike i to najskupe.

,,,i adidas dimije hahahahahahahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:28 am

Astra duso ja ne provociram, ja jesam bogat ko ujka Zivota. Meni samo treba cerka i nista drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:30 am

Zaboli me rupicka za tvoje bogatstvo,cakani.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:32 am

Da moze da bude tvoje, bilo bi te briga. Ti isto ko lisica za kiselo grozdje.
Nazad na vrh Ići dole
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:34 am

Djoka20 ::
Ja te pola razumem pola ne, pa kuj smrdi na balagu? Nemoj ti meni da smrdim, ja ne radim poljoprivredu, ja sam bogatas. Ja nemam opanci, nego cipele i patike i to najskupe.


Tatice dragi ti si smrdil kad si došel u Kranj.Iz nosa ti je kubik virel,mogal si Alpe da pokriš balama. I mucal si ko divokoza sa Triglava. Kaj se stidiš sebe i svojega. Ampak bum ti ja nosek obrisal. Za svojega tatičko i seko sve bum učinil.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:39 am

Djoka20 ::
Da moze da bude tvoje, bilo bi te briga. Ti isto ko lisica za kiselo grozdje.

Od tebe ni oraha,jado....hahahah daj procupkaj kekeca na krilu,nemoj da zaslini ovdje an froumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:43 am

Kekec ti smrdis na balagu, ali ne srpsku vec tvoju hrvatsku jos goru. Ostavi me na miru, ma znas sta neka me banuje onaj ako oce, mada bi tebe trebalo da banuje. Nosi se gde znas, u pm i dalje od toga. Djubre jedno.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:44 am

Ne se jedit ocka....prijavicemo te onom danubiusu,pa ces da dobijes karton ..onaj rumeni,ko tvoji obrazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:45 am

Djoka20 ::
Kekec ti smrdis na balagu, ali ne srpsku vec tvoju hrvatsku jos goru. Ostavi me na miru, ma znas sta neka me banuje onaj ako oce, mada bi tebe trebalo da banuje. Nosi se gde znas, u pm i dalje od toga. Djubre jedno.

Nut, vidis koliko je problem uhvatio maha! Ovo je stvarno zalosno za gledati, ucini nesto!
Nazad na vrh Ići dole
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:48 am

Djoka20 ::
Kekec ti smrdis na balagu, ali ne srpsku vec tvoju hrvatsku jos goru. Ostavi me na miru, ma znas sta neka me banuje onaj ako oce, mada bi tebe trebalo da banuje. Nosi se gde znas, u pm i dalje od toga. Djubre jedno.

Tatek ne se uzbuđival, nisam ja iz Hrvaške. Nego mešam malo, ljubim ja tebe u čelenku.I pre si manje pričal, sad ti R ide lakše unutri.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 12:53 am

Djoka20 ::
Kekec ti smrdis na balagu, ali ne srpsku vec tvoju hrvatsku jos goru. Ostavi me na miru, ma znas sta neka me banuje onaj ako oce, mada bi tebe trebalo da banuje. Nosi se gde znas, u pm i dalje od toga. Djubre jedno.

smehsmeh smehsmeh smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 1:04 am

Odakle god da si nisi iz Srbiju, na tu balagu smrdis.
Nazad na vrh Ići dole
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 1:06 am

Djoka20 ::
Odakle god da si nisi iz Srbiju, na tu balagu smrdis.

Ma tvoj sam očka moj,pitaj Franca kojem si puhal i pričal kad si me sklepal. Mama tad popila 4 gemišta i mislila ti frajer,kad se probudila,punoglavac pored nje ležo.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 8:31 am

Gosn Djole ,od kad dođe ,samo problemi ? Ovako ćemo ....urednik neka pobriše sve što je uvredljivo -bez obzira ko je izgovorio (mislim na one bljuvotine ko je odakle itd ) Ovde se tako ne razgovara ,niti imamo temu "Čija g... na više smrde " .
Važi za sve , a za tebe ,gosn* Đole ,mali savet -ako želiš da teraš do 2022 ge temu "ćerka" i ništa drugo -budi spreman da dobiješ i odgovore koji ti se ne dopadaju .Dosadno je bre stalno isto ,k*o Švaba tralala .

Kao mladom i neiskusnom ,kao stariji i iskusan koji ima dete (doduše ,muško ) evo ti jedan tekst -da vidiš da nije lako imati žensko dete (i nemoj da prišiješ da je uvredljiv po bilo kom osnovu -sa tarzanija .com je ,serbia )

Pomoć prijatelja: Kad žensko dete odraste


Posted on 03. Jul, 2012


- Orem njive povoljno – (upotrebljen neprikladan izraz koji se ne koristi na forumu na j...) ženu zlovoljno, kuća Matića, izvolite?

- Sredoje, ti si? Jes’ to opet jeo ja’njetinu prljavih ruku od azotnog đubriva pa te opalilo umozak?

- Ma opalim ti ja svastiku. Tovari magare, opaaa! Šta ‘oćeš?

- Imam veliki problem, prijatelju.

- Imam i ja, veruj mi. Dođe Brondbi sinoć iz keca, decu mu jebem,
jesi vid’o? Izbiše mi pare iz džepa i sad nemam za poker sa seljanima.
Daš 50 evra na zajam, a?

- Ama nemam, čoveče, i čuješ li ti mene uopšte?

- Slabije, zuji nešto, a i ne zanima me preterano.

- Ih kako tako nemaš osećaja. Bolje bi mi bilo da sam se prerušio u
žensko dete i otiš’o kod vatikanskog biskupa. Brinem se mnogo.

- Šta je, dogur’o ti holesterol do kvote na pobedu Troickog? Smršaj čoveče, butine ti se trljaju preko farmerica k’o tinejdžerka kad dobije, nije to zdravo. ‘Oće jaja da nastradaju u svakom slučaju.

- Ma jok, nije to. Sređivala žena Nađinu sobu i sa nekakvom vibrirajućom mašinom našla i šarene tablete i vazelin.

- Pa isključi tu mašinu, nije sigurno masažer za slepoočnice i stimulator korena dlake.

- Šta će meni taj stimulator?

- Ćelaviji si od moje mišelinke na spačeku, pomiri se s tim i ne
motaj više kosu preko potiljka po pet puta, pomisliće ljudi da
je Sulejman iziš’o iz televizora pa će da kriju decu po podrumima.

- To nije tačno. Za šta je ovaj aparat, Sredoje? Duguljast i reljefne površine.

- Da nije Nađa preobličila one Homoljske planine što smo joj davno pravili od plastelina na šperploči, za tehničko beše?

- Ma šta je preobličila, ne zna pogaču da umesi, a ovo ima i ugrađenu elektriku, na baterije radi.

- Ima li verno dočaranu nabreklu venu?

- Ima, k’o one vratne u Ervina Katone kad vuče kombajn pod ručnom.

- E moj, prijatelju, možda tvoja ćerka ne zna da gnjecka testo, al’
tom spravom riba genitaliju k’o tepih posle slave. Kako gnječi prava
spolovila ne smem ni da zamišljam. Prijatelj sam ti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Tato, vidi koliko mogu da zinem? - E blago, tati, ćero...

- Šta to pričaš, Sredoje?!

- Istinu. To od čega si ti očekiv’o da te napravi na Jašara
Ahmedovskog prevashodno služi kao zamena za pravo muško. Nešto poput
dodatne opreme za druga pedera.

- Aaaa, k’o mali Mare. Ma nije moguće!

- Ne znam, mor’o bih da ga dovedem ženi na skener.

- Koga?

- Tog Mareta.

- Ma on jeste peder, bio članak njegovog oca u novinama, nego nemoguće da to moja kćer koristi.

- U njenim godinama ti ga nisi gur’o samo u crevo od veš mašine, šta te sad ovo čudi?

- I ti si u sulundar.

- Svako prema mogućnostima.

- Nije ni važno. Nego ja sam tebe zvao zbog druge stvari.

- Šta, nestalo baterija na vibratoru pa ja da ti pozajmim? One male od voltu i po, je l’ da?

- Jok, zabrinuo sam se zbog tableta.

- Mirotvornih?

- Kakvih?

- Za prevenciju lomljenja ukrasnih saksija i izbegavanje
bliskoistočne krize u kući ti. Ama onih što sam ti dao kako bi unapredio
genitalnu hidrauliku.

- Ma ne, one su super, kantu Jupola okačim na njega kad krečim, ne
treba da silazim sa merdevina non stop. Nego mi sumnjive ove Nađine.

- Droga?

- Stopostotno.

- A i ti gledaš?

- Šta gledam?

- Ovu azijsku Ligu šampiona. Odigr’o čisto da se povadim. Saaaam sa golmanom i promaši, stoka švercerska!

- Ma sto posto je ono droga. Čuo sam da imaju neke šarene tablete
od kojih omladina ‘oće po vasceli dan da rkće, neće da jede, priča sa
zmajevima i glumi moćne rendžere, pa rekoh tebe da pitam, ti si iskusan
sa tim.

- Misliš zato što sam onog mog posl’o na lopatanje u Crnu Reku, al’ u funkciji objekta?

- Više zato što si učio za apotekara 9 godina i na kraju otvorio
kafanu i diskont pića, ali i to porodično iskustvo bi moglo biti od
pomoći.

- E tu grešiš, moj mali se nije zajebav’o sa tim bombonicama, već junački, odma’ u venu, krv Sredojeva!

- Samo mi je sumnjivo št…

- I meni je, ne javlja se po’ godine, al’ izaći će to na dobro. Hrabar je on, pljačk’o piljaru goloruk.

- …sumnjivo mi je što ove tablete nemaju nikakve sličice po sebi, a
kažu da je taj elcede oslikaniji od Sopoćana i Raula Meireleša zajedno.

- Je l’ to upakovano?

- Jeste, u plastiku, sve po propisu.

- Nije droga jafa napolitanka pa da je pakuju po fabričkim standardima, opet si ti nešto pomeš’o. Šta piše na pakovanju?

- Montue vedthu…

- Kako si ga pročitao zvuči mi da je neki Francuz koji je izumeo grilonke, rendu ili saft za faširane šnicle, aj’ polako.

- Mooon tuuueee vedddd thuuuu fri… i tako nekoliko puta.

- Jao Tomislaveeeeee… to su ti dani u nedelji na, očigledno ti jako
stranom, engleskom jeziku, a te tablete se zovu kontraceptivne pilule.

- Šta je to, nešto za koncentraciju?

- To ti je eliksir bezbrižnosti; lek za spore reflekse i bugarske kurtone.

- Pa nema Nađa spore reflekse. Onomad polagala za moped i čak su je
pohvalili kako brzo reaguje kad džukela krene da pretrčava ulicu van
pešačkog.

- Al joj očigledno đuvegije reaguju k’o Turčin za volanom Fapa nakon 19 sati vožnje.

- Ja tebe ništa ne razumem.

- Ove tablete su i za tvoje dobro. Automatski te oslobađaju rizika od
dvadesetogodišnje robije zbog raskomadavanja nesuđenog zeta. Dok ih
pije nemaš brigu da će se jednog dana pojaviti sa stomakom k’o da je
progutala bovu ili papirni luster iz Ikee.

- Hoćeš da kažeš da se moja ćerka…

- Intenzivno, raznovrsno i poprilično kvalitetno. Po mojoj slobodnoj proceni.

- Njoj je tek šesnes’ leta, pa ja sam u njenim godi…

- Znam, pit’o mene je l’ prava sisa mož’ da pukne ako je stisneš malo jače, al’ druga su ovo vremena.

- Preteruješ.

- A šta ono reče da ste još našli?

- Vazelin, ali sad mi za to ne treba dodatno pojašnjenje. Jadan ti sam majko mila!

- Znači jasno ti je da je vazelin za zgušnjavanje trepavica i ispucale usne? Čudo od masti.

- Ček čas, neko zvoni… Mali Mare doš’o da uče.

- Ajde idi nareži mezetluka i vrati tablete detetu, to je sve
normalno. I nemoj mnogo da veruješ novinama, ‘oće da slažu,
Đilas mafijaš.

Tekst poslao verni čitalac Hiosciamus. Piši i ti zaboga pa šalji u inboks naše FB grupe ili na [You must be registered and logged in to see this link.].










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 1:48 pm

Zensko dete trebas da znas da vaspitas, musko dete imati je jos teze. Moze biti izlozeno nasilju nad njim, da ga neki fizicki maltretiraju, vece su sanse njega da maltretiraju nego zensko dete. Zensko dete imati je velika sreca i radost.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:37 pm

Vala se svi više moramo angažovati da dobiješ to žensko dete . Evo pa navali [You must be registered and logged in to see this image.] (A sa ovakvim stavovima -nije ni čudo što cure beže sa sela ,pa su mnogi mladići iz Srbije primorani da žene dovode iz Albanije .Usput ...vidim da ti se Era dopada ...e vala ,ako je iko ogavan po tom pitanju ,onda je vala on deklarisani pseudo-pedofil .Nasrće na devojčice što mu unuke mogu biti ,tačno ,pune novine ? Samo se ti na njega ugledaj ....daće Bog da i ti shvatiš valjda jednom ) [You must be registered and logged in to see this image.] Eto uputstva -da ne kažeš da smo zlonamerni ,,,,,

Šta kažu obicaji, a šta nauka...

Želja da se izabere pol deteta stara je koliko i ljudski rod. Još su
stari Grci pokušavali da dobiju sina tako što su muškarci tokom polnog
odnosa ležali na levom boku. Francuzi su u 18. veku podvezivali levi
testis kako bi osigurali svog naslednika, a Danci su ispod kreveta
stavljali makaze u želji da dobiju devojcicu. Vremena su prolazila,
obicaji i shvatanja se menjala ali je želja za odredenim polom deteta
ostala ista.

Obicaji
Današnji roditelji ne stavljaju više cekice i makaze ispod kreveta, vec
na "savremenije " nacine pokušavaju da dodu do željenog pola.

Da li konzumiranje "Kole" tokom trudnoce može da "proizvede" muško dete? - cesto je pitanje koje se danas postavlja.

Da li je cokolada "garant" ženskog deteta?

Da li treba da vodimo ljubav samo kad je pun mesec?... Svako je cuo bar
jednu od ovih prica i pretpostavki. Svi znamo da su to stara i vecinom
neistinita predanja i tracevi... ali šta ako neka od njih daju željene
rezultate?! Parovi koji "ocajnicki" žele decaka ili devojcicu pokušace
sve kako bi na kraju dobili ocekivani pol deteta. Njihova logika je:
"Vredi probati, zašto da ne?!".

"Pa, ništa ne boli!"

Vaše dete je ono što vi jedete
Prema starim verovanjima, ono što pre zaceca jedete može uticati na ishod rezultata koji ce doci nakon devet meseci.

Ako želite decaka...
Jedite što više mesa (što je meso crvenije to je decak verovatniji)
Grickajte slane "zanimacije": cips, grisine...
Ocevi treba da piju pica koja su bazirana na sodi (najidealnija je koka-kola).

Ako želite devojcicu...
Oba roditelja treba da jedu ribu i povrce u što vecim kolicinama
Jedite što više slatikiša (cokolada i ostale poslastice neka budu neizostavan deo vašeg dnevnog menija).
Užitak u seksu odreduje pol buduceg deteta


Postoji nekoliko poza i položaja tokom seksulanog odnosa koje odreduju pol deteta, verovalo se nekada. Šta vi mislite?!

Ako želite decaka...
Posle seksa ostanite duže vreme u ležecem položaju. Na taj nacin cete dati mogucnost "muškoj spermi" da pobedi "žensku spermu"
Vodite ljubav u stojecem položaju
Neka vaša omiljena poza bude "otpozadi"
Bazirajte se na muškarcevom užitku - ukoliko muški partner prvi doživi orgazam, prema narodnim verovanjima, rodice se muško
Ako incijativa za fizickim kontaktom potekne od muškarca, bice decak
Spavajte na levoj strani od svog partnera

Ako želite devojcicu...
Ne preporucuje se misonarski položaj (muškarac je iznad žene)
Vodite ljubav u položaju u kojem je žena iznad muškarca
Koncentrišite se na njeno zadovoljstvo - ukoliko žena doživi orgazam pre
muškarca možete, prema ovom verovanju, decju sobu da obojite u roze
Ukoliko je incijativa za seksom na ženi - dobicete cerku
Sve je u vremenu i pravom trenutku...


Narodi koji svoje planove i dnevne dogadaje još uvek baziraju na
horoskopu i položaju zvezda, veruju da ce trenutak kada vodite ljubav
biti presudan za pol buduceg deteta.

Ako želite decaka...
Vodite ljubav kada je cetvrtina meseca
Nežne trenutke ostavite iskljucivo za noc
Decaci se "prave" neparnim danima u mesecu
Pratite kompas - ukoliko je ženina glava okrenuta ka severu, dobicete decaka

Ako želite devojcicu...
Vodite ljubav dok je pun mesec
Seks "primenjujte" samo u popodnevnim casovima
Devojcice se "prave" parnim danima u mesecu
Sve je stvar raspoloženja


Pojedina verovanja smatraju da raspoloženje u toku zaceca determiniše
pol deteta: dobro raspoloženje i opuštenost donece cerku a zabrinutost
sina. Po drugim obicajnim pricama, pol deteta determiniše dominacija
partnera u vreme zaceca: ukoliko je tada žena "glavna" rodice se cerka i
vice versa.

Trik sa iglom i prstenom
Cesto se predvidanje pola deteta odredivalo tek pošto žena zatrudni. Na
skoro svim meridijanima poznat je trik sa iglom, koji "prorice" pol
buduceg deteta i pre zaceca. Okacite iglu na konac i dajte nekome da je
drži oko dva sentimatera iznad vaše ruke. Ukoliko se igla pomera napred i
nazad - cerka vam je u buducnosti a ukoliko su njeni pokreti kružni
racunajte na sina.

Vrlo slican je i prorocki trik sa bracnim ili verenickim prstenom. Na
dlaci svoje kose okacite burmu. Protrljajte presten nekoliko puta o
kažiprst i potom ga "okacite" malo iznad opružene desne ruke. Broj puta
koliko se prsten bude kružno okretao pokazace vam koliko cete dece u
buducnosti imati.

Biranje pola deteta: šta nauka kaže?
Da li mi možemo da izaberemo pol deteta? Možda da, a možda i ne.
Strucnajci su sumnjicavi što ni malo ne sprecava roditelje da pokušavaju
i silne pare ostavljauj po klinikama u nadi da ce dobiti cerku ili
sina. Sve bolje upoznavanje mehanizma zaceca poslednjih godina iniciralo
je nekoliko naucnih terorija o polnoj selekciji. Nažolost, nijedna do
sada prisutno naucno tvrdenje nije opšte prihvaceno u medicinskim
krugovima. Osim osporavanja i pokušaja pobijanja verodostojnosti
postojecih naucnih teorija, velika prepreka razvoju ove grane genatike
predstavlja i etika. U poslednje vreme sve se cešce cuju prigovori o
moralnosti i etickoj ispravnosti roditelja da biraju pol deteta.

Vodece terorije o polnoj selekciji zasnivaju se na cinjenici da
spermatozoidi nose pol ( X hromozomi koje sperma nosi odreduju devojcicu
dok su Y hromozomi odgovorni za muški pol) i da, u zavisnosti od
prisutnog hromozoma, spermatozoidi imaju razlicite osobine: Y hromozomi
su brži i lakši ali manje otporni tako da krace opstaju od sperme koja
nosi ženski pol. Americki strucnjaci poslednjih godina u odredivanju
pola deteta (teorija objavljena septembra 1988. godine) primenjuju
tehniku koja se sa uspehom više decenija koristi za izbor pola
životinja. Naucnici su obojili spermatozoide fluorescentnom bojom
osetljivom na DNA. Pod laserskim svetlom primecena je razlika u kolicini
genetskog materijala X i Y hromozoma. Pokazalo se da X (ženski)
hromozomi imaju oko 2,8 odsto više DNA nego Y (muški) hromozomi. Kada su
hromozomi na ovaj nacin razvrstani, uz pomoc DNA detektora naucnici su
vrlo lako razdvojili "mušku" i "žensku" spermu i izvršili veštacku
oplodnju. Rezultati su na prvi pogled bili ohrabrujuci: od 14 parova
koji su želeli devojcicu 13 je i dobilo. Ovaj "eksperiment" (koji inace
košta 2.500 dolara) je pokazao mnogo više srece po ženski pol : procenat
dobijanja ženskog deteta je 85% dok je šansa za izbor decaka mnogo
manja, samo 65% celija izolovanih ovom metodom nosilo je Y hromozom.

Ostale metode za izbor pola deteta
Da biste primenjivali bilo koju od metoda za izor pola deteta morate da
znate tacan period vaše ovulacije. Vecina žena svoju ovulaciju zasniva
na crtanju karte bazalne temperature tela (BTT) i pracenju sekreta
grlica materice. Strucnjaci za reprodukciju veruju da se dan pred
ovulaciju BTT žene menja, da raste. Takode, tokom ovulacije vaginalni
sekret poprime drugaciji izgled - postaje sluzav, bistar i rastegljiv,
nalik sirovom jajetu. Prateci ova dva faktora vi možete tacno da
odredite period vaše ovulacije. Kada posle nekoliko meseci upoznate vaše
telo i nacin njegovog funkcionisanja, kada sa sigurnošcu možete da
odredite period ovulacije, onda tek možete da pocnete da primenjujete
sledece teorije za izbor željenog pola deteta.

Šetles metoda. Zasniva se na cinjenici da se Y hromozomi krecu brže ali
da su manje otporni od X hromozoma. Y hromozomi su laši i pokretljiviji,
ali zato i mnogo nežniji. Autori ove metode tvrde da ce polni odnos
koji je što je moguce bliži periodu ovulacije doneti decaka . Ukoliko
želite devojcicu, vodite ljubav dva ili tri dana pre ovulacije. Uspeh
ove metode procenjen je na 75% slucajeva.

Erikson metoda. To je takozvana metoda centrifuge, koja se danas
primenjuje u mnogim klinikama. Sperma se uz pomoc, u vodi rastvorljivog
rastvora, proteina albumina filtrira i potom centrifugom razdvaja na X i
Y hromozome. S obzirom da su Y hromozomi lakši, oni "isplivaju" na vrh,
a teži, X hromozomi padaju na dno. Ovako razdvojenu spermu, u
zavisnosti od pola koji se želi, lekari veštackom oplodnjom ubacuju u
matericu.
Ukoliko, na kraju ne želite da primnjujete ni jednu od predloženih
metoda a potajno se nadate da cete baš sada dobiti sina, moramo da vam
priznamo da ste u maloj prednosti. Prema poslednjim podacima Svetskog
centra za zdravstevnu statistiku godišnje se u svetu rodi više decaka
(51.2%) nego devojcica (48.8%). Situacija se u korist muškog roda (ili
možda ženskog, u zavisnosti kako ko gleda na stvari) u poslednje vereme
promenila. Ranije se radalo više ženske nego muške dece.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:45 pm

SAVJET KAKO DOBITI

CURICU
- Preporuča se spolni

odnos 3-4 dana prije očekivane ovulacije i zatim

jedanput dnevno. Muškarcu se preporuča kupanje u toploj

kadi prije odnosa. Površna penetracija, kao i izostanak

orgazma u žene pogoduje da začeto dijete bude

djevojčica.
Srećno...











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:46 pm

Kako si se ti namjestao,Dany,pa da tako ne napravi....ahahhaha.

Da je covjek ,ja bi mu izracunala period kad se prave kceri,ali jbga,ne zasluzuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:47 pm

Astra ::
Kako si se ti namjestao,Dany,pa da tako ne napravi....ahahhaha.

Da je covjek ,ja bi mu izracunala period kad se prave kceri,ali jbga,ne zasluzuje.

Dobro reče... E DA JE ČOVEK.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:47 pm

Kijaro,ovo je komplikovano,nema prevoda na vukajliji...da mu pojasnis malo te izraze....ahahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 2:49 pm

Astra ::
Kijaro,ovo je komplikovano,nema prevoda na vukajliji...da mu pojasnis malo te izraze....ahahahhaha

hahahahaha bi..DA JE ČOVEK... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:03 pm

Prike koe si mi ovo poslao? Pa ti li mislis da ja vec za ovo nisam cuo, niti procitao. E bre prijatelju, pa mi Moravci sve m prvi saznamo nego svi ostali. Imacu ja cerku, jer cu sve ovo metode da koristim i drzacu se istih. Kupicu 5 kila ribe, sto girice, sto oslic, sto pastrmku samo da bude devojcica. Kupicu sto vise cokolada i to milka cokolade. Sve cu uciniti samo da dobijem naslednicu. Meni je jedan seljak iz susedno selo, reko da kad se odlucim da pravim cerku, dodjem pre toga kraj Morave i u nebo gledam 5 minuta, pa onda u Moravu da gledam takodje 5 minuta. On to zna, zeleo cerku a ima sad 3 cerke. Ima i unuku od najstariu cerku ma covek je car, reko zetu kako da uradi da dobije zensko dete, pa i njegov zet to uradio. Tako da Danubius nemoj da se brines i ti da se angazujes oko toga. Eru Ojdanicu volim da slusam jer on je pravi Srbin, i ima najlepse pesme. Covek uopste nije pedofil, covek je udovac greota i sramota je da tako kazes za coveka, koji je skoro ostao bez zenu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:08 pm

Meni je jedan seljak iz susedno selo, reko da kad se odlucim da pravim
cerku, dodjem pre toga kraj Morave i u nebo gledam 5 minuta, pa onda u
Moravu da gledam takodje 5 minuta

hahahahahahaha..kreni... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:10 pm

Pa kad se odlucim da pravim, idem da probam nista me ne kosta. Sta se pa ti smejes i segacis tu, sta ces nisi imala srece da zivis kraj Morave. Nisam ti ja kriv.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:11 pm

Morava ne smije biti mutna...ja tako cula,da moze mjesec da se ogleda u njoj...prati da ne bude kisa i da niko u nju ne pisa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:15 pm

Ova tema jos aktuelna.. aaaa Djole svaka ti .. cast!!!!! smehsmeh
E jesi uporan!!!! smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:16 pm

U Moravu niko ne pise, Moravci su fini i kulturni ljudi za razliku od neke. i nemoj samo ti savet da mi dajes, bolje si cuti i pokri se usima. Pa mora da bude aktivna, e bre Moravska krv nije voda samo da znate. S Moravca nema sale.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:17 pm

Astra ::
Morava ne smije biti mutna...ja tako cula,da moze mjesec da se ogleda u njoj...prati da ne bude kisa i da niko u nju ne pisa.

.. bRez dodatne bajalice ( k'o u seriji:selo gori, a baba se ceslja migg ).. ne priznavam.. smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:20 pm

Djoka20 ::
U Moravu niko ne pise, Moravci su fini i kulturni ljudi za razliku od neke. i nemoj samo ti savet da mi dajes, bolje si cuti i pokri se usima. Pa mora da bude aktivna, e bre Moravska krv nije voda samo da znate. S Moravca nema sale.

Ajde bre Moravac, ne vredjaj mi Astricu.. sali se ona malo s tebe.. uostalom, ako si pravi Moravac.. deder ti meni reci na koja tri nacina se bije riba u Moravi? Cik sada da te vidim!!!
tongue

Da l si pravi Moravac il' nisi?! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:20 pm

Djoka20 ::
Pa kad se odlucim da pravim, idem da probam nista me ne kosta. Sta se pa ti smejes i segacis tu, sta ces nisi imala srece da zivis kraj Morave. Nisam ti ja kriv.

kad sam sirotinja...
usvoji me..tetka.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:20 pm

Hahha vidim ,ti si primjer...pa ti ne piskis,ti kakis ko grlica...i to da et svi vide,radije aj u Moravu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:25 pm

Ja ne pecam ribe, ja uzivam bre. Ja sam bogat ko ujka Zivota i meni ostalo ne treba. Meni treba samo cerka i nista drugo. Astra a gde ti kakis i piskis u Unu? Ili gde vec? Koja je tvoja najbliza reka? Kijara baba, ne usvajam babe.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:25 pm

Djole,u onu sto se ulijeva u Moravu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:27 pm

Djoka20 ::
Ja ne pecam ribe, ja uzivam bre. Ja sam bogat ko ujka Zivota i meni ostalo ne treba. Meni treba samo cerka i nista drugo. Astra a gde ti kakis i piskis u Unu? Ili gde vec? Koja je tvoja najbliza reka? Kijara baba, ne usvajam babe.

ja sam bebach..a ti nisi ni ...bač.... [You must be registered and logged in to see this image.]

baba si baš...uvek jedno te isto... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:28 pm

Djoka20 ::
Ja ne pecam ribe, ja uzivam bre. Ja sam bogat ko ujka Zivota i meni ostalo ne treba. Meni treba samo cerka i nista drugo. Astra a gde ti kakis i piskis u Unu? Ili gde vec? Koja je tvoja najbliza reka? Kijara baba, ne usvajam babe.

Sad si me razocarao.. nisi ti Moravac, inace bi kao iz topa odgovorio na moje pitanje, a ne vrdao- vamo-tamo!

Sto se onda kitis tudjim perjem, je li derane?! tongue Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 111827
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 3:31 pm

Sta da ti odgovorim? Ja ne pecam ribe, to drugi seljaci rade. JA bre sto da pecam ribe, kad ih ne jedem te recne, jer su pune s koske. Ja jesam Moravac, zivim u selo Jelasnica pored Leskovca, na obali Juzna Morave.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 5:51 pm

djokice ,shto si bre ostavio sina kekeca :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 7:04 pm

Djoka20 ::
Ja jesam Moravac, zivim u selo Jelasnica pored Leskovca, na obali Juzna Morave.

У насељу Јелашница живи 250 пунолетних становника, а просечна старост становништва износи 49,6 година (48,5 код мушкараца и 50,8 код жена). У насељу има 91 домаћинство, а просечан број чланова по домаћинству је 3,18.У последња три пописа, примећен је пад у броју становника.

------
A ovaj poslednji podatak je iz popisa iz 2002 . [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako se uzme u obzir prosečna starost.........
Ti mu dođeš kao poželjni /mlađi mladoženja u Jelašnicu ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali imaš šanse ,ne kažem :



Становништво старо 15 и више година према брачном стању и полу
Пол
Укупно Неожењен/Неудата Ожењен/Удата


Мушки
136 27 95 13 1-
Женски122 7 94 20 1-
Удовац/Удовица Разведен/Разведенa


Женски
Мушки
20 1
1
13
7 neudatih ,20 udovica , 1 raspuštenica ...će se nađe ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]


Nego ,promače mi čime se ono baviš ?
Jer po ovome skoro svi se bave sa poljoprivredom ,no ima jedan policajac , 2 zidara ,jedan trgovac i jedan kafedžija u selo .
To je ozbiljna konkurencija .
Nego...izvadiste li stari most što se stropoštao lane u Moravu ?
Ako niste ,tu će somovi da se zapate ,vole ...[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sre Jul 04, 2012 7:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 7:07 pm

Očka,samo nas sramotiš tu,pa reci im da su te u Ibru našli,samo bili pijani pa mislil da je Morava.Budem ja tebe vrnul u Kranj,da opet svom Franceku jednorupičku zasviraš.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 10:57 pm

E bas ti fala za podatak, ja kao za ovo da nisam znao. To je popis jos od pre 10 godine, cekaj da izadje novi pa da vidis. Ja se bavim trgovinom, moj tatko je trgovac, a ta sto je raspustenica nije vise raspustenica udala se. Most su izvadili, pa su napravili novi most i Jelasnica je jako lepo selo. Mozete samo da mi zaviditi kako zivim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 10:59 pm

Hej bree prijatelju Moravac, kako je? jel napredujes sa tvojom zeljom, nisam u toku, da nisam sto propustio?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 EmptySre Jul 04, 2012 11:02 pm

Djoka20 ::
E bas ti fala za podatak, ja kao za ovo da nisam znao. To je popis jos od pre 10 godine, cekaj da izadje novi pa da vidis. Ja se bavim trgovinom, moj tatko je trgovac, a ta sto je raspustenica nije vise raspustenica udala se. Most su izvadili, pa su napravili novi most i Jelasnica je jako lepo selo. Mozete samo da mi zaviditi kako zivim.

da znaš...pocrkašmo od zavisti tetka.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarac koji zeli zensko dete
Nazad na vrh 
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» saznaj jesi li musko ili zensko
» Ljuti ste na dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: