DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?

Ići dole 
+19
daljinski
Danubius
dusicaa
brdjanin
Samouka
promaja
sonia
podbarac
bosankaa
Kijara-brm
doctorr67
Astra
Tattoo
AstrinaKomsinica
vasko1
tok tuk tok
debilko
Xenaa
Gothic
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyČet Mar 21, 2013 8:40 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]


Na ovoj temi se bavimo predviđanjima i analizama utakmica "visokog rizika" [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio promaja dana Čet Mar 21, 2013 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Mar 22, 2013 10:33 pm

trtrr prije 83 g
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Mar 22, 2013 10:35 pm

Dolinac ::
[You must be registered and logged in to see this image.] prije 83 g

Pa tako smo igrali nekada, sad je suFtilna taktika [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 2:18 am

Sve cestitke reprezentacijama Hrvatske i BiH:) Sretno u Brazilu!

Zao mi je da se Srbija nije kvalifikovala. Vise srece drugi put.

p.s. Dzeko legendo! <3
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 9:38 am

Dobro ,vratili su nam za ono kad smo mi njih hump i ostavili kući to je oni idu a mi imamo da UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 550414
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 11:13 am

U Banjaluci zapaljena zastava Hrvatske, izbila međusobna tuča



Nakon što je Hrvatska povela golom Marija Mandžukića, izbila je tuča između pristalica srpske reprezentacije. Prethodno, zapaljena je i zastava Hrvatske.

Banjalučani su ponijeli i zastave Grčke uoči večerašnjeg susreta sa Bosnom i Hercegovinom.

Banjalučka policija privremeno je obustavila saobraćaj u glavnoj ulici Kralja Petra Prvog Karađorđevića.

Na trgu Krajine prisutno je pojačano prisustvo uniformisane policije RS-a.
__________


Gledalac pretio "Prvoj" zbog komentarisanja utakmice, privela ga policija


Muškarcu se nije dopalo to što je komentator ove televizije tokom meča u jednom trenutku umesto "sudija" izgovorio "sudac"

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto-ilustracija: Telegraf

Nepoznati muškarac pokušao je da uđe u studio televizije “Prva” i fizički se obračuna sa sportskim komentatorom Miljanom Milićevićem i ostalim zaposlenima jer mu se nije dopalo kako je Milićević komentarisao fudbalski meč Hrvatska – Srbija.


Naime, kako je u svojoj emisiji “Veče sa Ivanom Ivanovićem” rekao voditelj ove televizije, napadaču se nije dopalo to što je Milićević, komentarišući utakmicu, u jednom trenutku umesto “sudija” rekao “sudac”.

- Dobili smo mnogo pritužbi gledačaca na društvenim mrežama. A jedan nezadovoljan gledalac nam je upao u zgradu i pretio. ‘Sve ću da vas pobijem! Ne kaže se sudac, nego sudija! – ispričao je Ivanović.

Direktor policije Milorad Veljović nije želeo da komentariše ove navode, a sa TV Prva su za Telegraf rekli:

- Pojavio se muškarac ispred studija, pravio je probleme
obezbeđenju, oni su pozvali policiju, koja je rešila situaciju i privela
ga.


Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao Telegraf, muškarac je bio u alkoholisanom stanju.
___________________

Treba li komentar na ovako nešto ????
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kako nijedan "nezadovoljni gledalac" nije došao u "Javni servis" da pita Aleksandra Tijanića zašto prenosa nije bilo ni na jednom programu "nacionalne televizije " ? E ,jesmo ovce ,zaista [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 11:30 am

Rekla sam ja odavno da smo mi zatrovan narod.I nema većeg otrova od mržnje!

I što je najtužnije svi ti što prave scene jesu mladi ljudi...šta li je njih "ujelo"?

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 12:36 pm

Danubius ::


Banjalučani su ponijeli i zastave Grčke uoči večerašnjeg susreta sa Bosnom i Hercegovinom.


Wrong. To nisu Banjalucani. To su seljacine koje i ne znaju bolje nego da uzimaju, kude i pale tudje. Sto moja kcer rekla: "True story".

Stidim se za svoju Zelenu Rijeku.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 4:38 pm

Citam vi i mi...meni su sve reprezentacije bivse Yu NASE i veselim se da ide iko od njih dalje.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Mar 23, 2013 7:11 pm

Astra ::
Citam vi i mi...meni su sve reprezentacije bivse Yu NASE i veselim se da ide iko od njih dalje.

Maa ,normalni umeju i da se zezaju ,i na svoj račun .
Srpske "Njuz" " ,ludi su sto gradi ,pročitajte ovo [You must be registered and logged in to see this image.]
Direktan prenos utakmice Hrvatska – Srbija



[You must be registered and logged in to see this image.]
Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Srbije igraju prvu
ovogodišnju utakmicu decenije na Maksimiru u kvalifikacijama za Svetsko
prvenstvo 2014. Saznajte šta je Siniša Mihajlović savetovao igračima, ko
je trebalo da peva himnu Srbije, šta se sve dešava oko stadiona i još
mnogo toga u direktnom prenosu na Njuzu.


20:17
Fudbalski stručnjaci ističu da su srpski fudbaleri dali svoj maksimum s obzirom na to da su igrali za reprezentaciju


20:13
Aleksandar Tijanić izjavio da je bio u pravu kada je procenio da RTS ne treba da prenosi utakmicu


20:10
Statističari nisu imali dovoljno materijala da ilustruju grafik napada Srbije


19:58
Utakmica protiv Hrvatske pokazala da Srbija može da izađe na teren protiv svih selekcija


19:40
Raskinuli momak i devojka koji su se ljubili ogrnuti u srpsku i hrvatsku zastavu


19:39
Njuz ekskuzivno saznaje da je Stevanović igrao jer je njegova lopta


19:37
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić najavio da će odlikovati golmana Željka Brkića jer je uspeo da uhvati loptu


19:34
Mihajlović poslušao prijateljski savet Štimca da ne menja tim na poluvremenu


19:33
Teorijske šanse Srbije da preokrene postaju sve teoretskije


19:30
Srbija razbila Hrvatsku u posedu lopte u poslednja 2 minuta


19:27
Funkcioner FSS zabrinut za rezultat na Kipru


19:24
Mihajlović i Kolarov zakazali za posle utakmice fajt na parkingu


19:24
Siniša Mihajlović prati utakmicu na Njuzu i umire od smeha


19:23
Poznati
reditelj i analitičar utakmica Srbija-Hrvatska Gorčin Stojanović
izjavio u poluvremenu da će, u slučaju da postigne još jedan gol,
Hrvatska voditi 3:0


19:15
Mihajlović zvao kompaniju „Nordeus“ da pitaju Murinja šta da radi


19:10
Zoran Tošić u 47. minutu shvatio da igra


18:55
Mihajlović pohvalio igrače što tokom poluvremena nisu primili nijedan gol


18:53
Novosadski đaci koji su danas ranije pušteni kući, pobegli sa prenosa utakmice u školu


18:50
Gledaoci apelovali na TV Prvu da umesto drugog poluvremena pusti „Veče sa Ivanom Ivanovićem“


18:49
Mihajlović razmišlja kog srpskog igrača prvog da pljune u poluvremenu


18:48
Zbunjeni penzioner i dalje viče „napred plavi“ i slavi golove.


18:47
Srbija uspela da se odbrani čitava 22 minuta!


18:44
KOOORNEEER za Srbiju!


18:43
Aca Stojanović sprečen u pokušaju da upadne u studio TV Prve i prokomentariše utakmicu.


18:43
Srbija sve bliža prvoj šansi!


18:38
Hrvatski igrači napadaju kvarno tokom usporenih snimaka


18:37
Srbija počela da igra bez taktike, u cilju zbunjivanja protivnika


18:34
Mihailovic već u 9. minutu odlučio da pojača napad.


18:31
Subotić prekomandovan da čuva Kolarova


18:31
Siniša Mihajlović sada sve svoje nade polaže u hrvatske navijače


18:29
Redari izbacili sa stadiona navijača koji je pratio utakmicu bez političkih motiva.


18:29
Mihajlović se upravo setio da je zaboravio da kaže Kolarovu da ne napravi katastrofalnu grešku.


18:28
Komentator TV Prve procenio da gol Hrvatske možda nije baš najbolje delovao na srpske igrače


18:22
UEFA u poslednjem trenutku odbacila predlog da fudbaleri igraju u vojnim uniformama.


18:20
Tomislav Karadžić kapitenu Hrvatske stavio i kovertu pored poklona.


18:17
Brkić iskusno procenio da će ga Mandžukić faulirati, pa je pustio gol.


18:15
U nedostatku kola sa srpskim registracijama navijaci Hrvatske polupali sve Fijate oko Maksimira.


18:13
Hrvatski nogometni savez odbio predlog TV Prve da himnu Srbije na Maksimiru otpavaju „Moje tri“.


18:11
Marko Šćepović ostavio srce na terenu, ulazi Filip Đorđević.


18:06
Mihajlović podsetio Šćepovića pre utakmice na sjajan gol koji je dao na treningu u februaru.


18:02
TV Prva otkupila prava na prenos utakmice kada su čuli da je sudija Turčin.


17:53
Komentator TV Prve prinuđen da tiho priča da ga ne provale da je Srbin.


17:50
Selektor Hrvatske Igor Štimac pre utakmice kucao je imena nekoliko srpskih igrača u Google-u.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyČet Maj 16, 2013 8:53 pm

Derbi prenosi "Arena", RTS u to vreme pušta "Selo gori, a baba se češlja"

B.O. | 15. 05. 2013. - 09:39h

Ne pamti se kada je bilo veće interesovanje za
jedan "večiti derbi" kao za 144. duel Partizana i Crvene zvezde.
Ipak,
on će putem TV prenosa nažalost biti omogućen samo manjem broju
gledalaca, jer ga je otkupila "Arena".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekada su se utakmice Partizana i Zvezde gledale na javnom servisu,
međutim RTS je pre početka sezone Superlige verovatno procenio da ova
liga neće imati veliku gledanost, pa je pravo na prenose pripalo drugoj
zainteresovanoj televiziji, u ovom slučaju "Areni sport".

RTS će primera radi, u udarnom terminu svih svetskih televizija,
oko 20 časova uveče, na svom prvom kanalu pustiti još jednu u nizu
repriza epizoda serije "Selo gori a baba se češlja".
affraid


I pored toga što će ljudi širom Srbije koji nemaju "Arenu" morati da
se snalaze kako znaju i umeju da gledaju derbi, raduje što se očekuje
pun stadion jer je važnost derbija ove sezone veoma velika - titula.

_______________
Samo da se pre ,za i posle utakmice ne broje mrtvi, povređeni i da se ne ruši i pali Beograd .
A svi koji su za to sposobni-biće tamo . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 3:14 pm

Meni se sve čini da će o prvaku da odluči-Vučić.
Malo je sumnjivo da od trenutka kada se on "angažovao" ,Zvezda beleži čak 8 pobeda (najviše od svih klubova u Evropi ????? ) a Partizan gubi ili remizira sa autsajderima ,naprasno ????
Tako da je zasad obezbeđen sudija koji je u derbijima svirao čak 5 penala za Zvezdu (za Partizan niko nije svirao penal u derbijima već 18 godina ????) ,iz zatvora su puštene najekstremnije "delije " ,policija će da "zažmuri" ...dakle ,svi uslovi su se stekli da Zvezda bude prvak ...unatoč svakoj logici .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 4:11 pm

:durise3: svašta ,svašta ,baš svašta....koja je to ostrašćenost,ti Deni ko da si sa onima sa farme ,verujem da bi iz supe ti izvukao Vučića ko ona Stanija mrave :durise3: nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 4:37 pm

promaja ::
[You must be registered and logged in to see this image.] svašta ,svašta ,baš svašta....koja je to ostrašćenost,ti Deni ko da si sa onima sa farme ,verujem da bi iz supe ti izvukao Vučića ko ona Stanija mrave [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam ja to izmislio -to su primetili ljudi koji prate rezultate . Real i Mančester nemaju takav" pobednički niz" kakav ima Zvezda u poslednjih 8 kola . A igrači teško da su "motivisani" ,kada nema para,malkice je to čudno ,zar ne ?
Kladionice daju prednost Partizanu ,ali poznavajući nameštanje ,ne bih se baš na to kladio . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 4:51 pm

Deni ,kakav pobednički niz ,ti računaš našu ligu i Špansku ,daj nemoj biti smešan .Jake pobede nad jakim timovima ,bože me sačuvaj ,pa nije ni čudo kako prolazimo po evropi kad izadjemo .
Samo ,vi grobari svuda vidite neke Vučiće ,a mi bogme nismo videli nigde Dačiće ovih godina ,to je isuviše smešno ...nego muči vas sve ,nije to samo fudbal ,ima tu odbojke,vaterpola,a i košarke ...ima tu mnogo više sportskih disciplina gde ste omanuli ove godine ,sve zahvaljujući Vučiću izgleda .Ako ima imalo istine u tome ,onda znači da ste vi sve osvajali zahvaljujući zutaćima i Dačiću 99i :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 5:14 pm

promaja ::
...nego muči vas sve ,nije to samo fudbal ,ima tu odbojke,vaterpola,a i košarke ...ima tu mnogo više sportskih disciplina gde ste omanuli ove godine ,sve zahvaljujući Vučiću izgleda .Ako ima imalo istine u tome ,onda znači da ste vi sve osvajali zahvaljujući zutaćima i Dačiću [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa tako bi i trebalo da bude ,što se tiče drugih sportova ,to jeste realno .Nerealno je da jedno sportsko društvo drži monopol ili ima najviše para da dovede najbolje . Tačno je da je i Partizan imao debelu "pomoć" od političara ,a o tome da jedan "Obilić" može da bude šta je bio -ne treba ni pričati ,ali kada se sve sabere i oduzme ,opet mi se čini da je Crvena Zvezda forsirani "nacionalni brend" .
Na kraju ,i nebitno ,bitno je da ne bude haosa na tribinama i po gradu ,a ko je "prvak" Srbije ,to odavno i nije ni realno ni zanimljivo ,ionako se Zvezda i Partizan samo menjaju,a čim imaju kakvog protivnika iz inostranstva -razbiju nas kao zvečke .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Maj 17, 2013 5:37 pm

SVI SE NADAMO DA ĆE DA POBEDI RAZUM ,NADAM SE DA ĆE GOSPODA POLITIČARI DA RADE SVOJ POSAO A DA ĆE DERBI BITI PRAVI SPORTSKI A TO ZNAČI DA PROTEKNE BEZ INCIDENATA I POSETE DOTIČNIH ,JER GDE SU ONI ,TU JE I NEVOLJA
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Maj 18, 2013 7:17 pm

promaja ::
SVI SE NADAMO DA ĆE DA POBEDI RAZUM ,NADAM SE DA ĆE GOSPODA POLITIČARI DA RADE SVOJ POSAO A DA ĆE DERBI BITI PRAVI SPORTSKI A TO ZNAČI DA PROTEKNE BEZ INCIDENATA I POSETE DOTIČNIH ,JER GDE SU ONI ,TU JE I NEVOLJA

Počelo i pre početka .....i eto ko je počeo:

Kamenovan autobus FK Partizan








Autobus s fudbalerima Partizana kamenovan je danas na putu od sportskog centra Teleoptika do stadiona u Humskoj.


Vesti online pre 21 minut | Beta| foto: Beta


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kako je navedeno, niko od fudbalera crno-belih nije povređen, a
pričinjena je samo materijalna šteta na autobusu. "Večiti" derbi između
Partizana i Crvene zvezde u okviru 28. kola Super lige Srbije igra se od
19.30 na stadionu u Humskoj










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Maj 18, 2013 11:34 pm

jbt,ja stvarno mora da se zapitam ,-gde ja to živim ,kako ja to ne doživljavam kao pojedinci .Deni ,ja kako znam ,ovo je 144 derbi ,dosad nikad nije bilo takvih situacija ,ja se pitam -gde ja to živim ,da li postoje te basne i bajke -jbt,kamenovali im autobus zvezdaši ,zato što je Vučić i Toma na vlasti ....halo ,bolesnici ,pa Toma navija za vas kolko sam ja upućen .
Deni ,i sad da čujemo -pobedili ste ,nije bilo mrtvih ,šta sad -Mažić je očigledno po naredjenju Vučića svirao tako ...bože moj ,pa Vučić kad kaže ,svima gaće padaju same 55555 :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Maj 18, 2013 11:53 pm

promaja ::

Deni ,i sad da čujemo -pobedili ste ,nije bilo mrtvih ,šta sad -Mažić je očigledno po naredjenju Vučića svirao tako ...bože moj ,pa Vučić kad kaže ,svima gaće padaju same [You must be registered and logged in to see this image.]
Upravo tako -NIŠTA se ne radi u Srbiji ,dok Vučić ne kaže ,i to je činjenica .To je i opasno -ali ,ako čitaš ,u dosta toga se slažem da Vučića treba podržati (ma šta ja mislio o njemu ,jer ne patim od amnezije ,pa da ne znam šta je do juče radio i govorio )
Nemam informaciju (još) da li je bilo divljanja po gradu posle utakmice ,i ne bi me čudilo da ima -šta od "radosti" a šta od "žalosti" .
Istine radi ,meč nije delovao namešteno ,Mažić je sudio korektno (očekivao se Babarogić ,no bolje da nije ) ,i sem par grubljih startova na kraju -i utakmica je bila korektna .
No, da se dešavalo svašta -jeste .
______________

Petković napao Luku i Markovića"



Izvor. B92, Beta


Koordinator za sportska pitanja Partizana Albert Nađ
izjavio je je da je pre početka utakmice protiv Crvene zvezde Nikola
Petković fizički napao domaće igrače.


[You must be registered and logged in to see this image.]
BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV
"Bilo je svega u tunelu pre početka utakmice. Nikola Petković je
napao Lazara Markovića i Predraga Luku i udario ih", rekao je Nađ
novinarima posle meča.
Partizan je pobedio Zvezdu sa 1:0 i došao
na korak od osvajanja titule. Novinare je zanimalo i da li je tačno da
se Nađ potukao sa sportskim direktorom crveno-belih Zoranom
Stojadinovićem.
"Bilo je teških reči, ali nije bilo fizičkog obračuna", rekao je Nađ.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Maj 19, 2013 7:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 12:07 am

krsti se bože me sačuvaj ,ovo ni Hičkok a ni Agata nisu mogli da napišu za njihova života.Vidi ,kao prvo ,ništa neću da ti poverujem na te tvoje komentare jer znam da nijedan partizanovac a ni zvezdaš to ne bi dozvolili na svom terenu da se desi -znači .notorna laž,ja tebe da napadam i šamaram na tvom pragu .Ti znaš šta ja pišem i šta mislim ,zato nemoj da se pravimo naivni i glupi.Posto po vama ,ništa se ne radi bez Vučićeve saglasnosti ,kako onda pobediste ,zar se nesećaš one utakmice Olimpija -Partizan i 118 munuta...jel mogo to neko da ospori ...derbi je završen ,pobedili ste,odigrajte do kraja i podignite pehar ,al manite se lagarija i obmana ..zato niste na vlast više ,ne zato što je SNS JAKA,dosta više baronisanja krsti se
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 8:09 am

promaja ::
[You must be registered and logged in to see this image.] bože me sačuvaj ,ovo ni Hičkok a ni Agata nisu mogli da napišu za njihova života.Vidi ,kao prvo ,ništa neću da ti poverujem na te tvoje komentare jer znam da nijedan partizanovac a ni zvezdaš to ne bi dozvolili na svom terenu da se desi -znači .notorna laž,ja tebe da napadam i šamaram na tvom pragu

Nisu to moji komentari -to pišu naši dnevni listovi (više njih)

A da su igrači "kulturniji" od navijača, malo sutra .Koliko njih se bije po kafanama ,privodi ih policija ,čitamo li i to po novinama ?
Koliko puta treneri nasrnu jedan na drugoga -i to imamo skoro na svakoj utakmici ?
A uprave klubova -koje "persone" tamo sede ? Pola ih je iz organizovanog kriminala .
Ne znam onda zašto misliš da bi se neko "ustručavao" jer je "gost" ??? [You must be registered and logged in to see this image.]
________________________
Predsednik Hajduka i bivši gensek Vojvodine pobili se u Kući fudbala [You must be registered and logged in to see this image.]
TUČA: Zoran Osmajić nabo Rabrenovića? [You must be registered and logged in to see this image.]

Huligani s bejzbol palicama protutnjali Kliničkim centrom! [You must be registered and logged in to see this image.]

Derbi kasnio jer je Petković psovao "majku cigansku" Predragu Luki? [You must be registered and logged in to see this image.]
NAĐ: Bek Zvezde napao igrače Partizana! [You must be registered and logged in to see this image.]
Delije preskakale ogradu da uđu na stadion! [You must be registered and logged in to see this image.]

Uhapšeno 104 navijača nakon derbija


Među uhapšenima Bosanci, Rusi i Gkr




[You must be registered and logged in to see this image.]


Pripadnici beogradske policije uhapsili su više od 100 navijača
Partizana i Crvene zvezde, od čega čak 25 onih koji nisu državljani
Srbije, pre, za vreme i posle odigravanja Večitog derbija u kojem su
pobedili crno-beli sa 1:0, rečeno je sinoć u MUP-u Srbije.


Prema procenama policije, utakmici je prisustvovalo 26.000 navijača
oba tima, a zbog raznih dela u policijske prostorije privedene su 104
osobe, od čega je bilo 20 državljana BiH, četvorica Rusa i jedan Grk.


"Ukupno 20 osoba obratilo se u toku večeri Urgentnom centru
radi pružanja lekarske pomoći. Kod šest osoba su konstatovane lakše
telesne povrede, a kod ostalih je utvrđivanje stepena povrede u toku.
Jedan pripadnik Policijske brigade je povređen, ali se još ne zna težine
povrede
", rečeno je u Birou MUP-a za saradnju sa medijima.


Protiv 45 privedenih podnet je zahtev za pokretanje prekršajnog postupka, a podneta je i jedna krivična prijava.


Oduzeto je više baklji, topovskih udara, molotovljevih koktela i mnoštvo drvenih i metalnih palica.


Pored masovnih tuča u Železniku, na Pančevačkom putu i ispred
stadiona Partizana pre utakmice, u policiji kažu da je došlo i do
nekoliko manjih incidenata.


Prilikom udaljenja navijača koji nisu imali karte ispred severne
tribine stadiona lakše su oštećena četiri parkirana vozila, od kojih je
jedno policijsko.


Po završetku utakmice, navijači Crvene zvezde zapalili su neutvrđeni
broj stolica na tribini, koje su ugašene intervencijom vatrogasaca.


Navijači Partizana su pre utakmice oštetili jedan autobus Gradskog
saobraćajnog preduzeća na liniji 17, dok je u Bulevaru Aleksandra
Karađorđevića slomljeno vetrobransko staklo na trolejbusu broj 40.


Za vreme utakmice korišćen je veliki broj pirotehničkih sredstava, što je u jednom trenutku izazvalo i kraći prekid meča.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 12:15 pm

Deni ,svi mi znamo šta se piše ,ko piše ,po čijem nalogu piše i sve ostale igrarije .Ti sam uvek kažeš -To si pročito u KURIRU,za tebe su to najgore novine al sve informacije koje tebi trebaju za neko dokazivanje uzimaš od njih .Danilović,šta reći za to ....eto ,bili su mu i Dačić i Vučić u poseti ,mora da su pročitali ovde da si ih prozivao .Oni ne treba da se upuštaju u neke polemike i komentare za ljude koji su skloni ekscesu ,sa njihovim komentarima se stiče utisak da se svako sranje poznatih osoba mora sakriti i da treba da budu nedodirljivi za svakoga.Čova koristi diplomatski pasoš u tučama i na kraju će ispasti heroj jbt..cenio sam ga ko igrača al ko običan lik je izgleda nula od čoveka.
Tako da te izjave Nadja i ostalih ne zarezujem puno ,ko je ome mamu skreso ,to kad bi puštali sve bilo bi non-stop onoga..bbbbiiiipppppppp
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 12:33 pm

promaja ::
Deni ,svi mi znamo šta se piše ,ko piše ,po čijem nalogu piše i sve ostale igrarije .Ti sam uvek kažeš -To si pročito u KURIRU,za tebe su to najgore novine al sve informacije koje tebi trebaju za neko dokazivanje uzimaš od njih .
Podatke koristim iz dnevne štampe i portala ,uporedno -ali uvek uzmem više izvora .
Tačno ,Kurir ,Blic ,Alo ,Trojku ,B 92 .
No ako svi kažu ISTO o događaju ,a obično se radi o nemilim događajima ,činjenice se moraju uzeti u obzir ,a "ton" naravno da diktira vlasnik lista /sponzor ,nismo maloumni pa da to ne znamo .
Ja se trudim biti realan .Iako sam "grobar" ne mogu da aplaudiram Daniloviću niti da ga žalim ,jer ČINJENICE govore drugačije .

Svi njegovi incidenti

♦ 1989. Sukobio se s košarkašem Sašom Đorđevićem na treningu Partizana
♦ 1995. Fizički nasrnuo na konobara u hotelu „Hajat“ za vreme priprema reprezentacije
♦ 1995. Upotrebio pesnice na svom prvom meču u NBA ligi „kako bi pokazao da ne mogu da ga šikaniraju kao novajliju“
♦ 1997. Na utakmici u Majamiju sukobio se s trenerom Patom Rajlijem
♦ 2000. Na Olimpijadi u Sidneju lomio inventar u svlačionici i sukobio se s košarkašima Bodirogom i Rebračom
♦ 2004. Udario Novicu Čičića, tadašnjeg trenera mladih kategorija, na Dunavskom keju zbog „neraščišćenih računa“
♦ 2004. Udario stolicom navijača na proslavi KK Partizan u restoranu u Humskoj
♦ 2007. Prebio sudiju Marka Jurasa u Vršcu posle utakmice, suspendovan na dve godine, a kazna preinačena u uslovnu
♦ 2007. Vadio pištolj u skrivenoj kameri da bi branio Divca

Ma ko da je u pitanju ,ne bi trebalo da ga pohode najviši državni zvaničnici -nego policija i tužilaštvo . A za ovo ...nemam reči . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 12:41 pm

Ja mislim da sam još juče napisao u postu šta mislim o tom incidentu.
Na kraju će morati i oni iz hitne da se izvinu gospodinu šrto su ga uznemiravali .
Zato sam rekao da taj Dačić i Vučić gledaju tamo gde trebaju da gledaju ,a nasilnici i problemi nek odgovaraju bilo da su sportisti ,biznismeni ili obični smrtnici.
Posle svakog derbija uvek imamo materijala do narednog ,to je Srbija bila i biće ,bio Vučić ili Jovanović ,ulizivaće se uvek takvima ko što je Danilović,Binić,Sakić ,političari poznati ,voditelji,vozači ministara itd...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyNed Maj 19, 2013 3:47 pm



FK Crvena zvezda, Jelen Superliga – Član Upravnog odbora FK Crvena zvezda i ujedno član Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Slaviša Kokeza uputio je otvoreno pismo članu Upravnog odbora FK Partizan i ujedno članu Socijalističke partije Srbije (SPS) Branku Ružiću, u kojem mu je poručio da je on sramota srpskog fudbala i Srbije uopšte.


Ovom prilikom, sadržaj njegovog pisma prenosimo u celosti.

- Poštovani gospodine Ružiću,

Obraćam Vam se na ovakav način, jer sam bio potpuno šokiran Vašom drskošću, političkom i ljudskom bezobzirnošću koju ste iskazali u svom intervjuu neposredno pred “večiti derbi“. Ipak, nisam odgovorio odmah. Možda je tako i bolje, ali posle Vašeg bahatog i primitivnog ponašanja u loži Partizanovog stadiona, bio sam primoran na to.

Pre svega, čestitam Vam na pobedi u derbiju. Zaslužena je. Ostvarena boljom igrom, hrabrijim i poštenijim pristupom vaših fudbalera, kao i boljom taktikom koju je trener Rašović uspeo da sprovede na terenu. Čestitam svim navijačima Partizana koji danas slave titulu svog kluba. Dakle, sve je jasno. Fudbaleri i stručni štab Partizana zaslužili su uspeh. Vi, svojim ponašanjem, to svakako niste.

Vi ste, gospodine Ružiću, sramota i srpskog fudbala i Srbije! Vaše verbalne provokacije, kao i najprimitivnije gestikulacije posle postignutog gola Vašeg kluba, jasno su pokazale Vaše pravo lice, koje više ni pred kim ne možete da sakrijete lažnom mirnoćom i izmišljanjem pritisaka koji su se tobože vodili protiv Vašeg kluba. Danima ste, gospodine Ružiću, baš Vi vršili pritisak u javnosti, lagali i obmanjivali Srbiju govoreći nam posredno kako neko iz Zvezde hoće na nepošten način da dođe do titule!

Sad Vas pitam, gospodine Ružiću, zašto se niste izvinuli posle derbija onima koje ste tako sočno i strasno danima klevetali, već ste nastavili priče o tobožnjim zaverama, pripremajući se, valjda, za pljačku i u sledećoj sezoni? Da otkrijemo karte, gospodine Ružiću! Vi ste sve vreme pravili alibi za mogući neuspeh, nerazmišljajući o sudbinama onih koje ste lažno napadali i optuživali za sve ono što ste Vi radili u prethodnim godinama.

Tri dana pred derbi, po Vašim instrukcijama, ceo grad i cela zemlja pričali su o nameštenoj utakmici, čiji je konačni ishod navodno zapovedio ili dogovorio Aleksandar Vučić. Pitam Vas, je li to Vučić namestio Mažića da nam preseca kontre, je li Vas ili Đurića Vučić zvao da preti, je li Vam kupovao igrače, ili šta to već? Napali ste Vučića, zato što biste Vi to na njegovom mestu radili. Napali ste jedinog poštenog čoveka u srpskoj politici zato što znate koliko ste Vi i ovi iz Vašeg okruženja loši. Napali ste ga, jer Vam smeta to što je drugačiji. Što narodu niste rekli da uz Partizan stoje i premijer i predsednik, predsednik Skupštine, svi potpredsednici osim jednog, ministar finansija, direktor RTS-a, bivši predsednik i svi mogući i nemogući, a krivicu za Vaš eventualni neuspeh ste svaljivali na jednog čoveka, koji nije čak ni član naše uprave, ali koji je kriv zato što je pošten i zato što je iskreni navijač Zvezde? Ne smem ni da pomislim kako bi se Vučić proveo da je Zvezda kojim slučajem pobedila.

Pretite podnošenjem ostavki u partiji i u Partizanu, aludirajući na moguće nameštanje utakmice. Nikada niste ni pomislili da podneste ostavku, jer biste je, valjda, da ima morala, podneli zbog Galenike ili Dunava, ali Vam to nije palo na pamet. Sad tražim od Vas samo malo izvinjenje svim Zvezdinim navijačima, fudbalskom klubu Crvena zvezda i svima koje ste uvredili pričama o nameštaljkama, samo zato što ste polazili od sebe, misleći da smo mi isti kao Vi.

E, nismo, Ružiću! Možda će Zvezda i sledeće godine ostati bez titule, ali utakmice nećemo nameštati. Možda ćete hteti i da ukinete Zvezdu. Ne bih se iznenadio da u tome i uspete, ali nam Vi i takvi kao Vi nikada nećete ukaljati obraz.

Na kraju, stidite se zbog svojih neuljudnih pokreta na kraju utakmice! Pogledajte po svetu kako se gospoda ponaša i naučite se nečemu! Ako ničemu drugom, onda bar poštovanju prema svom protivniku i prema građanima Srbije – navodi se u pismu Slaviše Kokeze.

EVO VAM ODGOVOR ZA ONA NAPADANJA I SILNA BLAĆENJA
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyČet Sep 05, 2013 9:03 pm

Fudbal, 18:12, 05.09.2013.
Autor: Agencija TANJUG

[You must be registered and logged in to see this image.]
BEOGRAD - Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas kamp srpskih reprezentativaca u Staroj Pazovi i poručio da su preduzete sve mere da meč između fudbalskih reprezentacija Srbije i Hrvatske protekne mirno. Vučić je naglasio da će bezbednost svih aktera biti na najvišem mogućem nivou i pozvao roditelje da sa decom dođu na Marakanu i podrže izabranike Siniše Mihajlovića.
"Sve će proteći u redu i miru. Svako ko bude pokušao da se igra sa državom i napravi nekakv cirkus biće sankcionisan. Sve je na nivou takozvanog prvog stepena zaštite, angažovali smo helikoptere, konjicu, pripadnike bezbednosnig snaga, na svakih 100 metara smo postavili policajca, zato pozivam roditelje da sa decom dođu na utakmicu i podrže Srbiju.", rekao je Vučić srpskim reprezentativcima.
Prvi potpredsednik Vlade istakao je da je siguran da će se Srbija i srpski narod pokazati kao pravi domaćini. 
"Nadam se da će Srbija i navijači svojim ponašanjem izdići i svetu pokazati lepu sliku Srbije, kakva i dolikuje Beogradu", poručio je Vučić.
___________
I mi se nadamo .99i










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyČet Sep 05, 2013 10:18 pm

Dosta ovog cirkusa zaista. Kako to ljudi shvataju kao neminovnost pa se niko i ne buni, nego postalo normalno.
Kakva lepa slika o Srbiji sa helikopterima, tenkovima, jel to prava slika Beograda.
Prava slika Beograda bi bila da sutra hiljade Hrvatskih turista šetaju po Knez Mihailovoj lepo, u svojim dresovima, da im domaćini plate po neko piće, upoznaju se. To me asocira na reč "gosti".
Dok nema toga, ne može biti lepa slika Srbije. Slika se šalje o diktatorskom režimu i gvozdenoj pesnici policije i bezbedonosnih struktura.
Ne salžam se, duvamo u istu tikvu kao i cela Evropa. Moramo se izdići iznad toga.
Ja bih objavio, da ako nema uslova da primiš goste, nisi za to. Srbija treba da objavi da nije vreme za takve utakmice i da kao domaćin igra u recimo, Poljskoj, ili Rumuniji.
Jedino tako se može detaljno nešto učiniti, da se narod izmeni. Da shvati, da dok zaista ne žele goste, neće ih ni imati, pa neka igraju po Požegama, Pinosavama, Velikom MOkrom Lugu.
Međutim, to rade sve. Čemu utakmica takva i čemu obezbebeđenje.
To se rešava neodigravanjem utakmice, a navijači neka odluče.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 9:15 am

Kakva lepa slika o Srbiji sa helikopterima, tenkovima, jel to prava slika Beograda.
Prava slika Beograda bi bila da sutra hiljade Hrvatskih turista šetaju po Knez Mihailovoj lepo, u svojim dresovima, da im domaćini plate po neko piće, upoznaju se. To me asocira na reč "gosti".
Dok nema toga, ne može biti lepa slika Srbije. Slika se šalje o diktatorskom režimu i gvozdenoj pesnici policije i bezbedonosnih struktura.
- Tako je Debilko.

I ovde se potpuno slažem sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 4:50 pm

Hrvati se relaksirali šetnjom na Ušću
V. N. | 06. septembar 2013. 15:55 | Komentara: 0
Sjajno smo dočekani u Beogradu, organizacija je odlična. Prošetali smo malo u okolini hotela, sve je u najboljem redu i sviđa nam se – rekao je selektor Štimac


[You must be registered and logged in to see this image.]


HRVATSKI reprezentativci prošetali su danas beogradskim Ušćem kako bi se relaksirali uoči utakmice sa Srbijom.

- Sjajno smo dočekani u Beogradu, organizacija je odlična. Prošetali smo malo u okolini hotela, sve je u najboljem redu i sviđa nam se - istakao je selektor Igor Štimac, koji je i sam posetio jedan od brojnih kafića u srpskoj prestonici.

Bezbednost je bila na maksimalnom nivou, kako na terenu, tako i sa vode i iz vazduha.



Zašto volim Ušće:))):mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 4:54 pm

Ovi moji hrvati pederi? Cuj njih lijepo ovo ono.. deder cura neka se masnu. spite 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 5:48 pm

Ovo sve pišu iste novine :

PAKLENI PLAN HRVATSKIH EKSTREMISTA: Neredi na Marakani!

link 

ŠTIMAC: Sjajno smo dočekani, organizacija je odlična!
link 

ZAGREVANJE: Navijači puni optimizma pristižu u Beograd!
link 


Pa sada ,šta da zaključimo ?
Biće fino i kulturno ,kao nikada ,sve mere obezbeđenja su preduzete za budale sa obe strane (Hrvatski navijači će biti zaustavljeni još na granici ,po rečima direktora policije ) ili će Beograd imati cirkus po ulicama -ako izgubimo ,zato ,ako pobedimo -od "silne radosti"?
Pa,videćemo . U Zagrebu je proteklo mirno -sem budala koje su svašta skandirali ,a to možemo i kod nas očekivati ,da se ne lažemo . Ako na tome ostane ,super ,no lično mislim da će razne "navijačke grupe" iskoristiti priliku da pokažu svoj "patriotizam" izazivanjem nereda .
Njima ne treba ni razlog ,niti išta drugo znaju .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 6:12 pm

Nisam ih gledao ni do sada necu ni od sada...uopste me ne zanima ta utakmica...:329340: 

Gledao sam pre par godina valjda je bilo neko Svetsko prvenstvo ili Evropsko ne secam se...U jednom Srpskom lokalu igrali su Turska-Hrvatska i Turci daju gol a nasi odmah svi ustaju i navijaju...U Tom momentu ulicom prolaze dve devojke iz Hrvatske i zastale su da pogledaju i jedna kaze drugoj "Vidi ovi ludi Srbi navijaju za Tursku" ova druga kaze "Vidim" a ova ce njoj " Pa kako to pa treba obrnuto,valjda smo mi nasi"...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 8:00 pm

Malopre sam se smejala na fejsu sa prijateljicom iz Zagreba. Lepo žena napisa da te navijače treba ustvari pustiti da se pokokaju do istrebljenja, pa da mi normalni nastavimo da živimo gde smo stali.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptyPet Sep 06, 2013 10:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 12:05 am

Samouka ::
Malopre sam se smejala na fejsu sa prijateljicom iz Zagreba. Lepo žena napisa da te navijače treba ustvari pustiti da se pokokaju do istrebljenja, pa da mi normalni nastavimo da živimo gde smo stali.
A što vama normalnima smetaju navijači.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 7:56 am

debilko ::
Samouka ::
Malopre sam se smejala na fejsu sa prijateljicom iz Zagreba. Lepo žena napisa da te navijače treba ustvari pustiti da se pokokaju do istrebljenja, pa da mi normalni nastavimo da živimo gde smo stali.
A što vama normalnima smetaju navijači.
Ma ih, kome oni smetaju. Nekoj tamo miliciji:)) To što bi Beograd razbijali nema veze, to što ne možeš proći ulicom, nema veze, to što se naslušaš četničkih i ustaških pesama, nema veze.. Ma super.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 8:24 am

I krajnje nekulturno...sto se izvizdala himna...e pa Srbijo,srami se...to jos ne vidjeh nigdje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:07 am

Samouka ::
debilko ::
Samouka ::
Malopre sam se smejala na fejsu sa prijateljicom iz Zagreba. Lepo žena napisa da te navijače treba ustvari pustiti da se pokokaju do istrebljenja, pa da mi normalni nastavimo da živimo gde smo stali.
A što vama normalnima smetaju navijači.
Ma ih, kome oni smetaju. Nekoj tamo miliciji:)) To što bi Beograd razbijali nema veze, to što ne možeš proći ulicom, nema veze, to što se naslušaš četničkih i ustaških pesama, nema veze.. Ma super.
Pa tebi ne smetaju navijači nego policija onda. Jel ti navijači nisu dali da pređeš ulicu.
A što se tiče pesama, ne vidim druge koje će se ikada više pevati na ovim prostorima osim četničkih.
Ja sam živeo krajem 70-ih da idem na Maksimir, samo da čujem Ustaj Bane Hrvatska te zove. Čak sam je naučio. Divna pesma.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:10 am

Ili kad sam bio na košerci u Splitu.
Igrali protiv Dalvina.
Počinje meč, ugase se svetla, a cela hala peva

O Isuse blago moje, ti pomaži plave boje
Ti pomozi plavoj boji, o Isuse mi smo tvoji.

A kasnije sam čuo, posle čega je prekinuta utakmica i sve nas isterali ih hale

Druže Tito kupiću ti fiću, a Mercedes Anti Paeliću.

Malo falilo da počnem da navijam za Dalvin.
A to je bilo baš davno, mislim da se Tito upravo koprcao u krevetu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:11 am

Zajebavaš Debilko, pa rasturaš.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:19 am

Pa ne zajebavam majke mi mrtve.
Zaista se nikad nisam družio ni sa kim kome su smetale četničke i ustaške pesme.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:22 am

Samouka ::
Zajebavaš Debilko, pa rasturaš.
I imam sliku pored kuće Jelačića u Varadinu.
Pa čekaj bre, šta je tu loše. Jel što je Hrvat.
Mene uspesi svih građana ove zemlje raduju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:25 am

A sad sam ozbiljan.
Nisam nacionalista, volim sve, bez razlike na veru i naciju.
Jedino mi smetaju oni, koji su vihoru II svetskog rata izvodili revoluciju. To su obični lešinari.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 9:46 am

Tema je sportska a ne muzicka,ali bih dodala,ne treba mjesati rodoljubive pjesme sa nacionalistickim i svaka u kojoj se ne poziva na rat,unistenje i ne vrijedja nikoga je lijepa pjesma,nije zabranjeno biti ponosan na svoj narod kroz pjesmu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 10:10 am

Astra ::
I krajnje nekulturno...sto se izvizdala himna...e pa Srbijo,srami se...to jos ne vidjeh nigdje.
evo jedan coment..koji me se dojmio..ispod teme..


Sat vremena prije utakmice Srbije i Hrvatske, na Marakani je osvanula i prva provokacija od strane domaćina. Na jednom od panoa pored terena izvješen je golemi transparent na kojem na ćirili piše 'Vukovar'. Bilo je šajkača, paljenja hrvatske zastave i sličnog foklora, ali sve je prošlo bez većih incidenata.
Dugo očekivana utakmica istine, u kojoj je Hrvatska odigrala 1:1 na Marakani potiv Srbije, završila je, na sreću, bez većih incidenata. Odluka o zabrani dolaska gostujućim navijačima u obje kvalifikacijske utakmice pokazala se pametnom, pa je tako i ovoga puta na tribinama bilo uobičajenih provkacija, povika i folklora, ali bez težih ispada.

Neki dan moje djete od 5 god dolazi meni i govori:mama,srbi ne valjaju...rekoh sine ,ko su srbi i ko ti je rekao to? On slegne ramenima i suti... sine dali ti je ijedan srbine nesto rekao lose...on opet suti i slijega ramenima...sine moj,ti si jako mali da bi uopce znao,a jos manje mrzio ikog na ovom svijetu...a i kad porastes,ljude trebas postovati i cijeniti po njihovim vrlinama i dobroti,a ne po nacionalnosti...ja sam dijete rata,izbjeglica,no nikad nisam djelila mrznju prema ni jednoj nacionalnosti i jako me rastuzuje sta je ovaj svijet toliko nahranjen zlom,da i svoju djecu hrane time...no nismo mi krivi tome,nego vrhovi nasih zemalja koji su posijali mrznju izmedu nas,i ono samo nice i nice...zalosno i jos vise tuzno,sta su neki momci i cure rodene poslije rata,a imaju vise mrznje prema drugoj vjeri i nacionalnosti od nas koji smo sve to prosli ...zivot je prekratak da bi ga trosili na mrznju,stoga ako nekog ne volite,okrenite se i krenite dalje prema onom sta volite...oprostite na dugom postu,ali ova utakmica i ovo zvizdanje je :((((((












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 10:44 am

Gothic ::
Nisam ih gledao ni do sada necu ni od sada...uopste me ne zanima ta utakmica...:329340: 

Gledao sam pre par godina valjda je bilo neko Svetsko prvenstvo ili Evropsko ne secam se...U jednom Srpskom lokalu igrali su Turska-Hrvatska i Turci daju gol a nasi odmah svi ustaju i navijaju...U Tom momentu ulicom prolaze dve devojke iz Hrvatske i zastale su da pogledaju i jedna kaze drugoj "Vidi ovi ludi Srbi navijaju za Tursku" ova druga kaze "Vidim" a ova ce njoj " Pa kako to pa treba obrnuto,valjda smo mi nasi"...:329340:

To Gothc je bilo i kod mene, navijali za Tursku, i Slovenci su isto navijali, to je ono kad nevoli nitko hrvate.

Bosnjake da navjaju za Tursku je sasvim logicno. :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 1:44 pm

Ne mrze vas Srbi, mreze vas srpski nacional-komunisti jer ste im obesmislili Jajca.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 1:47 pm

Astra ::
Tema je sportska a ne muzicka,ali bih dodala,ne treba mjesati rodoljubive pjesme sa nacionalistickim i svaka u kojoj se ne poziva na rat,unistenje i ne vrijedja nikoga je lijepa pjesma,nije zabranjeno biti ponosan na svoj narod kroz pjesmu.
Naravno Astra, to i ja govorim, ali si ti pristrasna.
Pa ćeš da se pobuniš ako pomenem Oj Vojvodo Sinđeliću, jer se vređaju Tursci, ali kad je u pitanju Ban Jelačić, ko jebe onda Mađare.:329340: 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 1:49 pm

Astra ::
I krajnje nekulturno...sto se izvizdala himna...e pa Srbijo,srami se...to jos ne vidjeh nigdje.
Sve komunjare.
Da vole Kraljevinu Jugoslaviju, Lijepu našu bi doživaljavali kao sopstvenu himnu. Ja je uvek u sebi pevušim i naježim se.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 1:53 pm

Dolinac ::
Gothic ::
Nisam ih gledao ni do sada necu ni od sada...uopste me ne zanima ta utakmica...:329340: 

Gledao sam pre par godina valjda je bilo neko Svetsko prvenstvo ili Evropsko ne secam se...U jednom Srpskom lokalu igrali su Turska-Hrvatska i Turci daju gol a nasi odmah svi ustaju i navijaju...U Tom momentu ulicom prolaze dve devojke iz Hrvatske i zastale su da pogledaju i jedna kaze drugoj "Vidi ovi ludi Srbi navijaju za Tursku" ova druga kaze "Vidim" a ova ce njoj " Pa kako to pa treba obrnuto,valjda smo mi nasi"...:329340:
To Gothc je bilo i kod mene, navijali za Tursku, i Slovenci su isto navijali, to je ono kad nevoli nitko hrvate.

Bosnjake da navjaju za Tursku je sasvim logicno. :329340: 
E zato ja po nekad mrzim svoj Srpski narod.
Sve koji su navijali za Tursku bih obrezao momentalno, a zatim nabio na kolac.
Ma ja po nekad isto navijam za Tursku, ali ne protiv Hrvatske ili ne daj Bože protiv Slovenije. I oni su naš narod. Volim ja Turke, ali su Hrvati ipak deo srpskog naroda.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:00 pm

debilko ::
Ne mrze vas Srbi, mreze vas srpski nacional-komunisti jer ste im obesmislili Jajca.
Nije ni vazno tko koga mrzi,samo ljudski bi bilo da se navija za susjedu a ne za koga drugoga.
Recimo da Srbija protiv Njemacke igra,naravno bi navijao za Srbiju.

Ono.. lezi na dlanu, koja Turska i koja pm-na.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:04 pm

U pravu si Doli.
Ali kada se u Srbiji navijalo za Nigeriju, e ne znaš ti to.
Pa ja u to vreme neku klinku tamo nešto muvuckao, gotivila me, kad igraju Danska-Nigerija. E to je bilo davno i tada asm poslednji put dobio na kladionici.
Kad se devojka šokira, kao nije valjda da navijaš za Dansku, to je strašno.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:09 pm

debilko ::
U pravu si Doli.
Ali kada se u Srbiji navijalo za Nigeriju, e ne znaš ti to.
Pa ja u to vreme neku klinku tamo nešto muvuckao, gotivila me, kad igraju Danska-Nigerija. E to je bilo davno i tada asm poslednji put dobio na kladionici.
Kad se devojka šokira, kao nije valjda da navijaš za Dansku, to je strašno.
Za to neznam, ali me i cudi, jer Srbe koje ja znam, poznajem, nemogu crnca zamlisliti.
Prije vole hrvate nego crnca nekog.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:11 pm

A što, jer treba više da vole crnca?
Svašta.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:12 pm

Sve sam idiot...sta drugo reci...mrziti bilo koga zbog imena,porijekla ili boje....to moze samo ljudski odpad...a sada nazad na sport decki.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:16 pm

Bez rasizma nema sporta.
Dok klupskom rivalitetu ne dodaš malo i rasne netrpeljivosti, sve su strasti mlake.smehsmeh 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:25 pm

Nisam ja neki veliki rasista, nego sad kad su krenuli da donose zakone o rasizmu, postalo mi zanimljivo kao svakom slobodoumnom čoveku da kršim zakon. Zakon je meni izazov.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:43 pm

debilko ::
Bez rasizma nema sporta.
Dok klupskom rivalitetu ne dodaš malo i rasne netrpeljivosti, sve su strasti mlake.smehsmeh 
Evo kika...Djokovic je zna se...vrh momak...ali kad je mec sa Federerom,ne mogu a da ne navijam za Svicera....mada se uhvatim da mi zao obojice ako koji izgubi set...e tu je kik,kad ne znam kud bi...ahhahah,a ne potaknut nacionalizmom,rasizmom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2013 2:47 pm

Vavrika je bolji od obojice










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: