DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?

Ići dole 
+19
daljinski
Danubius
dusicaa
brdjanin
Samouka
promaja
sonia
podbarac
bosankaa
Kijara-brm
doctorr67
Astra
Tattoo
AstrinaKomsinica
vasko1
tok tuk tok
debilko
Xenaa
Gothic
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Mar 21, 2013 8:40 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]


Na ovoj temi se bavimo predviđanjima i analizama utakmica "visokog rizika" [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio promaja dana Čet Mar 21, 2013 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:00 pm

debilko ::
Ne mrze vas Srbi, mreze vas srpski nacional-komunisti jer ste im obesmislili Jajca.
Nije ni vazno tko koga mrzi,samo ljudski bi bilo da se navija za susjedu a ne za koga drugoga.
Recimo da Srbija protiv Njemacke igra,naravno bi navijao za Srbiju.

Ono.. lezi na dlanu, koja Turska i koja pm-na.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:04 pm

U pravu si Doli.
Ali kada se u Srbiji navijalo za Nigeriju, e ne znaš ti to.
Pa ja u to vreme neku klinku tamo nešto muvuckao, gotivila me, kad igraju Danska-Nigerija. E to je bilo davno i tada asm poslednji put dobio na kladionici.
Kad se devojka šokira, kao nije valjda da navijaš za Dansku, to je strašno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:09 pm

debilko ::
U pravu si Doli.
Ali kada se u Srbiji navijalo za Nigeriju, e ne znaš ti to.
Pa ja u to vreme neku klinku tamo nešto muvuckao, gotivila me, kad igraju Danska-Nigerija. E to je bilo davno i tada asm poslednji put dobio na kladionici.
Kad se devojka šokira, kao nije valjda da navijaš za Dansku, to je strašno.
Za to neznam, ali me i cudi, jer Srbe koje ja znam, poznajem, nemogu crnca zamlisliti.
Prije vole hrvate nego crnca nekog.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:11 pm

A što, jer treba više da vole crnca?
Svašta.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:12 pm

Sve sam idiot...sta drugo reci...mrziti bilo koga zbog imena,porijekla ili boje....to moze samo ljudski odpad...a sada nazad na sport decki.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:16 pm

Bez rasizma nema sporta.
Dok klupskom rivalitetu ne dodaš malo i rasne netrpeljivosti, sve su strasti mlake.smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:25 pm

Nisam ja neki veliki rasista, nego sad kad su krenuli da donose zakone o rasizmu, postalo mi zanimljivo kao svakom slobodoumnom čoveku da kršim zakon. Zakon je meni izazov.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:43 pm

debilko ::
Bez rasizma nema sporta.
Dok klupskom rivalitetu ne dodaš malo i rasne netrpeljivosti, sve su strasti mlake.smehsmeh 
Evo kika...Djokovic je zna se...vrh momak...ali kad je mec sa Federerom,ne mogu a da ne navijam za Svicera....mada se uhvatim da mi zao obojice ako koji izgubi set...e tu je kik,kad ne znam kud bi...ahhahah,a ne potaknut nacionalizmom,rasizmom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 2:47 pm

Vavrika je bolji od obojice
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 6:04 pm

debilko ::
A što, jer treba više da vole crnca?
Svašta.
Eto vidis to sam kazes, to je cisti rasizam, fasizam i nacionalizam. Ma da ja vjerujem da niste krivi za to, ako vas popovi, roditelji itd. uce da mrzite ili slicno.

Mislim da je to nacionalni problem izmedju srba, ne drustveni.

Evo recimo montoya i Gothic su za mene super likovi, znam da bi mogli do zore po kafanama lupovati itd. bez nekog nacionalizma 3 ili 2 prsta dizati, kad su tako vaspitani i kulturelno obrozovani, u tom je razlika debilko.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Apr 26, 2014 3:03 pm

Tv Pink je upravo sada ,kao poslednju vest doneo saopštenje MUP Srbije -u smislu da je dokazano da uprava Partizana ,u dogovoru sa navijačkim grupama (sve sa najzloglasnijima ,"Zabranjenima" ) planira da smišljeno izazove nerede na više lokacija u gradu ,pa i na samom stadionu ,i to (citiram saopštenje ) "da preko trenerske sobe doturi navijačima veću količinu pirotehnike (koje treba da unesu igrači u svojim torbama ?)  da izazovu nerede i utakmica se ne odigra " . Tv Pink kaže ,da su antiverzione jedinice ušle u prostorije stadiona u Humskoj ,dakle ,zvuči da je ovo -dokazano .
Ovo je poslednja vest sa "Blic " online : 
------
SAZNAJEMO Uprava Partizana i navijači planiraju neredima da prekinu derbi

Tamara Marković Subota | 26. 04. 2014. - 14:42h [You must be registered and logged in to see this image.]14:45h |
Uprava FK Partizan planira da preko navijača, pred sam početak današnjeg derbija ubaci i zapali veću količinu pirotehnike, kako se, zbog nereda utakmica ne bi održala. Ovu informaciju danas je dobila beogradska policija koja će zbog toga izvršiti pretres Upravne zgrade, igrača i stručnog štaba, ekskluzivno saznaje "Blic"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Navijači Partizana
- Dobili smo informaciju da zbog bodovne razlike, Uprava FK Partizan planira da preko navijača izdejstvuje prekid utakmice. Policija će zbog toga preduzeti sve neophodne mere. Izvšiće se kontrola zgrade stadiona u Humskoj, pretres igrača i pripadnika stručnog štaba, koji prema našim saznanjima, imaju zadatak da unesu pirotehnička sredstva na stadion - kažu u policiji.
 


Direkcija policije, beogradska policija i Žandarmerija  maksimalno su angažovani na obezbeđenju javnog reda i mira, sa namerom da svi vinovnici koji planiraju nerede budu privedeni. 

-----
Ako je ovo istina ,a može da bude ,da se ne lažemo ,onda zaista treba jednom zauvek napraviti kraj sa time ,makar kako se zvao taj koga hapse ,ili sprovesti masovno hapšenje svih umešanih  ,jer ovo nije ništa drugo ,nego organizovani terorizam ,i država mora da bude bar jednom odlučna .
Ovo veze nema ni sa utakmicom ,ni sa sportom ,ni sa "derbijem" -ovo je kriminal ,organizovano nasilje ,terorizam -tu ne sme da bude milosti ,makar hapsili i Upravu i prvotimce -bez pardona .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyUto Okt 14, 2014 11:24 pm

Ko je gledao ,video je (ja nisam ,jer sam sedeo ovde i sasvim zaboravio )



[You must be registered and logged in to see this image.]

Uživo: Utakmica prekinuta! Albanci tražili da se isprazne tribine u HumskojVideoUživo

[You must be registered and logged in to see this image.]

UŽASNA PROVOKACIJA Letećom albanskom zastavom pokušali da izazovu nerede /VIDEO/Video


Najnovija vest je da je bespilotnom letelicom upravljao brat albanskog premijera (uhapšen) ,a letelica puštena sa krova crkve z Humskoj? 

O ovome će se pisati verovatno danima ,no kako izgleda -jednom mi nismo krivi ?

No, da ne bude baš tako ,pobrinula se ova (naša) budala ,i zaista se pitam -koje je to "obezbeđenje" utakmice visokog rizika ,kada su ovakve stvari moguće ,???????



[You must be registered and logged in to see this image.] 127
SKANDAL Član SRS upao u direktan prenos i vređao VučićaVideo (52)
Igor Mikić iz Žarkova, član Srpske radikalne stranke, za vreme prekida utakmice Srbija - Albanija upao je u direktan prenos... »


Ako se završi na ovome ,a "navijači" ne naprave neko sranje u gradu -još je i dobro .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyUto Okt 14, 2014 11:26 pm

Za'ebali nas Albanci...al' onako majstorski! I navukli...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyUto Okt 14, 2014 11:31 pm

Znači ipak su se pretnje ostvarile.. affraid.
Sinoć je sve frcalo po medijima od pretnji..Samo da se ne nastavi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 5:52 pm

Kad se sve sabere i oduzme ,Albanci su napravili budale od sebe ,a mi, sa manjim izuzecima ,ispali korektni i u redu .
Za prekid su krivi oni ,albanskoj delegaciji dlaka sa glave nije falila ,možemo mirno da sedimo i čekamo vesti iz UEFA ,koje ne mogu da budu drugačije od registracije službenim rezultatom 3:0 za Srbiju ,novčane kazne i to debele za albanski savez, a verovatno i isključenjem Albanije iz takmičenja .
Ružne slike i nečuveni postupak ide na njihov račun ,pa "bujrum" .
Ono što je malo pokvarilo sliku na stadionu JNA ,sa "naše strane " se moglo i očekivati od tkzv" navijača ",tj "grupa" .
Videlo se ko je prvi upao na teren ,i ko je bespotrebno napao policiju ,i  ko je plaćen da "spontano "skandira što je skandirao ,čemu nije bilo mesta ni potrebe na fudbalskoj utakmici ,jer se to dešavalo i pre "incidenta" .
To da osuđivani huligani mirno ušetaju na teren i tamo se tuku ,ili da upadnu u direktan prenos nacionalne tv kuće ,mislim da je nemoguće da se desi u bilo kojoj zemlji sveta ,naročito na utakmici "visokog rizika" .No pravo bilo "državi" ,to su njihovi mezimci ,pa neka i trpe ,kada su nesposobni da obezbede da par kretena ne pokvari ili prekine međunarodnu utakmicu Srbije ,to nije naša sramota .
Srbija -Albanija 1:0 ,u svim segmentima ,debelim autogolom Albanije ,i posledice moraju da budu -eliminacija .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 7:16 pm

Nešto imam osećaj da će gospoda iz Albanije da prodju sa nekom rigoroznom novčanom kaznom ,što njima i nije nešto jer se zna kako i odakle se finansiraju .Nemojte da vas iznenadi odluka na primer da se utakmica odigra naknadno bez prisustva publike i sva ova priča premijera i sve ovco što se ceo dan sluša treba samo da podigne rejting gospodinu .
Ako kazne Albance oduzimanjem bodova ,moraju i gospodu iz EU koji su ih uveli u zemlji i insistirali da udju na stadion.Znači ,da ima neko iznad njih koji je dao zeleno svetlo.Zanositi se o izbacivanju Albanije mi je smešno jer njihova će biti zadnja ,a giljotinu drži zna se ko .
Voleo bih da grešim ,al gledajući kako prolaze drugi za nemire i kakve se smešne kazne izriču, setim se odma udaljavanja naših fudbalera i svega ,od Čavića i ostalih ...bolje je misliti najcrnje a ako se ne desi (cisto sumnjam)treba dobro razmisliti šta i kako dalje.
Bojim se da nas ne upitaju otkud Bogdanov opet ???
Nadam se da je ipak razum ovaj put jači od zelembaća.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 8:06 pm

promaja ::
Nešto imam osećaj da će gospoda iz Albanije da prodju sa nekom rigoroznom novčanom kaznom...
Ne znam naravno pravila UEFE ,ali mislim da ovoga puta nema pardona .
Utakmica je prekinuta zbog "letelice" ,šta da je letelica nosila biloški otrov ili eksploziv ?
Ipak je to događaj bez presedana u istoriji fudbala i tu ne bi smelo da ima govora o bilo čemu drugom -nego o isključenju iz svih takmičenja .
Mada je ona priča prilično bez veze ,sa penjanjem na crkvu da bi se ona igračka postavila ,pa da to niko ne primeti ,pa  ona glupost -da zbog "štrajka advokata " osumnjičenog i puste ????
To ide na naš raboš ,a ono da su te likove pustili na stadion ....opet ne znam pravila UEFA ,no ako ne pustiš navijače ,delegaciju reprezenatacije moraš da pustiš ,mislim da to mora .
Dobro ti je pitanje -odakle opet Bogdanov?
Jer u današnjim novinama piše da "MUP radi na utvrđivanju identiteta osoba koja su upale na teren "
Alo breeee ....pa ja juče stavio slike ,sve novine i tv stanice objavile ?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ako bilo šta bude za "zelenim stolom " na našu štetu -može se zahvaliti isključivo Bogdanovu i ekipi .
Bez obzira na gužvu na terenu ,naši igrači su postupili sportski ,vidljivo je da štite albanske igrače od "navijača" ,tu nema sumnje .
I FSS je pristao i da se utakmica nastavi ,i da se stadion isprazni -ništa ovi nisu hteli ,pa ne bi smeli ništa da nam, ovoga puta "prišiju"
Policija je isto uradila svoje ,nisu dozvolili opšti haos ,15 uhapšenih (koji će doduše ,dobiti "prekršajnu" a ne krivičnu i zabranu ulaska na stadion)
Porazno je što kod nas ima onih kojima je Bogdanov "heroj" što je isto toliko suludo kao i "proslava pobede " u Albaniji i na Kosovu ????










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 8:24 pm

Ima isuviše čudnih stvari ,propusta i dosta ljudi je prošlo po nečijem naredjenju i zato mi je to jako sumnjivo sve to .Vučićeva izjava da je obavestio ljude iz EU da se spremaju pizdarije ,pa ti ljudi koji su ušli u Srbiju i po čijem naredjenju .Ima dosta stvari koje pokazuju da je to sve isplanirano ali se onda postavlja pitanje -ako nisu sigurni u njihovu pobedu zašto su to uradili i  kako su uradili.Da nema garancija i za taj scenario ja mislim da oni to nebi ni uradili ,jer šta dobijaju sa tim .Deni ,oni imaju zaštitu za sve ovo ,videćeš ,nisu oni naivni već mi koji nismo još skočili a rekli smo hop.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 8:26 pm

Sklona sam da mislim slicno 55555 ,mada bih volela da se desi ono sto kaze Dani..
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySre Okt 15, 2014 8:46 pm

Lakota ,pa normalno je da bi i ja to poželeo ,al kako smo dosad prolazili ,nešto sam skeptičan cherry :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 16, 2014 9:07 am

UEFA objavila za šta tereti Srbiju i Albaniju

Beta / N.T. | 15. 10. 2014. -

Evropska fudbalska unija (UEFA) saopštila je da će pokrenuti disciplinski postupak protiv fudbalskih saveza Srbije i Albanije zbog incidenata na utakmici u Beogradu i da će disciplinsko telo UEFA taj predmet razmatrati 23. oktobra.

Kako se navodi u saopštenju, protiv Fudbalskog saveza Albanije postupak će biti pokrenut zato što su albanski igrači odbili da igraju i zbog prikazivanja nedozvoljenog transparenta.

Fudbalskom savezu Srbije stavlja se na teret lansiranje ili ubacivanje pirotehničkih sredstava i projektila, nasilje u publici, ulazak navijača na teren, propusti u organizaciji utakmice i upotreba lasera.

--------- ererere
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 16, 2014 9:18 am

E vala kad je Dani optimista o ishodu utakmice, moram biti i ja pa neka ide zivot!
No evo i iz teksta sto postavi Lakota se vidi da mi "imamo" vise greha od Albanaca.
Vrlo smisljena, vrlo perfidna provokacija na koju smo mi na zalost, po ko zna koji put naseli.
Zakazala je sluzba obavestaja i bezbednosti i niko od njih da preuzme odgovornost, vec Vucic ide okolo i paja li paja ?!?
Slusah jutros u jutarnjem programu nekog analiticara i bivseg novinara ( ne zapamtih mu ime) koji tvrdi, da se ta akcija ne bi mogla organizovati bez pomoci iz nasih redova, tj. bes ucesca nekog naseg spijuna.
Sklona sam verovati u tu pricu.
A albanci slave ??? Cega se pametan stidi, budala se ponosi! Pa neka im bude.
Bio bi red da konacno ta Evropa misli glavom i presudi u korist Srbije i iskljuci tu gamad iz svih mogucih takmicenja.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 16, 2014 8:14 pm

dusicaa ::
E vala kad je Dani optimista o ishodu utakmice, moram biti i ja pa neka ide zivot!
No evo i iz teksta sto postavi Lakota se vidi da mi "imamo" vise greha od Albanaca.
Vrlo smisljena, vrlo perfidna provokacija na koju smo mi na zalost, po ko zna koji put naseli.
Zakazala je sluzba obavestaja i bezbednosti i niko od njih da preuzme odgovornost, vec Vucic ide okolo i paja li paja ?!?
Slusah jutros u jutarnjem programu nekog analiticara i bivseg novinara ( ne zapamtih mu ime) koji tvrdi, da se ta akcija ne bi mogla organizovati bez pomoci iz nasih redova, tj. bes ucesca nekog naseg spijuna.
Sklona sam verovati u tu pricu.
A albanci slave ??? Cega se pametan stidi, budala se ponosi! Pa neka im bude.
Bio bi red da konacno ta Evropa misli glavom i presudi u korist Srbije i iskljuci tu gamad iz svih mogucih takmicenja.
I meni lično priča sa "penjanjem na crkvu" nekog Albanca nešto ne pije vodu ,i mislim da je "pomoć" došla odavde ,nije nikakva tajna da naši i njihovi kriminalci super sarađuju i binismeni  "rade posao" ,tako da mislim da uopšte nije bilo teško od nekog našeg "posrednika " angažovati nekog drugog maloumnika koji za 100 eu pokaže hrabrost i "popne se da postavi nešto" što verovatno i ne zna šta je .,možda mu rečeno da je neka "naša " pirotehnika .,a da će on biti "heroj tribina" .

Tačno je sve što se nama stavlja na teret -ali je neuporedivo sa onim što su oni priredili ,tako da svako drugo rešenje sem drakonskog za Albance ne dolazi u pitanje ,tj, ne bi smelo .
Ne razumem ni one idiotluke što su Albanci pravili svuda ,ali u Srbiji se ovo nije smelo desiti

Napadi na Albanace: Zapaljena pekara u Somboru, u Novom Sadu je kamenovali,u Staroj Pazovi bacili bombu

link
I ne treba uopšte razmišljati ko je to uradio -građani sigurno nisu ,nego "navijači" ili" desničari" ,potpisjem .
Za Sombor u obzir dolaze i neonacisti (koji su isto ovo uradili u vreme "paljenja džamija" )
Vlasnik somborske pekare je moj školski drug Albert Kerhani ,koji se rodio ovde (Apatinac) ,išao u školu i godinama peče hleb za građane ,od toga živi i nikoga ne dira ,najmanje se bavi "politikom" .
Kakve veze on ima sa "dronovima" i ostalim budalaštinama ,kriv je što je Albanac,pa treba neko da se iživljava svakom prilikom?
Srbija bi isto morala da konačno eliminiše  gamad od "navijača" "desničara" "neonacista" i sličnih iz svih društvenih zbivanja i primereno kazni -da ne bi opet neki "Bogdanov" otišao negde ,pa u "ime Srbije" napravi ono što je u Đenovi ,i na kraju i u Beogradu .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovako ,i kada smo sasvim ispravni i korektni ,i nas izjednače ,zbog takve gamadi sa drugim gamadima .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 16, 2014 9:15 pm

Srbi su jedan predivno naivan narod.
Jos jedna u nizu provokacija za diskreditaciju Srbije kao drzave i Srba kao divljaka.
Neko ocito dobija debele pare da se takvo stanje i misljenje odrzi.
Ne kazu ljudi dzabe "Riba smrdi od glave" ali brate kod vas su istovarili sav smrad koji postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 7:26 am

..slazem se daljinski,lepo je Vasington post postavio pitanje kome je trebala ta utakmica u poludirigovanom zrebu,ocigledno,nekom jeste..
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 8:56 am

Žalosno je ako bilo ko misli da je ovo utakmica, a ne nešto više.
Svaki Srbin treba da se ubije, ako pomišlja na bilo kakvu manifestaciju, dok nam oduzimaju Kosovo.
Nema utakmice, mi moramo svim silama sve manifestacije iskoristiti da pokažemo nepravdu koja je naneta našem narodu.
Nema igra sa zemljom koja ne priznaje suverenitet naših granica.
Pričaju ljudi o fudbalu, tenisu, ma.......sve su to gluposti.
Neka se prvo naš narod izjasni o Kosovu, zatim o Ustavu Srbije, pa tek kada zaokruži granice one koje je zapad propisao, neka se upuštaju sa njima u igranke.
Ovako, do tada, naše je da koristimo svaku priliku, i žalosno je što je potrebna provokacija da se utrči na teren.
Po meni, na samom početku utakmice, trebalo ju je prekinuti, istrati sve šiptare sa stadiona. Da se zna, da ovo ne može biti prijaqteljski meč, sa nekim ko ti otima deo Srbije.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 9:07 am

debilko ::
Da se zna, da ovo ne može biti prijaqteljski meč, sa nekim ko ti otima deo Srbije.
Ako je FSS sve to znao ( a znao je!) zasto su uopste pristali da budu u grupi sa Albanijom ?
I da slazem se, nije to bila utakmica, vec nesto vise!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 9:21 am

dusicaa ::
debilko ::
Da se zna, da ovo ne može biti prijaqteljski meč, sa nekim ko ti otima deo Srbije.
Ako je FSS sve to znao ( a znao je!) zasto su uopste pristali da budu u grupi sa Albanijom ?
I da slazem se, nije to bila utakmica, vec nesto vise!
FSS je sa tim pljunuo u lice svom narodu.
Ispada neki Nagorno Karabah je svetinja, pa Jermenija i Azerbejdžan ne mogu u istu grupu dok se to ne reši, a Kosovo je sporedna stvar.
Ma neće moći.
Ima ovde ljudi koji vole fudbal, vole sprt, kulturu, ali ima i Gavrila Principa nadam se.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 9:25 am

SNS uporno dokazuje da on svemoćno može da sredi satnje u Srpskom narodu.
Na taj način, pre svega pljuju svoj narod, a zatim i preuzimaju obavezu i dokazuju, da su oni deo tih hooligana koji prave nerede.
Ali nije baš sve tako.
Izmaćiće im stvar kontroli, pa će posle biti optuženi i za ono sa čim nisu imali veze.
Jer ipak narod ovde misli svojom glavom.
Ne može narod podržavati svaku politiku koju vodi Vučić, a ovaj se okreće kako vetar duva.
To može jednom proći, ali izmiče kontroli.
Pojavljuju se ljudi koji su sa ramena odbacili televizore i misle svojom glavom.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 12:19 pm

Pročitajte šta je jedan Splićanin odgovorio Albancu povodom incidenta na stadionu Partizana

Na jednom od foruma Mirko iz Splita je komentarišući dešavanja na prekinutoj fudbalskoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. godine između Srbije i Albanije, očito Albancu, koji se potpisao kao Komšija Hašim, odgovorio pitajući ga čime se zapravo diče Albanci?

Njegov odgovor vam prenosimo bez izmena:
„Posvećeno korisniku Komshija Hashim“.
„Ja bi tebi od srca čestita.
Ovo je povjesni dan za veliku albansku naciju. Izveli ste prvi let u povjesti albanskog naroda. Cili svit slavi braću Wrght, a vi sad možete slavit braću Rama.
Je daje malo čudno što ste za povjesni albanski let odabrali susjednu zemlju i da je to bespilotna letjelica, ali ni Amerikanci ne šalju odma na Mars žive ljude, polako i za koju godinu imat će te čovika koji se otisnija u nebo.
Jučerašnji dan velika Albanska nacija može slavit ka dan osnivanje Albanskog ratnog rakoplovstva i protuzračne odbrane.
Sinko Božji, ovo šta ste vi napravili u Beogradu je dno dna, ja da san na tvom mistu bi se pokrija ušima i ne bi pustija glasa od srama, a vi slavite. Šta slavite?
To šta je idiot svjesno stavija glave vaših sportaša na panj? To šta je ovo moglo završit krvoprolićen da nije bilo srpskih nogometaša? Ma, šta slavite da mi je znat?
Malicioznost i provokaciju u kojoj van nisu bitni ni sport, ni moguće posjedice koje će izazvat ta provokacija…
Zamišljan, šta bi se dogodilo na Maksimiru na utakmici između Hrvatske i Srbije da je ovakav avion ponija kartu velike Srbije. Ma, ne bi kume osta kamen na kamenu od srpske ambasade.
Samo, šta ni mi Hrvati, a ni oni Srbi, ne možemo ovako nešto blesavo i detinjasto smislit.
Sram vas može bit. Ne zbog ove provokacije, nego zbog reakcije vaših igrača i vaše nacije. Slavit to šta ste nekog uspili uvridit mogu samo jadni i mali ljudi.
Moja velika podrška srpskim nogometašima koji su se pokazali velikim ljudima i sportašima!”
Miro Split, 15. oktobar 2014. godine, 18.36.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 9:05 pm

debilko ::
dusicaa ::
debilko ::
Da se zna, da ovo ne može biti prijaqteljski meč, sa nekim ko ti otima deo Srbije.
Ako je FSS sve to znao ( a znao je!) zasto su uopste pristali da budu u grupi sa Albanijom ?
I da slazem se, nije to bila utakmica, vec nesto vise!
FSS je sa tim pljunuo u lice svom narodu.
Ispada neki Nagorno Karabah je svetinja, pa Jermenija i Azerbejdžan ne mogu u istu grupu dok se to ne reši, a Kosovo je sporedna stvar.
Ma neće moći.
Ima ovde ljudi koji vole fudbal, vole sprt, kulturu, ali ima i Gavrila Principa nadam se.
Po toj logici ,Ruski i Ukrajinski klubovi nikako ne mogu igrati mečeve u istim takmičenjima ,dok se puškom "ne reše stvari" ?
Ili Englezi nikako ne smeju igrati fudbal sa Ircima ,ili Katalonci iz Barse su smrdljivi izdajnici ako igraju za Španiju ?
Albanija je nezavisna država i član međunarodnih organizacija isto kao i Srbija ,pa i UEFA .
Pravno -formalno nema veze sa Kosovom ,a ovo nije bila "prijateljska" utakmica -nego u okviru takmičenja u kojem učestvuju zvanično obe države .
I ovo "Princip" ti je super ,pa imali smo nedavno jednog ,po tim merilima ,Zvezdana Jovanovića ,ubicu Zorana Đinđića ,traži se novi ?
Ili ti to okvirno ?
Albanci su sami napravili sranje -sami treba i da odgovaraju ,a mi treba da sami odgovaramo za svoja sranja u režiji naciste Bogdanovića i sličnih.
Ili je to  bio "opravdani gnev" pa ok ?
Takvi u Engleskoj ne bi prišli stadionu -i zato i oni igraju sa Ircima bez problema -iako se mrze  ,zar ne ?
debilko ::
SNS uporno dokazuje da on svemoćno može da sredi satnje u Srpskom narodu.
Na taj način, pre svega pljuju svoj narod, a zatim i preuzimaju obavezu i dokazuju, da su oni deo tih hooligana koji prave nerede.
Ali nije baš sve tako.
Izmaćiće im stvar kontroli, pa će posle biti optuženi i za ono sa čim nisu imali veze.
Jer ipak narod ovde misli svojom glavom.
Ne može narod podržavati svaku politiku koju vodi Vučić, a ovaj se okreće kako vetar duva.
To može jednom proći, ali izmiče kontroli.
Pojavljuju se ljudi koji su sa ramena odbacili televizore i misle svojom glavom.
Pa i sam si "priznavao" Vučića kao "ex vođu navijača" Zvezde ,"nacionalistu " itd zar ne ,valjda nije upitno njegovo "sprstvo" ,ili sad jeste ?
Šta sad ne valja ,što zastupa tezu "red i mir na stadionima ,igrali sa Hrvatima ili Marsovcima" ,poštovanje civilizacijskih i međunarodnih standarda na sportskim priredbama ?
Ili smeta ona njegova prokleta policija koja nije dala "patriotama" na teren da se obračunaju sa Albancima ?
A i sa "gej parade" se zamerio ,ni tu se nije moglo "odgovoriti na provokacije gejova" ,Vučić kriv ,on naredio policiji ?
Narod ,pa i ti ste podržali Vučića i njegovu politiku ,jeste glasali za to ,velikom većinom ?
I sad ga  podržava preko 70 % "ispitanika" ,zar ne?

A striktinije po TEMI :

Mi, obični građani Srbije (umerene patriote ) ,koji reprezentaciju podržavamo navijanjem sa tribina ili iz svojih gradova ,zgroženi smo postupkom albanske strane i očekujemo najoštriju kaznu ,no ne smatramo da je albanskim pekarima u Srbiji zato trebalo spaliti DVERI,niti se OBRAZ čuva bacanjem bombe na pekaru ,niti je trebalo okupiti NAŠE da "svete" 1389- tu
 U tom NACIONALNOM STROJU mi ne stojimo ,niti razne "Bogdanove"  smatramo "srpskim Obilićima" ,nego ološem i sramotom ovoga naroda .
I za njih očekujemo najoštriju kaznu-jer se i ovde radi o organizovanom nasilju poput onoga iz "kristalne noći" u nacističkoj Nemačkoj .
Jer tako te stvari počinju ,a ti ljudi nisu nikakvi "albanski teroristi" nego naši sugrađani, školski drugovi ,njihova deca idu u školu sa našima ,i oni pošteno zarađuju za život kao i mi -a najvažnije ,građani su Srbije koje Srbija mora da štiti od takvih sociopatskih izroda ,pa makar bili i iz našeg naroda . Pravi teoristi su oni ,i jednom se mora tome stati na put ,jer oni ne biraju "na koga će" niti "zašto" ,dovoljno da je po nečemu "različit" od njih i da im neko prstom pokaže "koga" ,odmah su tu da tuku, pale ,ruše i ubijaju (ako mogu )
Nikakav "patriotizam" niti "pravedni gnev" ne sme biti prihvaćen kao "izgovor ,suviše puta jeste .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 17, 2014 11:27 pm

Ocitonesto vise...ali nema potrebe za komentarom...vas dvojica to odlicno radite smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 18, 2014 1:12 am

Nema zle krvi u Laciju: Naši i albanski fudbaleri mogu zajedno!

Lacio ima dva srpska i tri albanska fudbalera, od koji su četvorica bili sa svojim reprezentacijama u utorak kada je došlo do nezapamćenog incidenta na stadionu Partizana, ali se neredi prilikom prekida meča iz kvalifikacija za EURO2016 nisu odrazili na atmosferu u rimskom klubu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Slika sa zvanične Fejsbuk stranice Serije A sa porukom "INSIEME“ (zajedno): Đorđević, Basta, Cana, Beriša i Strakoši

----
Ovo je sport i normalno ponašanje .
Ali ,kao što kaže daljinski -sa utakmicom se htelo "nešto više"
Onaj Bogdanov nije procesuiran ,niti iko drugi ,samo jedna prekršajna kazna je naplaćena .Biće da policija i tužilaštvo "još rade na prepoznavanju vinovnika" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 18, 2014 9:15 am

Ma nije problem što se ljudi druže. To je lično. I ja idem u Hrvatsku na more, volim da putujem po Hrvatskoj, imam prijatelje Hrvate.
Problem je kada je državna politika takva, da moraš sprati bruku svoje vlade i lupati pekare. Jer ne može Srbija da ćuti dok joj se otima nešto, što je po Srpskom ustavu deo njene teritorije.
Svako je kao građanin i pojedinac dobro došao. Ja sam prvi protiv toga, da se zabranjuje dolazak gostujućih navijača.
I kakva organizacija. Pa upravo zbog te organizacije se fabrikuju razni Bogdanovi koje spominješ.
Igra se utakmica.
Svako ima pravo da kupi kartu i da uđe na stadion.
Kakva je to utakmica, ako ti ne dozvoljavaš da se istakne zastava jednog od učesnika.
To je pokušaj da se na silu organizuje nešto, što u realu ne pije vodu.
Srbija zvanično treba da opomene, a obezbeđenje, e tu se ne slažemo.
Ako se kaže da je opasno, UEFI se naglasi da postoje moguće opasnosti od incidenta. A ako se zahteva kordon specijalaca, trebao bi uslediti odgovor, da je ovo demokratska zemlja, slobodna, da svako ima pravo da se kreće gde hoće. Ako vam se ne sviđa gospodo sa zapada, jer vi svoje ljude vezujete u lance, da bi se odigao meč, to u Srbiji ne sme da bude.
Prosto, malo više pozornika, nikakvi specijalci.
Svi idu normalno na stadion.
Neko napadne gostujuće navijače, ti prosto ih evakuišeš i objaviš da nema uslova da se odigra utakmica.
A ne da se igra po cenu postavljanja bodnljikavih žica.
Treba igrati prijateljske mečeve sa Grčkom, Rusijom, Belorusijom. Jel tu treba specijalno obezbeđenje. Pa tu policija sprečava da se navijači zdrave, pozdravljaju, grle i ljube.
Sa ostalima, ako ima onih čiji su nacionalni interesi povređeni, nema utakmice.
Lično da sam na mestu Vučića, nikakvi pregovori, dogovori, sastanci, utakmice ne bi dolazile u obzir sa zemljama koje su priznale nezavisnost Kosova.
Sa njihovim građanima da, sa njihovom vlašću prekinuti sve diplomatske odnose.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 18, 2014 9:23 am

Ko god je priznao Kosovo, a ne priznaje Krim, pokazuje fašističku i nacističku mržnju prema pravoslavnim narodima. Jer je to jedini motiv da se takav potez opravda.
Ako je Kosovo nastalo usled postojanja etničke grupacije Albanaca koji tu žive, koji su postali većina, zašto onda ne priznati Krim, gde su u još većoj većini Rusi, a pri tome nije nastao kao plod nekih ratova, genocida, već administrativna podela i unutrašnje pitanje SSSR-a. Kada nikom nije ni na kraj pameti padalo da će SSSR da se pocepa.
Ovo je samo ispravljena jedna proceduralna greška prilikom deobe.
A tu čak niko i ne reaguje na Krimu. Nema ko. Nego neki Kijev. Kao da je Krim prekomorska kolonija neke velesile, koja nije nikakva sila, ali ima podršku nekog tamo iz Vašingtona.
Zapad i Amerika su pokazali svoje zločinačko lice, kada su se u rešavanju naših problema uhvatili ko pijan plota za unutrašnje granice SFRJ. Eeeej, jedan zapad koji se borio protiv komunističke aveti, odjednom sve odluke AVNOJ-a, KPJ-a, politbiroa SSSR-a tretira kao sveto pismo.
Znači, poželjno je rasturiti SFRJ i njene granice, ali granice Kosova, koje su menjane na partijskim sastancima, često zbog broja ljudi u pojedinim opštinama, koje nisu plod nekih mirovnih pregovora, već administacije, e tu se ne sme taći.
Pa možda je granica pomerana recimo zbog podela humanitarne pomoći posle II svetskog rata, lakšeg školovanja, plaćanja poreza. A sve to u okviru jedne zemlje.
Nepristojno je da bilo ko sa strane priznaje ili ne priznaje takve granice.
Ne priznaju se granice sa Versajskog i Berlinskog kongresa koje su organizovale velike svetske sile, a priznaje se ono što je nacrato na karti neki tamo iz teritorijalne zaštite i neki sekretar lokalne partijske ćelije. Jel to normalno?
Svi su jednoglasni da se granice Kosova ne mogu menjati.
Granice koje su ucrtali Draža Marković, Đilas, Kardelj, Mika Špiljak i ostali. Ej bre, pa to je igranje politikom.
Više je Hitler uvažavao činenice u zemljama koje je vojno osvajao, nego ovi danas koji hoće da nametnu celom svetu svoju volju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 18, 2014 10:22 am

debilko ::


Lično da sam na mestu Vučića, nikakvi pregovori, dogovori, sastanci, utakmice ne bi dolazile u obzir sa zemljama koje su priznale nezavisnost Kosova.
Sa njihovim građanima da, sa njihovom vlašću prekinuti sve diplomatske odnose.
I onda neka Srbija postane geto ,tako nešto kao Severna Koreja ?
Jer izgleda da ti nije poznato koliko je zemalja "priznalo Kosovo" ?
Evo pa vidi
Zemlje koje su priznale Kosovo link

A to su podaci do 2013 ,dakle skoro pa čitavi kontinenti ,sviđalo se to nama ili ne .

Ma genijalna ti ideja ,šta će nama Liga šampiona ,Olimpijske igre ,Evropska i svetska prvenstva (a to je samo sport ) ,prekinimo mi lepo odnose sa svima njima ,i super .
Nego ...ti sad bio u Hrvatskoj ,Italiji ,to su zemlje koje su "priznale" ?
E pa ,po tvojoj logici (prekid diplomatskih odnosa ) ne treba ni da se trguje ,niti da se uključi u regionalne integracije ,ni ništa ,sa takvima ?
Pa lepo -sve će nam braća Rusi dati ,možemo bez sveta ?
A šta misliš ,da ti onda kažu -ok, nemamo diplomatske odnose ,svi građani Srbije ,kući !
O tome ne misliš ?
debilko ::
Ko god je priznao Kosovo, a ne priznaje Krim, pokazuje fašističku i nacističku mržnju prema pravoslavnim narodima. Jer je to jedini motiv da se takav potez opravda.
Ako je Kosovo nastalo usled postojanja etničke grupacije Albanaca koji tu žive, koji su postali većina, zašto onda ne priznati Krim, gde su u još većoj većini Rusi, a pri tome nije nastao kao plod nekih ratova, genocida, već administrativna podela i unutrašnje pitanje SSSR-a. Kada nikom nije ni na kraj pameti padalo da će SSSR da se pocepa.
Ovo je samo ispravljena jedna proceduralna greška prilikom deobe.
Prvo -nije tačno ,čitaj malo istorije ,a drugo....ok Krim .
Prošao "Krim" nekako kod sveta-ali onda je nastao "Donbas" problem ?
I to je "proceduralna greška" ?
Kao ,priznajemo mi Ukrajinu ,svaka čast ,ali ćemo da uzmemo najvažniju geostrateško poluostrvo i luku (Krim) i najveći  rudni -energetski basen (Donjeck) ?
Proceduralna greška koju ispravljamo -iako smo sami potpisali i podelili teritoriju i imovinu bivšeg SSSR ?

Treće i najvažnije -zaista bih te lepo zamolio da pišeš po temi ,a ne da držiš monologe patriotske i proruske orijentacije (što je tvoje pravo) na svim temama (što je naše pravo da obrišem ili sprečim ) ,ok ,druže?

PO TEMI :

Ovo bi trebao da bude rasplet "slučaja dron" u Beogradu -jer se radi o neviđenom incidentu:

UEFA na utakmicama ne dozvoljava ideološku, političku ili religioznu propagandu. Albanci će biti kažnjeni zbog “leteće zastave”, novčane kazne se kreću od 100 evra do milion, a kazna može da bude i zatvaranja dela tribine, meč bez publike i 50.000 evra, više mečeva bez publike, gubitak meča, oduzimanje bodova i diskvalifikacija iz takmičenja. Pošto su odbili da nastave utakmicu, to je dovoljno da izgube meč.
Kazna neće zaobići (novčana ) ni nas -hvala Ivane Bogdanov i druga "braćo navijači" ,patriote .

Što se tiče "kristalne noći" ,pogroma na albanske pekare u Vojvodini (usput ,postoje i video zapisi ,radi se o "mlađim licima pod fantomkama " ) policija za sada nije dala nikakavu zvaničnu izjavu .
Jedan od pekara je naslutio i tražio policijsku zaštitu ,koju nije dobio jer "policija nema dovoljno ljudi i vozila ".

SRAMAN ODGOVOR Evo zašto policija nije zaštitila vlasnika pekare od huligana
link

Mediji nisu ni izneli sve slučajeve -recimo ,u Apatinu su razbijeni izlozi dve pekare ,vlasnika sa prezimenom Kajtazi .

Noćas je u Begeču (kod Novog Sada9  zaklan pekar ,no pošto se radi o Makedoncu ,policija smatra da "zločin nije nacionalno motivisan i nema veze sa utakmicom"
Možda  nema ,ali je ipak dovoljno strašno i da se pomisli da ima .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyUto Okt 21, 2014 11:30 am

Što majmun vidi -to majmun i radi .
Ovo opet može da bude dobro ,kad UEFA bude donosila odluku ,a biće da neće biti dobra po albanski FS -jer iz njega stižu velika izvinjenja FSS .
Sad kad se "droniranje" primenilo i u Engleskoj ,gde se zakoni i izgredima na utakmicama striktno poštuju ,ne bi bilo iznenađujuće da njihov savez traži drakonsku kaznu .
-----

Dron stigao u Premijer ligu: Leteo iznad stadiona za vreme meča u Mančesteru!

Beta / N.T. | 20. 10. 2014. - 20:19h |

Engleska policija saopštila je da je uhapšen 41-godišnji muškarac, koji je tokom utakmice osmog kola Premijer lige između Mančester sitija i Totenhema (4:1) upravljao dronom iznad tribina stadiona Itihad.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kako prenosi BBC, dron je tokom ovog meča primećen na istočnoj tribini stadiona, a engleska policija je navela da je 41-godišnjak uhapšen na obližnjem parkingu, kao i da je potom pušten uz kauciju na osam nedelja.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 23, 2014 8:26 pm

Evo prilike koliko za nepunih sat vremena da vidimo da li će biti utakmica -ili "nešto više" (21.05)
Partizan -Bešiktaš u Beogradu .
Bilo je upitno da li će utakmice biti zbog natopljenog terena ,no sada je potvrđeno da će je biti .
Turskim navijačima je obezbeđen ceo "sever" i za sada nema izveštaja o nekim sukobima po ulicama ili na stadionu .
Grobarima je, zbog kazne UEFA (od ranije ) zatvorena četvrtina "juga" ,no ne sumnjam da će ih biti dovoljno (cene ulaznica su 800-1 800 rsd )
Ostaje da vidimo hoćemo li gledati fudbal ,ili "nešto više" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Okt 23, 2014 11:30 pm

Navijači "Bešiktaša" su divljali po Beogradu (19 uhapšenih )




Navijači Partizana su 90 minuta bodrili klub ,i pored neviđenog poniženja na terenu (4:0 za Turke ) bez ijedne baklje ,petarde ili incidenta .
Mi smo zadržali dostojanstvo i sportski podneli i poraz ,oni su ispali stoke i huligani .
Može i tako ,izgleda ?
Biće da su noćas na stadionu JNA bili pravi navijači ,a ne "grupe" i "vođe" .
I zato smo imali samo utakmicu ,a za "nešto više" će da plate oni koji su se ponašali kao životinje .
Bravo za "grobare" ,ovoga puta su bili za svaku pohvalu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 24, 2014 3:04 pm

UEFA odlučila: Srbiji pobeda sa 3:0 uz oduzimanje tri boda!

B. Vinulović | 24. 10. 2014. -

UEFA je odlučila da posle prekida kvalifikacione utakmice za plasman na EURO2016 između Srbije i Albanije kazni našu reprezentaciju oduzimanjem tri boda, iako je meč registrovan službenim rezultatom 3:0 u našu korist.

Fudbalski savez Srbije saopštio je da su kazne UEFA sledeće:

1. Utakmica Srbija - Albanija je registrovana službenim rezultatom 3:0 u korist Srbije.
2. Fudbalskom savezu Srbije, odnosno "A" reprezentaciji Srbije, oduzimaju se tri boda u kvalifikacionom takmičenju za 15. Prvenstvo Evrope koje će 2016. godine biti održano u Francuskoj.
3. Fudbalskom savezu Srbije se određuje kazna igranja dve naredne utakmice kao domaćin u Grupi I kvalifikacija za Prvenstvo Evrope 2016. bez prisustva publike.
4. Fudbalski savez Srbije se kažnjava sa 100.000 evra.
5. Fudbalski savez Albanije se kažnjava sa 100.000 evra.


"Pisano obrazloženje donesenih odluka Kontrolne i disciplinske komisije UEFA biće dostavljeno FS Srbije u narednih pet dana, pa ćemo tada znati na osnovu kojih činjenica su izrečene pomenute kazne. Od dana prijema kompletno obrazloženih odluka, obe strane će imati rok od tri dana da najave žalbu Komisiji za žalbe UEFA. Posle podnošenja najave žalbe, obe strane će imati rok od pet dana da iste dostave nadležnom organu UEFA", saopštio je FSS.

Pročitajte još
Albanci i dalje nisu zadovoljni: Hoćemo tri boda, Srbija nije kažnjena za rasizam
Povodom odluke UEFA, u petak u 13 časova će biti održana Vanredna sednica Odbora za hitna pitanja FSS-a, posle kog će se u saopštenju za javnost izneti reakcije na saopštene odluke i usaglašene stavove po svim pitanjima.

Srbija će bez publike dočekati Dansku 14. novembra ove godine, a Jermeniju 4. septembra 2015. godine. Podršku navijača imaće samo protiv Portugalaca, 11. oktobra. Posle ovakvog epiloga, Danska i Albanija su na vrhu tabele sa po četiri boda nakon dve odigrane utakmice, odnosno tri kada se ubroji prekinuta utakmica. Srbija i Jermenija imaju po bod iz međusobnog duela, Portugalci su odigrali jedan meč i nemaju bodove.

..rekla bih ok ,nismo lose prosli,moglo je gore..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 24, 2014 8:41 pm

Lakota ::



..rekla bih ok ,nismo lose prosli,moglo je gore..
Kazna se mogla očekivati ,ok.
Upad navijača ,zakazivanje sistema  bezbednosti ,"loša organizacija" -to su dve utakmice bez publike ,pravila UEFA ,očekivano.
100 000 eu -hvala Ivanu Bogdanovu (i to sam očekivao)
Službeni rezultat za Srbiju ,ok ,normalno .
Ali mi nije jasno ,zašto - 3 boda ?
Doduše ...nije izdato saopštenje ,a ne znamo pravila ,možda im je takav pravilnik ,no ako nije -onda se radi o opasnom presedanu .
Ovde se radilo o provokaciji sa fašističkom konotacijom (velika Albanija jeste to ) i druga bi stvar bila da je to uradio "neodgovorni navijač" .
Ovo je uradio član delegacije ,i to nikako nije isto.
Najmanje što je trebalo je da identičnu kaznu dobije i Albanija .
To bi poslalo "poruku" ,ovako ,niko nije zadovoljan i "sukob" će se nastaviti .
Verovatno sledi žalba FSS ,pa videćemo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Okt 24, 2014 8:49 pm

Cuh veceras razna tumacenja,uglavnom tvrde da je kazna blaga i da je to neka sattisfakcija zbog prolaska Kosova u OK .Ne znam sta je to moglo jos da nas snadje,licno mislim da su i njima mogli da odrede utakmice bez publike.Zanimljivo mi je reagovanje Advokata,za njega bar ne mozemo tvrditi da ima simptome onih nasih zavera na sve strane.. ererere
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 25, 2014 8:57 am

promaja ::
Nešto imam osećaj da će gospoda iz Albanije da prodju sa nekom rigoroznom novčanom kaznom ,što njima i nije nešto jer se zna kako i odakle se finansiraju .Nemojte da vas iznenadi odluka na primer da se utakmica odigra naknadno bez prisustva publike i sva ova priča premijera i sve ovco što se ceo dan sluša treba samo da podigne rejting gospodinu .
Ako kazne Albance oduzimanjem bodova ,moraju i gospodu iz EU koji su ih uveli u zemlji i insistirali da udju na stadion.Znači ,da ima neko iznad njih koji je dao zeleno svetlo.Zanositi se o izbacivanju Albanije mi je smešno jer njihova će biti zadnja ,a giljotinu drži zna se ko .
Voleo bih da grešim ,al gledajući kako prolaze drugi za nemire i kakve se smešne kazne izriču, setim se odma udaljavanja naših fudbalera i svega ,od Čavića i ostalih ...bolje je misliti najcrnje a ako se ne desi (cisto sumnjam)treba dobro razmisliti šta i kako dalje.
Bojim se da nas ne upitaju otkud Bogdanov opet ???
Nadam se da je ipak razum ovaj put jači od zelembaća.
Nisam puno promašio .... :smtzle: 99i
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 25, 2014 9:15 am

Citat :
Ali mi nije jasno ,zašto - 3 boda ?
To je kazna za suprotstavljanje fašizmu.
Poput onih izricanih građanima koji su slavili 9 maj.
Danas Evropsku politiku kroji Nemačka, pa šta je tu loše da nametne deo svoje tradicije iz prošlosti, a to je naravno fašizam.
Ne sme se razvijati neki regionalni fašizam, ali onaj koji je u sistemu povezan sa onim originalnim i pravim, on može. Jer on garantuje odanost Nemačkoj, današnjoj EU i udaljavanje od Rusije.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 25, 2014 9:17 am

Ni meni nije jasno zašto Kosovo može da se odcepi, a Republika Srpska ne može.
Ma zezam se, jasno mi je, veliki su to razbojnici.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Okt 25, 2014 9:25 am

Znači ,sad kad se razvije Srpska zastava na Maksimiru ,sledi samo kazna od 100.000 eura.
Sad da vidimo da li će Srbi znati da odgovore Albancima na bačenu rukavicu ....
A kazne ,pa šta ste drugo i očekivali ,pa nije se uopšte gledao krivac niti se osudio ,njima je bilo potrebno prikazivanje Bogdanova i navijača eto koji nisu hteli do 40 min.da udju u teren al ih je onda nešto nateralo da onako reaguju ,pitamo se ŠTA???
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPon Nov 17, 2014 11:16 am

Ovo je mirne duše moglo da ide na temu "fašisti" ili "navijačke grupe" (jer se slaže po svemu)ali neka bude ovde -pošto je u pitanju utakmica .
Ovoga puta ,pošto nikako nije prvi put ,a upozorenja je bilo dosta ,UEFA mora da reaguje drakonski -isključenjem Hrvatske iz evropskih takmičenja . 
Ako se ne primeni ovaj kriterijum -čemu onda pravila UEFA ?

---
Fašistički ekces hrvatskih navijača na San Siru




U izveštajima sa meča u Milanu podvlači se da je utakmica prekidana dva puta i da je u tim momentima na stadionu vladala panika
[You must be registered and logged in to see this image.]
Navijači Hrvatske, Foto: Printskrin

Prekid fudbalske utakmice između Italije i Hrvatske na „San Siru“ zbog bakljade hrvatskih navijača našao se u centru pažnje svih svetskih sportskih medija.

Hrvatski navijači dva puta su prekinuli meč, a takođe su napravili i novi fašistički eksces. “San Sirom” je odjekivalo „Za dom spremni“ i „Ajmo ustaše“, uz veliku zastavu sa slovom U, što je oznaka ustaša.

Do prvog prekida meča došlo je u prvom poluvremenu, posle izjednačujućeg pogotkaa, potom se to ponovilo u 72. minutu, kada je sudija povukao igrače, a policija krenula u obračun sa huliganima. Pošto je ispražnen deo tribine sa gostima, utakmica je nastavljena, a završena je rezultatom 1:1.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Jan 15, 2015 5:11 pm

Taman kada mislimo da će jedno vreme da bude mir ,eto nama utakmice "visokog rizika" -i to dve .
Naravno ,zbog poznatig događaja ,ubistva navijača "Zvezde" u Turskoj .
Sutra ,u 21 h igra se košarka ,Zvezda -Galatasaraj u beogradskoj Areni .
Ulaznice su prodate za dva sata ?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Još veći problem je da ta utakmica "biti ili ne biti " ,jer "Zvezda " ima dva poraza (Real, Makabi) ,pa izgubi li ,ispadaju iz daljeg plasmana .
Drugi meč se igra u subotu ,19 30 ,vaterpolo na Banjici .
Partizan -Galatasaraj ,a domaći navijači su ipak dobili dozvolu da budu na bazenu (utakmica je jednom otkazana zbog rizika )
Ključni problem je da je pauza u fudbalskom prvenstvu ,pa postoji opasnost da "istaknuti fudbalski navijači" odluče da masovno posete ove utakmice ,i naravno ,tamo se "istaknu" .
"Motiv" " i "opravdanje " imaju .Valjda će 2 500 policajaca biti dovoljno da ne gledamo ružne slike iz Srbije .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jan 17, 2015 5:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Jan 15, 2015 5:28 pm

Ko plaća dnevnice tih 2.500 policajaca?

Zašto se obezbeđenje utakmiice plaća iz državne kase?

Zašto se te pare za dnevnice ne preusmere na lečenje dece?

Zašto Država ne otkaže te utakmice ako su tako "visokog rizika"?

Zašto ne povuče sve klubove iz međunarodnih takmičenja jer ne može da garantuje bezbednost?

Zašto ne zabrani SVA ovakva okupljanja visokog rizika?


Zoxy the zapitana i ironična










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 7:10 am

Ja ne razumem zašto se ovde meša država? Valjda što Vučić kaže da je Srbija = Zvezda, pa deli dresove Zvezde zvaničnicima.
Ovo je klupsko takmičenje i isključivo treba klub garantovati i obezbeđivati goste.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 6:27 pm

ZoxZoja ::
Ko plaća dnevnice tih 2.500 policajaca?

Zašto se obezbeđenje utakmiice plaća iz državne kase?

Zašto se te pare za dnevnice ne preusmere na lečenje dece?

Zašto Država ne otkaže te utakmice ako su tako "visokog rizika"?

Zašto ne povuče sve klubove iz međunarodnih takmičenja jer ne može da garantuje bezbednost?

Zašto ne zabrani SVA ovakva okupljanja visokog rizika?


Zoxy the zapitana i ironična
1. MI
2. Zato što policija uvek nađe načina da "naplati " ono što bi im u stvari bio posao .
Ne primećuješ da oni ni ne pominju "štrajk" ,a i pre "mera" je isplivalo da oni na plate dobijaju po 10 000 "pomoći" bog zna od kada ?
3. Zato što se lečenjem dece manipuliše takođe u političke svrhe ,pa se optužuje "fond" a ne oni koji su opljačkali fond i doneli te sulude "uredbe".
4. Ne treba da otkažu ,treba da neutrališu one koje ih takvima čine
5. Zato što je i sport i učešće u međunarodnim takmičenjima deo promocije države .
A usput-to je i veliki biznis gde se okreće gomila para .
6. Zato što,kao stremimo da smo demokatsko i normalno društvo .Zabrane su mehanizmi restriktivnih društava koji time manipulišu .
Sve što im se ne dopada ,recimo miting opozicije ...aha ...."visoki rizik" -zabrani .Koncert ovoga ili onoga ? Zabrani .Itd,itd,itd...

A ako niste primetili -niko sada (sem tebe) ne postavlja pitanje "koliko košta" (kao što se vrištalo do neba u slučaju "Prajda" ) ,a ako smo logični ,sigurno ne treba tolika armija zbog par desetina Turaka -nego zbog hiljada naših "navijača" .Ako smo još logičniji ,niko ni ne pita zašto je uopšte do incidenta i ubistva i došlo ?
Jer su gospoda navijači pokušali da provale ,tamo u Turskoj u halu -bez karte .
Došli su svojevoljno ,oni koji su došli organizovano ,imali su i karte ,i ušli u halu . E pa Turska je malo rigoroznija ,dao se očekivati sukob,policija je kasnila, i rasplet je bio krvav .
Utakmice visokog rizika prave "navijači" ,tačnije ,"vođe navijača" i mediji koji podgrevaju mržnju ,a zatim "pravosuđe" koje takve likove ne sankcioniše .Zato gotovo svaki "derbi" ili međunarodna utakmica postaje "visokog rizika" .
Kada se to bude tretiralo kako treba -neće biti ni "visokog rizika" .
Delegacija Bešiktaša je pokazala poštovanje prema ubijenom navijaču.

Na "Zvezdi" i navijačima je da pokažu sportski fer plej i ljudsko dostojanstvo ,i velika većina će to i uraditi .
E sad,,,,što par idiota pljune na sve to ,druga je priča ,koja se jednom mora završiti ,bez pardona .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Avg 27, 2017 8:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 27, 2017 8:58 pm

"Veliki derbi" je sve samo ne to .Dosadna utakmica ,pimplanje bez prave šanse (70 ti minut ),jednom rečju -nikakav fudbal . Kako utakmica odmiče ,igra se sve grublje ,bez ikakve potrebe . 
Navijači su naravno ,napravili performans ."Grobari" su došli u tkzv "korteu" ,tj povorci sa dernjavom (na opštu radost Beograđana u nedeljno popodne ) ,iako je fokus bio u "odavanju počasti bratu" ,18 godišnjem Demiru Jukiću koji je upucan u tuči "Grobara " i "Delija" .Umirao je dva meseca u bolnici ,a tuča je dogovorena zbog nekog grafita u blokovima na Novom Beogradu ? 
Ja zaista ne vidim razlog (iako mi je žao mladog života ) da se proglašava "narodnim herojem" -povodom kojeg "junačkog dela" ? 
Stigli su se potući i na Sajmištu (povređen je jedan policajac )  ,a i na stadionu -i to ,opšta tuča"Grobara" -međusobno ? 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kao i obično ,nikakav zakon ne važi ."Delije" su unele tone pirotehnike (što ne bi nikako mogli da "klub" ne učestvuje u tome ) priredili su bakljadu ,a trenutno pucaju topovski udari i dim je toliki da je sudija morao prekinuti utakmicu ? 
Sada se igra -ali u nereguralnim uslovima ,dim i dalje prekriva stadion . 
Dakle ,ovde fudbala i nema , ima samo "navijača" i i njihovih stupidnosti i licemerja Uprave klubova koja očigledno sarađuje sa njima u kršenju zakona ,a pri tome ,svi to rade mirno ,jer znaju da neće biti sankcionisani ,jer u ovoj zemlji za njih zakoni ne važe ? 
Na "jugu" se već kidaju i pale stolice . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ostaje noć ,kada se odvija "više od utakmice" i biće dobro ako protekne bez žrtava i materijalne štete po grad i građane . 
Nema ni utakmice ,ni "više od utakmice" ,postoji srpska izreka za ovo -obično sranje . 
Utakmica je završena  0:0










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 27, 2017 9:14 pm

Delije su unele pirothniku,a Grobari zapalili stolice.
Shebali ste nam stadion.  booored

Navijači Partizana napravili su bakljadu na južnoj strani stadiona "Rajko Mitić", ali uspeli i da zapale stolice.

Grobari su u transu zapalili 19 baklji za nastradalog Demira Jukića, ali se atmosfera dodatno usijala te su baklje poletele na sve strane i zahvatile deo tribine sa stolicama te je izbio požar.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 27, 2017 10:01 pm

Kijara-brm ::
Delije su unele pirothniku,a Grobari zapalili stolice.
Shebali ste nam stadion.  booored

Navijači Partizana napravili su bakljadu na južnoj strani stadiona "Rajko Mitić", ali uspeli i da zapale stolice.

Grobari su u transu zapalili 19 baklji za nastradalog Demira Jukića, ali se atmosfera dodatno usijala te su baklje poletele na sve strane i zahvatile deo tribine sa stolicama te je izbio požar.
GORI MARAKANA! Neverovatna bakljada! Grme topovski udari! EVAKUISAN DEO STADIONA

Navijači Crvene zvezde napravili su neviđenu bakljadu na severnoj tribini stadiona "Rajko Mitić"


[You must be registered and logged in to see this image.]












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyNed Avg 27, 2017 10:24 pm

To treba na izlazu mlatiti redom.Ne pitati :"Da li je palio baklje,stolice".
Stoka i jedni i drugi.Nikada više ne puštati  na večiti derbi.Pas mater bezobraznu kad se nijedna utakmica ne može više odigrati u miru.
Gomila plaćenika sa obe strane koja povuče i ostalu masu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 09, 2017 12:33 am

Kijara-brm ::
Shebali ste nam stadion.  booored

Navijači Partizana napravili su bakljadu na južnoj strani stadiona "Rajko Mitić", ali uspeli i da zapale stolice.

Sjebali ste ga sami. Ti takozvani "navijači Partizana" su ubačeni navijači Crvene Zvezde, plaćeni od strane SNS Mafije. Ubačeni sa razlog da razhebu Partizan
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptySub Sep 09, 2017 12:43 am

Black Wizard ::
Kijara-brm ::
Shebali ste nam stadion.  booored

Navijači Partizana napravili su bakljadu na južnoj strani stadiona "Rajko Mitić", ali uspeli i da zapale stolice.

Sjebali ste ga sami. Ti takozvani "navijači Partizana" su ubačeni navijači Crvene Zvezde, plaćeni od strane SNS Mafije. Ubačeni sa razlog da razhebu Partizan
Plećenici su s obe strane od strane navijača,koji štete samim klubovima, a klubovi opet peru dobre novce od transfera i koječega.

Jbg kako se Delije tuku međ*sobom tako je i taj dan izbila tuča međ Grobarima.

Nisam samo ja gledala i Danubius je napisao- a i na stadionu -i to ,opšta tuča"Grobara" -međusobno ? 


Volim da gledam sport-fudbal,košarku,rukomet.etc..
Političke stranke su uzele sve pod svoje,tako da je diskutabilno koliki je kvalitet sporta danas..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Dec 14, 2017 6:10 pm

"Derbi" je po ko zna koji put bio slika i prilika taloga društva u kome živimo .
Da ne pričamo o svinjarijama sa tribina ,jer je to posebna priča ,ko je i zašto doveo "strance" i zbog čega su tamo pucale glave i zbog čega su se živi palili ,ostanimo kod "fudbala" .
"Partizanu" je sviran penal -posle 25 godina u derbiju protiv "Zvezde" ?
Dobro ste pročitali ,podatak je validan . Sem Mažića ,četvrt veka niko nije imao mooda da svira penal "Partizanu" ???
I ko onda izvodi penal ?
Najskuplji igrač "Partizana" ,Suma ,koji ništa nije pokazao za te pare ,ali po svaku cenu je izgleda nekome stalo da ga prodaje dalje ,pa hajde da "postigne gol u derbiju" (jedva ga i ugurao ,pročitao ga golman)
Sreća pa je bilo nerešeno ,te je izbegnuto i veće krvoproliće ,koga bi svakako bilo da je bilo ko "pobedio" . Neko je izgleda "naredio" da se tako završi po svaku cenu ,iz "viših interesa" .
Nula od utakmice ,"namešteno" je reč koja se najčešće čuje ne samo za ovo ,nego skoro za svaku .
Sve je "više od utakmice" ,ili je politika ,ili je rat za narko tržište ,ili je pijaca za prodaju igrača ,ili je "nagodba" klubova ,ili je bezumno nasilje ,svega ima ,sem poštenog takmičenja i fudbala .
Kakva "utakmica" ,to je samo dekor za "nešto drugo" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 EmptyČet Dec 14, 2017 7:41 pm

Od raspada Jugoslavije sam prestao pratiti fudbal , bilo mi smešno ko je upao u takozvanu prvu ligu i ko je počeo da vodi klubove. Nisam ni znao da se igra derbi . Što se zamajavati nečim što je odavno prestalo bit sport. Nek se kolju na tribinama zabole me kurac za njih.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: