DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI

Ići dole 
+14
Samouka
Kijara-brm
Okano
Kica/Praja
ZoxZoja
debilko
doctorr67
montoya
Danubius
cojle
Gothic
Lakota
MadamX
Astra
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPet Dec 06, 2013 10:26 pm

15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa. Dan nakon objavljivanja datuma za izbore, izborna komisija je imala odštampane materijale potrebne za prijavljivanje liste ( što je urađeno po zakonu, da ne grešim dušu ) i samo dan kasnije posle toga SNS je predala listu. Prva.

Kako je moguće organizovati sudskog overivača potpisa, kako je moguće da svi kandidati pribave uverenje o državljanstvu, uverenje o prebivalištu i potvrdu o izbornom pravu, u roku od jednog dana?
I u roku od jednog dana da prikupe hiljadu i nešto više potpisa?

Da sam Supermen, ne bih uspela u tome.

Na dan predaje liste SNS u opštinu su dolazili predstavnici Dveri koji su tražili matetijal za kandidovanje. Rečeno im je da materijal još nije gotov i da dođu u ponedeljak!

Liste su zatim predavane, štampan je reklamni materijal i dođe poslednji dan za predaju lista.

Lista "Ne volim političare" tog momenta odustaje od kandidature, izjavljuje da podržava DS.

Dolaze predstavnici DS-a na čelu sa Draganom Đilasom, predsednikom stranke i predaju preko hiljadu i više potpisa.
Lista im se sutradan vraća jer je 550 potpisa neregularno!  Ljudi imaju više od potrebnog broja potpisa za kandidaturu, ali lista im se vraća.

Sledi potvrđivanje liste "Nova stranka" i liste "Beogradska inicijativa".

Na sajtu opštine NEMA danas, nedelju i dva dana pre izbora, ZBIRNE IZBORNE LISTE!

Nije objavljeno ni da li je usvojena izmenjena lista potpisnika liste DS, niti su objavljeni njihovi kandidati.

Pošto je lista pod rednim brojem 2 " Ne volimo političare" odustala od kandidature, nastao je haos sa rednim brojevima ostalih stranaka.

Niko sem SNS članova i simpatizera ne zna pod kojim je rednim brojem stranka za koju će glasati.

Zove me pre neki dan žena iz stranke Rasima Ljajića i ja pitam, pod kojim su rednim brojem, kaže -ne znam. Ukoliko želite da glasate za nas, tražite na listiću ime Rasima Ljajića!

Jedino je SNS imao novca za TV reklamu. Reklamiraju se na RTS-u i na TV Prvoj. Za ostale televizije ne znam.

Haos sa ovim rednim brojevima je SRAMOTA!  Dešava se tako da su urađeni bilbordi
DSS-a, SDP-a i Beogradske inicijative i svi imaju broj 4.

Da li je to sve legalno, ma da li je normalno?

Zna li SNS koliko košta jedan bilbord, jedan plakat, flajeri, koliko košta reklamni materijal u celini?

Dobrodošli u devedesete...i glasaj narode, glasaj, jer "sve ispod 40 posto je poraz"...

****

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 12:01 am

Džudi ::
****

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.
Samo je oko 10% biračkog tela nepokolebljivo i istrajava na unapred utvrđenom sopstvenom stavu..

Tehnike animiranja su raznovrsne, zavisno i od lokalnih specifičnosti ali je za seoske sredine ponuda šodera i bandera donosila najviše glasova. smehsmeh smehsmeh 
Gradske sredine su nešto izbirljivije. Dominiraju zahtevi za asfaltom, kanalizacijom i posao za ženu il svastiku. tesim te 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:00 am

Tačno cojle.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:13 am

Džudi ::
Tačno
Šta je najteže?
Suočiti se sa surovom istinom da je genetski kod opredelio samo oko 10% kreativnih, samomislećih ljudi, onih koji su spremni i sposobni da menjaju i unapređuju svet.
Kako se izboriti sa onima koji vegetiraju?55555 

Sve mi uzmite, samo moje iluzije ne dirajte.IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  900975 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:29 am

Kasno je i verovatno zbog toga ne razumem prethodni post.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:33 am

Samo se ne predaj, ne posustani u svom uverenju.
Pobeda će jednom doći, kad tad.
Kad i povodljivima iz d* dođe u glavu.99i











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:38 am

E, sada razumem. Pitam se kakav će odnos snaga biti 15.12. uveče. Javiću vam rezultate.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:48 am

Hvala unapred al računajte na moć propagande, strah od vlasti i manipulacije.
Kriza još nije dohvatila dno pa će mala izlaznost favorizovati manipulante.











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 2:57 am

Ja s eizvinjavam,sta se tu bira?
Mada niti cu glasati niti imam nesto s tim,vidim da se slazete vas dvoje iznad,ali oko cega?
Ne mogu da pratim temu a da ne znam ni za sta se glasa.
da bar navijam...ovako kolegijalno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 3:01 am

A ko bi se smeo suprotstaviti Grofici?smehsmeh :rlol: :rlol: 

Opštinski izbori ali više značajni kao lakmus raspoloženja za neke opšte, Republičke.











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 7:37 am

Džudi ::
15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa.
Ništa ne treba da te čudi .
Srpska Napredna već mesecima preotima silom (da ublažim ,neregularnostima) legitimno izabrane lokalne samouprave služeći se metodama radikala (što oni u stvari ,i jesu ,i nikada nisu ni prestajali da budu)
Gde treba,sila ,prebijanje ,pretnje, kupovanje kandidata i preletača ,a gde to ne ide -koriste se mehanizmi države koje već drže u rukama :
-satanizacija po medijima ,korišćenje raznih inspekcija ,sudova , pa i policije ako treba da bi ,kao ,predstavili sebe kao neke "legitimiste" koji se ne mešaju -ali prepuštaju "državnim organima" da rade "svoj posao" ,tj ,šta im oni kažu da urade .
Dok se neko priseti da je "to nešto " protivno važećim zakonima -prošao voz .
Pa u Vrbasu su upotrebili sve odjednom -batinaše (radikalski metod,doveli sa Kosova) ,zastrašivanje ,pa utvrdili "neregularnost" u listama političkih protivnika ,i na kraju -baš na vrhuncu kampanje su "poslom" tamo došli lično Predsednik i Prvi Podpredsednik -koji nikako po zakonu ne smeju da se mešaju u izborni proces . Oteli su i prebili jednog funkcionera DS i šta ?
Policija i tužilaštvo do dana današnjeg nisu dali saopštenje niti je tužilac išta preduzeo ,a izvršeno je teško krivično delo .
Poslednji bastion DS su Beograd i Vojvodina -i oni potkopavaju kao pacovi lokal po lokal ,dok sve vreme pumpaju naciju da se "izborna volja promenila" .
Treba im alibi za vanredne izbore ,i zato  ovakav publicitet izborima u jednoj beogradskoj opštini -da se narod navuče na to da ih "svi hoće" a ne primeti da opet plaća milione da bi oni prigrabili totalnu vlast .
Da su zaista sigurni u svoj plaćeni rejting po novinama -već bi bili i raspisani .
Ovako -idu na metodu, zrno po zrno ,opština po opština ,sve do kompletne pogače od koje će narod da dobije ,a i to možda -mrvice .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 12:26 pm

Astra ::
Ja s eizvinjavam,sta se tu bira?
Mada niti cu glasati niti imam nesto s tim,vidim da se slazete vas dvoje iznad,ali oko cega?
Ne mogu da pratim temu a da ne znam ni za sta se glasa.
da bar navijam...ovako kolegijalno.
Biraju se odbornici za jednu opštinu. Većina onda bira predsednika opštine i vlast.

SNS je pod rednim brojem 1 na listiću i moj glas ne dobija.

****

Dani, i ovde je bilo pretnji i svega i svačega. Kampanja je žestoka, nije bilo toliko manipulacija ni kad je bio sps na vlasti.
A možeš da zamisliš kako će se bahato ponašati predstavnici SNS u biračkim odborima, na dan glasanja.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 12:28 pm

cojle ::
A ko bi se smeo suprotstaviti Grofici?smehsmeh :rlol: :rlol: 

Opštinski izbori ali više značajni kao lakmus raspoloženja za neke opšte, Republičke.
Da, uzimaju Voždivac kao uzorak, pošto je velika opština, ima i gradski i prigradski deo.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptySub Dec 07, 2013 12:32 pm

,,,vidim da se razmileli po Belom potoku,Ripnju i ostalim selima pod Avalom..sad ih se setili booored 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 08, 2013 8:51 am

cojle ::
Hvala unapred al računajte na moć propagande, strah od vlasti i manipulacije.
Kriza još nije dohvatila dno pa će mala izlaznost favorizovati manipulante.
Naravno .Televizije sa nacionalnom frekvencijom ,i to najgledanije (Pink ,TV PRVA (za druge ne znam, nisam video ) u najgledanijim terminima emituju reklamne spotove za "lokalne izbore " Voždovac?
Sem što nema logike ,jer su glasači Beograđani nameće se pitanje -ko to plaća (svi znamo da košta papreno )
Za Pink hajde da kažemo da "Željko časti" jer je poznato da je u ličnom sukobu sa Draganom Đilasom ,pa se "ružičasta" često, verovatno i besplatno bavi satanizacijom Demokratske stranke .(a to će Željo da naplati u beneficijama u neplaćanju poreza ,monopolom nad frekvencijama i sl -ne košta to ništa Srpsku Naprednu ,svuda su njihovi ljudi) no PRVA sigurno dobro naplati marketing .
Po staroj demagoškoj tradiciji -sa plakata i spotova se smeška lično Aleksandar Veliki (ima li ko pojma ,ko je uopšte kandidat SNS za Voždovac?) što je dovoljno "puku" koji u njemu vidi Mesiju da glasa za "njih" .
Nažalost -posle svega ovoga ,ostaje da sačekamo hvalospeve o "veličanstvenoj pobedi " SNS i na Voždovcu (mada bih ja naravno voleo da vidim prkosni ,građanski ,demokratski Beograd da ih porazi do nogu ,ali se bojim da se to neće desiti .Masovna histerija je tu,  propagandna mašina SNS je odradila svoje)

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 08, 2013 10:46 pm

Izašla je zbirna lista kandidata. Sve pomešano, sem broja 1.

Na listi br. 1 nepotizam..tata i sin na listi, i još jedan sin..tata mu je već funkcioner.

Čujem da je ostalim strankama propao reklamni materijal koji mnogo košta, i propao je zbog tih brojeva.

Samo da nedelja dođe i prođe.

Ako dobiju 40 posto glasova onda je to ovaj narod zaslužio. Za bolje nije. I neću više da žalim narod.











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 09, 2013 8:49 am

Džudi ::


Čujem da je ostalim strankama propao reklamni materijal koji mnogo košta, i propao je zbog tih brojeva.



Propagandni materijal za listu nr 1 (a to se vidi i na spotovima ) je radila profesionalna -američka firma .
To je očito ,još od izbora ,i nije tajna da je na "šminkanju radikala" radila marketniška firma bivšeg gradonačelnika Nju Jorka ,Đulijanija .
Čak je došao da lično poseti mušterije ,a nikada nije obelodanjeno koliko su mu Toma i Acika platili (i odakle)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:12 pm

Isti recept i za Odžake (lokalni izbori ,jedini grad u Vojvodini ,pored Apatina (verovatno i u Srbiji) gde tradicionalno uvek pobedi SPS .
I to na prljavi način Srpske Napredne ."Vučić za Vojvodinu" i slični bilbordi i plakati preplavili su Odžake i okolinu . Kakve veze ima Vučić sa Odžacima -gde je lokalni kandidat SNS ,koji u stvari treba da se bira ?
Čak se ne libe uzeti i slogan (Promene ) koji su godinama koristili kandidati demokrata .Samo čekam da ponude i "Preokret" ?(LDP)
I ko to plaća ? Verovatno mi ,budale ,kada niko ne pita ,alo ,do kada nas mislite majmunisati ,"napredni"?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:20 pm

Cim su doveli onog Guzenbauera za "Savetnika" odmah sam znao koliko je Sati... booored
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:24 pm

A -poklanjaju- i juzno voce i kafu cula sam... trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:41 pm

Lakota ::
A -poklanjaju- i juzno voce i kafu cula sam... trtrr 

Sada ce da krenu i po Selima da  pomiluju neko Tele i slikaju se,pa naprave neki put duzine 200 metara...Onda dovedu nekog Stranca koji ce da obeca Brda i Doline i kako ce uloziti veliki Kapital i zaposliti nekoliko stotina Ljudi...Pa onda ono smeskanje na Bilborderima uz obavezno ulepsavanje... :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:44 pm

Lakota ::
A -poklanjaju- i juzno voce i kafu cula sam... trtrr 

Ima i keša za "sigurne glasove" ,poslova i dilova za "preletače " ,nisu ni Romi zaboravljeni , telefonski servis i "od vrata do vrata" trojke  tongue  obilaze ,a bogami biće i batinaša za one koji lepe plakate drugih partija i postavljaju štandove .
Očekuje se "nadmoćna pobeda" Vučića .
A nije Vučić kandidat ? Ma nema vezeeeee......"njegov čovek" (ne saznah ko je to do sada -nigde se ne pominje )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:50 pm

Gothic ::


Sada ce da krenu i po Selima da  pomiluju neko Tele i slikaju se,pa naprave neki put duzine 200 metara...Onda dovedu nekog Stranca koji ce da obeca Brda i Doline i kako ce uloziti veliki Kapital i zaposliti nekoliko stotina Ljudi...Pa onda ono smeskanje na Bilborderima uz obavezno ulepsavanje... :rlol:
Ma eto kako se dobar glas daleko čuje -Gotic u Beču a sve zna ?  :dontunderstand:  zlz 

Vučić posetio Odžake   link

Vučić otvorio novu fabriku u Odžacima   link










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 7:52 pm

Danubius ::
Isti recept i za Odžake (lokalni izbori ,jedini grad u Vojvodini ,pored Apatina (verovatno i u Srbiji) gde tradicionalno uvek pobedi SPS .
I to na prljavi način Srpske Napredne ."Vučić za Vojvodinu" i slični bilbordi i plakati preplavili su Odžake i okolinu . Kakve veze ima Vučić sa Odžacima -gde je lokalni kandidat SNS ,koji u stvari treba da se bira ?
Čak se ne libe uzeti i slogan (Promene ) koji su godinama koristili kandidati demokrata .Samo čekam da ponude i "Preokret" ?(LDP)
I ko to plaća ? Verovatno mi ,budale ,kada niko ne pita ,alo ,do kada nas mislite majmunisati ,"napredni"?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da, i u Odžacima su u nedelju izbori. A kakve veze ima Vučić sa Odžacima, pojma nemam. :pušač: 

" Igraju na kartu -veliki Aca" na lokalu jer nemaju herca da stave bilborde i plakate sa svojim kandidatima, što bi bilo logično.

Ne znaju ni slogan da izmisle već otimaju tuđe.

Moraju da osvoje svuda 40%, tako je naredio "veliki Aca".

Strašnoooooooooo........

Znam neke ovde na Voždovcu koji će da glasaju za njih, i kada sam pitala "Zašto" dobih odgovor "A za koga drugog" !!!!!
 trtrr 










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyČet Dec 12, 2013 8:02 pm

Danubius ::
Ma eto kako se dobar glas daleko čuje -Gotic u Beču a sve zna ?  :dontunderstand:  zlz 

Pa nismo ni mi naivni sve te ljude koje je doveo za Savetnike mi godinama poznajemo ko su i sta su gde su sve lagali Narod i sta sve upropastili a zatim bili izbaceni ...E takvi nama trebaju da i nas upropaste...A to sto Vucic najavljuje samo neka "Hapsenja" i to se vidi Miskovic Ladno izadje iz Zatvora odmah mu se ukinula optuznica i sada sa svojim pasosem malo odputovao u London.A Dinkica i  Djilasa niko ne sme ni da pipne ne smeju cak ni onom Mrki sto nosi zenske tasne nista da kazu a on psuje javno svakog politicara i niko ne sme nista da mu kaze... :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 8:01 am

Džudi ::


Znam neke ovde na Voždovcu koji će da glasaju za njih, i kada sam pitala "Zašto" dobih odgovor "A za koga drugog" !!!!!
 trtrr 

Moram malo da čačnem i "tvoj" (valjda ? ) DSS .Gledao sam njihovo "predstavljanje "
Oni će se ,naime ,vrlo zalagati da se ponovo otvori voždovački bioskop (koji ne radi već 20 godina -i pored njihovog velikog zalaganja godinama )  :smejese1;:
Pa onda radikale ....i one druge "udružene patriote" (Dveri ,"Zavetnici " i ko zna ko još ne se skupio pod idejom srbstva na Voždovcu ) Elem ,za stanje na Voždovcu je najviše kriv NATO ,izdajnici koji su prodali Kosovo ,oni što ne poštuju Srpsku Pravoslavnu Crkvu ,gejevi ....
Da nisam slušao svojim ušima onu portparolku (Beogradjanku ,kao ,sa upadljivom ijekavicom sa Romanije ) ne bi verovao šta oni "nude" Voždovčanima .
Pa "Beogradska inicijativa" iza koje se krije Dinkićev URS ,pa oni (DS ) što dele pomorandže ( možda bi to upalilo 1945 u nekom selu ?) pa ....
Strašno i tragično što će ono "pa za koga drugoga" odneti pobedu -a hoće .
Ja bih glasao za Ljajićeve sociodemkrate -em je on pošten ,em su oni jedini zaista "za narod" ,ali šta mogu pored američke izborne kampanje Ace & SNS .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 11:29 am

Nešto se sIkiram za Odžake, da l će od večeras biti bliži Jevropi?  trtrr











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 7:34 pm

cojle ::
Nešto se sIkiram za Odžake, da l će od večeras biti bliži Jevropi?  trtrr
Jok, sve po starom Tukli se -a onda napali novinarku(ženu ) B92 i tv PRVA koji su to i snimali .Da sačekamo "zvanično sapštenje" (da se kladimo da će "napredni" da optuže "demokrate " ) no na snimku je vidljivo da policija zadržava umilne likove od kojih jedan stokilaš nosi majicu "Srbija čeka Šešelja "Tuku u Bogojevu,Laliću ,Bačkom Gračacu ...Sve po radikalsko/SNS receptu -"nepoznati mladići u grupama ,,,,,,bla bla" Isto kao prilikom izbora u Vrbasu ,par njih završilo u bolnici sa telesnim povredama .
Čak i jedan "Kurir" u delu teksta (u kojem inače optužuje DS ?za napade" )kaže:
------
SNS  je u sva mesta opštine Odžaci u kojima se danas održavaju lokalni izbori, uputila svoje "batinaše" koji proveravaju da li građani glasaju za SNS.
"Pored službenih automobila javnih preduzeća iz Novog Sada, ulice Odžaka vrve od crnih automobila i džipova s registracijama iz cele Srbije. Po rečima policajaca koji su kontrolisali vozila na mestima gde je došlo do incidenata, registarske oznake tih vozila su lažne", piše u saopštenju DS.
Ta stranka je navela da je u štabu SNS viđen Zoran Milojević-Zelja, za kojeg se u saopštenju tvrdi da se protiv njega vodi postupak zbog napada i kidnapovanja aktivista DS u Vrbasu.
-------

Ako koza laže (video) ....u najmanju ruku se jasno vidi da su se tukli "simpatizeri" radikala i ušminkanih radikala .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 8:21 pm

Danubius ::
Džudi ::


Znam neke ovde na Voždovcu koji će da glasaju za njih, i kada sam pitala "Zašto" dobih odgovor "A za koga drugog" !!!!!
 trtrr 

Moram malo da čačnem i "tvoj" (valjda ? ) DSS .Gledao sam njihovo "predstavljanje "
Oni će se ,naime ,vrlo zalagati da se ponovo otvori voždovački bioskop (koji ne radi već 20 godina -i pored njihovog velikog zalaganja godinama )  :smejese1;:

Deni, moji su, mislim DSS.

Moram na ovaj bioskop da se osvrnem. Lepo sam rekla još davnih dana da ćute o bioskopu, ali oni jok..

NIKO, NIJEDNA STRANKA ne može da sredi da ponovo radi bioskop!!! Ne na onom mestu gde se sada nalazi.

Zemljište na kome je bio bioskop bilo je privatno, i naslednici traže preko suda u Strazburu da se ono njima vrati. Proces traje više od 10-15 godina.

Rezultate javljam kasnije.

Zanima me i Kostalac a i opština Odžaci..

Danas je ( bar ovde ) bio leden dan i najviše me zanima izlaznost. I nadam se da od broja izašlih birača sns neće dobiti 40 posto.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 10:17 pm

SNS ubedljivo pobedila na Voždovcu..izlaznost bila mala, oko 30 posto

DS druga stranka, treće mesto dele SPS i stranka Rasima Ljajića - ovo je nezvanični izveštaj izborne komisije i opštinskog odbora SNS.

Sa druge strane, DS saopštava -nezvanično, da su drugi, a da je na trećem mestu DSS.

Konačni rezultati za Voždovac tek u ponoć.

Jedino izvesno je da će SNS najverovatnije sam vladati opštinom Voždovac.

*****

E moj narode...teško nama..

Ne kukam ako je DSS ispod cenzusa, popraviće se rezultat na graskim i parlamentarnim izborima..kukam  zbog ovog ludog naroda koji ne zna šta se sve dešavalo i šta se dešava u opštini.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 10:37 pm

Džudi ::


Zanima me i Kostalac a i opština Odžaci..


Odžaci ,preko 50%,Kostolac 45 % za SNS (nezvanično ) Nema tu šta da se više kaže ,silom se obara jedna po jedna lokalna vlast -sve do potpune jednopartijske vlasti .
Neregularnosti pre i tokom izbornog procesa ,pritisci na glasače ,pretnje ,nebitno ,čim ista ekipa batinaša nesmetano ide okolo ,gde god su "izbori" .
Sve je isto -samo Slobe nema .
Da se ovaj narod ičega seća -sećao bi se šta su ti isti govorili i radili koliko juče (seća li se ko "vreće sa ukradenim listićima " kojom su Toma i Acika mahali ,ili šta su radili po kampanjama kao "radikali" ? ) Jer da se seća izbora 90 tih -primetio bi identične metode (crni džipovi ,cepanje plakata drugih a nabijanje svojih svuda ,prebijanje aktivista ) a trebao bi da se seća i izbora kada su na vlast dolazili i na vlasti bili "demokrate" .Čaok i kada su gubili -bila je fer predaja vlasti ,sa rukovanjem .Ovi lažu ,prete ,kupuju -i ubili bi za vlast .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 10:49 pm











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 11:04 pm

Danubius ::

Jok, sve po starom

Ako narod ne valja, da se menja. 99i 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyNed Dec 15, 2013 11:09 pm

cojle ::


Ako narod ne valja, da se menja. 99i 











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 9:12 am

cojle ::


Ako narod ne valja, da se menja. 99i 

Pa eto,menjao se .
Opština Odžaci(grad + 8 sela )  je dobila oko 9000 novih stanovnika tokom 90 tih ,pa sa njima ima oko 35 000 stanovnika(popis 2002 ) ,od čega je zaposleno manje od 8000 .
Dakle ,menjao se narod .
Po rečima gosn Kneževića (otpadnik od DS ,sumnjičen i suđen za malverzaciju građevinskim zemljištem u Zrenjaninu ,čovek koji je propisao 10 % aflatoksina kao "bezopasno" u mleku koje piju srpska deca-sada "visoki funkcioner SNS ") proglasio je izborni trijumf sa 50 % dobijenih glasova (samostalno formiraju vlast) i najavio pohod na Vojvodinu ,tj rušenje Vlade APV .

SNS -16 odbornika od 27 u Odžacima .

Voždovac :

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovde može da raduje dobar rezultat Socijaldemokrata , i totalni fijasko udruženih profašista .
Kostolac:

Srpska napredna stranka pobedila je na lokalnim izborima u Kostolcu, osvojivši 45,51 odsto glasova, a na izbore je izašlo 58,81 odsto glasača. Koalicija SPS-PUPS-JS je na drugom mestu sa 22,18 odsto glasova, a slede DS sa 12 odsto, URS sa 9,54 i LDP sa 7,23 odsto glasova, dok ostale liste nisu prešle cenzus.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 8:10 pm

Danubius ::
cojle ::


Ako narod ne valja, da se menja. 99i 

Pa eto,menjao se .

SNS -16 odbornika od 27 u Odžacima .

Voždovac :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovde može da raduje dobar rezultat Socijaldemokrata

Biće bolje jednog dana. tesim te 












Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 8:46 pm

cojle ::


Biće bolje jednog dana. tesim te 


Da ,samo dok to dođe -nama prođe život .
A da sve ovo i ovako gledamo -2013 ,kao da su 90 te ...teško je tu biti optimista ,nego lepo gledati da nam deca budu što dalje odavde ,da ne žive kao mi .

Na lokalnim izborima u Odžacima povređeni su osnovni standardi izbornog procesa, slobode i javnosti izbora.Građanima je prećeno, oduzimane su im lične karte i kupovani su glasovi.  "Nepoznati počinioci" su upadali u kuće starijih građana,  jedna porodica u Bogojevu pretučena, a napadani su i novinari.

  Neprihvatljivo je da se 2013. godine izbori sprovode uz kordone policije koji štite građane i biračka mesta, a u ovoj atmosferi straha i nasilja, svaki građanin koji je izašao da slobodno izrazi svoju volju pravi je heroj.
Radikali uvek ostaju radikali, makar bili u "Armani" odelima -a ovako se "glasalo" u mom kraju 90 tih .Samo ne divljaju sa plavim "radikalskim" i crnim četničkim zastavama ,nego sa ovim "novim" ,sve ostalo je isto -kolone vozila ,urlanje ,ćelavci i bradonje ....sve smo to gledali i preziveli .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 9:00 pm

E to me zdere,necu da mi ti bolji dani zavise od toga ko je pobedio..bilo ko da pobedi na bilo kojim izborima,svima zajednicki zadatak treba da je borba za bolje svih nas.I samo to treba da je merilo da li ce i ko pobediti.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 9:12 pm

Lakota ::
E to me zdere,necu da mi ti bolji dani zavise od toga ko je pobedio..bilo ko da pobedi na bilo kojim izborima,svima zajednicki zadatak treba da je borba za bolje svih nas.I samo to treba da je merilo da li ce i ko pobediti.

Tako je... samo nažalost svi se bore za fotelju kako bi se individualno obogatili zarad uništenja svega vitalnog što postoji...čast izuzetcima koji bar pokušavaju da nešto promene na bolje...ali se za sad nevide.
Problem je što su ljudi podkupljivi sa sitnim jednokratnim potezima.Što je narod siromašniji lako je s njim manipulisati-što se daje kao primer na izborima koji su se desili.Što se tiče izlaznosti birača na "Voždovcu" u BGD, ne bi takva bitna razlika bila da je izlaznost bila oko 50%...a takvo stanje je i u Odzacima Zr itd...Očigledno da se opozicija tek sprema za predstojeće izbore u Martu mesecu...kad ovi stegnu kaiš da se nemože živeti.

U svakom slučaju tek nam slede turbulencije na proleće... :smejese1;: :329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 9:36 pm

Danubius ::

Da ,samo dok to dođe -nama prođe život .
A da sve ovo i ovako gledamo -2013 ,kao da su 90 te ...teško je tu biti optimista ,nego lepo gledati da nam deca budu što dalje odavde ,da ne žive kao mi .

Dany, zaista ne seirim i zaista te razumem.
Al ajmo onda pošteno o svemu.
Na jednoj strani pominješ slučaj u Odžacima i kažeš... promenio se narod tj. "Krajišnici su za sve krivi" a na drugoj žališ za demokratijom koje nema.

Ama nema je i nikada je neće biti dok se ovaj sluđeni narod ne opismeni da misli svojom glavom. Da se ne povodi za tuđim interesima već da za život i društvo daruje emancipovanog i angažovanog građanina.

Neću likovati zato što su Danijevi miljenici pukli već zebem od pomisli da vreme demagogije i jednoumlja tek dolazi.













Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:03 pm

cojle ::


Neću likovati zato što su Danijevi miljenici pukli već zebem od pomisli da vreme demagogije i jednoumlja tek dolazi.



Demagogija je uvek aktuelna kad su nesposobni u situaciji da odlučuju i rade, a jedino znaju da obećavaju.Bez obzira koji su na vlasti za sad nama neće biti bolje, a kako stvari stoje neko će nas dobiti na poklon kao odštetu na dugove koje nismo izmirili.Onda ćemo raditi za Nemce ili Turke, u zavisnosti ko se odluči za taj vid poravnanja računa koje smo napravili.Tako je bilo ranije kroz istoriju, tako da će i u narednom periodu istorija se ponavljati.Budimo realni i prihvatimo to, kako bi se lakše adaptirali na vreme koje dolazi :329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:07 pm

..menscini da Turci nisu opcija.. 55555 pre ce biti neki drugi..
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:12 pm

Lakota ::
..menscini da Turci nisu opcija.. 55555 pre ce biti neki drugi..

naravno da nisu...ali mi se nepitamo...
Oni su hteli u Jevropu, ali ih ista neće...a tendenciju imaju da se šire, pa može ta ista Jevropa da im prepusti Balkan...
Turaka ima oko 150 miliona...to je ekonomska sila...u Nemačkoj ih ima oko 10%, Nemcima kao i ostalim zemljama nisu potrebni blizu, a mi smo u toj priči možda
idealni za tu trgovinu...nažalost... rasta trtrr 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:16 pm

Lakota ::
..menscini da Turci nisu opcija.. 55555 pre ce biti neki drugi..

Bolje i Hurem nego Merkelova. 99i 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:18 pm

cojle ::



Neću likovati zato što su Danijevi miljenici pukli već zebem od pomisli da vreme demagogije i jednoumlja tek dolazi.


Pa ti znas koji su "moji",i tu nema čovek šta da se nada -5do 7 % i to mu je to .
Setih se danas šta sam napisao pre par godina ovde ,da se u ovoj zemlji može desiti da jednog dana Vučić i Čeda budu zajedno na vlasti (i to napisah kada se Čeda najviše pljuvao oko "treba preogovarati sa Albancima" ,ovde se vrištalo "izdajnik" "streljati" ,a šta sad Vučić i Dačić rade i govore ? Ono što je on pre 10 godina )
To je bilo onako ,odgovor na provokaciju,više šala  -i šta smo dočekali ?

Zaista vidim da ti nije do seirenja ,i ja i nisam iznenađen pobedom SNS ,ali sam zaista uplašen mogućnošću da sa nekom "pričom" zaista LDP i SNS budu zajedno na vlasti posle ovih izbora ?

Jer ja to smatram krajem demokratije u Srbiji -tako je uništen Vuk Drašković i SPO ,i on je ušao u vlast da je menja "iznutra" .

Opaska oko promene naroda ,tj etničke slike u Odžacima je tačna ,svidjalo se to nama ili ne . Srbi starosedeoci su uvek glasali za SPS ,pa u Zoranovo vreme i za demokrate ,a Krajišnici koji su došli za radikale -to je činjenica .
To je 9000 glasača na 20 000 postojećih ,pa ti vidi ,da li je tu došlo do promene .
Ti isti vide samo Tomu i Vučića -i ne razmišljaju dalje ,glasaju za njih ,jer su im "u Krajini bili dobri" (meni neobjasnjivo ,jer gde su oni bili -tamo Srba vise nema ) 
Šta bre glasač zna o "programu" itd ? Nema Šešelja ,tu su Toma i Aca ,isto je to ,ajd* da glasamo .
Nije bilo potrebe za silom -ni u Odžacima ,ni u Vrbasu ,niti ima potrebe za silovanje  preuzimanja vlasti u APV -to će se ionako desiti na sledećim izborima .
Treba li pretiti ljudima ,zvati ih telefonom ,slati "trojke" na vrata ,lepiti plakate po saobraćajnim znacima ,tući decu koja lepe plakate drugih kandidata ?
Treba li da na dan izbora po jednom vojvođanskom selu ne možeš proći od mrkih ćelavaca i njihovih džipova iz Beograda i ko zna odakle ,treba li uterivati strah ljudima ? Verovao ili ne ,stari ljudi paze da glasaju "za Vučića" jer im je rečeno da skrivene kamere snimaju na glasačkim mestima ko za koga glasa ???
Znaš kako se oseća neka vojvodjanska bakica ,kada prolazi ulicom ,a usred bela dana pijani grmalji "pjevaju" i iz kafane otvoreno dobacuju "e sad je doslo "naše" ?

A da ne kažem za nas ,koji ipak imamo malo mozga ,pa se i pitamo ...kuda ovo vodi ? Upravo gde si rekao -ka jednoumlju .Onda nam i Tito i SKJ mogli ostati, bar smo živeli na miru i bolje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:41 pm

Danubius ::
ali sam zaista uplašen mogućnošću da sa nekom "pričom" zaista LDP i SNS budu zajedno na vlasti posle ovih izbora ?

Ne može nas ništa iznenaditi. smehsmeh 
Ali ta formula SNS 45% + LDP 5% je po svim procenama očekivana republička vlast posle izvesnih prolećnih izbora.

I šta onda? :pisko:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 10:49 pm

cojle ::

Ne može nas ništa iznenaditi. smehsmeh 
Ali ta formula SNS 45% + LDP 5% je po svim procenama očekivana republička vlast posle izvesnih prolećnih izbora.

I šta onda? :pisko:

Po nekoj formuli tako bi Čeda ušao u vlast sa Vučićem po najkraćem modelu...i tu bi mu bio kraj u politici ili bi na duži period bio van cenzusa.Po logici stvari pre bi ga video u koaliciji sa DS i SPS, što je realnije.S obzirom da i njemu vreme prolazi(stari) možda lično rešenje vidi i sam...da se nabere dok još ima šta pa da se povuče iz politike...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 11:02 pm

montoya ::
Po logici stvari pre bi ga video u koaliciji sa DS i SPS, što je realnije.S obzirom da i njemu vreme prolazi(stari) možda lično rešenje vidi i sam...da se nabere dok još ima šta pa da se povuče iz politike...

Gatare vele da je inercija još u zamahu i da će lista SNS na predstojećim republičkim izborima osvojiti između 40% i 45% glasova što je dovoljno za većinu u Skupštini.
Čeda i LDP neće imati privilegiju da bilo koga ucenjuju kao neophodni jezičak na vagi a vladajućoj SNS većini će dobro doći kao "smokvin list" prema EU mentorima.
Naravno i spoljni faktor će pritisnuti da se uortače.

Cilj je:
dokosuriti DS, minorizovati DSS, sprečiti prodor DVERI i oporavak radikala.

Živi bili pa videli. IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  900975 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 11:03 pm

Mene više ništa ne može da iznenadi. Bukvalno ništa.

Najveći poraz na Voždovcu ima DS, po broju mandata..DSS je izgubio dva mandata u odnosu na prošle izbore, a pored SNS-a jedino još može da slavi Ljajić koji je ušao u voždovačku skupštinu sa četiri mandata. LDP nije prešao cenzus.

Čitam po Fejsu svašta, SNS se raduje, što je očekivano, a radikali kukaju, kukaju i Dveri. U jednoj grupi spominje se bojkot izbora, tj da je pogrešno što su mnoge stranke izašle na izbore.

Šta se dobija bojkotom? Ništa.

Ne znam..stvarno mi je muka. Muka od svega.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  EmptyPon Dec 16, 2013 11:05 pm

cojle ::

Gatare vele da je inercija još u zamahu i da će lista SNS na predstojećim republičkim izborima osvojiti između 40% i 45% glasova  što je dovoljno za većinu u Skupštini.

Kako to misliš da vladaju ispod 50+1 % ??? 55555 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
» IZBORI ZA MIS
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI MONTENEGRO
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: