DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Gubitnik,luzer je ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Gubitnik,luzer je ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gubitnik,luzer je ?

Ići dole 
+11
AstrinaKomsinica
Nut
Astra
MadamX
lollypop
Danubius
debilko
dusicaa
Lily
pesma
montoya
15 posters
AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 7:29 am

Rece jedna forumasica da je okruzena sa 80 posto luzera..pa ko je u stavri luzer,gubitnik?Koje su to osobine koje ga cine?Kako se prepoznaje?Delimo li te etikete onako,ppo nasim merilima ili to ima neka definicija?Da li su luzeri svi bez debelog konta ili tu spada i neka druga osobina..jednostavno,kako se oni prepoznaju?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:14 am

Vrtila se odlicna reklama prije duze vremena,meni se bas svidjala a upravo na ovu temu....ko god nam ne sjeda ....luzer je.
Djedi otac ,ulicni frajer na trotoaru,sa svojom kcerkicom,musavom,nepocesljanom,slabo obucenom,predskolskog uzrasta.
Malena mu se obraca pitanjem....koji su ovo ljudi sto zive u lijepim kucama...a tata ,najlakse...ma pusti ih,to su luzeri.
Ponovo na pitanje,ko su ovi ljudi sto su lijepo obuceni,i ponovo odgovor....ma to su luzeri i tako ide sa pitanjima i istim odgovorom,dok djevojcica ne rece na kraju:
Znas tata,kad porastem,i ja zelim biti luzer.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:54 am

"Luzer" je gubitnik koji dobije ponovo šansu da opravda svoj kredibilitet....










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 9:28 am

Lakota ::
Rece jedna forumasica da je okruzena sa 80 posto luzera

BoKtemolov'o, koji li je to forum da se i ja upišem tamo k'o luzer.


Citat :
..pa ko je u stavri luzer,gubitnik?Koje su to osobine koje ga cine?

Onih 80% a to su svi oni koji ne dele mišljenje sa tom osobom, jer Bože, ona je najpametnija, uspešna je do bola i to mora na baš tom forumu, svima natrljati na nos jer da ne postoji baš taj forum, ne bi imala gde da iskaže svoju uspešnost. Svaka joj čast.


Citat :
Kako se prepoznaje?

Upsss, brži mi prsti od pameti pa sam već rek'o.

Citat :
Delimo li te etikete onako,po nasim merilima ili to ima neka definicija?

Delimo je množina a kol'ko sam primetio, samo pojedinci daju te etikete i mislim da bi ti pojedinci trebali dati definiciju luzera, mada, luzeri vrlo dobro znaju tu definiciju.

Citat :
Da li su luzeri svi bez debelog konta ili tu spada i neka druga osobina..jednostavno,kako se oni prepoznaju?

Luzeri su svi koji nemaju:debeli  konto, vrlo visok stepen inteligencije, uspešnu porodicu,  posao kakav se samo poželeti može, jednom rečju, "American dream".

by Loser rasta
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 9:46 am

..na nasem forumu JD smehsmeh ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 10:22 am

Lakota ::
..na nasem forumu JD smehsmeh ..

Stvarno sam mislio da je na nekom drugom forumu. Dooobro i šta sada mi, nindže da radimo?
Verujem da ta osoba retko zalazi ovamo jer šta da radi sa tolikim luzerima.

Ded' luzerski da zapevamo.
Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbineee. Mogu samo da nas mrze oni što nas ne voleee...
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 10:48 am

Luzeri su oni kojima mnoge stvari ne idu od ruke. Teže rešavaju probleme, stalno ih prati nešto loše..u današnje vreme to su oni koji se nisu snašli u tranziciji.
Ne treba ih osuđivati, već im malo pomoći, ukoliko žele pomoć.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 10:55 am

MadamX ::
Luzeri su oni kojima mnoge stvari ne idu od ruke. Teže rešavaju probleme, stalno ih prati nešto loše..u današnje vreme to su oni koji se nisu snašli u tranziciji.
Ne treba ih osuđivati, već im malo pomoći, ukoliko žele pomoć.

Priznao sam da sam luzer ali nisam razumeo ovaj post. Je l' ti to nudiš pomoć? Mogla si mi to reći i na PP.
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 11:57 am

Pisala sam uopšteno o luzerima, a mogu da pišem i pp, nije problem. :mailbox:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 12:06 pm

Znaci,luzeri su svi koji nemaju debeli konto,veliku kucu,kamione,avione? 55555 Tako nekako sticem utisak iz vasih odgovora.Nemaju ni mnogi od nas,a ipak umemo za druge reci da su luzeri,sta je onda to karakteristicno za luzere?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 12:17 pm

MadamX ::
Pisala sam uopšteno o luzerima, a mogu da pišem i pp, nije problem. :mailbox:

Luzer illi gubitnik, govorimo o životu, je pogrdna reč,  koji "uspešni" koriste da bi omalovažavali "neuspešne", prema njihovim kriterijumima i to tupe iz dana u dan.
Da li ti prema svom viđenju luzera, ubrajaš prosjake, cigane, uopšteno, siromašne, podstanare, ljude koji  jedva sastavljaju kraj s krajem?
To su ljudi koji manje-više nisu uspeli  u životu ali ih nikada ne bi nazvao gubitnicima ili luzerima. To je zaista pogrdan naziv.
Hvala ali PP nije potreban. :)
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 12:29 pm

Luzeri su one osobe koje bolje poznaju druge ljude nego sami sebe(ili o sebi misle da su mnogo bolji ili mnogo gori od onoga što jesu). Iz tog njihovog nepoznavanja sopstvenog bića na pravilan način izlaze sve frustracije i problemi, fobije i euforije, a iz toga štrika luzeraj... Vozić nezadovoljstva, loša energija, pesimizam, paranoja koja ne dozvoljava da se krene ka onome što želiš, koči u startu.

Izgubljena bitka ne znači izgubljen rat, to je gubitnicima neshvatljivo.

Svi mi imamo šansu u životu da budemo srećni i uspešni na neki način, ali mnogi nemaju hrabrosti da naprave korak u tom smeru, stalno traže opravdanja i krivce u drugima za sopstvene neuspehe.

Ne radim ništa, hoću sve - luzerski moto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 12:44 pm

pesma ::
Luzeri su one osobe koje bolje poznaju druge ljude nego sami sebe(ili o sebi misle da su mnogo bolji ili mnogo gori od onoga što jesu). Iz tog njihovog nepoznavanja sopstvenog bića na pravilan način izlaze sve frustracije i problemi, fobije i euforije, a iz toga štrika luzeraj... Vozić nezadovoljstva, loša energija, pesimizam, paranoja koja ne dozvoljava da se krene ka onome što želiš, koči u startu.

Izgubljena bitka ne znači izgubljen rat, to je gubitnicima neshvatljivo.

Svi mi imamo šansu u životu da budemo srećni i uspešni na neki način, ali mnogi nemaju hrabrosti da naprave korak u tom smeru, stalno traže opravdanja i krivce u drugima za sopstvene neuspehe.

Ne radim ništa, hoću sve - luzerski moto.

Odlična definicija, treba je zamastiti.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 28
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 1:08 pm

.. hmmm.. mni se svidZa ona Balaseviceva.. a veli 'vako:

Rodjen pod sretnom zvezdom magicnom
ali nad ovom zemljom generalno tragicnom
cemu sam blizi triput pogadjaj
neko nad nama vrsi oglede
hajde, usudi se i pogledaj u poglede
ovde je osmeh dogadjaj

U supak kosmosa smo upali
mnogi su domobranci zauvek prolupali
caruje virus apatije
al' ti na mene stavi upitnik
pa rekni, da l' ti bata
deluje ko gubitnik
ma nema sanse, sta ti je

Ref.
Ja nisam luzer, o naprotiv
meni je osmeh lajt-motiv
ja nisam luzer, ja imam nas
a za svet ko te pita

Ja nisam cedo proseka
mene ne vuce oseka
s tobom je tretman poseban
svaki je dan dolce vita
i svud je Hollywood

Namlatim mesecno sest maraka
bude za cipovku i frtalj kile cvaraka
olos mi veze ometa
ali kad dodjem kuci tu si ti
e tu ce tvrdjavicu malo teze srusiti
to im je izvan dometa



fejs
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 1:47 pm

pesma ::
Luzeri su one osobe koje bolje poznaju druge ljude nego sami sebe(ili o sebi misle da su mnogo bolji ili mnogo gori od onoga što jesu). Iz tog njihovog nepoznavanja sopstvenog bića na pravilan način izlaze sve frustracije i problemi, fobije i euforije, a iz toga štrika luzeraj... Vozić nezadovoljstva, loša energija, pesimizam, paranoja koja ne dozvoljava da se krene ka onome što želiš, koči u startu.

Izgubljena bitka ne znači izgubljen rat, to je gubitnicima neshvatljivo.

Svi mi imamo šansu u životu da budemo srećni i uspešni na neki način, ali mnogi nemaju hrabrosti da naprave korak u tom smeru, stalno traže opravdanja i krivce u drugima za sopstvene neuspehe.

Ne radim ništa, hoću sve - luzerski moto.

top88 Uzaludno tracanje vremena, a i zivota i cekati da ti drugi stvori sve, a ti u tome da uzivas.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 2:03 pm

U okruženju u kome živimo, biti Luzer je vrlina.
Uspeh se postiže samo najnižim ljudskim osobinama, a nikako kvalitetom.
Po nekad i kvalitet izađe na površinu, ali to pre svega zavisi od spleta okolnosti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 7:11 pm

Luzer je,po definiciji -svako ko ne ostvari očekivanja sredine ,ili se ne uklopi u standarde koje ta sredina propisuje (taman bili sto puta iskrivljeni) ,ili na kraju -ne ostvari ni svoja očekivanja u životu.
Luzer(ing ) je kompleksna stvar koja se odnosi na više oblasti .
Luzer si ako ti propadne brak (veza)  ,ili se ne ostvariš u poslu ,ili se ne obogatiš ,ili se ne baviš onim što voliš ,ili nisi sa onim kog voliš .
Koliko vidim -niko ne spada u tu kategoriju,sudeći po postovima  ?
Pa ne znam -ja se ponekad baš tako osećam ,i nije me sramota reći ,iako to nema nikakve veze sa tim da ne vozim BMW ili nemam vilu.
Ne možemo svi biti šampioni ,pobednici ,geniji ,truli bogataši ....i mi ostali valjda, imamo neku ulogu u ovom svetu i životu ,pa ako i nismo "na vrhu" ili "elita" ?
Tako da ,nemam problem sa tim da se nekada osećam tako ,niti da me ko takvim smatra .
Imam samo problem ako su to osobe gore od mene ,taman imali "sve" ,jer....nije retko da "imaš sve ,a nemaš ništa" .
Slažem se da budem luzer ,ukoliko imam ono "malo" ,što mi je dovoljno (a što apsolutno nema veze sa materijalnim )
Za to je naravno potrebno i malo sreće ,a dok god imaš nadu ili viziju da će biti bolje -nisi luzer .
Jer ....svašta se dešava ,preko noći ,ako te "sudbina" pogleda sa naklonošću (ili dragi Bog ,ako ko više voli)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 7:30 pm

Deni@
Gazda ,sjajan post.. aplauseee ...

Citat :
Luzer je,po definiciji -svako ko ne ostvari očekivanja sredine ,ili se ne uklopi u standarde koje ta sredina propisuje (taman bili sto puta iskrivljeni) ,ili na kraju -ne ostvari ni svoja očekivanja u životu.

Znaci,svako onaj, ko se oseca inferiorno u odnosu prema sredini,drustvu u kome zivi(dakle, na druge ljude..) ili u odnosu prema samom sebi..

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 7:31 pm

Danubius ::

Koliko vidim -niko ne spada u tu kategoriju,sudeći po postovima  ?

Ma da, ovde sve sami srećnici. rasta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:05 pm

lollypop ::
Danubius ::

Koliko vidim -niko ne spada u tu kategoriju,sudeći po postovima  ?

Ma da, ovde sve sami srećnici. rasta smehsmeh
Tačno...i pevamo-*SVI ŽIVIMO NEKI ŽIVOT NOVI,A MOLIMO STARI DA SE VRATI*.. zlz










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:08 pm

Kijara-brm ::
SVI ŽIVIMO NEKI ŽIVOT NOVI,A MOLIMO STARI DA SE VRATI*.. zlz

naravno.... top88










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:10 pm

Luzer jeste gubitnik,ali to ne povezujte sa siromastvom.
Luzer i nece bolje,ne mrda nicim da bi popravio stanje,a s druge strane,bjesno gleda na one koji su u bilo cemu uspjesni.

Luzer je onaj kome sreca pokuca na vrata a njemu lijeno da ih otvori.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:10 pm

Kijara-brm ::
lollypop ::
Danubius ::

Koliko vidim -niko ne spada u tu kategoriju,sudeći po postovima  ?

Ma da, ovde sve sami srećnici. rasta smehsmeh
Tačno...i pevamo-*SVI ŽIVIMO NEKI ŽIVOT NOVI,A MOLIMO STARI DA SE VRATI*.. zlz
.

Gazda,nemoj tako.. ide ide Svi oni ko ji ovaj zivot dozivljavaju kao ''usputnu stanicu''..moguce je da su luzeri za druge,a ''mozda i za sebe''..sve zavisi opet od onog cuvenog..''sta je za koga zivot''???I koliko smo sigurni u sebe,kakav nam je identitet,nase pravo ja ..a ne razne maskice ovamo i onamo..i tako to.da sada ne sirim temu...Bitno je kako se osecamo..dakle najvaznije..!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:13 pm

Ma, luzeri su oni koji dozvole da ih drugi ljudi ubede u to da su luzeri, slušaju šta ko priča o njima, ne slušaju sebe na prvom mestu.

Svi mi ponekada gubimo, ponekada dobijamo na lutriji zvanoj Život, fazon je u tome koliko ozbiljno shvatamo svoje gubitke - ako mislimo da nam je to sudbina dodelila ulogu gubitnika, onda smo zaista luzeri, nažalost nepopravljivi luzeri.

Ali, ima nas , ko što Đole peva a Lily to lepo ovde prezentovala peva , pevamo pesmu ''Ja nisam luuuzer, o naprotiv...'' I nismo, makar se drugima činilo nešto drugo. Luzeraj je stanje svesti, stanje duha čoveka.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Dec 16, 2014 8:15 pm

Astra ::
Luzer jeste gubitnik,ali to ne povezujte sa siromastvom.
Luzer i nece bolje,ne mrda nicim da bi popravio stanje,a s druge strane,bjesno gleda na one koji su u bilo cemu uspjesni.

Luzer je onaj kome sreca pokuca na vrata a njemu lijeno da ih otvori.

Upravo to Astra.
Živ,zdrav,ne fali mu ništa.Samo kuka.Ali ne pomera se.
Šta je nego gubitnik.
Lečenje im je frustracija gde god i po kome stignu,ne birajući načine i sredstva.
Žalosno !Jezik do poda za lajanje,a lenja ruka za pomeranje..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptySre Dec 17, 2014 12:10 am

John Doe ::

Luzer illi gubitnik, govorimo o životu, je pogrdna reč,  koji "uspešni" koriste da bi omalovažavali "neuspešne", prema njihovim kriterijumima i to tupe iz dana u dan.
Da li ti prema svom viđenju luzera, ubrajaš prosjake, cigane, uopšteno, siromašne, podstanare, ljude koji  jedva sastavljaju kraj s krajem?
To su ljudi koji manje-više nisu uspeli  u životu ali ih nikada ne bi nazvao gubitnicima ili luzerima. To je zaista pogrdan naziv.
Hvala ali PP nije potreban. :)

Ja ne mislim da je luzer pogrdna reč. Svi smo, na svoj način luzeri, u nekoj oblasti života.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptySre Dec 17, 2014 12:15 am

Mislila ili ne,LUZER se koristi sa ponizenjem i kao uvreda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptySre Dec 17, 2014 12:32 am

Madam@
Citat :
Ja ne mislim da je luzer pogrdna reč. Svi smo, na svoj način luzeri, u nekoj oblasti života.

Divno si rekla po mojem misljenju..ali pazi sada..

Momak u in,u  ''the best ''  nesvest ..drustvu u materijalnoj hijerarhiji dobro stojecih bogatih mladih ljudi,pre par godina zeleo je da postane, ''gay''..(prestizna i popularna stvar..)da pokusa,jer ga navodno privlace...  i(nasilna zelja stvorena motivom'' trenda u usponu''potekla iz nesvesnog  gde se krije bazicna nesigurnost koja pociva na krhkoj strukturi licnosti..)..Nije u tome uspeo.Pokusao je varati,ali je ulovljen u neuspesnoj glumi..svi ga ismejali..i on je ''luzer'', kako ga nazvase....Jaoooo..pravi se  da je aaaaaaa..ono ''mucak''...Sta velis na ovo???

Da li je  on zaista,  luzer''??? tongue
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptySre Dec 17, 2014 9:54 am

Danubius ::

Luzer si ako ti propadne brak (veza)  ,ili se ne ostvariš u poslu ,ili se ne obogatiš ,ili se ne baviš onim što voliš ,ili nisi sa onim kog voliš .
Koliko vidim -niko ne spada u tu kategoriju,sudeći po postovima  ?

Naravno da niko sebe ne smatra luzerom jer i nije. Kao klinci smo maštali da budemo piloti, kapetani, inžinjeri. Desilo se da nismo ostvarili to, nego nam upala lopata u ruke. Oženili se, rastali, napijali se... Onaj koji je odustao od života, taj bi se mogao nazvati luzerom ali je on našao sebe u tom nekom imaginarnom svetu i nikada neće priznati da je luzer jer nije. Ima svoj delić neba i boli ga uvo za sve.
Samo sa naše tačke gledišta je on luzer.


Citat :
Pa ne znam -ja se ponekad baš tako osećam ,i nije me sramota reći ,iako to nema nikakve veze sa tim da ne vozim BMW ili nemam vilu.
Ne možemo svi biti šampioni ,pobednici ,geniji ,truli bogataši ....i mi ostali valjda, imamo neku ulogu u ovom svetu i životu ,pa ako i nismo "na vrhu" ili "elita" ?
Tako da ,nemam problem sa tim da se nekada osećam tako ,niti da me ko takvim smatra .
Imam samo problem ako su to osobe gore od mene ,taman imali "sve" ,jer....nije retko da "imaš sve ,a nemaš ništa" .

Svakom dođe momenat i opsuje majku Božju al' se istog momenta otme i "Bože mi oprosti".
Kvaka
Ne smeš imati problem "gorih-boljih" od sebe. Jedno je gordost a drugo, zavist. Božje zapovesti su jako dobra stvar za zdrav razum.


Citat :
Slažem se da budem luzer ,ukoliko imam ono "malo" ,što mi je dovoljno (a što apsolutno nema veze sa materijalnim )
Za to je naravno potrebno i malo sreće ,a dok god imaš nadu ili viziju da će biti bolje -nisi luzer .
Jer ....svašta se dešava ,preko noći ,ako te "sudbina" pogleda sa naklonošću (ili dragi Bog ,ako ko više voli)

Sam si skapirao da nisi luzer a da jutro donosi nešto novo, slažem se sa mišljenjem, mada, i na tome treba proraditi, samo treba imati jasnu viziju: "Šta ja to, tačno želim" a onda će i Neko od gore da baci pogled na tebe.

-Bože, daj da dobijem sedmicu na LOTO-u-
tihi šapat u uhu:
-Uplati, uplati-


pesma ::
Ma, luzeri su oni koji dozvole da ih drugi ljudi ubede u to da su luzeri, slušaju šta ko priča o njima, ne slušaju sebe na prvom mestu.
Svi mi ponekada gubimo, ponekada dobijamo na lutriji zvanoj Život, fazon je u tome koliko ozbiljno shvatamo svoje gubitke - ako mislimo da nam je to sudbina dodelila ulogu gubitnika, onda smo zaista luzeri, nažalost nepopravljivi luzeri.

Ali, ima nas , ko što Đole peva a Lily to lepo ovde prezentovala peva , pevamo pesmu ''Ja nisam luuuzer, o naprotiv...'' I nismo, makar se drugima činilo nešto drugo. Luzeraj je stanje svesti, stanje duha čoveka.

Postoje osobe za koje smatramo da su luzeri ali ih svesno izbegavamo ali oni su luzeri samo sa naše tačke gledišta i ni sa koje druge.
Ne postoje sertifikovani luzeri.


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyPon Dec 29, 2014 2:48 pm

Lakota ::
Rece jedna forumasica da je okruzena sa 80 posto luzera..pa ko je u stavri luzer,gubitnik?,,,,,,,,,,,Da li su luzeri svi bez debelog konta ili tu spada i neka druga osobina..jednostavno,kako se oni prepoznaju?

Laki ebo ga toi, citaj da razumijes, ne da reagujes aahaahahahahhahahahahahahahaha I bilo je 98% muhahahahahahaha

Btw. JD you too :lonac:

Ovaj post je trn u okicama :D :D

"Na zalost, slazem se da gubimo, skoro pa da smo sasvim izgubili.

Ne zarad razloga navedenih u pocetnom citatu, nego zarad nedostatka vidovidosti, i potrebe da sami sebe drzimo odgovornima.

Svako, ama bas svako ko se nikad nije zapitao kakav ce svijet ostaviti svojoj djeci, i potom nista nije uradio da bilo cime utjece na to, je gubitnik.
Svako, ama bas svako, ko ne odgaja svoju djecu u duhu odgovornosti prema sebi i drugima, je gubitnik.

Zasto mislim da smo skoro pa izgubili?! Zato sto 98% ljudi koje poznajem spada pod gubitnike."

Kad je gubitnik za sebe priznao da je gubitnik?! NeVR :D Samo sjedi na pepim ruKicama i zamislja svoj mali ass u raju koji ce neko naraFno da mu servira na srebrnom pladnju lady smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyPon Dec 29, 2014 3:09 pm

Trazila sam definiciju luzera,svako ga vidi drugacije lu6777 ,zato mi se ucinilo da je dobra tema..sorry sto ne zapamtih procenat lol! znala sam da ces primetiti...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyPon Dec 29, 2014 3:15 pm

Lakota ::
Trazila sam definiciju luzera,svako ga vidi drugacije lu6777 ,zato mi se ucinilo da je dobra tema..sorry sto ne zapamtih procenat lol! znala sam da ces primetiti...

Imam memoriju kI slon hahahahahahaha A i znam sto pricam muahahahahahhahaha

Luzer je cero covjek kojeg dupe bas boli za sve oko njega, pa cak i rodjenu djecu: sta ce njima u amanet ostavit ( i tu ne mislim na materijalno nista:).

E zato nam je fajn k'o sto jeste, svak se o sebi zabavio, sto moja majka rahmetli kaZla.

I letimo strmoglavo.
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyPet Jan 23, 2015 12:10 pm

AstrinaKomsinica ::

Luzer je cero covjek kojeg dupe bas boli za sve oko njega, pa cak i rodjenu djecu: sta ce njima u amanet ostavit ( i tu ne mislim na materijalno nista:).
Aham. Ljudi bez odgovornosti, motiva, želje da bilo šta urade da bi im bilo bolje su mentalni gubitnici - a sve kreće odatle, sve počinje od ideje. Kakve su ti ideje, takav će ti biti i život. Sam sebi stvaraš šanse, sam moraš otvoriti vrata i stvoriti minimum šansi za uspeh.
''Kukumavka'' tipovi što za svaku svoju grešku krive druge, ukoliko to rade u 98% slučajeva(sviđa mi se ovo sa procentima kono, kradem ideju :)) u životu jesu luzeri. Nažalost to što sebi rade ne mogu da uvide, pa sebe smatraju progonjenim od sudbine. Gubitnici koji stalno traže izgovor za svoj neuspeh.

A ima i onih depresivnih gubitnika koji sebi non stop tuve u glavu da nisu za ništa - tek to nije dobro.

Možeš imati materijalno bogatstvo a osećati se kao gubitnik - onda to i jesi. A možeš nemati ništa i osećati se dobro u svojoj koži, šta te onda boli briga kako te drugi ljudi doživljavaju?
Nazad na vrh Ići dole
Čiča

Čiča


Datum upisa : 26.10.2014

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyNed Apr 05, 2015 1:33 am

Uvjerenje o nečemu ili nekome, nikako čovjek...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Apr 25, 2017 10:50 pm

Svaki čovek koji izgubi svoje dostojanstvo je LUZER
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Apr 25, 2017 11:25 pm

Black Wizard ::
Svaki čovek koji izgubi svoje dostojanstvo je LUZER
Onda ih je malo koji nisu. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? EmptyUto Apr 25, 2017 11:47 pm

Kijara-brm ::
Onda ih je malo koji nisu. :D

Kažem ti da se držiš mene :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





Gubitnik,luzer je ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gubitnik,luzer je ?   Gubitnik,luzer je ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gubitnik,luzer je ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: